Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1976 » Rajdowe Mistrzostwa okręgu Warszawskiego » Rajd Nike. 4 eliminacja. 26.09.1976r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Rajd Nike. 4 eliminacja. 26.09.1976r.

Lista startowa.

Klasa markowa 126.
Nr.101. Zbigniew Szczeblewski / Jan Szebesta – Polski Fiat 126p.  wsp.0,305.
Nr.102. Tomasz Jaskłowski / Janusz Kwietniewski – Polski Fiat 126p. 0,305.
Nr.103. Jerzy Werner / Jerzy Burski – Polski Fiat 126p.  wsp.0,305.
Nr.104. Zbigniew Maliński / Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.  wsp.0,305.
Nr.105. Adam Michalski / Krzysztof Duniec – Polski Fiat 126p. wsp.0,305.
Nr.106. Zbigniew Poniewski / Dariusz Poletyło – Polski Fiat 126p. wsp.0,305.
Nr.107. Marcin Zoll / Krzysztof Wojcikiewicz – Polski Fiat 126p. wsp.0,305.
Nr.108. Cezary Ruszkowski / Piotr Grochowski – Polski Fiat 126p. wsp.0,305.
Nr.109. Michał Nowicki / Mariusz Grześkowiak – Polski Fiat 126p. wsp.0,305.
Klasa 1-2.
Nr.110. Tomasz Jaworski / Gerard Nowicki – Trabant 601.  wsp.0,323.
Nr.111. Piotr Wiencek / Jacek Malczewski – Trabant 600.  wsp.0,308.
Nr.112. Krzysztof Burzyński / Paweł Grześkowiak – Trabant 601. wsp.0,308.
Nr.113. Włodzimierz Pawluczuk / Lidia Lemańska – Trabant 601. wsp.0,323.
Nr.114. Krzysztof Litwiniak / Halina Litwiniak – Trabant 601.  wsp.0,308.
Klasa 3-6.
Nr.115. Grzegorz Kołodziejek / Marian Pomierny – Syrena 104. wsp.0,314.
Nr.116. Lech Bocheński / Jacek Czayka – Syrena 105L.  wsp.0,314.
Nr.117. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastawa 1100p.  wsp.0,334.
Nr.118. Zbigniew Włodarski / Michał Jaślan – Fiat 127.  wsp.0,334.
Nr.119. Krzysztof Winkowski / Bohdan Staniszewski – Ford Escort 1100. 0,332
Klasa 7.
Nr.120. Bogdan Drągowski / Tomasz Butowit – Ford Escort 1300. wsp.0,308.
Nr.121. Jacek Kotowski / Jacek Asiński – Renault 12 TL.  wsp.0,336.
Nr.122. Włodzimierz Abramowicz / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p.
Nr.123. Tadeusz Buksowicz / Jacek Lisicki – Polski Fiat 125p.  wsp.0,334.
Nr.124. Ryszard Augustynowicz / Wiesław Augustynowicz – Polski Fiat 125p.
Klasa 8.
Nr.125. Bogusław Kranz / Paweł Matysiak – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.
Nr.126. Barbara Gutowska / Jerzy Stępkowski – Polski Fiat 125p. wsp.0,338.
Nr.127. Jacek Glinicki / Wojciech Walentowicz – Polski Fiat 125p. wsp.0,338.
Nr.128. Ryszard Granica / Mirosław Danek – Polski Fiat 125p. wsp.0,338.
Nr.129. Ryszard Kultys / Włodzimierz Wasilewski – Polski Fiat 125p.  0,338.
Nr.130. Andrzej Grochowski / Tomasz Chełmiński – Polski Fiat 125p. 0,363.
Nr.131. Zbigniew Szpalerski / Jan Borowski – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.

Cezary Ruszkowski i Piotr Grochowski – Polski Fiat 126p.

Cezary Ruszkowski i Piotr Grochowski – Polski Fiat 126p.

Tadeusz Buksowicz i Jacek Lisicki – Polski Fiat 125p/1300.

Tadeusz Buksowicz i Jacek Lisicki – Polski Fiat 125p/1300.

Ryszard Granica i Mirosław Danek – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Granica i Mirosław Danek – Polski Fiat 125p/1500.

Tomasz Jaskłowski i Janusz Kwietniewski – Polski Fiat 126p.

Tomasz Jaskłowski i Janusz Kwietniewski – Polski Fiat 126p.

Krzysztof Winkowski i Bohdan Staniszewski – Ford Escort 1100.

Krzysztof Winkowski i Bohdan Staniszewski – Ford Escort 1100.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl