Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1976 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 1 Rajd Krakowski. 2 eliminacja. 9-11.04.1976r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

1 Rajd Krakowski. 2 eliminacja. 9-11.04.1976r.

1 Rajd Krakowski 1976

Rajd rozegrano na dystansie 911km, w tym 25 odcinków specjalnych o dł.198km na suchej nawierzchni.

1 Rajd Krakowski 1976

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

1 Rajd Krakowski - 1976r

Lista startowa.

Grupa IV.
Nr.1. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.  (AP.Warszawa)
Nr.2. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.  (Stomil Olsztyn)
Nr.3. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/MC.  (AP.Warszawa)
Nr.4. Janusz Książkiewicz / Tomasz Porębski – Polski Fiat 125p / 1600.  (Stomil Olsztyn)
Nr.5. Jerzy Bachtin / Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/MC.  (AP.Warszawa)
Nr.6. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p / 1600.  (Stomil Dębica)
Nr.7. Józef Ważny / Tomasz Wróbel – Polski Fiat 125p / 1600.  (Stomil Olsztyn)

Klasa 9-13, gr.II.
Nr.8. Włodzimierz Dominowski / Tomasz Huziel – BMW 2002 Turbo.  (AP.Warszawa)
Nr.9. Andrzej Niewiadomski / Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti.  (AP.Warszawa)
Nr.10. Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.  (Stomil Olsztyn)
Nr.11. Jerzy Moląg / Grzegorz Misiak – Fiat 125 S.  (AP.Kraków)
Nr.19. Andrzej Barański / Marek Illg – Fiat 124.  (AP.Kraków)

Klasa 8, gr.II.
Nr.12. Stanisław Wyka / Andrzej Martynkin – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Warszawa)
Nr.14. Henryk Podsiedlik / Wiesław Noworyta – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Morski)
Nr.15. Otto Tereszczak / Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1500.  (Stomil Dębica)
Nr.16. Bogdan Wozowicz / Ryszard Leś – Polski Fiat 125p/1500.  (Stomil Dębica)
Nr.17. Marian Bublewicz / Stefan Osika – Polski Fiat 125p/1500.  (Stomil Olsztyn)
Nr.86. Tadeusz Kudłaty / Zdzisław Nowak – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Dolnośląski)

Klasa 7, gr.II.
Nr.18. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 TS.  (Stomil Olsztyn)
Nr.20. Zdzisław Szafrański / Henryk Pineles – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Śląski)
Nr.21. Tadeusz Michalak / Stanisław Ryniak – Polski Fiat 125p.1300.  (AP.Dolnośląski)
Nr.22. Marian Wangrat / Eugeniusz Bogusz – Renault 5 TS.  (AP.Warszawa)
Nr.23. Henryk Mandera / Zbigniew Baran – Wartburg 353.  (Stomil Dębica)

Klasa 8, gr.I.
Nr.24. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Warszawa)
Nr.25. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/1500.  (Stomil Olsztyn)
Nr.26. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Śląski)
Nr.27. Ryszard Grychtoł / Zenon Keller – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Śląski)
Nr.28. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1500.  (Stomil Dębica)
Nr.29. Karol Łosiak / Jeremi Doria Dernałowicz – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Warszawa)
Nr.30. Marian Woszczyna / Jacek Żarnowski – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Podlaski)
Nr.31. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Warszawa)
Nr.32. Krzysztof Załuski / Andrzej Żurawski – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Warszawa)
Nr.33. Jerzy Lipiński / Jacek Lisicki – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawa)

Klasa 7, gr.I.
Nr.35. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3 Porte.  (AP.Kraków)
Nr.36. Ryszard Adamek / Mieczysław Banaś – Renault 5 TS.  (AP.Kraków)
Nr.37. Krystian Bielowski / Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1300.  (Stomil Dębica)
Nr.38. Grzegorz Lewandowski / Tadeusz Hoppe – Fiat 128 Sport 3 Porte.  (AP.Warszawa)
Nr.39. Roman Pulchny / Waldemar Machnik – Fiat 124.  (AP.Kraków)
Nr.41. Stefan Znamirowski / Marek Misky – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Śląski)
Nr.42. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.  (Stomil Olsztyn)
Nr.44. Ryszard Kopczyk / Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Wielkopolski)
Nr.45. Czesław Zadygowicz / A.Czykier – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Podlaski)
Nr.46. Jerzy Murgrabia / Andrzej Makarewicz – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Częstochowa)
Nr.48. Tadeusz Buksowicz / Janusz Szajng – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Warszawa)
Nr.49. Ryszard Ryzel / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Warszawa)
Nr.50. Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski – Ford Escort 1300.  (AP.Warszawa)

Klasa 3-6, gr.I.
Nr.51. Aleksander Adamski / Tomasz Stawowczyk – Fiat 127.  (AP.Kraków)
Nr.52. Andrzej Mielcarek / Paweł Tomaszewski – Fiat 127.  (AP.Wielkopolski)
Nr.53. Andrzej Kaczmarek / Andrzej Woźniak – Zastawa 1100p.  (AP.Wielkopolski)
Nr.54. Stanisław Turczuk / Tadeusz Turczuk – Fiat 128 Sport.  (AP.Dolnośląski)
Nr.55. Bogdan Hapoń / Andrzej Borowik – Fiat 128 Sport.  (AP.Podlaski)
Nr.56. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastawa 1100p.  (AP.Warszawa)
Nr.57. Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.  (AP.Radom)

Klasa 1-2, gr.II.
Nr.58. Stanisław Fiedor / Tadeusz Betlej – Trabant 601.  (AP.Kraków)
Nr.60. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran – Trabant 601.  (AP.Śląski)
Nr.63. Andrzej Kleina / Z.Chęciński – Trabant 601.  (AP.Wielkopolski)
Nr.64. Włodzimierz Pawluczuk / Tytus Tuszyński – Trabant 601.  (AP.Świętokrzyski)
Nr.65. Jerzy Mazur / Ryszard Nowak – Trabant 601.  (AP.Dolnośląski)

Grupa V.
Nr.59. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski – Polski Fiat 126p.  (AP.Śląski)
Nr.61. Jerzy Starnawski / S.Brodalski - Polski Fiat 126p.  (AP.Morski)

Klasa markowa 126p.
Nr.66. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.  (Stomil Dębica)
Nr.67. Janusz Szerla / Bogusław Barcz – Polski Fiat 126p.  (AP.Kraków)
Nr.68. Krzysztof Janarek / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.  (AP.Kraków)
Nr.69. Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak – Polski Fiat 126p.  (AP.Morski)
Nr.70. Andrzej Świder / Mieczysław Wloka – Polski Fiat 126p.  (AP.Śląski)
Nr.71. Wiesław Cygan / Jacek Jurzak – Polski Fiat 126p.  (AP.Śląski)
Nr.72. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.  (AP.Śląski)
Nr.74. A.Przewłocki / M.Star – Polski Fiat 126p.  (AP.Śląski)
Nr.75. Tomasz Śnieg / Piotr Śnieg – Polski Fiat 126p.  (AP.Śląski)
Nr.76. Andrzej Nytko / Kazimierz Jaromin – Polski Fiat 126p.  (Stomil Dębica)
Nr.79. Daniel Gronicki / J.Mazur – Polski Fiat 126p.  (Stomil Dębica)
Nr.80. Janusz Litwicki / Andrzej Pasiński – Polski Fiat 126p.  (AP.Dolnośląski)
Nr.82. Andrzej Włoch / Stefan Antkiewicz – Polski Fiat 126p.  (AP.Kraków)
Nr.83. Janusz Wysoczyński / Andrzej Kowalski – Polski Fiat 126p.  (AP.Kraków)
Nr.85. Andrzej Janiszewski / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 126p.  (AP.Warszawa)

Zbigniew Baranowski i Bogumił Baranowski – Zastawa 1100p.

Andrzej Kaczmarek i Andrzej Woźniak – Zastawa 1100p.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth, Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Nr.1. Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth, nr.3. Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski.

Klasa markowa 126p. Nr.66. Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski. (Motor 17 / 1976)

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Andrzej Kaczmarek i Andrzej Woźniak – Zastawa 1100p.

Andrzej Kaczmarek i Andrzej Woźniak – Zastawa 1100p.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin – Polski Fiat 126p.

Andrzej Nytko i Kazimierz Jaromin – Polski Fiat 126p.

1 Rajd Krakowski 1976

Serwis Stomilu gotowy do działania.

Bogdan Wozowicz i Ryszard Leś – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Wozowicz i Ryszard Leś – Polski Fiat 125p/1500.  (Motor 17 / 1976)

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth. (Motor 17 / 1976)

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.

Ryszard Adamek i M.Banaś – Renault 5 TS.

Ryszard Adamek i Mieczysław Banaś – Renault 5 TS. (Pędzą samochody, mijają lata)

Andrzej Jaroszewicz.

Zwycięzca rajdu Andrzej Jaroszewicz.

1 Rajd Krakowski - 1976r

(Motor 17 / 1976)

1 Rajd Krakowski - 1976

1 Rajd Krakowski 1976

1 Rajd Krakowski 1976

1 Rajd Krakowski 1976

(Pędzą samochody, mijają lata)

1 Rajd Krakowski 1976

1 Rajd Krakowski 1976

1 Rajd Krakowski 1976

1 Rajd Krakowski 1976

1 Rajd Krakowski 1976

(Wielkie ściganie 1996)

Klasyfikacja generalna.

1. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.  1h38’17”
2. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/MC.  1h47’14”
3. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 TS.  1h47’51”
4. Janusz Książkiewicz / Tadeusz Porębski – Polski Fiat 125p/1600.  1h49’06”
5. Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.  1h52’50”
6. Jerzy Bachtin / Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/MC.  1h55’49”
7. Marian Bublewicz / Stefan Osika – Polski Fiat 125p/1500.  1h56’39”
8. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.  1h57’16”
9. Józef Ważny / Tomasz Wróbel – Polski Fiat 125p/MC.  1h57’56”  
10. Bogdan Wozowicz / Ryszard Leś – Polski Fiat 125p/1500.  1h58’04”
11. Stanisław Turczuk / Tadeusz Turczuk – Fiat 128 Sport.  1h59’14”
12. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.  1h59’19”
13. Ryszard Ryzel / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/1300.  2h00’09”
14. Krzysztof Załuski / Andrzej Żurawski – Polski Fiat 125p/1500.  2h00’09”
15. Grzegorz Lewandowski / Tadeusz Hoppe – Fiat 128 Sport 3 Porte.  2h00’46”
16. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3 Porte.  2h01’02”
17. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.  2h01’05”
18. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.  2h02’11”
19. Włodzimierz Dominowski / Tadeusz Huziel – BMW 2002 Turbo.  2h02’36”
20. Tadeusz Buksowicz / Janusz Szajng – Polski Fiat 125p/1300.  2h03’19”
21. Otto Tereszczak / Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1500.  2h03’24”
22. Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski – Ford Escort 1300.  2h03’39”
23. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastava 1100p.  2h04’06”
24. Andrzej Mielcarek / Paweł Tomaszewski – Polski Fiat 127p.  2h04’21”
25. Stefan Znamirowski / Marek Misky – Polski Fiat 125p/1300.  2h04’56”
26. Andrzej Kaczmarek / Andrzej Woźniak – Zastava 1100p.  2h05’48”
27. Krystian Bielowski / Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1300.  2h07’44”
28. Ryszard Grychtoł / Zenon Keller – Polski Fiat 125p/1500.  2h07’51”
29. Stanisław Wyka / Andrzej Martynkin – Polski Fiat 125p/1500.  2h08’14”
30. Ryszard Kopczyk / Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1300.  2h08’29”
31. Henryk Podsiedlik / Wojciech Noworyta – Polski Fiat 125p/1500.  2h08’38”
32. Czesław Zadygowicz / A.Czykier – Polski Fiat 125p/1300.  2h08’47”
33. Karol Łosiak / Jeremi Doria Dernałowicz – Polski Fiat 125p/1500.  2h08’48”
34. Aleksander Adamski / Tomasz Stawowczyk – Polski Fiat 127p.  2h09’41”
35. Marian Wangrat / Eugeniusz Bogusz – Renault 5 TS.  2h10’25”
36. Roman Pulchny / Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p/1300.  2h13’26”
37. Stanisław Fiedor / Tadeusz Betlej – Trabant 601.  2h17’18”
38. Marian Woszczyna / Jacek Żarnowski – Polski Fiat 125p/1500.  2h21’28”
39. Jerzy Murgrabia / Andrzej Makarewicz – Polski Fiat 125p/1300.  2h21’31”
40. Wiesław Cygan / Jacek Jurzak – Polski Fiat 126p.  2h23’23”
41. Jerzy Mazur / Ryszard Nowak – Trabant 601.  2h24’13”
42. Andrzej Świder / Marian Wloka – Polski Fiat 126p.  2h26’13”
43. Janusz Szerla / Bogusław Barcz – Polski Fiat 126p.  2h26’48”
44. Andrzej Włoch / Stefan Antkiewicz – Polski Fiat 126p.  2h29’14”
45. Krzysztof Janarek / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.  2h29’44”
46. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran – Trabant 601.  2h30’04”
47. Włodzimierz Pawluczuk / Tytus Tuszyński – Trabant 601.  2h30’37”
48. Ryszard Adamek / Mieczysław Banaś – Renault 5 TS.  2h32’24”
49. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.  2h33’06”
50. Jerzy Moląg / Grzegorz Misiak – Fiat 125 S.  2h34’00”
51. Janusz Litwicki / Andrzej Pasiński – Polski Fiat 126p.  2h38’14”
52. Andrzej Nytko / Kazimierz Jaromin – Polski Fiat 126p.  2h38’46”
53. Andrzej Janiszewski / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 126p.  2h40’15”
54. Janusz Wysoczyński / Andrzej Kowalski – Polski Fiat 126p.  2h41’01”
55. Bogdan Hapoń / Andrzej Borowik – Fiat 128 Sport.  2h44’17”
56. Daniel Gronicki / J.Mazur – Polski Fiat 126p.  2h55’24”

Wystartowało 76 załóg, ukończyło 56.

Wyniki.

Klasa markowa 126.
1. Wiesław Cygan / Jacek Jurzak – Polski Fiat 126p.  2h23’23”
2. Andrzej Świder / Marian Wloka – Polski Fiat 126p.  -2:50
3. Janusz Szerla / Bogusław Barcz – Polski Fiat 126p.  -3:25
4. Andrzej Włoch / Stefan Antkiewicz – Polski Fiat 126p.  -5:51
5. Krzysztof Janarek / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.  -6:21
6. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.  -9:43
7. Janusz Litwicki / Andrzej Pasiński – Polski Fiat 126p.  -14:51
8. Andrzej Nytko / Kazimierz Jaromin – Polski Fiat 126p.  -15:23
9. Andrzej Janiszewski / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 126p.  -16:52
10. Janusz Wysoczyński / Andrzej Kowalski – Polski Fiat 126p.  -17:38
11. Daniel Gronicki / J.Mazur – Polski Fiat 126p.  -32:01

Klasa 1-2, gr.II.
1. Stanisław Fiedor / Tadeusz Betlej – Trabant 601.  2h17’18”
2. Jerzy Mazur / Ryszard Nowak – Trabant 601.  -6:55
3. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran – Trabant 601.  -12:46
4. Włodzimierz Pawluczuk / Tytus Tuszyński – Trabant 601.  -13:19

Klasa 3-6, gr.I.
1. Stanisław Turczuk / Tadeusz Turczuk – Fiat 128 Sport.  1h59’14”
2. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastava 1100p.  -4:52
3. Andrzej Mielcarek / Paweł Tomaszewski – Fiat 127.  -5:07
4. Andrzej Kaczmarek / Andrzej Woźniak – Zastava 1100p.  -6:34
5. Aleksander Adamski / Tomasz Stawowczyk – Fiat 127.  -10:27
6. Bogdan Hapoń / Andrzej Borowik – Fiat 128 Sport.  -45:03

Klasa 7, gr.I.
1. Ryszard Ryzel / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/1300.  2h00’09”
2. Grzegorz Lewandowski / Tadeusz Hoppe – Fiat 128 Sport 3 porte.  -37
3. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3 porte.  -53
4. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.  -2:02
5. Tadeusz Buksowicz / Janusz Szajng – Polski Fiat 125p/1300.  -3:10
6. Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski – Ford Escort 1300.  -3:30
7. Stefan Znamirowski / Marek Misky – Polski Fiat 125p/1300.  -4:47
8. Krystian Bielowski / Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1300.  -7:35
9. Ryszard Kopczyk / Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1300.  -8:20
10. Czesław Zadygowicz / A.Czykier – Polski Fiat 125p/1300.  -8:38
11. Roman Pulchny / Waldemar Machnik – Polski Fiat 125p/1300.  -13:17
12. Jerzy Murgrabia / Andrzej Makarewicz – Polski Fiat 125p/1300.  -21:22
13.  Ryszard Adamek / Mieczysław Banaś – Renault 5 TS.  -32:15

Klasa 7, gr.II.
1. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 TS.  1h47’51”
2. Marian Wangrat / Eugeniusz Bogusz – Renault 5 TS.  -22:34”

Klasa 8, gr.I.
1. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.  1h57’16”
2. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.  -2:03
3. Krzysztof Załuski / Andrzej Żurawski – Polski Fiat 125p/1500.  -2:53
4. Ryszard Grychtoł / Zenon Keller – Polski Fiat 125p/1500.  -10:35
5. Karol Łosiak / Jeremi Doria Dernałowicz – Polski Fiat 125p/1500.  -11:32
6. Marian Woszczyna / Jacek Żarnowski – Polski Fiat 125p/1500.  -24:12

Klasa 8, gr.II.
1. Marian Bublewicz / Stefan Osika – Polski Fiat 125p/1500.  1h56’39”
2. Bogdan Wozowicz / Ryszard Leś – Polski Fiat 125p/1500.  -1:25
3. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.  -4:26
4. Otto Tereszczak / Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1500.  -6:45
5. Stanisław Wyka / Andrzej Martynkin – Polski Fiat 125p/1500.  -11:35
6. Henryk Podsiedlik / Wojciech Noworyta – Polski Fiat 125p/1500.  -11:59

Klasa 9-13, gr.II.
1. Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.  1h52’50”
2. Włodzimierz Dominowski / Tadeusz Huziel – BMW 2002 Turbo.  -9:46
3. Jerzy Moląg / Grzegorz Misiak – Fiat 125 S.  -41:10

Grupa IV.

1. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.  1h38:17
2. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  -8:57
3. Janusz Książkiewicz / Tadeusz Porębski – Polski Fiat 125p/1600.  -10:49
4. Jerzy Bachtin / Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  -17:32
5. Józef Ważny / Tomasz Wróbel – Polski Fiat 125p/1600.  -19:38

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl