Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1980 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 18 Rajd Warszawski. 4 eliminacja. 22-23.08.1980r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

18 Rajd Warszawski. 4 eliminacja. 22-23.08.1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.


Lista startowa.

Nr.1. Antonio Zanini / Sabater (E) – Porsche 911 SC.
Nr.2. Bernard Beguin / Jean Jacques Lenne (F) – Porsche 911 SC.
Nr.3. Holger Bohne / Peter Diekmann (D) – Mercedes Benz 450 SLC.
Nr.4. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (PL) – Renault 5 Alpine.
Nr.5. J.M.Cols „Didi” / Willy Plas (B) – Fiat 131 Abarth.
Nr.6. Attilla Ferjancz / Janos Tandari (H) – Renault 5 Alpine.
Nr.7. Svatopluk Kvaizar / Jiri Kotek (CZ) – Škoda 130 RS.
Nr.8. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski (PL) – Polonez 2000.
Nr.9. Manfred Essig / Dieter Oberortner (A) – Opel Kadett GT/E.
Nr.10. Vlastimil Havel / Jan Soukup (CS) – Škoda 130 RS.
Nr.11. John Lyons (GB) / Jacek Lewandowski – Polonez 2000.
Nr.12. Willie Rutherford / Harris Bryan (GB) – Mazda 626.
Nr.14. Jiri Sedivy / Jiri Janeček (CS) – Škoda 130 RS.
Nr.15. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (PL) – Lada 1600.
Nr.16. Horst Rausch (D) / Jerzy Sypniewski (PL) – BMW 323i.
Nr.17. Jan Trajbold / Eva Trajboldowa (CS) – Škoda 130 RS.
Nr.18. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński (PL) – Renault 5 Alpine.
Nr.19. Erhard Breitenbach / Manfred Marschke (D) – Opel Ascona.
Nr.20. Adam Polak / Zbigniew Kabulski (PL) – Polonez 2000.
Nr.21. Sarka Flemming / Uffe Jörgensen (DK) – Opel Ascona 1,9.
Nr.22. Marian Bublewicz / Marek Pawłowski (PL) – Opel Kadett GT/E.
Nr.23. Rainer Shindler (D) / Erich Schweifer (A) – Opel Kadett.
Nr.24. Patrick De Schaetzen / Erich Petermann (B) – Ford Escort RS 2000.
Nr.25. Jörgen Holmelund / Erling Holmelund (DK) – VW Golf.
Nr.26. Poul Daniel Weinreich / Leo Pihl (DK) – Opel Ascona 2,0 SR.
Nr.27. Franz Zaufall / Herbert Ellerich (A) – Opel Kadett GT/E.
Nr.28. Udo Schilder / Olaf Borrmann (D) – Opel Kadett GT/E.
Nr.29. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (PL) – VW Golf GTi.
Nr.30. Janusz Książkiewicz / Marian Nowak (PL) – Polonez 2000.
Nr.31. Evert Vesström / Willy Andersson (S) – Opel Kadett GT/E.
Nr.32. Egon Reimann / Peter K.Kleffel (D) – Ford Escort 2000 RS.
Nr.33. Hans Britth / Willy Andersson (S) – Saab 99 Turbo.
Nr.34. Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek (PL) – Polonez 2000.
Nr.35. Marek Karczewski / Krzysztof Szymczak (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.36. Andrzej Radecki / Andrzej Burzyński (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.37. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.38. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk (PL) – Zastava 1300.
Nr.39. Ryszard Plucha / Marek Oziębło (PL) – Polonez 1500.
Nr.40. Ryszard Granica / Jerzy Werner (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.41. Norbert  Jahns / Heideman Werner (D) – Toyota Starlet.
Nr.42. Werner Rottenberg / Jörg Schneider (D) – Alfa Romeo Alfasud Ti.
Nr.43. Józef Ważny / January Czerwoniec (PL) – Polonez 2000.
Nr.44. Wiktor Polak / Krzysztof Burzyński (PL) – Lada 21011.
Nr.45. Stanisław Wyka / Jan Wojciechowski (PL) – Ford Escort 2000 RS.
Nr.46. Andrzej Kleina / Andrzej Woźniak (PL) – Opel Kadett GT/E.
Nr.47. Lesław Orski / Stanisław Hałasa (PL) – Renault 5 Alpine.
Nr.48. Marian Dorniak (PL) / Helmut Müller (D) – Audi 80 GT.
Nr.49. Włodzimierz Janeczek / Stefan Antkiewicz (PL) – Opel Kadett GT/E.
Nr.50. Zbigniew Bieniewski / Jacek Lisicki (PL) – Renault 5 Alpine.
Nr.51. Jarosław Paja / Magdalena Stolfa Paja (PL) – Renault 5 Alpine.
Nr.52. Lech Radkiewicz / Julian Obrocki (PL) – Fiat 128.
Nr.53. Zbigniew Maliński / Andrzej Wodziński (PL) – Renault 5 Alpine.
Nr.54. Andrzej Bachowski / Roman Nowak (PL) – Lada 21011.
Nr.55. Ryszard Trzciński / Olgierd Waydowski (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.56. Jerzy Szulc / Bogdan Lech (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.57. Adam Sikorski / Juliusz Palonka (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.58. Sławomir Barszczewski / Dariusz Palonka (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.59. Tadeusz Buksowicz / Jacek Glinicki (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.60. Czesław Zadygowicz / Tadeusz Wieczeryński (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.61. Krzysztof Biegesz / Źimoń (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.62. Marek Gąsecki / Ryszard Zygmunt (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.63. Marek Grzywnowicz / Grzegorz Kołodziejek (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.64. Tomasz Szostak / Tomasz Pawłowski (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.65. Piotr Straszewicz / Marcin Kwiatkowski (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.66. Tadeusz Betlej / Piotr Wróbel (PL) – Zastava 1100p.
Nr.67. Bogdan Grabowski / Adam Korneluk (PL) – Zastava 1100p.
Nr.68. Janusz Szerla / Jerzy Stopa (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.69. Tomasz Barański / Paweł Barański (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.70. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.71. Krzysztof Kilka / Stanisław Kilka (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.72. Henryk Pinis / Andrzej Witek (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.73. Krzysztof Winkowski / Paweł Gregorczyk (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.74. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.75. Marek Ryndak / Krzysztof Jambor (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.76. Janusz Włosiński / Henryk Rynowiecki (PL) – Trabant 601.
Nr.77. Mirosław Krachulec / Zbigniew Kowalski (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.78. Jacek Chojnacki / Andrzej Jung (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.79. Jerzy Poznański / Marek Lewgowel (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.80. Witold Paradowski / Henryk Gajda (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.81. Tomasz Kinkel / Krzysztof Gęborys (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.82. Andrzej Fontański / Robert Kosacki (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.83. Andrzej Godula / Beata Godula (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.84. Sławomir Olejarnik / Aleksander Woźnica (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.85. Andrzej Szyjkowski / Kazimierz Krawczyk (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.86. Tomasz Stawowczyk / Wojciech Stawowczyk (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.87. Mariusz Kostrzak / Jerzy Marla (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.88. Włodzimierz Cierliński / Waldemar Grim (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.89. Robert Gościniak / Juliusz Szulc (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.90. Lech Leszczyński / Artur Klisch (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.91. Cezary Wróblewski / Bohdan Hapoń (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.92. Mariusz Stuszewski / Jarosław Prószyński (PL) – Polski Fiat 126p.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Maciej Stawowiak , Błażej Krupa.

Maciej Stawowiak , Błażej Krupa.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Piotr Mystkowski, Ryszard Żyszkowski, Jerzy Szymaniak, Błażej Krupa.

Piotr Mystkowski, Ryszard Żyszkowski, Jerzy Szymaniak, Błażej Krupa.

Bernard Beguin i Błażej Krupa.

Bernard Beguin i Błażej Krupa.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (Rajdowiec 1 / 1999)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Piotr Mystkowski i Ryszard Żyszkowski.

Piotr Mystkowski i Ryszard Żyszkowski.

Antonio Zanini i Sabater, Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Nr.1. Antonio Zanini i Sabater, nr.2. Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.  (Rajdowiec 1 / 1999)

Piotr Mystkowski.

Piotr Mystkowski.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Holger Bohne i Peter Diekmann – Mercedes Benz 450 SLC.

Holger Bohne i Peter Diekmann – Mercedes Benz 450 SLC.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

J.M.Cols „Didi” i Willy Plas – Fiat 131 Abarth.

J.M.Cols „Didi” i Willy Plas – Fiat 131 Abarth.

J.M.Cols „Didi” i Willy Plas – Fiat 131 Abarth.

J.M.Cols „Didi” i Willy Plas – Fiat 131 Abarth.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Vlastimil Havel i Jan Soukup – Škoda 130 RS.

Vlastimil Havel i Jan Soukup – Škoda 130 RS.

Vlastimil Havel i Jan Soukup – Škoda 130 RS.

Vlastimil Havel i Jan Soukup – Škoda 130 RS.

Willie Rutherford i Harris Bryan – Mazda 626.

Willie Rutherford i Harris Bryan – Mazda 626.

Willie Rutherford i Harris Bryan – Mazda 626.

Willie Rutherford i Harris Bryan – Mazda 626.

Jan Trajbold i Eva Trajboldowa – Škoda 130 RS.

Jan Trajbold i Eva Trajboldowa – Škoda 130 RS.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Andrzej Koper i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Andrzej Koper i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Andrzej Białowąs i Wojciech Ondraczek – Polonez 2000.

Andrzej Białowąs i Wojciech Ondraczek – Polonez 2000.

Andrzej Białowąs i Wojciech Ondraczek – Polonez 2000.

Andrzej Białowąs i Wojciech Ondraczek – Polonez 2000.

Tadeusz Buksowicz i Jacek Glinicki – Polski Fiat 125p.

Tadeusz Buksowicz i Jacek Glinicki – Polski Fiat 125p.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

J.M.Cols „Didi” i Willy Plas – Fiat 131 Abarth.

J.M.Cols „Didi” i Willy Plas – Fiat 131 Abarth.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC. (World Rallying 3)

18 Rajd Warszawski - 1980r.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 323i.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 323i.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Willie Rutherford i Harris Bryan – Mazda 626.

Willie Rutherford i Harris Bryan – Mazda 626.  (World Rallying 3)

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Adam Polak i Zbigniew Kabulski – Polonez 2000.

Adam Polak i Zbigniew Kabulski – Polonez 2000.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine, Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Nr.4. Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine, nr.8. Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Marian Bublewicz i Marek Pawłowski – Opel Kadett GT/E.

Marian Bublewicz i Marek Pawłowski – Opel Kadett GT/E.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – VW Golf GTi.

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – VW Golf GTi.

Stanisław Wyka i Jan Wojciechowski – Ford Escort 2000 RS.

Stanisław Wyka i Jan Wojciechowski – Ford Escort 2000 RS.

Werner Rottenberg i Jörg Schneider – Alfa Romeo Alfasud Ti.

Werner Rottenberg i Jörg Schneider – Alfa Romeo Alfasud Ti.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Andrzej Kleina i Andrzej Woźniak – Opel Kadett GT/E.

Andrzej Kleina i Andrzej Woźniak – Opel Kadett GT/E.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Bernard Beguin i Jean Jacques Lenne – Porsche 911 SC.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski.

  Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

18 Rajd Warszawski - 1980r.

Klasyfikacja generalna. (M.P.)

1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  2h29’15”
2. Marian Bublewicz / Marek Pawłowski – Opel Kadett GT/E.  2h32’24”
3. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.  2h35’30”
4. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine. 2h38’21”
5. Adam Polak / Zbigniew Kabulski – Polonez 2000.  2h41’00”
6. Józef Ważny / January Czerwoniec – Polonez 2000.
7. Andrzej Radecki / Andrzej Burzyński – Polski Fiat 125p.
8. Zbigniew Maliński / Andrzej Wodziński – Renault 5 Alpine.
9. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p.
10. Wiktor Polak / Krzysztof Burzyński – Lada 21011.
11. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.
12. Tadeusz Buksowicz / Jacek Glinicki – Polski Fiat 125p.
13. Stanisław Wyka / Jan Wojciechowski – Ford Escort 2000 RS.
14. Ryszard Plucha / Marek Oziębło – Polonez 1500.
15. Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek – Polonez 2000.
16. Zbigniew Bieniewski / Jacek Lisicki – Renault 5 Alpine.
17. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – VW Golf GTi.
18. Ryszard Granica / Jerzy Werner – Polski Fiat 125p.
19. Andrzej Kleina / Andrzej Woźniak – Opel Kadett GT/E.
20. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Zastava 1300.
21. Tadeusz Betlej / Piotr Wróbel – Zastava 1100p.
22. Jarosław Paja / Magdalena Stolfa Paja – Renault 5 Alpine.
23. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.
24. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.
25. Robert Gościniak / Juliusz Szulc – Polski Fiat 126p.
26. Jerzy Poznański / Marek Lewgowel – Polski Fiat 126p.
27. Henryk Pinis / Andrzej Witek – Polski Fiat 126p.
28. Marek Ryndak / Krzysztof Jambor – Polski Fiat 126p.
29. Jacek Chojnacki / Andrzej Jung – Polski Fiat 126p.
30. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.
31. Mariusz Stuszewski / Jarosław Prószyński – Polski Fiat 126p.
32. Witold Paradowski / Henryk Gajda – Polski Fiat 126p.
33. Włodzimierz Cierliński / Waldemar Grim – Polski Fiat 126p.
34. Andrzej Fontański / Robert Kosacki – Polski Fiat 126p.
35. Lech Leszczyński / Artur Klisch – Polski Fiat 126p.

Wystartowało 71 załóg, ukończyło 45 (M.E.)

Wyniki.

Klasa 126/650.
1. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.
2. Robert Gościniak / Juliusz Szulc – Polski Fiat 126p.
3. Henryk Pinis / Andrzej Witek – Polski Fiat 126p.
4. Marek Ryndak / Krzysztof Jambor – Polski Fiat 126p.
5. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.
6. Mariusz Stuszewski / Jarosław Prószyński – Polski Fiat 126p.
7. Witold Paradowski / Henryk Gajda – Polski Fiat 126p.
8. Andrzej Fontański / Robert Kosacki – Polski Fiat 126p.
9. Lech Leszczyński / Artur Klisch – Polski Fiat 126p.

Klasa 1-3, gr.2.
1. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p/650.
2. Jerzy Poznański / Marek Lewgowel – Polski Fiat 126p/650.
3. Jacek Chojnacki / Andrzej Jung – Polski Fiat 126p/650.
4. Włodzimierz Cierliński / Waldemar Grim – Polski Fiat 126p/600.

Klasa 4-7, gr.2.
1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.
2. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.
3. Andrzej Radecki / Andrzej Burzyński – Polski Fiat 125p.
4. Wiktor Polak / Krzysztof Burzyński – Lada 21011.
5. Zbigniew Bieniewski / Jacek Lisicki – Renault 5 Alpine.
6. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Zastava 1300.
7. Tadeusz Betlej / Piotr Wróbel – Zastava 1100p.
8. Jarosław Paja / Magdalena Stolfa Paja – Renault 5 Alpine.
9. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.

Klasa 8, gr.1.
1. Zbigniew Maliński / Andrzej Wodziński – Renault 5 Alpine.
2. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p.
3. Tadeusz Buksowicz / Jacek Glinicki – Polski Fiat 125p.
4. Ryszard Plucha / Marek Oziębło – Polonez 1500.
5. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – VW Golf GTi.
6. Ryszard Granica / Jerzy Werner – Polski Fiat 125p.

Klasa 9-15, gr.2.
1. Marian Bublewicz / Marek Pawłowski – Opel Kadett GT/E.  
2. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.
3. Adam Polak / Zbigniew Kabulski – Polonez 2000.
4. Józef Ważny / January Czerwoniec – Polonez 2000.
5. Stanisław Wyka / Jan Wojciechowski – Ford Escort 2000 RS.
6. Andrzej Białowąs / Wojciech Ondraczek – Polonez 2000.
7. Andrzej Kleina / Andrzej Woźniak – Opel Kadett GT/E.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl