Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1975 » Inne » Rajd Warszawska Nike. 4 eliminacja. 19.10.1975r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Rajd Warszawska Nike. 4 eliminacja. 19.10.1975r.

Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego.

Rajd Nike - 1975r

Włodzimierz Pawluczuk i Lidia Lemańska – Trabant 601.

Włodzimierz Pawluczuk i Lidia Lemańska – Trabant 601.

Mariusz Grześkowiak i M.Kaniewski – Polski Fiat 126p.

Mariusz Grześkowiak i M.Kaniewski – Polski Fiat 126p.

Robert Chełmiński – Polski Fiat 126p.

Robert Chełmiński – Polski Fiat 126p.

Andrzej Koper i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 126p.

Andrzej Koper i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 126p.

Zbigniew Maliński i Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.

Zbigniew Maliński i Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.

Mirosław Smosarski – Trabant 601.

Mirosław Smosarski – Trabant 601.

Piotr Wiencek i Lidia Piątkowska – Trabant 601.

Piotr Wiencek i Lidia Piątkowska – Trabant 601.

Andrzej Nowicki i Tytus Tuszyński – Trabant 601.

Andrzej Nowicki i Tytus Tuszyński – Trabant 601.

Piotr Tonderski i Magdalena Rapacz – Trabant 601.

Piotr Tonderski i Magdalena Rapacz – Trabant 601.

Mariusz Błaszczyk i Dariusz Błaszczyk – Syrena 105.

Mariusz Błaszczyk i Dariusz Błaszczyk – Syrena 105.

Jerzy Substyk i Witold Bogusławski – Syrena 105.

Jerzy Substyk i Witold Bogusławski – Syrena 105.

Daniel Frenkler i Marek Socha – Syrena 105.

Daniel Frenkler i Marek Socha – Syrena 105.

Edward Jarosiński i M.Kaszubowski – Fiat 850 Special.

Edward Jarosiński i M.Kaszubowski – Fiat 850 Special.

Grzegorz Kołodziejek i Marian Pomierny – Syrena 104.

Grzegorz Kołodziejek i Marian Pomierny – Syrena 104.

Robert Beutler i Wiesław Mulak – Fiat 850 Sport.

Robert Beutler i Wiesław Mulak – Fiat 850 Sport.

Ryszard Augustynowicz – Škoda S 100.

Ryszard Augustynowicz – Škoda S 100.

Janusz Marzinek i A.Żurawski – Polski Fiat 125p / 1300.

Janusz Marzinek i A.Żurawski – Polski Fiat 125p / 1300.

Tadeusz Buksowicz i Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p / 1300.

Tadeusz Buksowicz i Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p / 1300.

Jacek Kotowski i G.Gawroński – Renault 12 TL.

Jacek Kotowski i G.Gawroński – Renault 12 TL.

Zbigniew Szpalerski i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p / 1500.

Zbigniew Szpalerski i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p / 1500.

Jerzy Roo – Polski Fiat 125p / 1500.

Jerzy Roo – Polski Fiat 125p / 1500.

Krzysztof Załuski i Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p / 1500.

Krzysztof Załuski i Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p / 1500.

Jerzy Lipiński i Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p / 1500.

Jerzy Lipiński i Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p / 1500.

Lelio Lattari i Franciszek Aromiński – Alfa Romeo 1300 GT Junior.

Lelio Lattari i Franciszek Aromiński – Alfa Romeo 1300 GT Junior.

Ryszard Luciński i Krzysztof Kołtun – BMW 1600.

Ryszard Luciński i Krzysztof Kołtun – BMW 1600.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Ti.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Ti.

Grzegorz Lewandowski i Tomasz Śledziński – Polski Fiat 125p / 1300.

Grzegorz Lewandowski i Tomasz Śledziński – Polski Fiat 125p / 1300.

Zbigniew Maliński i Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.

Zbigniew Maliński i Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.

Zbigniew Maliński i Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.

Zbigniew Maliński i Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.

Mariusz Błaszczyk i Dariusz Błaszczyk – Syrena 105.

Mariusz Błaszczyk i Dariusz Błaszczyk – Syrena 105.

Edward Jarosiński i M.Kaszubowski – Fiat 850 Special.

Edward Jarosiński i M.Kaszubowski – Fiat 850 Special.

Janusz Marzinek i A.Żurawski – Polski Fiat 125p / 1300.

Janusz Marzinek i A.Żurawski – Polski Fiat 125p / 1300.

Tadeusz Buksowicz i Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p / 1300.

Tadeusz Buksowicz i Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p / 1300.

Jacek Kotowski i G.Gawroński – Renault 12 TL.

Jacek Kotowski i G.Gawroński – Renault 12 TL.

Lelio Lattari i Franciszek Aromiński – Alfa Romeo 1300 GT Junior.

Lelio Lattari i Franciszek Aromiński – Alfa Romeo 1300 GT Junior.

Lelio Lattari i Franciszek Aromiński – Alfa Romeo 1300 GT Junior.

Lelio Lattari i Franciszek Aromiński – Alfa Romeo 1300 GT Junior.

Ryszard Luciński i Krzysztof Kołtun – BMW 1600.

Ryszard Luciński i Krzysztof Kołtun – BMW 1600.

Ryszard Luciński i Krzysztof Kołtun – BMW 1600.

Ryszard Luciński i Krzysztof Kołtun – BMW 1600.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Ti.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Ti.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Ti.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Ti.

Klasyfikacja generalna.

1. Andrzej Bielewicz / Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Ti.
2. Tadeusz Buksowicz / Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p / 1300.
3. Włodzimierz Pawluczuk / Lidia Lemańska – Trabant 601.

Wyniki.

Klasa 1-2.
1. Włodzimierz Pawluczuk / Lidia Lemańska – Trabant 601.
2. Andrzej Koper / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 126p.
3. Zbigniew Maliński / Jerzy Dyszy – Polski Fiat 126p.
Klasa 3-4.
1. Daniel Frenkler / Marek Socha – Syrena 105.
2. Edward Jarosiński / M.Kaszubowski – Fiat 850.
3. Mariusz Błaszczyk / Dariusz Błaszczyk – Syrena 105.
Klasa 5-7.
1. Tadeusz Buksowicz / Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p/1300.
2. Janusz Marzinek / A.Żurawski – Polski Fiat 125p / 1300.
3. Grzegorz Lewandowski / Tomasz Śledziński – Polski Fiat 125p / 1300.
4. Jacek Kotowski / G.Gawroński – Renault 12 TL.
5. Ryszard Luciński / Krzysztof Kołtun – BMW 1600.
6. Lelio Lattari / Franciszek Aromiński – Alfa Romeo 1300 GT Junior.
Klasa 8.
1. Zbigniew Szpalerski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p / 1500.
2. Krzysztof Załuski / Janusz Siniarski – Polski Fiat 125p / 1500.
3. Jerzy Lipiński / Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p / 1500.
4. JerzyRoo /  ?  - Polski Fiat 125p / 1500.
Klasa 9-13.
1. Andrzej Bielewicz / Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Ti.


Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl