Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1977 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 2 Rajd Krakowski – Krokusy. 2 eliminacja. 22-24.04.1977r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

2 Rajd Krakowski – Krokusy. 2 eliminacja. 22-24.04.1977r.

Rajd Krakowski 1977

Rajd Krakowski 1977

Lista startowa.

Grupa IV.
Nr.3. Maciej Stawowiak / Jacek Lewandowski (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.4. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.7. Józef Ważny / Krzysztof Lederer (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.14. Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.16. Henryk Podsiedlik / Ryszard Moras (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1600
Nr.17. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.18. Janusz Szajng / Piotr Ślaski (AP.Warszawa) – Fiat X 1/9.
Nr.19. Tadeusz Fuglewicz / Zbigniew Baran (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1600.

Grupa II, klasa 9-13.
Nr.20. Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski (AP.Warszawa) – Fiat 125 S.
Nr.21. Włodzimierz Dominowski / Andrzej Niewiadomski (AP.Warszawa) – Ford Escort 2000 RS.
Nr.22. Ireneusz Romejko / Zbigniew Zapędowski (AP.Łódź) – BMW 2002 Ti.
Nr.23. Jerzy Udziela / Jerzy Jaworski (Petrochemik) – Opel GT 1700.
Nr.36. Ryszard Luciński / Grzegorz Burenkiewicz (AP.Świętokrzyski) – BMW 1600.

Grupa II, klasa 3-8.
Nr.2. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński (Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine.
Nr.5. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.9. Tadeusz Dębowski / Włodzimierz Krzemiński (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.10. Andrzej Radecki / Henryk Mieczaniec (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.24. Henryk Mandera / Marek Oziębło (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.25. Roman Pulchny / Waldemar Machnik (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.26. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.27. Alfons Luksa / Andrzej Nowak (AP.Opole) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.28. Stanisław Wyka / Paweł Gościniak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.42. Zdzisław Szafrański / Henryk Pineles (AP.Śląski) – Renault 5 Alpine.
Nr.46. Waldemar Ogrodniczak / Józef Makowiecki (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.47. Tadeusz Michalak / Paweł Stojanowski (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p /1300.
Nr.49. Andrzej Grochala / Zbigniew Głuś (AP.Kraków) – Syrena 105.
Nr.50. Ryszard Nowak / Małgorzata Kujawińska (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300.

Grupa I, klasa 8.
Nr.6. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.8. Janusz Książkiewicz / Ireneusz Porada (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.11. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.12. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.29. Andrzej Włoch / Bogusław Barcz (AP.Kraków) – Fiat 124 Special T.
Nr.30. Eugeniusz Kulawik / Ryszard Dębski (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.32. Tadeusz Kudłaty / Wacław Janowski (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.33. Witold Nalewaj / Krzysztof Pomiński (AP.Szczecin) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.34. Jerzy Lipiński / Piotr Dąbkowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.35. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.37. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.38. Maciej Halczyński / Stefan Swida (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.39. Tadeusz Hoppe / Waldemar Bielewicz (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.40. Ryszard Ryzel / Zbigniew Kabulski (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.41. Bogusław Dawidów / Ryszard Varisella (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.43. Jacek Grocholski / Janusz Macheta (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.45. Wacław Pobożniak / Maciej Stal (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.

Grupa I, klasa 7.
Nr.51. Kazimierz Jaromin / Krzysztof Galganek (AP.Kraków) – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.
Nr.52. Krystian Bielowski / Alojzy Orawiec (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.54. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (AP.Kraków) – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.
Nr.55. Marek Dąbek / Krzysztof Urbański (AP.Śląski) – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.
Nr.56. Jan Wojciechowski / Andrzej Wodziński (AP.Warszawa) – Fiat 128 Rally.
Nr.57. Zbigniew Soszka / Tadeusz Przybysz (MKM Dąbrowa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.59. Czesław Zadygowicz / Jarosław Możejko (AP.Podlaski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.61. Dariusz Biernacki / Daniel Szydłowski (AMK Tarnów) – Polski Fiat 125p/1300.

Grupa I, klasa 3-6.
Nr.62. Andrzej Klejna / Janusz Klejna (AP.Wielkopolski) – Zastawa 1100.
Nr.63. Lesław Orski / Maciej Nowak (AP.Morski) – Zastawa 1100.
Nr.64. Mariusz Kostrzak /  ? (AP.Morski) – Zastawa 1100.
Nr.65. Janusz Waluś / Jan Ambrozik (AP.Świętokrzyski) – Fiat 128 Sport SL.
Nr.66. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko (AP.Warszawa) – Zastawa 1100.

Grupa II, klasa 1-2.
Nr.67. Tadeusz Betlej / Krzysztof Adamski (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.68. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.69. Kazimierz Jarząbek / Marek Michalski (Stomil Olsztyn) – Trabant 601.
Nr.70. Janusz Wysoczyński / Andrzej Kowalski (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.71. Wiesław Cygan / Ryszard Makuch (OBR FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.72. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.74. Tomasz Barański / Paweł Barański (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.75. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.76. Bogusław Dymek / Erwin Meisel (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.77. Leszek Jabłoński / Ryszard Dragon (AP.Śląski) – Trabant 601.

Grupa I, klasa markowa 126.
Nr.78. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski (Stomil Dębica) – Polski Fiat 126p.
Nr.79. Andrzej Świder / Marian Wloka (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.80. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (OBR FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.82. Janusz Szerla / Józef Stachera (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.83. Mirosław Krachulec / Wojciech Mądrzycki (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.
Nr.84. Jerzy Poznański / Jan Poznański (AP.Podlaski) – Polski Fiat 126p.
Nr.85. Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.86. Marek Obrądalski / Olgierd Waydowski (AMK Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.88. Michał Pinis / Michał Stan (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.89. Kazimierz Kolinka / Zdzisław Kaczmarek (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.90. Krzysztof Zawiliński / Zbigniew Młoghowiecki (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.91. Jacek Witowski / Tadeusz Rybka (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.92. Jan Koniecki / Ryszard Swatkowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.93. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.94. Henryk Pinis / Ireneusz Kijas (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.95. Daniel Gronicki / Andrzej Jędrychowski (Stomil Dębica) – Polski Fiat 126p.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 Alpine.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 Alpine.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Wiesław Cygan i Ryszard Makuch – Polski Fiat 126p.

Wiesław Cygan i Ryszard Makuch – Polski Fiat 126p. (Pędzą samochody, mijają lata).

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 Alpine.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 Alpine.

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Rajd Krakowski 1977r

Obsługa PKC-u.

Rajd Krokusy 1977r

Obsługa PKC-u.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bublewicz i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Masłowiec i Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Masłowiec i Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Janusz Książkiewicz i Ireneusz Porada, Andrzej Radecki i Henryk Mieczaniec – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.8. Janusz Książkiewicz i Ireneusz Porada, nr.10. Andrzej Radecki i Henryk Mieczaniec – Polskie Fiaty 125p/1500.

Andrzej Radecki i Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Radecki i Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1500.

Jeremi Doria Dernałowicz i Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1600.

Jeremi Doria Dernałowicz i Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1600.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Henryk Podsiedlik i Ryszard Moras – Polski Fiat 125p/1600.

Henryk Podsiedlik i Ryszard Moras – Polski Fiat 125p/1600.

Józef Ważny i Krzysztof Lederer – Polski Fiat 125p/1600.

Józef Ważny i Krzysztof Lederer – Polski Fiat 125p/1600.

Janusz Szajng i Piotr Ślaski – Fiat X 1/9.

Janusz Szajng i Piotr Ślaski – Fiat X 1/9.

Rajd Krakowski 1977r.

Kolejne rajdówki na trasie odwołanego oesu.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort 2000 RS.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort 2000 RS.

Ireneusz Romejko i Zbigniew Zapędowski – BMW 2002 Ti.

Ireneusz Romejko i Zbigniew Zapędowski – BMW 2002 Ti.

Rajd Krokusy 1977r

Kibice jechali na kolejne oesy.

Bogdan Drągowski i Marek Pawłowski – Fiat 125 S.

Bogdan Drągowski i Marek Pawłowski – Fiat 125 S.

Rajd Krakowski 1977r

Kolejne „Duże Fiaty” na trasie odwołanego oesu.

Henryk Mandera i Marek Oziębło, Roman Pulchny i Waldemar Machnik – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.24. Henryk Mandera i Marek Oziębło, nr.25. Roman Pulchny i Waldemar Machnik – Polskie Fiaty 125p/1500.

Jerzy Udziela i Jerzy Jaworski – Opel GT 1700.

Jerzy Udziela i Jerzy Jaworski – Opel GT 1700.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Alfons Luksa i Andrzej Nowak – Polski Fiat 125p/1500.

Alfons Luksa i Andrzej Nowak – Polski Fiat 125p/1500.

Stanisław Wyka i Paweł Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Stanisław Wyka i Paweł Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Krakowski 1977

Kolejny „Duży Fiat” na trasie odwołanego oesu.

Eugeniusz Kulawik i Ryszard Dębski – Polski Fiat 125p/1500

Eugeniusz Kulawik i Ryszard Dębski – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Krakowski - 1997r

Polski Fiat 125p.

Andrzej Włoch i Bogusław Barcz – Fiat 124 Special T.

Andrzej Włoch i Bogusław Barcz – Fiat 124 Special T.

Rajd Krakowski 1977r

Pomimo odwołania oesu milicja czuwa nad porządkiem.

Witold Nalewaj i Krzysztof Pomiński – Polski Fiat 125p/1500.

Witold Nalewaj i Krzysztof Pomiński – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty i Wacław Janowski – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Kudłaty i Wacław Janowski – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Kobyliński i Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Kobyliński i Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.

Maciej Halczyński i Stefan Swida – Polski Fiat 125p/1500.

Maciej Halczyński i Stefan Swida – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Hoppe i Waldemar Bielewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Hoppe i Waldemar Bielewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Ryzel i Zbigniew Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Ryzel i Zbigniew Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.

Bogusław Dawidów i Ryszard Varisella – Polski Fiat 125p/1500.

Bogusław Dawidów i Ryszard Varisella – Polski Fiat 125p/1500.

Zdzisław Szafrański i Henryk Pineles – Renault 5 Alpine.

Zdzisław Szafrański i Henryk Pineles – Renault 5 Alpine.

Zdzisław Szafrański i Henryk Pineles – Renault 5 Alpine.

Zdzisław Szafrański i Henryk Pineles – Renault 5 Alpine.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – BMW 1600.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – BMW 1600.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – BMW 1600.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – BMW 1600.

Wacław Pobożniak i Maciej Stal – Polski Fiat 125p/1500.

Wacław Pobożniak i Maciej Stal – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Krakowski 1977

Polskie Fiaty 125p na trasie odwołanego oesu.

Waldemar Ogrodniczak i Józef Makowiecki – Polski Fiat 125p/1300.

Waldemar Ogrodniczak i Józef Makowiecki – Polski Fiat 125p/1300.

Tadeusz Michalak i Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p /1300.

Tadeusz Michalak i Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p /1300.

Andrzej Grochala i Zbigniew Głuś – Syrena 105.

Andrzej Grochala i Zbigniew Głuś – Syrena 105.

Ryszard Nowak i Małgorzata Kujawińska – Polski Fiat 125p/1300.

Ryszard Nowak i Małgorzata Kujawińska – Polski Fiat 125p/1300.

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Marek Dąbek i Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Marek Dąbek i Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Jan Wojciechowski i Andrzej Wodziński – Fiat 128 Rally.

Jan Wojciechowski i Andrzej Wodziński – Fiat 128 Rally.

Zbigniew Soszka i Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p/1300.

Zbigniew Soszka i Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p/1300.

Czesław Zadygowicz i Jarosław Możejko – Polski Fiat 125p/1300.

Czesław Zadygowicz i Jarosław Możejko – Polski Fiat 125p/1300.

Dariusz Biernacki i Daniel Szydłowski – Polski Fiat 125p/1300.

Dariusz Biernacki i Daniel Szydłowski – Polski Fiat 125p/1300.

Andrzej Klejna i Janusz Klejna – Zastawa 1100.

Andrzej Klejna i Janusz Klejna – Zastawa 1100.

Lesław Orski i Maciej Nowak – Zastawa 1100.

Lesław Orski i Maciej Nowak – Zastawa 1100.

Mariusz Kostrzak i ? – Zastawa 1100.

Mariusz Kostrzak i ? – Zastawa 1100.

Janusz Waluś i Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport SL.

Janusz Waluś i Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport SL.

Andrzej Koper i Dariusz Szerejko – Zastawa 1100.

Andrzej Koper i Dariusz Szerejko – Zastawa 1100.

Tadeusz Betlej i Krzysztof Adamski – Trabant 601.

Tadeusz Betlej i Krzysztof Adamski – Trabant 601.

Witold Kołder i Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.

Witold Kołder i Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.

Kazimierz Jarząbek i Marek Michalski – Trabant 601.

Kazimierz Jarząbek i Marek Michalski – Trabant 601.

Janusz Wysoczyński i Andrzej Kowalski – Polski Fiat 126p.

Janusz Wysoczyński i Andrzej Kowalski – Polski Fiat 126p.

Wiesław Cygan i Ryszard Makuch – Polski Fiat 126p.

Wiesław Cygan i Ryszard Makuch – Polski Fiat 126p.

Andrzej Grzegorzek i Jerzy Baran – Trabant 601.

Andrzej Grzegorzek i Jerzy Baran – Trabant 601.

Tomasz Barański i Paweł Barański – Polski Fiat 126p.

Tomasz Barański i Paweł Barański – Polski Fiat 126p.

Paweł Noakowski i Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.

Paweł Noakowski i Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.

Bogusław Dymek i Erwin Meisel – Trabant 601.

Bogusław Dymek i Erwin Meisel – Trabant 601.

Leszek Jabłoński i Ryszard Dragon – Trabant 601.

Leszek Jabłoński i Ryszard Dragon – Trabant 601.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Andrzej Świder i Marian Wloka – Polski Fiat 126p.

Andrzej Świder i Marian Wloka – Polski Fiat 126p.

Andrzej Lubiak i Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.

Andrzej Lubiak i Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla i Józef Stachera – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla i Józef Stachera – Polski Fiat 126p.

Mirosław Krachulec i Wojciech Mądrzycki – Polski Fiat 126p.

Mirosław Krachulec i Wojciech Mądrzycki – Polski Fiat 126p.

Jerzy Poznański i Jan Poznański – Polski Fiat 126p.

Jerzy Poznański i Jan Poznański – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Winkowski i Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Winkowski i Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.

Marek Obrądalski i Olgierd Waydowski – Polski Fiat 126p.

Marek Obrądalski i Olgierd Waydowski – Polski Fiat 126p.

Rajd Krokusy 1977r

Polskie Fiaty 126p na trasie odwołanego oesu.

Michał Pinis i Michał Stan – Polski Fiat 126p.

Michał Pinis i Michał Stan – Polski Fiat 126p.

Kazimierz Kolinka i Zdzisław Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Kazimierz Kolinka i Zdzisław Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Zawiliński i Zbigniew Młoghowiecki – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Zawiliński i Zbigniew Młoghowiecki – Polski Fiat 126p.

Jacek Witowski i Tadeusz Rybka – Polski Fiat 126p.

Jacek Witowski i Tadeusz Rybka – Polski Fiat 126p.

Jan Koniecki i Ryszard Swatkowski – Polski Fiat 126p.

Jan Koniecki i Ryszard Swatkowski – Polski Fiat 126p.

Piotr Śnieg i Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.

Piotr Śnieg i Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.

Henryk Pinis i Ireneusz Kijas – Polski Fiat 126p.

Henryk Pinis i Ireneusz Kijas – Polski Fiat 126p.

Daniel Gronicki i Andrzej Jędrychowski – Polski Fiat 126p.

Daniel Gronicki i Andrzej Jędrychowski – Polski Fiat 126p.

Daniel Gronicki i Andrzej Jędrychowski – Polski Fiat 126p.

Daniel Gronicki i Andrzej Jędrychowski – Polski Fiat 126p.

Rajd Krakowski 1977r

Polski Fiat 126p załogi startującej w rajdzie okręgowym.

Rajd Krokusy 1977r.

Polski Fiat 126p załogi startującej w rajdzie okręgowym.

Rajd Krakowski 1977r.

Polski Fiat 126p załogi startującej w rajdzie okręgowym.

Rajd Krakowski 1977r

Polski Fiat 126p załogi startującej w rajdzie okręgowym.

Rajd Krokusy 1977r

Polski Fiat 127p załogi startującej w rajdzie okręgowym.

Rajd Krakowski 1977r

Polski Fiat 125p załogi startującej w rajdzie okręgowym.

Rajd Krakowski 1977r

Rajd Krakowski 1977r.

Rajd Krokusy 1977r

Polskie Fiaty 125p załóg startujących w rajdzie okręgowym.

Rajd Krakowski 1977r

Polskie Fiaty 125p załóg startujących w rajdzie okręgowym.

OS 1. Chełm – Bielany.
Odwołany.

OS 2.
1. Włodzimierz Groblewski – 228, 2. Maciej Stawowiak – 229, 3. Jerzy Landsberg – 230, 4. Roman Pulchny – 240, 5. Włodzimierz Dominowski – 241, 6. Józef Ważny, Tadeusz Dębowski – 243, 8. Jeremi Doria Dernałowicz, Wiktor Polak, Zdzisław Szafrański – 244, 11. Andrzej Radecki, Marek Karczewski – 247, 13. Janusz Szajng, Bogdan Wozowicz – 248, 15. Marian Bublewicz – 249, 16. Adam Masłowiec – 250, 17. Ryszard Plucha – 251, 18. Czesław Zadygowicz, Jerzy Kobyliński – 253, 20. Ireneusz Romejko, Andrzej Witkowicz, Ryszard Luciński – 254, 23. Janusz Książkiewicz – 255, 24. Tadeusz Fuglewicz, Marek Dąbek, Alfons Luksa – 256, 27. Ryszard Ryzel – 257, 28. Ryszard Grychtoł, Jan Wojciechowski – 258, 30. Henryk Podsiedlik, Henryk Mandera, Andrzej Włoch – 261, 33. Alfons Luksa – 262, 34. Tadeusz Kudłaty, Jacek Grocholski – 264, 36. Kazimierz Jaromin, Janusz Waluś – 265, 38. Krystian Bielowski, Witold Nalewaj – 267, 40. Jerzy Lipiński – 268, 41. Tadeusz Betlej – 269, 42. Andrzej Klejna, Andrzej Koper, Eugeniusz Kulawik – 272, 45, Tadeusz Michalak, Wacław Pobożniak – 273, 47. Zbigniew Soszka – 274, 48. Witold Kołder, Bogusław Dawidów – 276, 50. Jerzy Udziela – 277, 51. Lesław Orski – 278, 52. Dariusz Biernacki, Andrzej Grzegorzek – 279, 54. Tadeusz Hoppe – 281, 55. Maciej Halczyński – 282, 56. Andrzej Lubiak – 283, 57. Andrzej Świder – 284, 58. Janusz Szerla – 290, 59. Waldemar Ogrodniczak – 292, 60. Ryszard Nowak – 293, 61. Jan Koniecki – 294, 62. Henryk Pinis – 295, 63. Marek Ryndak – 298, 64. Bogusław Dymek, Michał Pinis – 299, 66. Kazimierz Jarząbek, Daniel Gronicki – 302, 68. Krzysztof Winkowski – 303, 69. Andrzej Grochala, Mirosław Krachulec – 304, 71. Tomasz Barański – 305, 72. Paweł Noakowski – 309, 73. Leszek Jabłoński, Piotr Śnieg – 310, 75. Bogdan Drągowski, Jerzy Poznański – 313, 77. Marek Obrądalski – 319, 78. Janusz Wysoczyński – 321, 79. Kazimierz Kolinka – 328, 80. Krzysztof Zawiliński – 330, 81. Jacek Witowski – 334,
Oesu nie ukończyli: Mariusz Kostrzak i Wiesław Cygan.

OS 3.
1. Włodzimierz Groblewski – 174, 2. Jerzy Landsberg – 176, 3. Maciej Stawowiak – 177, 4. Tadeusz Dębowski, Włodzimierz Dominowski – 185, 6. Józef Ważny – 186, 7. Wiktor Polak – 188, 8. Jeremi Doria Dernałowicz, Zdzisław Szafrański – 189, 10. Adam Masłowiec, Marek Karczewski – 192, 12. Andrzej Radecki – 193, 13. Ireneusz Romejko – 194, 14. Stanisław Wyka – 197, 15. Marian Bublewicz, Marek Dąbek, Bogdan Wozowicz – 198, 18. Andrzej Witkowicz, Ryszard Plucha – 199, 20. Ryszard Grychtoł, Tadeusz Fuglewicz, Jerzy Kobyliński – 200, 23. Ryszard Luciński, Ryszard Ryzel – 201, 25. Henryk Mandera, Roman Pulchny, Alfons Luksa – 202, 28. Henryk Podsiedlik, Czesław Zadygowicz, Andrzej Włoch – 204, 31. Jerzy Udziela, Bogusław Dawidów, Krystian Bielowski, Tadeusz Kudłaty – 205, 35. Witold Nalewaj, Jacek Grocholski – 207, 37. Janusz Szajng, Janusz Waluś – 209, 39. Jerzy Lipiński, Wacław Pobożniak – 211, 41. Andrzej Klejna – 212, 42. Eugeniusz Kulawik, Bogusław Dawidów – 215, 44. Tadeusz Hoppe – 216, 45. Tadeusz Michalak – 217, 46. Andrzej Koper, Tadeusz Betlej – 218, 48. Maciej Halczyński – 219, 49. Witold Kołder – 221, 50. Dariusz Biernacki – 222, 51. Lesław Orski – 225, 52. Zbigniew Soszka – 230, 53. Andrzej Grzegorzek – 231, 54. Ryszard Nowak – 232, 55. Andrzej Świder, Andrzej Lubiak – 233, 57. Bogdan Drągowski, Andrzej Grochala, Waldemar Ogrodniczak – 235, 60. Janusz Szerla – 239, 61. Jan Koniecki - 243, 62. Kazimierz Jarząbek, Tomasz Barański – 245, 64. Bogusław Dymek, Marek Ryndak, Mirosław Krachulec, Henryk Pinis – 247, 68. Michał Pinis, Daniel Gronicki – 249, 70. Piotr Śnieg – 255, 71. Paweł Noakowski – 256, 72. Janusz Wysoczyński – 263, 73. Krzysztof Zawiliński – 264, 74. Kazimierz Kolinka – 269, 75. Jacek Witowski – 277, 76. Jan Wojciechowski – 282, 77. Krzysztof Winkowski – 294, 78. Jerzy Poznański – 295,
Oesu nie ukończył Leszek Jabłoński.

OS 4 i 5.
Odwołane.

OS 6.
1. Maciej Stawowiak – 205, 2. Włodzimierz Groblewski – 208, 3. Jerzy Landsberg – 216, 4. Józef Ważny – 217, 5. Marian Bublewicz – 220, 6. Ryszard Grychtoł – 221, 7. Marek Karczewski – 222, 8. Andrzej Radecki – 226, 9. Janusz Książkiewicz – 227, 10. Adam Masłowiec, Wiktor Polak – 232, 12. Bogdan Wozowicz, Jerzy Kobyliński – 240, 14. Tadeusz Fuglewicz, Andrzej Lubiak – 244, 16. Janusz Szajng – 247, 17. Ireneusz Romejko, Zdzisław Szafrański – 248, 19. Janusz Waluś – 249, 20. Ryszard Ryzel – 250, 21. Tadeusz Kudłaty – 252, 22. Marek Dąbek – 253, 23. Andrzej Witkowicz, Andrzej Grzegorzek – 254, 25. Roman Pulchny, Witold Nalewaj, Jerzy Lipiński – 255, 28. Alfons Luksa – 256, 29. Ryszard Luciński, Andrzej Świder – 257, 31. Krystian Bielowski – 258, 32. Jan Wojciechowski – 259, 33. Jacek Grocholski, Janusz Szerla – 263, 35. Ryszard Plucha – 264, 36. Stanisław Wyka – 265, 37. Eugeniusz Kulawik, Bogusław Dawidów, Paweł Noakowski – 267, 40. Andrzej Klejna – 268, 41. Tadeusz Michalak – 269, 42. Lesław Orski – 270, 43. Henryk Mandera – 272, 44. Andrzej Koper, Tomasz Barański – 273, 46. Marek Ryndak – 274, 47. Tadeusz Betlej, Krzysztof Winkowski – 275, 49. Henryk Podsiedlik, Jan Koniecki – 277, 51. Dariusz Biernacki – 278, 52. Kazimierz Jaromin, Zbigniew Soszka – 280, 54. Tadeusz Dębowski – 281, 55. Henryk Pinis – 285, 56. Mirosław Krachulec – 286, 57. Jerzy Udziela, Bogusław Dymek – 287, 59. Maciej Halczyński – 288, 60. Tadeusz Hoppe, Michał Pinis – 289, 62. Piotr Śnieg – 290, 63. Jerzy Poznański, Daniel Gronicki – 298, 65. Witold Kołder – 301, 66. Wacław Pobożniak – 302, 67. Kazimierz Jarząbek – 308, 68. Ryszard Nowak – 309, 69. Kazimierz Kolinka – 313, 70. Waldemar Ogrodniczak – 315, 71. Marek Obrądalski – 322, 72. Andrzej Włoch – 323, 73. Jacek Witowski – 329, 74. Bogdan Drągowski – 343, 75.Janusz Wysoczyński – 336, 76. Krzysztof Zawiliński – 347, 77. Włodzimierz Dominowski, Andrzej Grochala – T.
Oesu nie ukończyli: Jeremi Doria Dernałowicz i Czesław Zadygowicz.

Tadeusz Betlej i Krzysztof Adamski – Trabant 601.

Tadeusz Betlej i Krzysztof Adamski – Trabant 601. (Pędzą samochody, mijają lata)

OS 7.
1. Jerzy Landsberg – 186, 2. Krzysztof Groblewski – 189, 3. Maciej Stawowiak – 192, 4. Józef Ważny – 195, 5. Marek Karczewski – 197, 6. Wiktor Polak – 199, 7. Zdzisław Szafrański – 205, 8. Andrzej Radecki – 206, 9. Bogdan Wozowicz – 207, 10. Jerzy Kobyliński – 209, 11. Janusz Książkiewicz – 213, 12. Ryszard Grychtoł – 214, 13. Janusz Szajng – 215, 14. Marek Rompel – 216, 15. Andrzej Witkowicz – 217, 16. Ireneusz Romejko – 219, 17. Tadeusz Fuglewicz, Tadeusz Kudłaty – 220, 19. Tadeusz Dębowski – 221, 20. Witold Nalewaj – 222, 21. Ryszard Plucha – 224, 22. Roman Pulchny – 225, 23. Kazimierz Jaromin, Andrzej Koper, Jerzy Lipiński – 226, 26. Tadeusz Michalak, Andrzej Klejna – 227, 28. Krystian Bielowski, Bogusław Dawidów – 229, 30. Henryk Mandera, Stanisław Wyka – 230, 32. Janusz Waluś, Alfons Luksa – 232, 34. Andrzej Lubiak – 236, 35. Ryszard Luciński – 237, 36. Tadeusz Betlej – 238, 37. Andrzej Włoch – 240, 38. Adam Masłowiec – 241, 39. Leslaw Orski – 242, 40. Henryk Podsiedlik, Dariusz Biernacki – 243, 42. Włodzimierz Dominowski – 244, 43. Witold Kołder, Maciej Halczyński – 245, 45. Zbigniew Soszka – 246, 46. Janusz Szerla – 252, 47. Eugeniusz Kulawik, Tadeusz Hoppe – 253, 49. Henryk Pinis – 257, 50. Tomasz Barański – 258, 51. Ryszard Nowak, Marek Dąbek, Krzysztof Winkowski, Michał Pinis – 259, 55. Paweł Noakowski – 261, 56. Mirosław Krachulec – 262, 57. Marek Ryndak – 265, 58. Jan Wojciechowski – 266, 59. Marian Bublewicz, Waldemar Ogrodniczak – 264, 61. Piotr Śnieg – 269, 62. Bogdan Drągowski – 271, 63. Jerzy Poznański – 279, 64. Jacek Grocholski – 280, 65. Andrzej Grzegorzek – 285, 66. Krzysztof Zawiliński – 287, 67. Janusz Wysoczyński – 288, 68. Wacław Pobożniak – 292, 69. Jan Koniecki – 298, 70. Marek Obrądalski, Kazimierz Kolinka – 300, 72. Kazimierz Jarząbek – 326, 73. Jerzy Udziela, Jacek Witowski – T.
Oesu nie ukończyli: Andrzej Grochala, Bogusław Dymek i Andrzej Świder.

OS 8.
1. Maciej Stawowiak – 363, 2. Włodzimierz Groblewski – 370, 3. Jerzy Landsberg – 373,  4. Janusz Waluś – 380, 5. Andrzej Klejna – 383, 6. Józef Ważny – 384, 7. Lesław Orski – 396, 8. Marek Karczewski – 400, 9. Marian Bublewicz, Adam Masłowiec – 401, 11. Andrzej Radecki – 403, 12. Dariusz Biernacki – 411, 13. Andrzej Koper – 424, 14. Ryszard Grychtoł – 432, 15. Tadeusz Betlej – 433, 16. Tadeusz Dębowski – 447, 17. Wiktor Polak – 453, 18. Janusz Szajng – 462, 19. Janusz Książkiewicz, Witold Kołder – 467, 21. Andrzej Lubiak – 474, 22. Henryk Pinis – 484, 23. Andrzej Grzegorzek – 485, 24. Henryk Podsiedlik – 487, 25. Janusz Szerla – 490, 26. Jan Koniecki – 491, 27. Mirosław Krachulec, Henryk Pinis – 494, 29. Piotr Śnieg – 501, 30. Krzysztof Winkowski – 502, 31. Tomasz Barański – 503, 32. Marek Ryndak – 514, 33. Paweł Noakowski – 517, 34. Zdzisław Szafrański – 519, 35. Kazimierz Jarząbek – 522, 36. Bogdan Wozowicz – 523, 37. Janusz Wysoczyński, Marek Obrądalski – 525, 39. Ryszard Plucha – 529, 40. Tadeusz Fuglewicz – 532, 41. Ireneusz Romejko, Jerzy Kobyliński – 534, 43. Stanisław Wyka – 535, 44. Kazimierz Jaromin, Andrzej Włoch – 537, 45. Ryszard Ryzel, Krzysztof Zawiliński – 538, 47. Jan Wojciechowski – 539, 48. Witold Nalewaj – 542, 49. Tadeusz Kudłaty – 545, 50. Jerzy Poznański – 546, 51. Roman Pulchny – 547, 52. Henryk Mandera – 548, 53. Andrzej Witkowicz – 550, 54. Ryszard Luciński – 553, 55. Jerzy Lipiński – 554, 56. Alfons Luksa – 557, 57. Marek Dąbek – 562, 58. Jacek Grocholski – 569, 59. Maciej Halczyński – 572, 60. Tadeusz Michalak, Zbigniew Soszka – 574, 62. Eugeniusz Kulawik – 580, 63. Krystian Bielowski – 581, 64. Bogusław Dawidów – 587, 65. Jerzy Udziela – 588, 66. Wacław Pobożniak, Kazimierz Kolinka – 590, 68. Tadeusz Hoppe – 597, 69. Waldemar Ogrodniczak – 610, 70. Bogdan Drągowski, Ryszard Nowak – 628,
Oesu nie ukończyli: Włodzimierz Dominowski i Jacek Witowski.

OS 9.
Odwołany.

OS 10.
1. Jerzy Landsberg – 222, 2. Włodzimierz Groblewski – 224, 3. Maciej Stawowiak – 226, 4. Józef Ważny – 230, 5. Wiktor Polak – 239, 6. Marian Bublewicz – 242, 7. Bogdan Wozowicz – 244, 8. Adam Masłowiec – 245, 9. Andrzej Radecki – 246, 10. Ryszard Plucha, Zdzisław Szafrański – 248, 12. Stanisław Wyka – 249, 13. Ireneusz Romejko – 251, 14. Jerzy Kobyliński, Ryszard Ryzel – 253, 16. Tadeusz Kudłaty – 254, 17. Tadeusz Fuglewicz – 255, 18. Alfons Luksa – 261, 19. Marek Dąbek, Roman Pulchny – 262, 21. Ryszard Grychtoł, Andrzej Witkowicz, Jacek Grocholski – 263, 24. Andrzej Klejna, Henryk Mandera – 265, 26. Kazimierz Jaromin – 266, 27. Janusz Waluś, Witold Nalewaj – 267, 29. Andrzej Koper – 268, 30. Andrzej Włoch, Bogusław Dawidów – 270, 32. Tadeusz Betlej, Jerzy Lipiński – 271, 34. Janusz Szajng, Tadeusz Michalak, Zbigniew Soszka, Eugeniusz Kulawik – 273, 38. Dariusz Biernacki – 274, 39. Tadeusz Dębowski – 275, 40. Maciej Halczyński – 276, 41. Witold Kołder – 278, 42. Tadeusz Hoppe – 281, 43. Lesław Orski – 282, 44. Andrzej Grzegorzek – 286, 45. Janusz Książkiewicz – 288, 46. Ryszard Luciński – 291, 47. Andrzej Lubiak – 292, 48. Henryk Podsiedlik – 293, 49. Ryszard Nowak – 294, 50. Henryk Pinis – 296, 51. Jan Koniecki – 297, 52. Janusz Szerla – 300, 53. Waldemar Ogrodniczak, Krzysztof Winkowski – 302, 55. Tomasz Barański, Marek Ryndak – 303, 57. Mirosław Krachulec – 311, 58. Paweł Noakowski, Piotr Śnieg – 312, 60. Janusz Wysoczyński – 318, 61. Bogdan Drągowski – 320, 62. Marek Obrądalski, Michał Pinis – 322, 64. Jerzy Poznański, Krzysztof Zawiliński – 323, 66. Kazimierz Jarząbek – 327, 67. Krystian Bielowski – 329, 68. Kazimierz Kolinka – 350, 69. Jan Wojciechowski – T.
Oesu nie ukończyli: Marek Karczewski, Jerzy Udziela i Wacław Pobożniak.

Andrzej Klejna i Janusz Klejna – Zastawa 1100.

Andrzej Klejna i Janusz Klejna – Zastawa 1100.

OS 11.
1. Włodzimierz Groblewski – 215, 2. Maciej Stawowiak – 216, 3. Jerzy Landsberg – 220, 4. Wiktor Polak – 234, 5. Janusz Szajng – 335, 6. Józef Ważny – 238, 7. Andrzej Radecki – 244, 8. Bogdan Wozowicz – 247, 9. Marian Bublewicz – 248, 10. Zdzisław Szafrański – 249, 11. Adam Masłowiec – 252, 12. Jerzy Kobyliński – 256, 13. Tadeusz Fuglewicz – 257, 14. Tadeusz Kudłaty – 258, 15. Andrzej Witkowicz, Ryszard Plucha – 259, 16. Marek Dąbek – 261, 17. Ryszard Ryzel – 262, 18. Tadeusz Dębowski – 264, 19. Henryk Podsiedlik – 265, 20. Ryszard Grychtoł – 267, 21. Henryk Mandera – 269, 22. Kazimierz Jaromin, Jerzy Lipiński – 271, 24. Roman Pulchny, Witold Nalewaj – 272, 26. Stanisław Wyka, Ryszard Luciński, Jacek Grocholski – 274, 29. Jan Wojciechowski – 275, 30. Bogusław Dawidów – 276, 31. Andrzej Grzegorzek – 277, 32. Alfons Luksa – 278, 33. Andrzej Włoch – 282, 34. Tadeusz Michalak, Maciej Halczyński – 284, 36. Zbigniew Soszka – 287, 37. Tadeusz Hoppe – 299, 38. Eugeniusz Kulawik – 301, 39. Tadeusz Betlej – 303, 40. Dariusz Biernacki – 304, 41. Ryszard Nowak, Witold Kołder – 307, 43. Waldemar Ogrodniczak – 308, 44. Bogdan Drągowski – 321, 45. Andrzej Lubiak – 332, 46. Janusz Szerla – 348, 47. Marek Ryndak, Mirosław Krachulec – 350, 49. Henryk Pinis – 356, 50. Tomasz Barański – 359, 51. Kazimierz Jarząbek – 370, 52. Michał Pinis – 372, 53. Krystian Bielowski – 374, 54. Marek Obrądalski – 390, 55. Jerzy Poznański – 394, 56. Janusz Wysoczyński – 402, 57. Piotr Śnieg – 426, 58. Kazimierz Kolinka – 432, 59. Krzysztof Zawiliński – 438, 60. Lesław Orski, Janusz Waluś, Andrzej Koper, Krzysztof Winkowski, Jan Koniecki – T.
Oesu nie ukończyli: Janusz Książkiewicz, Ireneusz Romejko i Andrzej Klejna.

OS 12.
1. Maciej Stawowiak – 229, 2. Włodzimierz Groblewski – 231, 3. Jerzy Landsberg, Henryk Podsiedlik – 236, 5. Józef Ważny – 240, 6. Wiktor Polak – 244, 7. Marian Bublewicz – 245, 8. Andrzej Radecki – 247, 9. Adam Masłowiec – 249, 10. Bogdan Wozowicz – 250. 11. Zdzisław Szafrański – 257, 12. Tadeusz Kudłaty – 262, 13. Ryszard Grychtoł – 263, 14. Ryszard Plucha, Stanisław Wyka – 264, 16. Andrzej Włoch – 266, 17. Ryszard Ryzel – 267, 18. Alfons Luksa – 270, 19. Tadeusz Fuglewicz – 273, 20. Henryk Mandera, Ryszard Luciński, Bogusław Dawidów – 274, 23. Andrzej Witkowicz, Roman Pulchny – 275, 25. Jerzy Kobyliński – 276, 26. Jerzy Lipiński – 278, 27. Tadeusz Michalak – 280, 28. Marek Dąbek, Tadeusz Betlej – 281, 30. Tadeusz Dębowski – 282, 31. Witold Nalewaj – 283, 32. Janusz Waluś – 284, 33. Kazimierz Jeromin – 286, 34. Andrzej Koper – 288, 35. Jan Wojciechowski – 289, 36. Jacek Grocholski – 290, 37. Lesław Orski – 292, 38. Tadeusz Hoppe – 295, 39. Maciej Halczyński – 296, 40. Waldemar Ogrodniczak – 301, 41. Andrzej Lubiak – 303, 42. Zbigniew Soszka – 305, 43. Ryszard Nowak – 306, 44. Dariusz Biernacki – 307, 45. Andrzej Grzegorzek – 308, 46. Janusz Szajng – 310, 47. Witold Kołder – 313, 48. Tomasz Barański – 315, 49. Janusz Szerla – 320, 50. Mirosław Krachulec – 321, 51. Piotr Śnieg – 324, 52. Bogdan Drągowski – 325, 53. Marek Ryndak – 328, 54. Jan Koniecki – 329, 55. Kazimierz Jarząbek – 336, 56. Paweł Noakowski – 339, 57. Michał Pinis – 340, 58. Jerzy Poznański – 342, 59. Marek Obrądalski – 355, 60. Janusz Wysoczyński – 356, 61. Krzysztof Zawiliński – 364, 62. Henryk Pinis – 385, 63. Kazimierz Kolinka – 390, 64. Eugeniusz Kulawik – T.
Oesu nie ukończyli: Krystian Bielowski i Krzysztof Winkowski.

OS 13.
1. Jerzy Landsberg – 203, 2. Maciej Stawowiak, Włodzimierz Groblewski – 205, 4. Józef Ważny – 206, 5. Andrzej Radecki – 217, 6. Adam Masłowiec – 220, 7. Marian Bublewicz, Wiktor Polak – 225, 9. Bogdan Wozowicz, Zdzisław Szafrański – 228, 11. Ryszard Grychtoł – 232, 12. Ryszard Ryzel – 235, 13. Jerzy Kobyliński – 238, 14. Tadeusz Kudłaty – 239, 15. Janusz Szajng – 240, 16. Henryk Mandera, Andrzej Włoch – 241, 18. Tadeusz Dębowski – 242, 19. Henryk Podsiedlik, Tadeusz Fuglewicz, Ryszard Plucha, Stanisław Wyka – 243, 23. Roman Pulchny – 245, 24. Alfons Luksa – 246, 25. Andrzej Witkowicz – 247, 26. Marek Dąbek – 248, 27. Jan Wojciechowski, Janusz Waluś – 249, 29. Witold Nalewaj – 251, 30. Jerzy Lipiński – 252, 31. Bogusław Dawidów – 254, 32. Zbigniew Soszka – 255, 33. Kazimierz Jaromin – 256, 34. Andrzej Koper, Ryszard Luciński – 257, 36. Tadeusz Michalak – 258, 37. Lesław Orski – 261, 38. Maciej Halczyński – 263, 39. Mirosław Krachulec – 265, 40. Tadeusz Betlej, Tadeusz Hoppe – 266, 42. Dariusz Biernacki – 268, 43. Witold Kołder, Andrzej Lubiak – 270, 45. Andrzej Grzegorzek – 274, 46. Waldemar Ogrodniczak – 275, 47. Janusz Szerla – 277, 48. Ryszard Nowak – 282, 49. Marek Ryndak, Piotr Śnieg – 283, 51. Tomasz Barański, Henryk Pinis – 285, 53. Michał Pinis – 287, 54. Bogdan Drągowski – 288, 55. Jan Koniecki – 289, 56. Paweł Noakowski – 292, 57. Mirosław Krachulec – 293, 58. Kazimierz Jarząbek – 295, 59. Jerzy Poznański – 298, 60. Marek Obrądalski – 303, 61. Krzysztof Zawiliński – 305, 62. Janusz Wysoczyński – 318, 63. Kazimierz Kolinka – 325, 64. Eugeniusz Kulawik – 368.

OS 14.
1. Maciej Stawowiak – 239, 2. Włodzimierz Groblewski – 245, 3. Wiktor Polak – 248, 4. Józef Ważny – 251, 5. Zdzisław Szafrański – 260, 6. Bogdan Wozowicz – 263, 7. Andrzej Radecki – 266, 8. Janusz Szajng, Ryszard Ryzel – 272, 10. Marian Bublewicz – 273, 11. Marek Dąbek – 274, 12. Adam Masłowiec, Ryszard Grychtoł – 275, 14. Tadeusz Fuglewicz, Jerzy Kobyliński – 279, 16. Tadeusz Kudłaty – 280, 17. Andrzej Witkowicz – 282, 18. Jerzy Lipiński – 283, 19. Witold Nalewaj – 288, 20. Stanisław Wyka – 289, 21. Roman Pulchny – 290, 22. Ryszard Plucha – 293, 23. Maciej Halczyński – 295, 24. Kazimierz Jaromin, Henryk Mandera, Bogusław Dawidów – 296, 27. Tadeusz Dębowski – 297, 28. Ryszard Luciński – 298, 29. Tadeusz Michalak – 300, 30. Andrzej Włoch – 301, 31. Alfons Luksa – 302, 32. Henryk Podsiedlik, Januś Waluś, Tadeusz Betlej – 303, 35. Andrzej Koper – 308, 36. Tadeusz Hoppe – 319, 37. Lesław Orski – 320, 38. Waldemar Ogrodniczak – 322, 39. Witold Kołder, Andrzej Grzegorzek – 323, 41. Dariusz Biernacki – 324, 42. Bogdan Drągowski – 328, 43. Jerzy Landsberg – 334, 44. Ryszard Nowak – 339, 45. Janusz Szerla – 344, 46. Marek Ryndak – 347, 47. Eugeniusz Kulawik – 348, 48. Henryk Pinis – 349, 49. Tomasz Barański, Michał Pinis – 354, 51. Jan Koniecki – 358, 52. Piotr Śnieg – 360, 53. Paweł Noakowski – 363, 54. Marek Obrądalski – 374, 55. Jerzy Poznański – 375, 56. Kazimierz Jarząbek – 376, 57. Andrzej Lubiak – 385, 58. Krzysztof Zawiliński – 389, 59.Jacek Grocholski – 401, 60. Janusz Wysoczyński – 403, 61. Kazimierz Kolinka – 415, 62. Zbigniew Soszka – 443, 63. Mirosław Krachulec – 475, 64. Jan Wojciechowski – T.

OS 15.
1. Jerzy Landsberg – 364, 2. Włodzimierz Groblewski – 375, 3. Maciej Stawowiak – 382, 4. Józef Ważny – 383, 5. Zdzisław Szafrański – 391, 6. Bogdan Wozowicz – 396, 7. Jacek Grocholski – 403, 8. Adam Masłowiec – 405, 9. Marian Bublewicz – 407, 10. Jerzy Kobyliński – 410, 11. Andrzej Radecki – 411, 12. Ryszard Ryzel – 412, 13. Tadeusz Michalak, Andrzej Witkowicz – 417, 15. Tadeusz Fuglewicz – 418, 16. Marek Dąbek – 420, 17. Ryszard Grychtoł – 429, 18. Henryk Mandera – 430, 19. Tadeusz Kudłaty – 431, 20. Roman Pulchny – 433, 21. Karol Wyka – 434, 22. Jerzy Lipiński – 437, 23. Bogusław Dawidów – 438, 24. Andrzej Włoch – 439, 25. Janusz Waluś – 441, 26. Ryszard Plucha – 442, 27. Kazimierz Jaromin – 444, 28. Henryk Podsiedlik – 446, 29. Ryszard Luciński – 449, 30. Andrzej Koper – 454, 31. Tadeusz Dębowski, Zbigniew Soszka – 455, 33. Janusz Szajng – 457, 34. Tadeusz Betlej – 461, 35. Maciej Halczyński – 462, 36. Waldemar Ogrodniczak – 472, 37. Tadeusz Hoppe – 479, 38. Alfons Luksa – 480, 39. Jan Wojciechowski – 481, 40. Lesław Orski – 482, 41. Dariusz Biernacki – 490, 42. Ryszard Nowak – 497, 43. Bogdan Drągowski – 500, 44. Eugeniusz Kulawik – 505, 45. Andrzej Lubiak – 514, 46. Andrzej Grzegorzek – 521, 47. Mirosław Krachulec – 532, 48. Marek Ryndak – 534, 49. Henryk Pinis – 537, 50. Janusz Szerla – 538, 51. Tomasz Barański – 540, 52. Michał Pinis – 546, 53. Jan Koniecki – 547, 54. Piotr Śnieg – 548, 55. Paweł Noakowski  - 559, 56. Wiktor Polak – 562, 57. Marek Obrądalski – 565, 58. Krzysztof Zawiliński – 594, 59. Jerzy Poznański – 598, 60. Witold Kołder – 602, 61. Kazimierz Kolinka – 624, 62. Janusz Wysoczyński – 632, 63. Kazimierz Jarząbek – 642, 64. Witold Nalewaj – T.

OS 16.
1. Maciej Stawowiak – 225, 2. Włodzimierz Groblewski – 227, 3. Marian Bublewicz – 229, 4. Józef Ważny – 231, 5. Andrzej Radecki – 233, 6. Ryszard Grychtoł – 234, 7. Ryszard Ryzel – 236, 8. Wiktor Polak, Bogdan Wozowicz – 237, 10. Zbigniew Soszka – 238, 11. Adam Masłowiec – 244, 12. Jerzy Kobyliński – 247, 13. Janusz Szajng – 248, 14. Tadeusz Michalak – 250, 15. Tadeusz Kudłaty – 253, 16. Marek Dąbek, Andrzej Lubiak – 254, 18. Tadeusz Fuglewicz, Jan Wojciechowski – 258, 20. Jerzy Lipiński – 259, 21. Zdzisław Szafrański – 260, 22. Stanisław Wyka – 263, 23. Andrzej Witkowicz, Roman Pulchny, Bogusław Dawidów – 264, 26. Alfons Luksa – 270, 27. Jacek Grocholski – 272, 28. Tadeusz Dębowski – 273, 29. Janusz Szerla – 274, 30. Lesław Orski – 276, 31. Tadeusz Hoppe – 281, 32. Marek Ryndak – 284, 33. Ryszard Plucha – 285, 34. Dariusz Biernacki, Henryk Mandera – 286, 36. Mirosław Krachulec – 288, 37. Eugeniusz Kulawik – 289, 38. Piotr Śnieg, Henryk Pinis – 290, 40. Michał Pinis – 292, 41. Maciej Halczyński, Tomasz Barański, Paweł Noakowski – 294, 44. Ryszard Luciński, Andrzej Grzegorzek – 296, 46. Jan Koniecki – 297, 47. Henryk Podsiedlik – 298, 48. Ryszard Nowak – 300, 49. Jerzy Poznański – 303, 50. Kazimierz Jarząbek – 304, 51. Janusz Waluś, Waldemar Ogrodniczak – 305, 53. Witold Kołder – 323, 54. Andrzej Grzegorzek – 324, 55. Andrzej Włoch – 325, 56. Marek Obrądalski – 328, 57. Kazimierz Kolinka – 337, 58. Krzysztof Zawiliński – 342, 59. Bogdan Drągowski – 351, 60. Andrzej Koper – 356.
Oesu nie ukończyli: Jerzy Landsberg, Witold Nalewaj i Tadeusz Betlej.

OS 17.
1. Włodzimierz Groblewski – 199, 2. Maciej Stawowiak – 201, 3. Józef Ważny – 203, 4. Marian Bublewicz, Bogdan Wozowicz – 207, 6. Andrzej Radecki, Wiktor Polak – 212, 8. Zdzisław Szafrański – 213, 9. Ryszard Grychtoł – 214, 10. Ryszard Ryzel – 217, 11. Andrzej Witkowicz – 219, 12. Jerzy Kobyliński – 220, 13. Tadeusz Fuglewicz, Tadeusz Kudłaty – 226, 15. Janusz Szajng – 229, 16. Tadeusz Dębowski – 230, 17. Tadeusz Michalak, Ryszard Plucha – 231, 19. Bogusław Dawidów – 232, 20. Roman Pulchny – 233, 21. Andrzej Koper, Alfons Luksa, Stanisław Wyka, Jerzy Lipiński – 235, 25. Marek Dąbek – 237, 26. Kazimierz Jaromin, Henryk Mandera – 238, 28. Janusz Waluś, Andrzej Lubiak – 242, 30. Andrzej Włoch, Jacek Grocholski – 244, 32. Lesław Orski, Ryszard Luciński – 248, 34. Witold Kołder – 253, 35. Henryk Podsiedlik – 254, 36. Bogdan Drągowski, Maciej Halczyński – 256, 38. Janusz Szerla – 257, 39. Tadeusz Hoppe – 259, 40. Eugeniusz Kulawik – 260, 41. Dariusz Biernacki – 261, 42. Marek Ryndak, Mirosław Krachulec – 262, 44. Ryszard Nowak – 266, 45. Waldemar Ogrodniczak, Andrzej Grzegorzek, Tomasz Barański, Henryk Pinis – 267, 49. Piotr Śnieg – 269, 50. Paweł Noakowski – 271, 51. Jan Koniecki – 273, 52. Jerzy Poznański – 279, 53. Michał Pinis – 284, 54. Janusz Wysoczyński – 285, 55. Kazimierz Jarząbek – 289, 56. Marek Obrądalski – 304, 57. Kazimierz Kolinka – 306, 58. Krzysztof Zawiliński – 311, 59. Zbigniew Soszka – 457, 60. Jan Wojciechowski – 537.
Oesu nie ukończył Adam Masłowiec.

OS 18.
1. Maciej Stawowiak – 393, 2. Włodzimierz Groblewski – 395, 3. Józef Ważny – 406, 4. Zdzisław Szafrański – 414, 5. Bogdan Wozowicz – 417, 6. Wiktor Polak – 419, 7. Marian Bublewicz, Andrzej Radecki – 422, 9. Janusz Szajng – 434, 10. Andrzej Witkowicz, Ryszard Ryzel – 437, 12. Tadeusz Fuglewicz – 438, 13. Jerzy Kobyliński – 443, 14. Ryszard Grychtoł – 444, 15. Stanisław Wyka – 446, 16. Jerzy Lipiński – 447, 17. Tadeusz Kudłaty – 451, 18. Henryk Mandera – 452, 19. Roman Pulchny – 453, 20. Ryszard Plucha – 457, 21. Alfons Luksa – 461, 22. Bogusław Dawidów – 462, 23. Tadeusz Michalak – 464, 24. Andrzej Włoch – 465, 25. Janusz Waluś – 471, 26. Marek Dąbek – 472, 27. Kazimierz Jaromin, Andrzej Koper, Maciej Halczyński – 475, 30. Tadeusz Dębowski – 477, 31. Jacek Grocholski – 479, 32. Zbigniew Soszka – 482, 33. Lesław Orski – 485, 34. Andrzej Lubiak – 488, 35. Marek Ryndak – 491, 36. Henryk Podsiedlik – 492, 37. Ryszard Luciński – 497, 38. Witold Kołder – 501, 39. Waldemar Ogrodniczak – 502, 40. Jan Wojciechowski, Tadeusz Hoppe – 503, 42. Henryk Pinis – 504, 43. Dariusz Biernacki – 508, 44. Andrzej Grzegorzek – 511, 45. Tomasz Barański, Janusz Szerla – 518, 47. Jan Koniecki – 521, 48. Mirosław Krachulec – 523, 49. Eugeniusz Kulawik – 528, 50. Ryszard Nowak, Piotr Śnieg – 529, 52. Michał Pinis – 532, 53. Marek Obrądalski – 550, 54. Paweł Noakowski – 561, 55. Jerzy Poznański – 563, 56. Kazimierz Jarząbek – 578, 57. Krzysztof Zawiliński – 587, 58. Janusz Wysoczyński – 592, 59. Kazimierz Kolinka – 595, 60. Bogdan Drągowski – 611.

OS 19.
1. Włodzimierz Groblewski – 155, 2. Maciej Stawowiak – 157, 3. Józef Ważny – 164, 4. Bogdan Wozowicz – 167, 5. Wiktor Polak – 168, 6. Marian Bublewicz, Andrzej Radecki – 169, 8. Andrzej Witkowicz, Zdzisław Szafrański – 173, 10. Ryszard Ryzel – 174, 11. Jerzy Kobyliński – 175, 12. Stanisław Wyka – 177, 13. Ryszard Plucha – 179, 14. Ryszard Grychtoł, Tadeusz Fuglewicz – 180, 16. Tadeusz Kudłaty – 181, 17. Jerzy Lipiński – 182, 18. Roman Pulchny, Jacek Grocholski – 183, 20. Janusz Szajng, Alfons Luksa, Bogusław Dawidów – 184, 23. Henryk Mandera, Andrzej Włoch – 186, 25. Zbigniew Soszka, Ryszard Luciński, Maciej Halczyński – 187, 28. Marek Dąbek, Andrzej Koper – 188, 30. Tadeusz Michalak – 190, 31. Tadeusz Dębowski, Janusz Waluś – 191, 33. Kazimierz Jaromin – 193, 34. Witold Kołder, Andrzej Grzegorzek – 198, 36. Lesław Orski – 199, 37. Tadeusz Hoppe – 200, 38. Bogdan Drągowski – 202, 39. Jan Wojciechowski – 203, 40. Dariusz Biernacki, Waldemar Ogrodniczak – 204, 42. Henryk Podsiedlik, Ryszard Nowicki, Mirosław Krachulec – 206, 45. Tomasz Barański – 207, 46. Andrzej Lubiak – 309, 47. Henryk Pinis – 316, 48. Mirosław Krachulec – 319, 49. Janusz Szerla, Jan Koniecki – 321, 51. Michał Pinis – 324, 52. Paweł Noakowski – 325, 53. Krzysztof Zawiliński – 337, 54. Marek Obrądalski – 342, 55. Jerzy Poznański – 344, 56. Kazimierz Kolinka – 365, 57. Marek Ryndak – T.
Oesu nie ukończył Kazimierz Jarząbek.

OS 20.
1. Maciej Stawowiak – 239, 2. Włodzimierz Groblewski, Józef Ważny – 241, 4. Marian Bublewicz – 253, 5. Bogdan Wozowicz – 254, 6. Wiktor Polak – 259, 7. Zdzisław Szafrański – 262, 8. Andrzej Radecki – 263, 9. Jerzy Kobyliński – 267, 10. Ryszard Ryzel – 270, 11. Janusz Szajng – 272, 12. Andrzej Witkowicz – 273, 13. Roman Pulchny – 274, 14. Alfons Luksa – 275, 15. Bogusław Dawidów – 276, 16. Tadeusz Kudłaty – 277, 17. Ryszard Plucha, Jerzy Lipiński – 278, 19. Stanisław Wyka – 279, 20. Zbigniew Soszka – 282, 21. Tadeusz Michalak, Jacek Grocholski – 284, 23. Andrzej Koper, Henryk Mandera, Andrzej Włoch – 287, 26. Janusz Waluś – 288, 27. Kazimierz Jaromin – 291, 28. Tadeusz Dębowski – 293, 29. Lesław Orski – 296, 30. Marek Dąbek – 297, 31. Maciej Halczyński – 299, 32. Tadeusz Hoppe – 301, 33. Ryszard Luciński – 304, 34. Waldemar Ogrodniczak – 307, 35. Andrzej Grzegorzek – 308, 36. Tadeusz Fuglewicz, Andrzej Lubiak – 309, 38. Dariusz Biernacki – 312, 39. Bogdan Drągowski, Witold kołder – 313, 41. Ryszard Nowak – 315, 42. Henryk Pinis – 316, 43. Mirosław Krachulec – 319, 44. Janusz Szerla, Jan Koniecki – 321, 46. Michał Pinis – 324, 47. Paweł Noakowski – 325, 48. Eugeniusz Kulawik – 329, 49. Janusz Wysoczyński – 335, 50. Krzysztof Zawiliński – 337, 51. Marek Obrądalski – 342, 52. Jerzy Poznański – 344, 53. Jan Wojciechowski – 346, 54. Kazimierz Kolinka – 365, 55. Henryk Podsiedlik – 368, 56. Tomasz Barański – 468, 57. Marek Ryndak – T.
Oesu nie ukończyli: Ryszard Grychtoł i Piotr Śnieg.

OS 21.
1. Maciej Stawowiak – 240, 2. Włodzimierz Groblewski – 247, 3. Józef Ważny – 254, 4. Marian Bublewicz – 259, 5. Wiktor Polak, Bogdan Wozowicz – 261, 7. Zdzisław Szafrański – 263, 8. Ryszard Ryzel – 271, 9. Andrzej Witkowicz, Jerzy Kobyliński – 272, 11. Janusz Szajng – 279, 12. Tadeusz Fuglewicz, Tadeusz Kudłaty – 282, 14. Roman Pulchny, Jerzy Lipiński – 284, 16. Stanisław Wyka – 286, 17. Marek Dąbek, Bogusław Dawidów – 287, 19. Andrzej Radecki – 289, 20. Henryk Mandera – 292, 21. Alfons Luksa, Ryszard Luciński – 294, 23. Zbigniew Soszka – 295, 24. Kazimierz Jaromin, Maciej Halczyński – 298, 25. Andrzej Włoch – 299, 26. Tadeusz Michalak, Ryszard Plucha – 300, 28. Jacek Grocholski – 303, 29. Tadeusz Dębowski – 311, 30. Andrzej Koper – 313, 31. Janusz Waluś – 315, 32. Waldemar Ogrodniczak – 318, 33. Bogdan Drągowski – 323, 34. Andrzej Lubiak – 325, 35. Tadeusz Hoppe – 326, 36. Witold Kołder – 330, 37. Dariusz Biernacki, Lesław Orski, Andrzej Grzegorzek – 332, 40. Marek Ryndak, Janusz Szerla – 334, 42. Ryszard Nowak – 339, 43. Mirosław Krachulec, Jan Koniecki – 340, 45. Michał Pinis, Henryk Pinis – 345, 47. Tomasz Barański – 351, 48. Paweł Noakowski – 358, 49. Krzysztof Zawiliński – 367, 50. Marek Obrądalski – 369, 51. Jerzy Poznański – 370, 52. Eugeniusz Kulawik – 384, 53. Jan Wojciechowski – 395, 54. Janusz Wysoczyński – 400, 55. Kazimierz Kolinka – T.
Oesu nie ukończył Henryk Podsiedlik.

 Andrzej Lubiak i Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.

Andrzej Lubiak i Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.  (Wielkie ściganie 96)

OS 22.
1. Józef Ważny – 365, 2. Maciej Stawowiak, Włodzimierz Groblewski – 374, 4. Wiktor Polak – 377, 5. Bogdan Wozowicz – 386, 6. Janusz Wysoczyński, Zdzisław Szafrański – 389, 8. Marian Bublewicz – 390, 9. Jerzy Kobyliński – 400, 10. Ryszard Ryzel – 401, 11. Andrzej Witkowicz – 405, 12. Henryk Mandera – 409, 13. Marek Dąbek – 416, 14. Kazimierz Jaromin – 417, 15. Tadeusz Kudłaty – 422, 16. Tadeusz Fuglewicz – 424, 17. Jerzy Lipiński – 425, 18. Tadeusz Dębowski, Zbigniew Soszka – 426, 20. Janusz Szajng, Ryszard Plucha – 428, 22. Bogusław Dawidów – 429, 23. Roman Pulchny – 430, 24. Alfons Luksa – 432, 25. Tadeusz Michalak – 433, 26. Jacek Grocholski – 435, 27. Ryszard Luciński – 438, 28. Andrzej Włoch – 441, 29. Andrzej Radecki – 447, 30. Andrzej Koper – 448, 31. Stanisław Wyka – 457, 32. Waldemar Ogrodniczak – 459, 33. Tadeusz Hoppe – 463, 34. Janusz Waluś – 465, 35. Bogdan Drągowski – 466, 36. Lesław Orski – 478, 37. Ryszard Nowak – 484, 38. Andrzej Grzegorzek – 490, 39. Maciej Halczyński – 493, 40. Dariusz Biernacki – 499, 41. Witold Kołder – 502, 42. Andrzej Lubiak, Janusz Szerla – 509, 44. Eugeniusz Kulawik – 516, 45. Marek Ryndak – 517, 46. Michał Pinis – 519, 47. Jan Koniecki – 523, 48. Mirosław Krachulec – 527, 49. Henryk Pinis – 534, 50. Marek Obrądalski – 562, 51. Krzysztof Zawiliński – 575, 52. Jerzy Poznański – 581, 53.Kazimierz Kolinka – 685, 54. Paweł Noakowski – 690, 55. Tomasz Barański – T.
Oesu nie ukończył Jan Wojciechowski.

OS 23.
1. Jan Koniecki – 187, 2. Michał Pinis – 192, 3. Andrzej Lubiak – 193, 4. Janusz Szerla, Henryk Pinis – 194, 6. Mirosław Krachulec – 201, 7. Andrzej Koper – 208, 8. Andrzej Radecki, Ryszard Ryzel – 210, 10. Marian Bublewicz, Józef Ważny – 211, 12. Bogdan Wozowicz – 212, 13. Jerzy Poznański – 214, 14. Kazimierz Kolinka – 215, 15. Zbigniew Soszka – 216, 16. Marek Ryndak – 217, 17. Tadeusz Michalak – 218, 18. Wiktor Polak – 219, 19. Tadeusz Kudłaty – 223, 20. Alfons Luksa – 228, 21. Janusz Szajng, Jerzy Kobyliński – 229, 23. Marek Dąbek – 230, 24. Jerzy Lipiński, Jacek Grocholski – 231, 26. Zdzisław Szafrański – 234, 27. Tadeusz Fuglewicz, Lesław Orski – 235, 29. Roman Pulchny, Bogusław Dawidów – 238, 31. Tadeusz Dębowski, Andrzej Witkowicz – 239, 33. Witold Kołder – 242, 34. Dariusz Biernacki – 243, 35. Ryszard Plucha – 246, 36. Włodzimierz Groblewski – 248, 37. Kazimierz Jaromin, Henryk Mandera – 249, 39. Stanisław Wyka, Krzysztof Zawiliński – 252, 41. Janusz Waluś, Tadeusz Hoppe – 267, 43. Ryszard Luciński – 269, 44. Andrzej Włoch, Maciej Halczyński, Waldemar Ogrodniczak – 270, 47. Janusz Wysoczyński – 271, 48. Ryszard Nowak, Eugeniusz Kulawik – 273, 50. Marek Obrądalski – 282, 51. Bogdan Drągowski – 308, 52. Maciej Stawowiak – 316, 53. Andrzej Grzegorzek, Tomasz Barański – T.
Oesu nie ukończył Paweł Noakowski.

OS 24.
1. Józef Ważny – 191, 2. Maciej Stawowiak – 192, 3. Włodzimierz Groblewski – 195, 4. Marian Bublewicz, Wiktor Polak – 197, 6. Bogdan Wozowicz – 202, 7. Zdzisław Szafrański – 203, 8. Ryszard Ryzel – 205, 9. Andrzej Radecki – 206, 10. Jerzy Kobyliński – 207, 11. Tadeusz Kudłaty – 210, 12. Tadeusz Dębowski – 211, 13. Janusz Szajng – 212, 14. Tadeusz Fuglewicz, Tadeusz Michalak – 215, 16. Kazimierz Jaromin – 216, 17. Henryk Mandera – 217, 18. Andrzej Witkowicz – 218, 19. Andrzej Koper, Roman Pulchny, Alfons Luksa, Jerzy Lipiński, Bogusław Dawidów – 219, 24. Zbigniew Soszka, Jacek Grocholski – 223, 26. Ryszard Luciński – 224, 27. Marek Dąbek – 225, 28. Ryszard Plucha – 226, 29. Stanisław Wyka – 228, 30. Andrzej Włoch – 230, 31. Bogdan Drągowski – 232, 32. Lesław Orski – 236, 33. Janusz Waluś – 238, 34. Maciej Halczyński – 239, 35. Andrzej Grzegorzek – 241, 36. Tadeusz Hoppe, Andrzej Lubiak – 242, 38. Dariusz Biernacki, Witold Kołder – 244, 40. Eugeniusz Kulawik – 246, 41. Waldemar Ogrodniczak, Janusz Szerla – 247, 43. Ryszard Nowak – 249, 44. Mirosław Krachulec, Jan Koniecki – 252, 46. Marek Ryndak – 254, 47. Michał Pinis – 256, 48. Henryk Pinis – 257. 49. Jerzy Poznański – 274, 50. Janusz Wysoczyński, Krzysztof Zawiliński – 276, 52. Marek Obrądalski – 291, 53. Kazimierz Kolinka – 296, 54. Tomasz Barański – 300.

OS 25, 26, 27.
Odwołane.

OS 28.
1. Maciej Stawowiak – 189, 2. Włodzimierz Groblewski – 192, 3. Wiktor Polak – 197, 4. Marian Bublewicz – 198, 5. Bogdan Wozowicz – 203, 6. Andrzej Radecki – 206, 7. Janusz Szajng, Ryszard Ryzel – 210, 9. Tadeusz Kudłaty, Bogusław Dawidów – 214, 11. Tadeusz Michalak – 215, 12. Jerzy Kobyliński – 216, 13. Tadeusz Fuglewicz – 218, 14. Roman Pulchny – 219, 15. Zbigniew Soszka – 220, 16. Kazimierz Jaromin – 221, 17. Alfons Luksa – 222, 18. Marek Dąbek, Ryszard Plucha, Jerzy Lipiński, Ryszard Luciński – 223, 22. Andrzej Koper – 224, 23. Stanisław Wyka, Jacek Grocholski – 226, 25. Andrzej Witkowicz – 230, 26. Andrzej Włoch – 231, 27. Bogdan Drągowski – 235, 28. Henryk Mandera, Tadeusz Hoppe – 238, 30. Janusz Waluś, Andrzej Lubiak – 239, 31. Ryszard Nowak – 240, 32. Lesław Orski – 241, 33. Dariusz Biernacki – 242, 34. Janusz Szerla – 244, 35. Waldemar Ogrodniczak, Marek Ryndak – 247, 37. Henryk Pinis – 249, 38. Mirosław Krachulec, Michał Pinis – 250, 40. Maciej Halczyński – 251, 41. Andrzej Grzegorzek – 254, 42. Witold Kołder – 256, 43. Eugeniusz Kulawik – 261, 44. Jerzy Poznański – 269, 45. Marek Obrądalski – 273, 46. Krzysztof Zawiliński – 274, 47. Zdzisław Szafrański – 278, 48. Józef Ważny – 283, 49. Kazimierz Kolinka – 285, 50. Tadeusz Dębowski – 288, 51. Jan Koniecki – 290, 52. Janusz Wysoczyński – 292, 53. Tomasz Barański – T.

OS 29.
1. Maciej Stawowiak, Józef Ważny – 192, 3. Włodzimierz Groblewski – 194, 4. Marian Bublewicz – 201, 5. Bogdan Wozowicz – 202, 6. Andrzej Radecki, Ryszard Ryzel – 205, 8. Wiktor Polak – 206, 9. Tadeusz Fuglewicz, Zdzisław Szafrański – 208, 11. Ryszard Plucha, Jerzy Kobyliński – 212, 13. Kazimierz Jaromin, Alfons Luksa, Andrzej Włoch – 213, 16. Roman Pulchny – 214, 17. Tadeusz Dębowski, Henryk Mandera, Tadeusz Kudłaty – 215, 20. Zbigniew Soszka, Stanisław Wyka, Bogusław Dawidów – 217, 23. Andrzej Witkowicz, Marek Dąbek – 218, 25. Tadeusz Michalak, Jacek Grocholski – 220, 27. Jerzy Lipiński – 222, 28. Andrzej Koper, Maciej Halczyński – 225, 30. Janusz Waluś – 231, 31. Dariusz Biernacki, Lesław Orski – 232, 33. Janusz Szajng, Eugeniusz Kulawik – 233, 35. Witold Kołder, Tadeusz Hoppe – 234, 37. Andrzej Lubiak – 236, 38. Ryszard Nowak – 237, 39. Janusz Szerla – 238, 40. Marek Ryndak – 240, 41. Ryszard Luciński – 241, 42. Bogdan Drągowski – 242, 43. Andrzej Grzegorzek – 243, 44. Henryk Pinis – 245, 45. Waldemar Ogrodniczak – 246, 46. Jan Koniecki – 248, 47. Michał Pinis – 253, 48. Mirosław Krachulec – 259, 49. Marek Obrądalski – 263, 50. Tomasz Barański – 265, 51. Jerzy Poznański, Krzysztof Zawiliński – 266, 53. Janusz Wysoczyński – 272, 54. Kazimierz Kolinka – 281.

OS 30.
1. Maciej Stawowiak – 242, 2. Włodzimierz Groblewski – 248, 3. Marian Bublewicz, Józef Ważny – 257, 5. Andrzej Radecki – 263, 6. Bogdan Wozowicz, Zdzisław Szafrański – 264, 8. Ryszard Ryzel – 266, 9. Wiktor Polak – 269, 10. Jerzy Kobyliński – 270, 11. Tadeusz Dębowski – 272, 12. Tadeusz Fuglewicz – 274, 13. Henryk Mandera – 275, 14. Ryszard Plucha, Tadeusz Kudłaty – 276, 16. Kazimierz Jaromin, Andrzej Włoch – 278, 18. Bogusław Dawidów – 282, 19. Marek Dąbek – 283, 20. Tadeusz Michalak – 284, 21. Zbigniew Soszka – 285, 22. Alfons Luksa, Jacek Grocholski – 286, 24. Roman Pulchny – 287, 25. Jerzy Lipiński – 288, 26. Stanisław Wyka – 293, 27. Andrzej Koper – 294, 28. Ryszard Luciński – 296, 29. Janusz Waluś – 297, 30. Andrzej Witkowicz – 298, 31. Dariusz Biernacki, Maciej Halczyński – 301, 33. Eugeniusz Kulawik, Tadeusz Hoppe – 307, 35. Ryszard Nowak, Lesław Orski – 309, 37. Bogdan Drągowski – 310, 38. Witold Kołder – 318, 39. Andrzej Lubiak – 319, 40. Jan Koniecki – 321, 41. Marek Ryndak – 322, 42. Andrzej Grzegorzek, Henryk Pinis – 324, 44. Janusz Szajng – 326, 45. Janusz Szerla – 327,  46. Tomasz Barański, Michał Pinis – 331, 48. Mirosław Krachulec – 332, 49. Waldemar Ogrodniczak – 340, 50. Marek Obrądalski – 351, 51. Janusz Wysoczyński – 353, 52. Jerzy Poznański – 354, 53. Krzysztof Zawiliński – 355, 54. Kazimierz Kolinka – 374.

Tadeusz Fuglewicz i Zbigniew Baran – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Fuglewicz i Zbigniew Baran – Polski Fiat 125p/1600.

Jerzy Kobyliński i Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Kobyliński i Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Fuglewicz.

Tadeusz Fuglewicz.

Ryszard Ryzel i Zbigniew Kabulski.

Ryszard Ryzel i Zbigniew Kabulski.

Ryszard Ryzel i Zbigniew Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Ryzel i Zbigniew Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – BMW 1600.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – BMW 1600.

Jerzy Lipiński i Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński.

Jerzy Lipiński.

Kazimierz Jaromin i Krzysztof Galganek – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Kazimierz Jaromin i Krzysztof Galganek – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Piotr Dąbkowski.

Piotr Dąbkowski.

Jerzy Lipiński i Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tadeusz Fuglewicz i Zbigniew Baran – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Fuglewicz i Zbigniew Baran – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Fuglewicz i Zbigniew Baran – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Fuglewicz i Zbigniew Baran – Polski Fiat 125p/1600.

Włodzimierz Krzemiński.

Włodzimierz Krzemiński.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Jerzy Kobyliński i Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Kobyliński i Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Ryzel i Zbigniew Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Ryzel i Zbigniew Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – BMW 1600 oraz Jacek Lewandowski i Maciej Stawowiak.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – BMW 1600 oraz Jacek Lewandowski i Maciej Stawowiak.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – BMW 1600.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – BMW 1600.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – BMW 1600.

Ryszard Luciński i Grzegorz Burenkiewicz – BMW 1600.

Jerzy Lipiński i Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Niewiadomski i Jan Bronikowski.

Andrzej Niewiadomski i Jan Bronikowski.

Tadeusz Dębowski, Maciej Stawowiak, Włodzimierz Krzemiński, Józef Ważny i Włodzimierz Groblewski.

Od lewej: Tadeusz Dębowski, Maciej Stawowiak, Włodzimierz Krzemiński, Józef Ważny i Włodzimierz Groblewski.

Bogusław Dawidów i Ryszard Varisella – Polski Fiat 125p/1500.

Bogusław Dawidów i Ryszard Varisella – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Michalak i Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p /1300.

Tadeusz Michalak i Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p /1300.

Jacek Lewandowski, Józef Ważny i serwis OBR FSO.

Jacek Lewandowski, Józef Ważny i serwis OBR FSO.

Jacek Lewandowski, Józef Ważny, Maciej Stawowiak i Tadeusz Dębowski.

Jacek Lewandowski, Józef Ważny, Maciej Stawowiak i Tadeusz Dębowski.

Ryszard Nowak i Małgorzata Kujawińska – Polski Fiat 125p/1300.

Ryszard Nowak i Małgorzata Kujawińska – Polski Fiat 125p/1300.

Ryszard Nowak i Małgorzata Kujawińska – Polski Fiat 125p/1300.

Ryszard Nowak i Małgorzata Kujawińska – Polski Fiat 125p/1300.

Maciej Halczyński i Stefan Swida – Polski Fiat 125p/1500.

Maciej Halczyński i Stefan Swida – Polski Fiat 125p/1500.

Jacek Grocholski i Janusz Macheta – Polski Fiat 125p/1500.

Jacek Grocholski i Janusz Macheta – Polski Fiat 125p/1500.

Zbigniew Soszka i Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p/1300.

Zbigniew Soszka i Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p/1300.

Dariusz Biernacki i Daniel Szydłowski – Polski Fiat 125p/1300.

Dariusz Biernacki i Daniel Szydłowski – Polski Fiat 125p/1300.

Wiktor Polak i Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.

Nr.17. Wiktor Polak i Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.

Janusz Szajng i Piotr Ślaski – Fiat X 1/9, Roman Pulchny i  Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.18. Janusz Szajng i Piotr Ślaski – Fiat X 1/9, nr.25. Roman Pulchny i  Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p/1500.

Stanisław Wyka i Paweł Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.28. Stanisław Wyka i Paweł Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Kobyliński i Marcin Osiowski, Ryszard Ryzel i Zbigniew Kabulski – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.37. Jerzy Kobyliński i Marcin Osiowski, nr.40. Ryszard Ryzel i Zbigniew Kabulski – Polskie Fiaty 125p/1500.

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Nr. 54. Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport coupe 3 porte.

Andrzej Koper i Dariusz Szerejko – Zastawa 1100.

Andrzej Koper i Dariusz Szerejko – Zastawa 1100.

Rajd Krakowski 1977r

Rajd Krokusy 1977r

Rajd Krakowski 1977r

Rajd Krakowski 1977r

(Pędzą samochody, mijają lata)

Rajd Krakowski 1977r

Rajd Krakowski 1977r

Rajd Krakowski 1977r

Klasyfikacja generalna.

1. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/MC.
2. Józef Ważny / Krzysztof Lederer – Polski Fiat 125p/1600.
3. Maciej Stawowiak / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
4. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1500.
5. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.
6. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.
7. Zdzisław Szafrański / Henryk Pineles – Renault 5 Alpine.
8. Ryszard Ryzel / Roman Kabulski – Polski Fiat 125p/1500.
9. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p/1500.
10.Andrzej Radecki / Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.
11.Tadeusz Kudłaty / Wacław Janowski – Polski Fiat 125p/1500.
12.Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3 porte/1300.
13.Stanisław Wyka / Paweł Gościniak – Polski Fiat 125p/1500.
14.Roman Pulchny / Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p/1500.
15.Janusz Szajng / Piotr Ślaski – Fiat X 1/9.
16.Marek Dąbek / Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport 3 porte/1300.
17.Henryk Mandera / Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1500.
18.Alfons Luksa / Andrzej Nowak – Polski Fiat 125p/1500.
19.Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.
20.Tadeusz Michalak / Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p/1300.
21.Jerzy Lipiński / Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1500.
22.Kazimierz Jaromin / Krzysztof Galganek – Fiat 128 Sport 3 porte/1300.
23.Tadeusz Fuglewicz / Zbigniew Baran – Polski Fiat 125p/1600.
24.Zbigniew Soszka / Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p/1300.
25.Bogusław Dawidów / Ryszard Varisella – Polski Fiat 125p/1500.
26.Janusz Waluś / Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport.
27.Tadeusz Dębowski / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.
28.Ryszard Luciński / Grzegorz Burenkiewicz – BMW 1600.
29.Lesław Orski / Maciej Nowak – Zastava 1100.
30.Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastava 1100.
31.Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.
32.Dariusz Biernacki / Daniel Szydłowski – Polski Fiat 125p/1300.
33.Andrzej Włoch / Bogusław Barcz – Fiat 124 Specjal T.
34.Tadeusz Hoppe / Waldemar Bielewicz – Polski Fiat 125p/1500.
35.Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.
36.Maciej Halczyński / Stefan Swida – Polski Fiat 125p/1500.
37.Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran – Trabant 601.
38.Janusz Szerla / Józef Stachera – Polski Fiat 126p.
39.Waldemar Ogrodniczak / Józef Makowiecki – Polski Fiat 125p/1300.
40.Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.
41.Henryk Pinis / Ireneusz Kijas – Polski Fiat 126p.
42.Ryszard Nowak / Małgorzata Kujawińska – Polski Fiat 125p/1300.
43.Michał Pinis / Michał Stan – Polski Fiat 126p.
44.Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski – Fiat 125 S.
45.Mirosław Krachulec / Wojciech Mądrzycki – Polski Fiat 126p.
46.Jacek Grocholski / Janusz Macheta – Polski Fiat 125p/1500.
47.Jan Koniecki / Ryszard Swatkowski – Polski Fiat 126p.
48.Eugeniusz Kulawik / Ryszard Dębski – Polski Fiat 125p/1500.
49.Jerzy Poznański / Jan Poznański – Polski Fiat 126p.
50.Janusz Wysoczyński / Andrzej Kowalski – Polski Fiat 126p.
51.Krzysztof Zawiliński / Zbigniew Młoghowiecki – Polski Fiat 126p.
52.Marek Obrądalski / Olgierd Waydowski – Polski Fiat 126p.
53.Kazimierz Kolinka / Zdzisław Kaczmarek – Polski Fiat 126p.
54.Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.
Wystartowały 83 załogi, ukończyło 54.

Wyniki.

Grupa IV.
1. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/MC.
2. Józef Ważny / Krzysztof Lederer – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
3. Maciej Stawowiak / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
4. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
5. Janusz Szajng / Piotr Ślaski – Fiat X 1/9.
6. Tadeusz Fuglewicz / Zbigniew Baran – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Grupa II, klasa 9-13.
1. Ryszard Luciński / Grzegorz Burenkiewicz – BMW 1600.
2. Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski – Fiat 125 S.

Grupa II, klasa 3-8.
1. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p.
2. Zdzisław Szafrański / Henryk Pineles – Renault 5 Alpine.
3. Andrzej Radecki / Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p.
4. Stanisław Wyka / Paweł Gościniak – Polski Fiat 125p.
5. Roman Pulchny / Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p.
6. Henryk Mandera / Marek Oziębło – Polski Fiat 125p.
7. Alfons Luksa / Andrzej Nowak – Polski Fiat 125p.
8. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p.
9. Tadeusz Michalak / Paweł Stojanowski – Polski Fiat 125p.
10.Waldemar Ogrodniczak / Józef Makowiecki – Polski Fiat 125p.
11.Tadeusz Dębowski / Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.
12.Ryszard Nowak / Małgorzata Kujawińska – Polski Fiat 125p.

Grupa I, klasa 8.
1. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p.
2. Ryszard Ryzel / Zbigniew Kabulski – Polski Fiat 125p.
3. Jerzy Kobyliński / Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p.
4. Tadeusz Kudłaty / Wacław Janowski – Polski Fiat 125p.
5. Jerzy Lipiński / Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p.
6. Bogusław Dawidów / Ryszard Varisella – Polski Fiat 125p.
7. Andrzej Włoch / Bogusław Barcz – Fiat 124 Specjal T.
8. Tadeusz Hoppe / Waldemar Bielewicz – Polski Fiat 125p.
9. Maciej Halczyński / Stefan Swida – Polski Fiat 125p.
10.Jacek Grocholski / Janusz Macheta – Polski Fiat 125p.
11.Eugeniusz Kulawik / Ryszard Dębski – Polski Fiat 125p.

Grupa I, klasa 7.
1. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3 porte.
2. Marek Dąbek / Krzysztof Urbański – Fiat 128 Sport 3 porte.
3. Kazimierz Jaromin / Krzysztof Galganek – Fiat 128 Sport 3 porte.
4. Zbigniew Soszka / Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p.
5. Dariusz Biernacki / Daniel Szydłowski – Polski Fiat 125p.

Grupa I, klasa 3-6.
1. Janusz Waluś / Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport.
2. Lesław Orski / Maciej Nowak – Zastava 1100.
3. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastava 1100.

Grupa II, klasa 1-2.
1. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.
2. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran – Trabant 601.
3. Janusz Wysoczyński / Andrzej Kowalski – Polski Fiat 126p.
4. Tomasz Barański / Paweł Barański – Polski Fiat 126p.

Grupa I, klasa markowa 126.
1. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.
2. Janusz Szerla / Józef Stachera – Polski Fiat 126p.
3. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.
4. Henryk Pinis / Ireneusz Kijas – Polski Fiat 126p.
5. Michał Pinis / Michał Stan – Polski Fiat 126p.
6. Mirosław Krachulec / Wojciech Mądrzycki – Polski Fiat 126p.
7. Jan Koniecki / Ryszard Swatkowski – Polski Fiat 126p.
8. Jerzy Poznański / Jan Poznański – Polski Fiat 126p.
9. Krzysztof Zawiliński / Zbigniew Młoghowiecki – Polski Fiat 126p.
10.Marek Obrądalski / Olgierd Waydowski – Polski Fiat 126p.
11.Kazimierz Kolinka / Zdzisław Kaczmarek – Polski Fiat 126p.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl