Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1980 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » Podsumowanie sezonu – 1980r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Podsumowanie sezonu – 1980r.

Podsumowanie RSMP - 1980r

Podsumowanie RSMP - 1980r

Podsumowanie RSMP - 1980r

Podsumowanie RSMP - 1980r

Podsumowanie RSMP - 1980r

Podsumowanie RSMP - 1980r

Podsumowanie RSMP - 1980r

Podsumowanie RSMP - 1980r

Podsumowanie RSMP - 1980r

Podsumowanie RSMP - 1980r

Podsumowanie RSMP - 1980r

Podsumowanie RSMP - 1980r

Podsumowanie RSMP - 1980r

Podsumowanie RSMP - 1980r

(100 lat automobilklubu w Krakowie)

Podsumowanie RSMP - 1980r

Podsumowanie RSMP - 1980r

Maciej Stawowiak.

Maciej Stawowiak. (World Rallying 3)

Klasyfikacja generalna.

1. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski (OBR FSO) – Polonez 2000.  121pkt.
2. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.  84pkt.
3. Andrzej Radecki (OKS Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.  55pkt.
4. Marek Pawłowski (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.  54pkt.
5. Zbigniew Kabulski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p, Polonez 2000.  51pkt.
6. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (OKS Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine.  46pkt.
7. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (Stomil Dębica) – Lada 1600.  43pkt.
8. Marek Karczewski / Krzysztof Szymczak (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.  37pkt.
9. Marian Bublewicz (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.  36pkt.
10. Jeremi Doria Dernałowicz (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.  33pkt.
…14. Adam Polak (OBR-FSO)
…17. Ryszard Plucha / Marek Oziębło (OBR-FSO) – Polonez 1500.

Sklasyfikowano 39 zawodników.

Wyniki.

Klasa 126p/600, gr.1.
1.Henryk Pinis / Adam Witek (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.  22pkt.
2. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.  17pkt.
3. Tadeusz Bogusz (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 126p.  17pkt.
Sklasyfikowano 6 zawodników.

Klasa 126p/650, gr.1.
1.Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.  27pkt.
2. Marek Ryndak / Henryk Noga (Stomil Dębica) – Polski Fiat 126p.  17pkt.
3. Mariusz Kostrzak (AMK Budowlani Gdańsk) – Polski Fiat 126p.  15pkt.
Sklasyfikowano 11 zawodników.

Klasa 1-3, gr.2.
1.Marek Krachulec / Marek Kusiak (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.  22pkt.
2. Janusz Szerla / Jerzy Stopa (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.  18pkt.
3. Jacek Chojnacki (Stomil SGPiS Warszawa) – Polski Fiat 125p.  10pkt.
Sklasyfikowano 17 zawodników.

Klasa 4-7, gr.2.
1.Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk (AP.Dolnośląski) – Zastava 1300.  22pkt.
2. Lech Radkiewicz / Julian Obrocki (AP.Dolnośląski) – Fiat 128, Polski Fiat 125p.  18pkt.
3. Tadeusz Betlej / Piotr Wróbel (AP.Kraków) – Zastava 1100p.  13pkt.
4. Bogdan Grabowski (AP.Dolnośląski) – Zastava 1100p.  7 pkt.
Sklasyfikowano 7 zawodników.

Klasa 8, gr.1.
1. Marek Karczewski / Krzysztof Szymczak (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p.  24pkt.
2. Ryszard Plucha / Marek Oziębło (OBR-FSO) – Polonez 1500.  24pkt.
3. Zbigniew Maliński / Andrzej Wodziński (AK.Rzemieślnik) – Renault 5 Alpine.  22pkt.
4. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p.  17pkt.
5.
6. Andrzej Witkowicz (AP.Krakowski) – VW Golf GTi.
Sklasyfikowano 19 zawodników.

Klasa 8, gr.2.
1. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński (AP.Warszawski) – Renault 5 Alpine.  34pkt.
2. Andrzej Radecki (OKS Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p.  25pkt.
3. Lesław Orski / Stanisław Hałasa (AP.Morski) – Renault 5 Alpine.  18pkt.
4. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (OKS Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine.  15pkt.
Sklasyfikowano 9 zawodników.

Klasa 9-15, gr.2.
1. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski (OBR-FSO) – Polonez 2000.  52pkt.
2. Marek Pawłowski (AP.Warszawski) – Opel Kadett GT/E.  15pkt.
3. Andrzej Białowąs (AP.Śląski) – Polonez 2000.  13pkt.
Sklasyfikowano 12 zawodników.

Klasyfikacja pilotów.
1.Ryszard Żyszkowski (OBR-FSO) – Polonez 2000.  139pkt.
2. Włodzimierz Krzemiński (AP.Warszawski) – Renault 5 Alpine.  84pkt.
3. Marek Pawłowski (AK.Rzemieślnik) – Opel Kadett GT/E.  54pkt.

Puchar Polskiego Fiata.
1. Andrzej Radecki (OKS Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p.  72pkt.
2. Marek Karczewski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p.  55pkt.
3. Jerzy Kobyliński (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p.  49pkt.
4. Andrzej Białowąs (AP.Śląski) – Polonez 2000.  41pkt.

Klasyfikacja zespołowa.
1. Automobilklub Warszawski.  37pkt.
2. Auto Klub Rzemieślnik.  10pkt.
3. Ap.Beskidzki i AP.Dolnośląski.  9pkt.
Sklasyfikowano 9 klubów.

Podsumowanie RSMP - 1980r

Podsumowanie RSMP - 1980r

(Motor 7 / 1981)

Podsumowanie RSMP - 1980r

Podsumowanie RSMP - 1980r

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl