Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1978 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 16 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 6-8.10.1978r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

16 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 6-8.10.1978r.

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r.

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r.

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Lista startowa.

Grupa IV.
Nr.2. Gilbert Staepelaere / Fred Franssen (B) – Ford Escort RS 1800 Mk.II.
Nr.4. Wolfgang Šulc / Dieter Oberortner (A) – Porsche Carrera.
Nr.28. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/2000.
Nr.30. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Renault 12 Gordini.
Nr.46. Czesław Zadygowicz / Jan Wołczacki – Polski Fiat 125p.
Nr.119. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.
Nr.120. Andrzej Jaroszewicz / Zbigniew Kabulski – Polonez 2000.
Grupa III, klasa 9-15.
Nr.17. Stoyan Kolev / Tsvetan Stoyanov (BG) – Porsche 911 SC.
Grupa II, klasa 9-15.
Nr.1. Franz Wittmann (A) / Helmut Deimel (D) – Opel Kadett GT/E.
Nr.3. Guy Colsoul / Alain Lopes (B) – Opel Kadett GT/E.
Nr.5. Jerzy Landsberg / Janusz Szajng – Opel Kadett GT/E.
Nr.7. J.M.Cols “Didi” / Andre Pauly (B) – Fiat 131 Abarth.
Nr.11. Carlo Keller (L) / Marc Booten (B) – Opel Kadett GT/E.
Nr.16. Randi Sofie Tangeland (N) / Ellen Syberg (DK) – Opel Kadett GT/E.
Nr.32. Kjell Melin / Ola Hellgren (DK) – BMW 2002 Ti.
Nr.40. Holger Helle / Ib Hildebrandt (DK) – Volvo 142.
Nr.41. Andrzej Wodziński / Jan Wojciechowski – Ford Escort RS 2000.
Nr.52. Kent Funhamar / Hans Sjöstedt (S) – Volvo 142.
Nr.111. Gerhard Gottlieb / Carsten Lensch (D) – Opel Kadett GT/E.
Grupa I, klasa 9-15.
Nr.26. Hans Britth / Tommy Johansson (S) – Ford Escort RS 2000.
Nr.29. Erhard Breitenbach / Klaus Obermann (D) – Opel Commodore GS/E.
Nr.36. Wolf Dieter Giese / O.Borrman (D) – Opel Kadett GT/E.
Nr.50. Jorgen Helle / John Rasmussen (DK) – Opel Kadett GT/E.
Grupa II, klasa 8.
Nr.8. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.
Nr.12. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Łada 21011.
Nr.14. Evert Vesström / Anders Fredriksson (S) – Toyota Corolla 1600 GT.
Nr.18. Andrzej Radecki / Waldemar Bidziński – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.21. Józef Ważny / Kazimierz Brzezowski – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.22. Rudolf Stohl / Kurt Modlhammer (A) – Łada 1600.
Nr.25. Horst Müller (D) / Marian Dorniak (PL) – VW Golf.
Nr.31. Ryszard Plucha / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.43. Tadeusz Kudłaty / Julian Obrocki – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.44. Stanisław Wyka / Karol Piekarski – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.47. Henryk Mandera / Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.48. Ryszard Granica / Ryszard Awłasewicz – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.56. Janusz Wojtyna / Zbigniew Zapędowski – Renault 12 Gordini.
Nr.59. Ryszard Trzciński / Jerzy Lachowski – Polski Fiat 125p/1500.
Grupa I, klasa 8.
Nr.35. Marek Karczewski / Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.38. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.49. Jeremi Doria Dernałowicz / Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.51. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.55. Bogdan Drągowski / Stanisław Brzozowaki – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.61. Lech Radkiewicz / Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.67. Paweł Gościniak / Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.
Grupa II, klasa 7.
Nr.53. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Fiat 128 Sport SL.
Nr.62. Bogumił Targosz / Andrzej Orłowski – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.64. Janusz Macheta / Jan Grocholski – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.65. Bogusław Dymek / Andrzej Brzeziński – Polski Fiat 125p/1300.
Grupa I, klasa 7.
Nr.58. Krystian Bielowski / Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.60. Kazimierz Jaromin / Marek Oziębło – Fiat 128 coupe 3porte.
Nr.63. Wojciech Sierpowski / Maciej Pisański – Fiat 128 Sport SL.
Nr.66. Juliusz Szulc / Bogdan Lech – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.69. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Fiat 128.
Nr.72. Wiesław Nicieja / Mieczysław Banaś – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.76. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 coupe 3porte.
Nr.112. Werner Rottenberg / Jörg Schneider (D) – Alfa Romeo Alfasud Ti.
Grupa I, klasa 3-6.
Nr.68. Andrzej Koper / Włodzimierz Pawluczuk – Fiat 128 Sport.
Nr.74. Zbigniew Bieniewski / Tadeusz Buksowicz – Zastava 1100.
Nr.77. Ziemowit Pieniężny / Józef Kołłątaj – Fiat 128.
Nr.78. A.Wysocki / Dariusz Szerejko – Zastava 1100.
Nr.81. Andrzej Bachowski / Lesław Błaszak – Fiat 127.
Nr.83. Marek Sadowski / Piotr Straszewicz – Zastava 1100.
Grupa II, klasa 1-2.
Nr.84. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.
Nr.85. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Pinior – Trabant 601.
Nr.86. Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.
Nr.87. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.
Nr.88. Włodzimierz Krzemiński / Krzysztof Burzyński – Polski Fiat 126p.
Nr.91. Kazimierz Kolinka / T.Ciężki – Polski Fiat 126p.
Grupa I, markowa 126.
Nr.94. Marian Kałuża / Andrzej Hyjek – Polski Fiat 126p.
Nr.95. Henryk Pinis / Marek Kaczmarek – Polski Fiat 126p.
Nr.96. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.
Nr.97. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.
Nr.98. Marcin Zoll / Janusz Sobczyk – Polski Fiat 126p.
Nr.99. Józef Wojtanka / Sławomir Wysmyk – Polski Fiat 126p.
Nr.100. Lech Bocheński / Grzegorz Kołodziejek – Polski Fiat 126p.
Nr.102. Jarosław Frankowicz / Z.Brodalski – Polski Fiat 126p.
Nr.104. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.
Nr.105. Michał Pinis / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.
Nr.107. Jerzy Poznański / Jan Poznański – Polski Fiat 126p.
Nr.108. Mariusz Kostrzak / Marek Gąsecki – Polski Fiat 126p.
Nr.109. Jan Koniecki / Andrzej Pasierbiński – Polski Fiat 126p.

Polonez 2000 Andrzeja Jaroszewicza.

Polonez 2000 Andrzeja Jaroszewicza gotowy do startu w rajdzie Warszawskim.

Wnętrze Poloneza 2000.

Wnętrze Poloneza 2000.

Polonez 2000 Andrzeja Jaroszewicza.

Polonez 2000 Andrzeja Jaroszewicza.

Franz Wittmann i Helmut Deimel – Opel Kadett GT/E, Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Nr.1. Franz Wittmann i Helmut Deimel – Opel Kadett GT/E, nr.8. Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Andrzej Jaroszewicz i Zbigniew Kabulski – Polonez 2000.

Andrzej Jaroszewicz i Zbigniew Kabulski – Polonez 2000.

Franz Wittmann i Helmut Deimel – Opel Kadett GT/E, Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Nr.1. Franz Wittmann i Helmut Deimel – Opel Kadett GT/E, nr.8. Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Maciej Stawowiak, Ryszard Żyszkowski, Krzysztof Strykier i Piotr Mystkowski.

Maciej Stawowiak, Ryszard Żyszkowski, Krzysztof Strykier i Piotr Mystkowski.

Franz Wittmann i Helmut Deimel – Opel Kadett GT/E, Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine, Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Łada 21011.

Nr.1. Franz Wittmann i Helmut Deimel – Opel Kadett GT/E, nr.8. Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine, nr.12. Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Łada 21011.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (www.krupa-info.pl)

Gilbert Staepelaere i Fred Franssen – Ford Escort RS 1800 Mk.II.

Gilbert Staepelaere i Fred Franssen – Ford Escort RS 1800 Mk.II.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/2000.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/2000.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (www.krupa-info.pl)

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (www.krupa-info.pl)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine. (www.krupa-info.pl)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine. (www.krupa-info.pl)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine. (www.krupa-info.pl)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine. (www.krupa-info.pl)

Marek Karczewski i Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (www.krupa-info.pl)

Andrzej Jaroszewicz i Zbigniew Kabulski – Polonez 2000.

Andrzej Jaroszewicz i Zbigniew Kabulski – Polonez 2000.

Guy Colsoul i Alain Lopes – Opel Kadett GT/E.

Guy Colsoul i Alain Lopes – Opel Kadett GT/E.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (www.krupa-info.pl)

Henryk Pinis i Marek Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Henryk Pinis i Marek Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Ryszard Granica i Ryszard Awłasewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Granica i Ryszard Awłasewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (www.krupa-info.pl)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine. (www.krupa-info.pl)

Henryk Pinis z mechanikami.

Henryk Pinis z mechanikami.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (www.krupa-info.pl)

Marcin Zoll i Janusz Sobczyk – Polski Fiat 126p.

Marcin Zoll i Janusz Sobczyk – Polski Fiat 126p.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (www.krupa-info.pl)

Henryk Pinis z mechanikami.

Henryk Pinis z mechanikami.

Paweł Gościniak.

Paweł Gościniak.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (www.krupa-info.pl)

Zbigniew Bieniewski i Tadeusz Buksowicz – Zastava 1100.

Zbigniew Bieniewski i Tadeusz Buksowicz – Zastava 1100.

A.Wysocki i Dariusz Szerejko – Zastava 1100,  Witold Kołder i Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.

Nr.78. A.Wysocki i Dariusz Szerejko – Zastava 1100,  nr.84. Witold Kołder i Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.

Zbigniew Bieniewski i Tadeusz Buksowicz – Zastava 1100, Paweł Gościniak i Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.74. Zbigniew Bieniewski i Tadeusz Buksowicz – Zastava 1100, nr.67. Paweł Gościniak i Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Paweł Gościniak.

Paweł Gościniak.

Zbigniew Bieniewski i Tadeusz Buksowicz – Zastava 1100.

Zbigniew Bieniewski i Tadeusz Buksowicz – Zastava 1100.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine, Gilbert Staepelaere i Fred Franssen – Ford Escort RS 1800 Mk.II.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine, Gilbert Staepelaere i Fred Franssen – Ford Escort RS 1800 Mk.II.  (www.krupa-info.pl)

Henryk Pinis i Marek Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Henryk Pinis i Marek Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (www.krupa-info.pl)

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Maciej Stawowiak i Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (www.krupa-info.pl)

Guy Colsoul i Alain Lopes – Opel Kadett GT/E, Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Nr.3. Guy Colsoul i Alain Lopes – Opel Kadett GT/E, nr.8. Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (www.krupa-info.pl)

Nr.17. Stoyan Kolev i Tsvetan Stoyanov – Porsche 911 SC i Błażej Krupa.

Nr.17. Stoyan Kolev i Tsvetan Stoyanov – Porsche 911 SC i Błażej Krupa. (www.krupa-info.pl)

Gilbert Staepelaere.

Zwycięzca rajdu Gilbert Staepelaere.

Błażej Krupa.

Błażej Krupa na mecie rajdu.  (www.krupa-info.pl)

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Rajd Warszawski - 1978r

Klasyfikacja generalna. (M.P).

1. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.  10354,3
2. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  10594,2
3. Jerzy Landsberg / Janusz Szajng – Opel Kadett GT/E.  11326,2
4. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/2000.  11411,6
5. Andrzej Radecki / Waldemar Bidziński – Polski Fiat 125p/1500.  11537,2
6. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Renault 12 Gordini. 11557,4
7. Jeremi Doria Dernałowicz / Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1500.  11637,8
8. Kazimierz Jaromin / Marek Oziębło – Fiat 128 coupe 3porte.  11855,2
9. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.  11915,8
10. Bogdan Drągowski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.  11933,2
11. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 coupe 3porte.  11945,2
12. Marek Karczewski / Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.  12199,6
13. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.  12202,0
14. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Fiat 128 Sport.  12259,4
15. Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.  12656,0
16. Juliusz Szulc / Bogdan Lech – Polski Fiat 125p/1300.  12664,4
17. Zbigniew Bieniewski / Tadeusz Buksowicz – Zastava 1100.  12875,6
18. Andrzej Koper / Włodzimierz Pawluczuk – Fiat 128 Sport. 12895,0
19. A.Wysocki / Dariusz Szerejko – Zastava 1100.  13027,0
20. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Fiat 128 Sport SL.  13128,6
21. Paweł Gościniak / Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.  13272,4
22. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.  13516,6
23. Bogumił Targosz / Andrzej Orłowski – Polski Fiat 125p/1300.  13527,6
24. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.  13766,0
25. Marcin Zoll / Janusz Sobczyk – Polski Fiat 126p.  14253,6
26. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.  14267,4
27. Mariusz Kostrzak / Marek Gąsecki – Polski Fiat 126p.  14466,8
28. Marian Kałuża / Andrzej Hyjek – Polski Fiat 126p.  14622,8
29. Jan Koniecki / Andrzej Pasierbiński – Polski Fiat 126p.  14683,8
30. Jerzy Poznański / Jan Poznański – Polski Fiat 126p.  14714,8
31. Józef Wojtanka / Sławomir Wysmyk – Polski Fiat 126p.  15032,6
32. Włodzimierz Krzemiński / Krzysztof Burzyński – Polski Fiat 126p.  16257,0
33. Kazimierz Kolinka / T.Ciężki – Polski Fiat 126p.  19652,4

Wystartowało 61 załóg, ukończyło 33.

Wyniki. (M.P).

Grupa IV.
1. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polonez 2000.  10354,3
2. Jerzy Landsberg / Janusz Szajng – Opel Kadett GT/E.  11326,2
3. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/2000.  11411,6
4. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Renault 12 Gordini. 11557,4
Grupa II, klasa 8.
1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  10594,2
2. Andrzej Radecki / Waldemar Bidziński – Polski Fiat 125p/1500.  11537,2
Grupa I, klasa 8.
1.Jeremi Doria Dernałowicz / Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1500.  11637,8
2. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.  11915,8
3. Bogdan Drągowski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.  11933,2
4. Marek Karczewski / Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.  12199,6
5. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.  12202,0
6. Paweł Gościniak / Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.  13272,4
Grupa II, klasa 7.
1. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Fiat 128 Sport SL.  13128,6
2. Bogumił Targosz / Andrzej Orłowski – Polski Fiat 125p/1300.  13527,6
Grupa I. klasa 7.
1. Kazimierz Jaromin / Marek Oziębło – Fiat 128 coupe 3porte.  11855,2
2. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 coupe 3porte.  11945,2
3. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Fiat 128 Sport.  12259,4
4. Juliusz Szulc / Bogdan Lech – Polski Fiat 125p/1300.  12664,4
Grupa I, klasa 3-6.
1. Zbigniew Bieniewski / Tadeusz Buksowicz – Zastava 1100.  12875,6
2. Andrzej Koper / Włodzimierz Pawluczuk – Fiat 128 Sport. 12895,0
3. A.Wysocki / Dariusz Szerejko – Zastava 1100.  13027,0
Grupa II, klasa 1-3.
1. Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.  12656,0
2. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.  13516,6
3. Włodzimierz Krzemiński / Krzysztof Burzyński – Polski Fiat 126p.  16257,0
4. Kazimierz Kolinka / T.Ciężki – Polski Fiat 126p.  19652,4
Grupa I, klasa markowa 126.
1. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.  13766,0
2. Marcin Zoll / Janusz Sobczyk – Polski Fiat 126p.  14253,6
3. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.  14267,4
4. Mariusz Kostrzak / Marek Gąsecki – Polski Fiat 126p.  14466,8
5. Marian Kałuża / Andrzej Hyjek – Polski Fiat 126p.  14622,8
6. Jan Koniecki / Andrzej Pasierbiński – Polski Fiat 126p.  14683,8
7. Jerzy Poznański / Jan Poznański – Polski Fiat 126p.  14714,8
8. Józef Wojtanka / Sławomir Wysmyk – Polski Fiat 126p.  15032,6

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl