Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1976 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 14 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 4 eliminacja. 5-7.11.1976r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

14 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 4 eliminacja. 5-7.11.1976r.

Rajd Warszawski-1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976

Rajd Warszawski - 1976

Rajd Warszawski - 1976

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1973r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Lista startowa.

Klasa 8, Grupa IV.
Nr.2. Michael Koumas / Mario Koutsodides (CY) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.4. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (PL) – Renault 12 Gordini.
Nr.5. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański (PL) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.7. Janusz Książkiewicz / Włodzimierz Kaszuba – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.8. Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk (PL) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.12. Jussi Kynsilehto (SF) / Martin Holmes (GB) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.17. Józef Ważny / Kazimierz Brzozowski (PL) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.19. Marian Bień / Janina Jedynak (PL) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.20. Marek Trzaskowski / Piotr Dąbkowski (PL) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.33. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki (PL) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.58. Joan Komsza / Dimitru Telescu (RO) – Renault 15 TS.

Klasa 7, gr.IV.
Nr.23. Lauzi Koskinen (SF) / Janusz Szajng (PL) – Fiat X1/9.
Klasa 9-15, gr.III.
Nr.6. Wolfgang Šulc / Fritz Weixlbraun (A) – Porsche Carrera RS.
Nr.10. “Ronny” Blomme / Henry Ampel (B) – Porsche Carrera RS.
Nr.11. Jochen Schweiger / Burghard Wendel (D) – Alpine A 310.
Nr.27. Rolf Petersen / Andre Bockelman (D) – Porsche Carrera RS.

Klasa 9-15, gr.II.
Nr.14. Lelio Lattari / Jan Borowski (PL) – BMW 2002 Turbo.
Nr.43. Holger Helle / John Rasmussen (DK) – Volvo 142.

Klasa 9-15, gr.I.
Nr.24. Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec (PL) – BMW 2002 Ti.
Nr.26. Hans Britth / Willy Anderson (S) – Ford Escort RS 2000.
Nr.29. Włodzimierz Dominowski / Andrzej Niewiadomski (PL) – Ford Escort RS 2000.
Nr.44. Wilfred Vranken / Johna Vaillant (B) – Opel Kadett GT/E.
Nr.49. Paul Weinreich / Holger Möller Nielsen (DK) – Opel Kadett GT/E.
Nr.59. Zbigniew Zapędowski / Roman Zapędowski (PL) – BMW 2002 Ti.

Klasa 8, gr.II.
Nr.9. Bengt Lundström / Fergus Sager (S) – Toyota Celica 1600 GT.
Nr.13. Marian Bublewicz / Stanisław Osika (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.15. Vic Dietmayer / Ossi Schurek (A) – VW Golf 1500.
Nr.16. George Kimonides / Christos Hadjisavva (CY) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.25. Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.30. Tadeusz Dębowski / Krzysztof Szaykowski (PL) – Renault 5 Alpine.
Nr.35. Stanisław Wyka / Karol Piekarski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.36. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.38. Hans Joachim Lummert / Peter Diekmann (D) – BMW 1602.
Nr.47. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.48. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.51. Ryszard Leś / Ryszard Kołtunik (PL) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 8, gr.I.
Nr.28. Holger Bohne / Andreas Hansch (D) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.31. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.37. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.46. Henning Schou / Edmund Petan (DK) – VW Golf GTi.
Nr.50. Leif Andersen / Henning Hermansen (DK) – Toyota Celica GT 1600.
Nr.52. Soren Rasmussen / Jens Erik Rosborg (DK) – Opel Ascona 1600.
Nr.54. Stanisław Wesołowski / Jan Wojciechowski (PL) – Ford Escort Mexico.
Nr.55. Andrzej Proć / Tadeusz Koć (PL) – Fiat 131 Mirafiori.
Nr.56. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.57. Per Sendeger / Jens Esbensen (DK) – Toyota Celica Lift Back.
Nr.66. Otto Tereszczak / Henryk Noga (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.74. Alfons Luksa / Bogdan Serowik (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.76. Czesław Zadygowicz / Anatol Borowik (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.77. Maciej Halczyński / Andrzej Feliks (PL) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 7, gr.II.
Nr.18. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński (PL) – Renault 5 TS.
Klasa 7, gr.I.
Nr.41. Kelle Möller / Kanko Peltonen (SF) – Simca 1100 Ti.
Nr.63. Tadeusz Buksowicz / Piotr Ślaski (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.67. Jerzy Kindziuk / Henryk Trochimiuk (PL) – Dacia 1300.
Nr.68. Marian Wangrat / Krzysztof Winkowski (PL) – Renault 5 L.
Nr.69. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.71. Ryszard Nowak / Michał Chroniowski (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.72. Krystian Bielowski / Marek Oziębło (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.73. Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski (PL) – Ford Escort 1300.
Nr.78. Tadeusz Porębski / Ryszard Goś (PL) – Renault 5.

Klasa 3-6, gr.II.
Nr.45. Jan Diblik / Martin Kavasz (CS) – Škoda 110 L.
Nr.64. Henryk Mandera / Maciej Wisławski (PL) – Wartburg 353.

Klasa 1-6, gr.I.
Nr.65. Jerzy Kobyliński / Andrzej Wodziński (PL) – Fiat 128.
Nr.79. Zbigniew Bieniewski / Janusz Siniarski (PL) – Zastawa 1100p.
Nr.80. Andrzej Kaczmarek / Andrzej Woźniak (PL) – Zastawa 1100p.
Nr.83. Andrzej Klejna / Janusz Klejna (PL) – Fiat 127.
Nr.84. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko (PL) – Zastawa 1100p.
Nr.85. Andrzej Mielcarek / Małgorzata Kujawińska (PL) – Fiat 127.
Nr.86. Stefan Antkiewicz / Tadeusz Walus (PL) – Fiat 127.

Klasa 1-2, gr.II.
Nr.87. Stanisław Fiedor / Tadeusz Betlej (PL) – Trabant 601.
Nr.88. Jerzy Udziela / Edward Guzik (PL) – Syrena 105L.
Nr.89. Bogusław Płoch / Jerzy Chmielowski (PL) – Trabant 601.

Klasa markowa 126p.
Nr.90. Jerzy Poznański / Marek Ręcki (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.91. Andrzej Janiszewski / Włodzimierz Abramowicz (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.92. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.93. Wiesław  Cygan / Jacek Jurzak (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.94. Zbigniew Poniewski / Dariusz Poletyło (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.95. Janusz Szerla / Bogusław Barcz (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.96. Andrzej Świder / Marian Wloka (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.97. Andrzej Lubiak / Michał Gajdamowicz (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.98. Mariusz Grześkowiak / Paweł Grześkowiak (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.99. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.100. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.101. Zbigniew Bębnista / Jerzy Karasiński (PL) – Polski Fiat 126p.

Rajd Warszawski - 1976r

(Sztandar Młodych)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Lelio Lattari i Jan Borowski – BMW 2002 Turbo.

Lelio Lattari i Jan Borowski – BMW 2002 Turbo.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Marek Trzaskowski i Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1600.

Marek Trzaskowski i Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1600.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Lauzi Koskinen i Janusz Szajng – Fiat X1/9.

Lauzi Koskinen i Janusz Szajng – Fiat X1/9.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 TS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 TS.

Rajd Warszawski - 1976r

Nr.25. Jeremi Doria Dernałowicz i Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1500, nr.4. Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini, nr.31. Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Trzaskowski i Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1600.

Marek Trzaskowski i Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Renault 5 Alpine.

Michael Koumas i Mario Koutsodides – Polski Fiat 125p/1600.

Michael Koumas i Mario Koutsodides – Polski Fiat 125p/1600.

Mariusz Grześkowiak i Paweł Grześkowiak – Polski Fiat 126p.

Mariusz Grześkowiak i Paweł Grześkowiak – Polski Fiat 126p.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Wolfgang Šulc i Fritz Weixlbraun – Porsche Carrera RS.

Wolfgang Šulc i Fritz Weixlbraun – Porsche Carrera RS.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Bengt Lundström i Fergus Sager – Toyota Celica 1600 GT.

Bengt Lundström i Fergus Sager – Toyota Celica 1600 GT.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Wolfgang Šulc i Fritz Weixlbraun – Porsche Carrera RS.

Wolfgang Šulc i Fritz Weixlbraun – Porsche Carrera RS.

“Ronny” Blomme i Henry Ampel – Porsche Carrera RS.

“Ronny” Blomme i Henry Ampel – Porsche Carrera RS.

Jochen Schweiger i Burghard Wendel – Alpine A 310.

Jochen Schweiger i Burghard Wendel – Alpine A 310.

Lelio Lattari i Jan Borowski – BMW 2002 Turbo.

Lelio Lattari i Jan Borowski – BMW 2002 Turbo.

Vic Dietmayer i Ossi Schurek – VW Golf 1500.

Vic Dietmayer i Ossi Schurek – VW Golf 1500.

Marian Bublewicz i Stanisław Osika – Polski Fiat 125p/1500 i “Ronny” Blomme i Henry Ampel – Porsche Carrera RS.

Nr.13. Marian Bublewicz i Stanisław Osika – Polski Fiat 125p/1500, nr.10. “Ronny” Blomme i Henry Ampel – Porsche Carrera RS.

Jochen Schweiger i Burghard Wendel – Alpine A 310.

Jochen Schweiger i Burghard Wendel – Alpine A 310.

George Kimonides i Christos Hadjisavva – Polski Fiat 125p/1500.

George Kimonides i Christos Hadjisavva – Polski Fiat 125p/1500.

Józef Ważny i Kazimierz Brzozowski – Polski Fiat 125p/1600.

Józef Ważny i Kazimierz Brzozowski – Polski Fiat 125p/1600.

Lelio Lattari i Jan Borowski – BMW 2002 Turbo.

Lelio Lattari i Jan Borowski – BMW 2002 Turbo.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 TS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 TS.

Lauzi Koskinen i Janusz Szajng – Fiat X1/9.

Lauzi Koskinen i Janusz Szajng – Fiat X1/9.

Henryk Ziemski i Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.

Henryk Ziemski i Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.

Rolf Petersen i Andre Bockelman – Porsche Carrera RS.

Rolf Petersen i Andre Bockelman – Porsche Carrera RS.

Jeremi Doria Dernałowicz i Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1500.

Jeremi Doria Dernałowicz i Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1500.

Lauzi Koskinen i Janusz Szajng – Fiat X1/9.

Lauzi Koskinen i Janusz Szajng – Fiat X1/9.

Hans Britth i Willy Anderson – Ford Escort RS 2000.

Hans Britth i Willy Anderson – Ford Escort RS 2000.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.

Holger Bohne i Andreas Hansch – Polski Fiat 125p/1500.

Holger Bohne i Andreas Hansch – Polski Fiat 125p/1500.

Jeremi Doria Dernałowicz i Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1500.

Jeremi Doria Dernałowicz i Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1500.

Rolf Petersen i Andre Bockelman – Porsche Carrera RS.

Rolf Petersen i Andre Bockelman – Porsche Carrera RS.

Wiktor Polak i Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.

Wiktor Polak i Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.

Włodzimierz Dominowski i Andrzej Niewiadomski – Ford Escort RS 2000.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/1500.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

Wiktor Polak i Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.

Wiktor Polak i Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1600.

Hans Joachim Lummert i Peter Diekmann – BMW 1602.

Hans Joachim Lummert i Peter Diekmann – BMW 1602.

Kelle Möller i Kanko Peltonen – Simca 1100 Ti.

Kelle Möller i Kanko Peltonen – Simca 1100 Ti.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Holger Helle i John Rasmussen – Volvo 142.

Holger Helle i John Rasmussen – Volvo 142.

Hans Joachim Lummert i Peter Diekmann – BMW 1602.

Hans Joachim Lummert i Peter Diekmann – BMW 1602.

Wilfred Vranken i Johna Vaillant – Opel Kadett GT/E.

Wilfred Vranken i Johna Vaillant – Opel Kadett GT/E.

Jan Diblik i Martin Kavasz – Škoda 110 L i Henning Schou i Edmund Petan – VW Golf GTi.

Nr.45. Jan Diblik i Martin Kavasz – Škoda 110 L, nr.46. Henning Schou i Edmund Petan – VW Golf GTi.

Kelle Möller i Kanko Peltonen – Simca 1100 Ti.

Kelle Möller i Kanko Peltonen – Simca 1100 Ti.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Leif Andersen i Henning Hermansen – Toyota Celica GT 1600.

Leif Andersen i Henning Hermansen – Toyota Celica GT 1600.

Holger Helle i John Rasmussen – Volvo 142.

Holger Helle i John Rasmussen – Volvo 142.

Andrzej Proć i Tadeusz Koć – Fiat 131 Mirafiori.

Andrzej Proć i Tadeusz Koć – Fiat 131 Mirafiori.

Per Sendeger i Jens Esbensen – Toyota Celica Lift Back.

Per Sendeger i Jens Esbensen – Toyota Celica Lift Back.

Joan Komsza i Dimitru Telescu – Renault 15 TS.

Joan Komsza i Dimitru Telescu – Renault 15 TS.

Henryk Mandera i Maciej Wisławski – Wartburg 353.

Henryk Mandera i Maciej Wisławski – Wartburg 353.

Marian Wangrat i Krzysztof Winkowski – Renault 5 L.

Marian Wangrat i Krzysztof Winkowski – Renault 5 L.

Alfons Luksa i Bogdan Serowik – Polski Fiat 125p/1500.

Alfons Luksa i Bogdan Serowik – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Koper i Dariusz Szerejko – Zastawa 1100p.

Andrzej Koper i Dariusz Szerejko – Zastawa 1100p.

Andrzej Mielcarek i Małgorzata Kujawińska – Fiat 127.

Andrzej Mielcarek i Małgorzata Kujawińska – Fiat 127.

Stefan Antkiewicz i Tadeusz Walus – Fiat 127.

Stefan Antkiewicz i Tadeusz Walus – Fiat 127.

Stanisław Fiedor i Tadeusz Betlej – Trabant 601.

Stanisław Fiedor i Tadeusz Betlej – Trabant 601.

Jerzy Poznański i Marek Ręcki i Wiesław  Cygan i Jacek Jurzak – Polskie Fiaty 126p.

Nr.90. Jerzy Poznański i Marek Ręcki, nr.93. Wiesław  Cygan i Jacek Jurzak – Polskie Fiaty 126p.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Jerzy Poznański i Marek Ręcki i Wiesław  Cygan i Jacek Jurzak – Polskie Fiaty 126p.

Nr.90. Jerzy Poznański i Marek Ręcki, nr.93. Wiesław  Cygan i Jacek Jurzak – Polskie Fiaty 126p.

Andrzej Świder i Marian Wloka – Polski Fiat 126p.

Andrzej Świder i Marian Wloka – Polski Fiat 126p.

Rajd Warszawski - 1976r

Jerzy Poznański i Marek Ręcki – Polski Fiat 126p.

Jerzy Poznański i Marek Ręcki – Polski Fiat 126p.

SW 1 – Dębe (10,5km).
1. Wolfgang Šulc (375,2), 2. Rolf Petersen (380,0), 3. Błażej Krupa (386,0), 4. Bengt Lundström (392,0), 5. Vic Dietmayer (406,2), 6. Maciej Stawowiak (407,6), 7. Holger Helle (409,1), 8. Tomasz Ciecierzyński (409,4), 9. Włodzimierz Dominowski, Kelle Möller (423,6), 10. Poul Weinreich (424,6), 11. Tadeusz Dębowski (426,0), 12. Lelio Lattari (426,2), 13. Jerzy Landsberg (427,2), 14. Hans Joachim Lummert, Henning Schou (428,2), 15. Hans Britth (430,2), 16. „Ronny” Blome, Holger Bohne (432,2), 17. Janusz Książkiewicz (435,2), 18. Bogdan Wozowicz (438,2), 19. Marek Trzaskowski,  (439,6), 20. Henryk Ziemski (440,2), 21. Wilfred Wranken (440,4), 22. Jeremi Doria Dernałowicz, Zbigniew Zapędowski (446,0), 23. Jochen Schweiger (446,6), 24. Stanisław Wesołowski (448,1), 25. Marian Bublewicz (448,8), 26. Józef Ważny (450,2), 27. Wiktor Polak (450,6), 28. Marian Wangrat (451,7), 29. Marek Varisella, Per Sendeger (452,2), 30. Adam Masłowiec, Krystian Bielowski (454,2), 31. Andrzej Radecki (455,2), 32. Bogdan Drągowski (455,5), 33. Włodzimierz Groblewski (457,2), 34. Lauzi Koskinen, George Kimonides (461,0), 35. Ryszard Grychtoł (462,4), 36. Michael Koumas (465,6), 37. Stanisław Wyka (467,4), 38. Henryk Mandera (470,2), 39. Zbigniew Bieniewski (474,3), 40. Andrzej Proć (474,4), 41. Ryszard Plucha (475,6), 42. Marian Bień (477,0), 43. Andrzej Kaczmarek (481,1), 44. Leif Andersen (482,7), 45. Soren Rassmusen (484,2), 46. Jerzy Kobyliński (486,2), 47. Tadeusz Buksowicz (493,6), 48. Jan Diblik (493,8), 49. Maciej Halczyński (495,2), 50. Alfons Luksa (507,1), 51. Wiesław Cygan (512,6), 52. Bogusław Płoch (517,2), 53. Ryszard Nowak (517,7), 54. Andrzej Świder (523,1), 55. Stanisław Fiedor (535,0), 56. Joan Komsza (539,1), 57. Piotr Śnieg (542,2), 58. Marek Ryndak (543,2), 59. Andrzej Lubiak (544,3), 60. Paweł Noakowski (549,2), 61. Andrzej Janiszewski (550,2), 62. Zbigniew Bębnista (551,2), 63. Mariusz Grześkowiak (553,2), 64. Janusz Szerla (559,2), 64 Zbigniew Poniewski (564,7), 66. Jerzy Poznański (574,1), 67. Otto Tereszczak (592,1), 68. Ryszard Leś (T).

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

OS 1 Józefowo – Gradzanowo (8,5km).
1. Wolfgang Šulc (247,0), 2. Bengt Lundström (267,0), 3. Rolf Petersen (275,0), 4. Tomasz Ciecierzyński (278,0), 5. Tadeusz Dębowski, Hans Joachim Lummert (288,0), 6. Holger Helle (291,0), 7. Lelio Lattari (294,0), 8. Jochen Schweiger, Włodzimierz Dominowski (295,0), 9. Michael Koumas, Hans Britth (296,0), 9. Marian Bień (297,0), 10. Vic Dietmayer, Marek Trzaskowski (298,0), 11. Henning Schou (299,0), 12. Jerzy Landsberg (303,0), 13. Holger Bohne (305,0), 14. Lauzi Koskinen, Poul Weinreich (306,0), 15. Józef Ważny, Wiktor Polak (307,0), 16. Janusz Książkiewicz (308,0), 17. Marian Bublewicz (309,0), 18. Bogdan Wozowicz, Henryk Ziemski (312,0), 19. Jeremi Doria Dernałowicz, „Ronny” Blomme (314,0), 20. Jan Diblik (317,0), 21. Włodzimierz Groblewski (319,0), 22.Ryszard Grychtoł (320,0), 23. Wilfred Vranken (321,0), 24. Zbigniew Zapędowski (324,0), 25. Krystian Bielowski (325,0), 26. Jerzy Kobyliński (326,0), 27. Bogdan Drągowski (328,0), 28. Soren Rassmusen, Stanisław Wesołowski, Adam Masłowiec (331,0), 29. Andrzej Koper (335,0), 30. Andrzej Mielcarek (336,0), 31. Leif Andersen, Tadeusz Buksowicz (337,0), 32. George Kimonides, Otto Tereszczak, Andrzej Radecki (340,0), 33. Marek Varisella (341,0), 34. Stanisław Wyka (345,0), 35.Henryk Mandera (348,0), 36. Alfons Luksa (351,0), 37. Ryszard Plucha (352,0), 38. Zbigniew Bieniewski (355,0), 39. Per Sendeger (358,0), 40. Andrzej Kaczmarek (361,0), 41. Maciej Halczyński (362,0), 42. Marian Wangrat (370,0), 43. Andrzej Proć (372,0). 44. Stefan Antkiewicz (379,0), 45. Ryszard Leś, Wiesław Cygan (380,0), 46. Andrzej Klejna (384,0), 47. Andrzej Lubiak (387,0), 48. Andrzej Świder (389,0), 49. Stanisław Fiedor (408,0), 50. Andrzej Janiszewski, Mariusz Grześkowiak (409,0), 51. Ryszard Nowak (410,0), 52. Janusz Szerla (411,0), 53. Joan Komsza, Marek Ryndak (414,0), 54. Zbigniew Bębnista (420,0), 55. Jerzy Poznański (422,0), 56. Piotr Śnieg (425,0), 57. Paweł Noakowski (442,0), 58. Bogusław Płoch (444,0), 59. Maciej Stawowiak (536,0).
Oesu nie ukończyli: Błażej Krupa i Zbigniew Poniewski.

OS 2 Rybno – Kostkowo (8km).
1. Tomasz Ciecierzyński, Lelio Lattari (163), 2. Wolfgang Šulc (164), 3. Bengt Lundström (169), 4. Marek Trzaskowski (172), 5. Marian Bień, Jerzy Landsberg (173), 6. Tadeusz Dębowski (180), 7. Józef Ważny (181), 8. Włodzimierz Dominowski (182), 9. Jeremi Doria Dernałowicz (185), 10. Henryk Mandera (187), 11.Henryk Ziemski, Bogdan Drągowski (188), 12.Wiktor Polak, Marek Varisella, Adam Masłowiec (190), 13. Janusz Książkiewicz (191), 14. „Ronny” Blomme, Zbigniew Zapędowski (192), 15. Marian Bublewicz, Bogdan Wozowicz, Hans Britth, Per Sendeger, Alfons Luksa (194), 16. Jochen Schweiger, Hans Joachim Lummert (195), 17. Rolf Petersen, Holger Helle (196), 18. Holger Bohne, Zbigniew Bieniewski (197), 19. Andrzej Mielcarek (198), 20. Tadeusz Buksowicz, Andrzej Koper (199), 21. Leif Andersen, Andrzej Klejna (201), 22. Ryszard Grychtoł, Henning Schou (203), 23. Michael Koumas, Vic Dietmajer, Stefan Antkiewicz (206), 24. Włodzimierz Groblewski (207), 25. Andrzej Kaczmarek (208), 26. Stanisław Wyka, Andrzej Lubiak (209), 27. Stanisław Wesołowski (210), 28. Andrzej Radecki (211), 29. Soren Rassmusen (212), 30. Wiesław Cygan, Andrzej Świder, Piotr Śnieg (213), 31. Stanisław Fiedor, Zbigniew Bębnista (217), 32. Ryszard Plucha, Kelle Möller, Marek Ryndak (218), 33. Krystian Bielowski, Janusz Szerla (220), 34. Lauzi Koskinen (221), 35. Ryszard Nowak, Jerzy Poznański, Andrzej Janiszewski (222), 36. Otto Tereszczak, Jan Diblik (223), 37. Andrzej Proć (227), 38. Bogusław Płoch (229), 39. Ryszard Leś (231), 40. Paweł Noakowski (232), 41. Mariusz Grześkowiak (233), 42. Wilfred Vranken (236), 43. Jerzy Kobyliński (243), 44. Joan Komsza (254), 45. George Kimonides (275).
Oesu nie ukończyli: Maciej Stawowiak i Marian Wangrat.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

OS 3 Rynek – Mroczno (7km).
1. Tomasz Ciecierzyński, Bengt Lundström (199), 2. Wolfgang Šulc, Jerzy Landsberg (203), 3. Lelio Lattari (205), 4. Marian Bień (210), 5. Włodzimierz Dominowski (211), 6. Adam Masłowiec (217), 7. Jeremi Doria Dernałowicz (218), 8. Holger Helle (220), 9. Wiktor Polak (221), 10. Hans Joachim Lummert, Bogdan Wozowicz, Hans Brith, Holger Bohne, Włodzimierz Groblewski (222), 11. Tadeusz Dębowski (223), 12. Jochen Schweiger, Rolf Petersen, Bogdan Drągowski (224), 13. Henryk Ziemski (225), 14. Krystian Bielowski, Jerzy Kobyliński (227), 15. Marek Varisella (228), 16. Zbigniew Zapędowski, Tadeusz Buksowicz (229), 17. Janusz Książkiewicz, Henning Schou (230), 18. „Ronny” Blomme (232), 19. Henryk Mandera (233), 20. Ryszard Grychtoł, Poul Weinreich, Leif Andersen, Andrzej Radecki (235), 21. Marian Bublewicz, Stanisław Wesołowski (239), 22. Soren Rasmussen, Kelle Möller, Andrzej Mielcarek (241), 23. Stanisław Wyka, Jan Diblik, Andrzej Klejna, Andrzej Koper (242), 24. Lauzi Koskinen (245), 25. Zbigniew Bieniewski, Stefan Antkiewicz (247), 26. Wilfred Vranken, Andrzej Kaczmarek (249), 27. Michael Koumas, Vic Dietmayer, Alfons Luksa (250), 28. Otto Tereszczak (251), 29. Ryszard Plucha (252), 30. Andrzej Świder (256), 31. Ryszard Leś, Stanisław Fiedor (263), 32. Maciej Halczyński (265), 33. Andrzej Lubiak (266), 34. George Kimonides (268), 35. Andrzej Proć, Wiesław Cygan (270), 36. Per Sendeger (273), 37. Ryszard Nowak, Marek Ryndak (274), 38. Piotr Śnieg (275), 39. Janusz Szerla (278), 40. Zbigniew Bębnista (279), 41. Andrzej Janiszewski (287), 42. Jerzy Poznański (289), 43. Bogusław Płoch (296), 44. Joan Komsza, Paweł Noakowski (299), 45. Mariusz Grześkowiak (300), 46. Józef Ważny (404), 47. Marek Trzaskowski (2807).

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 TS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 TS.

OS 4 Gutowo – Lężno (5km).
1. Wolfgang Šulc (154), 2. Bengt Lundström (156), 3. Lelio Lattari (160), 4. Tomasz Ciecierzyński (162), 5. Marian Bień, Włodzimierz Dominowski (163), 6. Jerzy Landsberg (165), 7. Hans Joachim Lummert (166), 8. Rolf Petersen, Jeremi Doria Dernałowicz (167), 9. Marek Trzaskowski (168), 10. Henryk Ziemski (169), 11. Holger Helle, Hans Britth (170), 12. Marek Varisella, Bogdan Drągowski (171), 13. Bogdan Wozowicz, Adam Masłowiec (173), 14. Henning Schou (174), 15. Wiktor Polak, „Ronny” Blomme, Tadeusz Dębowski, Zbigniew Zapędowski, Jerzy Kobyliński (176), 16. Marian Bublewicz, Poul Weinreich, Holger Bohne (177), 17. Janusz Książkiewicz, Józef Ważny (178), 18. Jochen Schweiger, Ryszard Grychtoł, Andrzej Koper (179), 19. Włodzimierz Groblewski, Kelle Möller (180), 20. Krystian Bielowski (181), 21. Henryk Mandera (182), 22. Lauzi Koskinen, Vic Dietmayer (183), 23. Stanisław Wyka, Leif Andersen, Tadeusz Buksowicz (184), 24. Stanisław Wesołowski, Zbigniew Bieniewski (185), 25. Wilfred Vranken, Soren Rasmussen (186), 26. Andrzej Radecki (188), 27. Otto Tereszczak (189), 28. Michael Koumas, Andrzej Proć, Andrzej Mielcarek (192), 29. Stefan Antkiewicz (195), 30. Andrzej Kaczmarek (196), 31. Ryszard Plucha (197), 32. Maciej Halczyński (198), 33. Ryszard Leś (199), 34. Per Sendeger, Wiesław Cygan, Andrzej Świder (203), 35. George Kimonides (204), 36. Stanisław Fiedor (208), 37. Ryszard Nowak (209), 38. Andrzej Lubiak (211), 39. Alfons Luksa (212), 40. Joan Komsza (218), 41. Jerzy Poznański, Janusz Szerla (222), 42. Zbigniew Bębnista (223), 43. Andrzej Janiszewski (224), 44. Marek Ryndak, Piotr Śnieg (225), 45. Mariusz Grześkowiak (231), 46. Bogusław Płoch (234), 47. Paweł Noakowski (235), 48. Jan Diblik (369).

OS 5 Zembrze – Brzozie (6,5km).
1. Wolfgang Šulc (204), 2. Bengt Lundström (205), 3. Tomasz Ciecierzyński, Lelio Lattari (206), 4. Marian Bień, Jerzy Landsberg (213), 5. Henryk Ziemski (221), 6. Hans Joachim Lummert (222), 7. Hans Britth (223), 8. Włodzimierz Dominowski (225), 9. Holger Helle, Adam Masłowiec (227), 10. Józef Ważny, Jochen Schweiger, Holger Bohne (228), 11. Jeremi Doria Dernałowicz, Henning Schou (230), 12. Wiktor Polak, „Ronny” Blomme, Bogdan Wozowicz (231), 13. Rolf Petersen (232), 14. Marian Bublewicz, Poul Weinreich, Włodzimierz Groblewski (234), 15. Ryszard Grychtoł, Jerzy Kobyliński (235), 16. Kelle Möller (236), 17. Janusz Książkiewicz, Zbigniew Zapędowski, Marek Varisella, Krystian Bielowski, Bogdan Drągowski (237), 18. Tadeusz Dębowski, Soren Rasmussen (242), 19. Marek Trzaskowski, Zbigniew Bieniewski (243), 20. Tadeusz Buksowicz (244), 21. Stanisław Wyka, Wolfred Vranken (245), 22. Andrzej Radecki (246), 23. Stanisław Wesołowski (247), 24. Leif Andersen, Andrzej Koper, Andrzej Mielcarek (248), 25. Lauzi Koskinen (249), 26. Andrzej Klejna (250), 27. Michael Koumas (251), 28. Alfons Luksa (254), 29. Ryszard Plucha (255), 30. Andrzej Proć, Andrzej Kaczmarek (257), 31. Ryszard Leś (260), 32. Per Sendeger, Maciej Halczyński (262), 33. Otto Tereszczak (263), 34. George Kimonides (264), 35. Stefan Antkiewicz (268), 36. Wiesław Cygan (269), 37. Stanisław Fiedor (275), 38. Ryszard Nowak (276), 39. Andrzej Lubiak (277), 40. Marek Ryndak, Janusz Szerla (281), 41. Zbigniew Bębnista (283), 42. Piotr Śnieg (285), 43. Joan Komsza, Andrzej Janiszewski (288), 44. Bogusław Płoch (291), 45. Mariusz Grześkowiak (303), 46. Paweł Noakowski (306), 47. Jerzy Poznański (328), 48. Jan Diblik (537).
Oesu nie ukończyli: Vic Dietmayer, Henryk Mandera i Andrzej Świder.

Stanisław Fiedor i Tadeusz Betlej – Trabant 601.

Stanisław Fiedor i Tadeusz Betlej – Trabant 601. (Pędzą samochody, mijają lata)

OS 6 Kaługa – Marzęcice (12,5km).
1. Wolfgang Šulc (360), 2. Michael Koumas (365), 3. Bengt Lundström (366), 4. Tomasz Ciecierzyński (367), 5. Janusz Książkiewicz (376), 6. Lelio Lattari (379), 7. Marian Bień (387), 8. Jerzy Landsberg (392), 9. Włodzimierz Dominowski (398), 10. Józef Ważny, Hans Joachim Lummert (399), 11. Henryk Ziemski (403), 12. Jeremi Doria Dernałowicz (408), 13. Hans Brith (409), 14. Adam Masłowiec (411), 15. Holger Helle, Tadeusz Dębowski (414), 16. Rolf Petersen (415), 17. Holger Bohne (421), 18. Marek Varisella (424), 19. Jochen Schweiger (425), 20. Ryszard Leś (431), 21. Henning Schou (433), 22. Poul Weinreich (435), 23. „Ronny” Blomme, Bogdan Drągowski (436), 24. Jerzy Kobyliński (438), 25. Krystian Bielowski (442), 26. Leif Andersen, Soren Rasmussen, Tadeusz Buksowicz (446), 27. Ryszard Grychtoł (447), 28. Zbigniew Zapędowski (452), 29. Andrzej Radecki (453), 30. Włodzimierz Groblewski (458), 31. Ryszard Plucha (459), 32. Lauzi Koskinen (461), 33. Stanisław Wyka (462), 34. Marian Bublewicz (464), 35. Andrzej Mielcarek (466), 36. Andrzej Koper (468), 37. Andrzej Kaczmarek (469), 38. Andrzej Klejna (470), 39. Andrzej Proć (477), 40. Maciej Halczyński (488), 41. Otto Tereszczak (490), 42. Per Sendeger (492), 43. Stanisław Wesołowski, Wiesław Cygan (495), 44. George Kimonides (503), 45. Zbigniew Bieniewski (507), 46. Ryszard Nowak (521), 47. Jerzy Poznański (523), 48. Piotr Śnieg (527), 49. Andrzej Lubiak (528), 50. Janusz Szerla (533), 51. Wiktor Polak (534), 52. Bogusław Płoch, Andrzej Janiszewski (543), 53. Zbigniew Bębnista (552), 54. Stefan Antkiewicz (560), 55. Mariusz Grześkowiak (564), 56. Marek Ryndak (571), 57. Paweł Noakowski (575), 58. Bogdan Wozowicz (599), 59. Alfons Luksa (608), 60. Joan Komsza (641), 61. Kelle Möller (690).
Oesu nie ukończyli: Marek Trzaskowski i Jan Diblik.

OS 7 Nowe Miasto – Most na rzece Drwęcy (9km).
1. Wolfgang Šulc (342), 2. Tomasz Ciecierzyński (354), 3. Ryszard Grychtoł (360), 4. Bengt Lundström (362), 5. Ryszard Plucha. Bogdan Wozowicz (365), 6. Jerzy Landsberg (374), 7. Janusz Szerla (378), 8. Hans Joachim Lummert (381), 9. Henryk Ziemski (385), 10. Marian Bień (388), 11. Włodzimierz Dominowski (389), 12. Andrzej Proć (390), 13. Wiktor Polak (391), 14. Tadeusz Dębowski (392), 15. Holger Helle, Adam Masłowiec (393), 16. Krystian Bielowski (394), 17. Per Sendeger (395), 18. Włodzimierz Groblewski (397), 19. Jeremi Doria Dernałowicz (399), 20. Bogdan Drągowski (402), 21. Marek Varisella (403), 22. Poul Weinreich (405), 23. Rolf Petersen (407), 24. Leif Andersen, Jerzy Kobyliński, Andrzej Klejna (408), 25. Stanisław Wesołowski, Holger Bohne (409), 26. Andrzej Radecki (411), 27. Zbigniew Zapędowski (412), 28. Zbigniew Bieniewski (413), 29. Soren Rasmussen (414), 30. Lelio Lattari, Andrzej Koper (420), 31. Janusz Książkiewicz, Hans Britth, Wilfred Vranken, Andrzej Mielcarek (421), 32. Maciej Halczyński, Tadeusz Buksowicz (422), 33. Stanisław Wyka, Kelle Möller (426),  34. Andrzej Kaczmarek (427), 35. Alfons Luksa (428), 36. Józef Ważny (446), 37. Stanisław Fiedor (449), 38. Henning Schou (451), 39. Lauzi Koskinen (452), 40. Wiesław Cygan (455), 41. Michael Koumas (463), 42. Ryszard Leś, Ryszard Nowak (469), 43. Bogusław Płoch, Andrzej Lubiak (477), 44. Otto Tereszczak, Stefan Antkiewicz (479), 45. Piotr Śnieg (480), 46. Joan Komsza (481), 47. Jerzy Poznański (483), 48. Zbigniew Bębnista (488), 49. Jochen Schweiger (490), 50. Marek Ryndak (500), 51. Andrzej Janiszewski (502), 52. Marian Bublewicz (503), 53. Paweł Noakowski (514), 54. Mariusz Grześkowiak (519), 55. George Kimonides (545).
Oesu nie ukończył „Rommy” Blomme.

OS 8 Rybno – Kostkowo (8km).
1.    Wolfgang Šulc (152), 2. Tomasz Ciecierzyński, Bengt Lundström (154), 3. Jerzy Landsberg (162), 4. Marian Bień (163), 5. Holger Helle (165), 6. Hans Joachim Lummert (167), 7. Rolf Petersen, Jeremi Doria Dernałowicz, Henryk Ziemski (168), 8. Włodzimierz Dominowski, Włodzimierz Groblewski, Adam Masłowiec (170), 9. Wiktor Polak, Tadeusz Dębowski (171), 10. Bogdan Drągowski (172), 11. Ryszard Grychtoł, Poul Weinreich (174), 12. Bogdan Wozowicz (175), 13. Hans Brith, Holger Bohne, Marek Varisella (176), 14. Zbigniew Zapędowski, Leif Andersen (177), 15. Marian Bublewicz (180), 16. Lelio Lattari, Tadeusz Buksowicz, Zbigniew Bieniewski (182), 17. Janusz Książkiewicz, Jochen Schweiger, Soren Rasmussen, Andrzej Radecki, Jerzy Kobyliński, Andrzej Koper (183), 18. Stanisław Wyka, Henning Schou (184), 19. Kelle Möller, Andrzej Mielcarek (185), 20. Józef Ważny (186), 21. Lauzi Koskinen (187), 22. Michael Koumas (190), 23. Ryszard Leś (191), 24. Wilfred Vranken, Andrzej Klejna (192), 25. Krystian Bielowski (193), 26. Stanisław Wesołowski, Andrzej Proć, Maciej Halczyński (194), 27. Andrzej Kaczmarek (195), 28. Ryszard Plucha (197), 29. Stefan Antkiewicz (199), 30. Stanisław Fiedor, Wiesław Cygan (201), 31. Andrzej Lubiak (203), 32. Otto Tereszczak (208), 33. Ryszard Nowak (209), 34. George Kimonides, Piotr Śnieg (210), 35. Per Sendeger (211), 36. Jerzy Poznański (213), 37. Janusz Szerla (214), 38. Andrzej Janiszewski (215), 39. Marek Ryndak (219), 40. Mariusz Grześkowiak (221), 41. Bogusław Płoch (222), 42. Zbigniew Bębenek (225), 43. Joan Komsza (227), 44. Paweł Noakowski (229).

OS 9 Rynek – Mroczno (7km).
1. Wolfgang Šulc (189), 2. Bengt Lundström (195), 3. Tomasz Ciecierzyński, Jerzy Landsberg (197), 4. Lelio Lattari (204), 5. Marian Bień, Hans Joachim Lummert (207), 6. Rolf Petersen (208), 7. Włodzimierz Dominowski (209), 8. Jeremi Doria Dernałowicz (210), 9. Henryk Ziemski (211), 10. Holger Helle, Adam Masłowiec (212), 11. Hans Britth (214), 12. Bogdan Wozowicz, Holger Bohne (215), 13. Józef Ważny (216), 14. Wiktor Polak, Tadeusz Dębowski (217), 15. Włodzimierz Groblewski (218), 16. Poul Weinreich (219), 17. Ryszard Grychtoł (221), 18. Jochen Schweiger, Marian Bublewicz, Marek Varisella (222), 19. Tadeusz Buksowicz, Bogdan Drągowski, Jerzy Kobyliński (226), 20. Zbigniew Zapędowski, Soren Rasmussen (228), 21.  Janusz Książkiewicz, Leif Andersen, Kelle Möller (231), 22. Stanisław Wyka (232), 23. Andrzej Radecki (235), 24. Lauzi Koskinen, Henning Schou (236), 25. Ryszard Plucha, Wilfred Vranken (238), 26. Stanisław Wesołowski (239), 27. Alfons Luksa (241), 28. Michael Koumas (248), 29. Ryszard Leś, Andrzej Koper (249), 30. Andrzej Proć (250), 31. Zbigniew Bieniewski (253), 32. Andrzej Kaczmarek (256), 33. Otto Tereszczak, Per Sendeger, Maciej Halczyński, Andrzej Klejna (257), 34. Andrzej Mielcarek (258), 35. George Kimonides (262), 36. Wiesław Cygan (266), 37. Stanisław Fiedor, Andrzej Lubiak (271), 38. Ryszard Nowak (272), 39. Janusz Szerla, Piotr Śnieg (279), 40. Stefan Antkiewicz (282), 41. Marek Ryndak (284), 42. Zbigniew Bębnista (289), 43. Jerzy Poznański (297), 44. Andrzej Janiszewski (298), 45. Joan Komsza (299), 46. Mariusz Grześkowiak (306), 47. Paweł Noakowski (312), 48. Bogusław Płoch (341).
Oesu tego nie ukończył Krystian Bielowski.

OS 10 Gutowo – Lężno (5km).
1. Wolfgang Šulc (154), 2. Bengt Lunström (158), 3. Tomasz Ciecierzyński (160), 4. Lelio Lattari (169), 5. Tadeusz Dębowski (174), 6. Jerzy Landsberg (175), 7. Marek Varisella, Jerzy Kobyliński (180), 8. Marian Bień (181), 9. Marian Bublewicz (182), 10. Jeremi Doria Dernałowicz, Andrzej Koper (187), 11. Michael Koumas (189), 12. Bogdan Drągowski (192), 13. Włodzimierz Groblewski, Adam Masłowiec (195), 14. Józef Ważny (196), 15. Bogdan Wozowicz, Zbigniew Bieniewski (197), 16. Wiktor Polak, Henryk Ziemski, Holger Bohne (198), 17. Andrzej Klejna (200), 18. Janusz Książkiewicz (202), 19. Rolf Petersen (203), 20. Tadeusz Buksowicz (204), 21. Włodzimierz Dominowski (205), 22. Jochen Schweiger (206), 23. Ryszard Grychtoł, Andrzej Kaczmarek, Wiesław Cygan, Andrzej Lubiak (209), 24. Hans Joachim Lummert, Hans Britth (211), 25. Stefan Antkiewicz (213), 26. Stanisław Fiedor (214), 27. Zbigniew Zapędowski (215), 28. Maciej Halczyński (216), 29. Soren Rasmussen, Andrzej Mielcarek (217), 30. Ryszard Plucha, Piotr Śnieg (219), 31. Andrzej Janiszewski, Janusz Szerla (222), 32. Leif Andersen (223), 33. Mariusz Grześkowiak (224), 34. Henning Schou (225), 35. Holger Helle, Marek Ryndak (228), 36. Jerzy Poznański (229), 37. George Kimonides (231), 38. Bogusław Płoch (232), 39. Andrzej Radecki (235), 40. Paweł Noakowski (234), 41. Stanisław Wyka (237), 42. Per Sendeger, Ryszard Nowak (239), 43. Kelle Möller (243), 44. Wilfred Vranken (244), 45. Zbigniew Bębnista (245), 46. Ryszard Leś (251), 47. Andrzej Proć (252), 48. Stanisław Wesołowski (253), 49. Otto Tereszczak, Poul Weinreich (262), 50. Lauzi Koskinen (273), 51. Joan Komsza (291).
Oesu nie ukończył Alfons Luksa.

Janusz Książkiewicz

Serwis Janusza Książkiewicza w akcji.

OS 11 Zębrze – Brzozie (6,5km).
1. Wolfgang Šulc (206), 2. Tomasz Ciecierzyński (214), 3. Lelio Lattari, Jerzy Landsberg (218), 4. Marian Bień, Andrzej Mielcarek (227), 5. Jerzy Kobyliński (237), 6. Jochen Schweiger, Marian Bublewicz (239), 7. Józef Ważny (240), 8. Tadeusz Dębowski, Bogdan Drągowski, Andrzej Koper (244), 9. Michael Koumas, Zbigniew Bieniewski (250), 10. Jeremi Doria Dernałowicz, Andrzej Klejna (253), 11. Tadeusz Buksowicz (254), 12. Marek Varisella (256), 13. Andrzej Kaczmarek (258), 14. Zbigniew Zapędowski, Holger Bohne, Andrzej Radecki (259), 15. Maciej Halczyński (260), 16. Stefan Antkiewicz (266), 17. Wiktor Polak (267), 18. Henryk Ziemski (269), 19. Rolf Petersen (270), 20. Hans Britth, Włodzimierz Dominowski (271), 21. Włodzierz Groblewski, Adam Masłowiec (274), 22. Janusz Książkiewicz, George Kimonides (276), 23. Stanisław Fiedor (277), 24. Otto Tereszczak, Wiesław Cygan (278), 25. Andrzej Lubiak (280), 26. Ryszard Nowak (283), 27. Andrzej Janiszewski (284), 28. Marek Ryndak (290), 29. Zbigniew Bębnista (292), 30. Bogdan Wozowicz (293), 31. Jerzy Poznański (295), 32. Ryszard Grychtoł (296), 33. Piotr Śnieg (297), 34. Bogusław Płoch, Mariusz Grześkowiak (300), 35. Paweł Noakowski (302), 36. Hans Joachim Lummert (307), 37. Ryszard Plucha, Janusz Szerla (308), 38. Joan Komsza (309), 39. Soren Rasmussen (316), 40. Henning Schou (329), 41. Holger Helle, Stanisław Wyka, Stanisław Wesołowski (336),  42. Poul Weinreich (341), 43. Leif Andersen (343), 44. Per Sendeger (346), 45. Andrzej Proć (353), 46. Wilfred Vranken (354), 47. Kelle Möller (357), 48. Lauzi Koskinen (363), 49. Ryszard Leś (375).
Oesu nie ukończył Bengt Lundström.

OS 12 Kaługa – Marzęcice (12,5km).
1. Jerzy Landsberg (430), 2. Tomasz Ciecierzyński (451), 3. Wolfgang Šulc (459), 4. Marian Bień (473), 5. Lelio Lattari (477), 6. Adam Masłowiec (482), 7. Jerzy Kobyliński (483), 8. Włodzimierz Groblewski (485), 9. Marek Varisella (486), 10. Bogdan Wozowicz (493), 11. Henryk Ziemski (497), 12. Holger Helle (498), 13. Ryszard Plucha (513), 14. Stefan Antkiewicz (517), 15. Jeremi Doria Dernałowicz, Tadeusz Dębowski (518), 16. Holger Bohne (519), 17. Włodzimierz Dominowski (520), 18. Józef Ważny (521), 19. Hans Joachim Lummert (522), 20. Janusz Książkiewicz, Henning Schou (523), 21. Ryszard Grychtoł (529), 22. Marian Bublewicz (539), 23. Leif Andersen (540), 24. Jerzy Poznański (543), 25. Rolf Petersen (548), 26. Hans Britth (549), 27. Tadeusz Buksowicz (551), 28. Wiesław Cygan (555), 29. Andrzej Koper (556), 30. Poul Wienreich (558), 31. Kelle Möller (563), 32. Stanisław Wyka, Soren Rasmussen (569), 33. Piotr Śnieg (572), 34. Andrzej Kaczmarek (578), 35. Zbigniew Bieniewski (581), 36. Jochen Schweiger (582), 37. Per Sendeger (592), 38. Ryszard Leś (593), 39. Stanisław Wesołowski (598), 40. Vilfred Vranken (599), 41. Andrzej Klejna (601), 42. Janusz Szerla (610), 43. Zbigniew Bębnista (613), 44. Andrzej Janiszewski (618), 45. Krystian Bielowski (621), 46. George Kimonides (636), 47. Mariusz Grześkowiak (638), 48. Andrzej Lubiak (640), 49. Michael Koumas (645), 50. Andrzej Mielcarek (653), 51. Paweł Noakowski (658), 52. Stanisław Fiedor (662), 53. Zbigniew Zapędowski (668), 54. Bogdan Drągowski (673), 55. Maciej Halczyński (675), 56. Lauzi Koskinen (686), 57. Andrzej Proć (687), 58. Andrzej Radecki (710), 59. Otto Tereszczak (724), 60. Ryszard Nowak (733), 61. Bogusław Płoch (1013).
Oesu nie ukończył Wiktor Polak.

OS 13 Nowe Miasto – Most na rzece Drwęcy (9 km).
1. Wolfgang Šulc (335), 2. Tomasz Ciecierzyński (344), 3. Jerzy Landsberg (349), 4. Lelio Lattari (357), 5. Marian Bień (362), 6. Rolf Petersen (363), 7. Józef Ważny (366), 8. Hans Britth (369), 9. Włodzimierz Dominowski (370), 10. Hans Joachim Lummert (371), 11. Henryk Ziemski (373), 12. Jeremi Doria Dernałowicz, Poul Weinreich (378), 13. Adam Masłowiec (380), 14. Ryszard Grychtoł (385), 15. Bogdan Wozowicz (386), 16. Holger Bohne (388), 17. Marek Varisella (389), 18. Tadeusz Dębowski (390), 19. Marian Bublewicz (392), 20. Janusz Książkiewicz (393), 21. Henning Schou (396), 22. Włodzimierz Groblewski (397), 23. Holger Helle, Jerzy Kobyliński (400), 24. Jochen Schweiger (402), 25. Kelle Möller (404), 26. Leif Andersen (408), 27. Ryszard Plucha, Wilfred Vranken (417), 28. Soren Rasmussen (421), 29. Stanisław Wyka (424), 30. Michael Koumas, Lauzi Koskinen (425), 31. Tadeusz Buksowicz, Marek Ryndak (426), 32. Stanisław Wesołowski (436), 33. Zbigniew Zapędowski (440), 34. Bogdan Drągowski (441), 35. Andrzej Koper (444), 36. Andrzej Radecki (448), 37. Ryszard Leś (451), 38. Zbigniew Bieniewski (458), 39. Andrzej Proć (462), 40. Andrzej Kaczmarek (466), 41. Wiesław Cygan (470), 42. George Kimonides (483), 43. Andrzej Klejna (488), 44. Otto Tereszczak (495), 45. Piotr Śnieg (499), 46. Jerzy Poznański (501), 47. Maciej Halczyński (507), 48. Andrzej Lubiak (521), 49. Andrzej Janiszewski (525), 50. Stanisław Fiedor, Andrzej Mielcarek (526), 51. Ryszard Nowak (528), 52. Stefan Antkiewicz (529), 53. Janusz Szerla (536), 54. Zbigniew Bębnista (539), 55. Mariusz Grześkowiak (542), 56. Paweł Noakowski (566), 57. Joan Komsza (592), 58. Bogusław Płoch (602).

OS 14 Wygoda – Zajączki (6 km).
1. Wolfgang Šulc (201), 2. Tomasz Ciecierzyński (210), 3. Jerzy Landsberg (211), 4. Marian Bień (215), 5. Lelio Lattari (216), 6. Rolf Petersen (217), 7. Włodzimierz Dominowski (220), 8. Hans Joachim Lummert, Henryk Ziemski (222), 9. Hans Britth (223), 10. Holger Bohne (224), 11. Ryszard Grychtoł (227), 12. Jeremi Doria Dernałowicz, Włodzimierz Groblewski, Adam Masłowiec (228), 13. Marian Bublewicz, Marek Varisella, Kelle Möller (229), 14. Holger Helle, Tadeusz Dębowski, Bogdan Wozowicz (231), 15. Janusz Książkiewicz, Józef Ważny, Tadeusz Buksowicz (233), 16. Andrzej Radecki (234), 17. Poul Weinreich, Wilfred Vranken  (235), 18. Henning Schou (236), 19. Jerzy Kobyliński (240), 20. Zbigniew Zapędowski, Soren Rasmussen (242), 21. Andrzej Koper (243), 22. Stanisław Wesołowski (245), 23. Stanisław Wyka (246), 24. Michael Koumas (248), 25. Andrzej Klejna (249), 26. Jochen Schweiger (251), 27. Ryszard Plucha, Zbigniew Bieniewski (253), 28. Andrzej Kaczmarek (257), 29. Leif Andersen (259), 30. Andrzej Mielcarek (260), 31. Otto Tereszczak, Per Sendeger (264), 32. Ryszard Leś (265), 33. George Kimonides (267), 34. Wiesław Cygan (272), 35. Andrzej Lubiak (279), 36. Ryszard Nowak (281), 37. Andrzej Proć (284), 38. Stanisław Fiedor, Andrzej Janiszewski (289), 39. Janusz Szerla (291), 40. Piotr Śnieg (295), 41. Bogdan Drągowski (298), 42. Zbigniew Bębnista (300), 43. Marek Ryndak, Mariusz Grześkowiak (303), 44. Joan Komsza (309), 45. Lauzi Koskinen (311), 46. Stefan Antkiewicz (315), 47. Paweł Noakowski (322), 48. Bogusław Płoch (329), 49. Maciej Halczyński (343), 50. Jerzy Poznański (1034).

OS 15 Grabin – Wilkowo (19,5 km).
1.    Wolfgang Šulc (613), 2. Tomasz Ciecierzyński (621), 3. Jerzy Landsberg (635), 4. Marian Bień (649), 5. Lelio Lattari (653), 6. Rolf Petersen (670), 7. Włodzimierz Dominowski (672), 8. Włodzimierz Groblewski (676), 9. Henryk Ziemski (678), 10. Adam Masłowiec (679), 11. Ryszard Grychtoł (682), 12. Jeremi Doria Dernałowicz (683), 13. Hans Joachim Lummert (685), 14. Tadeusz Dębowski (687), 15. Hans Britth (689), 16. Marian Bublewicz (690), 17. Marek Varisella (691), 18. Holger Helle (692), 19. Wilfred Vranken (693), 20. Holger Bohne (699), 21. Bogdan Wozowicz, Poul Wienreich (703), 22. Soren Rasmussen, Kelle Möller (705), 23. Janusz Książkiewicz, Bogdan Drągowski (710), 24. Andrzej Radecki (711), 25. Zbigniew Zapędowski, Henning Schou (716), 26. Jochen Schweiger (721), 27. Jerzy Kobyliński (723), 28. Tadeusz Buksowicz (726), 29. Stanisław Wesołowski (744), 30. Lauzi Koskinen (746), 31. Stanisław Wyka (760), 32. Andrzej Kaczmarek (762), 33. Ryszard Plucha (768), 34. Per Sendeger (783), 35. Maciej Halczyński (795), 36. Wiesław Cygan (796), 37. Otto Tereszczak (799), 38. Michael Koumas (810), 39. George Kimonides (835), 40. Józef Ważny (843), 41. Andrzej Lubiak (848), 42. Piotr Śnieg (855), 43. Ryszard Leś (866), 44. Zbigniew Bębnista (877), 45. Krystian Bielowski, Janusz Szerla (878), 46. Andrzej Janiszewski (891), 47. Paweł Noakowski (918), 48. Joan Komsza (928), 49. Bogusław Płoch (937), 50. Andrzej Proć (2051), 51. Leif Andersen (2535).
Oesu nie ukończył Mariusz Grześkowiak.

OS 16 Zybułtowo – Gardyny (10 km).
1. Wolfgang Šulc (354), 2. Tomasz Ciecierzyński (365), 3. Jerzy Landsberg (367), 4. Hans Joachim Lummert (377), 5. Tadeusz Dębowski (378), 6. Adam Masłowiec (382), 7. Marian Bień (383), 8. Jeremi Doria Dernałowicz, Marek Varisella (386), 9. Włodzimierz Groblewski (390), 10. Rolf Petersen (392), 11. Hans Britth (396), 12. Tadeusz Buksowicz, Andrzej Radecki (399), 13. Holger Helle, Wilfred Vranken (401), 14. Ryszard Grychtoł, Henryk Ziemski, Kelle Möller, Bogdan Drągowski (402), 15. Bogdan Wozowicz, Jerzy Kobyliński (404), 16. Marian Bublewicz (406), 17. Włodzimierz Dominowski (407), 18. Lelio Lattari (408), 19. Holger Bohne (410), 20. Janusz Książkiewicz, Józef Ważny (411), 21. Zbigniew Zapędowski (412), 22. Zbigniew Bieniewski (414), 23. Henning Schou (415), 24. Poul Wienreich (419), 25. Jochen Schweiger (422), 26. Andrzej Koper (423), 27. Andrzej Mielcarek (425), 28. Soren Rasmussen (426), 29. Maciej Halczyński (432), 30. Ryszard Plucha (434), 31. Andrzej Kaczmarek (437), 32. Andrzej Klejna (443), 33. Lauzi Koskinen, Andrzej Lubiak (449), 34. Stanisław Wesołowski, Per Sendeger (457), 35. Stefan Antkiewicz (460), 36. Michael Koumas (461), 37. Janusz Szerla (471), 38. Ryszard Leś, Andrzej Janiszewski (475), 39. Otto Tereszczak, Piotr Śnieg (480), 40. Zbigniew Bębnista (491), 41. Marek Ryndak (505), 42. Paweł Noakowski (509), 43. Ryszard Nowak (517), 44. Jerzy Poznański (518), 45. George Kimonides (520), 46. Bogusław Płoch (564), 47. Wiesław Cygan (734).
Oesu nie ukończyli: Leif Andersen, Joan Komsza i Stanisław Fiedor.

George Kimonides i Christos Hadjisavva – Polski Fiat 125p/1500.

George Kimonides i Christos Hadjisavva – Polski Fiat 125p/1500.

OS 17 Prusy – Lewałd (11,5 km).
1. Jerzy Landsberg (394), 2. Tomasz Ciecierzyński (397), 3. Wolfgang Šulc (409), 4. Jerzy Kobyliński (436), 5. Tadeusz Dębowski (437), 6. Marian Bień (448), 7. Marek Varisella (452), 8. Włodzimierz Groblewski (453), 9. Janusz Ksiąźkiewicz (455), 10. Henryk Ziemski (457), 11. Lelio Lattari (463), 12. Józef Ważny (468), 13. Marian Bublewicz (469), 14. Włodzimierz Dominowski (473), 15. Jeremi Doria Dernałowicz (476), 16. Holger Bohne (482), 17. Bogdan Wozowicz (488), 18. Rolf Petersen (492), 19. Tadeusz Buksowicz (493), 20. Hans Joachim Lummert (495), 21. Ryszard Grychtoł, Hans Britth (497), 22. Adam Masłowiec (500), 23. Jochen Schweiger (508), 24. Bogdan Drągowski (517), 25. Wilfred Vranken (519), 26. Zbigniew Bieniewski (524), 27. Henning Schou, Kelle Möller, Wiesław Cygan (526), 28. Holger Helle (527), 29. Michael Koumas (528), 30. Andrzej Koper (534), 31. Poul Weinreich (536), 32. Ryszard Plucha (537), 33. Andrzej Kaczmarek (541), 34. Piotr Śnieg (549), 35. Zbigniew Bębnista (553), 36. Soren Rasmussen (554), 37. George Kimonides, Stanisław Wyka (557), 38. Janusz Szerla (560), 39. Andrzej Radecki (562), 40. Andrzej Janiszewski (566), 41. Jerzy Poznański (569), 42. Andrzej Lubiak (573), 43. Andrzej Klejna (574), 44. Stanisław Wesołowski (588), 45. Maciej Halczyński (591), 46. Per Sendeger (600), 47. Andrzej Mielcarek (602), 48. Marek Ryndak (604), 49. Paweł Noakowski (605), 50. Ryszard Nowak (613), 51. Bogusław Płoch, Stefan Antkiewicz (625), 52. Otto Tereszczak (627), 53. Lauzi Koskinen (687), 54. Ryszard Leś (804).
Oesu nie ukończył Zbigniew Zapędowski.

OS 18 Rybno – Kostkowo (8 km).
1. Jerzy Landsberg (172), 2. Tomasz Ciecierzyński (176), 3. Wolfgang Šulc, George Kimonides (181), 4. Włodzimierz Groblewski, Bogdan Drągowski (182), 5. Adam Masłowiec (184), 6. Marek Varisella, Andrzej Koper (188), 7. Andrzej Radecki, Zbigniew Bieniewski (190), 8. Bogdan Wozowicz (192), 9. Lelio Lattari (193), 10. Tadeusz Buksowicz (194), 11. Henryk Ziemski (195), 12. Marian Bień, Włodzimierz Dominowski, Wilfred Vranken (197), 13. Hans Joachim Lummert, Wiesław Cygan (199), 14. Andrzej Kaczmarek (200), 15. Jeremi Doria Dernałowicz, Ryszard Grychtoł, Holger Bohne (201), 16. Jerzy Kobyliński (202), 17. Poul Wienreich, Andrzej Lubiak (203), 18. Józef Ważny (205), 19. Rolf Petersen, Holger Helle (207), 20. Soren Rasmussen, Andrzej Proć (209), 21. Andrzej Klejna (210), 22. Janusz Książkiewicz, Piotr Śnieg (212), 23. Marian Bublewicz, Kelle Möller (213), 24. Stanisław Wyka (217), 25. Janusz Szerla (218), 26. Ryszard Plucha, Ryszard Nowak (220), 27. Tadeusz Dębowski, Hans Britth, Stefan Antkiewicz (221), 28. Otto Tereszczak, Henning Schou, Andrzej Janiszewski (222), 29. Lauzi Koskinen (223), 30. Per Sendeger, Maciej Halczyński, Zbigniew Bębnista (225), 31. Jerzy Poznański (227), 32. Ryszard Leś (229), 33. Michael Koumas (233). 34. Marek Ryndak (234), 35. Jochen Schweiger (236), 36. Paweł Noakowski (240), 37. Stanisław Wesołowski (242), 38. Bogusław Płoch (247).

OS 19 Rynek - Mroczno (7 km).
1.    Jerzy Landsberg (211), 2. Włodzimierz Groblewski (239), 3. Marek Varisella (244), 4. Adam Masłowiec (249), 5. Tomasz Ciecierzyński (252), 6. Włodzimierz Dominowski (253), 7. Marian Bień (255), 8. George Kimonides (263), 9. Henryk Ziemski (264), 10. Ryszard Plucha (267), 11. Jerzy Kobyliński (269), 12. Holger Helle (275), 13. Jeremi Doria Dernałowicz (276), 14. Wolfgang Šulc, Stanisław Wyka, Holger Bohne (278), 15. Wilfred Vranken (279), 16. Andrzej Koper (280), 17. Poul Weinreich (281), 18. Tadeusz Buksowicz, Bogdan Drągowski (283), 19. Lelio Lattari (284), 20. Wiesław Cygan, Andrzej Lubiak (287), 21. Bengt Lündstrom (288), 22. Józef Ważny, Ryszard Grychtoł (289), 23. Andrzej Kaczmarek (294), 24. Zbigniew Bieniewski (297), 25. Janusz Książkiewicz, Tadeusz Dębowski (298), 26. Piotr Śnieg (300), 27. Janusz Szerla (302), 28. Rolf Petersen, Henning Schou, Zbigniew Bębnista (306), 29. Soren Rasmussen (307), 30. Andrzej Radecki (308), 31. Per Sendeger (317), 32. Bogdan Wozowicz, Hans Britth (318), 33. Andrzej Klejna (319), 34. Andrzej Janiszewski (322), 35. Jerzy Poznański (323), 36. Jochen Schweiger (324), 37. Vic Dietmayer (328), 38. Lauzi Koskinen (329), 39. Maciej Halczyński (335), 40. Paweł Noakowski (341), 41. Stanisław Wesołowski, Ryszard Nowak (345), 42. Kelle Möller (355), 43. Ryszard Leś (360), 44. Andrzej Mielcarek, Stefan Antkiewicz (369), 45. Bogusław Płoch (381), 46. Marek Ryndak (400), 47. Michael Koumas (404).

OS 20 Gutowo – Brzozie (15 km).
1. Jerzy Landsberg (524), 2. Tomasz Ciecierzyński (536), 3. Marian Bień (564), 4. Marek Varisella (575), 5. Włodzimierz Groblewski (576), 6. Wolfgang Šulc, Lelio Lattari (578), 7. Włodzimierz Dominowski (587), 8. Adam Masłowiec, Jerzy Kobyliński (601), 9. Henryk Ziemski (607), 10. Bogdan Wozowicz (612), 11. Rolf Petersen (615), 12. Ryszard Grychtoł (617), 13. Józef Ważny (622), 14. Marian Bublewicz (623), 15. Hans Joachim Lummert (624), 16. Wilfred Vranken (628), 17. Holger Bohne (629), 18. Jeremi Doria Dernałowicz (636), 19. Tadeusz Buksowicz (637), 20. Tadeusz Dębowski (638), 21. Andrzej Koper (640), 22. Stanisław Wyka (642), 23. Bogdan Drągowski (646), 24. Holger Helle, Poul Weinreich (647), 25. Zbigniew Bieniewski (651), 26. Hans Britth (660), 27. Henning Schou (662), 28. Wiesław Cygan (665), 29. Jochen Schweiger (667), 30. Ryszard Plucha (669), 31. Andrzej Klejna (672), 32. Soren Rasmussen (676), 33. Kelle Möller (681), 34. Michael Koumas (683), 35. Andrzej Kaczmarek (693), 36. Andrzej Lubiak (694), 37. Stanisław Wesołowski (697), 38. Maciej Halczyński (700), 39. Marek Ryndak (707), 40. George Kimonides, Janusz Szerla (718), 41. Andrzej Radecki (721), 42. Per Sendeger (724), 43. Piotr Śnieg (728), 44. Andrzej Janiszewski (738), 45. Ryszard Nowak (742), 46. Ryszard Leś (744), 47. Lauzi Koskinen (760), 48. Jerzy Poznański (762), 49. Otto Tereszczak (782), 50. Paweł Noakowski (788), 51. Andrzej Mielcarek (808), 52. Stefan Antkiewicz (831), 53. Bogusław Płoch (862), 54. Zbigniew Bębnista (943).

OS 21 Marzęcice – Kaługa (12,5 km).
Odwołany.

Jerzy Landsberg.

Jerzy Landsberg.

OS 22 Prusy – Lewałd (11,5 km).
1.    Jerzy Landsberg (407), 2. Włodzimierz Groblewski (426), 3. Bogdan Wozowicz (451), 4. Marek Varisella (460), 5. Adam Masłowiec (461), 6. Tadeusz Buksowicz (465), 7. Andrzej Koper (476), 8. Jerzy Kobyliński (481), 9. Holger Helle (498), 10. Holger Bohne (499), 11. Lelio Lattari (500), 12. Wilfred Vranken (501), 13. Marian Bublewicz, Ryszard Grychtoł (506), 14. Zbigniew Bieniewski (508), 15. Bogdan Drągowski (513), 16. Ryszard Plucha (514), 17. Andrzej Kaczmarek (515), 18. Andrzej Radecki, Włodzimierz Dominowski (516), 19. Jeremi Doria Dernałowicz (524), 20. Poul Weinreich (525), 21. Wiesław Cygan (527), 22. Andrzej Lubiak (533), 23. Soren Rasmussen (534), 24. Andrzej Klejna (538), 25. Kelle Möller (540), 26. Tadeusz Dębowski (542), 27. Hans Joachim Lummert (544), 28. Per Sendeger (547), 29. Hans Britth (549), 30. Stanisław Wyka (553), 31. Janusz Szerla (557), 32. Zbigniew Bębnista (558), 33. Ryszard Nowak, Stanisław Wesołowski (590), 34. Henning Schou (593), 35. Marek Ryndak (607), 36. Paweł Noakowski (609), 37. Andrzej Mielcarek (615), 38. Maciej Halczyński (629), 39. George Kimonides (637), 40. Otto Tereszczak, Bogusław Płoch (638), 41. Stefan Antkiewicz (657), 42. Andrzej Janiszewski (660), 43. Piotr Śnieg (707), 44. Henryk Ziemski (905).
Oesu nie ukończyli: Ryszard Leś i Jerzy Poznański.

OS 23 Wygoda – Zajączki (6 km).
1. Jerzy Landsberg (207), 2. Tomasz Ciecierzyński (213), 3. Lelio Lattari (220), 4. Marian Bień (222), 5. Bogdan Wozowicz (223), 6. Włodzimierz Dominowski (225), 7. Jeremi Doria Dernałowicz, Włodzimierz Groblewski (226), 8. Wolfgang Šulc (227), 9. Henryk Ziemski (228), 10. Rolf Petersen, Marian Bublewicz (229), 11. Adam Masłowiec (230), 12. Ryszard Grychtoł (234), 13. Marek Varisella (235), 14. Holger Bohne (237), 15. Janusz Książkiewicz, Holger Helle, Poul Weinreich, Tadeusz Buksowicz (241), 16. Tadeusz Dębowski (242), 17. Hans Britth, Wilfred Vranken (243), 18. Andrzej Klejna (244), 19. Jochen Schweiger, Jerzy Kobyliński (246), 20. Hans Joachim Lummert (247), 21. Józef Ważny (248), 22. Bogdan Drągowski (249), 23. Lauzi Koskinen (253), 24. Zbigniew Bieniewski (254), 25. Andrzej Koper (255), 26. Stanisław Wyka (258), 27. Ryszard Plucha (259), 28. Andrzej Kaczmarek (261), 29. Stanisław Wesołowski (262), 30. Andrzej Proć (264), 31. Kelle Möller (269), 32. Henning Schou (270), 33. Andrzej Lubiak (274), 34. Otto Tereszczak (279), 35. Wiesław Cygan (288), 36. Janusz Szerla (289), 37. Zbigniew Bębnista (293), 38. Andrzej Radecki (296), 39. Andrzej Janiszewski (297) 40. Ryszard Nowak (299), 41. George Kimonides (302), 42. Michael Koumas (308), 43. Piotr Śnieg (309), 44. Maciej Halczyński (311), 45. Stefan Antkiewicz (314), 46. Paweł Noakowski (322), 47. Marek Ryndak (327), 48. Bogusław Płoch (339).
Oesu nie ukończył Soren Rasmussen.

OS 24 Grabin – Wilkowo (19,5 km).
1. Jerzy Landsberg (632), 2. Tomasz Ciecierzyński (636), 3. Lelio Lattari (650), 4. Marian Bień (664), 5. Wolfgang Šulc (674), 6. Henryk Ziemski (680), 7. Lelio Lattari (688), 8. Włodzimierz Dominowski (689), 9. Bogdan Wozowicz (695), 10. Marek Varisella, Adam Masłowiec (697), 11. Jeremi Doria Dernałowicz (701), 12. Hans Joachim Lummert (706), 13. Andrzej Radecki, Wilfred Vranken (710), 14. Marian Bublewicz (713), 15. Ryszard Grychtoł (716), 16. Janusz Książkiewicz (718), 17. Poul Weinreich, Holger Bohne (720), 18. Rolf Petersen (724), 19. Włodzimierz Groblewski (727), 20. Tadeusz Buksowicz (729), 21. Krystian Bielowski (734), 22. Tadeusz Dębowski (744), 23. Hans Britth (745), 24. Jerzy Kobyliński, Holger Heller (750), 25. Jochen Schweiger (754), 26. Józef Ważny (755), 27. Andrzej Koper (762), 28. Zbigniew Bieniewski (763), 29. Andrzej Klejna (777), 30. Lauzi Koskinen (783), 31. Ryszard Plucha (786), 32. Per Sendeger (788), 33. Stanisław Wyka (795), 34. Stanisław Wesołowski (799), 35. Henning Schou (820), 36. Wiesław Cygan (849), 37. Andrzej Lubiak (854), 38. Janusz Szerla, Piotr Śnieg (892), 39. Michael Koumas, Andrzej Kaczmarek, Zbigniew Bębnista (894), 40. Andrzej Janiszewski (905), 41. Stefan Antkiewicz, Maciej Halczyński (910), 42. Ryszard Nowak (915), 43. George Kimonides (924), 44. Otto Tereszczak (976), 45. Marek Ryndak (977), 46. Bogusław Płoch (986), 47. Paweł Noakowski (997).
Oesu tego nie ukończył Kelle Müller.

OS 25 Gardyny – Zybułtowo (10 km).
1. Jerzy Landsberg (385), 2. Andrzej Koper (402), 3. Włodzimierz Groblewski, Tomasz Ciecierzyński (403), 4. Marek Varisella (415), 5. Adam Masłowiec (427), 6. Andrzej Lubiak (431), 7. Andrzej Klejna (432), 8. Stefan Antkiewicz (434), 9. Wiesław Cygan (435), 10. Bogdan Wozowicz (436), 11. Tadeusz Buksowicz (442), 12. Janusz Szerla (449), 13. Henryk Ziemski (451), 14. Piotr Śnieg, Marian Bień (453), 15. Andrzej Radecki (457), 16. Andrzej Janiszewski, Zbigniew Bębnista (458), 17. Lelio Lattari (460), 18. Włodzimierz Dominowski (469), 19. Jerzy Kobyliński, Tadeusz Dębowski (470), 20. Holger Bohne, Ryszard Grychtoł (471), 21. Ryszard Plucha (472), 22. Janusz Książkiewicz (473), 23. Andrzej Kaczmarek (480), 24. Marek Ryndak (483), 25. Holger Helle (486), 26. Stanisław Wyka (487), 27. Marian Bublewicz, Wolfgang Šulc (489), 28. Bogdan Drągowski (497), 29. Zbigniew Bieniewski, Per Sendeger (498), 30. Bogusław Płoch (501), 31. Paweł Noakowski (503), 32. Ryszard Nowak (520), 33. Henning Schou (526), 34. Poul Weinreich (528), 35. Hans Britth (533), 36. Rolf Petersen (534), 37. Wilfred Vranken (536), 38. Stanisław Wesołowski (538), 39. George Kimonides (544), 40. Józef Ważny (563), 41. Otto Tereszczak (565), 42. Maciej Halczyński (569), 43. Lauzi Koskinen (585), 44. Michael Koumas (606),
Oesu nie ukończyli: Jochen Schweiger, Jeremi Doria Dernałowicz i Hans Joachim Lummert.

Adam Masłowiec i Andrzej Białowąs, Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.56. Adam Masłowiec i Andrzej Białowąs, nr.36. Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek – Polskie Fiaty 125p/1500.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/1500.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/1500.

Henning Schou i Edmund Petan – VW Golf GTi.

Henning Schou i Edmund Petan – VW Golf GTi.

Otto Tereszczak i Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1500.

Otto Tereszczak i Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1500.

Wilfred Vranken i Johna Vaillant – Opel Kadett GT/E.

Wilfred Vranken i Johna Vaillant – Opel Kadett GT/E.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec, Maciej Halczyński i Andrzej Feliks – Polskie Fiaty 125p/1500.

Nr.31. Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec, nr.77. Maciej Halczyński i Andrzej Feliks – Polskie Fiaty 125p/1500.

Wiesław Cygan i Jacek Jurzak, Andrzej Lubiak i Michał Gajdamowicz – Polskie Fiaty 126p.

Zespół fabryczny FSM: nr.93. Wiesław Cygan i Jacek Jurzak, nr.97. Andrzej Lubiak i Michał Gajdamowicz – Polskie Fiaty 126p. (Tyłem w czapce szef FSM – Zbigniew Klimecki).

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Leif Andersen i Henning Hermansen – Toyota Celica GT 1600.

Leif Andersen i Henning Hermansen – Toyota Celica GT 1600.

Andrzej Klejna i Janusz Klejna – Fiat 127.

Andrzej Klejna i Janusz Klejna – Fiat 127.

Wilfred Vranken i Johna Vaillant – Opel Kadett GT/E.

Wilfred Vranken i Johna Vaillant – Opel Kadett GT/E.

Mariusz Grześkowiak i Paweł Grześkowiak – Polski Fiat 126p.

Mariusz Grześkowiak i Paweł Grześkowiak – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.

Soren Rasmussen i Jens Erik Rosborg – Opel Ascona 1600.

Soren Rasmussen i Jens Erik Rosborg – Opel Ascona 1600.

Leif Andersen i Henning Hermansen.

Toyota Celica GT 1600 duńskiej załogi Leif Andersen i Henning Hermansen.

OS 26 Gardyny – Zybułtowo (10 km).
1. Tomasz Ciecierzyński (326), 2. Jerzy Landsberg (340), 3. Marian Bień, Lelio Lattari (350), 4. Janusz Książkiewicz, Holger Helle (357), 5. Rolf Petersen, Włodzimierz Dominowski, Holger Bohne, Henning Schou (360), 6. Poul Weinreich, Włodzimierz Groblewski (361), 7. Adam Masłowiec (362), 8. Ryszard Grychtoł (365), 9. Marian Bublewicz (366), 10. Bogdan Wozowicz, Wilfred Vranken (367), 11. Tadeusz Dębowski, Henryk Ziemski (368), 12. Stanisław Wesołowski, (369), 13. Marek Varisella (371), 14. Józef Ważny, Tadeusz Buksowicz, Andrzej Radecki (372), 15. Bogdan Drągowski (374), 16. Andrzej Koper (375), 17. Hans Britth (378), 18. Michael Koumas, Lauzi Koskinen, Andrzej Klejna (387), 19. Zbigniew Bieniewski (388), 20. Ryszard Plucha (394), 21. Stanisław Wyka, Jerzy Kobyliński (400), 22. Stefan Antkiewicz (402), 23. Otto Tereszczak, Per Sendeger (405), 24. Andrzej Kaczmarek, Wiesław Cygan (407), 25. George Kimonides (411), 26. Andrzej Lubiak (413), 27. Maciej Halczyński (419), 28. Zbigniew Bębnista (429), 29. Piotr Śnieg (431), 30. Janusz Szerla (443), 31. Andrzej Janiszewski (448), 32. Bogusław Płoch (459), 33. Ryszard Nowak (462), 34. Paweł Noakowski (476), 35. Marek Ryndak (551),
Oesu nie ukończył Wolfgang Šulc.

Bogdan Drągowski i Marek Pawłowski – Ford Escort 1300.

Bogdan Drągowski i Marek Pawłowski – Ford Escort 1300.

OS 27 Dąbrówno – Lewałd (5 km).
1. Tomasz Ciecierzyński (151), 2. Marian Bień (159), 3. Lelio Lattari (161), 4. Janusz Książkiewicz (163), 5. Henryk Ziemski (164), 6. Holger Helle, Adam Masłowiec (166), 7. Marian Bublewicz (167), 8. Bogdan Wozowicz (168), 9. Tadeusz Dębowski, Hans Britth, Poul Weinreich, Włodzimierz Groblewski (170), 10. Ryszard Grychtoł, Andrzej Radecki (171), 11. Wilfred Vranken, Holger Bohne, Marek Varisella, Henning Schou, Bogdan Drągowski (172), 12. Włodzimierz Dominowski (173), 13. Józef Ważny, Rolf Petersen (174), 14. Andrzej Klejna (176), 15. Lauzi Koskinen, Stanisław Wesołowski (179), 16. Andrzej Koper (180), 17. Ryszard Plucha, Jerzy Kobyliński (181), 18. Zbigniew Bieniewski (183), 19. Per Sendeger (185), 20. Michael Koumas (188), 21. Stanisław Wyka, Andrzej Kaczmarek (189), 22. Stefan Antkiewicz (190), 23. George Kimonides (191), 24. Wiesław Cygan (196), 25. Maciej Halczyński (197), 26. Andrzej Lubiak (208), 27. Piotr Śnieg (210), 28. Bogusław Płoch, Andrzej Janiszewski, Zbigniew Bębnista (213), 29. Janusz Szerla (215), 30. Tadeusz Buksowicz (219), 31. Paweł Noakowski (230), 32. Ryszard Nowak (231), 33. Marek Ryndak (260).

OS 28 Mroczno – Rynek (7 km).
1. Tomasz Ciecierzyński (195), 2. Jerzy Landsberg (200), 3. Lelio Lattari (203), 4. Włodzimierz Groblewski (211), 5. Poul Weinreich, Marian Bień, Rolf Petersen (212), 6. Józef Ważny (214), 7. Hans Britth (215), 8. Tadeusz Dębowski (216), 9. Bogdan Wozowicz (217), 10. Adam Masłowiec (218), 11. Henryk Ziemski, Wilfred Vranken (219), 12. Holger Bohne, Marek Varisella (220), 13. Marian Bublewicz (221), 14. Henning Schou (224), 15. Andrzej Radecki (226), 16. Janusz Książkiewicz (227), 17. Lauzi Koskinen (228), 18. Bogdan Drągowski, Michael Koumas (229), 19. Andrzej Klejna (232), 20. Andrzej Koper (233), 21. Jerzy Kobyliński (235), 22. Zbigniew Bieniewski, Ryszard Grychtoł (236), 23. Stanisław Wyka (237), 24. Andrzej Kaczmarek, Ryszard Plucha (239), 25. Tadeusz Buksowicz (243), 26. Per Sendeger (244), 27. Stefan Antkiewicz (248), 28. Maciej Halczyński (251), 29. George Kimonides (260), 30. Wiesław Cygan (261), 31. Andrzej Lubiak (275), 32. Piotr Śnieg (280), 33. Zbigniew Bębnista (281), 34. Ryszard Nowak (285), 35. Janusz Szerla (286), 36. Andrzej Janiszewski (287), 37. Bogusław Płoch (296), 38. Paweł Noakowski (319), 39. Stanisław Wesołowski (372), 40. Marek Ryndak (375).

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

SW 2 Rumian – Rumienica (3x4,3 km).
1. Rolf Petersen (446,4), 2. Tomasz Ciecierzyński (462,6), 3. Lelio Lattari (464,0), 4. Marian Bień (479,1), 5. Włodzimierz Dominowski (479,9), 6. Henning Schou (481,1), 7. Jerzy Landsberg (484,7), 8. Tadeusz Dębowski (487,1), 9. Wilfred Vranken (491,4), 10. Józef Ważny (493,4), 11. Michael Koumas (493,7), 12. Poul Weinreich (496,4), 13. Bogdan Wozowicz (497,1), 14. Marian Bublewicz (497,5), 15. Lauzi Koskinen (498,9), 16. Henryk Ziemski (499,6), 17. Holger Bohne (501,6), 18. Hans Britth (504,9), 19. Włodzimierz Groblewski (506,2), 20. Janusz Książkiewicz (510,3), 21. Adam Masłowiec (510,5), 22. Ryszard Grychtoł (510,8), 23. Andrzej Radecki (511,9), 24. Bogdan Drągowski (516,8), 25. Marek Varisella (520,4), 26. Andrzej Klejna (520,7), 27. Per Sendeger (526,9), 28. Holger Helle (529,2), 29. Stanisław Wyka (536,9), 30. George Kimonides (540,7), 31. Zbigniew Bieniewski (541,6), 32. Andrzej Koper, Otto Tereszczak (542,5), 33. Andrzej Kaczmarek (544,7), 34. Tadeusz Buksowicz (551,8), 35. Ryszard Plucha (552,3), 36. Jerzy Kobyliński (553,5), 37. Stefan Antkiewicz (564,8), 38. Maciej Halczyński (572,6), 39. Wiesław Cygan (595,1), 40. Ryszard Nowak (601,4), 41. Andrzej Lubiak (617,5), 42. Zbigniew Bębnista (638,3), 43. Bogusław Płoch (644,3), 44. Andrzej Janiszewski (647,3), 45. Piotr Śnieg (649,0), 46. Janusz Szerla (654,5), 47. Paweł Noakowski (680,4), 48. Stanisław Wesołowski, Marek Ryndak (T).

OS 29 Kostkowo – Rybno (8 km).
1. Tomasz Ciecierzyński (148), 2. Lelio Lattari, Jerzy Landsberg (154), 3. Rolf Petersen (157), 4. Marian Bień (160), 5. Józef Ważny (162), 6. Tadeusz Dębowski, Poul Weinreich, Wilfred Vranken, Holger Bohne, Włodzimierz Groblewski, Marek Varisella (165), 7. Bogdan Wozowicz, Hans Britth (166), 8. Henryk Ziemski, Henning Schou (167), 9. Bogdan Drągowski (168), 10. Andrzej Radecki (170), 11. Michael Koumas (171), 12. Janusz Książkiewicz, Marian Bublewicz (173), 13. Zbigniew Bieniewski (175), 14. Adam Masłowiec (177), 15. Lauzi Koskinen, Andrzej Kaczmarek (180), 16. Andrzej Koper (181), 17. Jerzy Kobyliński (182), 18. Andrzej Klejna (184), 19. Stefan Antkiewicz (185), 20. Ryszard Plucha, Per Sendeger (187), 21. Stanisław Wyka, Otto Tereszczak, Tadeusz Buksowicz (189), 22. George Kimonides, Ryszard Grychtoł, Maciej Halczyński (193), 23. Wiesław Cygan (197), 24. Andrzej Lubiak (203), 25. Andrzej Janiszewski (207), 26. Zbigniew Bębnista (209), 27. Piotr Śnieg (210), 28. Ryszard Nowak (212), 29. Janusz Szerla (213), 30. Bogusław Płoch (222), 31. Paweł Noakowski (233), 32. Marek Ryndak (276), 33. Stanisław Wesołowski (291).

OS 30 Gradzanowo – Józefowo (8,5 km).
1. Rolf Petersen (270), 2. Tomasz Ciecierzyński (275), 3. Henning Schou (286), 4. Poul Weinreich (287), 5. Tadeusz Dębowski (289), 6. Jerzy Landsberg (290), 7. Lelio Lattari (292), 8. Michael Koumas (293), 9. Marian Bień (295), 10. Hans Britth (301), 11. Bogdan Wozowicz (304), 12. Marian Bublewicz, Holger Bohne (305), 13. Henryk Ziemski (308), 14. Włodzimierz Groblewski (309), 15. Józef Ważny (311), 16. Wilfred Vranken (312), 17. Marek Varisella (316), 18. Stanisław Wesołowski (319), 19. Per Sendeger (321), 20. Adam Masłowiec (322), 21. Lauzi Koskinen, Ryszard Grychtoł (326), 22. Andrzej Klejna (327), 23. Bogdan Drągowski (328), 24. Andrzej Radecki (330), 25. Tadeusz Buksowicz, Andrzej Kaczmarek (333), 26. Zbigniew Bieniewski (334), 27. Janusz Książkiewicz, Jerzy Kobyliński (336), 28. Andrzej Koper (337), 29. George Kimonides (340), 30. Ryszard Plucha (350), 31. Otto Tereszczak, Maciej Halczyński (356), 32. Stefan Antkiewicz (359), 33.Wiesław Cygan (370), 34. Andrzej Lubiak (376), 35. Bogusław Płoch (387), 36. Andrzej Janiszewski (388), 37. Ryszard Nowak, Zbigniew Bębnista (389), 38. Piotr Śnieg (399), 39. Janusz Szerla (402), 40. Paweł Noakowski (437).
Oesu nie ukończyli: Stanisław Wyka i Marek Ryndak.

Jerzy Kobyliński i Andrzej Wodziński – Fiat 128.

Jerzy Kobyliński i Andrzej Wodziński – Fiat 128.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Renault 5 Alpine.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Rolf Petersen i Andre Bockelman – Porsche Carrera RS.

Rolf Petersen i Andre Bockelman – Porsche Carrera RS.

Józef Ważny i Kazimierz Brzozowski – Polski Fiat 125p/1600.

Józef Ważny i Kazimierz Brzozowski – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Renault 5 Alpine.

Marian Bień i Janina Jedynak – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marian Bień i Janina Jedynak – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 TS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 TS.

Holger Bohne i Andreas Hansch – Polski Fiat 125p/1500.

Holger Bohne i Andreas Hansch – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bublewicz i Stanisław Osika – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bublewicz i Stanisław Osika – Polski Fiat 125p/1500.

Janusz Książkiewicz i Włodzimierz Kaszuba – Polski Fiat 125p/1600.

Janusz Książkiewicz i Włodzimierz Kaszuba – Polski Fiat 125p/1600.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Michael Koumas i Mario Koutsodides – Polski Fiat 125p/1600.

Michael Koumas i Mario Koutsodides – Polski Fiat 125p/1600.

George Kimonides i Christos Hadjisavva – Polski Fiat 125p/1500.

George Kimonides i Christos Hadjisavva – Polski Fiat 125p/1500.

Henryk Ziemski i Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.

Henryk Ziemski i Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.

Hans Britth i Willy Anderson – Ford Escort RS 2000.

Hans Britth i Willy Anderson – Ford Escort RS 2000.

Lelio Lattari i Jan Borowski – BMW 2002 Turbo.

Lelio Lattari i Jan Borowski – BMW 2002 Turbo.

Maciej Halczyński i Andrzej Feliks – Polski Fiat 125p/1500.

Maciej Halczyński i Andrzej Feliks – Polski Fiat 125p/1500.

Henning Schou i Edmund Petan – VW Golf GTi.

Henning Schou i Edmund Petan – VW Golf GTi.

Stefan Antkiewicz i Tadeusz Walus – Fiat 127, Ryszard Nowak i Michał Chroniowski – Polski Fiat 125p/1300.

Nr.86. Stefan Antkiewicz i Tadeusz Walus – Fiat 127, nr.71. Ryszard Nowak i Michał Chroniowski – Polski Fiat 125p/1300.

Otto Tereszczak i Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1500.

Otto Tereszczak i Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1500.

Bogusław Płoch i Jerzy Chmielowski – Trabant 601.

Bogusław Płoch i Jerzy Chmielowski – Trabant 601.

Andrzej Janiszewski i Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 126p.

Andrzej Janiszewski i Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 126p.

Wiesław Cygan i Jacek Jurzak, Andrzej Lubiak i Michał Gajdamowicz – Polskie Fiaty 126p.

Nr.93. Wiesław Cygan i Jacek Jurzak, Andrzej Lubiak i Michał Gajdamowicz – Polskie Fiaty 126p.

Piotr Śnieg i Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.

Piotr Śnieg i Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.

Zbigniew Bębnista i Jerzy Karasiński – Polski Fiat 126p.

Zbigniew Bębnista i Jerzy Karasiński – Polski Fiat 126p.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/1500.

Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Masłowiec i Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Masłowiec i Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Buksowicz i Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1300.

Tadeusz Buksowicz i Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1300.

Andrzej Radecki i Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.

Andrzej Radecki i Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.

Lauzi Koskinen i Janusz Szajng – Fiat X1/9.

Lauzi Koskinen i Janusz Szajng – Fiat X1/9.

Stanisław Wesołowski i Jan Wojciechowski – Ford Escort Mexico.

Stanisław Wesołowski i Jan Wojciechowski – Ford Escort Mexico.

Bogdan Drągowski i Marek Pawłowski – Ford Escort 1300.

Bogdan Drągowski i Marek Pawłowski – Ford Escort 1300.

Andrzej Koper i Dariusz Szerejko – Zastawa 1100p.

Andrzej Koper i Dariusz Szerejko – Zastawa 1100p.

Zbigniew Bieniewski i Janusz Siniarski – Zastawa 1100p.

Zbigniew Bieniewski i Janusz Siniarski – Zastawa 1100p.

Andrzej Kaczmarek i Andrzej Woźniak – Zastawa 1100p.

Andrzej Kaczmarek i Andrzej Woźniak – Zastawa 1100p.

Andrzej Klejna i Janusz Klejna – Fiat 127.

Andrzej Klejna i Janusz Klejna – Fiat 127.

Paul Weinreich i Holger Möller Nielsen – Opel Kadett GT/E.

Paul Weinreich i Holger Möller Nielsen – Opel Kadett GT/E.

Paweł Noakowski i Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.

Paweł Noakowski i Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Renault 5 Alpine.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Renault 5 Alpine.

Per Sendeger i Jens Esbensen – Toyota Celica Lift Back.

Per Sendeger i Jens Esbensen – Toyota Celica Lift Back.

SW 3 Dębe (10,5 km).
1. Tomasz Ciecierzyński (373,6), 2. Poul Weinreich (402,8), 3. Marian Bień (417,6), 4. Jerzy Landsberg (419,6), 5. Bogdan Wozowicz (421,1), 6. Wilfred Vranken (427,0), 7. Marian Bublewicz (428,0), 8. Holger Bohne (428,4), 9. Lauzi Koskinen (429,4), 10. Włodzimierz Groblewski (433,8), 11. Henryk Ziemski, Andrzej Radecki (435,2), 12. Józef Ważny (435,8), 13. Tadeusz Dębowski, Stanisław Wesołowski (436,0), 14. Lelio Lattari, Hans Britth (436,6), 15. Bogdan Drągowski (438,6), 16. Adam Masłowiec (444,0), 17. Per Sendeger (446,6), 18. Tadeusz Buksowicz (447,6), 19. Zbigniew Bieniewski (450,2), 20. Marek Varisella (456,6), 21. Ryszard Grychtoł (457,2), 22. George Kimonides (461,0), 23. Andrzej Koper (462,0), 24. Andrzej Kaczmarek (463,4), 25. Andrzej Klejna (463,8), 26. Jerzy Kobyliński (474,6), 27. Stefan Antkiewicz (495,4), 28. Maciej Halczyński (509,6), 29. Andrzej Lubiak (519,4), 30. Ryszard Nowak (520,4), 31. Zbigniew Bębnista (528,8), 32. Andrzej Janiszewski (530,0), 33. Piotr Śnieg (542,6), 34. Paweł Noakowski (555,8), 35. Janusz Szerla (559,0), 36. Bogusław Płoch (575,4).

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański.

Zwycięzcy rajdu Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański.

Tomasz Ciecierzyński i Andrzej Jaroszewicz.

Tomasz Ciecierzyński i Andrzej Jaroszewicz.

Zwycięzcy rajdu Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański.

Zwycięzcy rajdu Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański.

Rajd Warszawski - 1976r

(Sztandar Młodych 267 / 1976)

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

(Motor 49 / 1976)

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

(Sportowiec 47 / 1976)

Rajd Warszawski - 1976r

(Rally Sport)

Rajd Warszawski - 1976r

(Przegląd Sportowy 222 / 1976)

Rajd Warszawski - 1976r

(Życie Warszawy)

Rajd Warszawski - 1976r.

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976r

(L’Automobile 366 / 1976)

Rajd Warszawski - 1976r

(Rallye Racing 1 / 1977)

Rajd Warszawski - 1976r

(Gazeta Olsztyńska)

Rajd Warszawski - 1976r

Rajd Warszawski - 1976

(Sportowiec)

Rajd Warszawski - 1976r

(L’Equipe L’Auto 11 / 1976)

Rajd Warszawski - 1976

(Słowo Powszechne)

Rajd Warszawski - 1976r

(Wielkie ściganie 1996)

Klasyfikacja generalna.

1. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/MC. 9918,6
2. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 TS.  9980,4
3. Marian Bień / Janina Jedynak – Polski Fiat 125p/MC. 10505,6
4. Lelio Lattari / Jan Borowski – BMW 2002 Turbo. 10545,8
5. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/1500.  10895,2
6. Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.  10909,0
7. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.  10948,2
8. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500. 10959,6
9. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1500.  11061,2
10.Tadeusz Dębowski / Krzysztof Szaykowski – Renault 5 Alpine.  11078,0
11.Marian Bublewicz / Stanisław Osika – Polski Fiat 125p/1500.  11335,2
12.Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1500.  11356,4
13.Jerzy Kobyliński / Andrzej Wodziński – Fiat 128.  11492,2
14.Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski – Ford Escort 1300.  11640,8
15.Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastawa 1100p.  11672,2
16.Józef Ważny / Kazimierz Brzozowski – Polski Fiat 125p/1600.  11690,4
17.Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.  11883,2
18.Zbigniew Bieniewski / Janusz Siniarski – Zastawa 1100p.  11961,0
19.Janusz Książkiewicz / Włodzimierz Kaszuba – Polski Fiat 125p/1600. 12042,8
20.Andrzej Klejna / Janusz Klejna – Fiat 127.  12085,4
21.Andrzej Kaczmarek / Andrzej Wożniak – Zastawa 1100.  12300,2
22.Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.  12315,0
23.Tadeusz Buksowicz / Piotr Ślaski – Polski Fiat 125p/1300.  12515,0
24.Maciej Halczyński / Andrzej Feliks – Polski Fiat 125p/1500.  13133,4
25.Wiesław Cygan / Jacek Jurzak – Polski Fiat 126p.  13364,6
26.Janusz Szerla / Bogusław Barcz – Polski Fiat 126p.  13415,6
27.Andrzej Janiszewski / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 126p.  13630,4
28.Andrzej Lubiak / Michał Gajdamowicz – Polski Fiat 126p.  14140,0
29.Ryszard Nowak / Michał Chroniowski – Polski Fiat 125p/1300.  14263,4
30.Otto Tereszczak / Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1500.  14375,0
31.Stefan Antkiewicz / Tadeusz Walus – Fiat 127.  14711,0
32.Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.  14938,4
33.Bogusław Płoch / Jerzy Chmielowski – Trabant 601.  15111,8
34.Zbigniew Bębnista / Jerzy Karasiński – Polski Fiat 126p.  15425,2
35.Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg – Polski Fiat 126p.  15950,0
36.Stanisław Wesołowski / Jan Wojciechowski – Ford Escort Mexico. 16286,2

Wyniki.

Klasa 1-15, gr.III-IV.
1. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/MC.  9918,6
2. Marian Bień / Janina Jedynak (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/MC.  10505,0
3. Józef Ważny / Kazimierz Brzozowski (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600. 11690,0
4. Janusz Książkiewicz / Włodzimierz Kaszuba (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600. 12042,0

Klasa 1-15, gr.II.
1. Lelio Lattari / Jan Borowski (AP.Warszawa) – BMW 2002 Turbo.  10545,8
2. Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec (Stomil Olsztyn) – BMW 2002 Ti. 10909,0

Klasa 8, gr.II.
1. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500. 11061,2
2. Tadeusz Dębowski / Krzysztof Szaykowski (AP.Warszawa) – Renault 5 Alpine. 11078,0
3. Marian Bublewicz / Stanisław Osika (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500. 11335,2
4. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500. 11356,4
5. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/1500. 12315,0
6. Otto Tereszczak / Henryk Noga (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.  14375,0

Klasa 8, gr.I.
1. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.  10895,2
2. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski (OBR FSO) – Polski Fiat 125p/1500. 10948,2
3. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500. 10959,6
4. Maciej Halczyński / Andrzej Feliks (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500. 13133,4

Klasa 1-7, gr.II.
1. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński (Stomil Olsztyn) – Renault 5 TS. 9980,4
2. Bogusław Płoch / Jerzy Chmielowski (AP.Rzeszów) – Trabant 601.  15111,8

Klasa 7, gr.I.
1. Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski (AP.Warszawa) – Ford Escort 1300. 11640,8
2. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300. 11883,2
3. Tadeusz Buksowicz / Piotr Ślaski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300. 12515,0
4. Ryszard Nowak / Michał Chroniowski (AP.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1300. 14263,4

Klasa 3-6, gr.I.
1. Jerzy Kobyliński / Andrzej Wodziński (AP.Warszawa) – Fiat 128.  11492,2
2. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko (AP.Warszawa) – Zastawa 1100. 11672,2
3. Zbigniew Bieniewski / Janusz Siniarski (AP.Świętokrzyski) – Zastawa 1100. 11961,0
4. Andrzej Klejna / Janusz Klejna (AP.Wielkopolski) – Fiat 127.  12085,4
5. Andrzej Kaczmarek / Andrzej Woźniak (AP.Wielkopolski) – Zastawa 1100. 12300,2
6. Stefan Antkiewicz / Tadeusz Walus (AP.Kraków) – Fiat 127.  14711,0

Klasa markowa 126.
1. Wiesław Cygan / Jacek Jurzak (OBR FSM) – Polski Fiat 126p. 13364,6
2. Janusz Szerla / Bogusław Barcz (AP.Kraków) – Polski Fiat 126p.  13415,6
3. Andrzej Janiszewski / Włodzimierz Abramowicz (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p. 13639,4
4. Andrzej Lubiak / Michał Gajdamowicz (OBR FSM) – Polski Fiat 126p. 14140,0
5. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.  14938,4
6. Zbigniew Bębnista / Jerzy Karasiński (AP.Świętokrzyski) – Polski Fiat 126p. 15425,2
7. Piotr Śnieg / Tomasz Śnieg (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p. 15950,0

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl