Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1978 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 3 Rajd Krakowski „Krokusy”. 2 eliminacja. 21-23.04.1978r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

3 Rajd Krakowski „Krokusy”. 2 eliminacja. 21-23.04.1978r.

3 Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Lista startowa.

Grupa IV.
Nr.3. Jerzy Landsberg / Janusz Wojtyna (AP.Warszawa) – Opel Kadett GT/E.
Nr.4. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/2000.
Nr.5. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.12. Zdzisław Szafrański / Stefan Znamirowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.18. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki (AP.Kraków) – Renault 12 Gordini.
Nr.23. Stefan Antkiewicz / Włodzimierz Janeczek (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.24. Wiesław Cygan / Marek Oziębło (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.54. Lesław Orski / Stanisław Hałasa (AP.Morski) – Zastava 1300.

Grupa II, klasa 8.
Nr.2. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine.
Nr.9. Józef Ważny / Kazimierz Brzezowski (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.11. Andrzej Radecki / Waldemar Bidziński (Stoml Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.19. Stanisław Wyka / Jarosław Zacharski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.26. Henryk Mandera / Ryszard Dragon (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.27. Ryszard Plucha / Włodzimierz Abramowicz (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1500.

Grupa I, klasa 8.
Nr.10. Marek Karczewski / Krzysztof Burzyński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.14. Janusz Książkiewicz / Andrzej Pietrzak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.16. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.17. Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.28. Zbigniew Baran / Waldemar Grzędzielski (AP.Kraków) – Fiat 124 Special T.
Nr.30. Tadeusz Buksowicz / Włodzimierz Krzemiński (AP.Warszawa) – Łada 1500.
Nr.31. Jeremi Doria Dernałowicz / Piotr Ślaski (Rzemieślnik Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.33. Jerzy Michalczewski / Wojciech Marglowski (AP.Kraków) – Łada 1500.
Nr.34. Marian Dorniak / Lech Radkiewicz (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.35. Roman Pulchny / Tadeusz Fuglewicz (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.38. Eugeniusz Kulawik / Ryszard Dembski (AP.Śląski) – Łada 1500S.
Nr.39. Jacek Kotowski / Jacek Asiński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.40. Marek Dąbek / Krzysztof Urbański (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.

Grupa II, klasa 7.
Nr.15. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.21. Tadeusz Michalak / Julian Obrocki (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.41. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk (AP.Dolnośląski) – Fiat 128 Sport SL.
Nr.43. Bogumił Targosz / Andrzej Orłowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.44. Bogusław Pisarski / Jerzy Mańka (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.46. Jerzy Szulc / Bogdan Lech (AP.Łódź) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.48. Jacek Grocholski / Janusz Macheta (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.55. Andrzej Grochola / Zbigniew Głuś (AP.Kraków) – Syrena 105.
Nr.91. Zbigniew Zapędowski / Jerzy Parzęcki (AP.Łódź) – Polski Fiat 125p/1300.

Grupa I, klasa 7.
Nr.22. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (AP.Kraków) – Fiat 128 coupe 3porte.
Nr.49. Stefan Bieliński / Karol Piekarski (Rzemieślnik Warszawa) – Fiat 128 coupe 3porte.
Nr.50. Tadeusz Kudłaty / Zdzisław Nowak (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.51. Jerzy Bachtin / Zbigniew Dziadura (Stomil Dębica) – Fiat 128 Rallye.
Nr.52. Krystian Bielowski / Henryk Noga (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.92. Zbigniew Saszka / Tadeusz Przybysz (AP.Łódź) – Polski Fiat 125p/1300.

Grupa I, klasa 3-6.
Nr.56. Lech Bocheński / Grzegorz Kołodziejek (AP.Warszawa) – Zastava 1100.
Nr.57. Józef Kołłątaj / Ziemowit Pieniężny (AP.Zielona Góra) – Fiat 128.
Nr.59. Wojciech Bachowski / Lesław Błaszak (Stomil Dębica) – Fiat 127.
Nr.60. Jan Wojciechowski / Andrzej Wodziński (AP.Warszawa) – Autobianchi A112 Abarth.
Nr.61. Ryszard Granica / Jerzy Werner (AP.Warszawa) – Zastava 1100.

Grupa II, klasa 1-3.
Nr.63. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.64. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Komraus (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.65. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.66. Bogusław Dymek / Erwin Meisel (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.67. Andrzej Nytko / Zbigniew Kołaczkowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.70. Kazimierz Kolinka / Krzysztof Turawski (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.71. Tadeusz Barański / Paweł Barański (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.80. Mieczysław Janicki / Edward Bański (Stomil Dębica) – Polski Fiat 126p.

Grupa 1, klasa markowa 126.
Nr.72. Michał Pinis / Krzysztof Martynowski (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.73. Janusz Szajng / Marcin Zoll (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.74. Jan Koniecki / Marek Gajda (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.76. Janusz Szerla / Jerzy Stopa (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.77. Marian Kałuża / Andrzej Lenczowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.78. Marek Ryndak / Marta Olearczyk (Stomil Dębica) – Polski Fiat 126p.
Nr.81. Ryszard Kaszuba / Józef Ładno (Stomil Dębica) – Polski Fiat 126p.
Nr.82. Mariusz Kostrzak / Mariusz Nowak-Przygrodzki (AP.Morski) – Polski Fiat 126p.
Nr.83. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.84. Józef Wojtynka / Jan Wojtynka (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.90. Henryk Pinis / Marek Kaczmarek (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.

Janusz Wojtyna i Jerzy Landsberg.

Janusz Wojtyna i Jerzy Landsberg.

Andrzej Nytko i Zbigniew Kołaczkowski – Polski Fiat 126p.

Andrzej Nytko i Zbigniew Kołaczkowski – Polski Fiat 126p.

Henryk Pinis i Marek Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Henryk Pinis i Marek Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/1800.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/1800.

Henryk Pinis i Marek Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Henryk Pinis i Marek Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Stefan Antkiewicz i Włodzimierz Janeczek, Wiesław Cygan i Marek Oziębło – Polskie Fiaty 125p/1600.

Nr.23. Stefan Antkiewicz i Włodzimierz Janeczek, nr.24. Wiesław Cygan i Marek Oziębło – Polskie Fiaty 125p/1600.

Henryk Pinis i Marek Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Henryk Pinis i Marek Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla i Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla i Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

(Motor – 1978)

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

(Pędzą samochody, mijają lata)

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Rajd Krakowski Krokusy - 1978r

Klasyfikacja generalna.

1. Jerzy Landsberg / Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.
2. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/1800.
3. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/2000.
4. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Renault 12 Gordini.
5. Marek Karczewski / Krzysztof Burzyński – Polski Fiat 125p/1500.
6. Jeremi Doria Dernałowicz / Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1500.
7. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 coupe 3porte.
8. Józef Ważny / Kazimierz Brzezowski – Polski Fiat 125p/1500.
9. Andrzej Radecki / Waldemar Bidziński – Polski Fiat 125p/1500.
10. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.
11. Jerzy Bachtin / Zbigniew Dziadura – Fiat 128 Rallye.
12. Henryk Mandera / Ryszard Dragon – Polski Fiat 125p/1500.
13. Ryszard Plucha / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 125p/1500.
14. Janusz Książkiewicz / Andrzej Pietrzak – Polski Fiat 125p/1500.
15. Marek Dąbek / Krzysztof Urbański – Polski Fiat 125p/1500.
16. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Fiat 128 Sport SL.
17. Marian Dorniak / Lech Radkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.
18. Krystian Bielowski / Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1300.
19. Jan Wojciechowski / Andrzej Wodziński – Autobianchi A112 Abarth.
20. Roman Pulchny / Tadeusz Fuglewicz – Polski Fiat 125p/1500.
21. Jerzy Szulc / Bogdan Lech – Polski Fiat 125p/1300.
22. Jerzy Michalczewski / Wojciech Marglowski – Łada 1500.
23. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Zastava 1300.
24. Bogusław Pisarski / Jerzy Mańka – Polski Fiat 125p/1300.
25. Eugeniusz Kulawik / Ryszard Dembski – Łada 1500S.
26. Zbigniew Zapędowski / Jerzy Parzęcki – Polski Fiat 125p/1300.
27. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.
28. Wojciech Bachowski / Lesław Błaszczak – Fiat 127.
29. Wiesław Cygan / Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1600.
30. Tadeusz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.
31. Stefan Bieliński / Karol Piekarski – Fiat 128 coupe 3porte.
32. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.
33. Bogusław Dymek / Erwin Meisel – Trabant 601.
34. Marek Ryndak / Marta Olearczyk – Polski Fiat 126p.
35. Janusz Szajng / Marcin Zoll – Polski Fiat 126p.
36. Henryk Pinis / Marek Kaczmarek – Polski Fiat 126p.
37. Bogumił Targosz / Andrzej Orłowski – Polski Fiat 125p/1300.
38. Jan Koniecki / Marek Gajda – Polski Fiat 126p.
39. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.
40. Andrzej Nytko / Zbigniew Kołaczkowski – Polski Fiat 126p.
41. Lech Bocheński / Grzegorz Kołodziejek – Zastava 1100.
42. Mariusz Kostrzak / Mariusz Nowak-Przygrodzki – Polski Fiat 126p.
43. Jacek Grocholski / Janusz Macheta – Polski Fiat 125p/1300.
44. Marian Kałuża / Andrzej Lenczowski – Polski Fiat 126p.
46. Andrzej Grochola / Zbigniew Głuś – Syrena 105.
45. Józef Wojtynka / Jan Wojtynka – Polski Fiat 126p.
47. Ryszard Kaszuba / Józef Ładno – Polski Fiat 126p.

Wystartowało 67 załóg, ukończyło 47.

Wyniki.

Grupa IV.
1. Jerzy Landsberg / Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.
2. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/1800.
3. Maciej Stawowiak / Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/2000.
4. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Renault 12 Gordini.
5. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Zastava 1300.
6. Wiesław Cygan / Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1600.
Grupa II, klasa 8.
1. Józef Ważny / Kazimierz Brzezowski – Polski Fiat 125p/1500.
2. Andrzej Radecki / Waldemar Bidziński – Polski Fiat 125p/1500.
3. Henryk Mandera / Ryszard Dragon – Polski Fiat 125p/1500.
4. Ryszard Plucha / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 125p/1500.
Grupa I, klasa 8.
1. Marek Karczewski / Krzysztof Burzyński – Polski Fiat 125p/1500.
2. Jeremi Doria Dernałowicz / Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1500.
3. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.
4-5. Janusz Książkiewicz / Andrzej Pietrzak – Polski Fiat 125p/1500.
4-5. Marek Dąbek / Krzysztof Urbański – Polski Fiat 125p/1500.
6. Marian Dorniak / Lech Radkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.
7. Roman Pulchny / Tadeusz Fuglewicz – Polski Fiat 125p/1500.
8. Jerzy Michalczewski / Wojciech Marglowski – Łada 1500.
9. Eugeniusz Kulawik / Ryszard Dembski – Łada 1500S.
Grupa II, klasa 7.
1. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Fiat 128 Sport SL.
2. Jerzy Szulc / Bogdan Lech – Polski Fiat 125p/1300.
3. Bogusław Pisarski / Jerzy Mańka – Polski Fiat 125p/1300.
4. Zbigniew Zapędowski / Jerzy Parzęcki – Polski Fiat 125p/1300.
5. Bogumił Targosz / Andrzej Orłowski – Polski Fiat 125p/1300.
6. Jacek Grocholski / Janusz Macheta – Polski Fiat 125p/1300.
7. Andrzej Grochola / Zbigniew Głuś – Syrena 105.
Grupa I, klasa 7.
1. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 coupe 3porte.
2. Jerzy Bachtin / Zbigniew Dziadura – Fiat 128 Rallye.
3. Krystian Bielowski / Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1300.
4. Stefan Bieliński / Karol Piekarski – Fiat 128 coupe 3porte.
Grupa I, klasa 3-4.
1. Jan Wojciechowski / Andrzej Wodziński – Autobianchi A112 Abarth.
2. Wojciech Bachowski / Lesław Błaszak – Fiat 127.
3. Lech Bocheński / Grzegorz Kołodziejek – Zastava 1100.
Grupa II, klasa 1-3.
1. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.
2. Tadeusz Barański / Paweł Barański (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
3. Bogusław Dymek / Erwin Meisel – Trabant 601.
4. Andrzej Nytko / Zbigniew Kołaczkowski – Polski Fiat 126p.
Grupa I, klasa markowa 126.
1. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.
2. Marek Ryndak / Marta Olearczyk – Polski Fiat 126p.
3. Janusz Szajng / Marcin Zoll – Polski Fiat 126p.
4. Henryk Pinis / Marek Kaczmarek – Polski Fiat 126p.
5. Jan Koniecki / Marek Gajda – Polski Fiat 126p.
6. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.
7. Mariusz Kostrzak / Mariusz Nowak-Przygrodzki – Polski Fiat 126p.
8. Marian Kałuża / Andrzej Lenczowski – Polski Fiat 126p.
9. Józef Wojtynka / Jan Wojtynka – Polski Fiat 126p.
10. Ryszard Kaszuba / Józef Ładno – Polski Fiat 126p.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl