Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1978 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 7 Dolnośląski Rajd Elmot. 3 eliminacja. 12-14.05.1978r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

7 Dolnośląski Rajd Elmot. 3 eliminacja. 12-14.05.1978r.

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Lista startowa.

Grupa IV.
Nr.4. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/2000.
Nr.5. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.12. Zdzisław Szafrański / Jan Ożóg (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.18. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki (AP.Kraków) – Renault 12 Gordini.
Nr.23. Stefan Antkiewicz / Włodzimierz Janeczek (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.24. Wiesław Cygan / Zbigniew Kabulski (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1600.

Grupa II, klasa 8.
Nr.2. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine.
Nr.9. Józef Ważny / Kazimierz Brzezowski (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.11. Andrzej Radecki / Waldemar Bidziński (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.19. Stanisław Wyka / Jarosław Zacharski (Rzemieślnik Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.21. Tadeusz Michalak / Julian Obrocki (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 126p/1500.
Nr.26. Henryk Mandera / Ryszard Dragan (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.27. Ryszard Plucha / Włodzimierz Abramowicz (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.28. Ryszard Granica / Bohdan Modliński (Rzemieślnik Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.29. Tadeusz Kudłaty / Zdzisław Nowak (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.30. Bogusław Dawidów / Danuta Jasicka (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.31. Andrzej Mielcarek / Małgorzata Kujawińska (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500.

Grupa I, klasa 8.
Nr.14. Janusz Książkiewicz / Maciej Nowak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.16. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.17. Bogdan Drągowski / Stanisław Brzozowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.33. Jeremi Doria Dernałowicz / Piotr Ślaski (Rzemieślnik Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.34. Jacek Kotowski / Jacek Asiński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.35. Marian Dorniak / Lech Radkiewicz (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.36. Roman Pulchny / Waldemar Pachnik (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.37. Barbara Stępkowska / Jerzy Stępkowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.38. Paweł Gościniak / Robert Gościniak (Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.39/ Eugeniusz Kulawik / Ryszard Dębski (AP.Śląski) – Łada 1500.
Nr.40. Marek Dąbek / Krzysztof Urbański (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.41. Ireneusz Romejko / Andrzej Ciechomski (AP.Łódź) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.42. Jerzy Michalczewski / Wojciech Marglewski (AP.Kraków) – Łada 1500.

Grupa II, klasa 7.
Nr.15. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.45. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk (AP.Dolnośląski) – Fiat 128 Sport SL.
Nr.46. Bogusław Pisarski / Jerzy Mańka (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.47. Tadeusz Maftyjewicz / Janusz Błaszkiewicz (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.48. Zbigniew Zapędowski / Jerzy Parzęcki (AP.Łódź) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.49. Waldemar Ogrodniczak / Jerzy Jasinowski (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300/
Nr.50. Jerzy Szulc / Bogdan Lech (AP.Łódź) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.51. Jacek Grocholski / Janusz Macheta (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.52. Bogumił Targosz / Andrzej Orłowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.

Grupa I, klasa 7.
Nr.22. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (AP.Kraków) – Fiat 128 coupe 3porte.
Nr.55. Krystian Bielowski / Henryk Noga (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.56. Stefan Bieliński / Karol Piekarski (Warszawa) – Fiat 128 coupe 3porte.
Nr.57. Kazimierz Jaromin / Marek Oziębło (AP.Kraków) – Fiat 128 coupe 3porte.

Grupa I, klasa 3-6.
Nr.60. Lesław Orski / Stanisław Hałasa (AP.Morski) – Zastava 1100.
Nr.61. Ziemowit Pieniężny / Józef Kołłątaj (AP.Zielona Góra) – Fiat 128.
Nr.62. Andrzej Wodziński / Jan Wojciechowski (Warszawa) – Autobianchi A112 Abarth.
Nr.63. Andrzej Bachowski / Lesław Błaszak (Stomil Dębica) – Fiat 127.
Nr.64. Dariusz Szerejko / Stanisław Melcer (Warszawa) – Zastava 1100.
Nr.65. Andrzej Koper / Jerzy Werner (Warszawa) – Zastava 1100.

Grupa II, klasa 1-3.
Nr.68. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Komraus (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.69. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.70. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.71. Tomasz Barański / Paweł Barański (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.72. Kazimierz Kolinka / Krzysztof Turowski (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.73. Henryk Wiatr / Krzysztof Wąsik (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.74. Mieczysław Kleczek / Paweł Kałamała (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.75. Bogusław Dymek / Andrzej Witek (AP.Kraków) – Trabant 601.

Grupa I, klasa markowa 126.
Nr.78. Janusz Szajng / Marcin Zoll (Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.80. Michał Pinis / Krzysztof Martynowski (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.81. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski (Stomil Dębica) – Polski Fiat 126p.
Nr.82. Janusz Szerla / Jerzy Stopa (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.84. Mariusz Kostrzak / Marek Gąsecki (AP.Morski) – Polski Fiat 126p.
Nr,85. Henryk Pinis / Marek Kaczmarek (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.88. Jan Koniecki / Marek Gajda (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.89. Jerzy Poznański / Jan Poznański (AP.Białystok) – Polski Fiat 126p.
Nr.90. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.91. Alojzy Orawiec / Piotr Rakowski (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.92. Marian Kałuża / Andrzej Hyjek (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.93. Józef Wojtanka / Jan Wojtanka (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.95. Jarosław Frankowicz / Jerzy Starnawski (AP.Morski) – Polski Fiat 126p.

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

Rajd Elmot - 1978r

(Rajdowiec 18 – Janusz Wojtyna)

Klasyfikacja generalna.

1. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/2000.
2. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.
3. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Renault 12 Gordini.
4. Andrzej Radecki / Waldemar Bidziński – Polski Fiat 125p/1500.
5. Ryszard Plucha / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 125p/1500.
6. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Fiat 128 Sport SL.
7. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1300.
8. Jeremi Doria Dernałowicz / Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1500.
9. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.
10. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 coupe 3porte.
11. Marian Dorniak / Lech Radkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.
12. Bogdan Drągowski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Wystartowało 61 zawodników, ukończyło 35.

Wyniki.

Grupa IV.
1. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/2000. 2h36’00”
2. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Renault 12 Gordini.
Grupa II, klasa 8.
1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine. 2h39’24”
2. Andrzej Radecki / Waldemar Bidziński – Polski Fiat 125p/1500.
3. Ryszard Plucha / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 125p/1500.
Grupa I, klasa 8.
1. Jeremi Doria Dernałowicz / Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1500. 3h03’27”
2. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.
3. Marian Dorniak / Lech Radkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.
4. Bogdan Drągowski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.
5. Marek Dąbek / Krzysztof Urbański – Polski Fiat 125p/1500.
6. Jacek Kotowski / Jacek Asiński – Polski Fiat 125p/1500.
Grupa II, klasa 7.
1. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Fiat 128 Sport SL.
2. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1300. 3h03’07”
3. Tadeusz Maftyjewicz / Janusz Błaszkiewicz – Polski Fiat 125p/1300.
Grupa I, klasa 7.
1. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 coupe 3porte. 3h04’06”
2. Kazimierz Jaromin / Marek Oziębło – Fiat 128 coupe 3porte.
3. Stefan Bieliński / Karol Piekarski – Fiat 128 coupe 3porte.
Grupa I, klasa 3-6.
1. Andrzej Wodziński / Jan Wojciechowski – Autobianchi A112 Abarth.
2. Andrzej Koper / Jerzy Werner – Zastava 1100.
3. Andrzej Bachowski / Lesław Błaszak – Fiat 127.
Grupa II, klasa 1-3.
1. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.
2. Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.
3. Mieczysław Kleczek / Paweł Kałamała – Trabant 601.
Grupa I, klasa markowa 126.
1. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.
2. Henryk Pinis / Marek Kaczmarek – Polski Fiat 126p.
3. Jan Koniecki / Marek Gajda – Polski Fiat 126p.
4. Mariusz Kostrzak / Marek Gąsecki – Polski Fiat 126p.
5. Marian Kałuża / Andrzej Hyjek – Polski Fiat 126p.
6. Jarosław Frankowicz / Jerzy Starnawski – Polski Fiat 126p.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl