Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1976 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 9 Rajd Kormoran. 3 eliminacja. 14-16.05.1976r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

9 Rajd Kormoran. 3 eliminacja. 14-16.05.1976r.

9 Rajd Kormoran 1976

(Gazeta Olsztyńska)

Lista startowa.

Grupa IV.
Nr.2. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini. (Stomil Olsztyn)
Nr.3. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/MC. (OBR-FSO)
Nr.4. Janusz Książkiewicz / Tadeusz Porębski – Polski Fiat 125p/1600. (Stomil Olsztyn)
Nr.5. Józef Ważny / Kazimierz Brzozowski – Polski Fiat 125p/1600. (Stomil Olsztyn)

Klasa 9-13, gr.II.
Nr.8. Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti. (Stomil Olsztyn)
Nr.9. Andrzej Bielewicz / Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Ti Touring. (AP.Warszawa)
Nr.10. Andrzej Niewiadomski / Maciej Jasiński – BMW 2002 Tii. (AP.Warszawa)
Nr.12. Zbigniew Zapędowski / Roman Zapędowski – BMW 2002 Tii. (AP.Łódź)
Nr.77. Stanisław Tubis / Józef Chwała – Polski Fiat 125p. (AWM Olsztyn)

Klasa 8, gr.II.
Nr.15. Marian Bublewicz / Stefan Osika – Polski Fiat 125p/1500. (Stomil Olsztyn)
Nr.18. Zdzisław Szafrański / Henryk Pineles – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Śląski)
Nr.19. Bogdan Wozowicz / Ryszard Leś – Polski Fiat 125p/1500. (Stomil Dębica)
Nr.20. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500. (OBR-FSO)
Nr.22. Ryszard Kopczyk / Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Wielkopolski)

Klasa 8, gr.I.
Nr.23. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Śląski)
Nr.24. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/1500. (Stomil Olsztyn)
Nr.26. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500. (OBR-FSO)
Nr.27. Jerzy Kobyliński / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawa)
Nr.30. Alfons Luksa / Janusz Głowiński – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Opole)
Nr.32. Krzysztof Załuski / Andrzej Żurawski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawa)

Klasa 7, gr.II.
Nr.36. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 TS. (Stomil Olsztyn)
Nr.37. Marian Wangrat / Jacek Lisicki – Renault 5 TS. (AP.Warszawa)
Nr.38. Stanisław Ciecierski / Henryk Sarnowski – Polski Fiat 125p/1300. (Stomil Olsztyn)
Nr.39. Janusz Dąbrowski / Elżbieta Zulicz – Fiat 128 Sport. (AP.Śląski)
Nr.41. Tadeusz Michalak / A.Borowski – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Śląski)
Nr.76. Henryk Mandera / Maciej Wisławski – Wartburg 353. (Stomil Dębica)

Klasa 7, gr.I.
Nr.42. Grzegorz Lewandowski / Piotr Tonderski – Fiat 128 Sport 3 porte. (AP.Warszawa)
Nr.43. Krystian Bielowski / Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1300. (Stomil Dębica)
Nr.44. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300. (Stomil Olsztyn)
Nr.45. Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski – Ford Escort 1300. (AP.Warszawa)
Nr.47. Andrzej Mordzewski / Jerzy Dyszy – Renault 5 TS. (Stomil Olsztyn)
Nr.48. Ryszard Ryzel / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/1300. (OBR-FSO)
Nr.49. Tadeusz Buksowicz / Janusz Szajng – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawa)
Nr.50. Andrzej Witkowski / Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3 porte. (AP.Kraków)

Klasa 5-6, gr.I.
Nr.51. Stanisław Turczuk / Tadeusz Turczuk – Fiat 128 Sport. (AP.Dolnośląski)
Nr.52. Andrzej Mielcarek / Małgorzata Kujawińska – Fiat 127. (AP.Wielkopolski)
Nr.53. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski – Zastawa 1100p. (AP.Śląski)
Nr.54. Aleksander Adamski / Tomasz Stawowczyk – Fiat 128 Sport. (AP.Kraków)
Nr.55. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastawa 1100p. (AP.Warszawa)
Nr.56. Andrzej Kaczmarek / Andrzej Woźniak – Zastawa 1100p. (AP.Wielkopolski)

Klasa 1-2, gr.II.
Nr.58. Andrzej Kleina / Janusz Kleina – Trabant 601. (AP.Wielkopolski)
Nr.60. Stanisław Fiedor / Tadeusz Betlej – Trabant 601. (AP.Kraków)
Nr.61. Jerzy Mazur / Ryszard Nowak – Trabant 601. (AP.Dolnośląski)
Nr.62. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran – Trabant 601. (AP.Śląski)
Nr.63. Włodzimierz Pawluczuk / Tytus Tuszyński – Trabant 601. (AP.Świętokrzyski)

Klasa markowa 126p.
Nr.64. Andrzej Świder / Marian Wloka – Polski Fiat 126p. (AP.Śląski)
Nr.65. Wiesław Cygan / Jacek Jurzak – Polski Fiat 126p. (AP.Śląski)
Nr.66. Marek Ryndak / Daniel Gronicki – Polski Fiat 126p. (Stomil Dębica)
Nr.67. Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak – Polski Fiat 126p. (AP.Morski)
Nr.69. Michał Pinis / Mirosław Krachulec – Polski Fiat 126p. (AP.Częstochowa)
Nr.70. Janusz Szerla / Bogusław Barcz – Polski Fiat 126p. (AP.Kraków)
Nr.71. Zbigniew Maliński / Jacek Czayka – Polski Fiat 126p. (AP.Warszawa)
Nr.75. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p. (AP.Śląski)

Zbigniew Baranowski i Bogumił Baranowski – Zastawa 1100p.

Zbigniew Baranowski i Bogumił Baranowski – Zastawa 1100p.

Aleksander Adamski i Tomasz Stawowczyk – Fiat 128 Sport, Andrzej Kaczmarek i Andrzej Woźniak – Zastawa 1100p.

Nr.54. Aleksander Adamski i Tomasz Stawowczyk – Fiat 128 Sport, nr.56. Andrzej Kaczmarek i Andrzej Woźniak – Zastawa 1100p.

9 Rajd Kormoran - 1976

(Gazeta Olsztyńska)

9 Rajd Kormoran 1976

(Sztandar Młodych)

9 Rajd Kormoran - 1976

9 Rajd Kormoran

9 Rajd Kormoran 1976

9 Rajd Kormoran 1976

9 Rajd Kormoran 1976

9 Rajd Kormoran 1976

Klasyfikacja generalna.

1. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/MC.  2h15’41”
2. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.  -22”
3. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 TS.  -5’31”
4. Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.  -6’08”
5. Marian Bublewicz / Stefan Osika – Polski Fiat 125p/1500.  -6’38”
6. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/1500.  -8’22”
7. Bogdan Wozowicz / Ryszard Leś – Polski Fiat 125p/1500.  -9’09”
8. Józef Ważny / Kazimierz Brzozowski – Polski Fiat 125p/1600.  -10’30”
9. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.  -12’03”
10.Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.  -12’34”
11.Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski – Ford Escort 1300.  -13’08”
12.Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.  -14’47”
13.Jerzy Kobyliński / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p/1500.  -14’59”
14.Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastava 1100p.  -15’44”
15.Henryk Mandera / Maciej Wisławski – Wartburg 353.  -16’29”
16.Zbigniew Zapędowski / Roman Zapędowski – BMW 2002 Tii.  -17’53”
17.Andrzej Mielcarek / Małgorzata Kujawińska – Fiat 127.  -18’20”
18.Andrzej Bielewicz / Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Ti Touring.  -19’28”
19.Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.  -20’04”
20.Andrzej Kaczmarek / Andrzej Woźniak – Zastava 1100p.  -20’36”
21.Tadeusz Buksowicz / Janusz Szajng – Polski Fiat 125p/1300.  -20’44”
22.Aleksander Adamski / Tomasz Stawowczyk – Fiat 128 Sport.  -20’58”
23.Ryszard Ryzel / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/1300.  -22’48”
24.Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3porte.  -25’06”
25.Janusz Dąbrowski / Elżbieta Zulicz – Fiat 128 Sport.  -27’10”
26.Stanisław Ciecierski / Henryk Sarnowski – Polski Fiat 125p/1300.  -30’42”
27.Stanisław Fiedor / Tadeusz Betlej – Trabant 601.  -32’01”
28.Marian Wangrat / Jacek Lisicki – Renault 5.  -35’12”
29.Wiesław Cygan / Jacek Jurzak – Polski Fiat 126p.  -37’05”
30.Andrzej Świder / Marian Wloka – Polski Fiat 126p.  -37’13”
31.Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak – Polski Fiat 126p.  -38’12”
32.Jerzy Mazur / Ryszard Nowak – Trabant 601.  -39’39”
33.Janusz Szerla / Bogusław Barcz – Polski Fiat 126p.  -39’46”
34.Marek Ryndak / Daniel Gronicki – Polski Fiat 126p.  -40’13”
35.Włodzimierz Pawluczuk / Tytus Tuszyński – Trabant 601.  -47’17”
36.Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.  -58’12”
37.Zbigniew Maliński / Jacek Czayka – Polski Fiat 126p.  -1h05’30”
38.Michał Pinis / Mirosław Krachulec – Polski Fiat 126p.  -1h09’16”

Wyniki.

Grupa IV.
1. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
2. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.
3. Józef Ważny / Kazimierz Brzozowski – Polski Fiat 125p/1600.

Klasa 9-13, gr.II.
1. Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.
2. Zbigniew Zapędowski / Roman Zapędowski – BMW 2002 Tii.
3. Andrzej Bielewicz / Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Ti Touring.

Klasa 8, gr.II.
1. Marian Bublewicz / Stefan Osika – Polski Fiat 125p/1500.
2. Bogdan Wozowicz / Ryszard Leś – Polski Fiat 125p/1500.
3. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 8, gr.I.
1. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/1500.
2. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.
3. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.
4. Jerzy Kobyliński / Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 7, gr.II.
1. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 TS.
2. Henryk Mandera / Maciej Wisławski – Wartburg 353.
3. Janusz Dąbrowski / Elżbieta Zulicz – Fiat 128 Sport.
4. Stanisław Ciecierski / Henryk Sarnowski – Polski Fiat 125p/1300.
5. Marian Wangrat / Jacek Lisicki – Renault 5.

Klasa 7, gr.I.
1. Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski – Ford Escort 1300.
2. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.
3. Tadeusz Buksowicz / Janusz Szajng – Polski Fiat 125p/1300.
4. Ryszard Ryzel / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/1300.
5. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3porte.

Klasa 5-6, gr.I.
1. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastava 1100p.
2. Andrzej Mielcarek / Małgorzata Kujawińska – Polski Fiat 127p.
3. Andrzej Kaczmarek / Andrzej Woźniak – Zastava 1100p.
4. Aleksander Adamski / Tomasz Stawowczyk – Fiat 128 Sport.

Klasa 1-2, gr.II.
1. Stanisław Fiedor / Tadeusz Betlej – Trabant 601.
2. Jerzy Mazur / Ryszard Nowak – Trabant 601.
3. Włodzimierz Pawluczuk / Tytus Tuszyński – Trabant 601.

Klasa markowa 126p.
1. Wiesław Cygan / Jacek Jurzak – Polski Fiat 126p.
2. Andrzej Świder / Marian Wloka – Polski Fiat 126p.
3. Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak – Polski Fiat 126p.
4. Janusz Szerla / Bogusław Barcz – Polski Fiat 126p.
5. Marek Ryndak / Daniel Gronicki – Polski Fiat 126p.
6. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.
7. Zbigniew Maliński / Jacek Czayka – Polski Fiat 126p.
8. Michał Pinis / Mirosław Krachulec – Polski Fiat 126p.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl