Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1982 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 7 Rajd Krakowski. 1 eliminacja. 4-5.06.1982r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

7 Rajd Krakowski. 1 eliminacja. 4-5.06.1982r.

Rajd Krakowski - 1982r

Baza rajdu: Myślenice
Dystans: 328 km, w tym 25 odcinków specjalnych o łącznej długości 165 km.
Nawierzchnia: asfalt (+ 2 szutrowe łączniki)
Odcinki specjalne:

OS 1: Zarabie Parking; OS 2: Osieczany - Trzemeśnia; OS 3: Droginia - Kornatka; OS 4: Komorniki - Stryszowa; OS 5: Zagórzany - Zalesiany; OS 6: Gruszów - Zagórzany; OS 7: Gdów - Kunice; OS 8: Dziekanowice - Sieraków; OS 9: Jankówka - Nowa Wieś; OS 10: Siepra w - Siepraw; OS 11: Osieczany - Trzemeśnia; OS 12: Droginia - Kornatka; OS 13: Komorniki - Stryszowa; OS 14: Gruszów - Zagórzany; OS 15: Gdów - Kunice; OS 16: Dziekanowice - Sieraków; OS 17: Siepraw - Siepraw; OS 18: Osieczany - Trzemeśnia; OS 19: Droginia - Kornatka; OS 20: Komorniki - Stryszowa; OS 21: Gruszów - Zagórzany; OS 22: Gdów - Kunice; OS 23: Dziekanowice - Sieraków; OS 24: Jankówka - Nowa Wieś; OS 25: Siepraw - Siepraw
Pogoda: sucho, pogodnie

Rajd Krakowski - 1982r

Rajd Krakowski - 1982r

Rajd Krakowski - 1982r

Rajd Krakowski - 1982r

Lista startowa.

Grupa 2, klasa 9-15.
Nr.4. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (AP.Śląski) – Ford Escort RS 2000 Mk.II.
Nr.5. Marian Bublewicz (AK.Rzemieślnik) / Janusz Wojtyna (AP.Łódź) – Opel Kadett GT/E.
Nr.20. Ryszard Plucha / Roman Kabulski (OBR-FSO) – Polonez 2000.
Nr.26. Włodzimierz Janeczek / Janusz Macheta (AP.Kraków) – Opel Kadett GT/E.

Grupa 1, klasa 9-15.
Nr.27. Andrzej Kleina / Krzysztof Gęborys (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.

Grupa 2, klasa 8.
Nr.3. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.10. Lesław Orski / Stanisław Hałasa (GAMK Budowlani Gdańsk) – Renault 5 Alpine.
Nr.11. Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek (AP.Śląsk) – Łada 21011.
Nr.15. Ryszard Granica (AK.Rzemieślnik) / Tomasz Szczęsny (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.30. Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.33. Mirosław Krachulec / Marek Kusiak (AP.Częstochowa) - Łada 21011.
Nr.34. Paweł Przybylski / Andrzej Martynkin (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.36. Wiesław Stec / Zbigniew Wośkowski (AP.Lublin) – Polski Fiat 125p/1500.

Grupa 1, klasa 8.
Nr.13. Jerzy Kobyliński / Andrzej Wodziński (AP. Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.16. Andrzej Witkowicz / Marek Oziębło (AP.Kraków) – VW Golf GTi.
Nr.19. Wiktor Polak / Krzysztof Burzyński (AP.Kraków) – Talbot Sunbeam Ti.
Nr.38. Marek Gąsecki / Ryszard Zygmunt (GAMK Budowlani Gdańsk) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.39. Ryszard Adamek (AP.Kraków)  / Jerzy Stopa (AP.Beskidzki) – Łada 1500 S.
Nr.41. Mariusz Kostrzak / Witold Bogdański (AMK Budowlani Gdańsk) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.43. Grzegorz Malinowski (AP.Warszawa) / Krzysztof Godwod (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.44. Dariusz Poletyło / Bohdan Modliński (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.45. Stanisław Skrzynecki / Marek Jaczewski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.47. Piotr Kufrej / Paweł Wójtowicz (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.55. Zbigniew Baran / Andrzej Mocie (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.

Grupa 2, klasa 4-7.
Nr.24. Tadeusz Betlej / Piotr Wróbel (AP.Kraków) – Renault 5 TS.
Nr.48. Bogdan Grabowski / Julian Obrocki (AP.Dolnośląski) – Zastava 1100p.
Nr.49. Krzysztof Adamski / Wiesław Gaik (AP.Kraków) – Zastava 1300.
Nr.50. Andrzej Mielcarek / Małgorzata Kujawińska Łasisz (AP.Poznań) – Zastava 1300.
Nr.51. Jan Kościuszko / Maciej Kościuszko (AP.Kraków) – Zastava 1100p.
Nr.52. Grzegorz Niśkiewicz / Krzysztof Płachciński (AP.Łódź) – Innocenti Mini.
Nr.53. Jerzy Poznański / Andrzej Wojnar (AP.Podlaski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.54. Jerzy Szulc / Lech Wójcik (AP.Łódź) – Zastava 1100p.
Nr.56. Leszek Ziemski / Andrzej Tarwacki (AP.Gorzów) – Polski Fiat 125p/1300.

Grupa 2, klasa 1-3.
Nr.57. Zygmunt Molin / Czesław Baranowski (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.58. Jerzy Panicz / Zygmunt Zalewski (AP.Gorzów) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.60. Cezary Wróblewski / Marek Sztromajer (AP.Podlaski) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.62. Wiesław Surynowicz / Krystyna Szymczuk (AP.Podlaski) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.63. Tomasz Stawowczyk / Wojciech Stawowczyk (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.64. Bogusław Zymon / Zbigniew Baka (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.65. Andrzej Pięta / Paweł Ciężki (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.66. Jan Krzemiński / Tomasz Krzemiński (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.67. Krzysztof Knobloch / Arkadiusz Goryl (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.68. Aleksander Jochymczyk / Michał Ćwiakowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.69. Konstanty Kawardzis / Robert Salwa (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.70. Wiesław Cygan (AK.Rzemieślnik) / Andrzej Bator (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.71. Jacek Chojnacki / Piotr Białobłocki (Stomil SGPiS) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.72. Tomasz Barański / Sławomir Wysmyk (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.73. Janusz Szerla / Bogdan Janicki (OBR – FSM) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.74. Jerzy Dyszy / Piotr Perłowski (AK.Rzemieślnik) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.75. Marek Ryndak / Janusz Ner (Stomil Dębica) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.76. Waldemar Doskocz / Henryk Golenia (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.86. Robert Kępka / Jacek Biasion (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p/650.

Grupa 1, klasa PF 126p/650.
Nr.77. Robert Gryczyński / Janusz Lorenz (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.79. Jerzy Janik / Zdzisław Swaczyna (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.80. Krzysztof Winkowski / Paweł Grzegorczyk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.81. Henryk Pinis (AP.Beskidzki) / Adam Mazurek (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.82. Janusz Makówka / Andrzej Szopiński (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p/650.
Nr.83. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p/650.

Grupa 1, klasa PF 126p/600.
Nr.84. Krzysztof Sanecznik / Marian Nowak (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.85. Andrzej Lubertowicz / Andrzej Kowalski (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.87. Andrzej Iwaszkiewicz / Adam Przyborowski (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.88. Krzysztof Łudzień / Zbigniew Dziadkowiec (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p/600.
Nr.89. Piotr Ogrodzki / Stanisław Niwczyk (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p/600.

Rajd Krakowski - 1982r

Janusz Szerla i Bogdan Janicki – Polski Fiat 126p/650.

Janusz Szerla i Bogdan Janicki – Polski Fiat 126p/650.

Marian Bublewicz i Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E, Jerzy Kobyliński i Andrzej Wodziński – Renault 5 Alpine.

Nr.5. Marian Bublewicz i Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E, nr.13. Jerzy Kobyliński i Andrzej Wodziński – Renault 5 Alpine.

Ryszard Plucha i Zbigniew Kabulski – Polonez 2000, Tadeusz Betlej i Piotr Wróbel – Renault 5 TS.

Nr.20. Ryszard Plucha i Zbigniew Kabulski – Polonez 2000, nr.24. Tadeusz Betlej i Piotr Wróbel – Renault 5 TS.

Ryszard Plucha i Zbigniew Kabulski – Polonez 2000.

Ryszard Plucha i Zbigniew Kabulski – Polonez 2000.

Andrzej Witkowicz i Marek Oziębło – VW Golf GTi.

Andrzej Witkowicz i Marek Oziębło – VW Golf GTi.

Marian Bublewicz i Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.

Marian Bublewicz i Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.

Włodzimierz Janeczek i Janusz Macheta – Opel Kadett GT/E.

Włodzimierz Janeczek i Janusz Macheta – Opel Kadett GT/E.

Andrzej Koper i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Andrzej Koper i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Jacek Chojnacki i Piotr Białobłocki – Polski Fiat 126p/650.

Jacek Chojnacki i Piotr Białobłocki – Polski Fiat 126p/650.

Marian Bublewicz i Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.

Marian Bublewicz i Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Kobyliński i Andrzej Wodziński – Renault 5 Alpine.

Jerzy Kobyliński i Andrzej Wodziński – Renault 5 Alpine.

Ryszard Plucha i Zbigniew Kabulski – Polonez 2000.

Ryszard Plucha i Zbigniew Kabulski – Polonez 2000.

Włodzimierz Janeczek i Janusz Macheta – Opel Kadett GT/E.

Włodzimierz Janeczek i Janusz Macheta – Opel Kadett GT/E.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Ford Escort RS 2000 Mk.II.

Janusz Szerla i Bogdan Janicki – Polski Fiat 126p/650.

Janusz Szerla i Bogdan Janicki – Polski Fiat 126p/650.

Mirosław Krachulec i Marek Kusiak - Łada 21011.

Mirosław Krachulec i Marek Kusiak - Łada 21011.

Rajd Krakowski - 1982r

Rajd Krakowski - 1982r

Rajd Krakowski - 1982r

Rajd Krakowski - 1982r

Rajd Krakowski - 1982r

Rajd Krakowski - 1982r

Rajd Krakowski - 1982r

Rajd Krakowski - 1982r

Rajd Krakowski - 1982r

Rajd Krakowski - 1982r

(100 lat Automobilklubu Krakowskiego)

Rajd Krakowski - 1982r

Klasyfikacja generalna.

1. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.  1h12’06”
2. Marian Bublewicz / Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.  1h12’26”
3. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Ford Escort RS 2000 Mk.II.  1h15’17”
4. Ryszard Plucha / Roman Kabulski – Polonez 2000.  1h16’46”
5. Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek – Łada 21011.  1h18’29”
6. Andrzej Witkowicz / Marek Oziębło – VW Golf GTi.  1h18’52”
7. Mirosław Krachulec / Marek Kusiak - Łada 21011.  1h20’17”
8. Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz – Renault 5 Alpine.  1h20’56”
9. Jerzy Kobyliński / Andrzej Wodziński – Renault 5 Alpine.  1h22’13”
10. Tadeusz Betlej / Piotr Wróbel – Renault 5 TS.  1h22’24”
11. Janusz Szerla / Bogdan Janicki – Polski Fiat 126p/650.  1h22’54”
12. Paweł Przybylski / Andrzej Martynkin – Polski Fiat 125p/1500.  1h23’24”
13. Mariusz Kostrzak / Witold Bogdański – Polski Fiat 125p/1500.  1h24’44”
14. Ryszard Adamek / Jerzy Stopa – Łada 1500 S.  1h25’57”
15. Dariusz Poletyło / Bohdan Modliński – Polski Fiat 125p/1500.  1h26’42”
16. Stanisław Skrzynecki / Marek Jaczewski – Polski Fiat 125p/1500.  1h26’56”
17. Grzegorz Malinowski / Krzysztof Godwod – Polski Fiat 125p/1500.  1h27’29”
18. Jerzy Poznański / Andrzej Wojnar – Polski Fiat 125p/1300.  1h30’36”
19. Grzegorz Niśkiewicz / Krzysztof Płachciński – Innocenti Mini. 1h32’10”
20. Marek Gąsecki / Ryszard Zygmunt – Polski Fiat 125p/1500.  1h34’11”
21. Krzysztof Adamski / Wiesław Gaik – Zastava 1300.  1h34’22”
22. Andrzej Mielcarek / Małgorzata Kujawińska Łasisz – Zastava 1300.  1h34’37”
23. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p/650.  1h38’03”
24. Henryk Pinis / Adam Mazurek – Polski Fiat 126p/650.  1h38’22”
25. Bogusław Zymon / Zbigniew Baka – Polski Fiat 126p/650.  1h38’41”
26. Leszek Ziemski / Andrzej Tarwacki – Polski Fiat 125p/1300.  1h39’56”
27. Robert Kępka / Jacek Biasion – Polski Fiat 126p/650.  1h41’01”
28. Aleksander Jochymczyk / Michał Ćwiakowski – Polski Fiat 126p/650.  1h42’51”
29. Krzysztof Łudzień / Zbigniew Dziadkowiec – Polski Fiat 126p/600.  1h45’04”
30. Krzysztof Knobloch / Arkadiusz Goryl – Polski Fiat 126p/650.  1h46’04”
31. Jerzy Janik / Zdzisław Swaczyna – Polski Fiat 126p/650.  1h47’48”
32. Konstanty Kawardzis / Robert Salwa – Polski Fiat 126p/650.  1h48’42”
33. Andrzej Pięta / Paweł Ciężki – Polski Fiat 126p/650.  1h51’37”
34. Zbigniew Baran / Andrzej Mocie – Polski Fiat 125p/1500.  1h51’54”
35. Zygmunt Molin / Czesław Baranowski – Polski Fiat 126p/650.  1h53’10”
36. Piotr Ogrodzki / Stanisław Niwczyk – Polski Fiat 126p/600.  1h56’49”
37. Andrzej Iwaszkiewicz / Adam Przyborowski – Polski Fiat 126p/600.  2h01’02”
38. Krzysztof Winkowski / Paweł Grzegorczyk – Polski Fiat 126p/650.  2h01’58”
39. Janusz Makówka / Andrzej Szopiński – Polski Fiat 126p/650.  2h04’50”
40. Tomasz Barański / Sławomir Wysmyk – Polski Fiat 126p/650.  2h12’24”
41. Bogdan Grabowski / Julian Obrocki – Zastava 1100p.  2h19’30”
42. Jan Krzemiński / Tomasz Krzemiński – Polski Fiat 126p/600.  2h19’57”

Wystartowały 63 załogi, ukończyło 42.

Wyniki.

Grupa 2, klasa 9-15.
1. Marian Bublewicz / Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.  1h12’26”
2. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Ford Escort RS 2000 Mk.II.  1h15’17”
3. Ryszard Plucha / Roman Kabulski – Polonez 2000.  1h16’46”

Grupa 2, klasa 8.
1.Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine. 1h12’06”
2. Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek – Łada 21011.  1h18’29”
3. Mirosław Krachulec / Marek Kusiak - Łada 21011.  1h20’17”
4. Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz – Renault 5 Alpine.  1h20’56”
5. Paweł Przybylski / Andrzej Martynkin – Polski Fiat 125p/1500.  1h23’24”

Grupa 1, klasa 8.
1. Andrzej Witkowicz / Marek Oziębło – VW Golf GTi.  1h18’52”
2. Jerzy Kobyliński / Andrzej Wodziński – Renault 5 Alpine.  1h22’13”
3. Mariusz Kostrzak / Witold Bogdański – Polski Fiat 125p/1500.  1h24’44”
4. Ryszard Adamek / Jerzy Stopa – Łada 1500 S.  1h25’57”
5. Dariusz Poletyło / Bohdan Modliński – Polski Fiat 125p/1500.  1h26’42”
6. Stanisław Skrzynecki / Marek Jaczewski – Polski Fiat 125p/1500.  1h26’56”
7. Grzegorz Malinowski / Krzysztof Godwod – Polski Fiat 125p/1500.  1h27’29”
8. Marek Gąsecki / Ryszard Zygmunt – Polski Fiat 125p/1500.  1h34’11”
9. Zbigniew Baran / Andrzej Mocie – Polski Fiat 125p/1500.  1h51’54”

Grupa 2, klasa 4-7.
1. Tadeusz Betlej / Piotr Wróbel – Renault 5 TS.  1h22’24”
2. Jerzy Poznański / Andrzej Wojnar – Polski Fiat 125p/1300.  1h30’36”
3. Grzegorz Niśkiewicz / Krzysztof Płachciński – Innocenti Mini. 1h32’10”
4. Krzysztof Adamski / Wiesław Gaik – Zastava 1300.  1h34’22”
5. Andrzej Mielcarek / Małgorzata Kujawińska Łasisz – Zastava 1300.  1h34’37”
6. Leszek Ziemski / Andrzej Tarwacki – Polski Fiat 125p/1300.  1h39’56”
7. Bogdan Grabowski / Julian Obrocki – Zastava 1100p.  2h19’30”

Grupa 2, klasa 1-3.
1. Janusz Szerla / Bogdan Janicki – Polski Fiat 126p/650.  1h22’54”
2. Bogusław Zymon / Zbigniew Baka – Polski Fiat 126p/650.  1h38’41”
3. Robert Kępka / Jacek Biasion – Polski Fiat 126p/650.  1h41’01”
4. Aleksander Jochymczyk / Michał Ćwiakowski – Polski Fiat 126p/650.  1h42’51”
5. Krzysztof Knobloch / Arkadiusz Goryl – Polski Fiat 126p/650.  1h46’04”
6. Konstanty Kawardzis / Robert Salwa – Polski Fiat 126p/650.  1h48’42”
7. Andrzej Pięta / Paweł Ciężki – Polski Fiat 126p/650.  1h51’37”
8. Zygmunt Molin / Czesław Baranowski – Polski Fiat 126p/650.  1h53’10”
9. Tomasz Barański / Sławomir Wysmyk – Polski Fiat 126p/650.  2h12’24”
10. Jan Krzemiński / Tomasz Krzemiński – Polski Fiat 126p/600.  2h19’57”

Grupa 1, klasa 126p/650.
1. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p/650.  1h38’03”
2. Henryk Pinis / Adam Mazurek – Polski Fiat 126p/650.  1h38’22”
3. Jerzy Janik / Zdzisław Swaczyna – Polski Fiat 126p/650.  1h47’48”
4. Krzysztof Winkowski / Paweł Grzegorczyk – Polski Fiat 126p/650.  2h01’58”
5. Janusz Makówka / Andrzej Szopiński – Polski Fiat 126p/650.  2h04’50”

Grupa 1, klasa 126p/600.
1. Krzysztof Łudzień / Zbigniew Dziadkowiec – Polski Fiat 126p/600.  1h45’04”
2. Piotr Ogrodzki / Stanisław Niwczyk – Polski Fiat 126p/600.  1h56’49”
3. Andrzej Iwaszkiewicz / Adam Przyborowski – Polski Fiat 126p/600.  2h01’02”

Zespołowo.
1. AP.Kraków 1.
2. AP.Kraków 2.
3. AP.Warszawa.
4. AP.Śląski.
5. AP.Łódź.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl