Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1976 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 3 Rajd Stomil. 1 eliminacja. 20-21.02.1976r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

3 Rajd Stomil. 1 eliminacja. 20-21.02.1976r.

Rajd Stomil 1976r

Rajd Stomil 1976r

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Rajd Stomil - 1976

Lista startowa.

Klasa 9-13 gr.IV.
Nr.1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini. (Stomil Olsztyn)
Nr.2. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Warszawa)
Nr.3. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny – Polski Fiat 125p/1600. (Stomil Olsztyn)
Nr.4. Tadeusz Dębowski / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Warszawa)
Nr.5. Ryszard Plucha / Marek Wysokiński – Polski Fat 125p/1600. (AP.Warszawa)
Nr.6. Jerzy Bachtin / Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1600. (Stomil Dębica)

Klasa 9-13 gr.II.
Nr.7. Andrzej Niewiadomski / Maciej Jasiński – BMW 2002 Ti. (AP.Warszawa)
Nr.8. Andrzej Bielewicz / Tomasz Hoppe – BMW 2002 Ti. (AP.Warszawa)
Nr.9. Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti. (Stomil Dębica)
Nr.10. Włodzimierz Dominowski / Tomasz Huziel – BMW 2002. (AP.Warszawa)

Klasa 8 gr.II.
Nr.11. Bogdan Wozowicz / Ryszard Leś – Polski Fiat 125p/1500. (Stomil Dębica)
Nr.12. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1500. (Stomil Dębica)
Nr.13. Marek Karczewski / Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawa)
Nr.14. Marian Bień / Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/1500. (Stomil Dębica)

Klasa 8 gr.I.
Nr.15. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawa)
Nr.16. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Śląski)
Nr.17. Ryszard Grychtoł / Zenon Keller – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Śląski)
Nr.18. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/1500. (Stomil Olsztyn)
Nr.19. Ewald Pauli / Jerzy Krzesiwo – VW Golf. (RFN / AP.Kraków)
Nr.20. Krzysztof Załuski / Tomasz Śledziński – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawa)
Nr.21. Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawa)
Nr.22. Otto Tereszczak / Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1500. (Stomil Dębica)
Nr.23. Krzysztof Czarnecki / Wiktor Polak – Polski Fiat 125p/1500. (Stomil Dębica)
Nr.24. Ryszard Luciński / Krzysztof Kołtun – BMW 1600 Ti. (AP.Świętokrzyski)
Nr.25. Marek Ludwiczak / Andrzej Gołębiowski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Świętokrzyski)
Nr.26. Marian Woszczyna / Józef Żarnowski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Podlaski)
Nr.27. Alfons Luksa / Karol Czałner – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Opole)
Nr.28. Adam Polak / ? – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawa)
Nr.29. Jerzy Stępkowski / Marek Kaniewski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawa)
Nr.30. Jerzy Kobyliński / Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1500. (AP.Warszawa)
Nr.31. Bogusław Płoch / Jerzy Lipiński – Polski Fiat 125p/1500. (Stomil Dębica)

Klasa 7 gr.II.
Nr.32. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 TS. (Stomil Olsztyn)
Nr.33. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1300. (Stomil Olsztyn)
Nr.34. Henryk Posdiedlik / Wojciech Noworyta – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Morski)
Nr.35. Bogumił Targosz / Andrzej Orłowski – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Kraków)
Nr.36. Roman Pulchny / Andrzej Brzeziński – Fiat 124. (AP.Kraków)
Nr.37. Zdzisław Szafrański / Henryk Pineles – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Śląski)
Nr.38. Tadeusz Michalak / Wojciech Pepłowski – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Dolnośląski)

Klasa 7 gr.I.
Nr.39. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Polski Fiat 125p/1300. (Stomil Olsztyn)
Nr.40. Krystian Bielowski / Alojzy Orawiec – Polski Fiat 125p/1300. (Stomil Dębica)
Nr.41. Jerzy Murgrabia / Andrzej Makarewicz – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Częstochowa)
Nr.42. Bogdan Drągowski / Janusz Szajng – Ford Escort 1300. (AP.Warszawa)
Nr.43. Stefan Znamirowski / Wojciech Kiełbiński – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Śląski)
Nr.44. Dominik Płaza / Henryk Matyja – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Śląski)
Nr.45. Ryszard Kopczyk / Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Wielkopolski)
Nr.46. Czesław Zadygowicz / Władysław Kindziuk – Dacia 1300. (AP.Podlaski)
Nr.48. Krzysztof Różewski / Andrzej Zembrzuski – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Wielkopolski)
Nr.49. Ryszard Ryzel / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawa)
Nr.50. Zdzisław Sobieski / Mariusz Grześkowiak – Polski Fiat 125p/1300. (AP.Warszawa)

Kl. 3-6 gr.II.
Nr.51. Henryk Mandera / Krystkiewicz – Wartburg 353. (Stomil Dębica)
Nr.54. Maciej Wisławski / Matarzyński – Fiat 128 Sport. (AP.Warszawa)

Kl. 3-6 gr.I.
Nr.52. Stanisław Turczuk / Tadeusz Turczuk – Fiat 128 Sport. (AP.Dolnośląski)
Nr.53. Janusz Dąbrowski / ? – Fiat 128 Sport. (AP.Śląski)
Nr.55. Cyryl Pachla / Milan Zelko – Škoda 110R coupe. (Czechosłowacja)
Nr.56. Aleksander Adamski / Stefan Antkiewicz – Fiat 127. (AP.Kraków)
Nr.57. Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport. (AP.Świętokrzyski)
Nr.58. Andrzej Kaczmarek / Krzysztof Staniszewski – Zastava 1100p. (AP.Wielkopolski)

Kl. 1-2 gr.II.
Nr.59. Stanisław Fiedor / Tadeusz Betlej – Trabant 601. (AP.Kraków)
Nr.60. Włodzimierz Pawluczuk / Tytus Tuszyński – Trabant 601. (AP.Świętokrzyski)
Nr.61. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Komraus – Trabant 601. (AP.Śląski)
Nr.62. Jerzy Mazur / Ryszard Nowak – Trabant 601. (AP.Dolnośląski)

Kl. markowa 126p.
Nr.63. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p. (Stomil Dębica)
Nr.64. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Polski Fiat 126p. (AP.Warszawa)
Nr.65. Jarosław Frankowicz / Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p. (AP.Gdynia)
Nr.66. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski – Polski Fiat 126p. (AP.Śląski)
Nr.67. Wiesław Cygan / Jacek Jurzak – Polski Fiat 126p. (AP.Śląski)
Nr.68. Elżbieta Tereszczak / Urszula Szpyrka – Polski Fiat 126p. (Stomil Dębica)
Nr.69. Henryk Pinis / Janusz Łuczakiewicz – Polski Fiat 126p (AP.Częstochowa)
Nr.70. Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak – Polski Fiat 126p. (AP.Gdynia)
Nr.71. Daniel Gronicki / Józef Marucha – Polski Fiat 126p. (Stomil Dębica)
Nr.72. Janusz Gładysz / Adam Peschak – Polski Fiat 126p. (Stomil Dębica)
Nr.73. Krzysztof Janarek / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p. (AP.Kraków)
Nr.74. Zbigniew Baran / Janusz Szerla – Polski Fiat 126p. (AP.Kraków)
Nr.75. Wojciech Bek / Krzysztof Piętka – Polski Fiat 126p. (AP.Dolnośląski)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski - Renault 17 Gordini

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini. (krupa-info.pl)

Janusz Książkiewicz i Józef Ważny - PF125p/1600

Nr.1. Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini, nr.3. Janusz Książkiewicz i Józef Ważny – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski - Renault 17 Gordini

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini. (krupa-info.pl)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

3 Rajd Stomil 1976

Krystian Bielowski i Alojzy Orawiec – Polski Fiat 125p/1300.

Krystian Bielowski i Alojzy Orawiec – Polski Fiat 125p/1300.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini. (krupa-info.pl)

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Zbigniew Bieniewski i Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.

Zbigniew Bieniewski i Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport SL.

Wojciech Bek i Krzysztof Piętka – Polski Fiat 126p.

Wojciech Bek i Krzysztof Piętka – Polski Fiat 126p.

3 Rajd Stomil 1976

3 Rajd Stomil 1976

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini. (krupa-info.pl)

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 TS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 TS.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/1500.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski

Zwycięzcy rajdu (od lewej): Piotr Mystkowski i Błażej Krupa. (krupa-info.pl)

Maciej Jasiński i Andrzej Niewiadomski

Maciej Jasiński i Andrzej Niewiadomski. (krupa-info.pl)

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski

Zwycięzcy rajdu (od lewej): Piotr Mystkowski i Błażej Krupa. (krupa-info.pl)

Błażej Krupa.

Błażej Krupa. (krupa-info.pl)

3 Rajd Stomil 1976

(Przegląd Sportowy)

Piotr Mystkowski i Błażej Krupa.

Piotr Mystkowski i Błażej Krupa. (krupa-info.pl)

3 Rajd Stomil 1976

3 Rajd Stomil 1976

(Motor)

3 Rajd Stomil 1976

(Sztandar Młodych)

3 Rajd Stomil 1976

(Sport)

3 Rajd Stomil 1976

(Gazeta Krakowska)

3 Rajd Stomil 1976

(Życie Warszawy)

3 Rajd Stomil 1976

3 Rajd Stomil 1976

3 Rajd Stomil 1976

3 Rajd Stomil 1976

3 Rajd Stomil 1976

3 Rajd Stomil 1976

3 Rajd Stomil 1976

3 Rajd Stomil 1976

3 Rajd Stomil 1976

3 Rajd Stomil 1976

3 Rajd Stomil 1976

3 Rajd Stomil 1976

3 Rajd Stomil 1976

3 Rajd Stomil 1976

3 Rajd Stomil 1976

Klasyfikacja generalna.

1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini. 7225,6
2. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo. 7522,0
3. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 TS. 7952,4
4. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1300. 8228,8
5. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p. 8311,8
6. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p/1500. 8366,6
7. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500. 8438,6
8. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p/1500. 8466,5
9. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p / 1500. 8525,6
10.Krzysztof Załuski / Tomasz Śledziński – Polski Fiat 125p/1500. 8664,6
11.Ryszard Ryzel / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p/1300. 8681,8
12.Krystian Bielowski / Alojzy Orawiec – Polski Fiat 125p/1300. 8687,8
13.Ryszard Plucha / Marek Wysokiński – Polski Fiat 125p / 1600. 8839,8
14.Henryk Mandera / Stanisław Krystkiewicz – Wartburg 353. 8929,2
15.Jerzy Bachtin / Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p / 1600. 8930,2
16.Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti. 8966,2
17.Marian Bień / Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p / 1500. 9021,6
18.Zdzisław Sobieski / Mariusz Grześkowiak – Polski Fiat 125p/1300. 9138,4
19.Bogusław Płoch / Jerzy Lipiński – Polski Fiat 125p/1500. 9174,0
20.Tadeusz Dębowski / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p / 1600. 9208,0
21.Ryszard Kopczyk / Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p/1300. 9214,2
22.Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport. 9422,0
23.Andrzej Niewiadomski / Maciej Jasiński – BMW 2002 Ti. 9557,8
24.Aleksander Adamski / Stefan Antkiewicz – Fiat 127. 9813,8
25.Ryszard Luciński / Krzysztof Kołtun – BMW 1600 Ti. 9816,8
26.Dominik Płaza / Henryk Matyja – Polski Fiat 125p/1300. 9909,4
27.Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak – Polski Fiat 126p. 9956,8
28.Wiesław Cygan / Jacek Jurzak – Polski Fiat 126p. 9965,0
29.Cyryl Pachla / Milan Zelko – Škoda 110R coupe. 10228,6
30.Jerzy Mazur / Ryszard Nowak – Trabant 601. 10350,0
31.Zbigniew Baran / Janusz Szerla – Polski Fiat 126p. 10418,0
32.Maciej Wisławski / Matarzyński – Fiat 128 Sport. 10521,4
33.Otto Tereszczak / Henryk Noga – Polski Fiat 125p/1500. 10607,2
34.Stanisław Fiedor / Tadeusz Betlej – Trabant 601. 10878,0
35.Marek Ludwiczak / Andrzej Gołębiowski – Polski Fiat 125p/1500. 10933,6
36.Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p. 11136,4
37.Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Polski Fiat 126p. 11186,6
38.Krzysztof Janarek / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p. 11470,0
39.Henryk Pinis / Janusz Łuczkiewicz – Polski Fiat 126p. 11505,2
40.Alfons Luksa / Karol Czałner – Polski Fiat 125p/1500. 11714,0
41.Jerzy Murgrabia / Andrzej Makarewicz – Polski Fiat 125p/1300. 12657,2
42.Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski – Polski Fiat 126p. 12717,4
43.Wojciech Bek / Krzysztof Piętka – Polski Fiat 126p. 14574,8
44.Jarosław Frankowicz / Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p. 14959,2

Wyniki.

Klasa 9-13,gr.IV.
1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.
2. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
3. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p / 1500.
4. Ryszard Plucha / Marek Wysokiński – Polski Fiat 125p / 1600.
5. Jerzy Bachtin / Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p / 1600.
6. Marian Bień / Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p / 1500.
7. Tadeusz Dębowski / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p / 1600.

Klasa 9-13,gr.II.
1. Henryk Ziemski / Henryk Mieczaniec – BMW 2002 Ti.
2. Andrzej Niewiadomski / Maciej Jasiński – BMW 2002 Ti.

Klasa 8,gr.I.
1. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p.
2. Wiktor Polak / Krzysztof Czarnecki – Polski Fiat 125p.
3. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p.
4. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 125p.
5. Krzysztof Załuski / Tomasz Śledziński – Polski Fiat 125p.
6. Bogusław Płoch / Jerzy Lipiński – Polski Fiat 125p.
7. Ryszard Luciński / Krzysztof Kołtun – BMW 1600 Ti.
8. Otto Tereszczak / Henryk Noga – Polski Fiat 125p.
9. Marek Ludwiczak / Andrzej Gołębiowski – Polski Fiat 125p.
10.Alfons Luksa / Karol Czałner – Polski Fiat 125p.

Klasa 7,gr.II.
1. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5 TS.
2. Marian Bublewicz / Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 7,gr.I.
1. Ryszard Ryzel / Jacek Lewandowski – Polski Fiat 125p.
2. Krystian Bielowski / Alojzy Orawiec – Polski Fiat 125p.
3. Zdzisław Sobieski / Mariusz Grześkowiak – Polski Fiat 125p.
4. Ryszard Kopczyk / Henryk Fabiański – Polski Fiat 125p.
5. Dominik Płaza / Henryk Matyja – Polski Fiat 125p.
6. Jerzy Murgrabia / Andrzej Makarewicz – Polski Fiat 125p.

Klasa 3-6,gr.II.
1. Henryk Mandera / Stanisław Krystkiewicz – Wartburg 353.
2. Jerzy Mazur / Ryszard Nowak – Trabant 601.
3. Maciej Wisławski / Matarzyński – Fiat 128 Sport.
4. Stanisław Fiedor / Tadeusz Betlej – Trabant 601.

Klasa 3-6,gr.I.
1. Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.
2. Aleksander Adamski / Stefan Antkiewicz – Fiat 127.
3. Cyryl Pachla / Milan Zelko – Škoda 110R coupe.

Klasa markowa 126p.
1. Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak – Polski Fiat 126p.
2. Wiesław Cygan / Jacek Jurzak – Polski Fiat 126p.
3. Zbigniew Baran / Janusz Szerla – Polski Fiat 126p.
4. Marek Ryndak / Andrzej Maciejewski – Polski Fiat 126p.
5. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko – Polski Fiat 126p.
6. Krzysztof Janarek / Jerzy Stopa – Polski Fiat 126p.
7. Henryk Pinis / Janusz Łuczkiewicz – Polski Fiat 126p.
8. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski – Polski Fiat 126p.
9. Wojciech Bek / Krzysztof Piętka – Polski Fiat 126p.
10.Jarosław Frankowicz / Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl