Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1975 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 25 Rajd Wisły. 4 eliminacja. 12-14.09.1975r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

25 Rajd Wisły. 4 eliminacja. 12-14.09.1975r.

Lista startowa (częściowa-alfabetycznie).

Andrzej Bielewicz / Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii. Gr.1, kl.9-13.
Marian Bublewicz / Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1300. Gr.2, kl.7.
Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak – Polski Fiat 125p. Gr.1, kl.8.
Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124. Gr.3-4.
Mieczysław Kleczek / Tadeusz Wąsik – Trabant 601. Gr.1, kl.1-2.
Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini. Gr.2, kl.8.
Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault R5 LS. Gr.1, kl.7.
Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV. Gr.1, kl.9-13.
Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak – Trabant 601. Gr.2, kl.1-2.
Marek Oryński / Krzysztof Białka – Syrena 105. Gr.2, kl.3-4.
Stefan Saliński / Henryk Krakowczyk – Wartburg 353. Gr.2, kl.5-6.
Andrzej Świder / Stanisław Krystkiewicz – Polski Fiat 127p. Gr.1, kl.5-6.

25 Rajd Wisły - 1975r

25 Rajd Wisły - 1975r

(Pędzą samochody, mijają lata)

25 Rajd Wisły - 1975r

25 Rajd Wisły - 1975r

25 Rajd Wisły - 1975r

25 Rajd Wisły - 1975r

(Pędzą samochody, mijają lata)

Klasyfikacja generalna.

1. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.
2  Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.
3. Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.

Wystartowały 62 załogi, ukończyło 44.

Wyniki.

Klasa 1-2, grupa I.
1. Mieczysław Kleczek / Tadeusz Wąsik – Trabant 601. (AP.Śląski).

Klasa 1-2, grupa II.
1. Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak – Trabant 601. (AP.Gdynia).

Klasa 3-4, grupa II.
1. Marek Oryński / Krzysztof Białka – Syrena 105. (AP.Kraków).

Klasa 5-6, grupa I.
1. Andrzej Świder / Stanisław Krystkiewicz – Polski Fiat 127p. (AP.Śląski).

Klasa 5-6, grupa II.
1. Henryk Krakowczyk / Stefan Saliński – Wartburg 353. (AP.Wrocław).

Klasa 7, grupa I.
1. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault 5. (AP.Warszawa).

Klasa 7, grupa II.
1. Marian Bublewicz / Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p. (Stomil Olsztyn).

Klasa 8, grupa I.
1. Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak – Polski Fiat 125p. (AP.Warszawa).

Klasa 8, grupa II.
1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini  (Stomil Olsztyn).

Klasa 9-13, grupa I.
1. Andrzej Bielewicz / Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii. (AP.Warszawa).

Grupa III-V.
1. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124. (AP.Warszawa).

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl