Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1976 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » Podsumowanie sezonu.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Podsumowanie sezonu.

Podział samochodów startujących w RSMP na grupy według regulaminów FIA:
- Grupa I - Seryjne samochody turystyczne. Produkowane w ilości co najmniej 5000 egzemplarzy w ciągu 12 miesięcy. Prawie całkowity zakaz przeróbek mających na celu poprawienie osiągów samochodu. Jeśli pojemność silnika przekraczała 1000 cm3, samochód tej grupy musiał mieć co najmniej 4 miejsca.
- Grupa II - Specjalne samochody turystyczne. Wyprodukowane musiały być w ilości co najmniej 2500 egzemplarzy w ciągu 12 miesięcy. Dozwolony duży zakres przeróbek poprawiających osiągi pojazdu. Ciężar minimalny pojazdu został ograniczony dla poszczególnych klas.
- Grupa III - Seryjne samochody GT. Pojazdy co najmniej dwumiejscowe, produkowane w ilości co najmniej 1000 sztuk w ciągu 12 miesięcy. Ograniczenia przerobek i modyfikacji takie same jak w grupie I.
- Grupa IV - Specjalne samochody GT. Warunkiem homologacji było wyprodukowanie co najmniej 400 egzemplarzy w ciągu 24 miesięcy. Dozwolone przeróbki takie jak w grupie II. Ciężar minimalny pojazdu został ograniczony dla poszczególnych klas.
Grupy podzielone były na klasy w zależności od pojemności skokowej silnika:
- klasa 1 - do 500 cm3
- klasa 2 - do 600 cm3
- klasa 3 - do 700 cm3
- klasa 4 - do 850 cm3
- klasa 5 - do 1000 cm3
- klasa 6 - do 1150 cm3
- klasa 7 - do 1300 cm3
- klasa 8 - do 1600 cm3
- klasa 9 - do 2000 cm3
- klasa 10 - do 2500 cm3
- klasa 11 - do 3000 cm3
- klasa 12 - do 4000 cm3
- klasa 13 - do 5000 cm3
- klasa 14 - do 6000 cm3
- klasa 15 - powyżej 6000 cm3
Oprócz tego w RSMP istniała klasa markowa Polskich Fiatów 126p gr. I.
Punkty do RSMP w klasyfikacjach generalnej i pilotów przyznawano za 15 pierwszych miejsc według systemu: 25-21-18-15-12-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1. Do końcowej klasyfikacji zaliczano wyniki ze wszystkich czterech eliminacji.
Punkty w klasach przyznawano za 6 pierwszych miejsc według systemu: 9-6-4-3-2-1. Do końcowej klasyfikacji zaliczano zawodnikom 3 najlepsze wyniki.

RSMP-1976

RSMP-1976

(Pędzą samochody, mijają lata)

RSMP-1976

RSMP-1976

RSMP-1976

(Motor 1976)

RSMP-1976

Klasyfikacja generalna – 1976r.

1. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/MC. 92pkt.
2. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 TS.  75pkt.
3. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 17 i 12 Gordini.  46pkt.
4. Marian Bublewicz – Polski Fiat 125p/1300 i 1500.  41pkt.
5. Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.  37pkt.
6. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – PF 125p/1500. 34pkt.
7. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.  30pkt.
8. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500. 29pkt.
9. Bogdan Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.  22pkt.
10.Józef Ważny – Polski Fiat 125p/MC.  16pkt.
11.Jerzy Bachtin / Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/MC.  11pkt.
12-13.Ryszard Ryzel / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/1300.  8pkt.
12-13.Krzysztof Załuski – Polski Fiat 125p/1500.  8pkt.
14.Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski – Ford Escort 1300.  7pkt.
15.Jerzy Kobyliński – Polski Fiat 125p/1500, Fiat 128.  6pkt.
16.Krystian Bielowski / Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1300.  4pkt.
17-18.Ryszard Plucha – Polski Fiat 125p/MC.  3pkt.
17-18.Henryk Mandera – Wartburg 353.  3 pkt.

Wyniki.

Grupa IV.
1. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/MC. 24pkt.
2. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 17 i 12 Gordini.  15pkt.
3. Józef Ważny – Polski Fiat 125p/MC.  10pkt.
4. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.  9pkt.
5-6.Marian Bień – Polski Fiat 125p/MC.  7pkt.
5-6.Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/MC.  7pkt.
7. Jerzy Bachtin / Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/MC.  5pkt.
8. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/MC.  4pkt.
9. Ryszard Plucha / Marek Wysokiński – Polski Fiat 125p/MC.  3pkt.
10.Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/MC.  1pkt.
Klasa 9-13, gr.II.
1. Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.  27pkt.
2. Lelio Lattari / Jan Borowski – BMW 2002 Turbo.  9pkt.
3-5. Andrzej Niewiadomski / Maciej Jasiński – BMW 2002 Ti.  6pkt.
3-5. Włodzimierz Dominowski / Tomasz Huziel – BMW 2002, Ford Escort.
3-5. Zbigniew Zapędowski / Roman Zapędowski – BMW 2002.  6pkt.
6-8. Jerzy Moląg / Grzegorz Misiak – Fiat 125 S.  4pkt.
6-8. Andrzej Bielewicz / Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Ti.  4pkt.
6-8. Stanisław Wesołowski / Jan Wojciechowski – Ford Escort Mexico. 4pkt.
Klasa 8, gr.II.
1. Marian Bublewicz / Stefan Osika – Polski Fiat 125p/1500.  22pkt.
2. Bogdan Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500. 21pkt.
3. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.  10pkt.
4. Tadeusz Dębowski / Krzysztof Szaykowski – Renault 5 Alpine.  6pkt.
5. Otto Tereszczak / Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1500.  4pkt.
6. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1500. 3pkt.
7. Stanisław Wyka / Andrzej Martynkin – Polski Fiat 125p/1500.  2 pkt.
8. Henryk Podsiedlik / Wojciech Noworyta – Polski Fiat 125p/1500. 1pkt.
Klasa 8, gr.I.
1. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p. 27p
2. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p.  18pkt.
3. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p.  17pkt.
4. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p.  6pkt.
5. Krzysztof Załuski – Polski Fiat 125p.  6pkt.
6-8. Ryszard Grychtoł / Zenon Keller – Polski Fiat 125p.  3pkt.
6-8. Jerzy Kobyliński / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p.  3pkt.
6-8. Maciej Halczyński / Andrzej Feliks – Polski Fiat 125p.  3pkt.
9. Karol Łosiak / Jeremi Doria Dernałowicz – Polski Fiat 125p.  2pkt.
10-11. Bogusław Płoch / Jerzy Lipiński – Polski Fiat 125p.  1pkt.
10-11. Marian Woszczyna / Jacek Żarnowski – Polski Fiat 125p.  1pkt.
Klasa 7, gr.II.
1. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 TS.  27pkt.
2. Marian Wangrat – Renault 5.  10pkt.
3-5. Henryk Mandera – Wartburg 353.  6pkt.
3-5. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1300. 6pkt.
3-5. Bogusław Płoch / Jerzy Chmielowski – Trabant 601.  6pkt.
6. Janusz Dąbrowski / Elżbieta Zulicz – Fiat 128 Sport.  3pkt.
7. Stanisław Ciecierski / Henryk Sarnowski – Polski Fiat 125p/1300.  2pkt.
Klasa 7, gr.I.
1. Ryszard Ryzel / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/1300.  21pkt.
2. Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski – Ford Escort 1300.  19pkt.
3. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.  15pkt.
4. Tadeusz Buksowicz – Polski Fiat 125p/1300.  10pkt.
5-7. Krystian Bielowski / Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1300.  6pkt.
5-7. Grzegorz Lewandowski – Polski Fiat 125p/1300.  6pkt.
5-7. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3 porte.  6pkt.
8. Zdzisław Sobieski / Mariusz Grześkowiak – Polski Fiat 125p/1300. 4pkt.
9-10. Ryszard Kopczyk / Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1300.  3pkt.
9-10. Ryszard Nowak / Michał Chroniowski – Polski Fiat 125p/1300.  3pkt.
11. Dominik Płaza / Henryk Matyja – Polski Fiat 125p/1300.  2pkt.
Klasa 3-6, gr.II.
1. Henryk Mandera / Stanisław Krystkiewicz – Wartburg 353.  9pkt.
2. Jerzy Mazur / Ryszard Nowak – Trabant 601.  6pkt.
3. Maciej Wisławski / Krzysztof Matarzynski – Fiat 128 Sport SL.  4pkt.
4. Stanisław Fiedor / Tadeusz Betlej – Trabant 601.  3pkt.
Klasa 3-6, gr.I.
1. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastava 1100p.  21pkt.
2. Zbigniew Bieniewski – Fiat 128 Sport i Zastava 1100p.  13pkt.
3. Aleksander Adamski – Fiat 127, Fiat 128 Sport.  11pkt.
4. Andrzej Mielcarek – Fiat 127.  10pkt.
5-6. Stanisław Turczuk / Tadeusz Turczuk – Fiat 128 Sport.  9pkt.
5-6. Jerzy Kobyliński / Andrzej Wodziński – Fiat 128.  9pkt.
7. Andrzej Kaczmarek / Andrzej Woźniak – Zastava 1100p.  9pkt.
8. Andrzej Kleina / Janusz Kleina – Fiat 127.  3pkt.
9. Bogdan Hapoń / Andrzej Borowik – Fiat 128 Sport.  1pkt.
Klasa 1-2, gr.II.
1. Stanisław Fiedor / Tadeusz Betlej – Trabant 601.  18pkt.
2. Jerzy Mazur / Ryszard Nowak – Trabant 601.  12pkt.
3. Włodzimierz Pawluczuk / Tytus Tuszyński – Trabant 601.  7pkt.
4. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran – Trabant 601.  4pkt.
Klasa markowa 126.
1. Wiesław Cygan / Jacek Jurzak – Polski Fiat 126p.  27pkt.
2. Andrzej Lubiak – Polski Fiat 126p.  16pkt.
3. Andrzej Świder / Marian Wloka – Polski Fiat 126p.  12pkt.
4. Marek Ryndak – Polski Fiat 126p.  5pkt.
5. Andrzej Janiszewski / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 126p. 4pkt.
6. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.  4pkt.
7. Andrzej Włoch / Stefan Antkiewicz – Polski Fiat 126p.  3pkt.
8. Krzysztof Janarek / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.  3pkt.
9. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Polski Fiat 126p.  2pkt.
10.Zbigniew Bębnista / Jerzy Karasiński – Polski Fiat 126p.  1pkt.
Klasyfikacja pilotów.
1. Jacek Różański – Polski Fiat 125p/MC.  92pkt.
2. Marek Muszyński – Renault 5 TS.  75pkt.
3. Piotr Mystkowski – Renault 17 i 12 Gordini.  46pkt.
4. Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.  37pkt.
5. Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/1500.  34pkt.
6. Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.  30pkt.
7. Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.  29pkt.
8. Stefan Osika – Polski Fiat 125p/1500.  26pkt.
9. Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.  25pkt.
10.Janina Jedynak – Polski Fiat 125p/MC.  18pkt.
11-13.Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1300 i 1500.  15pkt.
11-13.Tadeusz Porębski – Polski Fiat 125p/MC.  15pkt.
11-13.Jan Borowski – BMW 2002 Turbo.  15pkt.
14.Ryszard Leś – Polski Fiat 125p/1500.  15pkt.
15.Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/MC.  11pkt.
16.Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1500.  10pkt.
17.Kazimierz Brzozowski – Polski Fiat 125p/MC.  9pkt.
18.Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/1300.  8pkt.
19-21.Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1600.  7pkt.
19-21.Tomasz Wróbel – Polski Fiat 125p/MC.  7pkt.
19-21.Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.  7pkt.
22.Marek Pawłowski – Ford Escort, Polski Fiat 125p/MC.  7 pkt.
23-24.Tomasz Śledziński – Polski Fiat 125p/1500.  6pkt.
23-24.Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/MC.  6pkt.
25.Tadeusz Turczuk – Fiat 128 Sport.  5pkt.
26-28.Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1300.  4pkt.
26-28.Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.  4pkt.
26-28.Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1500.  4pkt.
29-31.Marek Wysokiński – Polski Fiat 125p/MC.  3pkt.
29-31.Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p/1500.  3pkt.
29-31.Andrzej Wodziński – Fiat 128.  3pkt.
32-34.Stanisław Krystkiewicz – Wartburg 353.  2pkt.
32-34.Andrzej Żurawski – Polski Fiat 125p/1500.  2pkt.
32-34.Dariusz Szerejko – Polski Fiat 126p, Zastava 1100p.  2pkt.
35-36.Maciej Wisławski – Wartburg 353.  1pkt.
35-36.Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Ti.  1pkt.
Zespołowo.
1. OKS Stomil Olsztyn.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl