Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1977 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 26 Rajd Wisły. 4 eliminacja. 9-11.09.1977r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

26 Rajd Wisły. 4 eliminacja. 9-11.09.1977r.

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1997

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Lista startowa.

Grupa IV.
Nr.2. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński (Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine.
Nr.3. Maciej Stawowiak / Jacek Lewandowski (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.4. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.5. Józef Ważny / Kazimierz Brzezowski (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.6. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.7. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.9. Włodzimierz Dominowski / Andrzej Niewiadomski (AP.Warszawa) – Ford Escort RS 2000.
Nr.10. Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski (AP.Warszawa) – BMW 2002 Tii
Grupa II, klasa 8.
Nr.11. Andrzej Radecki / Henryk Mieczaniec (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.13. Ryszard Plucha (OBR FSO) / Henryk Krakowczyk (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.14. Stanisław Wyka / Paweł Gościniak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.15. Henryk Mandera / Marek Oziębło (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.28. Andrzej Włoch / Mieczysław Banaś (AP.Kraków) – Fiat 124 Specjal T.
Nr.29. Jacek Grocholski / Janusz Macheta (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500
Grupa I, klasa 8.
Nr.19. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.20. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.21. Janusz Książkiewicz / Ireneusz Porada (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.23. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.24. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.25. Ryszard Ryzel / Zbigniew Kabulski (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.26. Marek Varisella / Krzysztof Burzyński (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.27. Maciej Halczyński / Stefan Swida (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.31. Jerzy Lipiński / Janusz Siniarski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500
Nr.32. Barbara Stępkowska / Elżbieta Pisańska (SKM Stomil) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.34. Jan Kościuszko / Witold Grzegorzek (AP.Kraków) – Łada 1500 S.
Grupa II, klasa 7.
Nr.40. Tadeusz Michalak / Paweł Stojanowski (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.41. Ryszard Nowak / Julian Obrocki (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.42. Reinhard Weigelt / Gabriele Kindler (NRD) – Škoda 120 Rallye.
Nr.50. Dariusz Biernacki / Daniel Szydłowski (AMK Tarnów) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.51. Eugeniusz Kulawik / Ryszard Dragon (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.52. Andrzej Mielcarek / Piotr Nowicki (AP.Wielkopolski) – Fiat 128 Sport.
Grupa I, klasa 7.
Nr.44. Marek Dąbek / Krzysztof Urbański (AP.Śląski) – Fiat 128 Sport coupe 3porte.
Nr.45. Zbigniew Soszka / Jerzy Stępkowski (MKM Dąbrowa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.46. Jan Wojciechowski / Andrzej Wodziński (AP.Warszawa) – Fiat 128 Rally.
Nr.47. Kazimierz Jaromin / Krzysztof Gałganek (AP.Kraków) – Fiat 128 Sport coupe 3porte.
Nr.48. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (AP.Kraków) – Fiat 128 Sport coupe 3porte.
Nr.49. Czesław Zadygowicz / Feliks Pyrski (AP.Podlaski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.54. Lesław Orski / Stanisław Hałasa (AP.Morski) – Zastava 1100.
Nr.55. Günther Wohlfarth / Andreas Spittel (NRD) – Trabant 601.
Nr.56. Jerzy Komraus / Krzysztof Biegosz (AP.Śląski) – Fiat 127.
Nr.57. Mieczysław Kleczek / Henryk Wiatr (AP.Śląski) – Trabant 601.
Grupa II, klasa 1-2.
Nr.60. Wiesław Cygan / Józef Zemanek (OBR FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.61. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.62. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.63. Krzysztof Adamski / Tadeusz Betlej (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.65. Tomasz Barański / Paweł Barański (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.81. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Grupa I, klasa markowa 126.
Nr.68. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski (Stomil Dębica) – Polski Fiat 126p
Nr.69. Jan Koniecki / Ryszard Świątkowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.70. Piotr Polok / Tadeusz Kotoński (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 126p.
Nr.71. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (OBR FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.72. Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.73. Janusz Szerla / Józef Stachera (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.74. Jerzy Poznański / Jan Poznański (AP.Podlaski) – Polski Fiat 126p.
Nr.75. Kazimierz Kolinka / Zdzisław Kaczmarek (AP. Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.77. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.78. Krzysztof Wąsik / Paweł Kałamała (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.79. Henryk Pinis / Andrzej Lelonek (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.80. Michał Pinis / Michał Stan (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.82. Marek Ręcki / Andrzej Lenczowski (AP.Warmińsko-Mazurski) – Polski Fiat 126p.

Rajd Wisły 1977r

OS 1. Wisła Malinka – Szczyrk (9km).
1. Jerzy Landsberg – 326, 2. Tomasz Ciecierzyński – 334, 3. Maciej Stawowiak – 336, 4. Włodzimierz Groblewski – 340, 5. Józef Ważny – 356, 6. Włodzimierz Dominowski – 359, 7. Marian Bublewicz, Bogdan Wozowicz – 365, 9. Andrzej Witkowicz – 369, 10. Andrzej Włoch – 370, 11. Adam Masłowiec – 372, 12. Marek Karczewski – 374, 13. Ryszard Plucha – 375, 14. Jerzy Kobyliński – 377, 15. Andrzej Radecki – 379, 16. Bogdan Drągowski, Stanisław Wyka, Ryszard Ryzel, Kazimierz Jaromin – 384, 20. Janusz Książkiewicz, Marek Dąbek – 388, 22. Tadeusz Michalak – 389, 23. Maciej Halczyński, Jan Kościuszko – 391, 25. Jan Wojciechowski – 394, 26. Andrzej Mielcarek – 396, 27. Marek Varisella, Jerzy Lipiński – 400, 29. Jacek Grocholski – 401, 30. Czesław Zadygowicz – 402, 31. Zbigniew Soszko – 409, 32. Barbara Stępkowska – 411, 33. Witold Kołder – 416, 34. Lesław Orski – 418, 35. Ryszard Nowak, Krzysztof Adamski – 433, 37. Andrzej Grzegorzek – 434, 38. Dariusz Biernacki – 435, 39. Reinchard Weigelt – 441, 40. Wiesław Cygan – 450, 41. Mieczysław Kleczek – 454, 42. Eugeniusz Kulawik – 456, 43. Tomasz Barański – 469, 44. Jerzy Komraus – 470, 45. Andrzej Lubiak – 480, 46. Günther Wohlfarth, Piotr Polok – 492, 48. Henryk Pinis – 498, 49. Marek Ryndak – 499, 50. Jan Koniecki – 502, 51. Paweł Noakowski – 504, 52. Janusz Szerla – 505, 53. Krzysztof Winkowski – 512, 54. Michał Pinis – 515, 55. Kazimierz Kolinka – 518, 56. Jerzy Poznański – 525, 57. Marek Ręcki – 534, 58. Piotr Śnieg – 535, 59. Krzysztof Wąsik – 537.
Oesu nie ukończył Henryk Mandera.
OS 2. Straconka – Miedzybrodzie (7km).
1. Jerzy Landsberg – 259, 2. Maciej Stawowiak – 262, 3. Włodzimierz Groblewski, Tomasz Ciecierzyński – 264, 5. Józef Ważny – 277, 6. Marian Bublewicz, Włodzimierz Dominowski – 281, 8. Bogdan Wozowicz – 286, 9. Marek Karczewski – 296, 10. Andrzej Włoch, Adam Masłowiec – 297, 12. Jerzy Kobyliński – 301, 13. Janusz Książkiewicz – 304, 14. Bogdan Drągowski – 305, 15. Ryszard Ryzel – 307, 16. Andrzej Radecki, Ryszard Plucha – 308, 18. Andrzej Witkowicz – 310, 19. Stanisław Wyka – 312, 20. Marek Dąbek – 314, 21. Tadeusz Michalak – 319, 22. Marek Varisella – 321, 23. Jerzy Lipiński – 322, 24. Jacek Grocholski – 323, 25. Kazimierz Jaromin – 329, 26. Jan Wojciechowski – 330, 27. Jan Kościuszko – 331, 28. Maciej Halczyński – 332, 29. Czesław Zadygowicz – 335, 30. Wiesław Cygan – 336, 31. Zbigniew Soszko – 344, 32. Andrzej Grzegorzek, Andrzej Lubiak – 345, 34. Dariusz Biernacki, Andrzej Mielcarek – 346, 36. Lesław Orski – 348, 37. Barbara Stępkowska – 350, 38. Ryszard Nowak – 352, 39. Witold Kołder, Piotr Polok – 361, 41. Marek Ryndak – 364, 42. Paweł Noakowski – 365, 43. Michał Pinis – 369, 44. Krzysztof Adamski – 371, 45. Eugeniusz Kulawik, Jan Konecki – 373, 47. Tomasz Barański – 376, 48. Reinhard Weigelt, Krzysztof Winkowski, Piotr Śnieg – 379, 51. Henryk Pinis – 387, 52. Jerzy Komraus – 390, 53. Günther Wohlfarth – 391, 54. Jerzy Poznański – 398, 55. Marek Ręcki – 404, 56. Kazimierz Kolinka, Krzysztof Wąsik – 418.
Oesu nie ukończyli: Mieczysław Kleczek i Janusz Szerla.
OS 3. Kocierz (7km).
1. Jerzy Landsberg – 262, 2. Włodzimierz Groblewski – 264, 3. Tomasz Ciecierzyński – 268, 4. Maciej Stawowiak – 273, 5. Marian Bublewicz – 282, 6. Bogdan Wozowicz – 284, 7. Marek Karczewski – 285, 8. Adam Masłowiec – 290, 9. Włodzimierz Dominowski – 292, 10. Jerzy Kobyliński – 294, 11. Andrzej Witkowicz – 295, 12. Janusz Książkiewicz – 297, 13. Czesław Zadygowicz – 299, 14. Ryszard Ryzel – 300, 15. Ryszard Plucha – 304, 16. Andrzej Włoch – 305, 17. Jan Kościuszko – 307, 18. Jerzy Lipiński – 308, 19. Stanisław Wyka, Marek Dąbek – 312, 21. Bogdan Drągowski – 313, 22. Andrzej Radecki – 315, 23. Tadeusz Michalak, Wiesław Cygan – 316, 25. Jan Wojciechowski – 317, 26. Józef Ważny – 318, 27. Maciej Halczyński – 321, 28. Marek Varisella, Kazimierz Jaromin, Krzysztof Adamski – 325, 31. Zbigniew Soszko – 329, 32. Andrzej Mielcarek – 332, 33. Jacek Grocholski – 333, 34. Witold Kołder – 335, 35. Andrzej Grzegorzek, Andrzej Lubiak – 339, 37. Lesław Orski – 343, 38. Marek Ryndak – 345, 39. Tomasz Barański – 350, 40. Barbara Stępkowska – 352, 41. Dariusz Biernacki – 354, 42. Jerzy Komraus, Henryk Pinis – 356, 44. Piotr Polok – 357, 45. Michał Pinis – 358, 46. Jan Konecki – 360, 47. Krzysztof Winkowski – 363, 48. Ryszard Nowak, Paweł Noakowski – 365, 50. Jerzy Poznański – 372, 51. Eugeniusz Kulawik – 373, 52. Piotr Śnieg – 374, 53. Kazimierz Kolinka – 385, 54. Marek Ręcki – 397, 55. Günther Wohlfarth – 401, 56. Reinhard Weigelt – 410.
Oesu nie ukończył Krzysztof Wąsik.
OS 4. Kocierz (7km).
1. Maciej Stawowiak – 254, 2. Jerzy Landsberg – 255, 3. Włodzimierz Groblewski – 256, 4. Tomasz Ciecierzyński – 260, 5. Marian Bublewicz – 264, 6. Bogdan Wozowicz – 276, 7. Józef Ważny, Marek Karczewski – 280, 9. Jerzy Kobyliński – 282, 10. Adam Masłowiec – 285, 11. Andrzej Włoch – 287, 12. Ryszard Plucha – 288, 13. Ryszard Ryzel – 291, 14. Andrzej Witkowicz – 294, 15. Stanisław Wyka – 295, 16. Andrzej Radecki – 297, 17. Janusz Książkiewicz – 298, 18. Jan Kościuszko – 300, 19. Tadeusz Michalak – 301, 20. Marek Dąbek – 302, 21. Bogdan Drągowski – 303, 22. Jan Wojciechowski, Czesław Zadygowicz – 308, 24. Kazimierz Jaromin – 309, 25. Jerzy Lipiński – 310, 26. Maciej Halczyński – 312, 27. Marek Varisella – 314, 28. Zbigniew Soszko – 317, 29. Andrzej Mielcarek – 319, 30. Witold Kołder – 320, 31. Jacek Grocholski – 321, 32. Ryszard Nowak – 323, 33. Krzysztof Adamski – 325, 34. Wiesław Cygan – 328, 35. Dariusz Biernacki – 330, 36. Lesław Orski – 338, 37. Tomasz Barański – 344, 38. Barbara Stępkowska, Jerzy Komraus – 346, 40. Andrzej Lubiak – 356, 41. Reinhard Weigelt – 363, 42. Andrzej Grzegorzek – 364, 43. Marek Ryndak – 367, 44. Piotr Polok – 371, 45. Jan Koniecki – 373, 46. Henryk Pinis – 374, 47. Eugeniusz Kulawik, Michał Pinis – 376, 49. Paweł Noakowski – 380, 50. Piotr Śnieg – 381, 51. Günther Wohlfarth – 383, 52. Jerzy Poznański – 387, 53. Kazimierz Kolinka – 393, 54. Marek Ręcki – 398.
Oesu nie ukończyli: Włodzimierz Dominowski i Krzysztof Winkowski.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

OS 5. Międzybrodzie – Straconka (7km).
1. Jerzy Landsberg – 243, 2. Włodzimierz Groblewski – 246, 3. Maciej Stawowiak – 247, 4. Tomasz Ciecierzyński – 250, 5. Marian Bublewicz – 256, 6. Józef Ważny – 263, 7. Bogdan Wozowicz, Adam Masłowiec – 270, 9. Marek Karczewski – 276, 10. Jerzy Kobyliński – 279, 11. Andrzej Radecki, Ryszard Plucha – 280, 13. Andrzej Witkowicz – 281, 14. Andrzej Włoch, Marek Dąbek – 282, 16. Ryszard Ryzel – 283, 17. Jan Kościuszko – 284, 18. Jan Wojciechowski – 289, 19. Bogdan Drągowski – 290, 20. Stanisław Wyka – 291, 21. Tadeusz Michalak – 292, 22. Jerzy Lipiński – 293, 23. Andrzej Mielcarek – 294, 24. Kazimierz Jaromin – 295, 25. Maciej Halczyński – 298, 26. Czesław Zadygowicz – 299, 27. Wiesław Cygan – 301, 28. Jacek Grocholski, Lesław Orski – 302, 30. Marek Varisella – 303, 31. Zbigniew Soszko – 305, 32. Witold Kołder – 315, 33. Piotr Polok – 319, 34. Ryszard Nowak – 320, 35. Krzysztof Adamski – 323, 36. Dariusz Biernacki, Andrzej Grzegorzek – 325, 38. Barbara Stępkowska – 326, 39. Jerzy Komraus, Andrzej Lubiak – 331, 41. Marek Ryndak – 336, 42. Henryk Pinis – 337, 43. Eugeniusz Kulawik, Jan Koniecki, Michał Pinis – 342, 46. Reinhard Weigelt – 345, 47. Paweł Noakowski – 347, 48. Jerzy Poznański, Piotr Śnieg – 355, 50. Marek Ręcki – 363, 51. Kazimierz Kolinka – 366, 52. Gunther Wohlfahrt – 367, 53. Janusz Książkiewicz – 579, 54. Tomasz Barański – 600.
OS 6. Szczyrk – Wisła Malinka (9km).
1. Jerzy Landsberg – 315, 2. Tomasz Ciecierzyński – 324, 3. Włodzimierz Groblewski – 328, 4. Maciej Stawowiak – 335, 5. Marian Bublewicz – 336, 6. Józef Ważny – 341, 7. Bogdan Wozowicz – 349, 8. Adam Masłowiec – 356, 9. Marek Karczewski – 357, 10. Jerzy Kobyliński – 361, 11. Andrzej Włoch – 364, 12. Ryszard Ryzel – 366, 13. Stanisław Wyka, Andrzej Witkowicz – 368, 15. Ryszard Plucha - 369, 16. Andrzej Radecki – 372, 17. Janusz Książkiewicz – 374, 18. Marek Dąbek – 375, 19. Tadeusz Michalak – 376, 20. Marek Varisella – 379, 21. Maciej Halczyński, Jerzy Lipiński – 380, 23. Jan Kościuszko, Jan Wojciechowski – 381, 25. Bogdan Drągowski – 388, 26. Kazimierz Jaromin – 391, 27. Andrzej Grzegorzek – 397, 28. Zbigniew Soszko – 398, 29. Czesław Zadygowicz – 401, 30. Jacek Grocholski – 403, 31. Wiesław Cygan – 404, 32. Witold Kołder – 405, 33. Andrzej Mielcarek – 406, 34. Lesław Orski – 408, 35. Ryszard Nowak – 412, 36. Krzysztof Adamski – 413, 37. Dariusz Biernacki – 416, 38. Andrzej Lubiak – 418, 39. Barbara Stępkowska – 421, 40. Tomasz Barański – 422, 41. Piotr Polok – 423, 42. Marek Ryndak – 428, 43. Henryk Pinis – 431, 44. Jan Koniecki – 434, 45. Eugeniusz Kulawik – 436, 46. Michał Pinis – 437, 47. Jerzy Komraus – 438, 48. Piotr Śnieg – 445, 49. Reinhard Weigelt – 452, 50. Jerzy Poznański – 456, 51. Paweł Noakowski – 457, 52. Kazimierz Kolinka – 461, 53. Marek Ręcki – 473, 54. Günther Wohlfarth – 476.
OS 7. Wisła Czarne – Wisła Głębce (5km).
1. Tomasz Ciecierzyński – 137, 2. Jerzy Landsberg – 138, 3. Włodzimierz Groblewski – 142, 4. Maciej Stawowiak – 146, 5. Marian Bublewicz – 151, 6. Józef Ważny – 152, 7. Bogdan Wozowicz – 156, 8. Marek Karczewski – 157, 9. Adam Masłowiec – 161, 10. Andrzej Radecki, Jerzy Kobyliński, Marek Dąbek – 165, 13. Andrzej Witkowicz – 167, 14. Stanisław Wyka, Ryszard Ryzel – 168, 16. Ryszard Plucha, Andrzej Włoch – 170, 18. Bogdan Drągowski, Tadeusz Michalak – 171, 20. Janusz Książkiewicz – 174, 21. Kazimierz Jaromin - 175, 22. Czesław Zadygowicz – 176, 23. Jan Kościuszko – 177, 24. Marek Varisella – 178, 25. Jerzy Lipiński – 179, 26. Zbigniew Soszko – 180, 27. Maciej Halczyński, Wiesław Cygan – 186, 29. Witold Kołder – 187, 30. Jacek Grocholski – 188, 31. Andrzej Mielcarek – 189, 32. Dariusz Biernacki – 190, 33. Lesław Orski – 191, 34. Ryszard Nowak – 193, 35. Barbara Stępkowska – 195, 36. Krzysztof Adamski – 196, 37. Tomasz Barański – 198, 38. Andrzej Grzegorzek – 202, 39. Andrzej Lubiak – 205, 40. Jerzy Komraus – 206, 41. Jan Koniecki – 207, 42. Reinhard Weigelt, Piotr Polok, Henryk Pinis – 210, 45. Paweł Noakowski, Michał Pinis – 214, 47. Marek Ryndak – 215, 48. Günther Wohlfarth – 216, 49. Eugeniusz Kulawik, Jerzy Poznański – 218, 51. Kazimierz Kolinka – 219, 52. Piotr Śnieg – 224, 53. Marek Ręcki – 227, 54. Jan Wojciechowski – 2627.
OS 8. Kubalonka – Wisła Czarne (9km).
1. Włodzimierz Groblewski – 135, 2. Tomasz Ciecierzyński – 136, 3. Bogdan Wozowicz – 145, 4. Maciej Stawowiak, Marek Karczewski – 146, 6. Marian Bublewicz – 148, 7. Józef Ważny – 149, 8. Adam Masłowiec – 150, 9. Jerzy Kobyliński – 151, 10. Andrzej Radecki – 153, 11. Marek Varisella, Wiesław Cygan – 154, 13. Stanisław Wyka – 155, 14. Ryszard Ryzel – 156, 15. Ryszard Plucha, Czesław Zadygowicz – 158, 17. Jan Koniecki – 159, 18. Tadeusz Michalak, Andrzej Witkowicz – 160, 20. Marek Ryndak – 163, 21. Andrzej Grzegorzek – 164, 22. Jan Kościuszko – 165, 23. Marek Dąbek – 166, 24. Jerzy Landsberg, Jacek Grocholski, Paweł Noakowski, Piotr Śnieg – 167, 28. Jerzy Lipiński, Jerzy Poznański – 168, 30. Bogdan Drągowski, Janusz Książkiewicz – 169, 32. Zbigniew Soszko – 171, 33. Henryk Pinis – 172, 34. Kazimierz Jaromin – 177, 35. Dariusz Biernacki, Barbara Stępkowska, Tomasz Barański – 180, 38. Lesław Orski – 184, 39. Andrzej Mielcarek – 185, 40. Krzysztof Adamski – 186, 41. Witold kołder – 188, 42. Ryszard Nowak – 190, 43. Piotr Polok – 191, 44. Günther Wohlfarth – 192, 45. Jerzy Komraus – 194, 46. Eugeniusz Kulawik – 195, 47. Michał Pinis – 197, 48. Kazimierz Kolinka – 206, 49. Reinhard Weigelt – 211.
Oesu nie ukończyli: Andrzej Włoch, Maciej Halczyński, Jan Wojciechowski i Marek Ręcki.
OS 9. Wisła Malinka – Szczyrk (9km).
1. Włodzimierz Groblewski, Bogdan Wozowicz – 380, 3. Tomasz Ciecierzyński, Marek Karczewski – 406, 5. Maciej Stawowiak – 417, 6. Jerzy Kobyliński – 420, 7. Andrzej Radecki – 422, 8. Jerzy Landsberg – 424, 9. Adam Masłowiec – 430, 10. Ryszard Plucha – 438, 11. Marian Bublewicz, Andrzej Witkowicz – 442, 13. Stanisław Wyka – 444, 14. Zbigniew Soszko – 448, 15. Marek Varisella, Lesław Orski – 452, 17. Ryszard Ryzel – 454, 18. Bogdan Drągowski – 467, 19. Wiesław Cygan – 478, 20. Janusz Książkiewicz – 485, 21. Andrzej Lubiak – 486, 22. Andrzej Grzegorzek – 487, 23. Marek Dąbek – 489, 24. Tadeusz Michalak – 492, 25. Kazimierz Jaromin – 506, 26. Henryk Pinis – 509, 27. Jan Koniecki – 510, 28. Jacek Grocholski – 511, 29. Michał Pinis – 517, 30. Jan Kościuszko – 524, 31. Piotr Polok – 526, 32. Piotr Śnieg – 529, 33. Barbara Stępkowska – 530, 34. Krzysztof Adamski – 532, 35. Ryszard Nowak, Marek Ryndak – 537, 37. Paweł Noakowski, Jerzy Poznański – 542, 39. Tomasz Barański – 544, 40. Jerzy Lipiński – 546, 41. Witold Kołder – 549, 42. Eugeniusz Kulawik – 550, 43. Czesław Zadygowicz – 563, 44. Dariusz Biernacki – 587, 45. Jerzy Komraus – 590, 46. Günther Wohlfarth, Kazimierz Kolinka – 611, 48. Andrzej Mielcarek – 628.
Oesu nie ukończyli: Józef Ważny i Reinhard Weigel.
OS 10. Straconka – Międzybrodzie (7km).
1. Włodzimierz Groblewski – 271, 2. Maciej Stawowiak – 279, 3. Bogdan Wozowicz – 285, 4. Tomasz Ciecierzyński – 286, 5. Marian Bublewicz – 287, 6. Adam Masłowiec – 290, 7. Jerzy Landsberg – 291, 8. Marek Karczewski – 295, 9. Marek Dąbek – 297, 10. Jerzy Kobyliński, Ryszard Ryzel – 306, 12. Andrzej Witkowicz – 308, 13. Andrzej Radecki – 310, 14. Ryszard Plucha – 312, 15. Marek Varisella – 317, 16. Lesław Orski – 318, 17. Stanisław Wyka, Wiesław Cygan – 320, 19. Tadeusz Michalak – 323, 20. Zbigniew Soszko – 330, 21. Jerzy Lipiński, Kazimierz Jaromin, Andrzej Grzegorzek – 331, 24. Bogdan Drągowski – 333, 25. Czesław Zadygowicz – 334, 26. Andrzej Lubiak – 337, 27. Jan Kościuszko – 341, 28. Krzysztof Adamski – 343, 29. Barbara Stępkowska, Witold Kołder – 348, 31. Jacek Grocholski, Andrzej Mielcarek, Piotr Polok – 353, 34. Tomasz Barański, Piotr Śnieg, Michał Pinis – 354, 37. Henryk Pinis – 356, 38. Marek Ryndak, Jan Koniecki – 357, 40. Ryszard Nowak – 360, 41. Eugeniusz Kulawik, Jerzy Komraus – 361, 43. Marcin Biernacki – 363, 44. Paweł Noakowski – 365, 45. Janusz Książkiewicz – 378, 46. Kazimierz Kolinka – 379, 47. Jerzy Poznański – 386, 48. Günther Wohlfarth – 387.
OS 11. Kocierz (7km).
1. Tomasz Ciecierzyński – 248, 2. Jerzy Landsberg – 249, 3. Maciej Stawowiak, Włodzimierz Groblewski, Marian Bublewicz, Marek Karczewski – 256, 7. Adam Masłowiec – 257, 8. Bogdan Wozowicz – 258, 9. Ryszard Ryzel - 271, 10. Andrzej Radecki, Jerzy Kobyliński – 275, 12. Andrzej Witkowicz – 276, 13. Marek Dąbek – 277, 14. Ryszard Plucha – 278, 15. Marek Varisella – 281, 16. Czesław Zadygowicz – 282, 17. Andrzej Mielcarek – 286, 18. Stanisław Wyka, Jan Kościuszko – 290, 20. Jerzy Lipiński, Kazimierz Jaromin – 291, 22. Tadeusz Michalak – 295, 23. Barbara Stępkowska – 300, 24. Wiesław Cygan – 301, 25. Andrzej Grzegorzek – 302, 26. Zbigniew Soszko – 303, 27. Dariusz Biernacki – 305, 28. Jacek Grocholski, Jerzy Komraus, Krzysztof Adamski – 306, 31. Witold Kołder – 309, 32. Ryszard Nowak – 311, 33. Lesław Orski – 313, 34. Tomasz Barański – 317, 35. Eugeniusz Kulawik – 327, 36. Andrzej Lubiak – 328, 37. Marek Ryndak, Henryk Pinis – 333, 39. Jan Koniecki – 334, 40. Piotr Polok – 339, 41. Piotr Śnieg – 342, 42. Michał Pinis – 344, 43. Kazimierz Kolinka – 361, 44. Paweł Noakowski – 365, 45. Jerzy Poznański – 463, 46. Günther Wohlfarth – 653.
Oesu nie ukończyli: Bogdan Drągowski i Janusz Książkiewicz.

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

SG 1. Jaszowiec – Równica (5km).
1.Jerzy Landsberg – 149.2, 2. Włodzimierz Groblewski, Marian Bublewicz – 149.4, 4. Maciej Stawowiak – 151.0, 5. Tomasz Ciecierzyński – 151.8, 6. Bogdan Wozowicz – 168.8, 7. Ryszard Plucha – 169.2, 8. Andrzej Radecki – 170.6, 9. Marek Karczewski – 172.4, 10. Andrzej Witkowicz – 173.0, 11. Jerzy Kobyliński – 174.8, 12. Jan Kościuszko – 175.2, 13. Kazimierz Jaromin – 175.8, 14. Stanisław Wyka – 176.6, 15. Marek Dąbek – 178.4, 16. Ryszard Ryzel – 179.0, 17. Andrzej Mielcarek – 181.2, 18. Tadeusz Michalak – 183.6, 19. Adam Masłowiec – 185.2, 20. Jacek Grocholski – 185.4, 21. Jerzy Lipiński – 186.4, 22. Czesław Zadygowicz – 189.0, 23. Dariusz Biernacki, Witold Kołder – 190.0, 25. Marek Varisella – 192.0, 26. Zbigniew Soszka – 192.4, 27. Barbara Stępkowska – 192.6, 28. Ryszard Nowak – 193.8, 29. Krzysztof Adamski – 202.0, 30. Lesław Orski, Jerzy Komraus – 205.4, 32. Andrzej Grzegorzek – 208.4, 33. Wiesław Cygan – 220.2, 34. Eugeniusz Kulawik – 224.4, 35. Tomasz Barański – 225.4, 36. Günther Wohlfarth – 242.2, 37. Andrzej Lubiak – 253.0, 38. Piotr Polok – 255.4, 39. Marek Ryndak – 257.8, 40. Jan Koniecki – 259.0, 41. Henryk Pinis – 259.4, 42. Kazimierz Kolinka – 264.2, 43. Michał Pinis – 264.4, 44. Piotr Śnieg – 271.0, 45. Paweł Noakowski – 273.0, 46. Jerzy Poznański – 282.0.
OS 12. Równica – Jaszowiec (4km).
1.Maciej Stawowiak – 135, 2. Jerzy Landsberg – 136, 3. Włodzimierz Groblewski – 137, 4. Tomasz Ciecierzyński – 139, 5. Marian Bublewicz – 140, 6. Bogdan Wozowicz – 147, 7. Andrzej Radecki – 148, 8. Marek Karczewski – 151, 9. Witold Kołder, Krzysztof Adamski – 152, 11. Ryszard Ryzel, Marek Dąbek – 153, 13. Ryszard Plucha, Jerzy Kobyliński, Andrzej Witkowicz – 154, 16. Andrzej Mielcarek, Marek Varisella, Michał Pinis – 156, 19. Jan Kościuszko, Tomasz Barański – 157, 21. Jacek Grocholski, Jerzy Lipiński – 159, 23. Stanisław Wyka, Tadeusz Michalak, Kazimierz Jaromin – 160, 26. Zbigniew Soszko, Czesław Zadygowicz, Andrzej Grzegorzek, Andrzej Lubiak – 161, 30. Wiesław Cygan, Marek Ryndak – 164, 32. Piotr Polok – 165, 33. Dariusz Biernacki – 166, 34. Jan Koniecki – 167, 35. Lesław Orski, Piotr Śnieg, Henryk Pinis – 168, 38. Eugeniusz Kulawik – 169, 39. Ryszard Nowak, Barbara Stępkowska, Paweł Noakowski – 170, 42. Jerzy Komraus, Jerzy Poznański – 175, 44. Adam Masłowiec – 179, 45. Kazimierz Kolinka – 181, 46. Günther Wohlfarth – 187.

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Rajd Wisły 1977

Klasyfikacja generalna.

1. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  3201,8pkt.
2. Włodzimierz Groblewski / January Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  3288,4pkt.
Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 Alpine. 33342pkt. dyskwalifikacja.
3. Maciej Stawowiak / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  3357,0pkt.
4. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.  3357,4pkt.
5. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.  3461,4pkt.
6. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.  3490,8pkt.
7. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.  3522,2pkt.
8. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.  3658,8pkt.
9. Tadeusz Michalak / Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p/1300.  3677,6pkt.
10.Andrzej Radecki / Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.  3714,6
11.Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.  3717,0pkt.
12.Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.  3723,2pkt.
13.Ryszard Ryzel / Zbigniew Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.  3738,0pkt.
14.Stanisław Wyka / Paweł Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.  3795,6pkt.
15.Marek Dąbek / Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.  3818,4pkt.
16.Marek Varisella / Krzysztof Burzyński – Polski Fiat 125p/1500.  3942,0pkt.
17.Jan Kościuszko / Witold Grzegorzek – Łada 1500S.  3943,2pkt.
18.Kazimierz Jaromin / Krzysztof Gałganek – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.  3968,8pkt.
19.Zbigniew Soszka / Jerzy Stępkowski – Polski Fiat 125p/1300.  4007,4pkt.
20.Czesław Zadygowicz / Feliks Pyrski – Polski Fiat 125p/1300.  4077,0pkt.
21.Andrzej Mielcarek / Piotr Nowicki – Fiat 128 Sport SL.  4191,2pkt.
22.Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.  4205,0pkt.
23.Jerzy Lipiński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.  4233,4pkt.
24.Krzysztof Adamski / Tadeusz Betlej – Trabant 601.  4237,0pkt.
25.Ryszard Nowak / Julian Obrocki – Polski Fiat 125p/1300.  4269,8pkt.
26.Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran – Trabant 601.  4300,4pkt.
27.Dariusz Biernacki / Daniel Szydłowski – Polski Fiat 125p/1300.  4307,0pkt.
28.Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.  4315,0pkt.
29.Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.  4366,8pkt.
30.Jerzy Komraus / Krzysztof Biegosz – Fiat 127.  4368,4pkt.
31.Henryk Pinis / Andrzej Lelonek – Polski Fiat 126p.  4390,4pkt.
32.Jacek Grocholski / Janusz Macheta – Polski Fiat 125p/1500.  4432,4pkt.
33.Michał Pinis / Michał Stan – Polski Fiat 126p.  4453,4pkt.
34.Wiesław Cygan / Józef Zemanek – Polski Fiat 126p.  4508,2pkt.
35.Jan Koniecki / Ryszard Świątkowski – Polski Fiat 126p.  4557,0pkt.
36.Piotr Polok / Tadeusz Kotoński – Polski Fiat 126p.  4592,4pkt.
37.Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.  4624,0pkt.
38.Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.  4717,4pkt.
39.Barbara Stępkowska / Elżbieta Pisańska – Polski Fiat 125p/1500.  4721,6pkt.
40.Eugeniusz Kulawik / Ryszard Dragon – Polski Fiat 125p/1300.  4770,4pkt.
41.Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.  4824,0pkt.
42.Kazimierz Kolinka / Zdzisław Kaczmarek – Polski Fiat 126p.  4882,2pkt.
43.Günther Wohlfarth / Andreas Spittel – Trabant 601.  5059,7pkt.
44.Jerzy Poznański / Jan Poznański – Polski Fiat 126p.  5208,6pkt.
45.Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Zastava 1100.  6208,4pkt.
Wystartowało 60 załóg, ukończyło 45.

Wyniki.

Grupa IV.
1. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  3203,8pkt.
2. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  3288,4pkt.
3. Maciej Stawowiak / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  3357,0pkt.
4. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.  3357,4pkt.
Grupa II, klasa 8.
1. Andrzej Radecki / Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p.  3714,6pkt.
2. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p.  3723,2pkt.
3. Stanisław Wyka / Paweł Gościniak – Polski Fiat 125p.  3795,6pkt.
4. Jacek Grocholski / Janusz Macheta – Polski Fiat 125p.  4432,4pkt.
Grupa I, klasa 8.
1. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p. 3451,4pkt.
2. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p.  3490,8pkt.
3. Adam Białowąs / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p.  3522,2pkt.
4. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p. 3558,8pkt.
5. Ryszard Ryzel / Zbigniew Kabulski – Polski Fiat 125p.  3738,0pkt.
6. Marek Varisella / Krzysztof Burzyński – Polski Fiat 125p. 3942,0pkt.
7. Jan Kościuszko / Witold Grzegorzek – Łada 1500S. 3943,2pkt.
8. Jerzy Lipiński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p.  4233,4pkt
9. Barbara Stępkowska / Elżbieta Pisańska – Polski Fiat 125p.  4721,6pkt.
Grupa II, klasa 7.
1. Tadeusz Michalak / Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p.  3677,5pkt.
2. Andrzej Mielcarek / Piotr Nowicki – Fiat 128 Sport SL.  4191,2pkt.
3. Ryszard Nowak / Julian Obrocki – Polski Fiat 125p.  4269,8pkt.
4. Dariusz Biernacki / Daniel Szydłowski – Polski Fiat 125p.  4307,0pkt.
5. Eugeniusz Kulawik / Ryszard Dragon – Polski Fiat 125p.  4770,4pkt.
Grupa I, klasa 7.
1. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport SL.  3717,0pkt.
2. Marek Dąbek / Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.  3818,4pkt.
3. Kazimierz Jaromin / Krzysztof Gałganek – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.  3968,8pkt.
4. Zbigniew Soszka / Jerzy Stępkowski – Polski Fiat 125p.  4007,4pkt.
5. Czesław Zadygowicz / Feliks Pyrski – Polski Fiat 125p.  4077,0pkt.
6. Jerzy Komraus / Krzysztof Biegosz – Fiat 127.  4368,4pkt.
7. Günther Wohlfarth / Andreas Spittel – Trabant 601.  5059,7pkt.
8. Lesław Orski / Stanisław Hałasa – Zastava 1100.  6208,4pkt.
Grupa II, klasa 1-2.
1. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.  4205,0pkt.
2. Krzysztof Adamski / Tadeusz Betlej – Trabant 601.  4237,0pkt.
3. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran – Trabant 601.  4300,4pkt.
4. Wiesław Cygan / Józef Zemanek – Polski Fiat 126p.  4508,2pkt.
5. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.  4524,0pkt.
6. Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.  4717,4pkt.
Klasa markowa 126.
1. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.  4315,0pkt
2. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.  4355,8pkt.
3. Henryk Pinis / Andrzej Lelonek – Polski Fiat 126p.  4390,4pkt.
4. Michał Pinis / Michał Stan – Polski Fiat 126p.  4453,4pkt.
5. Jan Koniecki / Ryszard Świątkowski – Polski Fiat 126p.  4557,0pkt.
6. Piotr Polok / Tadeusz Kotoński – Polski Fiat 126p.  4592,4pkt.
7. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.  4824,0pkt.
8. Kazimierz Kolinka / Zdzisław Kaczmarek – Polski Fiat 126p.  4882,2pkt.
9. Jerzy Poznański / Jan Poznański – Polski Fiat 126p.  5208,6pkt.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl