Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1977 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 4 Rajd Stomil. 1 eliminacja. 11-13.02.1977r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

4 Rajd Stomil. 1 eliminacja. 11-13.02.1977r.

4 Rajd Stomil 1977r

Rajd Stomil 1977

(Przegląd Sportowy z dn.9.02.1977r)

4 Rajd Stomil 1977r.

4 Rajd Stomil 1977r.

4 Rajd Stomil 1977r.

4 Rajd Stomil 1977r

4 Rajd Stomil 1977

4 Rajd Stomil 1977

4 Rajd Stomil 1977

4 Rajd Stomil 1977

4 Rajd Stomil 1977


4 Rajd Stomil

4 Rajd Stomil 1977

4 Rajd Stomil 1977

4 Rajd Stomil 1977

4 Rajd Stomil 1977

4 Rajd Stomil 1977

(Sztandar Młodych)

Lista startowa.

Grupa IV. Klasa 1-13.
Nr.7. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.12. Józef Ważny / Krzysztof Lederer (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.19. Karol Łosiak / Jeremi Doria Dernałowicz (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.20. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.21. Janusz Szajng / Piotr Ślaski (AP.Warszawa) – Fiat X1/9.
Nr.38. Ryszard Trzciński / Jerzy Lachowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Grupa 2. Klasa 9-13.
Nr.24. Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski (AP.Warszawa) – BMW 2002 Ti.
Nr.25. Ireneusz Romejko / Zbigniew Zapędowski (AP.Łódź) – BMW 2002 Ti.
Nr.26. Włodzimierz Dominowski / Andrzej Niewiadomski (AP.Warszawa) – Ford Escort RS 2000.
Nr.54. Tadeusz Buksowicz / Marek Kaczmarek (AP.Warszawa) – Volvo 144.
Nr.64. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko (AP.Warszawa) – BMW 518.
Grupa 2. Klasa 8.
Nr.3. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński (Stomil Olsztyn) – Renault 5 Alpine.
Nr.9. Marian Bublewicz / Stefan Osika (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.15. Tadeusz Dębowski / Włodzimierz Krzemiński (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine.
Nr.16. Andrzej Radecki / Henryk Mieczaniec (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.22. Peter Černohorsky / Milos Tyce (Czechosłowacja) – Waz Żiguli 2103 MTX.
Nr.23. Josef Srnsky / Radovan Novak (Czechosłowacja) – Waz Żiguli 2103 MTX.
Nr.28. Pavel Grigol / Juraj Gajdošik (Czechosłowacja) – Waz Żiguli 2103 MTX.
Nr.31. Henryk Fabiański / Zbigniew Nowicki (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.32. Stanisław Wyka / Karol Piekarski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.33. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.35. Henryk Mandera / Marek Oziębło (Stomil Dębica) – Wartburg 353.
Nr.44. Wiliam Veteska / Rudolf Vojtaš (Czechosłowacja) – Škoda S 120 Rally.
Nr.45. Bogumił Targosz / Andrzej Orłowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.46. Zdzisław Szafrański / Henryk Pineles (AP.Śląski) – Renault 5 TS.
Nr.55. Stefan Virčik / Vojtech Bezecny (Czecosłowacja) – Škoda S 120 Rally.
Nr.56. Jaroslav Jurek / Jan Piovarci (Czechosłowacja) – Škoda S 120 Rally.
Nr.57. Cyryl Pacala / Milan Zelko (Czechosłowacja) – Škoda S 120 Rally.
Grupa 1. Klasa 8.
Nr.11. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.17. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.18. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.34. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.37. Bogusław Dawidów / Mariusz Kostrzak (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.39. Maciej Halczyński / Stefan Swida (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.40. Jerzy Lipiński / Janusz Siniarski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.41. Tadeusz Hoppe / Waldemar Bielewicz (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.42. Zbigniew Szpalerski / Jan Borowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.43. Marian Woszczyna / Waldemar Nieciecki (AP.Podlaski) – Polski Fiat 125p/1500.
Grupa 1. Klasa 7.
Nr.47. Zbigniew Baran / Krystian Bielowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.48. Dariusz Biernacki / Daniel Szydłowski (AMK Tarnów) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.49. Jerzy Kindziuk / Henryk Trochimiuk (AP.Podlaski) – Dacia 1300.
Nr.50. Andrzej Wodziński / Jan Wojciechowski (AP.Warszawa) – Fiat 128 Rally.
Nr.51. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (AP.Kraków) – Fiat 128 Sport 3porte.
Nr.52. Zbigniew Soszka / Tadeusz Przybysz (AMK Częstochowa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.53. Jacek Kotowski / Wojciech Stępień (SKM Warszawa) – Renault 12 TL.
Nr.58. Krzysztof Różewski / Zbigniew Figas (AP.Wielkopolski) – Zastava 1100.
Nr.59. Lesław Orski / Maciej Nowak (AP.Morski) – Zastava 1100.
Nr.60. Janusz Waluś / Jan Ambrozik (AP.Świętokrzyski) – Fiat 128 Sport.
Nr.61. Marek Dąbek / Krzysztof Urbański (AP.Śląski) – Fiat 127.
Grupa 2. Klasa 1-2.
Nr.66. Stanisław Fiedor / Bogusław Barcz (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.67. Wiesław Cygan / Jacek Jurzak (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.69. Bogusław Dymek / Erwin Meisel (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.70. Krzysztof Adamski / Tadeusz Betlej (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.71. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.72. Tomasz Barański / Paweł Barański (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Nr.73. Wojciech Gołębiowski / Jerzy Szulc (AP.Łódź) – Polski Fiat 126p.
Grupa 1. Klasa markowa 126p.
Nr.74. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski (OBR-FSM) – Polski Fiat 126p.
Nr.75. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski (Stomil Dębica) – Polski Fiat 126p
Nr.76. Janusz Szerla / Józef Stachera (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.77. Andrzej Świder / Marian Wloka (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.78. Krzysztof Janarek / Ryszard Makuch (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.79. Daniel Gronicki / Andrzej Jędrychowski (AP.Dębica) – Polski Fiat 126p.
Nr.80. Zbigniew Bębnista / Jerzy Karasiński (Stomil Dębica) – Polski Fiat 126p.
Nr.81. Michał Pinis / Michał Stan (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.82. Henryk Pinis / Ireneusz Kijas (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.83. Alojzy Orawiec / Andrzej Kapitan (AP.Cieszyn) – Polski Fiat 126p.
Nr.84. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.85. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Nr.86. Krzysztof Zawiliński / Ryszard Bugaj (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.87. Jacek Witowski / Tadeusz Rybka (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.
Nr.88. Mariusz Zajdel / Tadeusz Koj (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 126p.
Nr.89. Jerzy Poznański / Czesław Zadygowicz (AMK Białystok) – Polski Fiat 126p.
Nr.90. Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.91. Andrzej Janiszewski / Włodzimierz Abramowicz (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 Alpine, Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Nr.3. Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 Alpine, nr.7. Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo, Marian Bublewicz i Stefan Osika – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.7. Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/Monte Carlo, nr.9. Marian Bublewicz i Stefan Osika – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bublewicz i Stefan Osika – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bublewicz i Stefan Osika – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Masłowiec i Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Masłowiec i Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.

Józef Ważny i Krzysztof Lederer – Polski Fiat 125p/1600.

Józef Ważny i Krzysztof Lederer – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Andrzej Radecki i Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Radecki i Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Włodzimierz Krzemiński – Renault 5 Alpine.

Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1500.

Karol Łosiak i Jeremi Doria Dernałowicz – Polski Fiat 125p/1600.

Karol Łosiak i Jeremi Doria Dernałowicz – Polski Fiat 125p/1600.

Wiktor Polak i Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.

Wiktor Polak i Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Radecki i Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Radecki i Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.

Janusz Szajng i Piotr Ślaski – Fiat X1/9.

Janusz Szajng i Piotr Ślaski – Fiat X1/9.

Peter Černohorsky i Milos Tyce – Waz Żiguli 2103 MTX.

Peter Černohorsky i Milos Tyce – Waz Żiguli 2103 MTX.

Josef Srnsky i Radovan Novak – Waz Żiguli 2103 MTX.

Josef Srnsky i Radovan Novak – Waz Żiguli 2103 MTX.

Bogdan Drągowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Ti.

Bogdan Drągowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Ti.

Ireneusz Romejko i Zbigniew Zapędowski – BMW 2002 Ti.

Ireneusz Romejko i Zbigniew Zapędowski – BMW 2002 Ti.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.

Peter Černohorsky i Milos Tyce – Waz Żiguli 2103 MTX.

Peter Černohorsky i Milos Tyce – Waz Żiguli 2103 MTX.

Ireneusz Romejko i Zbigniew Zapędowski – BMW 2002 Ti.

Ireneusz Romejko i Zbigniew Zapędowski – BMW 2002 Ti.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.

Henryk Fabiański i Zbigniew Nowicki – Polski Fiat 125p/1500.

Henryk Fabiański i Zbigniew Nowicki – Polski Fiat 125p/1500.

Pavel Grigol i Juraj Gajdošik – Waz Żiguli 2103 MTX.

Pavel Grigol i Juraj Gajdošik – Waz Żiguli 2103 MTX.

Stanisław Wyka i Karol Piekarski – Polski Fiat 125p/1500.

Stanisław Wyka i Karol Piekarski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.

Henryk Mandera i Marek Oziębło – Wartburg 353.

Henryk Mandera i Marek Oziębło – Wartburg 353.

Bogusław Dawidów i Mariusz Kostrzak – Polski Fiat 125p/1500.

Bogusław Dawidów i Mariusz Kostrzak – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Trzciński i Jerzy Lachowski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Trzciński i Jerzy Lachowski – Polski Fiat 125p/1500.

Henryk Mandera i Marek Oziębło – Wartburg 353.

Henryk Mandera i Marek Oziębło – Wartburg 353.

Maciej Halczyński i Stefan Swida – Polski Fiat 125p/1500.

Maciej Halczyński i Stefan Swida – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Hoppe i Waldemar Bielewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Hoppe i Waldemar Bielewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Zbigniew Szpalerski i Jan Borowski – Polski Fiat 125p/1500.

Zbigniew Szpalerski i Jan Borowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Woszczyna i Waldemar Nieciecki – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Woszczyna i Waldemar Nieciecki – Polski Fiat 125p/1500.

Wiliam Veteska i Rudolf Vojtaš – Škoda S 120 Rally.

Wiliam Veteska i Rudolf Vojtaš – Škoda S 120 Rally.

Bogumił Targosz i Andrzej Orłowski – Polski Fiat 125p/1300.

Bogumił Targosz i Andrzej Orłowski – Polski Fiat 125p/1300.

4 Rajd Stomil 1977r

Zdzisław Szafrański i Henryk Pineles – Renault 5 TS.

Zdzisław Szafrański i Henryk Pineles – Renault 5 TS.

Wiliam Veteska i Rudolf Vojtaš – Škoda S 120 Rally.

Wiliam Veteska i Rudolf Vojtaš – Škoda S 120 Rally.

Zbigniew Baran i Krystian Bielowski – Polski Fiat 125p/1300.

Zbigniew Baran i Krystian Bielowski – Polski Fiat 125p/1300.

Dariusz Biernacki i Daniel Szydłowski – Polski Fiat 125p/1300.

Dariusz Biernacki i Daniel Szydłowski – Polski Fiat 125p/1300.

Jerzy Kindziuk i Henryk Trochimczuk – Dacia 1300.

Jerzy Kindziuk i Henryk Trochimiuk – Dacia 1300.

Andrzej Wodziński i Jan Wojciechowski – Fiat 128 Rally.

Andrzej Wodziński i Jan Wojciechowski – Fiat 128 Rally.

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3porte.

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3porte.

Zbigniew Soszka i Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p/1300.

Zbigniew Soszka i Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p/1300.

Jacek Kotowski i Wojciech Stępień – Renault 12 TL.

Jacek Kotowski i Wojciech Stępień – Renault 12 TL.

Tadeusz Buksowicz i Marek Kaczmarek – Volvo 144.

Tadeusz Buksowicz i Marek Kaczmarek – Volvo 144.

Andrzej Witkowicz i Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3porte.

Stefan Virčik i Vojtech Bezecny – Škoda S 120 Rally.

Stefan Virčik i Vojtech Bezecny – Škoda S 120 Rally.

Jaroslav Jurek i Jan Piovarci – Škoda S 120 Rally.

Jaroslav Jurek i Jan Piovarci – Škoda S 120 Rally.

Cyryl Pacala i Milan Zelko – Škoda S 120 Rally.

Cyryl Pacala i Milan Zelko – Škoda S 120 Rally.

Krzysztof Różewski i Zbigniew Figas – Zastava 1100.

Krzysztof Różewski i Zbigniew Figas – Zastava 1100.

Stefan Virčik i Vojtech Bezecny – Škoda S 120 Rally.

Stefan Virčik i Vojtech Bezecny – Škoda S 120 Rally.

Lesław Orski i Maciej Nowak – Zastava 1100.

Lesław Orski i Maciej Nowak – Zastava 1100.

Janusz Waluś i Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport SL.

Janusz Waluś i Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport SL.

Marek Dąbek i Krzysztof Urbański – Fiat 127.

Marek Dąbek i Krzysztof Urbański – Fiat 127.

Andrzej Koper i Dariusz Szerejko – BMW 518.

Andrzej Koper i Dariusz Szerejko – BMW 518.

Stanisław Fiedor i Bogusław Barcz – Trabant 601.

Stanisław Fiedor i Bogusław Barcz – Trabant 601.

Wiesław Cygan i Jacek Jurzak – Polski Fiat 126p.

Wiesław Cygan i Jacek Jurzak – Polski Fiat 126p.


Bogusław Dymek i Erwin Meisel – Trabant 601.

Bogusław Dymek i Erwin Meisel – Trabant 601.

Krzysztof Adamski i Tadeusz Betlej – Trabant 601.

Krzysztof Adamski i Tadeusz Betlej – Trabant 601.

Andrzej Grzegorzek i Jerzy Baran – Trabant 601.

Andrzej Grzegorzek i Jerzy Baran – Trabant 601.

Tomasz Barański i Paweł Barański – Polski Fiat 126p.

Tomasz Barański i Paweł Barański – Polski Fiat 126p.

Wojciech Gołębiowski i Jerzy Szulc – Polski Fiat 126p.

Wojciech Gołębiowski i Jerzy Szulc – Polski Fiat 126p.

Andrzej Lubiak i Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.

Andrzej Lubiak i Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla i Józef Stachera – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla i Józef Stachera – Polski Fiat 126p.

Andrzej Świder i Marian Wloka – Polski Fiat 126p.

Andrzej Świder i Marian Wloka – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Janarek i Ryszard Makuch – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Janarek i Ryszard Makuch – Polski Fiat 126p.

Daniel Gronicki i Andrzej Jędrychowski – Polski Fiat 126p.

Daniel Gronicki i Andrzej Jędrychowski – Polski Fiat 126p.

Zbigniew Bębnista i Jerzy Karasiński – Polski Fiat 126p.

Zbigniew Bębnista i Jerzy Karasiński – Polski Fiat 126p.

Michał Pinis i Michał Stan – Polski Fiat 126p.

Michał Pinis i Michał Stan – Polski Fiat 126p.

Henryk Pinis i Ireneusz Kijas – Polski Fiat 126p.

Henryk Pinis i Ireneusz Kijas – Polski Fiat 126p.

Alojzy Orawiec i Andrzej Kapitan – Polski Fiat 126p.

Alojzy Orawiec i Andrzej Kapitan – Polski Fiat 126p.

Paweł Noakowski i Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.

Paweł Noakowski i Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.

Piotr Śnieg i Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.

Piotr Śnieg i Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Zawiliński i Ryszard Bugaj – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Zawiliński i Ryszard Bugaj – Polski Fiat 126p.

Jacek Witowski i Tadeusz Rybka, Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak – Polskie Fiaty 126p.

Nr.87. Jacek Witowski i Tadeusz Rybka, Nr.90. Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak – Polskie Fiaty 126p.

Mariusz Zajdel i Tadeusz Koj – Polski Fiat 126p.

Mariusz Zajdel i Tadeusz Koj – Polski Fiat 126p.

Jerzy Poznański i Czesław Zadygowicz – Polski Fiat 126p.

Jerzy Poznański i Czesław Zadygowicz – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Winkowski i Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Winkowski i Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.

Andrzej Janiszewski i Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 126p.

Andrzej Janiszewski i Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 126p.

Sw 1. Tarnów – Świerczków (5x1,2km)

1. Józef Ważny – 2376, 2. Ireneusz Romejko – 2400, 3. Włodzimierz Groblewski – 2414, 4. Jerzy Landsberg – 2436, 5. Josef Srnsky – 2446, 6. Marian Bublewicz – 2454, 7. Bogdan Drągowski – 2462, 8. Tadeusz Dębowski – 2464, 9. Wiktor Polak – 2466, 10. Bogdan Wozowicz – 2516, 11. Petr Černohorsky, Pavel Grogol – 2520, 13. Henryk Fabiański – 2522, 14. Andrzej Witkowicz – 2524, 15. Jaroslav Jurek – 2536, 16. Stefan Vircik – 2544, 17. Andrzej Rajdecki – 2546, 18. Zdzisław Szafrański – 2562, 19. Ryszard Plucha – 2564, 20. Ryszard Grychtoł – 2590, 21. Karol Wyka – 2592, 22. Bogusław Dawidów – 2608, 23. Włodzimierz Dominowski – 2610, 24. Adam Masłowiec, Marek Dąbek – 2612, 26. Ryszard Trzciński, Jerzy Lipiński, Zbigniew Baran – 2646, 30. Marek Karczewski – 2652, 31. Zbigniew Szpalerski – 2676, 32. Krzysztof Różewski – 2680, 33. Wiliam Veteska – 2694, 34. Cyryl Pacala – 2696, 35. Tadeusz Hoppe – 2698, 36. Janusz Waluś – 2702, 37. Stanisław Fiedor – 2706, 38. Andrzej Wodziński – 2710, 39. Maciej Halczyński – 2736, 40. Lesław Orski – 2744, 41. Henryk Mandera – 2748, 42. Marian Woszczyna – 2764, 43. Krzysztof Adamski, Andrzej Lubiak – 2772, 45. Jacek Kotowski – 2786, 46. Karol Łosiak – 2828, 47. Zbigniew Soszka – 2844, 48. Dariusz Biernacki – 2850, 49. Tomasz Barański – 2852, 50. Wiesław Cygan, Wojciech Gołębiowski – 2890, 52. Andrzej Świder – 2892, 53. Jerzy Kindziuk, Marek Ryndak – 2898, 55. Bogumił Targosz – 2914, 56. Janusz Szerla – 2922, 57. Piotr Śnieg – 2958, 58. Michał Pinis – 2962, 59. Zbigniew Bębnista – 2988, 60. Krzysztof Janarek – 3002, 61. Daniel Gronicki – 3006, 62. Krzysztof Winkowski – 3018, 63. Andrzej Janiszewski – 3026, 64. Paweł Noakowski – 3038, 65. Alojzy Orawiec – 3054, 66. Henryk Pinis – 3086, 67. Mariusz Zajdel – 3092, 68. Andrzej Grzegorzek – 3098, 69. Jerzy Poznański – 3104, 70. Krzysztof Zawiliński – 4158.
Sw nie ukończyli: Janusz Szajng, Tadeusz Buksowicz, Andrzej Koper.

OS 1. Połomia – Gawrzyłowa (16km).

1. Włodzimierz Groblewski – 677, 2. Jerzy Landsberg – 720, 3. Józef Ważny – 736, 4. Josef Srnsky – 749, 5. Ryszard Grychtoł – 773, 6. Tadeusz Dębowski – 776, 7. Marek Karczewski – 780, 8. Petr Černohorsky – 783, 9. Ireneusz Romejko – 816, 10. Wiktor Polak, Bogdan Drągowski, Krzysztof Różewski – 819, 13. Bogdan Wozowicz – 831, 14. Ryszard Trzciński – 851, 15. Zbigniew Soszka – 863, 16. Zdzisław Szafrański – 872, 17. Ryszard Plucha – 874, 18. Andrzej Wodziński – 886, 19. Jerzy Lipiński – 890, 20. Jacek Kotowski – 891, 21. Bogusław Dawidów – 892, 22. Stefan Virčik – 893, 23. Andrzej Witkowicz – 912, 24. Karol Łosiak – 926, 25. Stanisław Wyka – 931, 26. Henryk Fabiański – 947, 27. Andrzej Lubiak – 951, 28. Wojciech Gołębiowski – 954, 29. Maciej Halczyński – 973, 30. Zbigniew Szpalerski – 977, 31. Pavel Grigol – 988, 32. Marek Ryndak – 997, 33. Andrzej Świder – 1001, 34. Stanisław Fiedor – 1005, 35. Krzysztof Adamski – 1007, 36. Jerzy Kindziuk – 1011, 37. Janusz Szerla – 1018, 38. Tadeusz Hoppe – 1035, 39. Andrzej Janiszewski – 1036, 40. Piotr Śnieg – 1040, 41. Paweł Noakowski – 1041, 42. Alojzy Orawiec – 1043,
43.    Andrzej Grzegorzek – 1048, 44. Krzysztof Janarek, Daniel Gronicki -1059, 46. Wiliam Veteska - 1073, 47. Dariusz Biernacki – 1081, 48. Krzysztof Winkowski – 1114, 49. Marcin Woszczyna – 1139, 50. Andrzej Radecki, Henryk Pinis – 1140, 52. Mariusz Zajdel – 1155, 53. Bogusław Dymek – 1174, 54. Janusz Waluś – 1184, 55. Tomasz Barański – 1221, 56. Jacek Witowski – 1238, 57. Lesław Orski – 1292, 58. Michał Pinis, Krzysztof Zawiliński – 1426, 60. Jerzy Poznański – 3121.
Oesu nie ukończyli: Marian Bublewicz, Adam Masłowiec, Włodzimierz Dominowski, Henryk Mandera, Bogumił Targosz, Zbigniew Baran, Jaroslav Jurek, Cyryl Pacala, Marek Dąbek, Wiesław Cygan i Zbigniew Bębnista.

OS 2. Krasna – Korczyna (10,5km).
Odwołany.

OS 3. Przysietnica – Izdebki (5km).
Odwołany.

OS 4. Szczawne – Czaszyn (8km).

1. Józef Ważny – 331, 2. Jerzy Landsberg – 347, 3. Marek Karczewski, Bogdan Drągowski – 355, 5. Wiktor Polak, Jerzy Lipiński – 359, 7. Lesław Orski – 361, 8. Josef Srnsky – 362, 9. Ryszard Grychtoł – 365, 10. Bogdan Wozowicz – 367, 11. Andrzej Witkowicz – 368, 12. Andrzej Radecki – 370, 13. Ireneusz Romejko – 374, 14. Andrzej Wodziński – 376, 15. Zbigniew Soszka – 378, 16. Ryszard Plucha – 379, 17. Peter Černohorsky, Stanisław Wyka – 383, 19. Zbigniew Szpalerski, Zdzisław Szafrański – 389, 21. Henryk Fabiański – 395, 22. Ryszard Trzciński – 400, 23. Tadeusz Dębowski, Tadeusz Hoppe – 402, 25. Maciej Halczyński – 403, 26. Jerzy Kindziuk – 405, 27. Stefan Virčik – 407, 28. Pavel Grigol – 408, 29. Stanisław Fiedor – 410, 30. Włodzimierz Groblewski – 412, 31. Marcin Woszczyna, Andrzej Lubiak – 414, 33. Janusz Szerla – 416, 34. Jacek Kotowski – 419, 35. Bogusław Dawidów, Dariusz Biernacki, Wojciech Gołębiowski – 420, 38. Piotr Śnieg – 421, 39. Krzysztof Adamski – 425, 40. Michał Pinis – 433, 41. Bogusław Dymek, Alojzy Orawiec, Andrzej Janiszewski – 436, 44. Marek Ryndak, Krzysztof Janarek – 437, 46. Karol Łosiak – 438, 47. Janusz Waluś, Tomasz Barański – 440, 49. Daniel Gronicki – 441, 50. Krzysztof Różewski – 444, 51. Krzysztof Winkowski – 447, 52. Paweł Noakowski – 450, 53. Andrzej Grzegorzek – 456, 54. Mariusz Zajdel – 467, 55. Henryk Pinis – 468, 56. Jerzy Poznański – 475, 57. Krzysztof Zawiliński – 479, 58. Jacek Witowski – 484, 59. Wiliam Veteska – 487.
Oesu nie ukończył: Andrzej Świder.

OS 5. Tarnawa – Lesko (3,5km).
Odwołany.

OS 6. Solina – Bóbrka (5km).

1. Jerzy Landsberg – 140, 2. Włodzimierz Groblewski – 153, 3. Józef Ważny – 154, 4. Bogdan Wozowicz – 161, 5. Marek Karczewski – 164, 6. Bogdan Drągowski – 165, 7. Andrzej Radecki, Ryszard Grychtoł – 167, 9. Wiktor Polak, Pavel Grigol, Peter Černohorsky, Josef Srnsky – 168, 13. Andrzej Witkowicz – 169, 14. Ryszard Plucha, Jerzy Lipiński – 174, 16. Zdzisław Szafrański – 175, 17. Lesław Orski – 176, 18. Andrzej Wodziński, Stefan Virčik – 177, 20. Ryszard Trzciński, Zbigniew Szpalerski – 178, 22. Ireneusz Romejko – 179, 23. Karol Łosiak, Janusz Waluś – 182, 25. Tadeusz Dębowski – 183, 26. Zbigniew Soszka – 185, 27. Tadeusz Hoppe – 188, 28. Krzysztof Różewski – 189, 29. Andrzej Lubiak – 192, 30. Janusz Szerla – 193, 31. Henryk Fabiański – 194, 32. Wojciech Gołębiowski – 196, 33. Jacek Kotowski, Marek Ryndak – 197, 35. Maciej Halczyński – 198, 36. Krzysztof Janarek, Daniel Gronicki, Michał Pinis – 201, 39. Krzysztof Adamski, Piotr Śnieg – 202, 41. Bogusław Dymek, Tomasz Barański – 204, 43. Jerzy Kindziuk, Alojzy Orawiec – 205, 45. Dariusz Biernacki – 206, 46. Bogusław Dawidów – 208, 47. Paweł Noakowski – 209, 48. Marian Woszczyna – 211, 49. Stanisław Fiedor – 213, 50. Andrzej Grzegorzek, Krzysztof Winkowski – 214, 52. Henryk Pinis – 216, 53. Wiliam Veteska – 218, 54. Jacek Witowski – 220, 55. Andrzej Janiszewski – 222, 56. Mariusz Zajdel – 228, 57. Jerzy Poznański – 242, 58. Krzysztof Zawiliński – 250.

OS 7. Tyrawa – Załuż (8km).

1. Włodzimierz Groblewski – 420, 2. Józef Ważny – 422, 3. Jerzy Landsberg – 430, 4. Bogdan Wozowicz – 436, 5. Wiktor Polak – 441, 6. Bogdan Drągowski – 442, 7. Peter Černohorsky – 450, 8. Marek Karczewski – 454, 9. Andrzej Radecki, Ryszard Grychtoł, Josef Srnsky – 457, 12. Andrzej Witkowicz – 461, 13. Ireneusz Romejko – 463, 14. Ryszard Trzciński – 470, 15. Andrzej Wodziński – 473, 16. Ryszard Plucha – 474, 17. Karol Łosiak – 475, 18. Lesław Orski – 476, 19. Henryk Fabiański – 480, 20. Zbigniew Szpalerski – 484, 21. Zbigniew Soszka – 487, 22. Jerzy Lipiński – 489, 23. Stefan Virčik – 494, 24. Maciej Halczyński – 495, 25. Tadeusz Dębowski, Janusz Waluś – 496, 27. Pavel Grigol – 497, 28. Tadeusz Hoppe – 500, 29. Krzysztof Różewski – 504, 30. Jerzy Kindziuk – 511, 31. Jacek Kotowski – 525, 32. Dariusz Biernacki – 528, 33. Krzysztof Adamski – 531, 34. Bogusław Dawidów – 540, 35. Marian Woszczyna, Andrzej Lubiak – 544, 37. Marek Ryndak – 553, 38. Janusz Szerla – 555, 39. Tomasz Barański – 564, 40. Krzysztof Janarek – 566, 41. Wojciech Gołębiowski, Michał Pinis – 570, 43. Paweł Noakowski – 571, 44. Krzysztof Zawiliński – 573, 45. Piotr Śnieg – 576, 46. Alojzy Orawiec – 579, 47. Andrzej Grzegorzek – 582, 48. Bogusław Dymek – 586, 49. Daniel Gronicki – 592, 50. Henryk Pinis – 603, 51. Andrzej Janiszewski – 614, 52. Mariusz Zajdel – 616, 53. Krzysztof Winkowski – 618, 54. Jerzy Poznański – 699, 55. Zdzisław Szafrański – 771, 56. Stanisław Fiedor – 811, 57. Wiliam Veteska – 937, 58. Jacek Witowski – 1265.

OS 8. Solina – Bóbrka (5km).

1. Jerzy Landsberg – 152, 2. Józef Ważny – 154, 3. Marek Karczewski – 157, 4. Bogdan Drągowski, Bogdan Wozowicz – 160, 6. Andrzej Radecki – 161, 7. Ryszard Grychtoł, Wiktor Polak, Peter Černohorsky, Josef Srnsky, Andrzej Witkowicz – 163, 12. Tadeusz Dębowski – 164, 13. Włodzimierz Groblewski, Jerzy Lipiński – 165, 15. Karol Łosiak – 168, 16. Zbigniew Szpalerski, Zdzisław Szafrański, Stefan Virčik – 169, 19. Ryszard Plucha – 170, 20. Ryszard Trzciński, Andrzej Wodziński – 173, 22. Lesław Orski – 174, 23. Ireneusz Romejko – 175, 24. Janusz Waluś – 179, 25. Zbigniew Soszka – 180, 26. Krzysztof Różewski, Andrzej Lubiak – 183, 28. Tadeusz Hoppe – 184, 29. Pavel Grigol, Krzysztof Adamski – 185, 31. Maciej Halczyński – 187, 32. Janusz Szerla – 191, 33. Wojciech Gołębiowski – 193, 34. Jerzy Kindziuk – 194, 35. Henryk Fabiański, Marek Ryndak – 195, 37. Jacek Kotowski, Tomasz Barański – 197, 39. Dariusz Biernacki, Michał Pinis – 199, 41. Daniel Gronicki – 200, 42. Krzysztof Janarek – 202, 43. Alojzy Orawiec – 205, 44. Bogusław Dawidów, Paweł Noakowski, Piotr Śnieg – 207, 47. Andrzej Grzegorzek – 208, 48. Krzysztof Winkowski – 215, 49. Wiliam Veteska – 217, 50. Henryk Pinis – 218, 51. Bogusław Dymek – 221, 52. Andrzej Janiszewski – 222, 53. Mariusz Zajdel – 228, 54. Krzysztof Zawiliński – 230, 55. Jerzy Poznański – 283, 56. Stanisław Fiedor – 408.
Oesu nie ukończył Marian Woszczyna.

OS 9. Tyrawa – Załuż (8km).

1. Włodzimierz Groblewski – 433, 2. Jerzy Landsberg – 435, 3. Józef Ważny – 441, 4. Bogdan Wozowicz – 442, 5. Josef Srnsky – 444, 6. Wiktor Polak – 450, 7. Zdzisław Szafrański – 451, 8. Tadeusz Dębowski – 455, 9. Ryszard Grychtoł, Andrzej Witkowicz – 456, 11. Peter Černohorsky – 457, 12. Bogdan Drągowski – 464, 13. Jerzy Lipiński – 465, 14. Marek Karczewski – 466, 15. Andrzej Radecki – 469, 16. Ireneusz Romejko – 470, 17. Ryszard Trzciński – 472, 18. Andrzej Wodziński – 473, 19. Ryszard Plucha – 475, 20. Lesław Orski – 482, 21. Stefan Virčik – 483, 22. Zbigniew Soszka – 486, 23. Krzysztof Różewski – 488, 24. Henryk Fabiański – 496, 25. Karol Łosiak, Zbigniew Szpalerski – 481, 27. Maciej Halczyński – 491, 28. Tadeusz Hoppe – 492, 29. Janusz Waluś – 493, 30. Pavel Grigol – 504, 31. Jerzy Kindziuk – 516, 32. Jacek Kotowski – 519, 33. Bogusław Dawidów – 522, 34. Stanisław Fiedor – 529, 35. Krzysztof Adamski – 533, 36. Dariusz Biernacki – 535, 37. Andrzej Lubiak – 540, 38. Marek Ryndak – 548, 39. Tomasz Barański – 551, 40. Wojciech Gołębiowski – 552, 41. Janusz Szerla – 553, 42. Bogusław Dymek – 565, 43. Wiliam Veteska, Krzysztof Janarek – 569, 45. Michał Pinis – 570, 46. Paweł Noakowski – 574, 47. Andrzej Grzegorzek – 576, 48. Piotr Śnieg – 581, 49. Daniel Gronicki – 583, 50. Alojzy Orawiec – 587, 51. Andrzej Janiszewski – 605, 52. Henryk Pinis – 615, 53. Mariusz Zajdel – 616, 54. Krzysztof Winkowski – 624, 55. Krzysztof Zawiliński – 643.

OS 10. Lesko – Tarnawa (3,5km).

1. Jerzy Landsberg – 191, 2. Józef Ważny – 192, 3. Włodzimierz Groblewski – 194, 4. Bogdan Wozowicz – 201, 5. Marek Karczewski – 202, 6. Peter Černohorsky – 203, 7. Josef Srnsky – 207, 8. Tadeusz Dębowski – 209, 9. Ryszard Grychtoł – 210, 10. Zdzisław Szafrański – 213, 11. Andrzej Radecki, Jerzy Lipiński, Zbigniew Soszka – 215, 14. Bogdan Drągowski – 216, 15. Wiktor Polak – 217, 16. Ryszard Trzciński, Andrzej Witkowicz – 220, 18. Stefan Virčik, Lesław Orski – 224, 20. Ryszard Plucha – 225, 21. Ireneusz Romejko – 228, 22. Krzysztof Różewski – 229, 23. Zbigniew Szpalerski – 231, 24. Andrzej Wodziński – 232, 25. Karol Łosiak – 233, 26. Pavel Grigol – 239, 27. Janusz Waluś – 242, 28. Tadeusz Hoppe – 250, 29. Jerzy Kindziuk – 254, 30. Maciej Halczyński – 256, 31. Krzysztof Adamski – 262, 32. Wojciech Gołębiowski – 264, 33. Andrzej Lubiak – 265, 34. Jacek Kotowski – 268, 35. Daniel Gronicki – 269, 36. Dariusz Biernacki – 271, 37. Janusz Szerla – 272, 38. Tomasz Barański, Marek Ryndak – 279, 40. Wiliam Veteska, Paweł Noakowski – 284, 42. Michał Pinis – 289, 43. Bogusław Dawidów, Krzysztof Janarek – 292, 45. Alojzy Orawiec – 298, 46. Andrzej Grzegorzek – 299, 47. Bogusław Dymek – 307, 48. Krzysztof Winkowski – 310, 49. Andrzej Janiszewski – 313, 50. Henryk Pinis – 316, 51. Krzysztof Zawiliński – 318, 52. Mariusz Zajdel – 328, 53. Jacek Witowski – 349, 54. Jerzy Poznański – 352.
Oesu nie ukończyli: Stanisław Fiedor i Piotr Śnieg.

OS 11. Czaszyn – Szczawne (8km).

1. Jerzy Landsberg - 313, 2. Józef Ważny – 322, 3. Włodzimierz Groblewski – 330, 4. Bogdan Wozowicz – 331, 5. Ryszard Trzciński, Jerzy Lipiński, Zdzisław Szafrański - 346, 8. Wiktor Polak – 347, 9. Karol Łosiak – 348, 10. Peter Černohorsky, Andrzej Witkowicz – 350, 12. Andrzej Radecki – 351, 13. Ryszard Grychtoł – 354, 14. Josef Srnsky, Ireneusz Romejko, Lesław Orski – 355, 17. Ryszard Plucha – 356, 18. Andrzej Wodziński – 359, 19. Krzysztof Różewski – 363, 20. Stefan Virčik – 367, 21. Zbigniew Soszka, Janusz Waluś – 368, 23. Zbigniew Szpalerski – 369, 24. Bogdan Drągowski – 377, 25. Krzysztof Adamski – 380, 26. Maciej Halczyński – 384, 27. Tadeusz Hoppe – 385, 28. Henryk Fabiański – 391, 29. Pavel Grigol – 396, 30. Jacek Kotowski, Andrzej Lubiak – 399, 32. Tadeusz Dębowski – 404, 33. Wojciech Gołębiowski – 406, 34. Dariusz Biernacki, Tomasz Barański, Janusz Szerla – 407, 37. Jerzy Kindziuk – 412, 38. Bogusław Dawidów – 413, 39. Marek Karczewski – 415, 40. Paweł Noakowski – 431, 41. Krzysztof Janarek, Michał Pinis – 432, 43. Marek Ryndak – 438, 44. Andrzej Grzegorzek – 439, 45. Wiliam Veteska – 450, 46. Alojzy Orawiec – 453, 47. Andrzej Janiszewski – 457, 48. Krzysztof Winkowski – 460, 49. Krzysztof Zawiliński – 471, 50. Henryk Pinis – 472, 51. Mariusz Zajdel – 474, 52. Jacek Witowski – 503, 53. Jerzy Poznański – 506, 54. Bogusław Dymek – 611.

OS 12. Izdebki – Przysietnica (5km).

1. Ryszard Grychtoł – 313, 2. Jerzy Landsberg, Józef Ważny – 314, 4. Marek Karczewski, Bogdan Wozowicz – 316, 6. Jerzy Lipiński – 319, 7. Josef Srnsky – 320, 8. Peter Černohorsky – 325, 9. Ryszard Trzciński – 328, 10. Andrzej Wodziński – 330, 11. Andrzej Witkowicz – 331, 12. Karol Łosiak, Zbigniew Szpalerski – 332, 14. Ryszard Plucha – 334, 15. Zdzisław Szafrański – 336, 16. Andrzej Lubiak 341, 17. Bogdan Drągowski, Tadeusz Hoppe – 342, 19. Wiktor Polak, Janusz Szerla – 343, 21. Włodzimierz Groblewski – 344, 22. Zbigniew Soszka – 346, 23. Maciej Halczyński, Krzysztof Różewski – 350, 25. Krzysztof Janarek – 353, 26. Ireneusz Romejko, Janusz Waluś – 354, 28. Jerzy Kindziuk – 355, 29. Wojciech Gołębiowski – 357, 30. Krzysztof Adamski, Michał Pinis – 359, 32. Pavel Grigol – 366, 33. Andrzej Grzegorzek – 368, 34. Daniel Gronicki, Alojzy Orawiec – 369, 36. Paweł Noakowski, Andrzej Janiszewski – 374, 38. Dariusz Biernacki – 376, 39. Tomasz Barański – 381, 40. Bogusław Dawidów – 383, 41. Henryk Pinis – 384, 42. Andrzej Radecki, Jacek Witowski – 388, 44. Mariusz Zajdel – 394, 45. Wiliam Veteska – 397, 46. Jacek Kotowski – 405, 47. Krzysztof Zawiliński – 421, 48. Krzysztof Winkowski – 425, 49. Marek Ryndak – 5111.
Oesu nie ukończyli: Tadeusz Dębowski, Henryk Fabiański, Lesław Orski, Bogusław Dymek i Jerzy Poznański.

OS 13. Korczyna – Krasna (10,5km).

1. Jerzy Landsberg – 402, 2. Włodzimierz Groblewski – 404, 3. Peter Černohorsky – 442, 4. Josef Srnsky, Bogdan Wozowicz – 445, 6. Ryszard Grychtoł, Ryszard Trzciński – 454, 8. Józef Ważny – 456, 9. Andrzej Radecki – 460, 10. Ryszard Plucha – 461, 11. Zdzisław Szafrański – 471, 12. Andrzej Lubiak – 473, 13. Wiktor Polak, Zbigniew Soszka – 474, 15. Bogdan Drągowski – 475, 16. Karol Łosiak – 480, 17. Stefan Virčik – 483, 18. Marek Ryndak, Janusz Szerla – 487, 20. Andrzej Wodziński – 488, 21. Jerzy Lipiński – 491, 22. Tadeusz Hoppe – 501, 23. Wojciech Gołębiowski – 510, 24. Krzysztof Adamski – 511, 25. Krzysztof Janarek, Alojzy Orawiec – 513, 27. Pavel Grigol, Janusz Waluś – 519, 29. Krzysztof Różewski – 524, 30. Jacek Kotowski – 526, 31. Daniel Gronicki – 527, 32. Maciej Halczyński – 528, 33. Bogusław Dawidów – 545, 34. Michał Pinis – 546, 35. Andrzej Janiszewski – 553. 36. Dariusz Biernacki – 555, 37. Paweł Noakowski – 556, 38. Zbigniew Szpalerski – 564, 39. Henryk Pinis – 568, 40. Ireneusz Romejko – 570, 41. Jerzy Kindziuk – 579, 42. Jacek Witowski – 607, 43. Mariusz Zajdel – 620, 44. Krzysztof Winkowski – 623, 45. Marek Karczewski – 642, 46. Krzysztof Zawiliński – 659,
Oesu nie ukończyli: Wiliam Veteska, Andrzej Witkowicz, Andrzej Grzegorzek i Tomasz Barański.

OS 14. Gawrzyłowa – Połonia (7km).

1. Włodzimierz Groblewski – 728, 2. Jerzy Landsberg – 754, 3. Peter Černohorsky – 782, 4. Ryszard Grychtoł – 795, 5. Josef Srnsky – 798, 6. Bogdan Drągowski – 806, 7. Bogdan Wozowicz – 827, 8. Wiktor Polak – 832, 9. Andrzej Radecki – 834, 10. Ryszard Trzciński – 845, 11. Zbigniew Soszka – 849, 12. Jerzy Lipiński – 850, 13. Ryszard Plucha – 855, 14. Zdzisław Szafrański – 892, 15. Karol Łosiak – 905, 16. Andrzej Lubiak – 937, 17. Stefan Virčik – 938, 18. Krzysztof Adamski – 945, 19. Tadeusz Hoppe, Jerzy Kindziuk – 958, 21. Krzysztof Różewski – 963, 22. Janusz Szerla – 964, 23. Maciej Halczyński, Wojciech Gołębiowski – 1000. 25. Jacek Kotowski – 1003, 26. Zbigniew Szpalerski – 1007, 27. Bogusław Dawidów – 1010, 28. Alojzy Orawiec – 1023, 29. Pavel Grigol, Krzysztof Janarek – 1029, 31. Janusz Waluś, Marek Ryndak – 1033, 33. Michał Pinis – 1040, 34. Daniel Gronicki – 1060, 35. Paweł Noakowski – 1061, 36. Andrzej Janiszewski – 1065, 37. Andrzej Wodziński – 1069, 38. Józef Ważny – 1128, 39. Henryk Pinis – 1153, 40. Mariusz Zajdel – 1170, 41. Krzysztof Winkowski – 1173, 42. Krzysztof Zawiliński – 1196, 43. Dariusz Biernacki – 1208, 44. Ireneusz Romejko – 1294, 45. Marek Karczewski – 1925.
Oesu nie ukończył Jacek Witowski.

OS 15. Szczepanowice – Janowice (7km).

1. Jerzy Landsberg – 336, 2. Ryszard Grychtoł – 342, 3. Peter Černohorsky – 343, 4. Wiktor Polak – 345, 5. Bogdan Drągowski, Bogdan Wozowicz – 347, 7. Josef Srnsky, Ryszard Plucha – 354, 9. Jerzy Lipiński – 355, 10. Józef Ważny – 356, 11. Karol Łosiak – 362, 12. Ryszard Trzciński – 365, 13. Zbigniew Soszka, Janusz Szerla – 373, 15. Zdzisław Szafrański – 374, 16. Tadeusz Hoppe – 378, 17. Marek Ryndak – 380, 18. Stefan Virčik – 383, 19. Krzysztof Adamski – 385, 20. Andrzej Wodziński – 386, 21. Maciej Halczyński – 391, 22. Paweł Noakowski – 392, 23. Michał Pinis – 393, 24. Krzysztof Janarek – 394, 25. Zbigniew Szpalerski, Janusz Waluś – 396, 27. Krzysztof Różewski – 399, 28. Andrzej Lubiak, Daniel Gronicki – 401, 30. Jerzy Kindziuk – 402, 31. Bogusław Dawidów – 405, 32. Pavel Grigol, Andrzej Janiszewski – 407, 34. Andrzej Radecki – 420, 35. Henryk Pinis – 421, 36. Marek Karczewski – 425, 37. Jacek Kotowski, Mariusz Zajdel – 432, 39. Krzysztof Winkowski – 437, 40. Dariusz Biernacki – 442, 41. Krzysztof Zawiliński – 444, 42. Ireneusz Romejko – 470.
Oesu nie ukończyli: Włodzimierz Groblewski, Wojciech Gołębiowski i Alojzy Orawiec.

OS 16. Żegocina – Młynne (7km).

1. Bogdan Drągowski – 341, 2. Józef Ważny – 342, 3. Bogdan Wozowicz – 346, 4. Ryszard Grychtoł – 348, 5. Josef Srnsky – 349, 6. Peter Černohorsky, Ryszard Trzciński – 353, 8. Zdzisław Szafrański – 360, 9. Jerzy Lipiński – 363, 10. Stefan Virčik – 367, 11. Wiktor Polak, Krzysztof Różewski – 368, 13. Zbigniew Soszka – 371, 14. Tadeusz Hoppe – 379, 15. Andrzej Radecki – 380, 16. Marek Karczewski, Andrzej Wodziński, Andrzej Lubiak – 381, 19. Zbigniew Szpalerski – 385, 20. Jerzy Kindziuk – 387, 21. Krzysztof Adamski – 389, 22. Ryszard Plucha, Marek Ryndak – 390, 24. Janusz Szerla – 391, 25. Jacek Kotowski – 394, 26. Karol Łosiak, Maciej Halczyński – 396, 28. Bogusław Dawidów – 397, 29. Pavel Grigol – 403, 30. Paweł Noakowski – 411, 31. Michał Pinis – 413, 32. Janusz Waluś – 419, 33. Daniel Gronicki – 423, 34. Dariusz Biernacki – 434, 35. Andrzej Janiszewski – 437, 36. Mariusz Zajdel – 440, 37. Krzysztof Zawiliński – 451, 38. Ireneusz Romejko – 471, 39. Krzysztof Winkowski – 472, 40. Henryk Pinis – 485, 41. Jerzy Landsberg – 863.
Oesu nie ukończył Krzysztof Janarek.

Oes 17. Tęgoborze – Rąbkowa (7km).

1. Ryszard Grychtoł – 411, 2. Bogdan Drągowski – 421, 3. Peter Černohorsky – 422, 4. Józef Ważny – 424, 5. Josef Srnsky – 426, 6. Bogdan Wozowicz – 430, 7. Marek Karczewski – 437, 8. Jerzy Landsberg – 440, 9. Stefan Virčik – 442, 10. Zdzisław Szafrański – 451, 11. Jerzy Lipiński – 455, 12. Wiktor Polak, Zbigniew Soszka – 461, 14. Andrzej Radecki – 471, 15. Andrzej Wodziński, Krzysztof Różewski – 472, 17. Tadeusz Hoppe – 473, 18. Karol Łosiak – 475, 19. Pavel Grigol – 479, 20. Ryszard Trzciński – 480, 21. Ryszard Plucha – 481, 22. Janusz Waluś – 488, 23. Andrzej Lubiak – 497, 24. Zbigniew Szpalerski – 502, 25. Maciej Halczyński, Jerzy Kindziuk – 506, 27. Krzysztof Adamski – 525, 28. Marek Ryndak – 529, 29. Jacek Kotowski – 530, 30. Janusz Szerla – 535, 31. Dariusz Biernacki – 536, 32. Paweł Noakowski – 541, 33. Michał Pinis – 550, 34. Daniel Gronicki – 566, 35. Bogusław Dawidów – 572, 36. Andrzej Janiszewski – 580, 37. Mariusz Zajdel – 586, 38. Krzysztof Winkowski – 588, 39. Ireneusz Romejko – 603, 40. Henryk Pinis – 613, 41. Krzysztof Zawiliński – 640.

OS 18. Iwkowa – Tymowa (7km).

1. Jerzy Landsberg – 224, 2. Karol Łosiak – 232, 3. Ryszard Grychtoł – 234, 4. Bogdan Wozowicz – 237, 5. Józef Ważny – 238, 6. Stefan Virčik – 242, 7. Peter Černohorsky – 244, 8. Bogdan Drągowski – 245, 9. Josef Srnsky – 249, 10. Zdzisław Szafrański – 251, 11. Zbigniew Soszka – 252, 12. Wiktor Polak, Andrzej Wodziński – 253, 14. Jerzy Lipiński – 256, 15. Marek Karczewski, Krzysztof Różewski – 257, 17. Ryszard Plucha, Tadeusz Hoppe – 259, 19. Andrzej Radecki – 260, 20. Janusz Waluś – 263, 21. Andrzej Lubiak – 267, 22. Pavel Grigol, Zbigniew Szpalerski – 269, 24. Ryszard Trzciński – 270, 25. Maciej Halczyński – 271, 26. Marek Ryndak – 272, 27. Janusz Szerla – 273, 28. Jerzy Kindziuk – 275, 29. Paweł Noakowski – 279, 30. Dariusz Biernacki – 283, 31. Michał Pinis – 285, 32. Jacek Kotowski – 288, 33. Krzysztof Adamski – 290, 34. Mariusz Zajdel – 293, 35. Daniel Gronicki – 294, 36. Krzysztof Winkowski, Andrzej Janiszewski – 298, 38. Krzysztof Zawiliński – 322, 39. Henryk Pinis – 327, 40. Ireneusz Romejko – 336.
Oesu nie ukończył Bogusław Dawidów.

OS 19. Żegocina – Młynne (7km).

1. Bogdan Wozowicz – 319, 2. Józef Ważny – 325, 3. Peter Černohorsky – 328, 4. Bogdan Drągowski – 331, 5. Ryszard Grychtoł – 333, 6. Jerzy Landsberg – 335, 7. Jerzy Lipiński, Zdzisław Szafrański – 339, 9. Marek Karczewski – 340, 10. Ryszard Trzciński, Zbigniew Soszka, Stefan Virčik – 351, 13. Wiktor Polak – 354, 14. Josef Srnsky, Krzysztof Różewski – 355, 16. Pavel Grigol – 359, 17. Karol Łosiak – 360, 18. Andrzej Wodziński – 361, 19. Andrzej Radecki – 362, 20. Ryszard Plucha – 365, 21. Janusz Waluś – 367, 22. Maciej Halczyński – 370, 23. Tadeusz Hoppe – 372, 24. Jacek Kotowski, Marek Ryndak – 383, 26. Janusz Szerla – 385, 27. Andrzej Lubiak – 386, 28. Paweł Noakowski – 401, 29. Michał Pinis – 406, 30. Dariusz Biernacki – 408, 31. Daniel Gronicki – 413, 32. Krzysztof Adamski, Krzysztof Winkowski – 416, 34. Mariusz Zajdel – 430, 35. Andrzej Janiszewski – 433, 36. Krzysztof Zawiliński – 446, 37. Ireneusz Romejko, Zbigniew Szpalerski – 455, 39. Henryk Pinis – 477, 40. Jerzy Kindziuk – 605.

Janusz Szerla i Józef Stachara – Polski Fiat 126p.

Janusz Szerla i Józef Stachara – Polski Fiat 126p.

Jerzy Kindziuk i Henryk Trochimczuk – Dacia 1300.

Jerzy Kindziuk i Henryk Trochimiuk – Dacia 1300.

Jerzy Kindziuk i Henryk Trochimiuk – Dacia 1300.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Bogusław Dawidów i Mariusz Kostrzak – Polski Fiat 125p/1500.

Bogusław Dawidów i Mariusz Kostrzak – Polski Fiat 125p/1500.

Paweł Noakowski i Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 125p.

Paweł Noakowski i Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 125p.

Daniel Gronicki i Andrzej Jędrychowski – Polski Fiat 126p.

Daniel Gronicki i Andrzej Jędrychowski – Polski Fiat 126p.

Józef Ważny i Krzysztof Lederer – Polski Fiat 125p/1600.

Józef Ważny i Krzysztof Lederer – Polski Fiat 125p/1600.

Pavel Grigol i Juraj Gajdošik – Łada 2103 MTX.

Pavel Grigol i Juraj Gajdošik – Łada 2103 MTX.

Josef Srnsky i Radovan Novak – Łada 2103 MTX.

Josef Srnsky i Radovan Novak – Łada 2103 MTX.

Rajd Stomil 1977

Josef Srnsky i Radovan Novak – Łada 2103 MTX.

Zdzisław Szafrański i Henryk Pineles – Renault R5 TS.

Zdzisław Szafrański i Henryk Pineles – Renault R5 TS.

Zdzisław Szafrański i Henryk Pineles – Renault R5 TS.

Zdzisław Szafrański i Henryk Pineles – Renault R5 TS.

Zbigniew Szpalerski i Jan Borowski – Polski Fiat 125p/1500.

Zbigniew Szpalerski i Jan Borowski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Trzciński i Jerzy Lachowski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Trzciński i Jerzy Lachowski – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Zawiliński i Ryszard Bugaj – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Zawiliński i Ryszard Bugaj – Polski Fiat 126p.

Bogdan Drągowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Ti.

Bogdan Drągowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Ti.

Bogdan Drągowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Ti.

Bogdan Drągowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Ti.

Bogdan Drągowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Ti.

Bogdan Drągowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Ti.

Maciej Halczyński i Stefan Swida – Polski Fiat 125p/1500.

Maciej Halczyński i Stefan Swida – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Winkowski i Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Winkowski i Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.

Jerzy Lipiński i Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Lipiński i Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

OS 20. Tęgoborze – Rąbkowa (7km).

1. Josef Srnsky – 408, 2. Peter Černohorsky, Bogdan Drągowski – 411, 4. Bogdan Wozowicz – 415, 5. Jerzy Landsberg – 416, 6. Józef Ważny – 423, 7. Stefan Virčik – 428, 8. Zdzisław Szafrański – 432, 9. Ryszard Grychtoł – 439, 10. Wiktor Polak – 445, 11. Jerzy Lipiński – 451, 12. Zbigniew Soszka, Krzysztof Różewski – 457, 14. Andrzej Radecki – 458, 15. Karol Łosiak, Ryszard Plucha – 459, 17. Pawel Grigol, Andrzej Wodziński – 465, 19. Ryszard Trzciński – 478, 20. Janusz Waluś – 481, 21. Marek Karczewski – 485, 22. Tadeusz Hoppe – 487, 23. Zbigniew Szpalerski – 489, 24. Andrzej Lubiak – 490, 25. Dariusz Biernacki – 514, 26. Marek Ryndak – 520, 27. Janusz Szerla – 523, 28. Maciej Halczyński, Krzysztof Adamski – 528, 30. Jacek Kotowski – 531, 31. Paweł Noakowski – 537, 32. Michał Pinis – 541, 33. Daniel Gronicki – 556, 34. Krzysztof Winkowski – 560, 35. Jerzy Kindziuk – 570, 36. Mariusz Zajdel – 572, 37. Andrzej Janiszewski – 580, 38. Ireneusz Romejko, Krzysztof Zawiliński – 608, 40. Henryk Pinis – 690.

OS 21. Iwkowa – Tymowa (4km).

1. Bogdan Wozowicz – 231, 2. Józef Ważny – 232, 3. Peter Černohorsky – 236, 4. Josef Srnsky – 237, 5. Jerzy Landsberg, Bogdan Drągowski – 238, 7. Stefan Virčik – 241, 8. Ryszard Grychtoł, Zdzisław Szafrański – 244, 10. Wiktor Polak, Krzysztof Różewski – 250, 12. Ryszard Plucha – 251, 13. Zbigniew Soszka – 252, 14. Andrzej Wodziński – 255, 15. Pavel Grigol, Ryszard Trzciński – 257, 17. Jerzy Lipiński – 258, 18. Marek Karczewski – 260, 19. Karol Łosiak – 261, 20. Andrzej Lubiak – 262, 21. Tadeusz Hoppe – 263, 22. Zbigniew Szpalerski – 266, 23. Dariusz Biernacki – 268, 24. Marek Ryndak, Janusz Szerla – 269, 26. Janusz Waluś – 270, 27. Krzysztof Adamski – 275, 28. Paweł Noakowski – 279, 29. Maciej Halczyński – 281, 30. Michał Pinis – 286, 31. Daniel Gronicki, Krzysztof Winkowski – 289, 33. Jacek Kotowski – 290, 34. Mariusz Zajdel, 35. Krzysztof Zawiliński, Andrzej Janiszewski – 298, 37. Jerzy Kindziuk – 319, 38. Henryk Pinis – 322, 39. Ireneusz Romejko – 330, 40. Andrzej Radecki – 352.

OS 22. Janowice – Szczepanowice (7km).

1. Peter Černohorsky, Josef Srnsky, Bogdan Wozowicz – 332, 4. Józef Ważny – 334, 5. Jerzy Landsberg – 336, 6. Bogdan Drągowski – 337, 7. Stefan Virčik – 341, 8. Ryszard Grychtoł – 342, 9. Zdzisław Szafrański – 345, 10. Wiktor Polak – 349, 11. Pavel Grigol, Ryszard Trzciński – 352, 13. Krzysztof Różewski – 355, 14. Karol Łosiak, Andrzej Wodziński – 359, 16. Jerzy Lipiński – 360, 17. Ryszard Plucha – 363, 18. Marek Karczewski – 365, 19. Andrzej Radecki, Tadeusz Hoppe – 372, 21. Andrzej Lubiak – 373, 22. Janusz Waluś – 374, 23. Dariusz Biernacki – 377, 24. Krzysztof Adamski – 380, 25. Zbigniew Soszka – 381, 26. Maciej Halczyński – 382, 27. Marek Ryndak – 385, 28. Zbigniew Szpalerski – 390, 29. Janusz Szerla – 399, 30. Paweł Noakowski – 400, 31. Jerzy Kindziuk, Mariusz Zajdel, Krzysztof Winkowski – 407, 34. Michał Pinis – 409, 35. Daniel Gronicki – 414, 36. Andrzej Janiszewski – 422, 37. Jacek Kotowski – 427, 38. Krzysztof Zawiliński – 439, 39. Ireneusz Romejko – 510, 40. Henryk Pinis – 540.

4 Rajd Stomil 1977r

4 Rajd Stomil 1977r

(Motor – 1977)

4 Rajd Stomil 1977r

Jako opis zamieszczamy szczegółową relację naocznego świadka - Wacława Serwina: "Wspólnie z kolegami uczestniczyliśmy, oczywiście jako kibice, w tym rajdzie. Start i zakończenie obserwowaliśmy z tarasu (balkonu) dworca kolejowego. BAZA W TARNOWIE IV Rajd „Stomil” (11-13 lutego 1977 r.) miał za głównych organizatorów Automobilklub „Stomil” Dębica i Auto Moto Klub Tarnów, współpracowały z nimi Automobilklub Rzeszowski,Krośnieński i Podkarpacki w Nowym Sączu. 900-kilometrowa trasa (w tym 22 odcinki specjalne) miała bazę w Tarnowie. Pętlicowe etapy wytyczono na południowy wschód i południowy zachód od tego miasta, zawody zaczynały się i kończyły wyścigiem wokół obiektów sportowych tarnowskiej „Unii”. Klasą dla siebie okazały się gościnnie startujące załogi czechosłowackiego Baruma w Ładach VAZ 2103 Metalex. Wygrali Petr Černhorsky z Milošem Tyce, trzecie miejsce zajęli Jiři Srnsky i Radovan Novak. W klasyfikacji RSMP triumfowali drudzy w generalce bracia Bogdan i Witold Wozowiczowie (Automobilklub „Stomil” Dębica,PF 125p 1500), za nimi uplasowali się Ryszard Grychtoł z Wojciechem Ondraczkiem (Automobilklub Śląski, PF 125p 1500) oraz Wiktor Polak z Krzysztofem Czarneckim (Automobilklub „Stomil” Dębica, PF 125p 1600 Monte Carlo). Sklasyfikowana została połowa ze startujących 74 załóg."

4 Rajd Stomil 1977r

4 Rajd Stomil 1977r

4 Rajd Stomil 1977r

(Anegdoty z oesów)

4 Rajd Stomil 1977r

(Super Oes 9 / 2011)

4 Rajd Stomil 1977r

4 Rajd Stomil 1977

4 Rajd Stomil 1977r

Klasyfikacja generalna.

Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 Alpine. – dyskwalifikacja.
1. Peter Černohorsky / Milos Týce – Łada 2103 MTX.
2. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.
3. Josef Srnsky / Radovan Novak – Łada 2103 MTX.
4. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1500.
5. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.
6. Józef Ważny / Krzysztof Lederer – Polski Fiat 125p/1600.
7. Zbigniew Soszka / Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p/1300.
8. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.
9. Stefan Virčik / Vojtech Bezecny – Škoda 120 Rally.
10.Andrzej Wodziński / Jan Wojciechowski – Fiat 128 Rally.
11.Jerzy Lipiński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.
12.Zdzisław Szafrański / Henryk Pineles – Renault R5 TS.
13.Andrzej Radecki / Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.
14.Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski – BMW 2002 Ti.
15.Ryszard Trzciński / Jerzy Lachowski – Polski Fiat 125p/1500.
16.Karol Łosiak / Jeremi Doria Dernałowicz – Polski Fiat 125p/1600.
17.Krzysztof Różewski / Zbigniew Figas – Zastawa 1100.
18.Maciej Halczyński / Stefan Swida – Polski Fiat 125p/1500.
19.Tadeusz Hoppe / Waldemar Bielewicz – Polski Fiat 125p/1500.
20.Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.
21.Janusz Szerla / Józef Stachara – Polski Fiat 126p.
22.Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.
23.Zbigniew Szpalerski / Jan Borowski – Polski Fiat 125p/1500.
24.Janusz Waluś / Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport SL.
25.Pavel Grigol / Juraj Gajdošik – Łada 2103 MTX.
26.Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.
27.Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.
28.Jacek Kotowski / Wojciech Stępień – Renault 12 TL.
29.Dariusz Biernacki / Daniel Szydłowski – Polski Fiat 125p/1300.
30.Krzysztof Adamski / Tadeusz Betlej – Trabant 601.
31.Ireneusz Romejko / Zbigniew Zapędowski – BMW 2002 Ti.
32.Daniel Gronicki / Andrzej Jędrychowski – Polski Fiat 126p.
33.Michał Pinis / Michał Stan – Polski Fiat 126p.
34.Jerzy Kindziuk / Andrzej Trochimiuk – Dacia 1300.
35.Andrzej Janiszewski / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 126p.
36.Henryk Pinis / Ireneusz Kijas – Polski Fiat 126p.
37.Mariusz Zajdel / Tadeusz Koj – Polski Fiat 126p.
38.Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.
39.Krzysztof Zawiliński / Ryszard Bugaj – Polski Fiat 126p.
Wystartowało 75 załóg, ukończyło 40.

Wyniki.

Grupa IV, klasa 1-13.
1. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.
2. Józef Ważny / Krzysztof Lederer – Polski Fiat 125p/1600.
3. Ryszard Trzciński / Jerzy Lachowski – Polski Fiat 125p/1500.
4. Karol Łosiak / Jeremi Doria Dernałowicz – Polski Fiat 125p/1600.
Grupa II, klasa 9-13.
1. Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski – BMW 2002 Ti.
2. Ireneusz Romejko / Zbigniew Zapędowski – BMW 2002 Ti.
Grupa II, klasa 8.
1. Peter Černohorsky / Milos Týce – Łada 2103 MTX.
2. Josef Srnsky / Radovan Novak – Łada 2103 MTX.
3. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.
4. Stefan Virčik / Vojtech Bezecny – Škoda 120 Rally.
5. Zdzisław Szafrański / Henryk Pineles – Renault R5 TS.
6. Andrzej Radecki / Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1500.
7. Pavel Grigol / Juraj Gajdošik – Łada 2103 MTX.
Grupa I, klasa 8.
1. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.
2. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1500.
3. Jerzy Lipiński / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p/1500.
4. Maciej Halczyński / Stefan Swida – Polski Fiat 125p/1500.
5. Tadeusz Hoppe / Waldemar Bielewicz – Polski Fiat 125p/1500.
6. Zbigniew Szpalerski / Jan Borowski – Polski Fiat 125p/1500.
7. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.
Grupa I, klasa 7.
1. Zbigniew Soszka / Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p/1300.
2. Andrzej Wodziński / Jan Wojciechowski – Fiat 128 Rally.
3. Krzysztof Różewski / Zbigniew Figas – Zastawa 1100.
4. Janusz Waluś / Jan Ambrozik – Fiat 128 Sport SL.
5. Jacek Kotowski / Wojciech Stępień – Renault 12 TL.
6. Dariusz Biernacki / Daniel Szydłowski – Polski Fiat 125p/1300.
7. Jerzy Kindziuk / Henryk Trochimiuk – Dacia 1300.
Grupa II, klasa 1-2.
1. Krzysztof Adamski / Tadeusz Betlej – Trabant 601.
Grupa I, klasa markowa 126.
1. Andrzej Lubiak / Maciej Wisławski – Polski Fiat 126p.
2. Janusz Szerla / Józef Stachara – Polski Fiat 126p.
3. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.
4. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.
5. Daniel Gronicki / Andrzej Jędrychowski – Polski Fiat 126p.
6. Michał Pinis / Michał Stan – Polski Fiat 126p.
7. Andrzej Janiszewski / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 126p.
8. Henryk Pinis / Ireneusz Kijas – Polski Fiat 126p.
9. Mariusz Zajdel / Tadeusz Koj – Polski Fiat 126p.
10.Krzysztof Winkowski / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 126p.
11.Krzysztof Zawiliński / Ryszard Bugaj – Polski Fiat 126p.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl