Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1975 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 13 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 7-9.11.1975r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

13 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 7-9.11.1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

Lista startowa.

Grupa V.
Nr.11. Krzysztof Komornicki / Janusz Wojtyna (PL) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.45. Tadeusz Turczuk / Stanisław Turczuk (PL) – Polski Fiat 125p/1600.
Klasa 9-13, gr.IV.
Nr.2. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski (PL) – Fiat Abarth 124.
Klasa 9-13, gr.III.
Nr.6. Walter Wruming / Walter Knar (A) – Porsche Carrera RS.
Klasa 9, gr.II.
Nr.5. Bengt Lundström / Fergus Sager (S) – Toyota Celica LT.
Nr.10. Josef Sivik / Josef Rafaj (CS) – Renault 17 Gordini.
Nr.13. Włodzimierz Dominowski / Marek Pawłowski (PL) – BMW 2002 Turbo.
Klasa 9-13, gr.I.
Nr.1. Horst Rausch (D) / Jerzy Sypniewski (PL) – BMW 3.0 CSi.
Nr.9. Lelio Lattari / Franciszek Aromiński (PL) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.12. Hans Britth / Hans Andersson (S) – Ford Escort RS 2000.
Nr.15. Ingo Peters / Peter Diekmann (D) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.21. Andrzej Bielewicz / Tadeusz Hoppe (PL) – BMW 2002 Tii.
Nr.27. Andrzej Niewiadomski / Maciej Jasiński (PL) – BMW 2002 Ti.
Nr.31. Gerhart Gottlieb / Roland Wiemann (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.36. Henryk Ziemski / Stefan Osika (PL) – BMW 2002 Ti.
Nr.62. Zbigniew Zapędowski / Andrzej Szosland (PL) – Fiat 125.
Klasa 8, gr.II.
Nr.4. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (PL) – Renault 12 Gordini.
Nr.14. Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk (PL) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.17. Dominik Mydlarski / Richard Bisanz (PL) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.18. Jussi Kynsylehto (SF) / Martin Holmes (GB) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.20. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny (PL) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.22. Marek Varisella / Leszek Borkowski (PL) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.23. Tadeusz Dębowski / Krzysztof Szaykowski (PL) – Polski Fiat 125p/1600
Nr.24. Petr Černohorsky / Milos Tyce (CS) – Waz Żiguli 2103 MTX.
Nr.29. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański (PL) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.30. Hans Joachim Lumert / Thomas Dartsch (D) – BMW 1602.
Nr.33. Marian Bień / Andrzej Turczyński (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.34. Janina Jedynak / Krystyna Nojszewska (PL) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.43. Stanisław Ciecierski / Henryk Sarnowski (PL) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.44. Ryszard Plucha / Ryszard Falkowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 8, gr.I.
Nr.25. Peter Jochen Emme / Werner Brust (D) – Toyota Celica GT.
Nr.35. Wolfgang Vogler / Hans Georg Eibel (D) – Audi 80 GT.
Nr.41. Wolf Giese / Ginther Scheffel (D) – Opel Ascona 16S.
Nr.42. Ewald Pauli (D) / Jacek Jurzak (PL) – VW Golf LS.
Nr.48. Krystian Bielowski / Zdzisław Szafrański (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.49. Włodzimierz Markowski / Wiesław Grabarczyk (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.50. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.51. Włodzimierz Groblewski / Kazimierz Roćko (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.52. Jerzy Kobyliński / Ryszard Ryzel (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.53. Reinhard Wesol / Dieter Junge (D) – VW Scirocco.
Nr.54. Wojciech Noworyta / Henryk Podsiedlik (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.55. Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.56. Ryszard Luciński / Krzysztof Kołtun (PL) – BMW 1600.
Nr.64. Krzysztof Załuski / Andrzej Janiszewski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.67. Krystyna Pyrkosz / Elżbieta Tereszczuk (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 7, gr.II.
Nr.16. Leo Pavlik / Miroslav Čermak (CS) – Škoda 120 S.
Nr.39. Zbigniew Poniewski / Jan Staworzyński (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.40. Jan Wojciechowski / Andrzej Wodziński (PL) – Fiat 128.
Nr.57. Bogdan Wozowicz / Witold Wozowicz (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.58. Marian Bublewicz / Henryk Mieczaniec (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Klasa 7, gr.I.
Nr.37. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński (PL) – Renault R5 TS.
Nr.46. Janusz Dąbrowski / Elżbieta Zulicz (PL) – Fiat 128 Sport SL.
Nr.60. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.63. Czesław Zadygowicz / Jerzy Kindziak (PL) – Dacia 1300.
Nr.77. Krzysztof Czarnecki / Wiktor Polak (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Klasa 5-6, gr.II.
Nr.59. Henryk Krakowczyk / Stefan Saliński (PL) – Wartburg 353.
Nr.69. Janusz Litwicki / Andrzej Pasiński (PL) – Polski Fiat 127p.
Klasa 5-6, gr.I.
Nr.61. Klaus Dieter Schulze / Bernd von Nessen (DDR) – Wartburg 353.
Nr.68. Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz (PL) – Fiat 128 Sport.
Nr.70. Mathias Stachowiak (DDR) / Marek Wysokiński (PL) – Wartburg 353.
Nr.71. Andrzej Świder / Stanisław Krystkiewicz (PL) – Polski Fiat 127p.
Nr.72. Hilmar Barthelman / Hans Nichelmann (DDR) – Wartburg 353.
Nr.73. Maciej Wisławski / Tomasz Huziel (PL) – Fiat 128 Sport.
Nr.74. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs (PL) – Zastava 1100p.
Nr.75. Tadeusz Bogusz / Ryszard Bilewicz (PL) – Wartburg 353.
Klasa 3-4, gr.II.
Nr.78. Marek Oryński / Krzysztof Białka (PL) – Syrena 105.
Nr.79. Jerzy Udziela / Janusz Kasina (PL) – Syrena 105 Lux.
Klasa 1-2, gr.II.
Nr.81. Andrzej Lubiak / Tadeusz Porębski (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.82. Andrzej Klejna / Andrzej Drewniak (PL) – Trabant 601.
Nr.83. Wiesław Cygan / Tomasz Jordan (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.84. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (PL) – Trabant 601.
Klasa 1-2, gr.I.
Nr.85. Andrzej Koper / Dariusz Szerejko (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.86. Jarosław Frankowicz / Marek Frankowicz (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.87. Mirosław Krachulec / Grzegorz Strzelczyk (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.88. Marek Ryndak / Stefan Antkiewicz (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.89. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk (PL) – Trabant 601.
Nr.90. Hans Jürgen Pavel / Rudolf Brusse (DDR) – Trabant 601.
Nr.91. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski (PL) – Trabant 601.
Nr.92. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Komrans (PL) – Trabant 601.
Nr.93. Mieczysław Kleczek / Tadeusz Wąsik (PL) – Trabant 601.
Nr.94. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski (PL) – Trabant 601.
Nr.95. Jerzy Mazur / Ryszard Nowak (PL) – Trabant 601.
Nr.96. Kazimierz Kolinka / Wincenty Zbierkowski (PL) – Trabant 601.

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Josef Sivik i Josef Rafaj – Renault 17 Gordini,Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.

Nr.10. Josef Sivik i Josef Rafaj – Renault 17 Gordini, nr.12. Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.

Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000, Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Nr.12. Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000, nr.13. Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

13 Rajd Warszawski - 1975r

(Sztandar Młodych / 1975)

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Ingo Peters i Peter Diekmann – Alfa Romeo 2000 GTV.

Ingo Peters i Peter Diekmann – Alfa Romeo 2000 GTV.

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski

Leo Pavlik i Miroslav Čermak – Škoda 120 S.

Leo Pavlik i Miroslav Čermak – Škoda 120 S.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1600.

Petr Černohorsky i Milos Tyce – Waz Żiguli 2103 MTX.

Petr Černohorsky i Milos Tyce – Waz Żiguli 2103 MTX.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii.

Andrzej Niewiadomski i Maciej Jasiński – BMW 2002 Ti.

Andrzej Niewiadomski i Maciej Jasiński – BMW 2002 Ti.

Hans Joachim Lumert i Thomas Dartsch – BMW 1602.

Hans Joachim Lumert i Thomas Dartsch – BMW 1602.

Wolfgang Vogler i Hans Georg Eibel – Audi 80 GT.

Wolfgang Vogler i Hans Georg Eibel – Audi 80 GT.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – VW Golf LS.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – VW Golf LS.

Lelio Lattari i Franciszek Aromiński – Alfa Romeo 2000 GTV.

Lelio Lattari i Franciszek Aromiński – Alfa Romeo 2000 GTV.

Jan Wojciechowski i Andrzej Wodziński – Fiat 128.

Jan Wojciechowski i Andrzej Wodziński – Fiat 128.

Reinhard Wesol i Dieter Junge – VW Scirocco.

Reinhard Wesol i Dieter Junge – VW Scirocco.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 TS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 TS.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 3.0 CSi.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 3.0 CSi.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Acropolis proto.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Acropolis proto.

Peter Jochen Emme i Werner Brust – Toyota Celica GT.

Peter Jochen Emme i Werner Brust – Toyota Celica GT.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 3.0 CSi.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 3.0 CSi.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Bengt Lundström i Fergus Sager – Toyota Celica LT.

Bengt Lundström i Fergus Sager – Toyota Celica LT.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Josef Sivik i Josef Rafaj – Renault 17 Gordini.

Josef Sivik i Josef Rafaj – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Acropolis proto.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Acropolis proto.

Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.

Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Acropolis proto.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Acropolis proto.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Ingo Peters i Peter Diekmann – Alfa Romeo 2000 GTV.

Ingo Peters i Peter Diekmann – Alfa Romeo 2000 GTV.

13 Rajd Warszawski - 1975r

Nr.1. Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 3.0 CSi, nr.14. Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Leo Pavlik i Miroslav Čermak – Škoda 120 S.

Leo Pavlik i Miroslav Čermak – Škoda 120 S.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1600.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1600.

Jussi Kynsylehto i Martin Holmes – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Jussi Kynsylehto i Martin Holmes – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Janusz Książkiewicz i Józef Ważny – Polski Fiat 125p/1600.

Janusz Książkiewicz i Józef Ważny – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii.

Marek Varisella i Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marek Varisella i Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1600.

Petr Černohorsky i Milos Tyce – Waz Żiguli 2103 MTX.

Petr Černohorsky i Milos Tyce – Waz Żiguli 2103 MTX.

Peter Jochen Emme i Werner Brust – Toyota Celica GT.

Peter Jochen Emme i Werner Brust – Toyota Celica GT.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1600.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1600.

Andrzej Niewiadomski i Maciej Jasiński – BMW 2002 Ti.

Andrzej Niewiadomski i Maciej Jasiński – BMW 2002 Ti.

Marek Varisella i Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marek Varisella i Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Hans Joachim Lumert i Thomas Dartsch – BMW 1602.

Hans Joachim Lumert i Thomas Dartsch – BMW 1602.

Gerhart Gottlieb i Roland Wiemann – BMW 2002 Ti.

Gerhart Gottlieb i Roland Wiemann – BMW 2002 Ti.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/1500.

Janina Jedynak i Krystyna Nojszewska – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Janina Jedynak i Krystyna Nojszewska – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Wolfgang Vogler i Hans Georg Eibel – Audi 80 GT.

Wolfgang Vogler i Hans Georg Eibel – Audi 80 GT.

Henryk Ziemski i Stefan Osika – BMW 2002 Ti.

Henryk Ziemski i Stefan Osika – BMW 2002 Ti.

Zbigniew Poniewski i Jan Staworzyński – Polski Fiat 125p/1300.

Zbigniew Poniewski i Jan Staworzyński – Polski Fiat 125p/1300.

Janina Jedynak i Krystyna Nojszewska – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Janina Jedynak i Krystyna Nojszewska – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Jan Wojciechowski i Andrzej Wodziński – Fiat 128.

Jan Wojciechowski i Andrzej Wodziński – Fiat 128.

Wolf Giese i Ginther Scheffel – Opel Ascona 16S.

Wolf Giese i Ginther Scheffel – Opel Ascona 16S.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – VW Golf LS.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – VW Golf LS.

Stanisław Ciecierski i Henryk Sarnowski – Polski Fiat 125p/1600.

Stanisław Ciecierski i Henryk Sarnowski – Polski Fiat 125p/1600.

Ryszard Plucha i Ryszard Falkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Ryszard Falkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Tadeusz Turczuk i Stanisław Turczuk – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Turczuk i Stanisław Turczuk – Polski Fiat 125p/1600.

Krystian Bielowski i Zdzisław Szafrański – Polski Fiat 125p/1500.

Krystian Bielowski i Zdzisław Szafrański – Polski Fiat 125p/1500.

Włodzimierz Markowski i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Włodzimierz Markowski i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p/1500.

Włodzimierz Groblewski i Kazimierz Roćko – Polski Fiat 125p/1500.

Włodzimierz Groblewski i Kazimierz Roćko – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Kobyliński i Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Kobyliński i Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Ryszard Falkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Plucha i Ryszard Falkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Wojciech Noworyta i Henryk Podsiedlik – Polski Fiat 125p/1500.

Wojciech Noworyta i Henryk Podsiedlik – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Luciński i Krzysztof Kołtun – BMW 1600.

Ryszard Luciński i Krzysztof Kołtun – BMW 1600.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1300.

Bogdan Wozowicz i Witold Wozowicz – Polski Fiat 125p/1300.

Marian Bublewicz i Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1300.

Marian Bublewicz i Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1300.

Henryk Krakowczyk i Stefan Saliński – Wartburg 353.

Henryk Krakowczyk i Stefan Saliński – Wartburg 353.

Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1300.

Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1300.

Klaus Dieter Schulze i Bernd von Nessen – Wartburg 353.

Klaus Dieter Schulze i Bernd von Nessen – Wartburg 353.

Zbigniew Zapędowski i Andrzej Szosland – Fiat 125.

Zbigniew Zapędowski i Andrzej Szosland – Fiat 125.

Czesław Zadygowicz i Jerzy Kindziak – Dacia 1300.

Czesław Zadygowicz i Jerzy Kindziak – Dacia 1300.

Henryk Krakowczyk i Stefan Saliński – Wartburg 353.

Henryk Krakowczyk i Stefan Saliński – Wartburg 353.

Krystyna Pyrkosz i Elżbieta Tereszczuk – Polski Fiat 125p/1500.

Krystyna Pyrkosz i Elżbieta Tereszczuk – Polski Fiat 125p/1500.

Zbigniew Bieniewski i Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.

Zbigniew Bieniewski i Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.

Janusz Litwicki i Andrzej Pasiński – Polski Fiat 127p.

Janusz Litwicki i Andrzej Pasiński – Polski Fiat 127p.

Czesław Zadygowicz i Jerzy Kindziak – Dacia 1300,Krystyna Pyrkosz i Elżbieta Tereszczuk – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.63. Czesław Zadygowicz i Jerzy Kindziak – Dacia 1300, nr.67. Krystyna Pyrkosz i Elżbieta Tereszczuk – Polski Fiat 125p/1500.

Mathias Stachowiak i Marek Wysokiński – Wartburg 353.

Mathias Stachowiak i Marek Wysokiński – Wartburg 353.

Andrzej Świder i Stanisław Krystkiewicz – Polski Fiat 127p.

Andrzej Świder i Stanisław Krystkiewicz – Polski Fiat 127p.

Krystyna Pyrkosz i Elżbieta Tereszczuk – Polski Fiat 125p/1500.

Krystyna Pyrkosz i Elżbieta Tereszczuk – Polski Fiat 125p/1500.

Hilmar Barthelman i Hans Nichelmann – Wartburg 353.

Hilmar Barthelman i Hans Nichelmann – Wartburg 353.

Maciej Wisławski i Tomasz Huziel – Fiat 128 Sport.

Maciej Wisławski i Tomasz Huziel – Fiat 128 Sport.

Adam Masłowiec i Andrzej Białowąs – Zastava 1100p.

Adam Masłowiec i Andrzej Białowąs – Zastava 1100p.

Tadeusz Bogusz i Ryszard Bilewicz – Wartburg 353.

Tadeusz Bogusz i Ryszard Bilewicz – Wartburg 353.

Krzysztof Czarnecki i Wiktor Polak – Polski Fiat 125p/1300.

Krzysztof Czarnecki i Wiktor Polak – Polski Fiat 125p/1300.

Marek Oryński i Krzysztof Białka – Syrena 105.

Marek Oryński i Krzysztof Białka – Syrena 105.

Jerzy Udziela i Janusz Kasina – Syrena 105 Lux.

Jerzy Udziela i Janusz Kasina – Syrena 105 Lux.

Andrzej Lubiak i Tadeusz Porębski – Polski Fiat 126p.

Andrzej Lubiak i Tadeusz Porębski – Polski Fiat 126p.

Andrzej Klejna i Andrzej Drewniak – Trabant 601.

Andrzej Klejna i Andrzej Drewniak – Trabant 601.

Wiesław Cygan i Tomasz Jordan – Polski Fiat 126p.

Wiesław Cygan i Tomasz Jordan – Polski Fiat 126p.

Andrzej Radecki i Zygmunt Domagalski – Trabant 601.

Andrzej Radecki i Zygmunt Domagalski – Trabant 601.

Andrzej Koper i Dariusz Szarejko – Polski Fiat 126p.

Andrzej Koper i Dariusz Szerejko – Polski Fiat 126p.

Jarosław Frankowicz i Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p.

Jarosław Frankowicz i Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p.

Wiesław Cygan i Tomasz Jordan – Polski Fiat 126p.

Wiesław Cygan i Tomasz Jordan – Polski Fiat 126p.

Mirosław Krachulec i Grzegorz Strzelczyk – Polski Fiat 126p.

Mirosław Krachulec i Grzegorz Strzelczyk – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Stefan Antkiewicz – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Stefan Antkiewicz – Polski Fiat 126p.

Witold Kołder i Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.

Witold Kołder i Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.

Jarosław Frankowicz i Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p.

Jarosław Frankowicz i Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p.

Hans Jürgen Pavel i Rudolf Brusse – Trabant 601.

Hans Jürgen Pavel i Rudolf Brusse – Trabant 601.

Marek Ryndak i Stefan Antkiewicz – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Stefan Antkiewicz – Polski Fiat 126p.

Paweł Noakowski i Krzysztof Martynowski – Trabant 601.

Paweł Noakowski i Krzysztof Martynowski – Trabant 601.

Andrzej Grzegorzek i Jerzy Komrans – Trabant 601.

Andrzej Grzegorzek i Jerzy Komrans – Trabant 601.

Kazimierz Kolinka i Wincenty Zbierkowski – Trabant 601.

Kazimierz Kolinka i Wincenty Zbierkowski – Trabant 601.

Jerzy Mazur i Ryszard Nowak – Trabant 601.

Jerzy Mazur i Ryszard Nowak – Trabant 601.

Mieczysław Kleczek i Tadeusz Wąsik – Trabant 601.

Mieczysław Kleczek i Tadeusz Wąsik – Trabant 601.

Witold Kołder i Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.

Witold Kołder i Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.

Kazimierz Kolinka i Wincenty Zbierkowski – Trabant 601.

Kazimierz Kolinka i Wincenty Zbierkowski – Trabant 601.

Zbigniew Baranowski i Bogumił Baranowski – Trabant 601.

Zbigniew Baranowski i Bogumił Baranowski – Trabant 601.

Mieczysław Kleczek i Tadeusz Wąsik – Trabant 601.

Mieczysław Kleczek i Tadeusz Wąsik – Trabant 601.

Jerzy Mazur i Ryszard Nowak – Trabant 601.

Jerzy Mazur i Ryszard Nowak – Trabant 601.

Kazimierz Kolinka i Wincenty Zbierkowski – Trabant 601.

Kazimierz Kolinka i Wincenty Zbierkowski – Trabant 601.

Sw 1 – Wisłostrada.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  5’37”22.
2. Błażej Krupa (Renault 12 Gordini).  5’47”09.
3. Krzysztof Komornicki (Polski Fiat 125p Acropolis proto).  5’49”05.
4. Walter Wruming (Porsche Carrera RS).  5’51”22.
5. Bengt Lundström (Toyota Celica LT).  5’54”15.
6. Ingo Peters (Alfa Romeo 2000 GTV).  5’57”14.
7. Jussi Kynsylehto (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  6’01”24.
8. Josef Sivik (Renault 17 Gordini).  6’02”47.
9. Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  6’03”28.
10.Lelio Lattari (Alfa Romeo 2000 GTV).  6’05”41.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Jussi Kynsylehto i Martin Holmes – Polski Fiat 125p/Monte Carlo

Jussi Kynsylehto i Martin Holmes – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Janina Jedynak i Krystyna Nojszewska – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Janina Jedynak i Krystyna Nojszewska – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Ryszard Luciński i Krzysztof Kołtun – BMW 1600.

Ryszard Luciński i Krzysztof Kołtun – BMW 1600.

Ryszard Luciński i Krzysztof Kołtun – BMW 1600.

Ryszard Luciński i Krzysztof Kołtun – BMW 1600.

Os 1. Kąty Węgierskie – Legionowo (5km).
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  2’04”.
2. Błażej Krupa (Renault 12 Gordini).  2’11”.
3. Jussi Kynsylehto (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  2’14”.
4. Bengt Lundström (Toyota Celica LT), Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo) i Hans Joachim Lumert (BMW 1602).  2’15”.
5. Hans Britth (Ford Escort RS 2000), Tadeusz Dąbowski (Polski Fiat 125p / 1600) i Tomasz Ciecierzyński (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  2’16”.
6. Krzysztof Komornicki (Polski Fiat 125p Acropolis proto).  2’17”.

13 Rajd Warszawski - 1975r

Os 2. Józefowo – Gradzanowo 6,5km.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  4’33”.
2. Błażej Krupa (Renault 12 Gordini).  4’44”.
3. Bengt Lundström (Toyota Celica LT).  4’51”.
4. Jussi Kynsilehto (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  4’59”.
5. Marek Varisella (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  5’03”.
6. Hans Joachim Lumert (BMW 1602).  5’04”.
7. Lelio Lattari (Alfa Romeo 2000 GTV) i Josef Sivik (Renault 17 Gordini).  5’05”.
8. Krzysztof Komornicki (Polski Fiat 125p Acropolis proto).  5’07”.
9. Horst Rausch (BMW 3.0 CSi).  5’11”.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Os 3. Ruda – Gutowo 4,5km.
1. Błażej Krupa (Renault 12 Gordini).  2’33”.
2. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  2’37”.
3. Bengt Lundström (Toyota Celica LT).  2’43”.
4. Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  2’44”.
5. Marek Varisella (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  2’47”.
6. Tomasz Ciecierzyński (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  2’48”.
7. Jerzy Landsberg (Renault R5).  2’50”.
8. Dominik Mydlarski (Polski Fiat 125p / 1600) i Marek Karczewski (Polski Fiat 125p / 1500).  2’51”.
9. Jussi Kynsilehto (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  2’52”.

Jussi Kynsylehto i Martin Holmes – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Jussi Kynsylehto i Martin Holmes – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Os 4. Gutowo – Brzozie 14km.
Odwołany.
Os 5. Marzęcice – Kaługa 12km.
Odwołany.
Os 6. Mroczno – Rynek 7km.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  3’37”.
2. Jerzy Landsberg (Renault R5).  3’51”.
3. Krzysztof Komornicki (Polski Fiat 125p Acropolis proto), Maciej Stawowiak i Marek Varisella (Polskie Fiaty 125p Monte Carlo).  3’52”.
4. Henryk Ziemski (BMW 2002 Ti).  3’55”.
5. Lelio Lattari (Alfa Romeo 2000 GTV).  3’56”.
6. Tadeusz Dębowski (Polski Fiat 125p / 1600).  3’59”.
7. Marek Karczewski (Polski Fiat 125p / 1500). 4’02”.
8. Horst Rausch (BMW 3.0 CSi), Jussi Kynsilehto i Tomasz Ciecierzyński (Polskie Fiaty 125p Monte Carlo).
Błażej Krupa wypadł z trasy, Jussi Kynsilehto wycofał się zaraz po oesie na skutek defektu.

 Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

13 Rajd Warszawski - 1975r.

Próba wyścigowa, w co trudno dzisiaj uwierzyć, odbywała się na Wisłostradzie, miedzy zjazdami na ulice Krasińskiego i Gwiaździstą.
Przez 5 odcinków staraliśmy się walczyć o prowadzenie w rajdzie z Andrzejem Jaroszewiczem i Ryszardem Żyszkowskim na Fiacie 124 Abarth, z którym dwa tygodnie wcześniej w podobnych warunkach wygraliśmy na rajdzie Wartburga. Niestety na 6 odcinku specjalnym moja szalenie agresywna jazda i ostre hamowanie z maksymalnej szybkości na prostym asfalcie pokrytym błotem skończyła się utratą kontroli nad autem, które wykonało piękny lot w pozycji do góry kołami i spadło na dach na świeżo  zaorane pole, kilkanaście metrów od drogi. Oczywiście w tych warunkach nie było mowy, by postawić auto na koła i zziębnięci na kość wróciliśmy z serwisem do domu.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Os 7. Prusy – Lewałd 11,5km.
1. Lelio Lattari (Alfa Romeo 2000 GTV).  5’58”.
2. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  6’26”.
3. Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  6’47”.
4. Jerzy Landsberg (Renault R5).  6’49”.
5. Krzysztof Komornicki (Polski Fiat 125p Acropolis proto).  6’59”.
6. Tadeusz Dębowski (Polski Fiat 125p / 1600).  7’01”.
7. Henryk Ziemski (BMW 2002 Ti).  7’02”.
8. Dominik Mydlarski (Polski Fiat 125p / 1600).  7’04”.
9. Janina Jedynak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  7’10”.
10.Josef Sivik (Renault 17 Gordini).  7’16”.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Os 8. Rumian – Elgnowo 4,5km.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  2’53”.
2. Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  2’55”.
3. Lelio Lattari (Alfa Romeo 2000 GTV) i Dominik Mydlarski (Polski Fiat 125p / 1600)  2’59”.
4. Jerzy Landsberg (Renault R5) i Tadeusz Dębowski (Polski Fiat 125p / 1600)  3’00”.
5. Bengt Lundström (Toyota Celica LT).  3’02”.
6. Krzysztof Komornicki (Polski Fiat 125p Acropolis proto) i Marek Karczewski (Polski Fiat 125p / 1500).  3’05”.
7. Horst Rausch (BMW 3.0 CSi) i Ingo Peters (Alfa Romeo 2000 GTV).  3’06”.
Na tym oesie wycofali się Marek Varisella i Tomasz Ciecierzyński.

Josef Sivik i Josef Rafaj – Renault 17 Gordini.

Josef Sivik i Josef Rafaj – Renault 17 Gordini.

Os 9. Wygoda – Wałdyki 8km.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  4’42”.
2. Krzysztof Komornicki (Polski Fiat 125p Acropolis proto) i Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  5’02”.
3. Henryk Ziemski (BMW 2002 Ti).  5’11”.
4. Bengt Lundström (Toyota Celica LT).  5’12”.
5. Jerzy Landsberg (Renault R5).  5’19”.
6. Ewald Pauli (VW Golf) i Tadeusz Dębowski (Polski Fiat 125p / 1600).  5’21”.
7. Janusz Książkiewicz (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  5’30”.
8. Josef Sivik (Renault 17 Gordini).  5’37”.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Os 10. Grabin – Wilkowo 19km.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  10’00”.
2. Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  10’24”.
3. Krzysztof Komornicki (Polski Fiat 125p Acropolis proto).  10’36”.
4. Marek Karczewski (Polski Fiat 125p / 1500).  11’40”.
5. Włodzimierz Groblewski (Polski Fiat 125p / 1500).  11’41”.
6. Jerzy Landsberg (Renault R5).  11’45”.
7. Tadeusz Dębowski (Polski Fiat 125p / 1600).  11’48”.
8. Horst Rausch (BMW 3.0 CSi).  12’09”.
9. Dominik Mydlarski (Polski Fiat 125p / 1600).  12’10”.
10.Bengt Lundström (Toyota Celica LT) i Josef Sivik (Renault 17 Gordini).  12’15”.

Lelio Lattari i Franciszek Aromiński – Alfa Romeo 2000 GTV.

Lelio Lattari i Franciszek Aromiński – Alfa Romeo 2000 GTV.

Os 11. Zybułtowo – Gordyny 10km.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  5’55”.
2. Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  5’59”.
3. Włodzimierz Groblewski (Polski Fiat 125p / 1500).  6’06”.
4. Henryk Ziemski (BMW 2002 Ti) i Jerzy Landsberg (Renault R5).  6’09”.
5. Bengt Lundström (Toyota Celica LT).  6’14”.
6. Marek Karczewski (Polski Fiat 125p / 1500).  6’15”.
7. Krzysztof Komornicki (Polski Fiat 125p Acropolis proto) i Dominik Mydlarski (Polski Fiat 125p / 1600).  6’18”.
8. Ingo Peters (Alfa  Romeo 2000 GTV).  6’21”.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Os 12. Prusy – Lewałd 11,5km.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  6’32”.
2. Włodzimierz Groblewski (Polski Fiat 125p / 1500).  6’47”.
3. Marek Karczewski (Polski Fiat 125p / 1500).  6’50”.
4. Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  6’52”.
5. Jerzy Landsberg (Renault R5).  6’55”.
6. Jerzy Kobyliński (Polski Fiat 125p / 1500).  7’02”.
7. Bengt Lundström (Toyota Celica LT).  7’12”.
8. Horst Rausch (BMW 3.0 CSi).  7’13”.
9. Dominik Mydlarski (Polski Fiat 125p / 1600).  7’19”.
10.Krzysztof Komornicki (Polski Fiat 125p Acropolis proto) i Henryk Ziemski (BMW 2002 Ti).  7’20”.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Os 13. Rumian – Elgnowo 4,5km.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124) i Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  2’53”.
2. Włodzimierz Groblewski (Polski Fiat 125p / 1500).  2’56”.
3. Jerzy Kobyliński i Jeremi Doria Dernałowicz (Polskie Fiaty 125p / 1500).  3’00”.
4. Horst Rausch (BMW 3.0 CSi) i Jerzy Landsberg (Renault R5).  3’01”.
5. Bengt Lundström (Toyota Celica LT), Tadeusz Dębowski (Polski Fiat 125p / 1600) i Henryk Ziemski (BMW 2002 Ti).  3’02”.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1600.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1600.

Os 14. Wygoda – Wałdyki 8km.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124). 4’50”.
2. Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  5’01”.
3. Jerzy Landsberg (Renault R5).  5’07”.
4. Henryk Ziemski (BMW 2002 Ti).  5’10”.
5. Marek Karczewski (Polski Fiat 125p / 1500).  5’12”.
6. Bengt Lundström (Toyota Celica LT).  5’15”.
7. Dominik Mydlarski (Polski Fiat 125p / 1600).  5’19”.
8. Tadeusz Dębowski (Polski Fiat 125p / 1600).  5’23”.
9. Josef Sivik (Renault 17 Gordini).  5’27”.
10.Jerzy Kobyliński (Polski Fiat 125p / 1500).  5’29”.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Os 15. Marzęcice – Kaługa 12km.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  6’32”.
2. Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  6’55”.
3. Bengt Lundström (Toyota Celica LT).  7’03”.
4. Jerzy Landsberg (Renault R5).  7’05”.
5. Marek Karczewski (Polski Fiat 125p / 1500).  7’09”.
6. Ingo Peters (Alfa Romeo 2000 GTV).  7’11”.
7. Tadeusz Dębowski (Polski Fiat 125p / 1600).  7’17”.
8. Horst Rausch (BMW 3.0 CSi).  7’24”.
9. Hans Britth (Ford Escort RS 2000).  7’25”.
10.Josef Sivik (Renault 17 Gordini).  7’29”.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Os 16. Brzozie – Gutowo 14km.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  8’12”.
2. Bengt Lundström (Toyota Celica LT).    8’46”.
3. Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  8’52”.
4. Josef Sivik (Renault 17 Gordini) i Jeremi Doria Dernałowicz (Polski Fiat 125p / 1500).  8’54”.
5. Jerzy Landsberg (Renault R5).  9’01”.
6. Marek Karczewski (Polski Fiat 125p / 1500).  9’02”.
7. Włodzimierz Groblewski (Polski Fiat 125p / 1500).  9’04”.
8. Horst Rausch (BMW 3.0 CSi).  9’08”.
9. Ingo Peters (Alfa Romeo 2000 GTV).  9’09”.

Krzysztof Czarnecki i Wiktor Polak – Polski Fiat 125p/1300.

Krzysztof Czarnecki i Wiktor Polak – Polski Fiat 125p/1300.

Os 17. Ruda – Gutowo 4,5km.
1. Bengt Lundström (Toyota Celica LT).  2’40”.
2. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124). 2’43”.
3. Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo) i Marek Karczewski (Polski Fiat 125p / 1500).  2’49”.
4. Josef Sivik (Renault 17 Gordini) i Włodzimierz Groblewski (Polski Fiat 125p / 1500).  2’51”.
5. Dominik Mydlarski (Polski Fiat 125p / 1600).  2’53”.
6. Janusz Książkiewicz i Tadeusz Dębowski (Polskie Fiaty 125p / 1600).  2’54”.
7. Jerzy Landsberg (Renault R5).  2’55”.
Os 18. Mroczno – Rynek 7km.
1. Włodzimierz Groblewski (Polski Fiat 125p / 1500).  4’02”.
2. Marek Karczewski (Polski Fiat 125p / 1500).  4’06”.
3. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  4’10”.
4. Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  4’17”.
5. Dominik Mydlarski (Polski Fiat 125p / 1600) i Henryk Ziemski (BMW 2002 Ti).  4’25”.
6. Bengt Lundström (Toyota Celica LT).  4’29”.
7. Tadeusz Dębowski (Polski Fiat 125p / 1600).  4’32”.
8. Ingo Peters (Alfa Romeo 2000 GTV).  4’36”.
9. Jerzy Landsberg (Renault R5).  4’37”.
Os 19. Prusy – Lewałd 11,5km.
1. Włodzimierz Groblewski (Polski Fiat 125p / 1500).  6’35”.
2. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  6’38”.
3. Marek Karczewski (Polski Fiat 125p / 1500).  6’39”.
4. Jerzy Landsberg (Renault R5).  6’41”.
5. Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  6’55”.
6. Bengt Lundström (Toyota Celica LT).  7’02”.
7. Henryk Ziemski (BMW 2002 Ti).  7’05”.
8. Jerzy Kobyliński (Polski Fiat 125p / 1500).  7’07”.
9. Dominik Mydlarski (Polski Fiat 125p / 1600).  7’11”.
10.Tadeusz Dębowski (Polski Fiat 125p / 1600).  7’19”.
Os 20. Rumian – Elgnowo 4,5km.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  2’49”.
2. Bengt Lundström (Toyota Celica LT) i Włodzimierz Groblewski (Polski Fiat 125p / 1500).  2’53”.
3. Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo), Dominik Mydlarski (Polski Fiat 125p / 1600) i Jerzy Landsberg (Renault R5).  2’56”.
4. Marek Karczewski (Polski Fiat 125p / 1500).  2’57”.
5. Lelio Lattari (Alfa Romeo 2000 GTV) i Tadeusz Dębowski (Polski Fiat 125p / 1600).  3’00”.
6. Henryk Ziemski BMW 2002 Ti).  3’05”.
Os 21. Gordyny – Zybułtowo 10km.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  6’02”.
2. Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  6’08”.
3. Włodzimierz Groblewski (Polski Fiat 125p / 1500).  6’10”.
4. Jerzy Landsberg (Renault R5).  6’24”.
5. Dominik Mydlarski (Polski Fiat 125p / 1600).  6’26”.
6. Marek Karczewski (Polski Fiat 125p / 1500).  6’33”.
7. Jerzy Kobyliński (Polski Fiat 125p / 1500).  6’36”.
8. Bengt Lundström (Toyota Celica LT).  6’39”.
9. Josef Sivik (Renault 17 Gordini) i Tadeusz Dębowski (Polski Fiat 125p / 1600).  6’41”.
Os 22. Grabin – Wilkowo 19km.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124).  10’58”.
2. Lelio Lattari (Alfa Romeo 2000 GTV).  12’41”.
3. Bengt Lundström (Toyota Celica LT).  12’42”.
4. Josef Sivik (Renault 17 Gordini).  12’45”.
5. Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  12’58”.
6. Hans Brith (Ford Escort RS 2000).  12’59”.
7. Ingo Peters (Alfa Romeo 2000 GTV).  13’00”.
8. Dominik Mydlarski (Polski Fiat 125p / 1600).  13’03”.
9. Janusz Książkiewicz (Polski Fiat 125p / 1600).  13’08”.
10.Andrzej Bielewicz (BMW 2002 Tii).  13’10”.
Os 23. Gordyny – Zybułtowo 10km.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124) i Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  5’23”.
2. Josef Sivik (Renault 17 Gordini).  5’32”.
3. Tadeusz Dębowski (Polski Fiat 125p / 1600).  5’35”.
4. Dominik Mydlarski (Polski Fiat 125p / 1600) i Włodzimierz Groblewski (Polski Fiat 125p / 1500).  5’41”.
5. Lelio Lattari (Alfa Romeo 2000 GTV).  5’44”.
6. Hans Britth (Ford Escort RS 2000).  5’45”.
7. Andrzej Bielewicz (BMW 2002 Tii) i Marek Karczewski (Polski Fiat 125p / 1500).  5’47”.
Os 24. Dąbrówno – Lewałd 5km.
1. Andrzej Jaroszewicz (Fiat Abarth 124) i Maciej Stawowiak (Polski Fiat 125p Monte Carlo).  2’39”.
2. Bengt Lundström (Toyota Celica LT).  2’44”.
3. Tadeusz Dębowski (Polski Fiat 125p / 1600).  2’45”.
4. Josef Sivik (Renault 17 Gordini).  2’46”.
5. Lelio Lattari (Alfa Romeo 2000 GTV).  2’48”.
6. Janusz Książkiewicz (Polski Fiat 125p / 1600).  2’49”.
7. Hans Britth (Ford Escort RS 2000).  2’50”.
8. Ingo Peters (Alfa Romeo 2000 GTV), Wolfgang Vogler (Audi 80 GT) i Henryk Ziemski (BMW 2002 Ti).  2’51”.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

 Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz.

Zwycięzca rajdu Andrzej Jaroszewicz.

Prezes PZMotu Roman Pijanowski.

Prezes PZMotu Roman Pijanowski.

Jan Bronikowski.

Komandor rajdu Jan Bronikowski.

prezes firmy Textar i Władek Paszkowski.

Od lewej: prezes firmy Textar i Władek Paszkowski.

Walter Knar, Szaykowska, Tadeusz Dębowski, Janusz Siniarski, Walter Wruming i Krzysztof Szaykowski.

Od lewej: Walter Knar, Szaykowska, Tadeusz Dębowski, Janusz Siniarski, Walter Wruming i Krzysztof Szaykowski.

Jan Bronikowski.

Komandor rajdu Jan Bronikowski.

Katarzyna Kulhawik, Leszek Małkowski, Michał Łazutka i Władysław Paszkowski.

Katarzyna Kulhawik, Leszek Małkowski, Michał Łazutka i Władysław Paszkowski.

Andrzej Jaroszewicz.

Zwycięzca rajdu Andrzej Jaroszewicz.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski.

Magdalena Rapacz i Jerzy Dyszy.

Magdalena Rapacz i Jerzy Dyszy.

Andrzej Jaroszewicz.

Andrzej Jaroszewicz.

Ryszard Żyszkowski i Andrzej Jaroszewicz.

Ryszard Żyszkowski i Andrzej Jaroszewicz.

Ryszard Żyszkowski.

Ryszard Żyszkowski.

Jan Czyżyk i Maciej Stawowiak.

Jan Czyżyk i Maciej Stawowiak.

Jan Czyżyk i Maciej Stawowiak.

Jan Czyżyk i Maciej Stawowiak.

Jan Czyżyk i Maciej Stawowiak.

Jan Czyżyk i Maciej Stawowiak.

Maciej Stawowiak, Bengt Lundström i Fergus Sager.

Maciej Stawowiak, Bengt Lundström i Fergus Sager.

Bengt Lundström i Fergus Sager.

Bengt Lundström i Fergus Sager.

Bengt Lundström i Fergus Sager.

Bengt Lundström i Fergus Sager.

Kazimierz Roćko i Włodzimierz Groblewski.

Kazimierz Roćko i Włodzimierz Groblewski.

Kazimierz Roćko i Włodzimierz Groblewski.

Kazimierz Roćko i Włodzimierz Groblewski.

Josef Sivik i Josef Rafaj.

Josef Sivik i Josef Rafaj.

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r.

(Sport / 1975)

13 Rajd Warszawski - 1975r

(Sport / 1975)

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r


13 Rajd Waarszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r.

Rajd Warszawski - 1975r

(Pędzą samochody, mijają lata)

Rajd Warszawski - 1975r.

Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r.

Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r


Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r

13 Rajd Warszawski - 1975r

Rajd Warszawski - 1975r.

13 Rajd Warszawski - 1975r

Klasyfikacja generalna.

1. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.  8667,4.
2. Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p / MC.  9204,8.
3. Włodzimierz Groblewski / Kazimierz Roćko – Polski Fiat 125p / 1500.  9357,4.
4. Bengt Lundström / Fergus Sager – Toyota Celica.  9377,4.
5. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p / 1500.  9410,2.
6. Tadeusz Dębowski / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p / 1600.  9511,2.
7. Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak – Polski Fiat 125p / 1500.  9597,4.
8. Josef Sivik / Josef Rafaj – Renault 17 Gordini.  9703,8.
9.Dominik Mydlarski / Richard Bisanz – Polski Fiat 125p / 1600.  9705,2.
10.Henryk Krakowczyk / Stefan Saliński – Wartburg 353.  9754,4.
11.Marian Bublewicz / Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p / 1300.  9781,4.
12.Jerzy Kobyliński / Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p / 1500.  9853,0.
13.Lelio Lattari / Franciszek Aromiński – Alfa Romeo 2000 GTV.  9899,0.
14.Ingo Peters / Peter Diekmann – Alfa Romeo 2000 GTV.  9906,0.
15.Janusz Książkiewicz / Józef Ważny – Polski Fiat 125p / 1600.  9957,2.
16.Czesław Zadygowicz / Jerzy Kindziak – Dacia 1300.  9966,4.
17.Hans Brith / Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.  9992,6.
18.Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Zastava 1100p.  10052,6.
19.Włodzimierz Markowski / Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p / 1500.  10176,8.
20.Wolfgang Volger / Hans Georg Eibel – Audi 80 GT.  10196,6.
21.Henryk Ziemski / Stefan Osika – BMW 2002 Ti.  10197,4.
22.Petr Černohorsky / Milos Tyce – Waz Żiguli 2103 MTX.  10243,4.
23.Ryszard Luciński / Krzysztof Kołtun – BMW 1600.  10263,4.
24.Ewald Pauli / Jacek Jurzak – VW Golf.  10452,4.
25.Stanisław Ciecierski / Henryk Sarnowski – Polski Fiat 125p / 1600.  10580,4.
26.Wolf Giese / Ginther Scheffel – Opel Ascona 16 S.  10626,4.
27.Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p / 1300.  10639,8.
28.Krzysztof Załuski / Andrzej Janiszewski – Polski Fiat 125p / 1500.  10700,6.
29.Henryk Krakowczyk / Stefan Saliński – Wartburg 353.  10754,4.
30.Klaus Dieter Schulze / Berd Nessen – Wartburg 353.  10775,4.
31.Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601.  10809,0.
32.Zbigniew Zapędowski / Andrzej Szosland – Fiat 125.  10898,6.
33.Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.  10959,0.
34.Janusz Dąbrowski / Elżbieta Zulicz – Fiat 128 Sport SL.  10959,8.
35.Peter Jochen Emme / Werner Brust – Toyota Celica GT.  10971,8.
36.Tadeusz Turczuk / Stanisław Turczuk – Polski Fiat 125p / MC.  11019,1.
37.Janina Jedynak / Krystyna Nojszewska – Polski Fiat 125p / MC.  11057,8.
38.Hilmar Barthelman / Hans Nichelmann – Wartburg 353.  11156,4.
39.Andrzej Niewiadomski / Maciej Jasiński – BMW 2002 Ti.  11191,0.
40.Krzysztof Czarnecki / Wiktor Polak – Polski Fiat 125p.  11231,0.
41.Maciej Wisławski / Tomasz Huziel – Fiat 128 Sport.  11398,4.
42.Wojciech Noworyta / Henryk Podsiedlik – Polski Fiat 125p.  11413,8.
43.Ryszard Plucha / Ryszard Falkowski – Polski Fiat 125p / 1500.  11468,4.
44.Zbigniew Poniewski / Jan Staworzyński – Polski Fiat 125p / 1300.  11625,4.
45.Janusz Litwicki / Andrzej Pasiński – Polski Fiat 127p.  11713,4.
46.Mathias Stachowiak / Marek Wysokiński – Wartburg 353.  11741,2.
47.Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.  12191,8.
48.Marek Oryński / Maciej Halczyński – Syrena 105.  12308,6.
49.Wiesław Cygan / Tomasz Jordan – Polski Fiat 126p.  12626,0.
50.Andrzej Koper / Dariusz Szarejko – Polski Fiat 126p.  12684,2.
51.Hans Jurgen Pavel / Rudolf Brusse – Trabant 601.  12924,4.
52.Jerzy Mazur / Ryszard Nowak – Trabant 601.  13557,2.
53.Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Trabant 601.  13588,8.
54.Andrzej Lubiak / Tadeusz Porębski – Polski Fiat 126p.  14493,8.
55.Kazimierz Kolinka / Wincenty Zbierkowski – Trabant 601.  16523,2.
56.Jarosław Frankowicz / Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p.  16739,2.

Wystartowało 81 załóg, ukończyło 56.

Wyniki.

Grupa III-V.
1. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124  (AP.Warszawa).
2. Tadeusz Turczuk / Stanisław Turczuk – Polski Fiat 125 P / MC  (AP.Wrocław).


Klasa 9-13, grupa II.
1. Josef Sivik / Josef Rafaj – Renault 17 Gordini  (AMK Barum).

Klasa 9-13, grupa 1.
1. Lelio Lattari / Franciszek Aromiński – Alfa Romeo 2000 GTV  (AP.Warszawa).
2. Ingo Peters / Peter Diekmann – Alfa Romeo 2000 GTV  (Textar Team).
3. Hans Britth / Hans Andersson – Ford Escort RS 2000  (MK Rimo).
4. Henryk Ziemski / Stefan Osika – BMW 2002 Tii  (Stomil Olsztyn).
5. Zbigniew Zapędowski / Andrzej Szosland – Polski Fiat 125 P  (AP.Łódź).
6. Andrzej Niewiadomski / Maciej Jasiński – BMW 2002 Ti  (AP.Warszawa).


Klasa 9-13, grupa 3-4.
1. A.Jaroszewicz / R.Żyszkowski – Fiat Abarth 124  (AP.Warszawa).

Klasa 8, grupa II.
1. Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p / MC.  (AP.Warszawa).
2. Bengt Lundström / Fergus Sager – Toyota Celica.  (MK Skkillingaryd).
3. Tadeusz Dębowski / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p / 1600.  (AP.Warszawa).
4. Dominik Mydlarski / Richard Bisanz – Polski Fiat 125p / 1600.  (AP.Warszawa).
5. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny – Polski Fiat 125p / 1600.  (Stomil Olsztyn).
6. Petr Černohorsky / Milos Tyce – Waz Żiguli 2103 MTX.  (AMK Barum).
7. Stanisław Ciecierski / Henryk Sarnowski – Polski Fiat 125p / 1600.  (Stomil Olsztyn).
8. Janina Jedynak / Krystyna Nojszewska – Polski Fiat 125p / MC.  (AP.Warszawa).
9. Ryszard Plucha / Ryszard Falkowski – Polski Fiat 125p / 1500.  (AP.Warszawa).


Klasa 8, grupa I.
1. Włodzimierz Groblewski / Kazimierz Roćko – Polski Fiat 125p / 1500.  (Stomil Olsztyn).
2. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p / 1500.  (AP.Warszawa).
3. Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak – Polski Fiat 125p / 1500.  (AP.Warszawa).
4. Jerzy Kobyliński / Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p / 1500.  (AP.Warszawa).
5. Włodzimierz Markowski / Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p.  (Stomil Olsztyn).
6. Wolfgang .Volger / Hans Georg Eibel – Audi 80 GT.  (Textar Team).
7. Ryszard Luciński / Krzysztof Kołtun – BMW 1600.  (AP.Warszawa).
8. Ewald Pauli / Jacek Jurzak – VW Golf GTi.  (ADAC/PL).
9. Wolf Giese / Ginther Scheffel – Opel Ascona 16 S.  (ADAC).
10.Krzysztof Załuski / Andrzej Janiszewski – Polski Fiat 125p / 1500.  (AP.Warszawa).
11.Peter Jochen Emme / Werner Brust – Toyota Celica GT.  (Bavaria).
12.Wojciech Noworyta / Henryk Podsiedlik – Polski Fiat 125p / 1500.  (AP.Gdynia).

Klasa 7, grupa II.
1. Marian Bublewicz / Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p / 1300.  (Stomil Olsztyn).
2. Janusz Dąbrowski / Elżbieta Zulicz – Fiat 128 Sport SL.  (AP.Śląski).
3. Zbigniew Poniewski / Jan Staworzyński – Polski Fiat 125p / 1300.  (AP.Kielce).


Klasa 7, grupa I.
1. Czesław Zadygowicz / Jerzy Kindziak – Polski Fiat 125p / 1300.  (AP.Białystok).
2. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p / 1300.  (AP.Śląski).
3. Krzysztof Czarnecki / Wiktor Polak – Polski Fiat 125p / 1300.  (AP.Kraków).


Klasa 5-6, grupa I.
1. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Zastava 1100p.  (AP.Śląski).
2. Klaus Dieter Schulze / Berd von Nessen – Wartburg 353.  (Pneumant-NRD).
3. Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.  (AP.Warszawa).
4. Hilman Barthelman / Hans Nichelmann – Wartburg 353.  (MC Leipzig).
5. Maciej Wisławski / Tomasz Huziel – Fiat 128 Sport . (AP.Warszawa).
6. Mathias Stachowiak / Marek Wysokiński – Wartburg 353.  (MC.Leipzig).


Klasa 3-6, grupa II.
1. Henryk Krakowczyk / Stefan Saliński – Wartburg 353.  (AP.Wrocław).
2. Janusz Litwicki / Andrzej Pasiński – Polski Fiat 127p.   (AP.Wrocław).
3. Marek Oryński / Maciej Halczyński – Syrena 105.  (AP.Kraków).


Klasa 1-2, grupa II.
1. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601.  (Stomil Olsztyn).
2. Wiesław Cygan / Tomasz Jordan – Polski Fiat 126p.  (AP.Śląski).
3. Andrzej Lubiak / Tadeusz Porębski – Polski Fiat 126p.  (AP.Gdynia).


Klasa 1-2, grupa 1.
1. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.  (AP.Kraków).
2. Andrzej Koper / Dariusz Szarejko – Polski Fiat 126p.  (AP.Warszawa).
3. Hans Jurgen Pavel / Rudolf Brusse – Trabant 601.  (MC Rötna).
4. Jerzy Mazur / Ryszard Nowak – Trabant 601.  (AP.Wrocław).
5. Paweł Noakowski / Krzysztof Martynowski – Trabant 601.  (AP.Śląski).
6. Kazimierz Kolinka / Wincenty Zbierkowski – Trabant 601.  (AP.Łódź).
7. Jarosław Frankowicz / Marek Frankowicz – Polski Fiat 126p.  (AP.Gdynia).

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl