Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1980 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 5 Rajd Krakowski Krokusy. 2 eliminacja. 11-13.04.1980r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

5 Rajd Krakowski Krokusy. 2 eliminacja. 11-13.04.1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

Lista startowa.

Klasa 9-15, gr.2.
Nr.2. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.
Nr.5. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Opel Kadett GT/E.
Nr.12. Jeremi Doria Dernałowicz / Marek Pawłowski – Opel Kadett GT/E.
Nr.21. Andrzej Klejna / Janusz Czepło – Opel Kadett GT/E.
Nr.22. Włodzimierz Janeczek / Stefan Antkiewicz – Polski Fiat 125p/1800.

Klasa 8, gr.2.
Nr.6. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.
Nr.9. Andrzej Radecki / Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.27. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.
Nr.31. Andrzej Bachowski / Jerzy Michalczewski – Łada 1600.

Klasa 8, gr.1.
Nr.8. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.14. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – VW Golf GTi.
Nr.18. Ryszard Granica / Jerzy Werner – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.19. Ryszard Plucha / Marek Oziębło – Polonez 1500.
Nr.20. Tadeusz Buksowicz / Romuald Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.29. Maciej Halczyński / Stefan Swida – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.33. Marek Karczewski / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.34. Jan Koniecki / Janusz Ciupa – Łada 1500 S.
Nr.35. Ryszard Trzciński / Olgierd Waydowski – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.39. Marek Gąsecki / Ryszard Zygmunt – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.41. Zbigniew Maliński / Tytus Tuszyński – Renault 5 Alpine.
Nr.42. Krzysztof Biegesz / Jerzy Zimoń – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 7, gr.2.
Nr.13. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Zastava 1100p.
Nr.32. Stefan Saliński / Ryszard Krawczyk – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.44. Bogdan Grabowski / Konstanty Kawardzis – Zastava 1100p.
Nr.45. Stanisław Pawełczak / Janusz Lisowski – Fiat 128.
Nr.46. Jacek Teodorczyk / Sławomir Wysmyk – Toyota 1000.
Nr.47. Tadeusz Betlej / Piotr Wróbel – Zastava 1100p.
Nr.48. Lech Radkiewicz / Julian Obrocki – Fiat 128 Sport coupe 3p.

Klasa 1-3, gr.2.
Nr.49. Wojciech Jodłowski / Władysław Boguszewski – Polski Fiat 126p.
Nr.50. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p/650.
Nr.51. Tomasz Stawowczyk / Wojciech Stawowczyk – Trabant 601.
Nr.53. Ryszard Kaszuba / Wojciech Hawrylewicz – Polski Fiat 126p/650.
Nr.54. Jerzy Poznański / Marek Lewgowd – Polski Fiat 126p.
Nr.55. Mirosław Krachulec / Marek Kusiak – Polski Fiat 126p/650.
Nr.56. Andrzej Szyjkowski / Kazimiewrz Krawczyk – Polski Fiat 126p/650.
Nr.57. Włodzimierz Cierliński / Jerzy Jasinowski – Polski Fiat 126p/650.
Nr.58. Piotr Białobłocki / Tomasz Porowski – Polski Fiat 126p/650.
Nr.59. Jacek Chojnacki / Andrzej Michalik – Polski Fiat 126p/650.
Nr.60. Krzysztof Kilka / Stanisław Kilka – Polski Fiat 126p/650.

Klasa 126p/650.
Nr.62. Robert Gościniak / Juliusz Szulc – Polski Fiat 126p/650.
Nr.63. Michał Pinis / Paweł Kałamała – Polski Fiat 126p/650.
Nr.64. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p/650.
Nr.66. Gustaw Nosek / Andrzej Pabis – Polski Fiat 126p/650.
Nr.67. Witold Paradowski / Jan Krzemiński – Polski Fiat 126p/650.
Nr.68. Mariusz Kostrzak / Jerzy Harla – Polski Fiat 126p/650.
Nr.69. Wojciech Bek / Janusz Obrocki – Polski Fiat 126p/650.
Nr.71. Marek Ryndak / Henryk Noga – Polski Fiat 126p/650.
Nr.72. Krzysztof Winkowski / Paweł Gregorczyk – Polski Fiat 126p/650.
Nr.73. Tomasz Kinkiel / Krzysztof Gęborys – Polski Fiat 126p/650.
Nr.74. Stanisław Skrzynecki / Michał Łazutka – Polski Fiat 126p/650.

Klasa 126p/600.
Nr.75. Janusz Makówka / Wojciech Bełtowski – Polski Fiat 126p/600.
Nr.76. Henryk Pinis / Andrzej Witek – Polski Fiat 126p/600.
Nr.77. Lech Leszczyński / Zdzisław Heloman – Polski Fiat 126p/600.
Nr.78. Andrzej Fontański / Krzysztof Heine – Polski Fiat 126p/600.
Nr.79. Tadeusz Bogusz / Andrzej Iwaszkiewicz – Polski Fiat 126p/600.
Nr.80. Zdzisław Korpas / Marian Nowak – Polski Fiat 126p/600.
Nr.81. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p/600.

Andrzej Koper i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Andrzej Koper i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Andrzej Bachowski i Jerzy Michalczewski – Łada 1600.

Andrzej Bachowski i Jerzy Michalczewski – Łada 1600.

Wacław Janowski i Henryk Krakowczyk – Zastava 1100p.

Wacław Janowski i Henryk Krakowczyk – Zastava 1100p.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

5 Rajd Krakowski Krokusy - 1980r.

(100 lat automobilklubu w Krakowie 1908-2008)

Klasyfikacja generalna.

1. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.  1h15’13”
2. Jeremi Doria Dernałowicz / Marek Pawłowski – Opel Kadett GT/E.  1h15’45”
3. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.  1h17’35”
4. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Opel Kadett GT/E.  1h18’36”
5. Marek Karczewski / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p/1500.  1h22’09”
6. Ryszard Granica / Jerzy Werner – Polski Fiat 125p/1500.  1h24’54”
7. Ryszard Trzciński / Olgierd Waydowski – Polski Fiat 125p/1500.  1h25’30”
8. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.
9. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.
10. Tadeusz Buksowicz / Romuald Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.
11. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p/650.
12. Tomasz Stawowczyk / Wojciech Stawowczyk – Trabant 601.
13. Ryszard Plucha / Marek Oziębło – Polonez 1500.  1h29’45”
14. Andrzej Bachowski / Jerzy Michalczewski – Łada 1600.

Wystartowało 57 załóg, ukończyło 37.

Wyniki.

Klasa 126p/600.
1. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p/600.

Klasa 126p/650.
1. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p/650.   

Klasa 1-3, gr.2.
1. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p/650.
2. Tomasz Stawowczyk / Wojciech Stawowczyk – Trabant 601.

Klasa 4-7, gr.2.
1. Tadeusz Betlej / Piotr Wróbel – Zastava 1100p.

Klasa 8, gr.1.
1. Marek Karczewski / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p/1500.
2. Ryszard Granica / Jerzy Werner – Polski Fiat 125p/1500.
3. Ryszard Trzciński / Olgierd Waydowski – Polski Fiat 125p/1500.
4. Jerzy Kobyliński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.
5. Tadeusz Buksowicz / Romuald Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.
6. Ryszard Plucha / Marek Oziębło – Polonez 1500.

Klasa 8, gr.2.
1. Andrzej Koper / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.
2. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Renault 5 Alpine.
3. Andrzej Bachowski / Jerzy Michalczewski – Łada 1600.

Klasa 9-15, gr.2.
1. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.
2. Jeremi Doria Dernałowicz / Marek Pawłowski – Opel Kadett GT/E.
3. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Opel Kadett GT/E.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl