Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1977 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 10 Rajd Kormoran. 3 eliminacja. 13-15.10.1977r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

10 Rajd Kormoran. 3 eliminacja. 13-15.10.1977r.

Rajd Kormoran 1977r

Rajd Kormoran 1977r

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Lista startowa.

Grupa IV.
Nr.2. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini.
Nr.3. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński (Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine.
Nr.5. Maciej Stawowiak / Jacek Lewandowski (OBRSO) – Polski Fiat 125p/MC
Nr.7. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec (OBRSO) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.9. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.12. Józef Ważny / Krzysztof Lederer (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.20. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.21. Janusz Szajng / Piotr Ślaski (AP.Warszawa) – Fiat X 1/9.
Nr.22. Tadeusz Fuglewicz / Waldemar Machnik (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.23. Henryk Podsiedlik / Janusz Korcz (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.24. Jerzy Lachowski / Ryszard Trzciński (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1600.
Grupa II, klasa 8.
Nr.15. Tadeusz Dębowski / Włodzimierz Krzemiński (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.16. Andrzej Radecki / Henryk Mieczaniec (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.25. Ryszard Luciński / Grzegorz Burenkiewicz (AP.Świętokrzyski) – BMW 2002 Ti.
Nr.26. Bogdan Drągowski / Robert Gościniak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.28. Henryk Mandera / Marek Oziębło (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.30. Stanisław Wyka / Paweł Gościniak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.31. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk (OBRSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.32. Zdzisław Szafrański / Henryk Pineles (AP.Śląski) – Renault 5 Alpine.
Nr.41. Jacek Grocholski / Janusz Macheta (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500
Grupa I, klasa 8.
Nr.11. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.14. Janusz Książkiewicz / Ireneusz Porada (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.17. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.33. Jerzy Kobyliński / Tomasz Śledziński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.34. Ryszard Ryzel / Roman Kabulski (OBRSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.35. Tadeusz Hoppe / Waldemar Bielewicz (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.36. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.37. Jerzy Lipiński / Janusz Siniarski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.38. Tadeusz Kudłaty / Wacław Janowski (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.39. Bogusław Dawidów / Ryszard Varisella (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.40. Maciej Halczyński / Stefan Swida (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Grupa II, klasa 7.
Nr.43. Tadeusz Michalak / Paweł Stojanowski (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.44. Stanisław Ciecierski / Zygmunt Domagalski (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.46. Ryszard Nowak / Michał Chroniewski (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.47. Marian Dorniak / Julian Obrocki (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.87. Krystian Bielowski / Andrzej Kapitan (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.89. Janusz Dąbrowski / Elżbieta Zulić (AP.Śląski) – Fiat 128 Sport SL.
Grupa I, klasa 7.
Nr.48. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (AP.Kraków) – Fiat 128 Sport 3 porte.
Nr.50. Andrzej Wodziński / Jan Wojciechowski (AP.Warszawa) – Fiat 128 Rally.
Nr.51. Zbigniew Soszka / Tadeusz Przybysz (MKM Dąbrowa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.52. Czesław Zadygowicz / Jarosław Możejko (AP.Podlaski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.53. Marek Dąbek / Krzysztof Urbański (AP.Śląski) – Fiat 128 Sport 3 porte.
Nr.54. Jacek Kotowski / Krzysztof Burzyński (SKS Stomil) – Renault 12 TL.
Grupa I, klasa 3-6.
Nr.55. Mariusz Kostrzak / Grażyna Dzwonkowska (AP.Morski) – Zastava 1100.
Nr.56. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko (AP.Warszawa) – Zastava 1100.
Nr.57. Eugeniusz Kulawik / Ryszard Dembski (AP.Śląski) – Syrena 105.
Nr.58. Janusz Waluś / Jan Ambrozik (AP.Świętokrzyski) – Fiat 128 Sport.
Nr.59. Lesław Orski / Maciej Nowak (AP.Morski) – Zastava 1100.
Grupa II, klasa 1-2.
Nr.60. Tomasz Barański / Paweł Barański (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.61. Andrzej Grzegorzak / Jerzy Baran (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.62. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.63. Tadeusz Betlej / Krzysztof Adamski (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.64. Wiesław Cygan / Ryszard Makuch (OBR FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.65. Kazimierz Jarząbek / Marek Michalski (Stomil Olsztyn) – Trabant 601.
Nr.66. Paweł Noakowski / Włodzimierz Cierliński (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.67. Leszek Jabłoński / Ryszard Dragon (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.68. Mirosław Krachulec / Wojciech Mędrzycki (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.
Nr.69. Janusz Wysoczyński / Andrzej Kowalski (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.71. Wojciech Gołębiowski / Jerzy Szulc (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.72. Bogusław Dymek / Erwin Meisel (AP.Kraków) – Trabant 601.
Grupa I, klasa markowa 126.
Nr.73. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski (Stomil Dębica) – Polski Fiat 126p
Nr.74. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (OBR FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.75. Janusz Szerla / Józef Stachera (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.76. Andrzej Świder / Marian Wloka (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.77. Michał Pinis / Michał Stan (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.78. Henryk Pinis / Ireneusz Kijas (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.79. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.80. Marek Ręcki / Jan Koliwek (AP.Olsztyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.81. Kazimierz Kolinka / Zdzisław Kaczmarek (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.82. Tadeusz Koj / Andrzej Leloszek (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.
Nr.84. Jerzy Poznański / Jerzy Kindziuk (AP.Białystok) – Polski Fiat 126p.
Nr.85. Jerzy Werner / Bogumił Żelaziński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.86. Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.

Rajd Kormoran 1977

Jacek Kotowski i Krzysztof Burzyński.

Renault 12 TL załogi Jacek Kotowski i Krzysztof Burzyński.

Jacek Kotowski i Krzysztof Burzyński.

Jacek Kotowski i Krzysztof Burzyński.

Marek Dąbek.

Fiat 128 Sport 3 porte Marka Dąbka.

Michał Chroniowski.

Michał Chroniowski.

Jerzy Lipiński i Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Dąbek i Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport 3 porte.

Marek Dąbek i Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport 3 porte.

Włodzimierz Śniady.

Włodzimierz Śniady.

Andrzej Koper i Dariusz Szerejko – Zastava 1100.

Andrzej Koper i Dariusz Szerejko – Zastava 1100.

Marek Dąbek i Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport 3 porte, Janusz Waluś i Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport.

Nr.53. Marek Dąbek i Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport 3 porte, nr.58. Janusz Waluś i Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport.

Andrzej Wodziński i Jan Wojciechowski – Fiat 128 Rally.

Andrzej Wodziński i Jan Wojciechowski – Fiat 128 Rally.

Zastava 1100 Andrzeja Kopera.

Zastava 1100 Andrzeja Kopera.

Marek Dąbek i Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport 3 porte, Michał Pinis i Michał Stan – Polski Fiat 126p.

Nr.53. Marek Dąbek i Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport 3 porte, nr.77. Michał Pinis i Michał Stan – Polski Fiat 126p.

Zastava 1100 Andrzeja Kopera.

Nr.56. Zastava 1100 Andrzeja Kopera, nr.80. Marek Ręcki i Jan Koliwek, nr.81. Kazimierz Kolinka i Zdzisław Kaczmarek – Polskie Fiaty 126p.

Jacek Kotowski i Krzysztof Burzyński – Renault 12 TL.

Jacek Kotowski i Krzysztof Burzyński – Renault 12 TL.

Andrzej Wodziński i Jan Wojciechowski.

Andrzej Wodziński i Jan Wojciechowski.

Ryszard Nowak i Michał Chroniowski – Polski Fiat 125p/1300.

Ryszard Nowak i Michał Chroniowski – Polski Fiat 125p/1300.

Jacek Kotowski i Krzysztof Burzyński – Renault 12 TL.

Jacek Kotowski i Krzysztof Burzyński – Renault 12 TL.

Jerzy Werner i Bogumił Żelaziński – Polski Fiat 126p.

Jerzy Werner i Bogumił Żelaziński – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Winkowski i Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p, Bogusław Dymek i Erwin Meisel – Trabant 601.

Nr.86. Krzysztof Winkowski i Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p, nr.72. Bogusław Dymek i Erwin Meisel – Trabant 601.

Polski Fiat 126p Jerzego Wernera.

Polski Fiat 126p Jerzego Wernera.

Polskie Fiaty 126p Marka Ryndaka i Krzysztofa Winkowskiego.

Polskie Fiaty 126p Marka Ryndaka i Krzysztofa Winkowskiego.

Polski Fiat 126p Jerzego Wernera, Polski Fiat 126p Kazimierza Kolinki, Polski Fiat 125p Krystiana Bielowskiego.

Nr.85. Polski Fiat 126p Jerzego Wernera, nr.81. Polski Fiat 126p Kazimierza Kolinki, nr.87. Polski Fiat 125p Krystiana Bielowskiego.

Jerzy Werner.

Jerzy Werner.

Klasa markowa Polskiego Fiata 126p.

Klasa markowa Polskiego Fiata 126p.

Rajd Kormoran 1977r

Nr.17. Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski, nr.37. Jerzy Lipiński i Janusz Siniarski – Polskie Fiaty 125p/1500.

Eugeniusz Kulawik i Ryszard Dembski – Syrena 105.

Nr.57. Eugeniusz Kulawik i Ryszard Dembski – Syrena 105.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500, Tadeusz Fuglewicz i Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p/1600.

Nr.17. Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500, Nr.22. Tadeusz Fuglewicz i Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p/1600.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 Alpine.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 Alpine.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.

Adam Masłowiec i Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Masłowiec i Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.

Józef Ważny i Krzysztof Lederer – Polski Fiat 125p/1600.

Józef Ważny i Krzysztof Lederer – Polski Fiat 125p/1600.

Janusz Książkiewicz i Ireneusz Porada – Polski Fiat 125p/1500.

Janusz Książkiewicz i Ireneusz Porada – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Andrzej Radecki i Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Radecki i Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Janusz Szajng i Piotr Ślaski – Fiat X 1/9.

Janusz Szajng i Piotr Ślaski – Fiat X 1/9.

Tadeusz Fuglewicz i Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Fuglewicz i Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p/1600.

Ryszard Ryzel i Roman Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Ryzel i Roman Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Betlej i Krzysztof Adamski – Trabant 601.

Tadeusz Betlej i Krzysztof Adamski – Trabant 601.

Tadeusz Betlej i Krzysztof Adamski – Trabant 601.

Tadeusz Betlej i Krzysztof Adamski – Trabant 601.

Wiesław Cygan i Ryszard Makuch – Polski Fiat 126p.

Wiesław Cygan i Ryszard Makuch – Polski Fiat 126p.

Wiesław Cygan i Ryszard Makuch – Polski Fiat 126p.

Wiesław Cygan i Ryszard Makuch – Polski Fiat 126p.

Paweł Noakowski i Włodzimierz Cierliński – Polski Fiat 126p.

Paweł Noakowski i Włodzimierz Cierliński – Polski Fiat 126p.

Leszek Jabłoński i Ryszard Dragon – Trabant 601.

Leszek Jabłoński i Ryszard Dragon – Trabant 601.

Mirosław Krachulec i Wojciech Mędrzycki – Polski Fiat 126p.

Mirosław Krachulec i Wojciech Mędrzycki – Polski Fiat 126p.

Janusz Wysoczyński i Andrzej Kowalski – Polski Fiat 126p.

Janusz Wysoczyński i Andrzej Kowalski – Polski Fiat 126p.

Wojciech Gołębiowski i Jerzy Szulc – Polski Fiat 126p.

Wojciech Gołębiowski i Jerzy Szulc – Polski Fiat 126p.

Bogusław Dymek i Erwin Meisel – Trabant 601.

Bogusław Dymek i Erwin Meisel – Trabant 601.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Andrzej Lubiak i Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.

Andrzej Lubiak i Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla i Józef Stachera – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla i Józef Stachera – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla i Józef Stachera – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla i Józef Stachera – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla i Józef Stachera – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla i Józef Stachera – Polski Fiat 126p.

Andrzej Świder i Marian Wloka – Polski Fiat 126p.

Andrzej Świder i Marian Wloka – Polski Fiat 126p.

Michał Pinis i Michał Stan – Polski Fiat 126p.

Michał Pinis i Michał Stan – Polski Fiat 126p.

Henryk Pinis i Ireneusz Kijas – Polski Fiat 126p.

Henryk Pinis i Ireneusz Kijas – Polski Fiat 126p.

Piotr Śnieg i Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.

Piotr Śnieg i Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.

Marek Ręcki i Jan Koliwek – Polski Fiat 126p.

Marek Ręcki i Jan Koliwek – Polski Fiat 126p.

Marek Ręcki i Jan Koliwek – Polski Fiat 126p.

Marek Ręcki i Jan Koliwek – Polski Fiat 126p.

Kazimierz Kolinka i Zdzisław Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Kazimierz Kolinka i Zdzisław Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Kazimierz Kolinka i Zdzisław Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Kazimierz Kolinka i Zdzisław Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Tadeusz Koj i Andrzej Leloszek – Polski Fiat 126p.

Tadeusz Koj i Andrzej Leloszek – Polski Fiat 126p.

Jerzy Poznański i Jerzy Kindziuk – Polski Fiat 126p.

Jerzy Poznański i Jerzy Kindziuk – Polski Fiat 126p.

Jerzy Werner i Bogumił Żelaziński – Polski Fiat 126p.

Jerzy Werner i Bogumił Żelaziński – Polski Fiat 126p.

Jerzy Werner i Bogumił Żelaziński – Polski Fiat 126p.

Jerzy Werner i Bogumił Żelaziński – Polski Fiat 126p.

Jerzy Werner i Bogumił Żelaziński – Polski Fiat 126p.

Jerzy Werner i Bogumił Żelaziński – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Winkowski i Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Winkowski i Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Winkowski i Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Winkowski i Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Winkowski i Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Winkowski i Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.

Wojciech Gołębiowski i Jerzy Szulc – Polski Fiat 126p.

Wojciech Gołębiowski i Jerzy Szulc – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Andrzej Świder i Marian Wloka – Polski Fiat 126p.

Andrzej Świder i Marian Wloka – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla i Józef Stachera – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla i Józef Stachera – Polski Fiat 126p.

Andrzej Lubiak i Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.

Andrzej Lubiak i Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.

Henryk Pinis i Ireneusz Kijas – Polski Fiat 126p.

Henryk Pinis i Ireneusz Kijas – Polski Fiat 126p.

Marek Ręcki i Jan Koliwek – Polski Fiat 126p.

Marek Ręcki i Jan Koliwek – Polski Fiat 126p.

OS 1. Szczęsne – Osiedle Mazurskie (4,5km).
1. Włodzimierz Groblewski – 119, 2. Maciej Stawowiak, Marian Bublewicz – 122, 4. Jerzy Landsberg – 123, 5. Błażej Krupa, Józef Ważny – 126, 7. Zdzisław Szafrański – 129, 8. Marek Karczewski, Janusz Szajng – 130, 10. Tadeusz Dębowski – 131, 11. Janusz Książkiewicz – 132, 12. Bogdan Wozowicz – 133, 13. Adam Masłowiec, Czesław Zadygowicz – 134, 15. Andrzej Radecki, Jerzy Kobyliński, Ryszard Ryzel, Tadeusz Kudłaty – 135, 19. Ryszard Plucha – 136, 20. Andrzej Witkowicz, Krystian Bielowski – 137, 22. Henryk Podsiedlik, Ryszard Luciński, Jerzy Lipiński – 138, 25. Tadeusz Fuglewicz, Henryk Mandera, Stanisław Wyka, Tadeusz Michalak – 139, 29. Bogdan Drągowski, Jacek Grocholski, Janusz Waluś – 140, 32. Wiktor Polak, Bogusław Dawidów – 141, 34. Janusz Dąbrowski – 142, 35. Jerzy Lachowski, Andrzej Wodziński, Andrzej Koper – 143, 38. Marek Dąbek – 144, 39. Zbigniew Soszka, Mariusz Kostrzak – 145, 41. Stanisław Ciecierski – 146, 42. Tadeusz Hoppe, Wiesław Cygan – 147, 44. Marian Dorniak – 148, 45. Maciej Halczyński, Witold Kołder, Tadeusz Betlej, Leszek Jabłoński – 150, 49. Andrzej Grzegorzak, Andrzej Świder – 153, 51. Lesław Orski – 154, 52. Ryszard Nowak, Jacek Kotowski, Kazimierz Jarząbek, Andrzej Lubiak – 155, 56. Eugeniusz Kulawik – 159, 57. Tomasz Barański, Janusz Szerla, Henryk Pinis – 160, 60. Marek Ryndak – 161, 61. Jerzy Werner – 164, 62. Paweł Noakowski, Mirosław Krachulec– 165, 64. Michał Pinis, Krzysztof Winkowski – 166, 66. Janusz Wysoczyński – 167, 67. Bogusław Dymek – 169, 68. Wojciech Gołębiowski, Jerzy Poznański – 170, 70. Piotr Śnieg, Marek Recki, Kazimierz Kolinka, Tadeusz Koj – 174.
OS 2. Graszk – Purda (8,5km).
1. Błażej Krupa – 378, 2. Maciej Stawowiak – 381, 3. Jerzy Landsberg – 383, 4. Józef Ważny – 387, 5. Włodzimierz Groblewski – 391, 6. Marian Bublewicz – 398, 7. Marek Karczewski – 400, 8. Janusz Książkiewicz – 401, 9. Bogdan Wozowicz – 410, 10. Adam Masłowiec – 414, 11. Ryszard Ryzel, Czesław Zadygowicz – 416, 13. Jerzy Kobyliński – 419, 14. Tadeusz Kudłaty – 423, 15. Andrzej Witkowicz – 424, 16. Zdzisław Szafrański – 426, 17. Jacek Grocholski – 428, 18. Krystian Bielowski – 429, 19. Bogdan Drągowski – 431, 20. Tadeusz Michalak – 435, 21. Lesław Orski – 438, 22. Jerzy Lipiński, Andrzej Koper – 440, 24. Zbigniew Soszka, Marek Dąbek – 442, 26. Tadeusz Fuglewicz – 450, 27. Stanisław Wyka – 452, 28. Wiktor Polak – 456, 29. Leszek Jabłoński, Andrzej Świder – 459, 31. Ryszard Plucha – 460, 32. Mariusz Kostrzak – 461, 33. Andrzej Lubiak – 463, 34. Ryszard Luciński – 467, 35. Andrzej Wodziński – 468, 36. Janusz Szerla, Jerzy Werner – 471, 38. Jerzy Lachowski, Bogusław Dawidów,Tomasz Barański – 473, 41. Jacek Kotowski – 475, 42. Tadeusz Dębowski, Tadeusz Hoppe – 476, 44. Paweł Noakowski – 478, 45. Wojciech Gołębiowski – 481, 46. Janusz Waluś – 483, 47. Andrzej Grzegorzak – 484, 48. Stanisław Ciecierski – 485, 49. Marek Ryndak, Krzysztof Winkowski – 487, 51. Henryk Pinis – 491, 52. Janusz Dąbrowski – 492, 53. Michał Pinis – 498, 54. Maciej Halczyński – 499, 55. Ryszard Nowak – 501, 56. Piotr Śnieg – 503, 57. Witold Kołder, Jerzy Poznański – 510, 59. Marek Ręcki – 512, 60. Janusz Wysoczyński – 513, 61. Mirosław Krachulec – 520, 62. Marian Dorniak – 525, 63. Eugeniusz Kulawik – 530, 64. Tadeusz Koj – 538, 65. Henryk Podsiedlik – 544, 66. Andrzej Radecki – 556, 67. Kazimierz Kolinka – 557, 68. Tadeusz Betlej – 561, 69. Henryk Mandera – 601, 70. Wiesław Cygan, Kazimierz Jarząbek, Bogusław Dymek – 688, 73. Janusz Szajng – 1068.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 Alpine.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 Alpine.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 Alpine.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 Alpine.

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.

Ryszard Ryzel i Roman Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Ryzel i Roman Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Ryzel i Roman Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Ryzel i Roman Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Ryzel i Roman Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Ryzel i Roman Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Masłowiec i Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Masłowiec i Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Masłowiec i Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Masłowiec i Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.

Józef Ważny i Krzysztof Lederer – Polski Fiat 125p/1600.

Józef Ważny i Krzysztof Lederer – Polski Fiat 125p/1600.

Józef Ważny i Krzysztof Lederer – Polski Fiat 125p/1600.

Józef Ważny i Krzysztof Lederer – Polski Fiat 125p/1600.

Janusz Książkiewicz i Ireneusz Porada – Polski Fiat 125p/1500.

Janusz Książkiewicz i Ireneusz Porada – Polski Fiat 125p/1500.

Janusz Książkiewicz i Ireneusz Porada – Polski Fiat 125p/1500.

Janusz Książkiewicz i Ireneusz Porada – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Andrzej Radecki i Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Radecki i Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Radecki i Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Radecki i Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Wiktor Polak i Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.

Wiktor Polak i Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.

Wiktor Polak i Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.

Wiktor Polak i Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.

Janusz Szajng i Piotr Ślaski – Fiat X 1/9.

Janusz Szajng i Piotr Ślaski – Fiat X 1/9.

Tadeusz Fuglewicz i Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Fuglewicz i Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Fuglewicz i Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Fuglewicz i Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p/1600.

Henryk Podsiedlik i Janusz Korcz – Polski Fiat 125p/1600.

Henryk Podsiedlik i Janusz Korcz – Polski Fiat 125p/1600.

Henryk Podsiedlik i Janusz Korcz – Polski Fiat 125p/1600.

Henryk Podsiedlik i Janusz Korcz – Polski Fiat 125p/1600.

Jerzy Lachowski i Ryszard Trzciński – Polski Fiat 125p/1600.

Jerzy Lachowski i Ryszard Trzciński – Polski Fiat 125p/1600.

Jerzy Lachowski i Ryszard Trzciński – Polski Fiat 125p/1600.

Jerzy Lachowski i Ryszard Trzciński – Polski Fiat 125p/1600.


Bogdan Drągowski i Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Drągowski i Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Drągowski i Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Drągowski i Robert Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – BMW 2002 Ti.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – BMW 2002 Ti.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – BMW 2002 Ti.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – BMW 2002 Ti.

Henryk Mandera i Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1500.

Henryk Mandera i Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1500.

Stanisław Wyka i Paweł Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Stanisław Wyka i Paweł Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Stanisław Wyka i Paweł Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Stanisław Wyka i Paweł Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Zdzisław Szafrański i Henryk Pineles – Renault 5 Alpine.

Zdzisław Szafrański i Henryk Pineles – Renault 5 Alpine.

Jerzy Kobyliński i Tomasz Śledziński – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Kobyliński i Tomasz Śledziński – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Kobyliński i Tomasz Śledziński – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Kobyliński i Tomasz Śledziński – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Hoppe i Waldemar Bielewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Hoppe i Waldemar Bielewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Hoppe i Waldemar Bielewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Hoppe i Waldemar Bielewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty i Wacław Janowski – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty i Wacław Janowski – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty i Wacław Janowski – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty i Wacław Janowski – Polski Fiat 125p/1500.

Bogusław Dawidów i Ryszard Varisella – Polski Fiat 125p/1500.

Bogusław Dawidów i Ryszard Varisella – Polski Fiat 125p/1500.

Bogusław Dawidów i Ryszard Varisella – Polski Fiat 125p/1500.

Bogusław Dawidów i Ryszard Varisella – Polski Fiat 125p/1500.

Maciej Halczyński i Stefan Swida – Polski Fiat 125p/1500.

Maciej Halczyński i Stefan Swida – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Michalak i Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p/1300.

Tadeusz Michalak i Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p/1300.

Jacek Grocholski i Janusz Macheta – Polski Fiat 125p/1500.

Jacek Grocholski i Janusz Macheta – Polski Fiat 125p/1500.

Stanisław Ciecierski i Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.

Stanisław Ciecierski i Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.

Stanisław Ciecierski i Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.

Stanisław Ciecierski i Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.

Ryszard Nowak i Michał Chroniowski – Polski Fiat 125p/1300.

Ryszard Nowak i Michał Chroniowski – Polski Fiat 125p/1300.

Ryszard Nowak i Michał Chroniowski – Polski Fiat 125p/1300.

Ryszard Nowak i Michał Chroniowski – Polski Fiat 125p/1300.

Marian Dorniak i Julian Obrocki – Polski Fiat 125p/1300.

Marian Dorniak i Julian Obrocki – Polski Fiat 125p/1300.

Krystian Bielowski i Andrzej Kapitan – Polski Fiat 125p/1300.

Krystian Bielowski i Andrzej Kapitan – Polski Fiat 125p/1300.

Krystian Bielowski i Andrzej Kapitan – Polski Fiat 125p/1300.

Krystian Bielowski i Andrzej Kapitan – Polski Fiat 125p/1300.

Krystian Bielowski i Andrzej Kapitan – Polski Fiat 125p/1300.

Janusz Dąbrowski i Elżbieta Zulić – Fiat 128 Sport SL.

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3 porte.

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3 porte.

Andrzej Wodziński i Jan Wojciechowski – Fiat 128 Rally.

Andrzej Wodziński i Jan Wojciechowski – Fiat 128 Rally.

Andrzej Wodziński i Jan Wojciechowski – Fiat 128 Rally.

Andrzej Wodziński i Jan Wojciechowski – Fiat 128 Rally.

Zbigniew Soszka i Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p/1300.

Zbigniew Soszka i Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p/1300.

Zbigniew Soszka i Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p/1300.

Zbigniew Soszka i Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p/1300.

Czesław Zadygowicz i Jarosław Możejko – Polski Fiat 125p/1300.

Czesław Zadygowicz i Jarosław Możejko – Polski Fiat 125p/1300.

Czesław Zadygowicz i Jarosław Możejko – Polski Fiat 125p/1300.

Czesław Zadygowicz i Jarosław Możejko – Polski Fiat 125p/1300.

Marek Dąbek i Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport 3 porte.

Marek Dąbek i Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport 3 porte.

Marek Dąbek i Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport 3 porte.

Marek Dąbek i Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport 3 porte.

Jacek Kotowski i Krzysztof Burzyński – Renault 12 TL.

Jacek Kotowski i Krzysztof Burzyński – Renault 12 TL.

Jacek Kotowski i Krzysztof Burzyński – Renault 12 TL.

Jacek Kotowski i Krzysztof Burzyński – Renault 12 TL.

Mariusz Kostrzak i Grażyna Dzwonkowska – Zastava 1100.

Mariusz Kostrzak i Grażyna Dzwonkowska – Zastava 1100.

Janusz Waluś i Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport.

Janusz Waluś i Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport.

Janusz Waluś i Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport.

Janusz Waluś i Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport.

Andrzej Koper i Dariusz Szerejko – Zastava 1100.

Andrzej Koper i Dariusz Szerejko – Zastava 1100.

OS 3. Marcinkowo – Kośno (4,5km).
Odwołany.
OS 4. Rusek Mały – Rasząg (11km).
1. Włodzimierz Groblewski – 337, 2. Jerzy Landsberg – 339, 3. Maciej Stawowiak – 341, 4. Marian Bublewicz – 351, 5. Janusz Książkiewicz – 366, 6. Zdzisław Szafrański – 371, 7. Andrzej Radecki, Marek Karczewski – 372, 9. Ryszard Luciński, Ryszard Ryzel – 375, 11. Adam Masłowiec – 377, 12. Jerzy Kobyliński – 378, 13. Bogdan Wozowicz – 379, 14. Henryk Mandera, Stanisław Wyka – 383,  16. Janusz Szajng, Bogdan Drągowski  – 384, 18. Krystian Bielowski – 385, 19. Ryszard Plucha, Jerzy Lipiński, Tadeusz Kudłaty – 389, 22. Czesław Zadygowicz – 390, 23. Tadeusz Fuglewicz – 393, 24. Tadeusz Dębowski – 394, 25. Bogusław Dawidów, Tadeusz Michalak – 398, 27. Wiktor Polak, Janusz Waluś – 399, 29. Marian Dorniak – 401, 30. Marek Dąbek, Andrzej Koper – 402, 32. Jerzy Lachowski – 406, 33. Andrzej Wodziński – 407, 34. Maciej Halczyński, Stanisław Ciecierski – 409, 36. Tadeusz Hoppe – 412, 37. Błażej Krupa – 415, 38. Henryk Podsiedlik – 419, 39. Tadeusz Betlej – 420, 40. Jacek Grocholski – 421, 41. Andrzej Lubiak – 425, 42. Andrzej Świder – 428, 43. Lesław Orski, Andrzej Grzegorzak – 430, 45. Witold Kołder – 431, 46. Ryszard Nowak – 437, 47. Janusz Szerla – 438, 48. Jacek Kotowski – 439, 49. Marek Ryndak – 440, 50. Kazimierz Jarząbek – 443, 51. Tomasz Barański – 444, 52. Mariusz Kostrzak – 447, 53. Michał Pinis – 449, 54. Henryk Pinis – 450, 55. Eugeniusz Kulawik – 453, 56. Paweł Noakowski – 456, 57. Krzysztof Winkowski – 457, 58. Janusz Wysoczyński – 459, 59. Wojciech Gołębiowski, Piotr Śnieg – 465, 61. Jerzy Poznański – 471, 62. Jerzy Werner – 472, 63. Marek Ręcki – 475, 64. Mirosław Krachulec – 477, 65. Kazimierz Kolinka – 490, 66. Bogusław Dymek – 499, 67. Tadeusz Koj – 503, 68. Wiesław Cygan – 590, 69. Leszek Jabłoński – 630.
Oesu nie ukończyli: Józef Ważny, Andrzej Witkowicz, Zbigniew Soszka i Janusz Dąbrowski.

Eugeniusz Kulawik i Ryszard Dembski – Syrena 105.

Eugeniusz Kulawik i Ryszard Dembski – Syrena 105.

OS 5. Bredynki – Wola (9,5km).
1. Włodzimierz Groblewski – 263, 2. Jerzy Landsberg – 268, 3. Maciej Stawowiak – 269, 4. Marian Bublewicz, Zdzisław Szafrański – 288, 6. Janusz Szajng – 292, 7. Tadeusz Dębowski, Marek Karczewski – 295, 9. Janusz Książkiewicz – 297, 10. Ryszard Luciński – 298, 11. Adam Masłowiec, Henryk Mandera, Ryszard Plucha – 299, 14. Jerzy Kobyliński, Bogdan Wozowicz – 300, 16. Bogdan Drągowski – 302, 17. Andrzej Radecki, Ryszard Ryzel – 303, 19. Tadeusz Fuglewicz – 305, 20. Krystian Bielowski – 309, 21. Jerzy Lachowski – 310, 22. Jerzy Lipiński – 311, 23. Bogusław Dawidów – 312, 24. Czesław Zadygowicz – 313, 25. Jacek Grocholski, Janusz Waluś – 314, 27. Henryk Podsiedlik, Tadeusz Michalak – 315, 29. Wiktor Polak, Andrzej Wodziński – 318, 31. Stanisław Wyka, Marek Dąbek – 320, 33. Andrzej Koper – 323, 34. Marian Dorniak – 324, 35. Tadeusz Hoppe – 326, 36. Błażej Krupa, Stanisław Ciecierski – 327, 38. Mariusz Kostrzak – 328, 39. Wiesław Cygan – 332, 40. Maciej Halczyński – 336, 41. Witold Kołder – 337, 42. Andrzej Grzegorzak – 346, 43. Ryszard Nowak – 347, 44. Tadeusz Betlej – 348, 45. Jacek Kotowski – 353, 46. Lesław Orski, Andrzej Świder – 354, 48. Andrzej Lubiak – 356, 49. Eugeniusz Kulawik – 360, 50. Kazimierz Jarząbek – 361, 51. Wojciech Gołębiowski – 367, 52. Tomasz Barański, Janusz Szerla – 368, 54. Marek Ryndak – 370, 55. Janusz Wysoczyński – 373, 56. Henryk Pinis – 374, 57. Bogusław Dymek – 376, 58. Michał Pinis, Piotr Śnieg – 377, 60. Mirosław Krachulec, Krzysztof Winkowski – 379, 62. Paweł Noakowski – 380, 63. Marek Ręcki, Kazimierz Kolinka – 396, 65. Tadeusz Koj – 397, 66. Jerzy Poznański – 411, 67. Leszek Jabłoński – 415.
Oesu nie ukończyli: Tadeusz Kudłaty i Jerzy Werner.
OS 6. Barczewko – Wadąg (7km).
1. Maciej Stawowiak – 220, 2. Błażej Krupa – 221, 3. Jerzy Landsberg, Włodzimierz Groblewski – 222, 5. Marian Bublewicz – 227, 6. Zdzisław Szafrański – 237, 7. Tadeusz Dębowski – 243, 8. Adam Masłowiec, Janusz Książkiewicz, Henryk Mandera – 244, 11. Marek Karczewski, Jerzy Kobyliński, Bogdan Wozowicz – 245, 14. Janusz Szajng – 246, 15. Ryszard Plucha – 247, 16. Andrzej Radecki – 248, 17. Tadeusz Fuglewicz – 250, 18. Ryszard Luciński, Bogdan Drągowski – 251, 20. Ryszard Ryzel – 252, 21. Jerzy Lachowski – 254, 22. Bogusław Dawidów, Krystian Bielowski – 255, 24. Stanisław Wyka – 256, 25. Marian Dorniak – 258, 26. Jerzy Lipiński, Czesław Zadygowicz – 259, 28. Wiktor Polak – 262, 29. Henryk Podsiedlik, Tadeusz Michalak – 263, 31. Janusz Waluś – 264, 32. Tadeusz Hoppe – 266, 33. Stanisław Ciecierski, Marek Dąbek – 268, 35. Maciej Halczyński – 269, 36. Mariusz Kostrzak, Andrzej Koper – 272, 38. Jacek Grocholski – 275, 39. Ryszard Nowak – 280, 40. Jacek Kotowski, Witold Kołder, Tadeusz Betlej – 291, 43. Lesław Orski – 294, 44. Andrzej Grzegorzak – 298, 45. Tomasz Barański – 310, 46. Andrzej Lubiak – 315, 47. Eugeniusz Kulawik – 317, 48. Andrzej Świder – 322, 49. Janusz Szerla – 323, 50. Janusz Wysoczyński – 326, 51. Piotr Śnieg – 329, 52. Marek Ryndak – 331, 53. Wojciech Gołębiowski, Michał Pinis – 332, 55. Mirosław Krachulec, Henryk Pinis – 333, 57. Krzysztof Winkowski – 335, 58. Kazimierz Jarząbek – 339, 59. Paweł Noakowski – 340, 60. Bogusław Dymek – 342, 61. Marek Ręcki – 347, 62. Kazimierz Kolinka – 352, 63. Jerzy Poznański – 361, 64. Tadeusz Koj – 363, 65. Leszek Jabłoński – 378, 66. Wiesław Cygan – 421, 67. Andrzej Wodziński – 426.
OS 7. Jonkowo – Stare Kawkowo (11,5km).
1. Marian Bublewicz – 404, 2. Błażej Krupa – 417, 3. Jerzy Landsberg, Bogdan Wozowicz – 421, 5. Maciej Stawowiak, Janusz Książkiewicz – 426, 7. Zdzisław Szafrański – 428, 8. Adam Masłowiec, Ryszard Ryzel, Krystian Bielowski – 430, 11. Henryk Mandera – 435, 12. Janusz Waluś – 437, 13. Marek Karczewski – 438, 14. Andrzej Radecki – 439, 15. Jerzy Lipiński – 441, 16. Jacek Grocholski – 443, 17. Tadeusz Fuglewicz, Ryszard Plucha, Jerzy Kobyliński – 444, 20. Włodzimierz Groblewski, Andrzej Koper – 446, 22. Marian Dorniak – 447, 23. Czesław Zadygowicz – 448, 24. Stanisław Ciecierski – 454, 25. Mariusz Kostrzak – 455, 26. Ryszard Luciński, Tadeusz Michalak, Marek Dąbek – 456, 29. Andrzej Wodziński – 458, 30. Bogdan Drągowski, Maciej Halczyński – 460, 32. Jacek Kotowski – 461, 33. Stanisław Wyka – 467, 34. Bogusław Dawidów, Andrzej Lubiak – 469, 36. Tadeusz Dębowski, Andrzej Grzegorzak, Witold Kołder – 470, 39. Lesław Orski – 471, 40. Tadeusz Hoppe – 472, 41. Andrzej Świder – 476, 42. Kazimierz Jarząbek – 478, 43. Tomasz Barański – 482, 44. Marek Ryndak, Janusz Szerla – 487, 46. Wojciech Gołębiowski – 489, 47. Wiktor Polak – 492, 48. Mirosław Krachulec, Michał Pinis – 493, 50. Janusz Wysoczyński – 497, 51. Krzysztof Winkowski – 498, 52. Ryszard Nowak – 500, 53. Paweł Noakowski – 506, 54. Jerzy Lachowski – 517, 55. Henryk Pinis – 519, 56. Marek Ręcki – 521, 57. Henryk Podsiedlik – 523, 58. Kazimierz Kolinka – 526, 59. Bogusław Dymek – 527, 60. Piotr Śnieg – 531, 61. Tadeusz Koj – 534, 62. Jerzy Poznański – 538, 63. Leszek Jabłoński – 559, 64. Janusz Szajng – 580, 65. Tadeusz Betlej – 594, 66. Wiesław Cygan – 705.
Oesu nie ukończył Eugeniusz Kulawik.
OS 8. Szczęsne – Osiedle Mazurskie (4,5km).
1. Błażej Krupa – 134, 2. Maciej Stawowiak – 136, 3. Marian Bublewicz – 138, 4. Jerzy Landsberg, Włodzimierz Groblewski – 139, 6. Zdzisław Szafrański – 142, 7. Bogdan Wozowicz – 145, 8. Janusz Książkiewicz, Marek Karczewski – 147, 10. Krystian Bielowski – 148, 11. Andrzej Radecki, Henryk Mandera, Ryszard Ryzel – 149, 14. Jerzy Kobyliński – 150, 15. Jacek Grocholski – 151, 16. Jerzy Lachowski, Ryszard Plucha – 152, 18. Stanisław Wyka, Czesław Zadygowicz – 153, 20. Adam Masłowiec – 154, 21. Tadeusz Michalak – 155, 22. Tadeusz Fuglewicz, Ryszard Luciński – 156, 24. Tadeusz Dębowski, Jerzy Lipiński, Janusz Waluś – 157, 27. Bogdan Drągowski, Stanisław Ciecierski, Marian Dorniak – 158, 30. Bogusław Dawidów, Maciej Halczyński – 160, 32. Wiktor Polak, Andrzej Wodziński, Mariusz Kostrzak, Wiesław Cygan – 161, 36. Marek Dąbek – 162, 37. Tadeusz Hoppe – 163, 38. Henryk Podsiedlik – 165, 39. Witold Kołder – 166, 40. Andrzej Koper – 167, 41. Andrzej Lubiak – 168, 42. Jacek Kotowski, Kazimierz Jarząbek – 169, 44. Ryszard Nowak – 170, 45. Lesław Orski – 171, 46. Andrzej Grzegorzak, Andrzej Świder – 172, 48. Wojciech Gołębiowski – 173, 49. Tomasz Barański, Krzysztof Winkowski – 176, 51. Mirosław Krachulec, Marek Ryndak, Michał Pinis – 177, 54. Janusz Szerla – 178, 55. Henryk Pinis – 179, 56. Janusz Wysoczyński – 181, 57. Paweł Noakowski, Piotr Śnieg – 182, 59. Marek Ręcki – 186, 60. Bogusław Dymek – 190, 61. Kazimierz Kolinka – 191, 62. Jerzy Poznański, 63. Tadeusz Koj – 197, 64. Leszek Jabłoński – 202, 65. Tadeusz Betlej – 210, 66. Janusz Szajng – 231.
OS 9. Graszk – Purda (8,5km).
1. Błażej Krupa, Maciej Stawowiak – 387, 3. Jerzy Landsberg – 401, 4. Włodzimierz Groblewski – 405, 5. Marian Bublewicz – 406, 6. Janusz Książkiewicz – 413, 7. Bogdan Wozowicz – 419, 8. Andrzej Radecki – 420, 9. Marek Karczewski – 421, 10. Adam Masłowiec – 432, 11. Jerzy Kobyliński – 433, 12. Ryszard Ryzel – 437, 13. Bogdan Drągowski – 441, 14. Tadeusz Fuglewicz – 445, 15. Czesław Zadygowicz – 446, 16. Jerzy Lipiński – 448, 17. Tadeusz Michalak – 452, 18. Jacek Grocholski – 453, 19. Zdzisław Szafrański – 457, 20. Stanisław Wyka – 463, 21. Jerzy Lachowski – 465, 22. Tadeusz Dębowski – 466, 23. Lesław Orski – 468, 24. Ryszard Plucha – 470, 25. Andrzej Lubiak – 472, 26. Ryszard Luciński, Henryk Mandera – 474, 28. Andrzej Wodziński – 475, 29. Andrzej Koper – 480, 30. Andrzej Świder – 482, 31. Tomasz Barański, Janusz Szerla – 488, 32. Tadeusz Hoppe, Janusz Waluś – 491, 34. Mariusz Kostrzak – 492, 35. Wiktor Polak – 498, 36. Stanisław Ciecierski, Paweł Noakowski, Wojciech Gołębiowski – 501, 39. Kazimierz Jarząbek – 507, 40. Marek Dąbek, Andrzej Grzegorzak – 509, 42. Bogusław Dawidów – 511, 43. Henryk Pinis – 513, 44. Henryk Podsiedlik – 514, 45. Piotr Śnieg – 518, 46. Marek Ręcki – 521, 47. Mirosław Krachulec – 524, 48. Krzysztof Winkowski – 525. 49. Jacek Kotowski – 534, 50. Jerzy Poznański – 537, 51. Mieczysław Halczyński – 538, 52. Ryszard Nowak – 540, 53. Witold kołder – 557, 54. Janusz Wysoczyński – 560, 55. Kazimierz Kolinka – 561, 56. Tadeusz Koj – 585, 57. Marian Dorniak – 587, 58. Wiesław Cygan – 623, 59. Bogusław Dymek – 635, 60. Leszek Jabłoński – 646, 61. Tadeusz Betlej – 693.
Oesu nie ukończyli: Janusz Szajng, Michał Pinis i Krystian Bielowski.
OS 10. Marcinkowo – Kośno (4,5km).
Odwołany.
OS 11. Pasym – Jęczniki (8km).
Odwołany.
OS 12. Rusek Mały – Rasząg (11km).
1. Maciej Stawowiak, Włodzimierz Groblewski – 360, 3. Jerzy Landsberg – 363, 4. Marian Bublewicz – 372, 5. Błażej Krupa – 379, 6. Marek Karczewski – 385, 7. Adam Masłowiec – 390, 8. Ryszard Ryzel – 394, 9. Janusz Książkiewicz, Jerzy Kobyliński – 399, 11. Zdzisław Szafrański – 400, 12. Bogdan Wozowicz – 402, 13. Ryszard Luciński – 403, 14. Andrzej Lubiak – 407, 15. Andrzej Radecki – 409, 16. Henryk Mandera – 410, 17. Tadeusz Dębowski – 411, 18. Ryszard Plucha – 418, 19. Karol Wyka – 421, 20. Tadeusz Fuglewicz – 422, 21. Jerzy Lachowski – 434, 22. Jerzy Lipiński – 451, 23. Wiktor Polak – 454, 24. Czesław Zadygowicz – 458, 25. Tadeusz Michalak – 460, 26. Janusz Waluś – 466, 27. Andrzej Wodziński, Wiesław Cygan – 471, 29. Andrzej Koper – 476, 30. Mariusz Kostrzak – 479, 31. Mieczysław Halczyński – 483, 32. Marek Ryndak – 486, 33. Tomasz Barański – 487, 34. Andrzej Świder – 491, 35. Stanisław Ciecierski, Lesław Orski – 492, 37. Marek Dąbek – 497, 38. Janusz Szerla – 500, 39. Andrzej Grzegorzak – 501, 40. Wojciech Gołębiowski – 502, 41. Mirosław Krachulec – 503, 42. Henryk Podsiedlik, Henryk Pinis, Piotr Śnieg – 507, 45. Krzysztof Winkowski – 512, 46. Witold Kołder – 513, 47. Jacek Kotowski – 516, 48. Marian Dorniak, Paweł Noakowski – 518, 50. Janusz Wysoczyński – 520, 51. Ryszard Nowak – 523, 52. Marek Ręcki – 536, 53. Jerzy Poznański – 539, 54. Kazimierz Kolinka – 565, 55. Tadeusz Betlej – 580, 56. Bogusław Dymek – 614, 57. Tadeusz Koj – 621, 58. Leszek Jabłoński – 706.
Oesu nie ukończyli: Tadeusz Hoppe, Bogusław Dawidów, Bogdan Drągowski, Kazimierz Jarząbek i Jacek Grocholski.
OS 13. Bredynki – Wola (9,5km).
1. Jerzy Landsberg, Włodzimierz Groblewski – 290, 3. Maciej Stawowiak – 293, 4. Błażej Krupa – 295, 5. Marian Bublewicz – 303, 6. Zdzisław Szafrański – 306, 7. Marek Karczewski – 316, 8. Henryk Mandera – 317, 9. Janusz Książkiewicz, Ryszard Ryzel – 321, 11. Tadeusz Dębowski – 322, 12. Adam Masłowiec – 323, 13. Bogdan Wozowicz – 325, 14. Ryszard Plucha – 326, 15. Jerzy Kobyliński – 327, 16. Andrzej Radecki – 330, 17. Tadeusz Fuglewicz – 331, 18. Ryszard Luciński – 332, 19. Jerzy Lachowski – 334, 20. Stanisław Wyka – 335, 21. Jerzy Lipiński – 340, 22. Tadeusz Michalak – 349, 23. Wiktor Polak – 359, 24. Czesław Zadygowicz – 363, 25. Maciej Halczyński – 365, 26. Andrzej Koper – 369, 27. Henryk Podsiedlik – 371, 28. Janusz Waluś – 373, 29. Marek Dąbek – 374, 30. Witold Kołder – 377, 31. Stanisław Ciecierski – 378, 32. Andrzej Grzegorzak – 380, 33. Andrzej Świder – 387, 34. Lesław Orski – 389, 35. Andrzej Lubiak – 390, 36. Tomasz Barański – 391, 37. Ryszard Nowak, Marian Dorniak, Mirosław Krachulec, Wojciech Gołębiowski – 400, 41. Janusz Szerla – 403, 42. Piotr Śnieg – 409, 43. Marek Ryndak – 412, 44. Jacek Kotowski – 413, 45. Henryk Pinis, Krzysztof Winkowski – 415, 47. Paweł Noakowski – 416, 48. Jerzy Poznański – 422, 49. Janusz Wysoczyński, Marek Ręcki – 425, 51. Tadeusz Betlej – 436, 52. Bogusław Dymek – 437, 53. Leszek Jabłoński, Kazimierz Kolinka – 459, 55. Tadeusz Koj – 465, 56. Wiesław Cygan – 482, 57.Andrzej Wodziński – 544.
Oesu nie ukończył Mariusz Kostrzak.
OS 14. Barczewko – Wadąg (7km).
1. Marian Bublewicz – 243, 2. Włodzimierz Groblewski – 245, 3. Jerzy Landsberg – 247, 4. Błażej Krupa – 256, 5. Maciej Stawowiak – 259, 6. Zdzisław Szafrański – 264, 7. Marek Karczewski – 266, 8. Bogdan Wozowicz – 267, 9. Ryszard Ryzel – 268, 10. Henryk Mandera – 270, 11. Janusz Książkiewicz – 273, 12. Adam Masłowiec – 275, 13. Czesław Zadygowicz – 276, 14. Jerzy Kobyliński – 278, 15. Andrzej Radecki – 281, 16. Ryszard Plucha, Andrzej Wodziński – 282, 18. Stanisław Wyka, Jerzy Lipiński – 283, 20. Tadeusz Dębowski – 284, 21. Jerzy Lachowski – 289, 22. Tadeusz Fuglewicz – 290, 23. Janusz Waluś – 291, 24. Ryszard Luciński – 292, 25. Andrzej Koper – 298, 26. Wiktor Polak – 300, 27. Maciej Halczyński – 301, 28. Marian Dorniak, Marek Dąbek – 302, 30. Wiesław Cygan – 304, 31. Lesław Orski – 305, 32. Stanisław Ciecierski, Andrzej Grzegorzak – 310, 34. Andrzej Lubiak - 313, 35. Tomasz Barański – 315, 36. Witold Kołder – 316, 37. Tadeusz Michalak – 317, 38. Janusz Szerla, Andrzej Świder – 320, 40. Jacek Kotowski – 322, 41. Ryszard Nowak, Marek Ryndak – 323, 43. Tadeusz Betlej, Wojciech Gołębiowski – 324, 45. Mirosław Krachulec – 331, 46. Piotr Śnieg, Krzysztof Winkowski – 334, 48. Henryk Podsiedlik – 335, 49. Marek Ręcki – 337, 50. Henryk Pinis – 339, 51. Janusz Wysoczyński – 341, 52. Paweł Noakowski – 342, 53. Jerzy Poznański – 343, 54. Kazimierz Kolinka – 355, 55. Bogusław Dymek – 358, 56. Tadeusz Koj – 373, 57. Leszek Jabłoński – 417.
OS 15. Jonkowo – Stare Kawkowo (11,5).
1. Jerzy Landsberg – 396, 2. Marian Bublewicz – 398, 3. Maciej Stawowiak – 407, 4. Włodzimierz Groblewski – 408, 5. Błażej Krupa – 411, 6. Ryszard Ryzel – 426, 7. Marek Karczewski – 430, 8. Janusz Książkiewicz – 431, 9. Adam Masłowiec – 432, 10. Zdzisław Szafrański – 440, 11. Jerzy Kobyliński – 446, 12. Henryk Mandera – 451, 13. Tadeusz Fuglewicz – 453, 14. Jerzy Lipiński – 455, 15. Ryszard Luciński – 456, 16. Czesław Zadygowicz – 459, 17. Bogdan Wozowicz – 460, 18. Andrzej Radecki – 461, 19. Andrzej Wodziński – 464, 20. Tadeusz Michalak – 468, 21. Stanisław Wyka – 470, 22. Ryszard Plucha – 471, 23. Maciej Halczyński – 473, 24. Wiktor Polak – 476, 25. Andrzej Grzegorzak – 477, 26. Tadeusz Dębowski – 479, 27. Andrzej Lubiak – 480, 28. Janusz Waluś – 481, 29. Andrzej Koper – 485, 30. Lesław Orski – 486, 31. Marian Dorniak – 490, 32. Jerzy Lachowski – 491, 33. Tomasz Barański – 494, 34. Janusz Szerla – 497, 35. Marek Dąbek – 498, 36. Marek Ryndak – 499, 37. Andrzej Świder – 503, 38. Wojciech Gołębiowski – 504, 39. Witold Kołder – 508, 40. Jacek Kotowski – 511, 41. Henryk Pinis – 518, 42. Ryszard Nowak, Mirosław Krachulec – 519, 44. Paweł Noakowski – 523, 45. Krzysztof Winkowski – 524, 46. Stanisław Ciecierski – 527, 47. Tadeusz Betlej, Piotr Śnieg – 529, 49. Wiesław Cygan – 532, 50. Marek Ręcki – 539, 51. Jerzy Poznański – 542, 52. Janusz Wysoczyński – 552, 53. Kazimierz Kolinka – 568, 54. Bogusław Dymek – 573, 55. Tadeusz Koj – 580, 56. Henryk Podsiedlik – 597, 57. Leszek Jabłoński – 634.
OS 16. Szczęsne – Osiedle Mazurskie (4,5km).
1. Włodzimierz Groblewski, Marian Bublewicz – 129, 3. Jerzy Landsberg – 131, 4. Maciej Stawowiak – 132, 5. Błażej Krupa – 135, 6. Zdzisław Szafrański, Ryszard Ryzel – 142, 8. Janusz Książkiewicz, Marek Karczewski – 143, 10. Adam Masłowiec – 146, 11. Jerzy Kobyliński, Bogdan Wozowicz – 147, 13. Henryk Mandera – 148, 14. Andrzej Radecki – 149, 15. Jerzy Lipiński – 151, 16. Czesław Zadygowicz – 152, 17. Tadeusz Dębowski, Tadeusz Fuglewicz, Stanisław Wyka, Ryszard Plucha – 154, 21. Ryszard Luciński – 155, 22. Wiesław Cygan – 157, 23. Wiktor Polak – 159, 24. Jerzy Lachowski, Tadeusz Michalak – 161, 26. Janusz Waluś – 163, 27. Andrzej Wodziński – 164, 28. Maciej Halczyński, Witold Kołder, Andrzej Lubiak – 165, 31. Lesław Orski – 167, 32. Tomasz Barański – 169, 33. Stanisław Ciecierski – 170, 34. Andrzej Grzegorzak – 171, 35. Marian Dorniak, Wojciech Gołębiowski – 172, 37. Marek Dąbek, Janusz Szerla, Krzysztof Winkowski – 173, 40. Andrzej Koper, Marek Ryndak, Andrzej Świder – 174, 43. Henryk Pinis – 175, 44. Piotr Śnieg – 177, 45. Ryszard Nowak, Paweł Noakowski – 180, 47. Mirosław Krachulec, Janusz Wysoczyński – 181, 49. Tadeusz Betlej – 182, 50. Jacek Kotowski – 183, 51. Marek Ręcki, Jerzy Poznański – 184, 53. Henryk Podsiedlik, Kazimierz Kolinka – 188, 55. Bogusław Dymek, Tadeusz Koj – 193, 57. Leszek Jabłoński – 202.
OS 17. Graszk – Purda (8,5km).
1. Błażej Krupa – 399, 2. Maciej Stawowiak – 409, 3. Marian Bublewicz - 416, 4. Jerzy Landsberg, Włodzimierz Groblewski – 423, 6. Marek Karczewski – 426, 7. Janusz Książkiewicz, Ryszard Ryzel – 440, 9. Bogdan Wozowicz – 443, 10. Andrzej Radecki – 449, 11. Tadeusz Fuglewicz, Czesław Zadygowicz – 465, 13. Jerzy Kobyliński – 467, 14. Adam Masłowiec – 469, 15. Lesław Orski – 474, 16. Jerzy Lipiński – 479, 17. Tadeusz Michalak – 481, 18. Andrzej Lubiak – 482, 19. Stanisław Wyka, Zdzisław Szafrański – 483, 21. Andrzej Koper – 486, 22. Wojciech Gołębiowski – 492, 23. Henryk Mandera, Andrzej Grzegorzak – 493, 25. Tomasz Barański, Janusz Szerla – 497, 27. Jerzy Lachowski, Ryszard Plucha – 500, 29. Andrzej Świder – 503, 30. Marek Dąbek – 506, 31. Tadeusz Dębowski – 507, 32. Paweł Noakowski, Marek Ryndak – 509, 34. Ryszard Luciński – 510, 35. Henryk Pinis – 518, 36. Krzysztof Winkowski – 524, 37. Janusz Waluś – 525, 38. Mirosław Krachulec – 526, 39. Piotr Śnieg – 529, 40. Wiesław Cygan – 538, 41. Marek Ręcki – 539, 42. Witold Kołder – 540, 43. Jerzy Poznański – 542, 44. Ryszard Nowak – 548, 45. Maciej Halczyński – 549, 46. Stanisław Ciecierski - 558, 47. Janusz Wysoczyński – 559, 48. Jacek Kotowski – 565, 49. Kazimierz Kolinka – 568, 50. Wiktor Polak – 570, 51. Tadeusz Koj – 580, 52. Tadeusz Betlej – 625, 53. Henryk Podsiedlik – 650, 54. Leszek Jabłoński – 675, 55. Andrzej Wodziński – 697, 56. Marian Dorniak – 721, 57. Bogusław Dymek – 723.
OS 18. Marcinkowo – Kośno (4,5km).
Odwołany.
OS 19. Pasym – Jęczniki (8km).
1. Jerzy Landsberg – 245, 2. Włodzimierz Groblewski – 252, 3. Błażej Krupa – 253, 4. Maciej Stawowiak – 258, 5. Marian Bublewicz – 262, 6. Zdzisław Szafrańaki – 273, 7. Janusz Książkiewicz – 276, 8. Bogdan Wozowicz – 278, 9. Marek Karczewski – 279, 10. Adam Masłowiec – 281, 11. Andrzej Radecki, Jerzy Kobyliński – 283, 13. Ryszard Ryzel – 285, 14. Ryszard Plucha – 286, 15. Henryk Mandera, Czesław Zadygowicz – 287, 17. Jerzy Lachowski, Ryszard Luciński – 289, 19. Janusz Waluś – 290, 20. Jerzy Lipiński – 295, 21. Tadeusz Dębowski – 299, 22. Stanisław Wyka, Tadeusz Michalak, Witold Kołder – 300, 25. Andrzej Koper, Andrzej Grzegorzak – 305, 27. Tadeusz Fuglewicz – 306, 28. Andrzej Lubiak, Andrzej Świder – 309, 30. Tadeusz Betlej – 313, 31. Lesław Orski – 315, 32. Marek Ryndak – 320, 33. Wiesław Cygan – 321, 34. Wojciech Gołębiowski – 322, 35. Wiktor Polak, Jacek Kotowski – 323, 37. Tomasz Barański, Henryk Pinis - 326, 39. Ryszard Nowak, Andrzej Wodziński, Mirosław Krachulec – 333, 42. Stanisław Ciecierski, Krzysztof Winkowski – 334, 44. Maciej Halczyński, Marek Dąbek – 335, 46. Jerzy Poznański – 338, 47. Janusz Wysoczyński – 339, 48. Bogusław Dymek, Piotr Śnieg – 340, 50. Henryk Podsiedlik – 344, 51. Marek Ręcki – 348, 52. Paweł Noakowski – 351, 53. Marian Dorniak – 353, 54. Tadeusz Koj – 356, 55. Kazimierz Kolinka – 360, 56. Leszek Jabłoński – 366, 57. Janusz Szerla – 382.
OS 20. Rusek Mały – Rasząg (11km).
1. Jerzy Landsberg – 368, 2. Maciej Stawowiak – 381, 3. Błażej Krupa – 387, 4. Marian Bublewicz – 388, 5. Marek Karczewski – 399, 6. Włodzimierz Groblewski – 401, 7. Ryszard Ryzel – 403, 8. Zdzisław Szafrański – 404, 9. Janusz Książkiewicz – 410, 10. Jerzy Kobyliński – 413, 11. Adam Masłowiec, Andrzej Radecki – 415, 13. Bogdan Wozowicz – 416, 14. Henryk Mandera – 424, 15. Ryszard Plucha – 431, 16. Ryszard Luciński – 432, 17. Janusz Waluś – 436, 18. Tadeusz Michalak – 437, 19. Andrzej Grzegorzak – 440, 20. Andrzej Lubiak – 441, 21. Witold Kołder – 442, 22. Stanisław Wyka – 443, 23. Jerzy Lipiński, Andrzej Świder – 444, 25. Tadeusz Fuglewicz – 445, 26. Lesław Orski – 446, 27. Wiesław Cygan – 447, 28. Andrzej Koper – 449, 29. Jerzy Lachowski, Stanisław Ciecierski – 451, 31. Janusz Szerla – 452, 32. Marek Ryndak – 454, 33. Tomasz Barański – 455, 34. Tadeusz Dębowski – 456, 35. Marian Dorniak – 462, 36. Wojciech Gołębiowski – 467, 37. Ryszard Nowak – 468, 38. Maciej Halczyński – 474, 39. Jacek Kotowski – 476, 40. Krzysztof Winkowski – 479, 41. Henryk Pinis – 480, 42. Mirosław Krachulec – 482, 43. Wiktor Polak, Marek Dąbek – 484, 45. Piotr Śnieg – 485, 46. Jerzy Poznański – 486, 47. Janusz Wysoczyński – 488, 48. Czesław Zadygowicz – 495, 49. Paweł Noakowski – 499, 50. Marek Ręcki – 500, 51. Andrzej Wodziński – 506, 52. Leszek Jabłoński – 518, 53. Tadeusz Koj – 521, 54. Kazimierz Kolinka – 525, 55. Tadeusz Betlej – 548, 56. Bogusław Dymek – 586, 57. Henryk Podsiedlik – 600.
OS 21. Bredynki – Wola (9,5km).
1. Maciej Stawowiak – 265, 2. Jerzy Landsberg, Włodzimierz Groblewski – 268, 4. Błażej Krupa – 269, 5. Marian Bublewicz – 274, 6. Zdzisław Szafrański – 281, 7. Henryk Mandera – 291, 8. Adam Masłowiec – 293, 9. Janusz Książkiewicz, Ryszard Luciński, Ryszard Ryzel, Bogdan Wozowicz – 296, 13. Ryszard Plucha, Jerzy Kobyliński – 297, 15. Andrzej Radecki – 301, 16. Marek Karczewski – 306, 17. Jerzy Lipiński – 307, 18. Tadeusz Dębowski – 308, 19. Jerzy Lachowski – 309, 20. Stanisław Wyka, Janusz Waluś – 314, 22. Tadeusz Fuglewicz – 319, 23. Witold Kołder – 322, 24. Stanisław Ciecierski – 324, 25. Wiktor Polak, Marek Dąbek – 327, 27. Maciej Halczyński – 330, 28. Czesław Zadygowicz – 336, 29. Ryszard Nowak, Andrzej Koper – 337, 31. Lesław Orski, Andrzej Świder – 342, 33. Andrzej Lubiak – 343, 34. Andrzej Wodziński – 344, 35. Wiesław Cygan – 345, 36. Andrzej Grzegorzak – 347, 37. Marian Dorniak – 350, 38. Tadeusz Michalak, Wojciech Gołębiowski – 351, 40. Tomasz Barański – 353, 41. Jacek Kotowski – 355, 42. Marek Ryndak – 366, 43. Henryk Pinis – 368, 44. Piotr Śnieg – 370, 45. Janusz Wysoczyński, Krzysztof Winkowski – 371, 47. Mirosław Krachulec – 372,  48. Paweł Noakowski – 379, 49. Bogusław Dymek, Jerzy Poznański – 381, 51. Marek Ręcki – 385, 52. Leszek Jabłoński – 391, 53. Kazimierz Kolinka – 393, 54. Tadeusz Koj – 398, 55. Henryk Podsiedlik – 402, 56. Tadeusz Betlej – 431, 57. Janusz Szerla – 508.
OS 22. Barczewko – Wadąg (7km).
1. Maciej Stawowiak, Marian Bublewicz – 230, 3. Jerzy Landsberg – 235, 4. Błażej Krupa – 236, 5. Włodzimierz Groblewski – 240, 6. Zdzisław Szafrański – 252, 7. Marek Dąbek – 253, 8. Janusz Książkiewicz – 258, 9. Marek Karczewski – 259, 10. Henryk Mandera – 260, 11. Bogdan Wozowicz – 261, 12. Adam Masłowiec, Tadeusz Dębowski – 263, 14. Andrzej Radecki – 265, 15. Ryszard Plucha – 268, 16. Ryszard Luciński – 271, 17. Jerzy Kobyliński – 272, 18. Tadeusz Fuglewicz – 273, 19. Stanisław Wyka, Jerzy Lipiński, Czesław Zadygowicz – 274, 22. Jerzy Lachowski – 275, 23. Maciej Halczyński – 282, 24. Tadeusz Michalak – 284, 25. Wiktor Polak – 285, 26. Marian Dorniak, Andrzej Wodziński – 290, 28. Stanisław Ciecierski, Ryszard Nowak – 297, 30. Andrzej Świder – 313, 31. Janusz Waluś – 314, 32. Witold Kołder – 322, 33. Krzysztof Winkowski – 323. 34. Henryk Pinis – 326, 35. Tadeusz Fuglewicz, Piotr Śnieg – 331, 37. Janusz Szerla – 332, 38. Andrzej Koper, Jerzy Poznański – 337, 40. Marek Ręcki – 340, 41. Lesław Orski – 342, 42. Andrzej Lubiak – 343, 43. Wiesław Cygan – 345, 44. Kazimierz Kolinka – 346, 45. Andrzej Grzegorzak – 347, 46. Wojciech Gołębiowski – 351, 47. Tadeusz Koj, 48. Tomasz Barański – 353, 49. Jacek Kotowski – 355, 50. Marek Ryndak – 366, 51. Janusz Wysoczyński – 371, 52. Mirosław Krachulec – 372, 53. Paweł Noakowski – 379, 54. Bogusław Dymek – 381, 55. Leszek Jabłoński – 391, 56. Tadeusz Betlej – 431.
Oesu nie ukończył Ryszard Ryzel.
OS 23. Jonkowo – Stare Kawkowo (11,5km).
1. Jerzy Landsberg – 370, 2. Maciej Stawowiak – 384, 3. Błażej Krupa – 386, 4. Marian Bublewicz – 382, 5. Włodzimierz Groblewski – 396, 6. Marek Karczewski – 409, 7. Janusz Książkiewicz – 413, 8. Adam Masłowiec – 415, 9. Andrzej Radecki, Bogdan Wozowicz – 416, 11. Henryk Mandera – 420 12. Ryszard Luciński – 423, 13. Tadeusz Fuglewicz – 429, 14. Jerzy Kobyliński, Jerzy Lipiński – 430, 16. Stanisław Wyka – 431, 17. Tadeusz Dębowski – 433, 18. Ryszard Plucha, Tadeusz Michalak – 435, 20. Zdzisław Szafrański – 436, 21. Wiktor Polak – 439, 22. Jerzy Lachowski – 445, 23. Czesław Zadygowicz – 447, 24. Janusz Waluś – 453, 25. Andrzej Koper – 454, 26. Maciej Halczyński – 455, 27. Andrzej Lubiak – 461, 28. Bogdan Wozowicz – 464, 29. Stanisław Ciecierski – 466, 30. Ryszard Nowak – 469, 31. Tomasz Barański, Witold Kołder – 470, 33. Andrzej Świder – 471, 34. Marek Dąbek – 473, 35. Jacek Kotowski, Wojciech Gołębiowski – 478, 37. Andrzej Grzegorzak – 479, 38. Lesław Orski – 480, 39. Marek Ryndak – 483, 40. Tadeusz Betlej – 484, 41. Mirosław Krachulec – 490, 42. Marian Dorniak – 491, 43. Henryk Pinis – 494, 44. Krzysztof Winkowski – 495, 45. Paweł Noakowski – 498, 46. Piotr Śnieg – 499, 47. Janusz Wysoczyński – 505, 48. Janusz Szerla – 508, 49. Jerzy Poznański – 509, 50. Wiesław Cygan – 510, 51. Leszek Jabłoński – 513, 52. Henryk Podsiedlik – 529, 53. Kazimierz Kolinka – 535, 54. Bogusław Dymek – 540, 55. Marek Ręcki – 580, 56. Tadeusz Koj – 691.

Rajd Kormoran 1977r

10 Rajd Kormoran 1977

10 Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

(Motor 22 / 1977)

Rajd Kormoran 1977

10 Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

Rajd Kormoran 1977

10 Rajd Kormoran 1977r

Rajd Kormoran 1977

Klasyfikacja generalna.

1. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 Alpine.  5635pkt.
2. Maciej Stawowiak / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  5660pkt.
3. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.  5731pkt.
4. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  5734pkt.
5. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.  5803pkt.
6. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.  6064pkt.
7. Zdzisław Szafrański / Henryk Pineles – Renault 5 Alpine.  6139pkt.
8. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.  6163pkt
9. Janusz Książkiewicz / Ireneusz Porada – Polski Fiat 125p/1500.  6206pkt.
10.Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.  6242pkt.
11.Jerzy Kobyliński / Tomasz Śledziński – Polski Fiat 125p/1500.  6263pkt.
12.Andrzej Radecki / Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.  6381pkt
13.Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.  6469pkt
14.Jerzy Lipiński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.  6472pkt.
15.Ryszard Luciński / Grzegorz Burenkiewicz – BMW 2002 Ti.  6474pkt.
16.Tadeusz Fuglewicz / Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p/1600.  6489pkt.
17.Henryk Mandera / Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1500.  6495pkt.
18.Stanisław Wyka / Paweł Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.  6544pkt.
19.Tadeusz Dębowski / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.  6546pkt.
20.Tadeusz Michalak / Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p/1300.  6661pkt.
21.Jerzy Lachowski / Ryszard Trzciński – Polski Fiat 125p/1600.  6698pkt.
22.Janusz Waluś / Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport.  6761pkt.
23.Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.  6903pkt.
24.Marek Dąbek / Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport coupe 3porte.  6972pkt.
25.Lesław Orski / Maciej Nowak – Zastava 1100.  6988pkt.
26.Maciej Halczyński / Stefan Swida – Polski Fiat 125p/1500.  7033pkt.
27.Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.  7041pkt.
28.Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.  7153pkt.
29.Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.  7165pkt.
30.Andrzej Świder / Marian Wloka – Polski Fiat 126p.  7206pkt.
31.Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.  7285pkt.
32.Wojciech Gołębiowski / Jerzy Szulc – Polski Fiat 126p.  7302pkt.
33.Czesław Zadygowicz / Jarosław Możejko – Polski Fiat 125p/1300.  7311pkt.
34.Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastava 1100.  7354pkt.
35.Andrzej Grzegorzak / Jerzy Baran – Trabant 601.  7377pkt.
36.Henryk Pinis / Ireneusz Kijas – Polski Fiat 126p.  7483pkt.
37.Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.  7495pkt.
38.Paweł Noakowski / Włodzimierz Cierliński – Polski Fiat 126p.  7613pkt.
39.Mirosław Krachulec / Wojciech Mędrzycki – Polski Fiat 126p.  7647pkt.
40.Stanisław Ciecierski / Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.  7715pkt.
41.Jacek Kotowski / Krzysztof Burzyński – Renault 12 TL.  7731pkt.
42.Janusz Wysoczyński / Andrzej Kowalski – Polski Fiat 126p.  7740pkt.
43.Marek Ręcki / Jan Koliwek – Polski Fiat 126p.  7777pkt.
44.Jerzy Poznański / Jerzy Kindziuk – Polski Fiat 126p.  7863pkt.
45.Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.  7880pkt.
46.Ryszard Nowak / Michał Chroniewski – Polski Fiat 125p/1300.  7927pkt.
47.Tadeusz Betlej / Krzysztof Adamski – Trabant 601.  8023pkt.
48.Janusz Szerla / Józef Stachera – Polski Fiat 126p.  8072pkt.
49.Henryk Podsiedlik / Janusz Karcz – Polski Fiat 125p/1600.  8160pkt.
50.Marian Dorniak / Julian Obrocki – Polski Fiat 125p/1300.  8237pkt.
51.Tadeusz Koj / Andrzej Leloszek – Polski Fiat 126p.  8487pkt.
52.Wiesław Cygan / Ryszard Makuch – Polski Fiat 126p.  8929pkt.
53.Andrzej Wodziński / Jan Wojciechowski – Fiat 128 Rally.  9054pkt.
54.Bogusław Dymek / Erwin Meisel – Trabant 601.  9117pkt.
55.Kazimierz Kolinka / Zdzisław Kaczmarek – Polski Fiat 126p.  9431pkt.
56.Leszek Jabłoński / Ryszard Dragon – Trabant 601.  10991pkt.

Wystartowały 73 załogi, ukończyło 56.

Wyniki.

Grupa IV.
1. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 Alpine.  5635pkt.
2. Maciej Stawowiak / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  5660pkt.
3. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1600.  5731pkt.
4. Włodzimierz Groblewski / January Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  5734pkt.
5. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.  5803pkt.
6. Tadeusz Fuglewicz / Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p/1600.  6489pkt.
7. Jerzy Lachowski / Ryszard Trzciński – Polski Fiat 125p/1600.  6698pkt.
8. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.  6903pkt.
9. Henryk Podsiedlik / Janusz Karcz – Polski Fiat 125p/1600.  8160pkt.

Grupa II, klasa 8.
1. Zdzisław Szafrański / Henryk Pineles – Renault 5 Alpine.  6139pkt.
2. Andrzej Radecki / Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p.  6381pkt.
3. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p.  6469pkt.
4. Ryszard Luciński / Grzegorz Burenkiewicz – BMW 2002 Ti.  6474pkt.
5. Henryk Mandera / Marek Oziębło – Polski Fiat 125p.  6495pkt.
6. Stanisław Wyka / Paweł Gościniak – Polski Fiat 125p.  6544pkt.
7. Tadeusz Dębowski / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.  6546pkt.

Grupa I, klasa 8.
1. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p.  6064pkt.
2. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p.  6163pkt.
3. Janusz Książkiewicz / Ireneusz Porada – Polski Fiat 125p.  6206pkt.
4. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p.  6246pkt.
5. Jerzy Kobyliński / Tomasz Śledziński – Polski Fiat 125p.  6263pkt.
6. Jerzy Lipiński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p.  6472pkt.
7. Maciej Halczyński / Stefan Swida – Polski Fiat 125p.  7033pkt.

Grupa II, klasa 7.
1. Tadeusz Michalak / Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p.  6661pkt.
2. Stanisław Ciecierski / Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p.  7715pkt.
3. Ryszard Nowak / Michał Chroniewski – Polski Fiat 125p.  7927pkt.
4. Marian Dorniak / Julian Obrocki – Polski Fiat 125p. 8237pkt.

Grupa 1, klasa 7.
1. Marek Dąbek / Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport coupe 3porte.  6972pkt.
2. Czesław Zadygowicz / Jarosław Możejko – Polski Fiat 125p.  7311pkt.
3. Jacek Kotowski / Krzysztof Burzyński – Renault 12 TL.  7731pkt.
4. Andrzej Wodziński / Jan Wojciechowski – Fiat 128 Rally.  9054pkt.

Grupa 1, klasa 3-6.
1. Janusz Waluś / Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport SL.  6761pkt.
2. Lesław Orski / Maciej Nowak – Zastava 1100.  6988pkt.
3. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastava 1100.  7354pkt.

Grupa II, klasa 1.
1. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.  7153pkt.
2. Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.  7165pkt.
3. Wojciech Gołębiowski / Jerzy Szulc – Polski Fiat 126p.  7302pkt.
4. Andrzej Grzegorzak / Jerzy Baran – Trabant 601.  7377pkt.
5. Paweł Noakowski / Włodzimierz Cierliński – Polski Fiat 126p.  7613pkt.
6. Mirosław Krachulec / Wojciech Mędrzycki – Polski Fiat 126p.  7647pkt.
7. Janusz Wysoczyński / Andrzej Kowalski – Polski Fiat 126p.  7740pkt.
8. Tadeusz Betlej / Krzysztof Adamski – Trabant 601.  8023pkt.
9. Wiesław Cygan / Ryszard Makuch – Polski Fiat 126p.  8929pkt.
10.Bogusław Dymek / Erwin Meisel – Trabant 601.  9117pkt.
11.Leszek Jabłoński / Ryszard Dragan – Trabant 601.  10991pkt.

Grupa I, klasa markowa 126p.
1. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.  7041pkt.
2. Andrzej Świder / Marian Wloka – Polski Fiat 126p.  7206pkt.
3. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.  7285pkt.
4. Henryk Pinis / Ireneusz Kijas – Polski Fiat 126p.  7483pkt.
5. Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.  7495pkt.
6. Marek Ręcki / Jan Koliwek – Polski Fiat 126p.  7777pkt.
7. Jerzy Poznański / Jerzy Kindziuk – Polski Fiat 126p.  7863pkt.
8. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.  7880pkt.
9. Janusz Szerla / Józef Stachera – Polski Fiat 126p.  8072pkt.
10.Tadeusz Koj / Andrzej Leloszek – Polski Fiat 126p.  8487pkt.
11.Kazimierz Kolinka / Zdzisław Kaczmarek – Polski Fiat 126p.  9431pkt.

10 Rajd Kormoran. 3 eliminacja. 13-15.10.1977r.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl