Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1976 » Rajdowe Mistrzostwa okręgu Warszawskiego

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Rajdowe Mistrzostwa okręgu Warszawskiego

Lista startowa.

Klasa 1-2.
Nr.1. Piotr Wiencek – Trabant 600.  wsp.0,308.
Nr.2. Piotr Tonderski / Smoderek – Trabant 601.  wsp.0,308.
Nr.3. Włodzimierz Pawluczuk / Lidia Lemańska – Trabant 601.  wsp.0,323.
Nr.4. Krzysztof Głodek – Polski Fiat 126p.  wsp.0,305.
Nr.5. Adam Michalski – Polski Fiat 126p.  wsp.0,305.
Nr.6. Zbigniew Maliński / Magdalena Rapacz – Polski Fiat 126p.  wsp.0,305.

Klasa 3-4.
Nr.7. Lech Falszewski – Syrena 104.  wsp.0,314.
Nr.9. Lech Bocheński / Jacek Czayka – Seat 850.  wsp.0,314.
Nr.12. Wojciech Altyński / Jerzy Walentowicz – Syrena 105L.  wsp.0,314.
Nr.13. Daniel Frenkler / Marek Socha – Syrena 105.  wsp.0,314.
Nr.14. Jerzy Substyk – Syrena 105.  wsp.0,314.
Nr.15. Dariusz Błaszczyk – Syrena 105.  wsp.0,329.

Klasa 5-6.
Nr.16. Krzysztof Winkowski – Ford Escort.  wsp.0,332.
Nr.17. Wojciech Boguciński – Škoda S 100.  wsp.0,336.
Nr.18. Andrzej Kowalski – BMC Austin 1000.  wsp.0,338.
Nr.19. Tomasz Różycki – Wartburg 353.  wsp.0,330.
Nr.20. Andrzej Koper – Zastawa 1100p.  wsp.0,336.

Klasa 7.
Nr.25. Bogdan Drągowski / Janusz Szajng – Ford Escort.  wsp.0,336.
Nr.26. Jacek Mazuś – Polski Fiat 125p.  wsp.0,334.
Nr.27. Jacek Kotowski – Renault 12 TL.  wsp.0,336.
Nr.28. Jerzy Kolarczyk – VW 1200 Garbus.  wsp.0,328.
Nr.29. Stefan Ścieszka – Fiat 128 Sport 3 porte.  wsp.0,352.
Nr.30. Wojciech Stępień – Dacia 1300.  wsp.0,336.
Nr.31. Jerzy Werner – Polski Fiat 125p.  wsp.0,334.
Nr.32. Zbigniew Poniewski / Jan Staworzyński – Polski Fiat 125p.  wsp.0,348.
Nr.33. Tadeusz Buksowicz / Jacek Lisicki – Polski Fiat 125p.  wsp.0,334.

Klasa 8.
Nr.34. Wacław Kostka – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.
Nr.35. Adam Polak / Olesiński – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.
Nr.36. Maciej Szymanowski – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.
Nr.37. Krzysztof Załuski / Janusz Zdrojewski – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.
Nr.39. Jacek Glinicki / Wojciech Walentowicz – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.
Nr.40. Jerzy Lipiński – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.

Klasa 9-13.
Nr.41. Wojciech Szczygłowicz – Willys Jeep.  wsp.0,324.

Rajd Zima - 1976r

Rajd Zima - 1976r

Wyniki (M.O.W).

Klasa 1-2.
1. Włodzimierz Pawluczuk / Lidia Lemańska – Trabant 601.
2. Piotr Tonderski / Smoderek – Trabant 601.
3. Zbigniew Maliński / Magdalena Rapacz – Polski Fiat 126p.
Klasa 3-4.
1. Daniel Frenkler / Marek Socha – Syrena 105.
2. Wojciech Altyński / Walentowicz – Syrena 105L.
3. Lech Bocheński / Jacek Czayka – Seat 850.
Klasa 5-7.
1. Tadeusz Buksowicz / Jacek Lisicki – Polski Fiat 125p.
2. Bogdan Drągowski / Janusz Szajng – Ford Escort.
3. Zbigniew Poniewski / Jan Staworzyński – Polski Fiat 125p.
Klasa 8.
1. Krzysztof Załuski / Janusz Zdrojewski – Polski Fiat 125p.
2. Adam Polak / Olesiński – Polski Fiat 125p.
3. Jacek Glinicki / Wojciech Walentowicz – Polski Fiat 125p.

Wyniki (KJS).

Klasa 1-2.
1. Krzysztof Burzyński – Trabant 601.
Klasa markowa 126.
1. Marcin Zoll – Polski Fiat 126p.
Klasa 3-4.
1. T.Gill.
Klasa 5-6.
1. L.Dębicz.
Klasa 7.
1. Marek Sadowski.
Klasa 8.
1. Cezary Ruszkowski / Wiesław Pakulski – Polski Fiat 125p.
Klasa 9-13.
1. Marian Trela.

Rajd Kurpie - 1976r

Lista startowa.

Klasa markowa 126.
Nr.5. Adam Michalski / Tomasz Różycki – Polski Fiat 126p.  wsp.0,305.
Nr.10. Mario Korecki – Polski Fiat 126p.  wsp.0,305.
Nr.15. Mariusz Grześkowiak / Marek Kaniewski – Polski Fiat 126p.  wsp.0,305.
Nr.20. Zbigniew Maliński / Magdalena Rapacz – Polski Fiat 126p.  wsp.0,305.
Klasa 1-2.
Nr.30. Krzysztof Burzyński / Jerzy Stępkowski – Trabant 601.  wsp.0,308.
Nr.35. Piotr Tonderski – Trabant 601.  wsp.0,308.
Nr.40. Piotr Wiencek – Trabant 600.  wsp.0,308.
Nr.45. Zbigniew Tronina – Trabant 601.  wsp.0,308.
Nr.50. Włodzimierz Pawluczuk / Tytus Tuszyński – Trabant 601.  wsp.0,323.
Klasa 3-4.
Nr.55. Lech Bocheński / Jacek Czayka – Seat 850.  wsp.0,330.
Nr.60. Lech Falszewski – Syrena 104.  wsp.0,314.
Nr.70. Wojciech Altyński / Jerzy Biowski – Syrena 105 L.  wsp.0,314.
Nr.75. Grzegorz Kołodziejek / Marek Pomierny – Syrena 104.  wsp.0,314.
Nr.80. Dariusz Błaszczyk / Mariusz Błaszczak – Syrena 105.  wsp.0,329.
Klasa 5-7.
Nr.90. Wojciech Boguciński – Škoda S 100.  wsp.0,330.
Nr.95. Krzysztof Winkowski – Ford Escort.  wsp.0,332.
Klasa 7.
Nr.100. Bogdan Drągowski – Ford Escort.  wsp.0,336.
Nr.105. Jan Stechnij – Polski Fiat 125p.  wsp.0,334.
Nr.110. Jerzy Werner / Andrzej Koper – Polski Fiat 125p.  wsp.0,334.
Nr.120. Ryszard Augustynowicz – Polski Fiat 125p.  wsp.0,334.
Nr.130. Stefan Ścieszka – Fiat 128 Sport 3 porte.  wsp.0,336.
Nr.135. Zbigniew Poniewski – Polski Fiat 125p.  wsp.0,348.
Klasa 8.
Nr.140. Krzysztof Załuski / Janusz Zdrojewski – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.
Nr.145. Andrzej Kowalski – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.
Nr.150. Jerzy Roo – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.
Nr.155. Maciej Szymanowski – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.
Nr.160. Bogusław Kranz – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.
Nr.165. Ryszard Kultys – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.
Nr.170. Jacek Glinicki / Wojciech Walentowicz – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.
Klasa 9-13.
Nr.175. Wojciech Szczygłowicz – Willys Jeep.  wsp.0,324.

Adam Michalski i Tomasz Różycki – Polski Fiat 126p.

Adam Michalski i Tomasz Różycki – Polski Fiat 126p.

Mario Korecki – Polski Fiat 126p.

Mario Korecki – Polski Fiat 126p.

Mariusz Grześkowiak i Marek Kaniewski – Polski Fiat 126p.

Mariusz Grześkowiak i Marek Kaniewski – Polski Fiat 126p.

Zbigniew Maliński i Magdalena Rapacz – Polski Fiat 126p.

Zbigniew Maliński i Magdalena Rapacz – Polski Fiat 126p.

Zbigniew Maliński i Magdalena Rapacz – Polski Fiat 126p.

Zbigniew Maliński i Magdalena Rapacz – Polski Fiat 126p.

Włodzimierz Pawluczuk i Tytus Tuszyński – Trabant 601.

Włodzimierz Pawluczuk i Tytus Tuszyński – Trabant 601.

Mariusz Grześkowiak i Marek Kaniewski – Polski Fiat 126p.

Mariusz Grześkowiak i Marek Kaniewski – Polski Fiat 126p.

Stefan Ścieszka – Fiat 128 Sport 3 porte.

Stefan Ścieszka – Fiat 128 Sport 3 porte.

Rajd Kurpie - 1976r

Maluchy w Chrcynnem w oczekiwaniu na start.

Zbigniew Maliński i Magdalena Rapacz – Polski Fiat 126p i Jerzy Stępkowski.

Zbigniew Maliński i Magdalena Rapacz – Polski Fiat 126p i Jerzy Stępkowski.

Jerzy Stępkowski

Jerzy Stępkowski usiłuje naprawić Trabanta.

Piotr Tonderski

Piotr Tonderski podczas naprawy Trabanta.

Włodzimierz Pawluczuk i Lidia Lemańska.

Włodzimierz Pawluczuk i Lidia Lemańska.

Tytus Tuszyński, Lidia Lemańska i Włodzimierz Pawluczuk.

Tytus Tuszyński, Lidia Lemańska i Włodzimierz Pawluczuk.

Włodzimierz Pawluczuk i Tytus Tuszyński – Trabant 601.

Włodzimierz Pawluczuk i Tytus Tuszyński – Trabant 601.

Lech Bocheński i Jacek Czayka – Seat 850, Lech Falszewski – Syrena 104.

Nr.55. Lech Bocheński i Jacek Czayka – Seat 850, nr.60. Lech Falszewski – Syrena 104.

Włodzimierz Pawluczuk i Tytus Tuszyński – Trabant 601.

Włodzimierz Pawluczuk i Tytus Tuszyński – Trabant 601.

Lech Bocheński i Jacek Czayka – Seat 850.

Lech Bocheński i Jacek Czayka – Seat 850.

Jerzy Werner i Andrzej Koper – Polski Fiat 125p.

Jerzy Werner i Andrzej Koper – Polski Fiat 125p.

Ryszard Augustynowicz – Polski Fiat 125p.

Ryszard Augustynowicz – Polski Fiat 125p.

Stefan Ścieszka – Fiat 128 Sport 3 porte.

Stefan Ścieszka – Fiat 128 Sport 3 porte.

Krzysztof Załuski i Janusz Zdrojewski – Polski Fiat 125p.

Krzysztof Załuski i Janusz Zdrojewski – Polski Fiat 125p.

Rajd Kurpie - 1976r

Klasyfikacja generalna.

1. Bogdan Drągowski – Ford Escort.
2. Jerzy Roo – Polski Fiat 125p/1500.
3. Piotr Tonderski – Trabant 601.
4. Lech Bocheński / Jacek Czayka – Seat 850.
5. Dariusz Błaszczyk / Mariusz Błaszczak – Syrena 105.
6. Ryszard Kultys – Polski Fiat 125p/1500.
7. Ryszard Augustynowicz – Polski Fiat 125p/1300.
8. Maciej Szymanowski – Polski Fiat 125p/1500.
9. Jacek Glinicki / Wojciech Walentowicz – Polski Fiat 125p/1500.
10.Krzysztof Winkowski – Ford Escort.

Wyniki.

Klasa markowa 126.
1. Mariusz Grześkowiak / Marek Kaniewski – Polski Fiat 126p.
2. Adam Michalski / Tomasz Różycki – Polski Fiat 126p.
3. Zbigniew Maliński / Magdalena Rapacz – Polski Fiat 126p.
Klasa 1-2.
1. Krzysztof Burzyński / Jerzy Stępkowski – Trabant 601.
2. Piotr Tonderski / ? – Trabant 601.
Klasa 3-4.
1. Lech Bocheński / Jacek Czayka – Seat 850.
2. Dariusz Błaszczyk / Mariusz Błaszczak – Syrena 105.
3. Grzegorz Kołodziejek / Marian Pomierny – Syrena 104.
Klasa 5-7.
1. Bogdan Drągowski / ? – Ford Escort.
2. Ryszard Augustynowicz / ? – Polski Fiat 125p/1300.
3. Krzysztof Winkowski / ? – Ford Escort.
Klasa 8.
1. Jerzy Roo / ? – Polski Fiat 125p/1500.
2. Andrzej Kowalski / ? – Polski Fiat 125p/1500.
3. Maciej Szymanowski / ? – Polski Fiat 125p.
Klasa 9-13.
1. Wojciech Szczygłowicz / ? – Willys Jeep.

Lista startowa.

Klasa markowa 126.
Nr.101. Zbigniew Maliński / Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.  wsp.0,305.
Nr.102. Stanisław Skrzynecki / Krzysztof Straszak – Polski Fiat 126p.
Nr.103. Mariusz Grześkowiak / Paweł Grześkowiak – Polski Fiat 126p.
Nr.104. Krzysztof Kotarba / Adam Michalski – Polski Fiat 126p. wsp.0,305.
Nr.105. Michał Nowicki – Polski Fiat 126p.  wsp.0,305.
Nr.106. Wojciech Pawłowski – Polski Fiat 126p.  wsp.0,305.
Nr.107. Zbigniew Szczeblewski – Polski Fiat 126p.  wsp.0,305.
Klasa 1-2.
Nr.108. Krzysztof Burzyński – Trabant 601.  wsp.0,308.
Nr.109. Włodzimierz Pawluczuk / Tytus Tuszyński – Trabant 601. wsp.0,323.
Nr.110. Włodzimierz Pfejfer – Trabant 601.  wsp.0,308.
Nr.111. Artur Skwarzyński – Trabant 601.  wsp.0,323.
Nr.112. Piotr Wienel – Trabant 601.  wsp.0,308.
Klasa 3-6.
Nr.113. Krzysztof Świętochowski – Syrena 104.  wsp.0,314.
Nr.114. Grzegorz Kołodziejek / Marian Pomierny – Syrena 104.  wsp.0,314.
Nr.115. Lech Bocheński / Jacek Czayka – Seat 850.  wsp.0,330.
Nr.116. Dariusz Błaszczyk / Mariusz Błaszczak – Syrena 105.  wsp.0,329.
Nr.117. Zbigniew Włodarski – Fiat 127.  wsp.0,334.
Nr.118. Krzysztof Winkowski / Bohdan Staniszewski – Ford Escort. wsp.0,332.
Klasa 7.
Nr.119. Tadeusz Buksowicz / Janusz Szajng – Polski Fiat 125p.  wsp.0,334.
Nr.120. Stefan Ścieszka / Włodzimierz Abramowicz – Fiat 128 Sport 3 porte.
Nr.121. Jacek Kotowski / Tomasz Różycki – Renault 12 TL.  wsp.0,336.
Nr.122. Jerzy Werner – Polski Fiat 125p.  wsp.0,334.
Nr.123. Krzysztof Szymczak / Tomasz Chełmiński – Polski Fiat 125p.
Nr.124. Ryszard Ryzel – Fiat 128 Sport 3 porte.  wsp.0,352.
Nr.125. Jan Wojciechowski – Fiat 128.
Klasa 8.
Nr.126. Janusz Sierzpowski – Polski Fiat 125p.  wsp.0,363.
Nr.127. Bogusław Kranz – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.
Nr.128. Jarosław Zaharski / Marcin Osiowski – Polski Fiat 125p. wsp.0,338.
Nr.129. Ryszard Granica / Mirosław Danek – Polski Fiat 125p.  wsp.0,338.
Nr.130. Barbara Gutowska / Jerzy Stępkowski – Polski Fiat 125p. wsp.0,340.
Nr.131. Andrzej Kowalski – Polski Fiat 125p.  wsp.0,340.
Nr.132. Andrzej Grochowski / Zbigniew Kabulski – Polski Fiat 125p. wsp.0,363
Nr.133. Ryszard Marki – Polski Fiat 125p.  wsp.0,340.
Nr.134. Bohdan Modliński – Warszawa 223 Kombi.  wsp.0,324.

Strona 1 z 2

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl