Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1980 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 10 Rajd Elmot. 6 eliminacja. 24-25.10.1980r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

10 Rajd Elmot. 6 eliminacja. 24-25.10.1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot. 6 eliminacja - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

Lista startowa.

Klasa 9-15, gr.2.
Nr.2. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.
Nr.10. Józef Ważny / Maciej Nowak – Polonez 2000.
Nr.11. Janusz Książkiewicz / Andrzej Pietrzak – Polonez 2000.
Nr.14. Andrzej Białowąs / Paweł Noakowski – Polonez 2000.
Nr.21. Adam Polak / Romuald Kabulski – Polonez 2000.
Nr.24. Stanisław Wyka / Jarosław Zacharski – Ford Escort RS 2000.

Klasa 4-8, gr.2.
Nr.6. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.
Nr.9. Andrzej Radecki / Ryszard Wilkaniec – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.13. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Zastava 1300.
Nr.25. Ryszard Zawada / Andrzej Tarwacki – Polski Fiat 125p.
Nr.26. Zbigniew Bieniewski / Piotr Straszewicz – Renault 5 Alpine.
Nr.27. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.
Nr.29. Jerzy Szulc / Bogdan Lech – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.30. Sławomir Barszczewski / Dariusz Palonka – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.45. Michał Chroniowski / Zbigniew Ciok – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 8, gr.1.
Nr.7. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – VW Golf GTi.
Nr.8. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.12. Marek Karczewski / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.15. Ryszard Granica / Jerzy Werner – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.19. Ryszard Plucha / Marek Oziębło – Polonez 1500.
Nr.46. Krzysztof Biegesz / Jerzy Zimoń – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.47. Zbigniew Maliński / Andrzej Wodziński – Renault 5 Alpine.

Klasa 1-3, gr.2.
Nr.35. Wiesław Cygan / Zdzisław Swaczyna – Polski Fiat 126p/650.
Nr.36. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p/650.
Nr.37. Sławomir Olejarnik / Aleksander Woźnica – Polski Fiat 126p/650.
Nr.38. Mirosław Krachulec / Marek Kusiak – Polski Fiat 126p/650.
Nr.40. Andrzej Szyjkowski / Kazimierz Krawczyk – Polski Fiat 126p/650.
Nr.41. Krzysztof Sanecznik / Marian Nowak – Polski Fiat 126p/650.
Nr.42. Krzysztof Kilka / Stanisław Kilka – Polski Fiat 126p/650.
Nr.44. Jacek Chojnacki / Andrzej Jung – Polski Fiat 126p/650.

Klasa 126p, gr.1.
Nr.48. Lech Leszczyński / Tadeusz Gasiński – Polski Fiat 126p/650.
Nr.49. Marek Ryndak / Henryk Noga – Polski Fiat 126p/650.
Nr.50. Mariusz Kostrzak / Witold Bogdański – Polski Fiat 126p/650.
Nr.51. Krzysztof Winkowski / Paweł Gregorczyk – Polski Fiat 126p/650.
Nr.52. Juliusz Szulc / Jacek Gościniak – Polski Fiat 126p/650.
Nr.53. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p/650.
Nr.54. Tadeusz Bogusz / Andrzej Iwaszkiewicz – Polski Fiat 126p/600.
Nr.59. Henryk Pinis / Andrzej Witek – Polski Fiat 126p/600.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

10 Rajd Elmot - 1980r.

Klasyfikacja generalna.

1. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.  2h11’38”
2. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.  2h23’19”
3. Zbigniew Maliński / Andrzej Wodziński – Renault 5 Alpine.  2h24’42”
4. Andrzej Białowąs / Paweł Noakowski – Polonez 2000.  2h24’54”
5. Andrzej Radecki / Ryszard Wilkaniec – Polski Fiat 125p/1500.  2h26’14”
6. Marek Karczewski / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p/1500.  2h26’53”
7. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.  2h28’22”
8. Ryszard Plucha / Marek Oziębło – Polonez 1500.  2h30’47”
9. Janusz Książkiewicz / Andrzej Pietrzak – Polonez 2000.  2h31’45”
10. Mirosław Krachulec / Marek Kusiak – Polski Fiat 126p/650.  2h45’22”
11. Sławomir Barszczewski / Dariusz Palonka – Polski Fiat 125p/1500.  2h50’59”
12. Krzysztof Biegesz / Jerzy Zimoń – Polski Fiat 125p/1500.  2h52’29”
13. Mariusz Kostrzak / Witold Bogdański – Polski Fiat 126p/650.  2h52’37”
14. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p/650.  2h58’32”
15. Sławomir Olejarnik / Aleksander Woźnica – Polski Fiat 126p/650.  3h08’07”
16. Henryk Pinis / Andrzej Witek – Polski Fiat 126p/600.  3h12’05”
17. Krzysztof Winkowski / Paweł Gregorczyk – Polski Fiat 126p/650.  3h12’25”
18. Juliusz Szulc / Jacek Gościniak – Polski Fiat 126p/650.  3h35’48”
19. Tadeusz Bogusz / Andrzej Iwaszkiewicz – Polski Fiat 126p/600.  3h38’12”

Wystartowało 38 załóg, ukończyło 19.

Wyniki.

Klasa 126p, gr.1.
1. Mariusz Kostrzak / Witold Bogdański – Polski Fiat 126p/650.  
2. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p/650.
3. Henryk Pinis / Andrzej Witek – Polski Fiat 126p/600.  
4. Krzysztof Winkowski / Paweł Gregorczyk – Polski Fiat 126p/650.
5. Juliusz Szulc / Jacek Gościniak – Polski Fiat 126p/650.  
6. Tadeusz Bogusz / Andrzej Iwaszkiewicz – Polski Fiat 126p/600.

Klasa 1-3, gr.2.
1. Mirosław Krachulec / Marek Kusiak – Polski Fiat 126p/650.
2. Sławomir Olejarnik / Aleksander Woźnica – Polski Fiat 126p/650.

Klasa 4-8, gr.2.
1. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.
2. Andrzej Radecki / Ryszard Wilkaniec – Polski Fiat 125p/1500.
3. Sławomir Barszczewski / Dariusz Palonka – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 8, gr.1.
1. Zbigniew Maliński / Andrzej Wodziński – Renault 5 Alpine.
2. Marek Karczewski / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p/1500.
3. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.
4. Ryszard Plucha / Marek Oziębło – Polonez 1500.
5. Krzysztof Biegesz / Jerzy Zimoń – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 9-15, gr.2.
1. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.
2. Andrzej Białowąs / Paweł Noakowski – Polonez 2000.
3. Janusz Książkiewicz / Andrzej Pietrzak – Polonez 2000.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl