Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1977 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 15 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 4-6.11.1977r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

15 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 4-6.11.1977r.

Rajd Warszawski 1977r

15 Rajd Warszawski 1977r

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977r

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Waeszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977r

Rajd Warszawski 1977r

Rajd Warszawski 1977r

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977

Rajd Warszawski 1977r

Rajd Warszawski 1977r

Rajd Warszawski 1977r

Rajd Warszawski 1977r

Rajd Warszawski 1977r

Rajd Warszawski 1977r

Rajd Warszawski 1977r

Rajd Warszawski 1977r

Lista startowa.

Grupa IV, klasa 9-15.
Nr.4. Gilbert Staepelaere / Eric Bessem (Belgia) – Ford Escort RS 1800.
Nr.5. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński (Stomil Olsztyn) – Opel Kadett GT/E.
Nr.9. Rolf Petersen / Andre Bockelmann (D) – Porsche 911 SC.
Nr.11. “Ronny” Blomme / Michel Ampe (B) – Porsche 911 Carrera.
Nr.12. Jürgen Ebenhoh / Arwed Fischer (D) – Porsche Carrera RS.

Grupa IV, klasa 1-8.
Nr.6. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.10. Maciej Stawowiak / Jacek Lewandowski (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.15. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.18. Marian Bień (AP.Kraków) / Janina Jedynak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.23. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.31. Józef Ważny / Kazimierz Brzezowski (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.43. Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.68. Bogusław Słowikowski / Ryszard Kozłowski (AP.Lublin) – Polski Fiat 125p/1600.

Grupa II, klasa 9-15.
Nr.2. Horst Rausch (D) / Jerzy Sypniewski (AP.Bydgoszcz) – BMW 320i.
Nr.14. Manfred Essig / Dieter Oberortner (A) – Opel Ascona 19S.
Nr.16. Lelio Lattari / Dominik Mydlarski (AP.Warszawa) – BMW 2002 Turbo.
Nr.27. Ib Hildebrandt / Jürgen Helle (DK) – Volvo 242L.
Nr.28. Erhard Breitenbach / Manfred Marschke (D) – Opel Kadett GT/E.
Nr.30. Holger Helle / Ole Hansen (DK) – Opel Kadett GT/E.
Nr.71. Ryszard Luciński / Andrzej Gołębiowski (AP.Świętokrzyski) – BMW 2002 Ti.

Grupa I, klasa 9-15.
Nr.36. Hans Britth / Willy Andersson (S) – Ford Escort RS 2000.
Nr.46. Poul Weinreich / Holger Möller Nielsen (DK) – Opel Kadett GT/E.
Nr.47. Włodzimierz Dominowski / Andrzej Niewiadomski (AP.Warszawa) – Ford Escort RS 2000.
Nr.48. Franz Ottermayer / Gerhard Weber (A) – Opel Kadett GT/E.
Nr.52. Bogdan Drągowski / Tadeusz Buksowicz (AP.Warszawa) – BMW 2002 Ti.

Grupa II, klasa 8.
Nr.3. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine.
Nr.17. Vic Dietmayer / Kurt Heissenberger (A) – VW Golf GTi.
Nr.21. Helmut Müller / Mirosław Wojtaszek (D) – VW Golf GTi.
Nr.24. Guy Frequelin / Jacques Delaval (F) – Renault 5 Alpine.
Nr.35. Tadeusz Dębowski / Włodzimierz Krzemiński (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.37. Andrzej Radecki / Henryk Mieczaniec (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.44. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.45. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.57. Henryk Mandera / Marek Oziębło (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.58. Stanisław Wyka / Paweł Gościniak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.62. Zdzisław Szafrański / Henryk Pineles (AP.Śląski) – Renault 5 Alpine.
Nr.67. Jacek Grocholski / Janusz Macheta (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.69. Bogusław Dawidów / Maciej Nowak (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.
Grupa I, klasa 8.
Nr.20. Holger Bohne / Peter Diekmann (D) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.26. Marek Varisella / Adam Grześkowiak (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.29. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.34. Janusz Książkiewicz / Ireneusz Porada (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.39. Evert Wesström / Tommy Johansson (S) – Toyota Celica 1600 GT.
Nr.40. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski (AP.Warszawa) – Łada 1500S.
Nr.42. Per Sandager / Jens Erik Esbensen (DK) – Toyota Celica.
Nr.50. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.59. Tadeusz Kudłaty / Tytus Tuszyński (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.64. Ireneusz Romejko / Zbigniew Zapędowski (AP.Łódź) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.73. Janusz Czepło / Józef Chwała (AWM Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.83. Ryszard Goś / Cezary Skotak (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.
Grupa I, klasa 7.
Nr.51. Stefan Bieliński / Andrzej Wysocki (AK.Rzemieślnik) – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.
Nr.61. Marek Dąbek / Krzysztof Martynowski (AP.Śląski) – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.
Nr.63. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (AP.Kraków) – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.
Nr.65. Hans Peter Krakhofer / Reinhard Stierschneider (A) – VW 1302.
Nr.77. Jacek Kotowski / Jacek Asiński (SKM Stomil) – Renault 12 TL.
Nr.79. Czesław Zadygowicz / Jan Wołczacki (AP.Podlaski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.84. Maciej Halczyński / Erwin Meisel (AP.Kraków) – Dacia 1300.
Nr.86. Wiesław Nicieja / Andrzej Brzeziński (AP.Kraków) – Dacia 1300.
Nr.88. Zbigniew Soszka / Tadeusz Przybysz (MKM Dąbrowa) – Polski Fiat 125p/1300.

Grupa II, klasa 3-7.
Nr.55. Rafał Dąbrowski / Jerzy Mońko (AP.Dolnośląski) – Fiat 128 Sport.
Nr.72. Marian Dorniak / Lech Radkiewicz (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.75. Ryszard Nowak / Julian Obrocki (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.81. Dariusz Biernacki / Daniel Szydłowski (AMK Tarnów) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.82. Tadeusz Michalak / Paweł Stojanowski (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.

Grupa I, klasa 3-6.
Nr.76. Andrzej Wodziński / Jan Wojciechowski (AP.Warszawa) – Autobianchi A112 Abarth.
Nr.78. Janusz Waluś / Jan Ambrozik (AP.Świętokrzyski) – Fiat 128 Sport.
Nr.80. Andrzej Koper / Marek Pawłowski (AP.Warszawa) – Zastava 1100.
Nr.87. Lesław Orski / Stanisław Hałasa (AP.Morski) – Zastava 1100.
Nr.89. Krzysztof Świętochowski / Grzegorz Kołodziejek (AP.Warszawa) – Fiat 127.
Nr.90. Marcin Zoll / Janusz Sobczyk (AP.Warszawa) – Fiat 127.

Grupa II, klasa 1-2.
Nr.91. Jerzy Chmielewski / Bogusław Płoch (Stomil Dębica) – Trabant 601.
Nr.92. Wiesław Cygan / Stefan Pękalski (OBR FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.93. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.94. Zbigniew Maliński / Krzysztof Szaykowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.95. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.96. Krzysztof Adamski / Tadeusz Betlej (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.98. Tomasz Barański / Paweł Barański (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Grupa I, klasa markowa 126p.
Nr.99. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (OBR FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.100. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski (Stomil Dębica) – Polski Fiat 126p.
Nr.102. Jerzy Kurczyński / Jerzy Sawicki (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.104. Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.105. Marcin Kwiatkowski / Paweł Grześkowiak (SKM Stomil) – Polski Fiat 126p.
Nr.106. Jerzy Poznański / Jan Poznański (AP.Podlaski) – Polski Fiat 126p.
Nr.107. Jerzy Zyguła / Krzysztof Zasoń (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.
Nr.108. Jan Koniecki / Marek Gaida (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.110. Kazimierz Kolinka / Wincenty Zbierkowski (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.111. Mirosław Krachulec / Wojciech Mądrzycki (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.
Nr.112. Piotr Śnieg / Tomasz Sung (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.113. Henryk Pinis / Ireneusz Kijas (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.115. Michał Pinis / Alojzy Orawiec (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.116. Jerzy Werner / Ryszard Augustynowicz (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.

Rajd Warszawski 1977r

Rajd Warszawski 1977r.

Rajd Warszawski 1977

Nr.2. Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 320i, nr.3. Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine, nr.4. Gilbert Staepelaere i Eric Bessem – Ford Escort RS 1800.   (krupa-info.pl)

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Nr.10. Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tadeusz Michalak i Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p/1300.

Tadeusz Michalak i Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p/1300.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 320i.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 320i.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine  (krupa-info.pl)

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Rolf Petersen i Andre Bockelmann – Porsche 911 SC.

Rolf Petersen i Andre Bockelmann – Porsche 911 SC.

Do Dębego nie dojechali: Stanisław Wyka, Maciej Halczyński, Wiesław Nicieja, Krzysztof Świętochowski, Marcin Zoll i Witold Kołder.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 320i.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 320i.

Gilbert Staepelaere i Eric Bessem – Ford Escort RS 1800.

Gilbert Staepelaere i Eric Bessem – Ford Escort RS 1800.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine. (krupa-info.pl)

Gilbert Staepelaere i Eric Bessem – Ford Escort RS 1800.

Gilbert Staepelaere i Eric Bessem – Ford Escort RS 1800.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 320i.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 320i.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Gilbert Staepelaere i Eric Bessem – Ford Escort RS 1800.

Gilbert Staepelaere i Eric Bessem – Ford Escort RS 1800.

Rolf Petersen i Andre Bockelmann – Porsche 911 SC.

Rolf Petersen i Andre Bockelmann – Porsche 911 SC.

Rolf Petersen i Andre Bockelmann – Porsche 911 SC.

Rolf Petersen i Andre Bockelmann – Porsche 911 SC.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

“Ronny” Blomme i Michel Ampe – Porsche 911 Carrera.

“Ronny” Blomme i Michel Ampe – Porsche 911 Carrera.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Lelio Lattari i Dominik Mydlarski – BMW 2002 Turbo.

Lelio Lattari i Dominik Mydlarski – BMW 2002 Turbo.

Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer – Porsche Carrera RS.

Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer – Porsche Carrera RS.

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Rolf Petersen i Andre Bockelmann – Porsche 911 SC.

Rolf Petersen i Andre Bockelmann – Porsche 911 SC.

Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer – Porsche Carrera RS.

Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer – Porsche Carrera RS.

Helmut Müller i Mirosław Wojtaszek – VW Golf GTi.

Helmut Müller i Mirosław Wojtaszek – VW Golf GTi.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Holger Helle i Ole Hansen – Opel Kadett GT/E.

Holger Helle i Ole Hansen – Opel Kadett GT/E.

Helmut Müller i Mirosław Wojtaszek – VW Golf GTi.

Helmut Müller i Mirosław Wojtaszek – VW Golf GTi.

Ib Hildebrandt i Jürgen Helle – Volvo 242L.

Ib Hildebrandt i Jürgen Helle – Volvo 242L.

Evert Wesström i Tommy Johansson – Toyota Celica 1600 GT.

Evert Wesström i Tommy Johansson – Toyota Celica 1600 GT.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Łada 1500S.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Łada 1500S.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.   (krupa-info.pl)

Rajd Warszawski 1977r

Poul Weinreich i Holger Möller Nielsen – Opel Kadett GT/E.

Poul Weinreich i Holger Möller Nielsen – Opel Kadett GT/E.

Franz Ottermayer i Gerhard Weber – Opel Kadett GT/E.

Franz Ottermayer i Gerhard Weber – Opel Kadett GT/E.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.   (krupa-info.pl)

Bogdan Drągowski i Tadeusz Buksowicz – BMW 2002 Ti.

Bogdan Drągowski i Tadeusz Buksowicz – BMW 2002 Ti.

Zdzisław Szafrański i Henryk Pineles – Renault 5 Alpine.

Zdzisław Szafrański i Henryk Pineles – Renault 5 Alpine.

Franz Ottermayer i Gerhard Weber – Opel Kadett GT/E.

Franz Ottermayer i Gerhard Weber – Opel Kadett GT/E.

Hans Peter Krakhofer i Reinhard Stierschneider – VW 1302.

Hans Peter Krakhofer i Reinhard Stierschneider – VW 1302.

Wiesław Cygan i Stefan Pękalski – Polski Fiat 126p.

Wiesław Cygan i Stefan Pękalski – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Sw 1. Dębe (3x3,5km=10,5km)
1. Gilbert Staepelaere – 328.4, 2. Rolf Petersen – 332.8, 3. Jürgen Ebenhoh – 337.8, 4. Jerzy Landsberg – 347.0, 5. „Ronny” Blomme – 352.8, 6. Lelio Lattari – 353.6, 7. Guy Frequelin – 357.0, 8. Horst Rausch – 360.6, 9. Manfred Essig – 362.6, 10. Maciej Stawowiak – 363.0, 11. Tomasz Ciecierzyński – 364.2, 12. Włodzimierz Groblewski – 365.4, 13. Vic Dietmayer – 367.4, 14. Holger Helle – 368.0, 15. Błażej Krupa – 371.2, 16. Józef Ważny – 372.2, 17. Marian Bień – 375.0, 18. Erhard Breitenbach – 378.2, 19. Marian Bublewicz – 380.4, 20. Poul Weinreich – 380.6, 21. Hans Britth – 383.2, 22. Tadeusz Dębowski – 384.2, 23. Włodzimierz Dominowski, Henryk Mandera – 386.8, 25. Zdzisław Szafrański – 387.8, 26. Jeremi Doria Dernałowicz – 390.2, 27. Franz Ottermayer – 393.6, 28. Bogdan Wozowicz – 399.2, 29. Bogdan Drągowski – 401.6, 30. Jerzy Kobyliński – 403.4, 31. Andrzej Witkowicz – 404.6, 32. Ryszard Luciński – 404.8, 33. Andrzej Radecki – 405.2, 34. Marek Dąbek – 406.2, 35. Ryszard Plucha – 407.2, 36. Holger Bohne – 407.8, 37. Stefan Bieliński – 408.4, 38. Bogusław Dawidów – 412.0, 39. Per Sandager – 413.0, 40. Jacek Grocholski - 414. 41. Janusz Książkiewicz – 415.4, 42. Ireneusz Romejko – 416.4, 43. Wiesław Cygan – 417.4, 44. Rafał Dąbrowski – 418.0, 45. Marek Karczewski – 419.0, 46. Marek Varisella – 420.8, 47. Adam Masłowiec, Marian Dorniak – 421.0, 49. Janusz Czepło, Tadeusz Michalak – 425.4, 51. Andrzej Wodziński – 429.0, 52. Dariusz Biernacki – 431.0, 53. Andrzej Koper – 431.6, 54. Ryszard Nowak – 432.2, 55. Zbigniew Soszka – 433.0, 56. Janusz Waluś, Lesław Orski – 433.2, 58. Hans Peter Krakhofer – 433.4, 59. Bogusław Słowikowski – 439.4, 60. Helmut Müller – 434.2, 61. Czesław Zadygowicz – 441.0, 62. Jacek Kotowski – 452.8, 63. Ryszard Goś – 454.0, 64. Andrzej Grzegorzek – 473.4, 65. Jerzy Chmielewski – 483.4, 66. Andrzej Lubiak – 483.8, 67. Zbigniew Maliński – 484.4, 68. Tomasz Barański – 487.0, 69. Jerzy Kurczyński – 490.8, 70. Henryk Pinis – 500.6, 71. Jan Koniecki – 502.4, 72. Krzysztof Adamski – 505.0, 73. Krzysztof Winkowski – 506.0, 74. Michał Pinis – 508.0, 75. Mirosław Krachulec – 509.0, 76. Marek Ryndak – 511.4, 77. Kazimierz Kolinka – 512.0, 78. Jerzy Poznański, Piotr Śnieg – 514.4, 80. Jerzy Werner – 529.4, 81. Krzysztof Burzyński – 548.2, 82. Jerzy Zyguła – 549.2, 83. Evert Wesström – 564.8.
Oesu nie ukończyli: Ib Hildebrandt i Tadeusz Kudłaty.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (krupa-info.pl)

Helmut Müller i Mirosław Wojtaszek – VW Golf GTi.

Helmut Müller i Mirosław Wojtaszek – VW Golf GTi.

OS 1. Józefowo – Gradzanowo (8,5km).
1. Lelio Lattari – 176, 2. Jürgen Ebenhoh – 248, 3. Gilbert Staepelaere – 253, 4. Rolf Petersen – 260, 5. Jerzy Landsberg – 269, 6. Manfred Essig – 270, 7. Horst Rausch – 271, 8. Tomasz Ciecierzyński – 272, 9. Guy Frequelin – 277, 10. Maciej Stawowiak, Włodzimierz Groblewski – 278, 12. Marian Bień, Holger Helle – 286, 14. Błażej Krupa – 287, 15. Bogdan Wozowicz – 294, 16. Helmut Müller – 296, 17. Vic Dietmayer – 297, 18. Franz Ottermayer – 298, 19. Józef Ważny – 300, 20. Holger Bohne, Hans Britth, Evert Wesström, Włodzimierz Dominowski – 301, 24. „Rommy” Blomme – 305, 25. Tadeusz Dębowski – 306, 26. Henryk Mandera – 308, 27. Marek Karczewski, Jerzy Kobyliński, Marek Dąbek – 311, 30. Janusz Książkiewicz, Jeremi Doria Dernałowicz – 314, 32. Zdzisław Szafrański – 316, 33. Ryszard Plucha – 321, 34. Marek Varisella – 324, 35. Adam Masłowiec, Andrzej Witkowicz, Ireneusz Romejko, Czesław Zadygowicz – 325, 39. Zbigniew Soszka – 326, 40. Bogdan Drągowski, Tadeusz Michalak – 328, 42. Jacek Grocholski – 329, 43. Lesław Orski – 331, 44. Wiesław Cygan – 332, 45. Ryszard Luciński, Janusz Czepło, Andrzej Koper – 333, 48. Marian Dorniak, Ryszard Goś – 335, 50. Per Sandager, Andrzej Wodziński – 337, 52. Stefan Bieliński – 344, 53. Andrzej Radecki, Rafał Dąbrowski – 345, 55. Bogusław Dawidów, Dariusz Biernacki – 347, 57. Hans Peter Krakhofer – 349, 58. Janusz Waluś – 350, 59. Andrzej Grzegorzek – 363, 60. Ryszard Nowak – 366, 61. Bogusław Słowikowski – 367, 62. Jacek Kotowski, Michał Pinis – 374, 64. Andrzej Lubiak – 376, 65. Tomasz Barański – 380, 66. Jerzy Kurczyński – 383, 67. Marian Bublewicz – 385, 68. Krzysztof Adamski, Jan Koniecki, Piotr Śnieg – 392, 71. Henryk Pinis – 394, 72. Marek Ryndak – 397, 73. Mirosław Krachulec – 404, 74. Jerzy Poznański, Jerzy Werner – 417, 76. Krzysztof Winkowski – 419, 77. Kazimierz Kolinka – 426, 78. Krzysztof Burzyński – 428, 79. Jerzy Chmielewski – 454, 80. Jerzy Zyguła – 471.
Oesu nie ukończyli: Erhard Breitenbach i Zbigniew Maliński.
OS 2. Rybno – Gronowo (5km).
1. Tomasz Ciecierzyński – 147, 2. Guy Frequelin – 148, 3. Gilbert Staepelaere – 150, 4. Jürgen Ebenhoh – 151, 5. Jerzy Landsberg, Maciej Stawowiak – 153, 7. Marian Bublewicz – 155, 8. Rolf Petersen, Lelio Lattari – 157, 10. Horst Rausch, Marian Bień – 161, 12. Jeremi Doria Dernałowicz – 164, 13. Manfred Essig – 165, 14. Błażej Krupa, Włodzimierz Dominowski – 166, 16. Bogdan Wozowicz – 167, 17. „Ronny” Blomme – 168, 18. Holger Helle, Józef Ważny, Hans Britth – 169, 21. Helmut Müller, Tadeusz Dębowski – 170, 23. Jerzy Kobyliński – 171, 24. Janusz Książkiewicz, Henryk Mandera – 172, 26. Marek Karczewski, Marek Dąbek – 174, 28. Evert Wesström, Franz Ottermayer, Andrzej Witkowicz – 175, 31. Vic Dietmayer, Ryszard Plucha – 176, 33. Andrzej Radecki, Ryszard Luciński – 177, 35. Holger Bohne, Janusz Czepło – 178, 37. Bogdan Drągowski, Czesław Zadygowicz – 179, 39. Włodzimierz Groblewski, Wiesław Cygan – 180, 41. Marek Varisella – 181, 42. Zdzisław Szafrański – 183, 43. Lesław Orski – 185, 44. Poul Weinreich, Bogusław Dawidów – 186, 46. Ireneusz Romejko – 187, 47. Tadeusz Michalak – 188, 48. Adam Masłowiec, Stefan Bieliński, Andrzej Wodziński – 189, 51. Rafał Dąbrowski, Janusz Waluś – 191, 53. Jacek Kotowski – 192, 54. Marian Dorniak, Dariusz Biernacki – 193, 56. Jacek Grocholski, Bogusław Słowikowski – 194, 58. Zbigniew Soszka – 195, 59. Ryszard Nowak, Ryszard Goś – 196, 61. Per Sandager – 203, 62. Hans Peter Krakhofer – 206, 63. Jerzy Kurczyński, Michał Pinis – 208, 65. Andrzej Lubiak – 209, 66. Andrzej Grzegorzek – 210, 67. Henryk Pinis – 212, 68. Krzysztof Adamski – 213, 69. Tomasz Barański, Marek Ryndak - 214, 71. Jan Koniecki – 218, 72. Krzysztof Winkowski – 220, 73. Krzysztof Burzyński, Mirosław Krachulec, Jerzy Zyguła – 229, 76. Jerzy Werner – 231, 77. Jerzy Poznański, Kazimierz Kolinka – 236, 79. Jerzy Chmielewski – 258.
Oesu nie ukończyli: Andrzej Koper i Piotr Śnieg.
OS 3. Gutowo – Brzozie (8km).
1. Gilbert Staepelaere, Guy Frequelin – 460, 3. Tomasz Ciecierzyński – 463, 4. Jerzy Landsberg – 467, 5. Jürgen Ebenhoh – 471, 6. Włodzimierz Groblewski – 482, 7. Lelio Lattari – 486, 8. Marian Bublewicz – 487, 9. Marian Bień – 489, 10. Rolf Petersen – 499, 11. Manfred Essig – 510, 12. Jeremi Doria Dernałowicz – 511, 13. Błażej Krupa – 513, 14. Horst Rausch, „Rommy” Blomme – 519, 16. Holger Helle – 520, 17. Bogdan Wozowicz – 522, 18. Maciej Stawowiak – 528, 19. Józef Ważny – 529, 20. Helmut Müller – 531, 21. Poul Weinreich, Ryszard Luciński – 536, 23. Włodzimierz Dominowski – 537, 24. Henryk Mandera – 538, 25. Holger Bohne – 539, 26. Marek Dąbek – 542, 27. Hans Britth, Franz Ottermayer – 543, 29. Zdzisław Szafrański – 545, 30. Vic Dietmayer, Janusz Książkiewicz – 546, 32. Tadeusz Dębowski – 551, 33. Andrzej Radecki – 557, 34. Marek Varisella, Adam Masłowiec, Ryszard Plucha – 559, 37. Jerzy Kobyliński, Andrzej Witkowicz – 560, 39. Zbigniew Soszka – 565, 40. Evert Wesström – 566, 41. Czesław Zadygowicz – 569, 42. Marek Karczewski, Lesław Orski – 571, 44. Janusz Czepło – 577, 45. Tadeusz Michalak – 580, 46. Wiesław Cygan – 583, 47. Jacek Grocholski – 587, 48. Andrzej Wodziński – 590, 49. Ryszard Goś – 593, 50. Rafał Dąbrowski – 594, 51. Ireneusz Romejko – 596, 52. Marian Dorniak, Dariusz Biernacki – 600, 54. Stefan Bieliński – 604, 55. Bogusław Słowikowski – 605, 56. Bogusław Dawidów – 607, 57. Janusz Waluś – 609, 58. Per Sandager – 610, 59. Jacek Kotowski – 614, 60. Michał Pinis – 620, 61. Andrzej Grzegorzek – 627, 62. Jerzy Kurczyński – 631, 63. Henryk Pinis – 640, 64. Tomasz Barański – 645, 65. Hans Peter Krakhofer – 648, 66. Jan Koniecki – 655, 67. Bogdan Drągowski, Krzysztof Adamski – 660, 69. Marek Ryndak – 661, 70. Ryszard Nowak – 671, 71. Krzysztof Winkowski – 679, 72. Mirosław Krachulec, Jerzy Werner – 685, 74. Jerzy Poznański – 700, 75. Kazimierz Kolinka – 702, 76. Krzysztof Burzyński – 706, 77. Jerzy Zyguła – 724, 78. Jerzy Chmielewski – 800.
Oesu nie ukończył Andrzej Lubiak.
OS 4. Kaługa – Marzęcice (12km).
1. Gilbert Staepelaere – 343, 2. Tomasz Ciecierzyński – 352, 3. Jürgen Ebenhoh – 357, 4. Jerzy Landsberg – 358, 5. Guy Frequelin – 365, 6. Włodzimierz Groblewski – 371, 7. Marian Bublewicz – 374, 8. Rolf Petersen – 375, 9. Marian Bień – 383, 10. Lelio Lattari – 384, 11. Błażej Krupa, Bogdan Wozowicz – 386, 13. Jeremi Doria Dernałowicz – 388, 14. Manfred Essig – 390, 15. Ryszard Luciński – 397, 16. Hans Britth – 400, 17. Józef Ważny – 401, 18. Henryk Mandera – 404, 19. Jerzy Kobyliński – 405, 20. Tadeusz Dębowski – 406, 21. Marek Karczewski – 408, 22. Janusz Książkiewicz – 410, 23. Helmut Müller – 412, 24. Ryszard Plucha – 413, 25. Horst Rausch – 414, 26. Adam Masłowiec, Holger Helle, Andrzej Radecki, Marek Dąbek – 415, 30. Poul Weinreich – 416, 31. Andrzej Witkowicz – 418, 32. Franz Ottermayer – 417, 33. „Rommy” Blomme – 422, 34. Holger Bohne – 424, 35. Zdzisław Szafrański – 425, 36. Marek Varisella – 429, 37. Zbigniew Soszka – 431, 38. Evert Wesström – 432, 39. Wiesław Cygan – 433, 40. Ireneusz Romejko – 438, 41. Tadeusz Michalak – 440, 42. Czesław Zadygowicz – 441, 43. Stefan Bieliński – 443, 44. Bogusław Dawidów – 444, 45. Andrzej Wodziński, Ryszard Goś – 446, 47. Marian Dorniak – 448, 48. Vic Dietmayer – 453, 49. Rafał Dąbrowski – 454, 50. Jacek Grocholski – 455, 51. Per Sandager, Jacek Kotowski, Janusz Waluś – 456, 54. Bogusław Słowikowski – 459, 55. Janusz Czepło, Lesław Orski – 460, 57. Dariusz Biernacki – 461, 58. Ryszard Nowak – 479, 59. Andrzej Grzegorzek – 482, 60. Hans Peter Krakhofer – 490, 61. Krzysztof Adamski – 492, 62. Tomasz Barański – 495, 63. Włodzimierz Dominowski – 497, 64. Henryk Pinis – 500, 65. Jerzy Kurczyński – 501, 66. Krzysztof Winkowski – 508, 67. Jan Koniecki – 525, 68. Jerzy Poznański – 533, 69. Jerzy Werner – 540, 70. Mirosław Krachulec – 545, 71. Marek Ryndak – 551, 72. Jerzy Zyguła – 552, 73. Bogdan Drągowski – 575, 74. Kazimierz Kolinka – 583, 75. Jerzy Chmielewski – 609, 76. Michał Pinis – 1059.
Oesu nie ukończyli: Maciej Stawowiak i Krzysztof Burzyński.
OS 5. Mroczno – Grodziczno (15km).
1. Jürgen Ebenhoh – 509, 2. Guy Frequelin – 523, 3. Marian Bublewicz – 527, 4. Rolf Petersen – 532, 5. Holger Helle – 534, 6. Manfred Essig – 538, 7. Włodzimierz Groblewski – 549, 8. Bogdan Wozowicz – 552, 9. Poul Weinreich – 556, 10. Błażej Krupa – 559, 11. Horst Rausch – 564, 12. Józef Ważny, Janusz Książkiewicz – 565, 14. Holger Bohne – 569, 15. Marek Karczewski – 571, 16. Marian Bień – 573, 17. Helmut Müller, Włodzimierz Dominowski – 574, 19. Evert Wesström – 575, 20. Franz Ottermayer – 576, 21. Jeremi Doria Dernałowicz – 583, 22. Andrzej Witkowicz – 588, 23. Andrzej Radecki – 589, 24. „Ronny” Blomme, Jerzy Kobyliński, Zdzisław Szafrański, Ryszard Luciński – 590, 28. Vic Dietmayer – 591, 29. Zbigniew Soszka – 593, 30. Czesław Zadygowicz – 594, 31. Lelio Lattari, Hans Britth – 596, 33. Wiesław Cygan – 603, 34. Bogusław Dawidów – 604, 35. Jacek Grocholski – 605, 36. Adam Masłowiec, Bogusław Słowikowski – 607, 38. Janusz Czepło – 610, 39. Ireneusz Romejko – 616, 40. Andrzej Wodziński – 619, 41. Stefan Bieliński – 621, 42. Lesław Orski – 628, 43. Henryk Mandera – 629, 44. Per Sandager – 630, 45. Rafał Dąbrowski – 632, 46. Ryszard Plucha – 634, 47. Tadeusz Dębowski – 635, 48. Marek Varisella – 639, 49. Tadeusz Michalak – 640, 50. Hans Peter Krakhofer – 646, 51. Jacek Kotowski – 653, 52. Tomasz Barański, Henryk Pinis – 665, 54. Marian Dorniak – 668, 55. Janusz Waluś, Jerzy Kurczyński – 670, 57. Dariusz Biernacki – 672, 58. Andrzej Grzegorzek – 673, 59. Michał Pinis – 674, 60. Marek Ryndak – 678, 61. Jan Koniecki – 683, 62. Krzysztof Winkowski – 685, 63. Krzysztof Adamski – 704, 64. Jerzy Poznański – 714, 65. Tomasz Ciecierzyński – 723, 66. Ryszard Nowak – 731, 67. Jerzy Werner – 749, 68. Mirosław Krachulec – 787, 69. Jerzy Landsberg – 820, 70. Kazimierz Kolinka – 825, 71. Jerzy Zyguła – 841, 72. Jerzy Chmielewski – 879, 73. Ryszard Goś – 949, 74. Marek Dąbek – 1975.
Oesu nie ukończyli: Gilbert Staepelaere i Bogdan Drągowski.
OS 6. Wygoda – Zajączki (5,5km).
1. Jürgen Ebenhoh – 199, 2. Tomasz Ciecierzyński, Guy Frequelin – 200, 4. Włodzimierz Groblewski – 204, 5. Jerzy Landsberg – 206, 6. Marian Bublewicz – 209, 7. Rolf Petersen, Marian Bień – 210, 9. Błażej Krupa – 216, 10. Manfred Essig, Jeremi Doria Dernałowicz, Bogdan Wozowicz – 217, 13. Józef Ważny – 218, 14. Włodzimierz Dominowski – 222, 15. Janusz Książkiewicz – 223, 16. Horst Rausch – 224, 17. Helmut Müller, Jerzy Kobyliński – 225, 19. Vic Dietmayer, Andrzej Radecki, Marek Karczewski – 227, 22. Ryszard Luciński – 228, 23. Holger Bohne, Adam Masłowiec – 229, 25. „Rommy” Blomme, Tadeusz Dębowski – 230, 27. Holger Helle, Hans Britth, Ryszard Plucha – 232, 30. Zdzisław Szafrański – 233, 31. Marek Varisella, Henryk Mandera – 234, 33. Evert Wesström – 236, 34. Poul Weinreich, Tadeusz Michalak, Wiesław Cygan – 237, 37. Franz Ottermayer, Andrzej Witkowicz – 238, 39. Andrzej Wodziński – 241, 40. Mariusz Dorniak – 246, 41. Czesław Zadygowicz, Lesław Orski – 248, 43. Ireneusz Romejko – 251, 44. Bogusław Słowikowski – 253, 45. Jacek Grocholski – 254, 46. Janusz Czepło – 255, 47. Stefan Bieliński, Rafał Dąbrowski – 256, 49. Jacek Kotowski – 257, 50. Hans Peter Krakhofer, Janusz Waluś – 260, 52. Ryszard Nowak, Ryszard Goś – 261, 54. Per Sandager, Dariusz Biernacki – 262, 56. Tomasz Barański – 266, 57. Michał Pinis – 269, 58. Krzysztof Winkowski – 270, 59. Krzysztof Adamski – 272, 60. Henryk Pinis – 275, 61. Andrzej Grzegorzek – 276, 62. Jan Koniecki – 279, 63. Marek Ryndak, Mirosław Krachulec – 280, 65. Jerzy Kurczyński – 285, 66. Jerzy Werner – 293, 67. Zbigniew Soszka – 300, 68. Kazimierz Kolinka – 310, 69. Marek Dąbek – 311, 70. Jerzy Zyguła – 314.
Oesu nie ukończyli: Lelio Lattari, Bogusław Dawidów i Jerzy Chmielewski.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (krupa-info.pl)

OS 7. Elgnowo – Rumian (4,5km).
1. Tomasz Ciecierzyński – 163, 2. Jürgen Ebenhoh – 169, 3. Marian Bublewicz – 171, 4. Rolf Petersen – 172, 5. Guy Frequelin – 174, 6. Włodzimierz Groblewski – 175, 7. Marian Bień – 176, 8. Manfred Essig – 177, 9. Bogdan Wozowicz – 179, 10. Holger Helle – 180, 11. Błażej Krupa – 182, 12. Józef Ważny – 183, 13. Janusz Książkiewicz – 184, 14. Jerzy Landsberg – 185, 15. Vic Dietmayer – 187, 16. Holger Bohne, Tadeusz Dębowski, Marek Karczewski – 188, 19. Horst Rausch, Helmut Müller, Włodzimierz Dominowski – 189, 22. Marek Varisella, Adam Masłowiec, Jerzy Kobyliński – 191, 25. Andrzej Radecki – 192, 26. Wiesław Cygan – 193, 27. Tadeusz Michalak – 194, 28. Evert Wesström, Zdzisław Szafrański – 195, 30. Franz Ottermayer – 196, 31. Ryszard Plucha – 197, 32. Hans Britth – 198, 33. „Rommy” Blomme, Andrzej Witkowicz, Jacek Grocholski – 199, 36. Henryk Mandera, Lesław Orski – 200, 38. Ryszard Luciński – 201, 39. Ryszard Plucha, Andrzej Wodziński – 202, 41. Dariusz Biernacki – 205, 42. Ireneusz Romejko, Henryk Pinis – 207, 44. Michał Pinis – 209, 45. Marian Dorniak, Jacek Kotowski, Zbigniew Soszka – 210, 48. Rafał Dąbrowski – 211, 49. Hans Peter Krakhofer – 212, 50. Stefan Bieliński, Janusz Waluś – 214, 52. Per Sandager, Marek Ryndak – 215, 54. Jerzy Kurczyński – 216, 55. Tomasz Barański – 217, 56. Bogusław Słowikowski, Ryszard Nowak – 218, 58. Andrzej Grzegorzek, Mirosław Krachulec – 223, 60. Ryszard Goś – 226, 61. Jan Koniecki – 229, 62. Krzysztof Adamski – 231, 63. Jerzy Werner – 233, 64. Jerzy Poznański – 235, 65. Jerzy Zyguła – 240, 66. Dariusz Biernacki – 252, 67. Kazimierz Kolinka – 255, 68. Czesław Zadygowicz – 557, 69. Jeremi Doria Dernałowicz – 593.
Oesu nie ukończył Janusz Czepło.
OS 8. Prusy – Lewałd (12km).
1. Bogdan Wozowicz – 326, 2. Marek Karczewski – 347, 3. Guy Frequelin – 357, 4. Tomasz Ciecierzyński – 365, 5. Jürgen Ebenhoh – 379, 6. Włodzimierz Groblewski – 380, 7. Marian Bublewicz – 387, 8. Manfred Essig – 391, 9. Jeremi Doria Dernałowicz – 394, 10. Helmut Müller – 397, 11. Józef Ważny – 398, 12. Rolf Petersen – 399, 13. Jerzy Landsberg – 400, 14. Błażej Krupa, Per Sandager – 403, 16. Henryk Mandera – 406, 17. Marian Bień – 409, 18. Holger Helle – 410, 19. Janusz Książkiewicz – 411, 20. Horst Rausch – 412, 21. Tadeusz Dębowski – 413, 22. Andrzej Radecki – 417, 23. Adam Masłowiec – 418, 24. Hans Britth, Włodzimierz Dominowski, Jerzy Kobyliński, Ryszard Plucha – 419, 28. Poul Weinreich – 422, 29. Zdzisław Szafrański – 424, 30. Marek Varisella – 425, 31. Vic Dietmayer, Franz Ottermayer – 426, 33. Evert Wesström – 429, 34. Holger Bohne – 430, 35. Wiesław Cygan – 432, 36. Andrzej Witkowicz – 435, 37. „Ronny” Blomme – 436, 38. Lesław Orski – 437, 39. Andrzej Wodziński – 439, 40. Tadeusz Michalak – 440, 41. Jacek Grocholski, Ryszard Luciński – 442, 43. Ireneusz Romejko – 455, 44. Stefan Bieliński – 456, 45. Zbigniew Soszka – 457, 46. Rafał Dąbrowski – 461, 47. Marian Dorniak – 463, 48. Czesław Zadygowicz – 464, 49. Bogusław Słowikowski – 470, 50. Ryszard Goś – 473, 51. Tomasz Barański – 476, 52. Janusz Waluś – 479, 53. Hans Peter Krakhofer – 480, 54. Andrzej Grzegorzek – 481, 55. Henryk Pinis – 482, 56. Jerzy Kurczyński – 483, 57. Jacek Kotowski – 484, 58. Krzysztof Adamski – 488, 59. Marek Ryndak – 491, 60. Michał Pinis – 494, 61. Dariusz Biernacki – 495, 62. Ryszard Nowak – 499, 63. Mirosław Krachulec – 506, 64. Jerzy Poznański – 520, 65. Jerzy Zyguła – 531, 66. Jan Koniecki – 551, 67. Kazimierz Kolinka – 570, 68. Jerzy Werner – 574, 69. Marek Dąbek – 576.
OS 9. Rybno – Gronowo (5km).
1. Tomasz Ciecierzyński, Guy Frequelin – 146, 3. Jürgen Ebenhoh – 147, 4. Jerzy Landsberg – 150, 5. Włodzimierz Groblewski – 158, 6. Marian Bień, Bogdan Wozowicz – 163, 8. Rolf Petersen – 164, 9. Błażej Krupa, Manfred Essig, Tadeusz Dębowski – 165, 12. Jeremi Doria Dernałowicz – 166, 13. Horst Rausch, Włodzimierz Dominowski – 168, 15. Holger Helle, Henryk Mandera – 170, 17. Józef Ważny – 171, 18. Janusz Książkiewicz – 172, 19. Marek Karczewski – 173, 20. „Ronny” Blomme – 174, 21. Hans Britth – 175, 22. Marek Varisella, Adam Masłowiec, Andrzej Radecki, Jerzy Kobyliński, Ryszard Plucha – 176, 27. Holger Bohne – 177, 28. Marian Bublewicz, Evert Wesström, Poul Weinreich – 178, 31. Vic Dietmayer, Wiesław Cygan – 179, 33. Andrzej Witkowicz – 182, 34. Zdzisław Szafrański, Tadeusz Michalak – 184, 36. Lesław Orski – 185, 37. Ryszard Luciński, Czesław Zadygowicz – 187, 39. Bogusław Słowikowski, Andrzej Wodziński – 189, 41. Stefan Bieliński, Ireneusz Romejko – 191, 43. Marian Dorniak, Ryszard Goś – 193, 45. Jacek Grocholski – 194, 46. Rafał Dąbrowski, Zbigniew Soszka – 195, 48. Franz Ottermayer, Dariusz Biernacki – 197, 50. Ryszard Nowak – 200, 51. Per Sandager – 202, 52. Jacek Kotowski – 203, 53. Hans Peter Krakhofer – 205, 54. Krzysztof Adamski, Jerzy Kurczyński, Michał Pinis – 206, 57. Tomasz Barański, Henryk Pinis – 209, 59. Marek Ryndak – 213, 60. Janusz Waluś – 216, 61. Marek Dąbek – 219, 62. Andrzej Grzegorzek, Jerzy Poznański, Jerzy Zyguła – 222, 65. Jerzy Werner – 226, 66. Mirosław Krachulec – 228, 67. Kazimierz Kolinka – 238, 68. Jan Koniecki – 239.
Oesu nie ukończył Helmut Müller.
OS 10. Gutowo – Brzozie (15km).
1. Guy Frequelin – 464, 2. Jürgen Ebenhoh – 474, 3. Jerzy Landsberg – 482, 4. Tomasz Ciecierzyński – 486, 5. Marian Bublewicz – 494, 6. Włodzimierz Groblewski – 500, 7. Marian Bień – 503, 8. Bogdan Wozowicz – 511, 9. Holger Helle – 514, 10. Rolf Petersen – 507, 11. Manfred Essig – 516, 12. Jeremi Doria Dernałowicz – 518, 13. Józef Ważny – 523, 14. Błażej Krupa – 524, 15. Tadeusz Dębowski – 530, 16. Horst Rausch – 534, 17. Hans Britth, Włodzimierz Dominowski – 537, 19. Janusz Książkiewicz – 538, 20. Ryszard Luciński – 541, 21. Holger Bohne, Poul Weinreich – 542, 23. Franz Ottermayer, Ryszard Plucha – 543, 25. Jerzy Kobyliński – 546, 26. Marek Karczewski – 547, 27. Andrzej Radecki – 550, 28. Adam Masłowiec, Henryk Mandera – 552, 30. Marek Varisella – 554, 31. „Ronny” Blomme – 555, 32. Zdzisław Szafrański – 556, 33. Vic Dietmayer, Evert Wesström, Jerzy Poznański – 557, 36. Andrzej Witkowicz – 559, 37. Tadeusz Michalak – 565, 38. Lesław Orski, Zbigniew Soszka, Wiesław Cygan – 572, 41. Andrzej Wodziński – 584, 42. Per Sandager – 588, 43. Jacek Grocholski – 589, 44. Marian Dorniak – 590, 45. Rafał Dąbrowski – 593, 46. Ryszard Goś – 594, 47. Ireneusz Romejko – 595, 48. Stefan Bieliński – 596, 49. Czesław Zadygowicz, Dariusz Biernacki – 597, 51. Bogusław Słowikowski – 604, 52. Andrzej Grzegorzek – 608, 53. Hans Peter Krakhofer – 615, 54. Michał Pinis – 619, 55. Jacek Kotowski – 620, 56. Janusz Waluś – 622, 57. Krzysztof Adamski – 626, 58. Ryszard Nowak – 629, 59. Jerzy Kurczyński, Henryk Pinis – 632, 61. Tomasz Barański – 635, 62. Marek Ryndak – 648, 63. Jerzy Werner – 677, 64. Mirosław Krachulec – 685, 65. Jerzy Zyguła – 694, 66. Marek Dąbek – 714, 67. Kazimierz Kolinka – 719.
Oesu nie ukończył Jan Koniecki.
OS 11. Marzęcice – Kaługa (12km).
1. Tomasz Ciecierzyński – 351, 2. Guy Frequelin – 357, 3. Jürgen Ebenhoh – 360, 4. Jerzy Landsberg – 370, 5. Rolf Petersen – 380, 6. Marian Bublewicz – 384, 7. Włodzimierz Groblewski – 385, 8. „Ronny” Blomme – 392, 9. Błażej Krupa, Bogdan Wozowicz – 395, 11. Marian Bień – 398, 12. Józef Ważny – 399, 13. Jeremi Doria Dernałowicz, Włodzimierz Dominowski – 400, 15. Tadeusz Dębowski – 401, 16. Manfred Essig – 402, 17. Marek Karczewski – 403, 18. Henryk Mandera – 412, 19. Horst Rausch – 413, 20. Andrzej Radecki – 415, 21. Hans Britth – 416, 22. Adam Masłowiec – 418, 23. Jerzy Kobyliński – 419, 24. Holger Bohne, Holger Helle – 422, 26. Janusz Książkiewicz – 423, 27. Franz Ottermayer – 425, 28. Marek Varisella – 427, 29. Poul Weinreich, Ryszard Plucha – 430, 31. Ryszard Luciński – 432, 32. Evert Wesström – 437, 33. Zdzisław Szafrański – 439, 34. Andrzej Witkowicz, Tadeusz Michalak – 448, 36. Zbigniew Soszka – 450, 37. Ireneusz Romejko – 455, 38. Rafał Dąbrowski, Andrzej Wodziński – 458, 40. Wiesław Cygan – 462, 41. Ryszard Goś – 463, 42. Stefan Bieliński – 467, 43. Per Sandager – 468, 44. Bogusław Słowikowski – 470, 45. Janusz Waluś – 473, 46. Lesław Orski – 476, 47. Marian Dorniak, Dariusz Biernacki – 477, 49. Jacek Grocholski – 478, 50. Jacek Kotowski – 486, 51. Ryszard Nowak – 490, 52. Czesław Zadygowicz – 495, 53. Andrzej Grzegorzek – 499, 54. Hans Peter Krakhofer – 504, 55. Michał Pinis – 506, 56. Tomasz Barański – 509, 57. Henryk Pinis – 511, 58. Marek Ryndak – 529, 59. Jerzy Kurczyński – 532, 60. Jerzy Poznański – 551, 61. Jerzy Werner – 555, 62. Jerzy Zyguła – 556, 63. Mirosław Krachulec – 561, 64. Marek Dąbek, Kazimierz Kolinka – 598, 66. Krzysztof Adamski – 989.
Oesu nie ukończył Vic Dietmayer.
OS 12. Mroczno – Grodziczno (15km).
1. Tadeusz Dębowski – 473, 2. Tomasz Ciecierzyński – 507, 3. Jürgen Ebenhoh – 527, 4. Rolf Petersen – 534, 5. Manfred Essig, Marian Bublewicz, Guy Frequelin – 539, 8. Jerzy Landsberg – 547, 9. Bogdan Wozowicz – 553, 10. Poul Weinreich – 559, 11. Horst Rausch – 562, 12. Włodzimierz Groblewski, Marian Bień – 564, 14. Holger Bohne – 574, 15. Janusz Książkiewicz, Marek Karczewski – 580, 17. Jeremi Doria Dernałowicz, Włodzimierz Dominowski – 581, 19. „Ronny” Blomme – 583, 20. Evert Wesström – 587, 21. Marek Varisella – 589, 22. Andrzej Radecki – 592, 23. Hans Britth – 594, 24. Franz Ottermayer – 597, 25. Zdzisław Szafrański – 598, 26. Adam Masłowiec – 602, 27. Jerzy Kobyliński – 603, 28. Wiesław Cygan – 617, 29. Andrzej Wodziński – 624, 30. Tadeusz Michalak – 628, 31. Jacek Grocholski – 632, 32. Holger Helle – 635, 33. Lesław Orski – 636, 34. Ryszard Luciński – 644, 35. Ryszard Plucha – 645, 36. Ireneusz Romejko – 649, 37. Hans Peter Krakhofer – 650, 38. Czesław Zadygowicz – 657, 39. Stefan Bieliński – 659, 40. Rafał Dąbrowski, Tomasz Barański – 660, 42. Per Sandager – 668, 43. Dariusz Biernacki – 669, 44. Jacek Kotowski – 675, 45. Henryk Pinis – 680, 46. Michał Pinis – 683, 47. Marek Ryndak – 684, 48. Marian Dorniak – 686, 49. Andrzej Grzegorzek – 687, 50. Ryszard Nowak – 691, 51. Jerzy Kurczyński – 696, 52. Ryszard Goś – 702, 53. Bogusław Słowikowski – 706, 54. Jerzy Poznański – 751, 55. Jerzy Werner – 757, 56. Janusz Waluś – 814, 57. Jerzy Zyguła – 842, 58. Henryk Mandera – 881, 59. Mirosław Krachulec – 899, 60. Józef Ważny – 909, 61. Andrzej Witkowicz – 942, 62. Błażej Krupa – 997, 63. Kazimierz Kolinka – 1980.
Oesu nie ukończyli: Marek Dąbek, Zbigniew Soszka i Krzysztof Adamski.
OS 13. Wygoda – Zajączki (5,5km).
1. Jerzy Landsberg – 200, 2. Tomasz Ciecierzyński, Guy Frequelin – 209, 4. Marian Bień – 212, 5. Włodzimierz Groblewski – 213, 6. Marian Bublewicz – 215, 7. Manfred Essig – 216, 8. Rolf Petersen – 218, 9. Bogdan Wozowicz – 220, 10. Jeremi Doria Dernałowicz – 222, 11. Tadeusz Dębowski, Włodzimierz Dominowski – 224, 13. Błażej Krupa, Janusz Książkiewicz – 225, 15. Holger Helle – 230, 16. Andrzej Radecki, Marek Karczewski, Jerzy Kobyliński – 231, 19. Hans Britth, Poul Weinreich, Franz Ottermayer, Ryszard Luciński – 232, 23. Horst Rausch – 234, 24. Holger Bohne – 235, 25. Marek Varisella – 237, 26. Adam Masłowiec, Zdzisław Szafrański, Henryk Mandera – 238, 29. „Rommy” Blomme, Evert Wesström, Wiesław Cygan – 239, 32. Tadeusz Michalak – 240, 33. Jürgen Ebenhoh – 241, 34. Ryszard Plucha, Andrzej Wodziński – 245, 36. Lesław Orski – 252, 37. Rafał Dąbrowski – 254, 38. Czesław Zadygowicz – 255, 39. Jacek Grocholski – 259, 40. Ireneusz Romejko, Dariusz Biernacki – 260, 42. Stefan Bieliński, Andrzej Witkowicz – 264, 44. Tomasz Barański – 267, 45. Michał Pinis – 269, 46. Marian Dorniak – 271, 47. Bogusław Słowikowski, Henryk Pinis – 272, 49. Hans Peter Krakhofer, Andrzej Grzegorzek, Jerzy Kurczyński – 273, 52. Per Sandager, Jacek Kotowski – 274, 54. Ryszard Nowak, Marek Ryndak – 281, 56. Mirosław Krachulec – 284, 57. Jerzy Poznański – 293, 58. Jerzy Zyguła – 299, 59. Jerzy Werner – 305, 60. Ryszard Goś – 311, 61. Janusz Waluś – 313, 62. Józef Ważny – 324, 63. Kazimierz Kolinka – 330.
OS 14. Elgnowo – Rumian (4,5km).
1. Tomasz Ciecierzyński – 173, 2. Jürgen Ebenhoh – 178, 3. Marian Bublewicz – 180, 4. Manfred Essig – 183, 5. Rolf Petersen, Włodzimierz Groblewski – 184, 7. Bogdan Wozowicz – 187, 8. Jerzy Landsberg – 188, 9. Marian Bień, Holger Helle, Janusz Książkiewicz – 191, 12. Holger Bohne, Tadeusz Dębowski, Włodzimierz Dominowski – 192, 15. Poul Weinreich – 194, 16. Marek Karczewski, Wiesław Cygan – 195, 18. Błażej Krupa, Andrzej Radecki – 196, 20. Marek Varisella – 197, 21. Evert Wesström – 202, 22. Jeremi Doria Dernałowicz, Jerzy Kobyliński, Lesław Orski – 203, 25. Horst Rausch, Adam Masłowiec – 205, 27. Hans Britth, Franz Ottermayer, Zdzisław Szafrański, Jacek Grocholski – 207, 31. Ryszard Luciński, Andrzej Wodziński – 209, 33. Henryk Pinis – 210, 34. Henryk Mandera, Tomasz Barański – 211, 36. Marek Ryndak, Michał Pinis – 212, 38. Jerzy Kurczyński – 214, 39. Jacek Kotowski – 215, 40. Ryszard Plucha – 217, 41. Ireneusz Romejko, Czesław Zadygowicz – 219, 43. Andrzej Witkowicz – 220, 44. Marian Dorniak – 222, 45. Rafał Dąbrowski – 223, 46. Hans Peter Krakhofer – 224, 47. „Ronny” Blomme, Per Sandager, Andrzej Grzegorzek – 227, 50. Mirosław Krachulec, Jerzy Zyguła – 229, 52. Stefan Bieliński – 230, 53. Ryszard Nowak – 233, 54. Bogusław Słowikowski – 235, 55. Jerzy Werner – 236, 56. Jerzy Poznański – 238, 57. Janusz Waluś – 241, 58. Józef Ważny – 256, 59. Kazimierz Kolinka – 277, 60. Ryszard Goś – 307, 61. Guy Frequelin – 481, 62. Dariusz Biernacki – 591, 63. Tadeusz Michalak – 1261.
OS 15. Prusy – Lewałd (12km).
1. Guy Frequelin – 383, 2. Jerzy Landsberg – 391, 3. Tomasz Ciecierzyński – 393, 4. Jürgen Ebenhoh, Marian Bublewicz – 397, 6. Manfred Essig – 403, 7. Marian Bień – 408, 8. Bogdan Wozowicz – 410, 9. Włodzimierz Groblewski – 421, 10. Włodzimierz Dominowski, Jeremi Doria Dernałowicz – 425, 12. Poul Weinreich – 426, 13. Ryszard Luciński – 428, 14. Rolf Petersen, Holger Helle – 429, 16. Andrzej Radecki – 432, 17. Tadeusz Dębowski, Janusz Książkiewicz, Zdzisław Szafrański – 433, 20. Błażej Krupa – 435, 21. Henryk Mandera – 436, 22. Holger Bohne, Adam Masłowiec – 440, 24. Marek Varisella, Wiesław Cygan – 441, 26. Ryszard Plucha, Rafał Dąbrowski – 443, 28. Horst Rausch, Tadeusz Michalak – 445, 30. Marek Karczewski – 446, 31. Evert Wesström – 451, 32. Hans Britth, Jerzy Kobyliński – 452, 34. Jacek Grocholski, Andrzej Witkowicz – 455, 36. Franz Ottermayer – 460, 37. Lesław Orski – 465, 38. Tomasz Barański – 471, 39. Andrzej Wodziński – 474, 40. Ireneusz Romejko, Marian Dorniak – 476, 42. Dariusz Biernacki – 479, 43. Bogusław Słowikowski – 482, 44. Andrzej Grzegorzek – 484, 45. Jacek Kotowski – 486, 46. Henryk Pinis – 487, 47. „Ronny” Blomme, Jerzy Kurczyński, Michał Pinis – 497, 50. Hans Peter Krakhofer – 498, 51. Stefan Bieliński – 500, 52. Marek Ryndak – 502, 53. Czesław Zadygowicz – 503, 54. Per Sandager – 504, 55. Ryszard Nowak – 506, 56. Mirosław Krachulec – 524, 57. Janusz Waluś – 525, 58. Ryszard Goś – 532, 59. Jerzy Zyguła – 537, 60. Jerzy Poznański – 539, 61. Jerzy Werner – 567, 62. Kazimierz Kolinka – 581, 63. Józef Ważny – 649.
OS 16. Rybno – Gronowo (5km).
1. Guy Frequelin – 155, 2. Jerzy Landsberg, Tomasz Ciecierzyński – 160, 4. Jürgen Ebenhoh, Marian Bublewicz – 162, 6. Jeremi Doria Dernałowicz – 166, 7. Bogdan Wozowicz – 167, 8. Marian Bień – 169, 9. Manfred Essig, Poul Weinreich – 170, 11. Włodzimierz Groblewski – 171, 12. Błażej Krupa, Włodzimierz Dominowski – 172, 14. Tadeusz Dębowski – 173, 15. Henryk Mandera – 174, 16. Rolf Petersen, Holger Helle – 175, 18. Janusz Książkiewicz – 176, 19. Ryszard Luciński – 178, 20. Wiesław Cygan – 179, 21. Hans Britth – 180, 22. Marek Karczewski – 181, 23. Ryszard Plucha – 182, 24. Holger Bohne, Adam Masłowiec, Evert Wesström, Zdzisław Szafrański – 183, 28. Andrzej Radecki – 184, 29. Franz Ottermayer – 185, 30. Horst Rausch – 186, 31. Marek Varisella, Jerzy Kobyliński – 187, 33. Lesław Orski, Tadeusz Michalak – 188, 35. Andrzej Witkowicz – 189, 36. Czesław Zadygowicz – 190, 37. Andrzej Wodziński – 192, 38. Jacek Grocholski, Marian Dorniak – 195, 40. „Ronny” Blomme, Dariusz Biernacki – 199, 42. Stefan Bieliński – 202, 43. Ireneusz Romejko – 203, 44. Tomasz Barański – 207, 45. Ryszard Nowak, Michał Pinis – 208, 47. Jacek Kotowski – 209, 48. Hans Peter Krakhofer – 211, 49. Jerzy Kurczyński, Henryk Pinis – 214, 51. Marek Ryndak – 216, 52. Ryszard Goś – 217, 53. Janusz Waluś – 218, 54. Andrzej Grzegorzek – 223, 55. Per Sandager – 224, 56. Jerzy Poznański – 225, 57. Bogusław Słowikowski – 231, 58. Jerzy Werner – 232, 59. Mirosław Krachulec – 235, 60. Jerzy Zyguła – 240, 61. Józef Ważny – 254, 62. Kazimierz Kolinka – 262.
Oesu nie ukończył Rafał Dąbrowski.
OS 17. Gutowo – Brzozie (15km).
1. Guy Frequelin – 478, 2. Jerzy Landsberg – 490, 3. Tomasz Ciecierzyński – 492, 4. Jürgen Ebenhoh – 502, 5. Marian Bublewicz – 512, 6. Marian Bień – 515, 7. Włodzimierz Groblewski – 519, 8. Bogdan Wozowicz – 523, 9. Jeremi Doria Dernałowicz – 527, 10, Poul Weinreich – 530, 11. Błażej Krupa – 532, 12. Holger Helle, Ryszard Luciński – 538, 14. Manfred Essig – 539, 15. Rolf Petersen – 541, 16. Janusz Książkiewicz, Włodzimierz Dominowski – 547, 18. Henryk Mandera – 550, 19. Hans Britth – 552, 20. Marek Karczewski – 554, 21. Marek Varisella – 557, 22. Tadeusz Dębowski, Franz Ottermayer – 559, 24. Jerzy Kobyliński – 562, 25. Evert Wesström – 563, 26. Ryszard Plucha – 567, 27. Holger Bohne, Zdzisław Szafrański – 568, 29. Andrzej Radecki – 571, 30. Adam Masłowiec – 576, 31. Andrzej Wodziński – 578, 32. Jacek Grocholski, Wiesław Cygan – 581, 34. Andrzej Witkowicz – 582, 35. Lesław Orski – 583, 36. Marian Dorniak, Czesław Zadygowicz – 607, 38. „Rommy” Blomme – 609, 39. Dariusz Biernacki – 612, 40. Ireneusz Romejko – 614, 41. Per Sandager – 624, 42. Jacek Kotowski – 625, 43. Andrzej Grzegorzek – 629, 44. Michał Pinis – 633, 45. Tomasz Barański – 634, 46. Bogusław Słowikowski, Ryszard Nowak – 635, 48. Stefan Bieliński – 636, 49. Hans Peter Krakhofer – 637, 50. Henryk Pinis – 660, 51. Marek Ryndak – 671, 52. Janusz Waluś – 679, 53. Jerzy Werner – 682, 54. Jerzy Poznański – 687, 55. Mirosław Krachulec – 695, 56. Jerzy Kurczyński – 703, 57. Ryszard Goś, Jerzy Zyguła – 723, 59. Kazimierz Kolinka – 750, 60. Józef Ważny – 757, 61. Horst Rausch – 916.
Oesu nie ukończył Tadeusz Michalak.
OS 18. Marzęcice – Kaługa (12km).
1. Tomasz Ciecierzyński – 371, 2. Jerzy Landsberg – 376, 3. Marian Bublewicz – 391, 4. Włodzimierz Groblewski – 393, 5. Guy Frequelin – 395, 6. Marian Bień – 398, 7. Bogdan Wozowicz – 399, 8. Marek Karczewski – 400, 9. Jeremi Doria Dernałowicz – 401, 10. Błażej Krupa – 402, 11. Włodzimierz Dominowski – 412, 12. Jerzy Kobyliński, Henryk Mandera – 415, 14. Rolf Petersen – 421, 15. Marek Varisella, Janusz Książkiewicz – 423, 17. Ryszard Luciński – 424, 18. Manfred Essig, Tadeusz Dębowski – 425, 20. Andrzej Radecki – 428, 21. Franz Ottermayer – 430, 22. Horst Rausch, Hans Britth, Poul Weinreich, Ryszard Plucha – 433, 26. Holger Bohne – 440, 27. Adam Masłowiec – 441, 28. Zdzisław Szafrański, Józef Ważny – 442, 30. Evert Wesström, Andrzej Witkowicz – 451, 32. Andrzej Wodziński, Wiesław Cygan – 452, 34. Holger Helle – 453, 35. Stefan Bieliński – 462, 36. Jacek Grocholski – 465, 37. Ireneusz Romejko – 469, 38. Lesław Orski – 471, 39. Dariusz Biernacki – 477, 40. „Ronny” Blomme, Marian Dorniak, Jacek Kotowski – 481, 43. Per Sandager – 483, 44. Michał Pinis – 498, 45. Ryszard Nowak – 499, 46. Hans Peter Krakhofer, Bogusław Słowikowski – 502, 48. Janusz Waluś – 503, 49. Tomasz Barański – 504, 50. Henryk Pinis – 505, 51. Marek Ryndak – 526, 52. Jerzy Kurczyński – 538, 53. Andrzej Grzegorzek – 539, 54. Mirosław Krachulec – 545, 55. Jerzy Poznański, Jerzy Werner – 549, 57. Jerzy Zyguła – 551, 58. Czesław Zadygowicz – 607, 59. Kazimierz Kolinka – 630.
Oesu nie ukończyli: Jürgen Ebenhoh, Ryszard Goś.
OS 19. Mroczno – Grodziczno (15km).
1. Tadeusz Dębowski – 525, 2. Tomasz Ciecierzyński – 548, 3. Marian Bublewicz – 578, 4. Włodzimierz Groblewski, Poul Weinreich – 581, 6. Marian Bień – 584, 7. Guy Frequelin – 585, 8. Bogdan Wozowicz – 586, 9. Marek Karczewski – 596, 10. Marek Varisella, Evert Wesström – 599, 12. Jerzy Landsberg – 602, 13. Horst Rausch, Janusz Książkiewicz – 605, 15. Jeremi Doria Dernałowicz – 608, 16. Manfred Essig, Holger Bohne – 610, 18. Błażej Krupa, Andrzej Radecki – 612, 20. Włodzimierz Dominowski – 618, 21. Holger Helle, Franz Ottermayer – 627, 23. Jerzy Kobyliński – 631, 24. Wiesław Cygan – 632, 25. Hans Britth – 633, 26. Adam Masłowiec – 644, 27. Jacek Grocholski – 649, 28. Lesław Orski – 652, 29. „Ronny” Blomme, Zdzisław Szafrański – 665, 31. Tomasz Barański – 673, 32. Andrzej Witkowicz – 675, 33. Andrzej Wodziński – 676, 34. Czesław Zadygowicz – 685, 35. Michał Pinis – 687, 36. Stefan Bieliński – 688, 37. Henryk Pinis – 701, 38. Dariusz Biernacki, Marek Ryndak – 704, 40. Ryszard Plucha – 713, 41. Per Sandager, Ireneusz Romejko – 716, 43. Ryszard Nowak – 717, 44. Jacek Kotowski – 719, 45. Hans Peter Krakhofer – 724, 46. Henryk Mandera – 728, 47. Marian Dorniak – 744, 48. Józef Ważny – 753, 49. Janusz Waluś, Jerzy Kurczyński – 754, 51. Bogusław Słowikowski – 757, 52. Jerzy Werner – 776, 53. Jerzy Poznański – 780, 54. Mirosław Krachulec – 783, 55. Andrzej Grzegorzek – 789, 56. Jerzy Zyguła – 801, 57. Kazimierz Kolinka – 1050, 58. Ryszard Luciński – 1100.
Oesu nie ukończył Rolf Petersen.
OS 20. Wygoda – Zajączki (5,5km).
1. Jerzy Landsberg – 204, 2. Tomasz Ciecierzyński – 206, 3. Włodzimierz Groblewski – 208, 4. Marian Bublewicz – 209, 5. Marian Bień, Guy Frequelin – 213, 7. Bogdan Wozowicz – 219, 8. Błażej Krupa – 221, 9. Janusz Książkiewicz, Marek Karczewski – 223, 11. Tadeusz Dębowski – 225, 12. Poul Weinreich, Włodzimierz Dominowski, Jerzy Kobyliński – 227, 15. Manfred Essig – 228, 16. Holger Helle – 229, 17. Andrzej Radecki, Henryk Mandera – 231, 19. Marek Varisella – 232, 20. Franz Ottermayer – 233, 21. Holger Bohne – 234, 22. Hans Britth, Wiesław Cygan – 235, 24. Evert Wesström – 236, 25. Adam Masłowiec – 237, 26. „Ronny” Blomme, Zdzisław Szafrański – 241, 28. Jeremi Doria Dernałowicz, Marian Dorniak – 245, 30. Ryszard Plucha, Andrzej Wodziński – 246, 32. Czesław Zadygowicz – 248, 33. Andrzej Witkowicz, Lesław Orski – 249, 35. Jacek Grocholski – 253, 36. Per Sandager – 258, 37. Ireneusz Romejko, Michał Pinis – 261, 39. Hans Peter Krakhofer, Dariusz Biernacki – 264, 41. Ryszard Nowak, Tomasz Barański – 265, 43. Stefan Bieliński – 266, 44. Henryk Pinis – 270, 45. Jacek Kotowski – 273, 46. Marek Ryndak – 275, 47. Mirosław Krachulec – 277, 48. Janusz Waluś – 281, 49. Jerzy Kurczyński – 283, 50. Jerzy Poznański – 284, 51. Jerzy Werner – 290, 52. Andrzej Grzegorzek – 293, 53. Bogusław Słowikowski, Kazimierz Kolinka – 320, 55. Józef Ważny – 331, 56. Jerzy Zyguła – 438.
Oesu nie ukończyli: Horst Rausch i Ryszard Luciński.
OS 21. Zybułtowo – Gardyny (9km).
1. Tomasz Ciecierzyński – 299, 2. Guy Frequelin – 302, 3. Jerzy Landsberg – 309, 4. Włodzimierz Groblewski – 312, 5. Marian Bublewicz – 314, 6. Bogdan Wozowicz – 320, 7. Marek Karczewski, Wiesław Cygan – 323, 9. Poul Weinreich, Włodzimierz Dominowski – 324, 11. Marian Bień, Janusz Książkiewicz – 331, 13. Manfred Essig, Marek Varisella, Andrzej Radecki – 332, 16. Jerzy Kobyliński – 334, 17. Henryk Mandera – 335, 18. Tadeusz Dębowski, Jeremi Doria Dernałowicz – 337, 20. Evert Wesström, Zdzisław Szafrański, Lesław Orski – 339, 23. Błażej Krupa, Franz Ottermayer – 340, 25. Hans Britth – 341, 26. Adam Masłowiec – 342, 27. Holger Helle – 344, 28. Andrzej Wodziński – 348, 29. Andrzej Witkowicz – 349, 30. Ryszard Plucha, Marian Dorniak – 351, 32. Michał Pinis – 352, 33. Jacek Grocholski – 353, 34. Stefan Bieliński – 356, 35. Jacek Kotowski – 358, 36. Tomasz Barański – 359, 37. Holger Bohne – 360, 38. Czesław Zadygowicz – 361, 39. Henryk Pinis – 363, 40. Dariusz Biernacki – 364, 41. Hans Peter Krakhofer – 368, 42. Bogusław Słowikowski, Marek Ryndak – 370, 44. Jerzy Kurczyński – 373, 45. Per Sandager – 374, 46. Ireneusz Romejko – 378, 47. Ryszard Nowak – 380, 48. „Ronny” Blomme – 381, 49. Mirosław Krachulec – 382, 50. Janusz Waluś – 383, 51. Jerzy Poznański – 385, 52. Jerzy Zyguła – 388, 53. Henryk Pinis – 393, 54. Andrzej Grzegorzek – 409, 55. Kazimierz Kolinka – 417, 56. Józef Ważny – 441.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Guy Frequelin i Jacques Delaval, Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renaulty 5 Alpine.

Nr.24. Guy Frequelin i Jacques Delaval, nr.3. Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renaulty 5 Alpine.

OS 22. Zybułtowo – Gardyny (9km).
1. Tomasz Ciecierzyński – 263, 2. Jerzy Landsberg – 269, 3. Guy Frequelin – 270, 4. Marian Bublewicz – 274, 5. Włodzimierz Groblewski – 282, 6. Marian Bień – 288, 7. Bogdan Wozowicz – 289, 8. Poul Weinreich – 291, 9. Błażej Krupa, Włodzimierz Dominowski – 292, 11. Tadeusz Dębowski, Henryk Mandera  – 296, 13. Holger Helle, Jeremi Doria Dernałowicz – 297, 15. Marek Karczewski – 298, 16. Andrzej Radecki – 299, 17. Marek Varisella – 300, 18. Manfred Essig – 302, 19. Jerzy Kobyliński – 303, 20. Janusz Książkiewicz, Franz Ottermayer – 305, 22. Wiesław Cygan – 306, 23. Adam Masłowiec – 307, 24. Ryszard Plucha – 308, 25. Zdzisław Szafrański – 309, 26. Holger Bohne – 310, 27. Evert Wesström, Józef Ważny – 312, 29. Hans Britth – 314, 30. „Ronny” Blomme, Lesław Orski – 322, 32. Czesław Zadygowicz – 323, 33. Andrzej Witkowicz, Marian Dorniak – 324, 35. Jacek Grocholski – 325, 36. Ireneusz Romejko, Andrzej Wodziński – 326, 38. Per Sandager – 327, 39. Stefan Bieliński – 331, 40. Bogusław Słowikowski, Dariusz Biernacki – 334, 42. Ryszard Nowak – 336, 43. Michał Pinis – 348, 44. Hans Peter Krakhofer – 349, 45. Jerzy Kurczyński – 350, 46. Jacek Kotowski – 351, 47. Henryk Pinis – 355, 48. Andrzej Grzegorzek, Tomasz Barański – 356, 50. Marek Ryndak – 361, 51. Jerzy Poznański – 371, 52. Mirosław Krachulec – 372, 53. Jerzy Werner, Jerzy Zyguła – 382, 55. Janusz Waluś – 400, 56. Kazimierz Kolinka – 404.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (krupa-info.pl)

Jerzy Zyguła i Krzysztof Zasoń – Polski Fiat 126p.

Jerzy Zyguła i Krzysztof Zasoń – Polski Fiat 126p.

OS 23. Dąbrówno – Lewałd (5,5km).
1. Jerzy Landsberg – 147, 2. Guy Frequelin – 151, 3. Marian Bublewicz – 153, 4. Tomasz Ciecierzyński – 154, 5. Włodzimierz Groblewski – 157, 6. Marian Bień – 159, 7. Błażej Krupa – 161, 8. Poul Weinreich – 163, 9. Bogdan Wozowicz – 164, 10. Włodzimierz Dominowski – 165, 11. Henryk Mandera – 166, 12. Tadeusz Dębowski – 167, 13. Manfred Essig – 168, 14. Holger Helle – 169, 15. Hans Britth, Jerzy Kobyliński – 170, 17. Andrzej Radecki, Marek Karczewski – 171, 19. Janusz Książkiewicz, Jeremi Doria Dernałowicz, Franz Ottermayer, Ryszard Plucha – 172, 23. Zdzisław Szafrański – 173, 24. Evert Wesström – 174, 25. „Ronny” Blomme, Adam Masłowiec – 175, 27. Holger Bohne, Marek Varisella – 176, 29. Wiesław Cygan – 177, 30. Józef Ważny – 178, 31. Jacek Grocholski – 180, 32. Andrzej Witkowicz – 182, 33. Stefan Bieliński – 184, 34. Per Sandager – 185, 35. Marian Dorniak – 186, 36. Dariusz Biernacki – 188, 37. Ireneusz Romejko, Czesław Zadygowicz, Lesław Orski – 189, 40. Bogusław Słowikowski, Andrzej Wodziński – 190, 42. Janusz Waluś – 193, 43. Ryszard Nowak – 195, 44. Jacek Kotowski – 198, 45. Hans Peter Krakhofer – 200, 46. Michał Pinis – 208, 47. Jerzy Kurczyński – 213, 48. Andrzej Grzegorzek – 214, 49. Tomasz Barański, Henryk Pinis – 215, 51. Marek Ryndak – 222, 52. Mirosław Krachulec – 225, 53. Jerzy Poznański – 226, 54. Jerzy Werner – 230, 55. Jerzy Zyguła – 231, 56. Kazimierz Kolinka – 244.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Manfred Essig i Dieter Oberortner – Opel Ascona 19S.

Manfred Essig i Dieter Oberortner – Opel Ascona 19S.

“Ronny” Blomme i Michel Ampe – Porsche 911 Carrera.

“Ronny” Blomme i Michel Ampe – Porsche 911 Carrera.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Manfred Essig i Dieter Oberortner – Opel Ascona 19S.

Manfred Essig i Dieter Oberortner – Opel Ascona 19S.

Holger Helle i Ole Hansen – Opel Kadett GT/E.

Holger Helle i Ole Hansen – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

“Ronny” Blomme i Michel Ampe – Porsche 911 Carrera.

“Ronny” Blomme i Michel Ampe – Porsche 911 Carrera.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Janusz Książkiewicz i Ireneusz Porada – Polski Fiat 125p/1500.

Janusz Książkiewicz i Ireneusz Porada – Polski Fiat 125p/1500.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Łada 1500S.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Łada 1500S.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Hans Britth i Willy Andersson – Ford Escort RS 2000.

Hans Britth i Willy Andersson – Ford Escort RS 2000.

Janusz Książkiewicz i Ireneusz Porada – Polski Fiat 125p/1500.

Janusz Książkiewicz i Ireneusz Porada – Polski Fiat 125p/1500.

Per Sandager i Jens Erik Esbensen – Toyota Celica.

Per Sandager i Jens Erik Esbensen – Toyota Celica.

Poul Weinreich i Holger Möller Nielsen – Opel Kadett GT/E.

Poul Weinreich i Holger Möller Nielsen – Opel Kadett GT/E.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Franz Ottermayer i Gerhard Weber – Opel Kadett GT/E.

Franz Ottermayer i Gerhard Weber – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Kobyliński i Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Kobyliński i Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.

Zdzisław Szafrański i Henryk Pineles – Renault 5 Alpine.

Zdzisław Szafrański i Henryk Pineles – Renault 5 Alpine.

 Józef Ważny i Kazimierz Brzezowski – Polski Fiat 125p/1600, Hans Peter Krakhofer i Reinhard Stierschneider – VW 1302.


Józef Ważny i Kazimierz Brzezowski – Polski Fiat 125p/1600, nr.65. Hans Peter Krakhofer i Reinhard Stierschneider – VW 1302.

Jacek Grocholski i Janusz Macheta – Polski Fiat 125p/1500.

Jacek Grocholski i Janusz Macheta – Polski Fiat 125p/1500.

Franz Ottermayer i Gerhard Weber – Opel Kadett GT/E.

Franz Ottermayer i Gerhard Weber – Opel Kadett GT/E.

Ryszard Nowak i Julian Obrocki – Polski Fiat 125p/1300.

Ryszard Nowak i Julian Obrocki – Polski Fiat 125p/1300.

Czesław Zadygowicz i Jan Wołczacki – Polski Fiat 125p/1300.

Czesław Zadygowicz i Jan Wołczacki – Polski Fiat 125p/1300.

Andrzej Wodziński i Jan Wojciechowski – Autobianchi A112 Abarth.

Andrzej Wodziński i Jan Wojciechowski – Autobianchi A112 Abarth.

SW 2. Rumian – Rumienica (3x4,3km).
1. Guy Frequelin – 435.6, 2. Jerzy Landsberg – 436.2, 3. Tomasz Ciecierzyński – 451.0, 4. Włodzimierz Groblewski – 451.8, 5. „Ronny” Blomme – 453.4, 6. Marian Bublewicz – 455.0, 7. Józef Ważny – 459.0, 8. Błażej Krupa – 462.0, 9. Marian Bień – 462.8, 10. Poul Weinreich – 463.3, 11. Manfred Essig – 464.4, 12. Włodzimierz Dominowski – 471.2, 13. Holger Helle – 473.0, 14. Tadeusz Dębowski – 474.0, 15. Henryk Mandera – 481.2, 16. Zdzisław Szafrański – 481.8, 17. Hans Britth – 482.2, 18. Franz Ottermayer – 483.2, 19. Bogdan Wozowicz – 486.0, 20. Evert Wesström – 486.8, 21. Marek Karczewski – 494.6, 22. Ryszard Plucha – 496.6, 23. Andrzej Radecki – 500.6, 24. Jerzy Kobyliński – 500.8, 25. Jeremi Doria Dernałowicz – 501.2, 26. Janusz Książkiewicz – 502.6, 27. Marek Varisella – 511.4, 28. Andrzej Witkowicz – 512.6, 29. Andrzej Wodziński – 520.4, 30. Jacek Grocholski – 520.6, 31. Per Sandager – 520.8, 32. Adam Masłowiec, Marian Dorniak – 521.0, 34. Stefan Bieliński – 522.8, 35. Holger Bohne – 528.2, 36. Dariusz Biernacki – 529.2, 37. Ireneusz Romejko, Bogusław Słowikowski – 531.8, 39. Ryszard Nowak – 541.8, 40. Czesław Zadygowicz – 542.6, 41. Wiesław Cygan – 545.2, 42. Jacek Kotowski – 552.2, 43. Lesław Orski – 554.2, 44. Hans Peter Krakhofer – 556.0, 45. Janusz Waluś – 581.8, 46. Andrzej Grzegorzek – 587.6, 47. Michał Pinis – 598.8, 48. Tomasz Barański – 599.6, 49. Henryk Pinis – 613.4, 50. Marek Ryndak, Jerzy Kurczyński – 621.0, 52. Mirosław Krachulec – 628.0, 53. Jerzy Werner – 660.6, 54. Jerzy Zyguła – 669.8, 55. Jerzy Poznański – 838.4, 56. Kazimierz Kolinka – 900.0.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.   (krupa-info.pl)

Manfred Essig i Dieter Oberortner – Opel Ascona 19S.

Manfred Essig i Dieter Oberortner – Opel Ascona 19S.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

“Ronny” Blomme i Michel Ampe – Porsche 911 Carrera.

“Ronny” Blomme i Michel Ampe – Porsche 911 Carrera.

“Ronny” Blomme i Michel Ampe – Porsche 911 Carrera.

“Ronny” Blomme i Michel Ampe – Porsche 911 Carrera.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.   (krupa-info.pl)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine. (krupa-info.pl)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine. (krupa-info.pl)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.

Holger Helle i Ole Hansen – Opel Kadett GT/E.

Holger Helle i Ole Hansen – Opel Kadett GT/E.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.  (krupa-info.pl)

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Marek Varisella i Adam Grześkowiak – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Varisella i Adam Grześkowiak – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Varisella i Adam Grześkowiak – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Varisella i Adam Grześkowiak – Polski Fiat 125p/1500.

Hans Britth i Willy Andersson – Ford Escort RS 2000.

Hans Britth i Willy Andersson – Ford Escort RS 2000.

Hans Britth i Willy Andersson – Ford Escort RS 2000.

Hans Britth i Willy Andersson – Ford Escort RS 2000.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Łada 1500S.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Łada 1500S.

Poul Weinreich i Holger Möller Nielsen – Opel Kadett GT/E.

Poul Weinreich i Holger Möller Nielsen – Opel Kadett GT/E.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.

Per Sandager i Jens Erik Esbensen – Toyota Celica.

Per Sandager i Jens Erik Esbensen – Toyota Celica.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Czesław Zadygowicz i Jan Wołczacki – Polski Fiat 125p/1300.

Czesław Zadygowicz i Jan Wołczacki – Polski Fiat 125p/1300.

Wiesław Cygan i Stefan Pękalski – Polski Fiat 126p.

Wiesław Cygan i Stefan Pękalski – Polski Fiat 126p.

OS 24. Grodziczno – Rynek (9km).
1. Jerzy Landsberg – 343, 2. Tomasz Ciecierzyński – 344, 3. Manfred Essig – 345, 4. Marian Bublewicz – 346, 5. Poul Weinreich – 347, 6. Czesław Zadygowicz – 350, 7. Holger Bohne, Guy Frequelin – 353, 9. Marian Bień, Holger Helle, Evert Wesström, Bogdan Wozowicz – 354, 13. Błażej Krupa, Lesław Orski – 357, 15. Marek Karczewski – 361, 16. Andrzej Radecki – 362, 17. Marek Varisella – 368, 18. Franz Ottermayer – 369, 19. Tadeusz Dębowski – 371, 20. Ryszard Plucha – 376, 21. Janusz Książkiewicz – 377, 22. Józef Ważny – 378, 23. „Ronny” Blomme, Zdzisław Szafrański – 380, 25. Włodzimierz Dominowski, Jerzy Kobyliński – 384, 27. Jacek Grocholski, Henryk Mandera – 387, 29. Hans Britth – 389, 30. Adam Masłowiec – 395, 31. Per Sandager – 397, 32. Andrzej Wodziński – 408, 33. Ireneusz Romejko – 414, 34. Michał Pinis – 419, 35. Wiesław Cygan – 424, 36. Andrzej Grzegorzek – 425, 37. Henryk Pinis – 430, 38. Jeremi Doria Dernałowicz, Hans Peter Krakhofer, Marek Ryndak – 432, 41. Ryszard Nowak – 433, 42. Dariusz Biernacki – 436, 43. Stefan Bieliński – 437, 44. Tomasz Barański – 440, 45. Jacek Kotowski – 442, 46. Andrzej Witkowicz – 443, 47. Mirosław Krachulec – 445, 48. Jerzy Poznański – 456, 49. Janusz Waluś – 457, 50. Marian Dorniak – 465, 51. Jerzy Werner – 467, 52. Jerzy Kurczyński – 479, 53. Jerzy Zyguła – 505, 54. Kazimierz Kolinka – 507, 55. Bogusław Słowikowski – 535. 56. Włodzimierz Groblewski.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (krupa-info.pl)

OS 25. Gronowo – Rybno (5km).
1. Guy Frequelin – 143, 2. Tomasz Ciecierzyński – 144, 3. Jerzy Landsberg – 147, 4. Marian Bublewicz – 150, 5. Włodzimierz Groblewski – 152, 6. Marian Bień – 153, 7. Manfred Essig – 154, 8. Poul Weinreich – 155, 9. Błażej Krupa, Bogdan Wozowicz, Włodzimierz Dominowski – 157, 12. Henryk Mandera – 160, 13. „Ronny” Blomme, Holger Helle, Zdzisław Szafrański – 162, 16. Marek Karczewski, Jerzy Kobyliński – 163, 18. Franz Ottermayer – 164, 19. Janusz Książkiewicz, Andrzej Radecki, Józef Ważny – 165, 22. Tadeusz Dębowski, Hans Britth – 166, 24. Marek Varisella, Ryszard Plucha – 168, 26. Holger Bohne, Adam Masłowiec, Evert Wesström – 169, 29. Andrzej Witkowicz – 173, 30. Andrzej Wodziński – 174, 31. Marian Dorniak, Czesław Zadygowicz – 175, 33. Bogusław Słowikowski – 177, 34. Per Sandager, Lesław Orski – 180, 36. Stefan Bieliński – 182, 37. Ireneusz Romejko – 184, 38. Ryszard Nowak, Dariusz Biernacki – 185, 40. Jeremi Doria Dernałowicz, Jacek Kotowski – 187, 42. Michał Pinis – 192, 43. Andrzej Grzegorzek – 194, 44. Jacek Grocholski, Tomasz Barański – 195, 46. Hans Peter Krakhofer – 196, 47. Henryk Pinis – 197, 48. Janusz Waluś – 198, 49. Marek Ryndak – 200, 50. Jerzy Zyguła – 206, 51. Jerzy Werner – 209, 52. Jerzy Poznański, Mirosław Krachulec – 210, 54. Jerzy Kurczyński – 212, 55. Kazimierz Kolinka – 222, 56. Wiesław Cygan – 239.

Manfred Essig i Dieter Oberortner – Opel Ascona 19S.

Manfred Essig i Dieter Oberortner – Opel Ascona 19S.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (krupa-info.pl)

OS 26. Gradzanowo – Józefowo (8,5km).
1. Manfred Essig – 273, 2. Jerzy Landsberg, Poul Weinreich – 277, 4. Tomasz Ciecierzyński – 282, 5. Marian Bublewicz – 285, 6. Holger Helle – 286, 7. Włodzimierz Groblewski, Franz Ottermayer – 287, 9. Marian Bień – 290, 10. Hans Britth – 295, 11. Guy Frequelin, Evert Wesström – 296, 13. Tadeusz Dębowski, Włodzimierz Dominowski – 298, 15. Błażej Krupa – 299, 16. Bogdan Wozowicz – 300, 17. Józef Ważny – 303, 18. Holger Bohne – 307, 19. Janusz Książkiewicz – 309, 20. „Ronny” Blomme, Andrzej Radecki – 312, 22. Marek Karczewski – 313, 23. Jerzy Kobyliński – 316, 24. Marek Varisella, Zdzisław Szafrański – 317, 26. Henryk Mandera – 319, 27. Jeremi Doria Dernałowicz – 321, 28. Per Sandager – 323, 29. Adam Masłowiec, Ryszard Plucha – 329, 31. Stefan Bieliński – 332, 32. Andrzej Wodziński – 334, 33. Marian Dorniak – 337, 34. Ireneusz Romejko, Czesław Zadygowicz – 341, 36. Ryszard Nowak, Lesław Orski – 348, 38. Hans Peter Krakhofer – 350, 39. Andrzej Witkowicz – 351, 40. Bogusław Słowikowski – 353, 41. Wiesław Cygan – 354, 42. Dariusz Biernacki – 355, 43. Jacek Kotowski – 358, 44. Jacek Grocholski – 364, 45. Andrzej Grzegorzek – 370, 46. Michał Pinis – 381, 47. Tomasz Barański – 388, 48. Henryk Pinis – 390, 49. Jerzy Kurczyński – 394, 50. Marek Ryndak – 397, 51. Mirosław Krachulec – 404, 52. Jerzy Werner – 405, 53. Janusz Waluś – 410, 54. Jerzy Poznański – 416, 55. Kazimierz Kolinka – 419, 56. Jerzy Zyguła – 429.

Manfred Essig i Dieter Oberortner – Opel Ascona 19S.

Manfred Essig i Dieter Oberortner – Opel Ascona 19S.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (krupa-info.pl)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (krupa-info.pl)

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.

Manfred Essig i Dieter Oberortner – Opel Ascona 19S.

Manfred Essig i Dieter Oberortner – Opel Ascona 19S.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Holger Bohne i Peter Diekmann – Polski Fiat 125p/1500.

Holger Bohne i Peter Diekmann – Polski Fiat 125p/1500.

Holger Bohne i Peter Diekmann – Polski Fiat 125p/1500.

Holger Bohne i Peter Diekmann – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Holger Helle i Ole Hansen – Opel Kadett GT/E.

Holger Helle i Ole Hansen – Opel Kadett GT/E.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.  (krupa-info.pl)

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  (krupa-info.pl)

Hans Britth i Willy Andersson – Ford Escort RS 2000.

Hans Britth i Willy Andersson – Ford Escort RS 2000.

Jeremi Doria Dernałowicz i Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1600, Evert Wesström i Tommy Johansson – Toyota Celica 1600 GT.

Nr.43. Jeremi Doria Dernałowicz i Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1600, nr.39. Evert Wesström i Tommy Johansson – Toyota Celica 1600 GT.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.

Guy Frequelin i Jacques Delaval – Renault 5 Alpine.  (krupa-info.pl)

SW 3. Dębe (3x3,5km).
1. „Ronny” Blomme – 353.0, 2. Guy Frequelin – 357.2, 3. Manfred Essig – 358.4, 4. Marian Bublewicz – 364.0, 5. Jerzy Landsberg – 365.6, 6. Tomasz Ciecierzyński – 368.6, 7. Holger Helle – 370.6, 8. Włodzimierz Groblewski – 371.6, 9. Poul Weinreich – 372.0, 10. Hans Britth – 376.6, 11. Zdzisław Szafrański – 378.0, 12. Błażej Krupa – 380.2, 13. Włodzimierz Dominowski – 381.2, 14. Marian Bień – 381.8, 15. Tadeusz Dębowski – 382.4, 16. Franz Ottermayer – 384.4, 17. Adam Masłowiec – 391.4, 18. Bogdan Wozowicz – 394.2, 19. Henryk Mandera – 401.6, 20. Holger Bohne – 403.2, 21. Andrzej Radecki, Marek Karczewski – 403.4, 23. Jeremi Doria Dernałowicz – 406.2, 24. Ryszard Plucha – 406.6, 25. Jerzy Kobyliński – 407.8, 26. Józef Ważny – 408.4, 27. Stefan Bieliński – 409.8, 28. Marek Varisella – 411.6, 29. Janusz Książkiewicz – 413.6, 30. Adam Masłowiec – 417.0, 31. Per Sandager – 418.4, 32. Ireneusz Romejko – 418.6, 33. Andrzej Wodziński – 426.6, 34. Marian Dorniak – 427.6, 35. Ryszard Nowak – 430.6, 36. Czesław Zadygowicz – 440.8, 37. Dariusz Biernacki – 441.6, 38. Hans Peter Krakhofer – 442.2, 39. Bogusław Słowikowski – 445.8, 40. Lesław Orski – 447.4, 41. Jacek Kotowski – 450.6, 42. Jacek Grocholski – 464.0, 43. Andrzej Grzegorzek – 478.4, 44. Andrzej Witkowicz – 480.4, 45. Tomasz Barański – 489.8, 46. Jerzy Kurczyński – 490.2, 47. Michał Pinis – 493.6, 48. Henryk Pinis – 504.8, 49. Jerzy Poznański – 508.8, 50. Janusz Waluś – 509.0, 51. Marek Ryndak – 513.0, 52. Mirosław Krachulec – 514.2, 53. Jerzy Werner – 517.2, 54. Jerzy Zyguła – 533.2.

Porsche Carrera RS załogi Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer.

Porsche Carrera RS załogi Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer.

Rajd Warszawski 1977

W oczekiwaniu na wyniki – Jacek Lisicki.

VW Golf GTi załogi Vic Dietmayer i Kurt Heissenberger.

VW Golf GTi załogi Vic Dietmayer i Kurt Heissenberger.

Rajd Warszawski 1977

Porsche Carrera RS załogi Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer.

Porsche Carrera RS załogi Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer.

Rajd Warszawski 1977

Porsche Carrera RS załogi Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer.

Porsche Carrera RS załogi Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer.

Rajd Warszawski 1977

Porsche Carrera RS załogi Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer.

Porsche Carrera RS załogi Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer.

Guy Frequelin.

Zwycięzca rajdu Guy Frequelin.

Rajd Warszawski 1977r

Rajd Warszawski 1977r

(Motor)

Porsche Carrera RS załogi Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer.

Porsche Carrera RS załogi Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer.

Rajd Warszawski 1977

Jacek Lisicki.

Rajd Warszawski 1977r.

Rajd Warszawski 1977

Porsche Carrera RS załogi Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer.

Porsche Carrera RS załogi Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer.

Rajd Warszawski 1977r.

(Wielkie ściganie – 1996)

Porsche Carrera RS załogi Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer.

Porsche Carrera RS załogi Jürgen Ebenhoh i Arwed Fischer.

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

 Rajd Warszawski 1977r

Klasyfikacja generalna.

1. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600. 9555,4
2. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/MC. 9643,8
3. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E.  9658,8
4. Marian Bień / Janina Jedynak – Polski Fiat 125p/1600.  9797,6
5. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/MC.  9816,8
6. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500. 9839,4
7. Tadeusz Dębowski / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine. 10099,6
8. Włodzimierz Dominowski / Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.  10170,2
9. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski – Łada 1500 S.  10271,0
10.Janusz Książkiewicz / Ireneusz Porada – Polski Fiat 125p/1500.  10351,6
11.Andrzej Radecki / Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.  10457,2
12.Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.  10506,5
13.Marek Varisella / Adam Grześkowiak – Polski Fiat 125p/1500.  10547,8
14.Zdzisław Szafrański / Henryk Pineles – Renault 5 Alpine.  10582,6
15.Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.  10731,0
16.Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1600. 10760,0
17.Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500. 10810,4
18.Henryk Mandera / Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1500.  10831,6
19.Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  10947,4
20.Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Zastava 1100p.  10954,8
21.Andrzej Wodziński / Jan Wojciechowski – Autobianchi A 112.  11164,0
22.Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3 porte. 11374,6
23.Ireneusz Romejko / Zbigniew Zapędowski – Polski Fiat 125p/1500. 11381,8
24.Wiesław Cygan / Stefan Pękalski – Polski Fiat 126p.  11420,4
25.Czesław Zadygowicz / Jan Wołczacki – Polski Fiat 125p/1300. 11426,4
26.Stefan Bieliński / Andrzej Wysocki – Fiat 128 Sport coupe 3 porte. 11449,0
27.Jacek Grocholski / Janusz Macheta – Polski Fiat 125p/1500.  11530,0
28.Marian Dorniak / Lech Radkiewicz – Polski Fiat 125p/1300.  11677,6
29.Jacek Kotowski / Jacek Asiński – Renault 12 TL.  11924,8
30.Bogusław Słowikowski / Ryszard Kozłowski – Polski Fiat 125p/1600. 12001,0
31.Ryszard Nowak / Julian Obrocki – Polski Fiat 125p/1300.  12056,6
32.Dariusz Biernacki / Daniel Szydłowski – Polski Fiat 125p/1300.  12084,8
33.Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.  12132,4
34.Michał Pinis / Alojzy Orawiec – Polski Fiat 126p.  12142,4
35.Henryk Pinis / Ireneusz Kijas – Polski Fiat 126p.  12304,8
36.Jerzy Kurczyński / Jerzy Sawicki – Polski Fiat 126p.  12334,0
37.Janusz Waluś / Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.  12433,0
38.Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p. 12576,0
39.Jerzy Poznański / Jan Poznański – Polski Fiat 126p.  13236,6
40.Mirosław Krachulec / Wojciech Mądrzycki – Polski Fiat 126p.  13293,2
41.Jerzy Werner / Ryszard Augustynowicz – Polski Fiat 126p.  13367,2
42.Jerzy Zyguła / Krzysztof Zasoń – Polski Fiat 126p.  14499,2
43.Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran – Trabant 601.  15535,4

Wystartowały 84 załogi, ukończyło 54.

Wyniki.

Grupa IV, klasa 9-15.
1. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Opel Kadett GT/E. 9658,8
Grupa IV, klasa 1-8.
1. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600. 9555,4
2. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/MC. 9643,8
3. Marian Bień / Janina Jedynak – Polski Fiat 125p/1600.  9797,6
4. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/MC. 9816,8
5. Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1600. 10760,0
6. Bogusław Słowikowski / Ryszard Kozłowski – Polski Fiat 125p/1600. 12001,0

Grupa I, klasa 9-15.
1. Włodzimierz Dominowski / Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.  10170,2
Grupa II, klasa 8.
1. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p.  9839,4
2. Tadeusz Dębowski / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine. 10099,6
3. Andrzej Radecki / Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p.  10457,2
4. Zdzisław Szafrański / Henryk Pineles – Renault 5 Alpine.  10528,6
5. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p.  10810,4
6. Henryk Mandera / Marek Oziębło – Polski Fiat 125p.  10831,6
7. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 5 Alpine.  10947,4
8. Jacek Grocholski / Janusz Macheta – Polski Fiat 125p.  11530,0

Grupa I, klasa 8.
1. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski – Łada 1500 S.  10271,0
2. Janusz Książkiewicz / Ireneusz Porada – Polski Fiat 125p.  10351,6
3. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p.  10506,5
4. Marek Varisella / Adam Grześkowiak – Polski Fiat 125p.  10547,8
5. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p.  10731,0
6. Ireneusz Romejko / Zbigniew Zapędowski – Polski Fiat 125p.  11381,8

Grupa I, klasa 7.
1. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3 porte. 11374,6
2. Czesław Zadygowicz / Jan Wołczacki – Polski Fiat 125p.  11426,4
3. Stefan Bieliński / Andrzej Wysocki – Fiat 128 Sport coupe 3 porte. 11449,0
4. Jacek Kotowski / Jacek Asiński – Renault 12 TL.  11924,8

Grupa II, klasa 3-7.
1. Marian Dorniak / Lech Radkiewicz – Polski Fiat 125p.  11677,6
2. Ryszard Nowak / Julian Obrocki – Polski Fiat 125p.  12056,6
3. Dariusz Biernacki / Daniel Szydłowski – Polski Fiat 125p.  12084,8

Grupa I, klasa 3-6.
1. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Zastava 1100p.  10954,8
2. Andrzej Wodziński / Jan Wojciechowski – Autobianchi A 112. 11164,0
3. Janusz Waluś / Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport.  12433,0

Grupa II, klasa 1-2.
1. Wiesław Cygan / Stefan Pękalski – Polski Fiat 126p.  11420,4
2. Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.  12132,4
3. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran – Trabant 601.  15535,4

Grupa I, klasa markowa 126.
1. Michał Pinis / Alojzy Orawiec – Polski Fiat 126p.  12142,4
2. Henryk Pinis / Ireneusz Kijas – Polski Fiat 126p.  12304,8
3. Jerzy Kurczyński / Jerzy Sawicki – Polski Fiat 126p.  12334,0
4. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.  12576,0
5. Jerzy Poznański / Jan Poznański – Polski Fiat 126p.  13236,6
6. Mirosław Krachulec / Wojciech Mądrzycki – Polski Fiat 126p.  13293,2
7. Jerzy Werner / Ryszard Augustynowicz – Polski Fiat 126p.  13367,2
8. Jerzy Zyguła / Krzysztof Zasoń – Polski Fiat 126p.  14499,2


Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl