Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1976 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 1 Rajd Krakowski. 2 eliminacja. 9-11.04.1976r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

1 Rajd Krakowski. 2 eliminacja. 9-11.04.1976r.

1 Rajd Krakowski 1976

Rajd rozegrano na dystansie 911km, w tym 25 odcinków specjalnych o dł.198km na suchej nawierzchni.

1 Rajd Krakowski 1976

Lista startowa.

Grupa IV.
Nr.1. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.  (AP.Warszawa)
Nr.2. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.  (Stomil Olsztyn)
Nr.3. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/MC.  (AP.Warszawa)
Nr.4. Janusz Książkiewicz / Tomasz Porębski – Polski Fiat 125p / 1600.  (Stomil Olsztyn)
Nr.5. Jerzy Bachtin / Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/MC.  (AP.Warszawa)
Nr.6. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p / 1600.  (Stomil Dębica)
Nr.7. Józef Ważny / Tomasz Wróbel – Polski Fiat 125p / 1600.  (Stomil Olsztyn)

Klasa 9-13, gr.II.
Nr.8. Włodzimierz Dominowski / Tomasz Huziel – BMW 2002.  (AP.Warszawa)
Nr.9. Andrzej Niewiadomski / Piotr Lenartowicz – BMW 2002 Ti.  (AP.Warszawa)
Nr.10. Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.  (Stomil Olsztyn)
Nr.11. Jerzy Moląg / Grzegorz Misiak – Fiat 125 S.  (AP.Kraków)
Nr.19. A.Barański / M.Illg – Fiat 124.  (AP.Kraków)

Klasa 8, gr.II.
Nr.12. Stanisław Wyka / Andrzej Martynkin – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Warszawa)
Nr.14. Henryk Podsiedlik / Wiesław Noworyta – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Morski)
Nr.15. Otto Tereszczak / Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1500.  (Stomil Dębica)
Nr.16. Bogdan Wozowicz / Ryszard Leś – Polski Fiat 125p/1500.  (Stomil Dębica)
Nr.17. Marian Bublewicz / Stefan Osika – Polski Fiat 125p/1500.  (Stomil Olsztyn)
Nr.86. Tadeusz Kudłaty / M.Nowak – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Dolnośląski)

Klasa 7, gr.II.
Nr.18. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 TS.  (Stomil Olsztyn)
Nr.20. Zdzisław Szafrański / Henryk Pineles – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Śląski)
Nr.21. Tadeusz Michalak / Stanisław Ryniak – Polski Fiat 125p.1300.  (AP.Dolnośląski)
Nr.22. Marian Wangrat / Eugeniusz Bogusz – Renault 5 TS.  (AP.Warszawa)
Nr.23. Henryk Mandera / Zbigniew Baran – Wartburg 353.  (Stomil Dębica)

Klasa 8, gr.I.
Nr.24. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Warszawa)
Nr.25. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/1500.  (Stomil Olsztyn)
Nr.26. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Śląski)
Nr.27. Ryszard Grychtoł / Zenon Keller – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Śląski)
Nr.28. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1500.  (Stomil Dębica)
Nr.29. Karol Łosiak / Jeremi Doria Dernałowicz – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Warszawa)
Nr.30. Marian Woszczyna / Jacek Żarnowski – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Podlaski)
Nr.31. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Warszawa)
Nr.32. Krzysztof Załuski / Andrzej Żurawski – Polski Fiat 125p/1500.  (AP.Warszawa)
Nr.33. Jerzy Lipiński / Jacek Lisicki – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawa)

Klasa 7, gr.I.
Nr.35. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3 Porte.  (AP.Kraków)
Nr.36. Ryszard Adamek / M.Banaś – Renault 5 TS.  (AP.Kraków)
Nr.37. Krystian Bielowski / Marek Oziębło – Polski Fiat 125p/1300.  (Stomil Dębica)
Nr.38. Grzegorz Lewandowski / Tadeusz Hoppe – Fiat 128 Sport 3 Porte.  (AP.Warszawa)
Nr.39. Roman Pulchny / W.Machnik – Fiat 124.  (AP.Kraków)
Nr.41. Stefan Znamirowski / M.Misky – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Śląski)
Nr.42. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.  (Stomil Olsztyn)
Nr.44. Ryszard Kopczyk / Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Wielkopolski)
Nr.45. Czesław Zadygowicz / A.Czykier – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Podlaski)
Nr.46. Jerzy Murgrabia / A.Makarewicz – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Częstochowa)
Nr.48. Tadeusz Buksowicz / Janusz Szajng – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Warszawa)
Nr.49. Ryszard Ryzel / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/1300.  (AP.Warszawa)
Nr.50. Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski – Ford Escort 1300.  (AP.Warszawa)

Klasa 3-6, gr.I.
Nr.51. Aleksander Adamski / Tomasz Stawowczyk – Fiat 127.  (AP.Kraków)
Nr.52. Andrzej Mielcarek / Paweł Tomaszewski – Fiat 127.  (AP.Wielkopolski)
Nr.53. Andrzej Kaczmarek / Andrzej Woźniak – Zastawa 1100p.  (AP.Wielkopolski)
Nr.54. Stanisław Turczuk / Tadeusz Turczuk – Fiat 128 Sport.  (AP.Dolnośląski)
Nr.55. Bogdan Hapoń / Andrzej Borowik – Fiat 128 Sport.  (AP.Podlaski)
Nr.56. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastawa 1100p.  (AP.Warszawa)
Nr.57. Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.  (AP.Radom)

Klasa 1-2, gr.II.
Nr.58. Stanisław Fiedor / Tadeusz Betlej – Trabant 601.  (AP.Kraków)
Nr.60. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran – Trabant 601.  (AP.Śląski)
Nr.63. Andrzej Kleina / Z.Chęciński – Trabant 601.  (AP.Wielkopolski)
Nr.64. Włodzimierz Pawluczuk / Tytus Tuszyński – Trabant 601.  (AP.Świętokrzyski)
Nr.65. Jerzy Mazur / Ryszard Nowak – Trabant 601.  (AP.Dolnośląski)

Grupa V.
Nr.59. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski – Polski Fiat 126p.  (AP.Śląski)
Nr.61. Jerzy Starnawski / S.Brodalski -   (AP.Morski)

Klasa markowa 126p.
Nr.66. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.  (Stomil Dębica)
Nr.67. Janusz Szerla / Bogusław Barcz – Polski Fiat 126p.  (AP.Kraków)
Nr.68. Krzysztof Janarek / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.  (AP.Kraków)
Nr.69. Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak – Polski Fiat 126p.  (AP.Morski)
Nr.70. Andrzej Świder / Mieczysław Wloka – Polski Fiat 126p.  (AP.Śląski)
Nr.71. Wiesław Cygan / Jacek Jurzak – Polski Fiat 126p.  (AP.Śląski)
Nr.72. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.  (AP.Śląski)
Nr.74. A.Przewłocki / M.Star – Polski Fiat 126p.  (AP.Śląski)
Nr.75. Tomasz Śnieg / P.Śnieg – Polski Fiat 126p.  (AP.Śląski)
Nr.76. Andrzej Nytko / Kazimierz Jaromin – Polski Fiat 126p.  (Stomil Dębica)
Nr.79. Daniel Gronicki / J.Mazur – Polski Fiat 126p.  (Stomil Dębica)
Nr.80. J.Litwicki / A.Pasiński – Polski Fiat 126p.  (AP.Dolnośląski)
Nr.82. Andrzej Włoch / Stefan Antkiewicz – Polski Fiat 126p.  (AP.Kraków)
Nr.83. J.Wysoczyński / A.Kowalski – Polski Fiat 126p.  (AP.Kraków)
Nr.85. Andrzej Janiszewski / Włodzimierz Abramowicz – Polski Fiat 126p.  (AP.Warszawa)

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth, Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Nr.1. Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth, nr.3. Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski.

Klasa markowa 126p. Nr.66. Marek Ryndak i Andrzej Maciejewski. (Motor 17 / 1976)

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Andrzej Kaczmarek i Andrzej Woźniak – Zastawa 1100p.

Andrzej Kaczmarek i Andrzej Woźniak – Zastawa 1100p.

1 Rajd Krakowski 1976

Serwis Stomilu gotowy do działania.

Bogdan Wozowicz i Ryszard Leś – Polski Fiat 125p/1500.

Bogdan Wozowicz i Ryszard Leś – Polski Fiat 125p/1500.  (Motor 17 / 1976)

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth. (Motor 17 / 1976)

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.

Ryszard Adamek i M.Banaś – Renault 5 TS.

Ryszard Adamek i M.Banaś – Renault 5 TS. (Pędzą samochody, mijają lata)

Andrzej Jaroszewicz.

Zwycięzca rajdu Andrzej Jaroszewicz.

1 Rajd Krakowski - 1976

1 Rajd Krakowski 1976

1 Rajd Krakowski 1976

(Motor 17 / 1976)

1 Rajd Krakowski - 1976

1 Rajd Krakowski 1976

1 Rajd Krakowski 1976

1 Rajd Krakowski 1976

(Pędzą samochody, mijają lata)

1 Rajd Krakowski 1976

1 Rajd Krakowski 1976

1 Rajd Krakowski 1976

1 Rajd Krakowski 1976

1 Rajd Krakowski 1976

(Wielkie ściganie 1996)

Klasyfikacja generalna.

1. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.  1h38’17”
2. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/MC.  1h47’14”
3. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 TS.  1h47’51”
4. Janusz Książkiewicz / Tadeusz Porębski – Polski Fiat 125p/1600.  1h49’06”
5. Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.  1h52’50”
6. Jerzy Bachtin / Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/MC.  1h55’49”
7. Marian Bublewicz / Stefan Osika – Polski Fiat 125p/1500.  1h56’39”
8. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.  1h57’16”
9. Józef Ważny / Tomasz Wróbel – Polski Fiat 125p/MC.  
10.Bogdan Wozowicz / Ryszard Leś – Polski Fiat 125p/1500.
11.Stanisław Turczuk / Tadeusz Turczuk – Fiat 128 Sport.  1h59’14”
12.Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.
13.Ryszard Ryzel / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/1300.  2h00’09”
14.Krzysztof Załuski / Andrzej Żurawski – Polski Fiat 125p/1500.
15.Grzegorz Lewandowski / Tadeusz Hoppe – Fiat 128 Sport 3 Porte.
16.Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3 Porte.
…40. Wiesław Cygan / Jacek Jurzak – Polski Fiat 126p.  2h23’23”

Wystartowało 76 załóg, ukończyło 56.

Wyniki.

Klasa markowa 126.
1. Wiesław Cygan / Jacek Jurzak – Polski Fiat 126p.
2. Andrzej Świder / Marian Wloka – Polski Fiat 126p.
3. Janusz Szerla / Bogusław Barcz – Polski Fiat 126p.
4. Andrzej Włoch / Stefan Antkiewicz – Polski Fiat 126p.
5. Krzysztof Janarek / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.
6. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Polski Fiat 126p.

Klasa 1-2, gr.II.
1. Stanisław Fiedor / Tadeusz Betlej – Trabant 601.
2. Jerzy Mazur / Ryszard Nowak – Trabant 601.
3. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Baran – Trabant 601.
4. Włodzimierz Pawluczuk / Tytus Tuszyński – Trabant 601.

Klasa 3-6, gr.I.
1. Stanisław Turczuk / Tadeusz Turczuk – Fiat 128 Sport.
2. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Zastava 1100p.
3. Andrzej Mielcarek / Paweł Tomaszewski – Fiat 127.
4. Andrzej Kaczmarek / Andrzej Woźniak – Zastava 1100p.
5. Aleksander Adamski / Tomasz Stawowczyk – Fiat 127.
6. Bogdan Hapoń / Andrzej Borowik – Fiat 128 Sport.

Klasa 7, gr.I.
1. Ryszard Ryzel / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/1300.
2. Grzegorz Lewandowski / Tadeusz Hoppe – Polski Fiat 125p/1300.
3. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel – Fiat 128 Sport 3 porte.
4. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300.
5. Tadeusz Buksowicz / Janusz Szajng – Polski Fiat 125p/1300.
6. Bogdan Drągowski / Marek Pawłowski – Ford Escort 1300.

Klasa 7, gr.II.
1. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 TS.
2. Marian Wangrat / Eugeniusz Bogusz – Renault 5.

Klasa 8, gr.I.
1. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500.
2. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.
3. Krzysztof Załuski / Andrzej Żurawski – Polski Fiat 125p/1500.
4. Ryszard Grychtoł / Zenon Keller – Polski Fiat 125p/1500.
5. Karol Łosiak / Jeremi Doria Dernałowicz – Polski Fiat 125p/1500.
6. Marian Woszczyna / Jacek Żarnowski – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 8, gr.II.
1. Marian Bublewicz / Stefan Osika – Polski Fiat 125p/1500.
2. Bogdan Wozowicz / Ryszard Leś – Polski Fiat 125p/1500.
3. Ryszard Plucha / Henryk Krakowczyk – Polski Fiat 125p/1500.
4. Otto Tereszczak / Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1500.
5. Stanisław Wyka / Andrzej Martynkin – Polski Fiat 125p/1500.
6. Henryk Podsiedlik / Wojciech Noworyta – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 9-13, gr.II.
1. Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.
2. Włodzimierz Dominowski / Tadeusz Huziel – Ford Escort RS 2000.
3. Jerzy Moląg / Grzegorz Misiak – Fiat 125 S.

Grupa IV.
1. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski – Fiat 124 Abarth.
2. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
3. Janusz Książkiewicz / Tadeusz Porębski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
4. Jerzy Bachtin / Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
5. Józef Ważny / Tomasz Wróbel – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl