Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1978 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 27 Rajd Wisły. 4 eliminacja. 22-24.09.1978r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

27 Rajd Wisły. 4 eliminacja. 22-24.09.1978r.

27 Rajd Wisły - 1978r

27 Rajd Wisły - 1978r

27 Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Lista startowa. (alfabetyczne-niekompletna).

Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p. gr.II klasa 1-3.
Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/1600. Grupa IV.
Jeremi Doria Dernałowicz / Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1500. gr.I klasa 8.
Bogdan Drągowski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500. gr.I klasa 8.
Bogusław Dymek / Andrzej Witek – Trabant 601. gr.II klasa 1-3.
Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Fiat 128 Sport SL. gr.II klasa 7.
Kazimierz Jaromin / Marek Oziębło – Fiat 128 coupe 3porte. gr.I klasa 7.
Marian Kałuża / Wojciech Hyjek – Polski Fiat 126p.
Marek Karczewski / Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500. gr.I klasa 8.
Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601. gr. II klasa 1-3.
Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine. gr.II klasa 8.
Włodzimierz Krzemiński / Krzysztof Burzyński – Polski Fiat 126p.
Jerzy Landsberg / Janusz Szajng – Opel Kadett GT/E. grupa IV.
Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p. gr.II klasa 1-3.
Janusz Macheta / Jan Grocholski – Polski Fiat 125p/1300. gr.II klasa 7.
Henryk Pinis / Marek Kaczmarek – Polski Fiat 126p. gr.I klasa markowa 126.
Ryszard Plucha / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 125p/1500. gr.II klasa 8.
Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Renault 12 Gordini. grupa IV.
Andrzej Radecki / Krzysztof Brzezowski – Polski Fiat 125p/1500. gr.II klasa 8.
Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/2000. grupa IV.
Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p. gr.I klasa markowa 126.
Juliusz Szulc / Bogdan Lech – Polski Fiat 125p/1300. gr.II klasa 7.
Bogumił Targosz / Andrzej Orłowski – Polski Fiat 125p/1300. gr.II klasa 7.
Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 coupe 3porte. gr.I klasa 7.
Janusz Wojtyna / Grzegorz Bazarski – Renault 12 Gordini. grupa IV.
Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Łada 21011. gr.II klasa 8.
Marcin Zoll / ? – Polski Fiat 126p. gr.I klasa markowa 126.

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r

Rajd Wisły - 1978r.

Rajd Wisły - 1978r

(Rajdowiec 18 – Janusz Wojtyna)

Klasyfikacja generalna.

1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.
2. Jerzy Landsberg / Janusz Szajng – Opel Kadett GT/E.
3. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Łada 21011.
4. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/1600.
5. Ryszard Plucha / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 125p/1500.
6. Jeremi Doria Dernałowicz / Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1500.
7. Marek Karczewski / Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.
8. Bogdan Drągowski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.
9.
10. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 coupe 3porte.

Wystartowało 55 załóg, ukończyło 40.

Wyniki.

Grupa IV.
1. Jerzy Landsberg / Janusz Szajng – Opel Kadett GT/E.
2. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/1600.
3.
4. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Renault 12 Gordini.
Grupa II, klasa 8.
1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.
2. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Łada 21011.
3. Ryszard Plucha / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 125p/1500.
4.
5. Andrzej Radecki / Krzysztof Brzezowski – Polski Fiat 125p/1500.
Grupa I, klasa 8.
1. Jeremi Doria Dernałowicz / Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1500.
2. Marek Karczewski / Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.
3. Bogdan Drągowski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.
Grupa II, klasa 7.
1. Juliusz Szulc / Bogdan Lech – Polski Fiat 125p/1300.
…6. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Fiat 128 Sport SL.
Grupa I, klasa 7.
1. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 coupe 3porte.
Grupa II, klasa 1-3.
1. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.
…4. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.
5. Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.
Grupa I, klasa markowa 126.
1. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.
2. Henryk Pinis / Marek Kaczmarek – Polski Fiat 126p.
3. Marcin Zoll / Janusz Sobczyk – Polski Fiat 126p.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl