Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1969 » Inne » 5 Rajd Kupały. 3 el. R.S.M.okr.Warszawskiego. 21-22.06.1969r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

5 Rajd Kupały. 3 el. R.S.M.okr.Warszawskiego. 21-22.06.1969r.

Komandor rajdu – Kazimierz Kraków.

Klasyfikacja generalna.

1. Krzysztof Rogalski – Polski Fiat 125p.
2. Andrzej Komorowski – Renault 8 Gordini.
3. Franciszek Aromiński – Renaulr R8.
4. Lelio Lattari – Alfa Romeo GT.
5. Robert Mucha – Syrena 104.
6. Jacek Pajor – Trabant 601.
7. Janusz Hancke – Syrena 104.
8. Tadeusz Hoppe – Zastawa 750.
9. Tadeusz Byzia – Syrena 104.
10. Zbigniew Szpalerski – Renault R10.
11. Wiesław Gawron / Monika Gawron – Trabant 601.
12. Wiesław Domański – Syrena 104.
13. Lech Walaszek – Zastawa 750.
14. Zbigniew Łagan – Trabant Combi.
15. Jerzy Wilbik – Trabant 601.
16.
17. Janusz Tomicki – Trabant 601.
18. Jerzy Bachtin – Trabant 601.
19. Wacław Laskowski – Škoda 1000 MB.
20. Władysław Paszkowski – Wartburg.
Wystartowało 29 załóg.

Wyniki.

Klasa 1.
1. Jacek Pajor – Trabant 601.
2. Wiesław Gawron / Monika Gawron – Trabant 601.
3. Zdzisław Łagan – Trabant Combi.
4. Jerzy Wilbik – Trabant 601.
5. Janusz Tomicki – Trabant 601.
6. Jerzy Bachtin – Trabant 601.
Klasa 2.
1. Janusz Hancke – Syrena 104.
2. Tadeusz Hoppe – Zastawa 750.
3. Tadeusz Byzia – Syrena 104.
4. Władysław Domański – Syrena 104.
5. Lech Walaszek – Zastawa 750.
6. Robert Mucha – Syrena 104.
Nie ukończyli: Zdzisław Markowiak (Syrena 104), Jan Głowacki (Syrena 104), Bronisław Pingielski (Zastawa 750).
Klasa 3.
1. Franciszek Aromiński – Renault R8.
2. Wacław Laskowski – Škoda 1000 MB.
3. Władysław Paszkowski – Wartburg.
Nie ukończył: Dominik Mydlarski (Morris Mini Cooper).
Klasa 4-6.
1. Krzysztof Rogalski – Fiat 124.
2. Andrzej Komorowski – Renault 8 Gordini.
3. Lelio Lattari – Alfa Romeo GT.
4. Zbigniew Szpalerski – Renault R10.
Nie ukończyli: Julian Gut (Polski Fiat 125p), Jerzy Puchalski (Renault 16), Krzysztof Strykier (BMW 2002 Ti).

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl