Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1978 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 5 Rajd Stomil Rzeszowski. 1 eliminacja. 8-9.04.1978r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

5 Rajd Stomil Rzeszowski. 1 eliminacja. 8-9.04.1978r.

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Lista startowa.

Grupa IV.
Nr.1. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/2000.
Nr.3. Jerzy Landsberg / Janusz Wojtyna (AP.Warszawa) – Opel Kadett GT/E.
Nr.5. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.9. Józef Ważny / Kazimierz Brzezowski (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.12. Zdzisław Szafrański / Stefan Znamirowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.18. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki (AP.Kraków) – Renault 12 Gordini.
Nr.25. Wiesław Cygan / Marek Oziębło (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1600 Turbo.
Nr.26. Włodzimierz Dominowski / Andrzej Niewiadomski (AP.Warszawa) – Ford Escort RS 2000.

Grupa II, klasa 8.
Nr.2. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine.
Nr.11. Andrzej Radecki / Waldemar Bidziński (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.19. Stanisław Wyka / Jarosław Zacharski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.27. Ryszard Plucha / Włodzimierz Abramowicz (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.28. Henryk Mandera / Ryszard Dragan (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.

Grupa I, klasa 8.
Nr.10. Marek Karczewski / Krzysztof Burzyński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.16. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.17. Bogdan Drągowski / Andrzej Wysocki (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.30. Marek Dąbek / Krzysztof Urbański (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.31. Jerzy Lipiński / Janusz Siniarski (AP.Warszawa) – Łada 1500S.
Nr.32. Marian Dorniak / Lech Radkiewicz (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.34. Franciszek Aromiński / Andrzej Komorowski (Rzemieślnik Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.35. Jeremi Doria Dernałowicz / Piotr Ślaski (Rzemieślnik Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.36. Zbigniew Baran / Waldemar Grzędzielski (AP.Kraków) – Fiat 124 Special T.
Nr.37. Barbara Stępkowska / Jerzy Stępkowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.38. Janusz Gładysz / Stanisław Bochenek (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.39. Paweł Gościniak / Robert Gościniak (Rzemieślnik Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.40. Tadeusz Buksowicz / Włodzimierz Krzemiński (AP.Warszawa) – Łada 1500.
Nr.42. Jerzy Michalczewski / Wojciech Marglewski (AP.Kraków) – Łada 1500.
Nr.43. Andrzej Bagiński / Wojciech Rutkiewicz (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.44. Ireneusz Romejko / Andrzej Ciechomski (AP.Łódź) – Polski Fiat 125p/1500.

Grupa II, klasa 7.
Nr.15. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.21. Tadeusz Michalak / Julian Obrocki (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.46. Jerzy Szulc / Bogdan Lech (AP.Łódź) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.47. Zbigniew Zapędowski / Jerzy Parzęcki (MKM Dąbrowa Łódź) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.48. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk (AP.Dolnośląski) – Fiat 128 Sport SL/1300.
Nr.49. Bogusław Pisarski / Jerzy Mańka (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.50. Jacek Grocholski / Janusz Macheta (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.51. Bogumił Targosz / Andrzej Orłowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.52. Janusz Czepło / Józef Chwała (OKS Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.54. Zbigniew Szoszka / Tadeusz Przybysz (MKM Dąbrowa Łódź) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.63. Milan Foček / Milan Hajek (Czechosłowacja) – Fiat 127.
Nr.64. Radoman Nowak / Jaroslav Źarsky (Czechosłowacja) – Škoda 110.
Nr.65. Jaroslav Kocenda / Stanisław Knap (Czechosłowacja) – Fiat 127.

Grupa I, klasa 7.
Nr.22. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (AP.Kraków) – Fiat 128 Sport 3porte.
Nr.55. Jerzy Bachtin / Zbigniew Dziadura (Stomil Dębica) – Fiat 128 Rally.
Nr.57. Krystian Bielowski / Henryk Noga (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.58. Stefan Bieliński / Karol Piekarski (Rzemieślnik Warszawa) – Fiat 128 Sport 3porte.
Nr.61. Jan Stechnij / Henryk Wyrobiec (AP.Przemyśl) – Polski Fiat 125p/1300.

Grupa I, klasa 3-6.
Nr.68. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko (AP.Warszawa) – Zastava 1100p.
Nr.69. Jan Wojciechowski / Andrzej Wodziński (AP.Warszawa) – Autobianchi A112 Abarth.
Nr.70. Andrzej Bachowski / Leszek Błaszak (Stomil Dębica) – Fiat 127.
Nr.72. Aleksander Bylica / Andrzej Bylica (AP.Krosno) – Wartburg 353.
Nr.73. Ziemowit Pieniężny / Józef Kołłątaj (AP.Zielona Góra) – Zastava 1100p.

Grupa II, klasa 1-3.
Nr.74. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.75. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Kamraus (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.76. Tomasz Barański / Paweł Barański (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.77. Jerzy Chmielewski / Bogusław Płoch (Stomil Dębica) – Trabant 601.
Nr.78. Roman Mickiewicz / Włodzimierz Solnicki (OKS Olsztyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.79. Henryk Wiatr / Krzysztof Wąsik (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.80. Bogusław Dymek / Erwin Meisel (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.81. Kazimierz Kolinka / Krzysztof Turowski (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.93. Andrzej Nytko / Zbigniew Kołaczkowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.105. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk (AP.Kraków) – Trabant 601.

Grupa I, klasa markowa 126p.
Nr.82. Henryk Pinis / Ireneusz Kijas (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.83. Janusz Szerla / Jerzy Stopa (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr,84. Michał Pinis / Krzysztof Martynowski (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.85. Jerzy Poznański / Jan Poznański (AP.Podlaski) – Polski Fiat 126p.
Nr.86. Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.87. Jan Koniecki / Andrzej Pasierbiński (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.89. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.90. Piotr Polak / Józef Dobrowolski (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.94. Janusz Szajng / Marcin Zoll (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.96. Mirosław Krachulec / Janusz Waldam (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.
Nr.97. Józef Wojtanka / Jan Wojtanka (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.98. Marian Kałuża / Andrzej Hyjek (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.99. Józef Stachera / Andrzej Pabis (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.100. Jarosław Frankowicz / Jerzy Starnawski (AP.Morski) – Polski Fiat 126p.
Nr.101. Mariusz Kostrzak / Andrzej Nowak (AP.Morski) – Polski Fiat 126p.
Nr.102. Stanisław Kołcz / Alfred Pilawa (AP.Przemyśł) – Polski Fiat 126p.
Nr.103. Janusz Łuczkiewicz / Jerzy Zyguła (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.
Nr.104. Mariusz Zajdel / Wojciech Medrzycki (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.
Nr.106. Alojzy Orawiec / Paweł Rakowski (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.

Paweł Gościniak i Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Paweł Gościniak i Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Buksowicz i Włodzimierz Krzemiński – Łada 1500.

Tadeusz Buksowicz i Włodzimierz Krzemiński – Łada 1500.

Zbigniew Zapędowski i Jerzy Parzęcki – Polski Fiat 125p/1300.

Zbigniew Zapędowski i Jerzy Parzęcki – Polski Fiat 125p/1300.

Zbigniew Baran i Waldemar Grzędzielski – Fiat 124 Special T.

Zbigniew Baran i Waldemar Grzędzielski – Fiat 124 Special T.

Jerzy Michalczewski i Wojciech Marglewski – Łada 1500.

Jerzy Michalczewski i Wojciech Marglewski – Łada 1500.

Aleksander Bylica i Andrzej Bylica – Wartburg 353.

Aleksander Bylica i Andrzej Bylica – Wartburg 353.

Milan Foček i Milan Hajek – Fiat 127.

Milan Foček i Milan Hajek – Fiat 127.

Tadeusz Buksowicz i Włodzimierz Krzemiński – Łada 1500.

Tadeusz Buksowicz i Włodzimierz Krzemiński – Łada 1500.

Radoman Nowak i Jaroslav Źarsky – Škoda 110.

Radoman Nowak i Jaroslav Źarsky – Škoda 110.

Rajd Stomil - 1978r

Opona Barum Racing.

Franciszek Aromiński i Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1500.

Franciszek Aromiński i Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1500.

Paweł Gościniak i Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Paweł Gościniak i Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/2000.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/2000.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine. Jerzy Landsberg i Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.

Nr.2. Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine. Nr.3. Jerzy Landsberg i Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.  (krupa.info.pl)

Rajd Stomil - 1978r

Parc ferme przed startem rajdu.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/2000.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/2000.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (krupa.info.pl)

Stanisław Wyka i Jarosław Zacharski – Polski Fiat 125p/1500.

Stanisław Wyka i Jarosław Zacharski – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Michalak i Julian Obrocki – Polski Fiat 125p/1300.

Tadeusz Michalak i Julian Obrocki – Polski Fiat 125p/1300.

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3porte.

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3porte.

Wiesław Cygan i Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1600 Turbo.

Wiesław Cygan i Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1600 Turbo.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.

Ryszard Plucha i Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 125p/1500.

Henryk Mandera i Ryszard Dragan – Polski Fiat 125p/1500.

Henryk Mandera i Ryszard Dragan – Polski Fiat 125p/1500.

Zbigniew Baran i Waldemar Grzędzielski – Fiat 124 Special T.

Zbigniew Baran i Waldemar Grzędzielski – Fiat 124 Special T.

Barbara Stępkowska i Jerzy Stępkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Barbara Stępkowska i Jerzy Stępkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jeremi Doria Dernałowicz i Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1500.

Jeremi Doria Dernałowicz i Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1500.

Janusz Gładysz i Stanisław Bochenek – Polski Fiat 125p/1500.

Janusz Gładysz i Stanisław Bochenek – Polski Fiat 125p/1500.

Paweł Gościniak i Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Paweł Gościniak i Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Buksowicz i Włodzimierz Krzemiński – Łada 1500.

Tadeusz Buksowicz i Włodzimierz Krzemiński – Łada 1500.

Jerzy Michalczewski i Wojciech Marglewski – Łada 1500.

Jerzy Michalczewski i Wojciech Marglewski – Łada 1500.

Andrzej Bagiński i Wojciech Rutkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Bagiński i Wojciech Rutkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Landsberg i Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg i Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E.  (krupa.info.pl)

Bogdan Drągowski i Andrzej Wysocki – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Drągowski i Andrzej Wysocki – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Janusz Siniarski – Łada 1500S.

Jerzy Lipiński i Janusz Siniarski – Łada 1500S.

Zbigniew Baran i Waldemar Grzędzielski – Fiat 124 Special T.

Zbigniew Baran i Waldemar Grzędzielski – Fiat 124 Special T.

Franciszek Aromiński i Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1500.

Franciszek Aromiński i Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Dorniak i Lech Radkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Dorniak i Lech Radkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (krupa.info.pl)

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

(Wielkie ściganie 1996)

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Rajd Stomil - 1978r

Klasyfikacja generalna.

1. Jerzy Landsberg / Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E. 3544,0
2. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/1800.  3586,1
3. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  3636,3
4. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Renault 12 Gordini.  3912,4
5. Ryszard Plucha / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 125p/1500.  4063,6
6. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3porte.  4072,2
7. Józef Ważny / Kazimierz Brzezowski – Polski Fiat 125p/1600.  4118,7
8. Jerzy Bachtin / Zbigniew Dziadura (Stomil Dębica) – Fiat 128 Rally.  4136,1
9. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.  4136,2
10. Milan Foček / Milan Hajek – Fiat 127.  4140,2
11. Bogdan Drągowski / Andrzej Wysocki – Polski Fiat 125p/1500.  4173,1
12. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Fiat 128 Sport SL/1300.  4178,4
13. Jeremi Doria Dernałowicz / Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1500.  4183,2
14. Zbigniew Baran / Waldemar Grzędzielski – Fiat 124 Special T.  4196,4
15. Jan Wojciechowski / Andrzej Wodziński – Autobianchi A112 Abarth.  4199,5
16. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1300.  4200,1
17. Marian Dorniak / Lech Radkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.  4220,1
18. Andrzej Radecki / Waldemar Bidziński – Polski Fiat 125p/1500.  4227,9
19. Krystian Bielowski / Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1300.  4238,8
20. Henryk Mandera / Ryszard Dragan – Polski Fiat 125p/1500.  4271,1
21. Marek Dąbek / Krzysztof Urbański – Polski Fiat 125p/1500.  4275,6
22. Tadeusz Buksowicz / Włodzimierz Krzemiński – Łada 1500.  4315,3
23. Barbara Stępkowska / Jerzy Stępkowski – Polski Fiat 125p/1500.  4327,1
24. Jerzy Lipiński / Janusz Siniarski – Łada 1500S.  4328,8
25. Paweł Gościniak / Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.  4352,3
26. Andrzej Bagiński / Wojciech Rutkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.  4374,1
27. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.  4381,9
28. Ireneusz Romejko / Andrzej Ciechomski – Polski Fiat 125p/1500.  4420,6
29. Andrzej Bachowski / Leszek Błaszczak – Fiat 127.  4421,9
30. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastava 1100p.  4472,9
31. Jerzy Michalczewski / Wojciech Marglewski – Łada 1500. 4495,0
32. Bogumił Targosz / Andrzej Orłowski – Polski Fiat 125p/1300.  4508,4
33. Franciszek Aromiński / Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1500.  4524,7
34. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Kamraus – Trabant 601.  4620,4
35. Jerzy Szulc / Bogdan Lech – Polski Fiat 125p/1300.  4669,7
36. Zbigniew Zapędowski / Jerzy Parzęcki – Polski Fiat 125p/1300.  4775,1
37. Janusz Czepło / Józef Chwała – Polski Fiat 125p/1300.  4831,1
38. Ziemowit Pieniężny / Józef Kołłątaj – Zastava 1100p.  4852,0
39. Jerzy Chmielewski / Bogusław Płoch – Trabant 601.  4923,4
40. Zbigniew Szoszka / Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p/1300.  5023,0
41. Bogusław Dymek / Erwin Meisel – Trabant 601.  5121,6
42. Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.  5131,8
43. Michał Pinis / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.  5217,0
44. Janusz Szajng / Marcin Zoll – Polski Fiat 126p.  5240,4
45. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.  5297,2
46. Marian Kałuża / Andrzej Hyjek – Polski Fiat 126p.  5355,1
47. Józef Wojtanka / Jan Wojtanka – Polski Fiat 126p.  5433,8
48. Mariusz Kostrzak / Andrzej Nowak – Polski Fiat 126p.  5492,1
49. Alojzy Orawiec / Paweł Rakowski – Polski Fiat 126p.  5527,6
50. Mirosław Krachulec / Janusz Waldam – Polski Fiat 126p.  5533,1
51. Kazimierz Kolinka / Krzysztof Turowski – Polski Fiat 126p.  5573,2
52. Jerzy Poznański / Jan Poznański – Polski Fiat 126p.  5688,1
53. Jan Stechnij / Henryk Wyrobiec – Polski Fiat 125p/1300.  5693,0
54. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.  5695,5
55. Janusz Łuczkiewicz / Jerzy Zyguła – Polski Fiat 126p.  6941,4

Wystartowało 79 załóg, ukończyło 57, sklasyfikowano 55.
Załoga nr.82 nie wystartowała, a załogi nr.86 i nr.89 zostały zdyskwalifikowane.

Wyniki.

Grupa IV.
1. Jerzy Landsberg / Janusz Wojtyna – Opel Kadett GT/E. 3544,0
2. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/1800.  3586,1
3. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Renault 12 Gordini.  3912,4
4. Józef Ważny / Kazimierz Brzezowski – Polski Fiat 125p/1600.  4118,7

Grupa II, klasa 8.
1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  3636,3
2. Ryszard Plucha / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 125p/1500.  4063,6
3. Andrzej Radecki / Waldemar Bidziński – Polski Fiat 125p/1500.  4227,9
4. Henryk Mandera / Ryszard Dragan – Polski Fiat 125p/1500.  4271,1

Grupa I, klasa 8.
1. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.  4136,2
2. Bogdan Drągowski / Andrzej Wysocki – Polski Fiat 125p/1500.  4173,1
3. Jeremi Doria Dernałowicz / Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1500.  4183,2
4. Zbigniew Baran / Waldemar Grzędzielski – Fiat 124 Special T.  4196,4
5. Marian Dorniak / Lech Radkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.  4220,1
6. Marek Dąbek / Krzysztof Urbański – Polski Fiat 125p/1500.  4275,6
7. Tadeusz Buksowicz / Włodzimierz Krzemiński – Łada 1500.  4315,3
8. Barbara Stępkowska / Jerzy Stępkowski – Polski Fiat 125p/1500.  4327,1
9. Jerzy Lipiński / Janusz Siniarski – Łada 1500S.  4328,8
10. Paweł Gościniak / Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.  4352,3
11. Andrzej Bagiński / Wojciech Rutkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.  4374,1
12. Ireneusz Romejko / Andrzej Ciechomski – Polski Fiat 125p/1500.  4420,6
13. Jerzy Michalczewski / Wojciech Marglewski – Łada 1500. 4495,0
14. Franciszek Aromiński / Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1500.  4524,7

Grupa II, klasa 7.
1. Milan Foček / Milan Hajek – Fiat 127.  4140,2
2. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Fiat 128 Sport SL/1300.  4178,4
3. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1300.  4200,1
4. Bogumił Targosz / Andrzej Orłowski – Polski Fiat 125p/1300.  4508,4
5. Jerzy Szulc / Bogdan Lech – Polski Fiat 125p/1300.  4669,7
6. Zbigniew Zapędowski / Jerzy Parzęcki – Polski Fiat 125p/1300.  4775,1
7. Janusz Czepło / Józef Chwała – Polski Fiat 125p/1300.  4831,1

Grupa I, klasa 7.
1. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3porte.  4072,2
2. Jerzy Bachtin / Zbigniew Dziadura (Stomil Dębica) – Fiat 128 Rally.  4136,1
3. Krystian Bielowski / Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1300.  4238,8
4. Zbigniew Szoszka / Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p/1300.  5023,0
5. Jan Stechnij / Henryk Wyrobiec – Polski Fiat 125p/1300.  5693,0

Grupa I. klasa 3-6.
1. Jan Wojciechowski / Andrzej Wodziński – Autobianchi A112 Abarth.  4199,5
2. Andrzej Bachowski / Leszek Błaszak – Fiat 127.  4421,9
3. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastava 1100p.  4472,9
4. Ziemowit Pieniężny / Józef Kołłątaj – Zastava 1100p.  4852,0

Grupa II, klasa 1-3.
1. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.  4381,9
2. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Kamraus – Trabant 601.  4620,4
3. Jerzy Chmielewski / Bogusław Płoch – Trabant 601.  4923,4
4. Bogusław Dymek / Erwin Meisel – Trabant 601.  5121,6
5. Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.  5131,8
6. Kazimierz Kolinka / Krzysztof Turowski – Polski Fiat 126p.  5573,2

Grupa I, markowa 126.
1. Michał Pinis / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.  5217,0
2. Janusz Szajng / Marcin Zoll – Polski Fiat 126p.  5240,4
3. Janusz Szerla / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.  5297,2
4. Marian Kałuża / Andrzej Hyjek – Polski Fiat 126p.  5355,1
5. Józef Wojtanka / Jan Wojtanka – Polski Fiat 126p.  5433,8
6. Mariusz Kostrzak / Andrzej Nowak – Polski Fiat 126p.  5492,1
7. Alojzy Orawiec / Paweł Rakowski – Polski Fiat 126p.  5527,6
8. Mirosław Krachulec / Janusz Waldam – Polski Fiat 126p.  5533,1
9. Jerzy Poznański / Jan Poznański – Polski Fiat 126p.  5688,1
10. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.  5695,5
11. Janusz Łuczkiewicz / Jerzy Zyguła – Polski Fiat 126p.  6941,4

Zespołowo.
1. Automobilklub Warszawski I  -  24pkt.
2. Automobilklub Beskidzki  -  22pkt.
3. Automobilklub Warszawski II  -  19pkt.
4. OKS Stomil Olsztyn  -  16pkt.
5. „Stomil” Dębica  -  16pkt.
6. Automobilklub Krakowski  -  15pkt.
7. Automobilklub Śląski  -  15pkt.
8. Automobilklub :Rzemieślnik” Warszawa  -  4pkt.
9. MKM Dąbrowa Łódź  - 4 pkt.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl