Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1975 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 35 Rajd Polski. 3 eliminacja. 11-13.07.1975r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

35 Rajd Polski. 3 eliminacja. 11-13.07.1975r.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

 Fiat Abarth 124.

Treningowy Fiat Abarth 124.

Renault 17 Gordini.

Renault 17 Gordini.

Patrick Landon i Błażej Krupa.

Patrick Landon i Błażej Krupa.

Reichart Wesol i Dieter Junge.

VW Scirocco zachodnioniemieckiej załogi Reichart Wesol i Dieter Junge.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

Renault 17 Gordini Błażeja Krupy.

35 Rajd Polski - 1975r

Serwisowa Mazda pick-up.

Serwisowa Mazda pick-up.

35 Rajd Polski - 1975r

(Przegląd Sportowy 134 / 1975)

Alpine Renault A110 węgierskiej załogi Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi.

Alpine Renault A110 węgierskiej załogi Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi.

Nowe Renault 17 Gordini Błażeja Krupy.

Nowe Renault 17 Gordini Błażeja Krupy.

Nowe Renault 17 Gordini Błażeja Krupy.

Nowe Renault 17 Gordini Błażeja Krupy.

Alpine Renault A110

35 Rajd Polski - 1975r

(Sztandar Młodych)

Klaus Rüssling i Peter Schuller.

Porsche Carrera RS austriackiej załogi Klaus Rüssling i Peter Schuller.

Polski Fiat 126p Wiesława Cygana.

Polski Fiat 126p Wiesława Cygana.

35 Rajd Polski - 1975r

(Kurier Polski)

Treningowy Fiat 124 Abarth Andrzeja Jaroszewicza.

Treningowy Fiat 124 Abarth Andrzeja Jaroszewicza.

Piotr Mystkowski.

Piotr Mystkowski okleja rajdówkę przed BT.

35 Rajd Polski - 1975r

(Słowo Polskie 154 / 1975)

Błażej Krupa i Patrick Landon.

Błażej Krupa i Patrick Landon.

Baza rajdu: Wrocław
Dystans: 1470 km, w tym 40 odcinków specjalnych (o łącznej długości 396 km), 2 próby prędkości górskiej (18 km) i 1 próba wyścigowa (69 km). Część trasy rajdu zaliczana do RSMP miała długość 907 km z 23 odcinkami specjalnymi.
Próby sportowe:
- 11.07: OS 1: Skałka - Bogdaszowice, OS 2: Chwaliszów - Świebodzice, OS 3: Michałkowa - Walim, OS 4: Walim - Rościszów, OS 5: Kamionki - Sokolec, OS 6: Wolibórz - Jodłownik, OS 7: Radków - Wolany, SG 1: Radków - Karłów, OS 8: Duszniki - Młoty, SW 1: Spalona - Poniatów - Mostowice - Spalona, OS 9: Idzików - Sienna, OS 10: Lądek Zdrój - Złoty Stok, OS 11: Kamionki - Sokolec, OS 12: Wolibórz - Jodłownik, OS 13: Radków - Wolany, SG 2: Radków - Karłów, OS 14: Duszniki - Młoty, OS 15: Idzików - Sienna, OS 16: Lądek Zdrój - Złoty Stok, OS 17: Rościszów - Walim, OS 18: Walim - Michałkowa;
- 12.07: OS 19: Świebodzice - Chwaliszów, OS 20: Męcinka - Pomocne, OS 21: Radzyń - Dziwiszów, OS 22: Stróżnica - Grószków, OS 23: Przełęcz Kowarska - Jarkowice, OS 24: Michałkowa - Walim, OS 25: Walim - Rościszów, OS 26: Kamionki - Sokolec, OS 27: Wolibórz - Jodłownik, OS 28: Złoty Stok - Lądek Zdrój, OS 29: Sienna - Idzików, OS 30: Gniewodzów - Kozia Hala, OS 31: Kudowa - Radków, OS 32: Jodłownik - Wolibórz, OS 33: Sokolec - Kamionki, OS 34: Rościszów - Walim, OS 35: Walim - Michałkowa, OS 36: Jarkowice - Przełęcz Kowarska, OS 37: Wojków - Strużnica, OS 38: Dziwiszów - Radzyń, OS 39: Pomocne - Męcinka, OS 40: Bogdaszowice - Skałka.
Nawierzchnia: asfalt i szuter.

35 Rajd Polski - 1975r.

Sam szef Renaulta okleja samochód Błażeja Krupy.

Sam szef Renaulta okleja samochód Błażeja Krupy.

35 Rajd Polski - 1975r

(Wieczór Wrocławia 151 / 1975)

Wojciech Śidwa

Serwisant Wojciech Śidwa jeszcze odpoczywa przed rajdem.

35 Rajd Polski - 1975r.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

Lista startowa.

Klasa 9-13, gr.III i IV.
Nr.1. Klaus Rüssling / Peter Schuller (A) – Porsche Carrera RS.
Nr.2. Maurizio Verini / Franco Rosetti (I) – Fiat Abarth 124.
Nr.4. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski (PL) – Fiat Abarth 124.
Nr.5. Walter Wruming / Walter Knar (A) – Porsche Carrera RS.
Nr.6. Fulvio Bacchelli / Bruno Scabini (I) – Fiat Abarth 124.
Nr.7. Atilla Ferjancz / Ferenc Iriczfalvi (H) – Alpine Renault A110.
Nr.8. Juan Pradera / Jose Bascaran (E) – Alpine Renault A110.
Nr.9. Bernard Dulcy / Jean Francois Baggary (F) – Porsche Carrera RS.
Nr.10. Heinz Schewe / Peter Peterson (D) – Porsche Carrera RS.
Nr.11. Iwan Nikolow / Ritscherd Gnuer (BG) – Bulgar Alpine A110.
Nr.12. Vasil Vasilev / Ivan Ivanov (BG) – Datsun 240Z.
Nr.13. Herbert Jelinek / Berhart Richter (A) – Porsche Carrera RS.

Klasa 9-13, grupa II.
Nr.14. Holger Bohne / Franz Moormann (D) – Opel Ascona 19 SR.
Nr.15. Günter Scheffel / Thomas Dartsch (D) – BMW 2002.
Nr.16. Hans Jelsdorf / Mogens Gilese (DK) – Opel Ascona 19 SR.
Nr.17. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (PL) – Renault 17 Gordini.
Nr.18. Włodzimierz Dominowski / Marek Pawłowski (PL) – BMW 2002 Turbo.
Nr.19. Jussi Kynsilehto / Timo Putkonen (SF) – Ford Escort RS 1600.
Nr.20. Kurt Malmgren (S) / Krzysztof Czarnecki (PL) – Saab 99.
Nr.21. Gerhard Gottlieb / Roland Wiemann (D) – BMW 2002 Tii.
Nr.22. Andrzej Bielewicz / Tadeusz Hoppe (PL) – BMW 2002 Tii Touring.
Nr.23. Jens Schmidt / Hilde Schmidt (D) – BMW 2002 Ti Alpina.
Nr.24. Olof Dandanel /  ?  (S) – Saab 96 V4.

Klasa 9-13, grupa I.
Nr.26. Maciej Sowiński / Tadeusz Przybysz (PL) – BMW 2002 Tii.
Nr.27. Dieter Kirchhoff / Peter Junge (D) – BMW 2002 Tii.
Nr.28. Poul Weinreich / Holger Möller Nielsen (DK) – Opel Ascona 19 S.
Nr.29. Jorgen Binder / Niels Pedersen (DK) – Opel Manta 19 SR.
Nr.30. Morten Spiro / Yde Brauun (DK) – Mazda Rx 3 coupe.
Nr.31. Lelio Lattari (I) / Andrzej Martynkin (PL) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.32. Zbigniew Zapędowski / Andrzej Szofland (PL) – Fiat 125.
Nr.33. Ireneusz Kotte / Józef Gela (CDN) – AMC Pacer.
Nr.34. Hans Britth / Hans Andersson (S) – Ford Escort RS 2000.
Nr.35. Carl Syberg / Borge Pedersen (DK) – Opel Commodore GS/E.
Nr.36. Ewald Pauli (D) / Jacek Jurzak (PL) – BMW 2002 Tii.
Nr.37. Andrzej Niewiadomski / Janusz Kiljańczyk (PL) – BMW 2002 Tii.

Klasa 8, grupa II.
Nr.38. Stasis Brundza / Anatolij Brum (SU) – Moskwicz 412.
Nr.39. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny (PL) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.40. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.41. Kostitis Girdauskas / Algis Girdauskas (SU) – Łada 2103.
Nr.42. Ilia Czubrikow / Kiro Kirow (BG) – Renault 12 Gordini.
Nr.43. Janina Jedynak / Krystyna Nojszewska (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.44. Jakow Agiszew / Michaił Titow (SU) – Moskwicz 412.
Nr.45. Krzysztof Komornicki / Janusz Wojtyna (PL) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.46. Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm (PL) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.47. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski (PL) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.48. Anatolij Kozyrczikow / Galina Kozyrczikowa (SU) – Łada 2103.
Nr.49. Jozsef Foldes / Peter Dakai (H) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.50. Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk (PL) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.52. Andras Tar / Antal Lehoczky (H) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.55. Zoltan Hajduk / Laszlo Baak (H) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.56. Ryszard Plucha / Ryszard Falkowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.57. Dominik Mydlarski / Richard Bisanz (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.58. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański (PL) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.59. Marian Bień / Andrzej Turczyński (PL) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.60. Tadeusz Dębowski / Krzysztof Szaykowski (PL) – Polski Fiat 125p.

Klasa 8, grupa I.
Nr.54. Georgi Georgijew / Toschko Toshev (BG) – Waz Żiguli 2103.
Nr.62. Krystyna Pyrkosz / Elżbieta Tereszczak (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.63. Andris Rejmanis / Andris Zwingiewicz (SU) – Łada 2103.
Nr.64. Jerzy Kobyliński / Ryszard Ryzel (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.65. Wolf Giese / Wolf Heing (D) – Opel Ascona 16.
Nr.66. Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.67. Göran Lagsäter / Lars Nortquist (S) – Saab 96 V4.
Nr.68. Tadeusz Maftyjewicz / Janusz Błaszkiewicz (PL) – Polski Fiat 125p/1500
Nr.69. Evert Vesstrom / Bernth Magnusson (S) – Toyota Celica.
Nr.70. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.71. Jens Esbensen / Orla Esbensen (DK) – Mazda 616.
Nr.72. Tadeusz Kudłaty / Zdzisław Nowak (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.73. Andrzej Dąbrowski / Leszek Borkowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.74. Włodzimierz Markowski / Wiesław Grabarczyk (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.75. Henryk Metych / Ryszard Bilewicz (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.76. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec (PL) – Polski Fiat 125.
Nr.77. Marek Karczewski / Jerzy Dyszy (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.78. Wojciech Noworyta / Jan Wróbel (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.79. Reichart Wesol / Dieter Junge (D) – VW Scirocco.

Klasa 7, grupa II.
Nr.25. Horst Hohlheimer / Rudolf Huber (D) – Fiat 128 Sport SL.
Nr.51. Ivan Tzarski / Luka Gartscheu (BG) – Waz Żiguli 2101.
Nr.80. Albin Śliski / Janusz Szajng (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.82. Marian Bublewicz / Henryk Mieczaniec (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.83. Andrzej Orłwski / Bogumił Targosz (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.84. Stefan Znamirowski / Henryk Pineles (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.85. Krystian Bielowski / Zdzisław Szafrański (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.86. Janusz Głąbiński / Jerzy Mentel (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.87. Henryk Podsiedlik / Zygmunt Janujowicz (PL) – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 7, grupa I.
Nr.88. Janusz Dąbrowski / Zenon Keller (PL) – Fiat 128 Sport SL.
Nr.89. Helmut Brede / Christof Oldenburg (D) – Simca 1100 Ti.
Nr.90. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.91. Krzysztof Różewski / Andrzej Zembrzuski (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.94. Jens Ole Kristiansen / Marianne Pedersen (DK) – Ford Escort 1300.
Nr.97. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński (PL) – Renault R5 LS.
Nr.98. Krzysztof Janarek / Roman Pulchny (PL) – Fiat 124.

Klasa 5-6, grupa II.
Nr.99. Henryk Krakowczyk / Stefan Saliński (PL) – Wartburg 353.
Nr.100. Janusz Litwicki / Andrzej Pasiński (PL) – Polski Fiat 127p.
Nr.101. Ryszard Adamek / Andrzej Brzeziński (PL) – Polski Fiat 127p.
Nr.102. Henryk Mandera / Jerzy Sobczyk (PL) – Wartburg 353.
Nr.103. Horst Niebergall / Bernd Frommann (DDR) – Wartburg 353.

Klasa 5-6, gr.I.
Nr.105. Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz (PL) – Fiat 128 Sport.
Nr.106. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs (PL) – Polski Fiat 127p.
Nr.107. Klaus Dieter Schulze / Bernd von Nessen (DDR) – Wartburg 353.
Nr.108. Andrzej Świder / Stanisław Krystkiewicz (PL) – Polski Fiat 127p.
Nr.109. Egon Culmbacher / Erwin Härtwich (DDR) – Wartburg 353.
Nr.110. Wolfgang Schneider / Wilfried Hobusch (DDR) – Wartburg 353.
Nr.111. Andrzej Mielcarek / Paweł Tomaszewski (PL) – Polski Fiat 127p
Nr.112. Volker Beyer / Carl Ulrich Karsten (DDR) – Wartburg 353.

Klasa 3-4, grupa II.
Nr.113. Jerzy Udziela / Janusz Wysoczyński (PL) – Syrena 105 Lux.
Nr.115. Marek Oryński / Krzysztof Białka (PL) – Syrena 105.

Klasa 1-2, grupa II.
Nr.104. Zenon Chęciński / Zdzisław Horoński (PL) – Trabant 601.
Nr.117. Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak (PL) – Trabant 601.
Nr.118. Helmut Piehler / Klaus Riedel (DDR) – Trabant 601.
Nr.119. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (PL) – Trabant 601.
Nr.120. Franz Galle / Heinz Galle (DDR) – Trabant 601.
Nr.121. Wiesław Cygan / Tomasz Jordan (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.122. Hans Ullmann / Werner Lange (DDR) – Trabant 601.
Nr.123. Eberhard Asmus / Christian Meischner (DDR) – Trabant 601.
Nr.136. Janusz Szerla / Zdzisław Baran (PL) – Polski Fiat 126p.

Klasa 1-2, gr.I.
Nr.124. Marek Frankowicz / Jarosław Frankowicz (PL) – Polski Fiat 126p
Nr.125. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Komraus (PL) – Trabant 601.
Nr.126. Marek Ryndak / Otto Tereszczak (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.127. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski (PL) – Trabant 601.
Nr.128. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk (PL) – Trabant 601.
Nr.129. Mieczysław Kleczek / Tadeusz Wąsik (PL) – Trabant 601.
Nr.130. Alojzy Orawiec / Rajmund Orzanna (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.131. Jerzy Mazur / Andrzej Kukurudza (PL) – Trabant 601
Nr.135. Jerzy Moląg / Maciej Bosowski (PL) – Trabant 601.

Grupa V.
Nr.132. Tadeusz Turczuk / Stanisław Turczuk (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.133. Zenon Charoński / Bogusław Grum (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.134. Tadeusz Fuglewicz / Waldemar Machnik (PL) – Polski Fiat 125p.

Błażej Krupa, Piotr Mystkowski i Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa, Piotr Mystkowski i Renault 17 Gordini.

35 Rajd Polski - 1975r

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

35 Rajd Polski - 1975r

(Życie Warszawy)

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

35 Rajd Polski - 1975r

Nr.5. Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Nr.5. Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Jerzy Landsberg.

Jerzy Landsberg.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Nr.8. Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110,nr.9. Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

Nr.8. Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110,nr.9. Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

BMW 2002 Tii Touring załogi Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe.

BMW 2002 Tii Touring załogi Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Jozsef Foldes i Peter Dakai – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Jozsef Foldes i Peter Dakai – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

35 Rajd Polski - 1975r

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Błażej Krupa podczas BT.

Błażej Krupa podczas BT.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Renault 5 Jerzego Landsberga.

Renault 5 Jerzego Landsberga.

35 Rajd Polski - 1975r

(Dziennik Polski 154 / 1975)

Renault 5 Jerzego Landsberga.

Renault 5 Jerzego Landsberga.

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

Fabryczne Fiaty 124 Abarth.

Fabryczne Fiaty 124 Abarth.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r.

(Gazeta Olsztyńska 154 / 1975)

Błażej Krupa,Andrzej Jaroszewicz i Piotr Mystkowski.

Błażej Krupa,Andrzej Jaroszewicz i Piotr Mystkowski.

35 Rajd Polski - 1975r

W tłumie m.in:Maciej Stawowiak, Ryszard Żyszkowski, Błażej Krupa, Marek Karczewski i Marek Pawłowski.

35 Rajd Polski - 1975r

Od lewej: Janina Jedynak, Karol Łosiak, Andrzej Jaroszewicz, Krystyna Nojszewska, Jan Czyżyk, Piotr Mystkowski, Maciej Stawowiak, Błażej Krupa, Marek Karczewski i Tomasz Ciecierzyński.

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

35 Rajd Polski - 1975r.

(Kurier Polski 147 / 1975)

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

35 Rajd Polski - 1975r.

Fiat Abarth 124.

Ostatnie chwile przed startem.

35 Rajd Polski - 1975r

Nr.14. Holger Bohne i Franz Moormann – Opel Ascona 19 SR, nr.17. Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Nr.14. Holger Bohne i Franz Moormann – Opel Ascona 19 SR, nr.17. Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – BMW 2002 Tii.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – BMW 2002 Tii.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Ryszard Nowicki i Wojciech Schramm – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Ryszard Nowicki i Wojciech Schramm – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Göran Lagsäter i Lars Nortquist – Saab 96 V4.

Göran Lagsäter i Lars Nortquist – Saab 96 V4.

Andrzej Dąbrowski i Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Dąbrowski i Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

Iwan Nikolow i Ritscherd Gnuer – Bulgar Alpine A110.

Iwan Nikolow i Ritscherd Gnuer – Bulgar Alpine A110.

Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.

Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.

Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.

Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.

Holger Bohne i Franz Moormann – Opel Ascona 19 SR.

Holger Bohne i Franz Moormann – Opel Ascona 19 SR.

Günter Scheffel i Thomas Dartsch – BMW 2002.

Günter Scheffel i Thomas Dartsch – BMW 2002.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.

Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.

Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.

Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii Touring.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii Touring.

Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

Horst Hohlheimer i Rudolf Huber – Fiat 128 Sport SL.

Jorgen Binder i Niels Pedersen – Opel Manta 19 SR.

Jorgen Binder i Niels Pedersen – Opel Manta 19 SR.

Morten Spiro i Yde Brauun – Mazda Rx 3 coupe.

Morten Spiro i Yde Brauun – Mazda Rx 3 coupe.

Lelio Lattari i Andrzej Martynkin – Alfa Romeo 2000 GTV.

Lelio Lattari i Andrzej Martynkin – Alfa Romeo 2000 GTV.

Lelio Lattari i Andrzej Martynkin – Alfa Romeo 2000 GTV.

Lelio Lattari i Andrzej Martynkin – Alfa Romeo 2000 GTV.

Ireneusz Kotte i Józef Gela – AMC Pacer.

Ireneusz Kotte i Józef Gela – AMC Pacer.

Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.

Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.

Carl Syberg i Borge Pedersen – Opel Commodore GS/E.

Carl Syberg i Borge Pedersen – Opel Commodore GS/E.

  Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Zenon Charoński i Bogusław Grum – Polski Fiat 125p.

Zenon Charoński i Bogusław Grum – Polski Fiat 125p.

35 Rajd Polski - 1975r

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Andras Tar i Antal Lehoczky – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Andras Tar i Antal Lehoczky – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Göran Lagsäter i Lars Nortquist – Saab 96 V4.

Göran Lagsäter i Lars Nortquist – Saab 96 V4.

Evert Vesstrom i Bernth Magnusson – Toyota Celica.

Evert Vesstrom i Bernth Magnusson – Toyota Celica.

Wolf Giese i Wolf Heing – Opel Ascona 16.

Wolf Giese i Wolf Heing – Opel Ascona 16.

Kostitis Girdauskas i Algis Girdauskas – Łada 2103.

Kostitis Girdauskas i Algis Girdauskas – Łada 2103.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Günter Scheffel i Thomas Dartsch – BMW 2002.

Günter Scheffel i Thomas Dartsch – BMW 2002.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Horst Niebergall i Bernd Frommann – Wartburg 353.

Horst Niebergall i Bernd Frommann – Wartburg 353.

Egon Culmbacher i Erwin Härtwich – Wartburg 353.

Egon Culmbacher i Erwin Härtwich – Wartburg 353.

Eberhard Asmus i Christian Meischner – Trabant 601.

Eberhard Asmus i Christian Meischner – Trabant 601.

32 Rajd Polski - 1975r

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Turbo.

Jorgen Binder i Niels Pedersen – Opel Manta 19 SR.

Jorgen Binder i Niels Pedersen – Opel Manta 19 SR.

35 Rajd Polski - 1975r

Janina Jedynak i Krystyna Nojszewska – Polski Fiat 125p/1500.

Janina Jedynak i Krystyna Nojszewska – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Anatolij Kozyrczikow i Galina Kozyrczikowa – Łada 2103.

Anatolij Kozyrczikow i Galina Kozyrczikowa – Łada 2103.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

35 Rajd Polski - 1975r

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Turbo.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Turbo.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

35 Rajd Polski - 1975r.

35 Rajd Polski - 1975r.

35 Rajd Polski - 1975r

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

35 Rajd Polski - 1975r

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

35 Rajd Polski - 1975r

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii Touring.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii Touring.

Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

Dieter Kirchhoff i Peter Junge – BMW 2002 Tii.

Dieter Kirchhoff i Peter Junge – BMW 2002 Tii.

Marek Oryński i Krzysztof Białka – Syrena 105.

Marek Oryński i Krzysztof Białka – Syrena 105.

Franz Galle i Heinz Galle – Trabant 601.

Franz Galle i Heinz Galle – Trabant 601.

35 Rajd Polski - 1975r

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Iwan Nikolow i Ritscherd Gnuer – Bulgar Alpine A110.

Iwan Nikolow i Ritscherd Gnuer – Bulgar Alpine A110.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

Holger Bohne i Franz Moormann – Opel Ascona 19 SR.

Holger Bohne i Franz Moormann – Opel Ascona 19 SR.

Hans Jelsdorf i Mogens Gilese – Opel Ascona 19 SR.

Hans Jelsdorf i Mogens Gilese – Opel Ascona 19 SR.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

Olof Dandanel – Saab 96 V4.

Olof Dandanel – Saab 96 V4.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Horst Hohlheimer i Rudolf Huber – Fiat 128 Sport SL.

Horst Hohlheimer i Rudolf Huber – Fiat 128 Sport SL.

Lelio Lattari i Andrzej Martynkin – Alfa Romeo 2000 GTV.

Lelio Lattari i Andrzej Martynkin – Alfa Romeo 2000 GTV.

Carl Syberg i Borge Pedersen – Opel Commodore GS/E.

Ilia Czubrikow i Kiro Kirow – Renault 12 Gordini.

Ilia Czubrikow i Kiro Kirow – Renault 12 Gordini.

Kostitis Girdauskas i Algis Girdauskas – Łada 2103.

Kostitis Girdauskas i Algis Girdauskas – Łada 2103.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Anatolij Kozyrczikow i Galina Kozyrczikowa – Łada 2103.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p.

Krystyna Pyrkosz i Elżbieta Tereszczak – Polski Fiat 125p/1500.

Krystyna Pyrkosz i Elżbieta Tereszczak – Polski Fiat 125p/1500.

Wolf Giese i Wolf Heing – Opel Ascona 16.

Wolf Giese i Wolf Heing – Opel Ascona 16.

Jerzy Kobyliński i Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Kobyliński i Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p/1500.

Evert Vesstrom i Bernth Magnusson – Toyota Celica.

Evert Vesstrom i Bernth Magnusson – Toyota Celica.

Marek Karczewski i Jerzy Dyszy – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Jerzy Dyszy – Polski Fiat 125p/1500.

Albin Śliski i Janusz Szajng – Polski Fiat 125p/1300.

Albin Śliski i Janusz Szajng – Polski Fiat 125p/1300.

Henryk Metych i Ryszard Bilewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Henryk Metych i Ryszard Bilewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Stefan Znamirowski i Henryk Pineles – Polski Fiat 125p/1300.

Stefan Znamirowski i Henryk Pineles – Polski Fiat 125p/1300.

Ireneusz Kotte i Józef Gela – AMC Pacer.

Ireneusz Kotte i Józef Gela – AMC Pacer.

Jens Ole Kristiansen i Marianne Pedersen – Ford Escort 1300.

Jens Ole Kristiansen i Marianne Pedersen – Ford Escort 1300.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Horst Niebergall i Bernd Frommann – Wartburg 353.

Horst Niebergall i Bernd Frommann – Wartburg 353.

Zbigniew Bieniewski i Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.

Zbigniew Bieniewski i Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.

Zbigniew Bieniewski i Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.

Zbigniew Bieniewski i Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

35 Rajd Polski - 1975r

Egon Culmbacher i Erwin Härtwich – Wartburg 353.

Egon Culmbacher i Erwin Härtwich – Wartburg 353.

Helmut Piehler i Klaus Riedel – Trabant 601.

Helmut Piehler i Klaus Riedel – Trabant 601.

Hans Ullmann i Werner Lange – Trabant 601.

Hans Ullmann i Werner Lange – Trabant 601.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Ekipa sekcji młodych Automobilklubu Warszawskiego

Ekipa sekcji młodych Automobilklubu Warszawskiego (od lewej): Andrzej Pajewski, Bogusław Kranz (w czapce), Krzysztof Kucharz (kuca), Zbigniew Urbański i Marek Kaczmarek (w czapce).

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

35 Rajd Polski - 1975r

Reichart Wesol i Dieter Junge – VW Scirocco.

Reichart Wesol i Dieter Junge – VW Scirocco.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Zbigniew Bieniewski i Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.

Zbigniew Bieniewski i Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.

Volker Beyer i Carl Ulrich Karsten – Wartburg 353.

Volker Beyer i Carl Ulrich Karsten – Wartburg 353.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

35 Rajd Polski - 1975r

Jerzy Udziela i Janusz Wysoczyński – Syrena 105 Lux.

Jerzy Udziela i Janusz Wysoczyński – Syrena 105 Lux.

Marek Ryndak i Otto Tereszczak – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Otto Tereszczak – Polski Fiat 126p.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Włodzimierz Markowski i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p.

Włodzimierz Markowski i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p.

Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

Iwan Nikolow i Ritscherd Gnuer – Bulgar Alpine A110.

Iwan Nikolow i Ritscherd Gnuer – Bulgar Alpine A110.

Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.

Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.

Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.

Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Jerzy Dobrzański i Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Dobrzański i Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1500.

Ilia Czubrikow i Kiro Kirow – Renault 12 Gordini.

Ilia Czubrikow i Kiro Kirow – Renault 12 Gordini.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.

Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.

Hans Jelsdorf i Mogens Gilese – Opel Ascona 19 SR.

Hans Jelsdorf i Mogens Gilese – Opel Ascona 19 SR.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Horst Hohlheimer i Rudolf Huber – Fiat 128 Sport SL.

Horst Hohlheimer i Rudolf Huber – Fiat 128 Sport SL.

Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.

Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Wolfgang Schneider i Wilfried Hobusch – Wartburg 353.

Wolfgang Schneider i Wilfried Hobusch – Wartburg 353.

35 Rajd Polski - karta oesu nr.30.

Karta oesu nr.30.

35 Rajd Polski - 1975r

Piotr Mystkowski i Patrick Landon.

Piotr Mystkowski i Patrick Landon.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Renault 17 Gordini Błażeja Krupy.

Renault 17 Gordini Błażeja Krupy.

Renault 17 Gordini Błażeja Krupy.

Renault 17 Gordini Błażeja Krupy.

Tyle zostało z Renaulta 17 Gordini Błażeja Krupy.

Tyle zostało z Renaulta 17 Gordini Błażeja Krupy.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Renault 17 Gordini B.Krupy po wypadku

Błażej Krupa

Błażej Krupa w rozmowie z mechanikiem i szefem zespołu.

Renault 17 Gordini po wypadku

35 Rajd Polski - 1975r

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 TL.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault 5 TL.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 975r

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS. (Rajdowiec 14 / 00)

Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.

Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.

Günter Scheffel i Thomas Dartsch – BMW 2002.

Günter Scheffel i Thomas Dartsch – BMW 2002.

Hans Jelsdorf i Mogens Gilese – Opel Ascona 19 SR.

Hans Jelsdorf i Mogens Gilese – Opel Ascona 19 SR.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.

Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.

Janusz Książkiewicz i Józef Ważny – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Janusz Książkiewicz i Józef Ważny – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Jerzy Dobrzański i Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Dobrzański i Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1500.

Ilia Czubrikow i Kiro Kirow – Renault 12 Gordini.

Ilia Czubrikow i Kiro Kirow – Renault 12 Gordini.

Janina Jedynak i Krystyna Nojszewska – Polski Fiat 125p/1500.

Janina Jedynak i Krystyna Nojszewska – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Wolf Giese i Wolf Heing – Opel Ascona 16.

Wolf Giese i Wolf Heing – Opel Ascona 16.

Reichart Wesol i Dieter Junge – VW Scirocco.

Reichart Wesol i Dieter Junge – VW Scirocco.

Helmut Brede i Christof Oldenburg – Simca 1100 Ti.

Helmut Brede i Christof Oldenburg – Simca 1100 Ti.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

35 Rajd Polski - 1975r.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

34 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

Wolfgang Schneider i Wilfried Hobusch – Wartburg 353.

Wolfgang Schneider i Wilfried Hobusch – Wartburg 353.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

 Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Witold Kołder i Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.

Witold Kołder i Tomasz Stawowczyk – Trabant 601.

Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

35 Rajd Polski - 1975r

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Zwycięzcy rajdu Polski - 1975r

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski.

Renault 17 Gordini Błażeja Krupy po wypadku.

Renault 17 Gordini Błażeja Krupy po wypadku.

35 Rajd Polski - 1975r

(Słowo Polskie 155 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r.

35 Rajd Polski - 1975r

(Sztandar Młodych 166 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Motor / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

(Dziennik Bałtycki 155 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Express Wieczorny 153 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

(Sztandar Młodych 168 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Dziennik Ludowy 157 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Gazeta Olsztyńska 155 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Trybuna Ludu 161 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

(Wielka pięćdziesiątka)

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

(Trybuna Robotnicza 155 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Głos Pracy 166 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

(Życie Warszawy 161 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Gazeta Robotnicza 155 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

(Rajdowe kroniki)

35 Rajd Polski - 1975r

(Sztandar Młodych 147 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Trybuna Ludu 162 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

(Pędzą samochody, mijają lata)

35 Rajd Polski - 1975r

(Kurier Polski 148 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

(Sportowiec)

35 Rajd Polski - 1975r

(Gazeta Olsztyńska 157 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

(Sportowiec 15.06.1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Express Ilustrowany 153 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Słowo Powszechne)

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

Wyniki (M.P).

Grupa 1, klasa 1-2.
1. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk (AP.Kraków) – Trabant 601.
Grupa 2, klasa 1-2.
1. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (Stomil Olsztyn) – Trabant 601.
Grupa 2, klasa 3-4.
1. Jerzy Udziela / Janusz Wysoczyński – Syrena 105 Lux.
2. Marek Oryński / Krzysztof Białka (AP.Kraków) – Syrena 105.
Grupa 2, klasa 7.
1. Marian Bublewicz / Henryk Mieczaniec (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1300.
2. ?
3. Andrzej Orłowski / Bogumił Targosz (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p.
Grupa 1, klasa 8.
1. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
2. ?
3. ?
4. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (AP.Krakowski) – Polski Fiat 125p.
Zespołowo.
1. Stomil Olsztyn.
Wystartowało 71 załóg, ukończyło 26.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl