Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1975 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 35 Rajd Polski. 3 eliminacja. 11-13.07.1975r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

35 Rajd Polski. 3 eliminacja. 11-13.07.1975r.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski 1975r - Andrzej Jaroszewicz

Treningowy Fiat Abarth 124.

Renault 17 Gordini.

Renault 17 Gordini.

Patrick Landon i Błażej Krupa.

Patrick Landon i Błażej Krupa.

VW Scirocco zachodnioniemieckiej załogi Reichart Wesol i Dieter Junge.

VW Scirocco zachodnioniemieckiej załogi Reichart Wesol i Dieter Junge.

35 Rajd Polski - 1975r

Renault 17 Gordini Błażeja Krupy.

Renault 17 Gordini Błażeja Krupy.

Serwisowa Mazda pick-up.

Serwisowa Mazda pick-up.

35 Rajd Polski - 1975r

(Przegląd Sportowy 134 / 1975)

Alpine Renault A110 węgierskiej załogi Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi.

Alpine Renault A110 węgierskiej załogi Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi.

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

(Sztandar Młodych)

Porsche Carrera RS austriackiej załogi Klaus Rüssling i Peter Schuller.

Porsche Carrera RS austriackiej załogi Klaus Rüssling i Peter Schuller.

Polski Fiat 126p Wiesława Cygana.

Polski Fiat 126p Wiesława Cygana.

35 Rajd Polski - 1975r.

(Kurier Polski)

Treningowy Fiat 124 Abarth Andrzeja Jaroszewicza.

Treningowy Fiat 124 Abarth Andrzeja Jaroszewicza.

Piotr Mystkowski okleja rajdówkę przed BT.

Piotr Mystkowski okleja rajdówkę przed BT.

35 Rajd Polski - 1975r.

(Słowo Polskie 154 / 1975)

Błażej Krupa i Patrick Landon.

Błażej Krupa i Patrick Landon.

Baza rajdu: Wrocław
Dystans: 1470 km, w tym 40 odcinków specjalnych (o łącznej długości 396 km), 2 próby prędkości górskiej (18 km) i 1 próba wyścigowa (69 km). Część trasy rajdu zaliczana do RSMP miała długość 907 km z 23 odcinkami specjalnymi.
Próby sportowe:
- 11.07: OS 1: Skałka - Bogdaszowice, OS 2: Chwaliszów - Świebodzice, OS 3: Michałkowa - Walim, OS 4: Walim - Rościszów, OS 5: Kamionki - Sokolec, OS 6: Wolibórz - Jodłownik, OS 7: Radków - Wolany, SG 1: Radków - Karłów, OS 8: Duszniki - Młoty, SW 1: Spalona - Poniatów - Mostowice - Spalona, OS 9: Idzików - Sienna, OS 10: Lądek Zdrój - Złoty Stok, OS 11: Kamionki - Sokolec, OS 12: Wolibórz - Jodłownik, OS 13: Radków - Wolany, SG 2: Radków - Karłów, OS 14: Duszniki - Młoty, OS 15: Idzików - Sienna, OS 16: Lądek Zdrój - Złoty Stok, OS 17: Rościszów - Walim, OS 18: Walim - Michałkowa;
- 12.07: OS 19: Świebodzice - Chwaliszów, OS 20: Męcinka - Pomocne, OS 21: Radzyń - Dziwiszów, OS 22: Stróżnica - Grószków, OS 23: Przełęcz Kowarska - Jarkowice, OS 24: Michałkowa - Walim, OS 25: Walim - Rościszów, OS 26: Kamionki - Sokolec, OS 27: Wolibórz - Jodłownik, OS 28: Złoty Stok - Lądek Zdrój, OS 29: Sienna - Idzików, OS 30: Gniewodzów - Kozia Hala, OS 31: Kudowa - Radków, OS 32: Jodłownik - Wolibórz, OS 33: Sokolec - Kamionki, OS 34: Rościszów - Walim, OS 35: Walim - Michałkowa, OS 36: Jarkowice - Przełęcz Kowarska, OS 37: Wojków - Strużnica, OS 38: Dziwiszów - Radzyń, OS 39: Pomocne - Męcinka, OS 40: Bogdaszowice - Skałka.
Nawierzchnia: asfalt i szuter.

35 Rajd Polski - 1975r

Sam szef Renaulta okleja samochód Błażeja Krupy.

Sam szef Renaulta okleja samochód Błażeja Krupy.

35 Rajd Polski - 1975r.

(Wieczór Wrocławia 151 / 1975)

Serwisant Wojciech Śidwa jeszcze odpoczywa przed rajdem.

Serwisant Wojciech Sidwa jeszcze odpoczywa przed rajdem.

Lista startowa.

Klasa 9-13, gr.III i IV.
Nr.1. Klaus Rüssling / Peter Schuller (A) – Porsche Carrera RS.
Nr.2. Maurizio Verini / Franco Rosetti (I) – Fiat Abarth 124.
Nr.4. Andrzej Jaroszewicz / Ryszard Żyszkowski (PL) – Fiat Abarth 124.
Nr.5. Walter Wruming / Walter Knar (A) – Porsche Carrera RS.
Nr.6. Fulvio Bacchelli / Bruno Scabini (I) – Fiat Abarth 124.
Nr.7. Atilla Ferjancz / Ferenc Iriczfalvi (H) – Alpine Renault A110.
Nr.8. Juan Pradera / Jose Bascaran (E) – Alpine Renault A110.
Nr.9. Bernard Dulcy / Jean Francois Baggary (F) – Porsche Carrera RS.
Nr.10. Heinz Schewe / Peter Peterson (D) – Porsche Carrera RS.
Nr.11. Iwan Nikolow / Ritchard Gruev (BG) – Bulgar Alpine A110.
Nr.12. Vasil Vasilev / Ivan Ivanov (BG) – Datsun 240Z.
Nr.13. Herbert Jelinek / Berhart Richter (A) – Porsche Carrera RS.
Klasa 9-13, grupa II.
Nr.14. Holger Bohne / Franz Moormann (D) – Opel Ascona 19 SR.
Nr.15. Günter Scheffel / Thomas Dartsch (D) – BMW 2002.
Nr.16. Hans Jelsdorf / Mogens Gilese (DK) – Opel Ascona 19 SR.
Nr.17. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski (PL) – Renault 17 Gordini.
Nr.18. Włodzimierz Dominowski / Marek Pawłowski (PL) – BMW 2002 Turbo.
Nr.19. Jussi Kynsilehto / Timo Putkonen (SF) – Ford Escort RS 1600.
Nr.20. Kurt Malmgren (S) / Krzysztof Czarnecki (PL) – Saab 99.
Nr.21. Gerhard Gottlieb / Roland Wiemann (D) – BMW 2002 Tii.
Nr.22. Andrzej Bielewicz / Tadeusz Hoppe (PL) – BMW 2002 Tii Touring.
Nr.23. Jens Schmidt / Hilde Schmidt (D) – BMW 2002 Ti Alpina.
Nr.24. Olof Dandanel /  ?  (S) – Saab 96 V4.
Klasa 9-13, grupa I.
Nr.26. Maciej Sowiński / Tadeusz Przybysz (PL) – BMW 2002 Tii.
Nr.27. Dieter Kirchhoff / Peter Junge (D) – BMW 2002 Tii.
Nr.28. Poul Weinreich / Holger Möller Nielsen (DK) – Opel Ascona 19 S.
Nr.29. Jorgen Binder / Niels Pedersen (DK) – Opel Manta 19 SR.
Nr.30. Morten Spiro / Yde Brauun (DK) – Mazda Rx 3 coupe.
Nr.31. Lelio Lattari (I) / Andrzej Martynkin (PL) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.32. Zbigniew Zapędowski / Andrzej Szofland (PL) – Fiat 125.
Nr.33. Ireneusz Kotte / Józef Gela (CDN) – AMC Pacer.
Nr.34. Hans Britth / Hans Andersson (S) – Ford Escort RS 2000.
Nr.35. Carl Syberg / Borge Pedersen (DK) – Opel Commodore GS/E.
Nr.36. Ewald Pauli (D) / Jacek Jurzak (PL) – BMW 2002 Tii.
Nr.37. Andrzej Niewiadomski / Janusz Kiljańczyk (PL) – BMW 2002 Tii.
Klasa 8, grupa II.
Nr.38. Stasis Brundza / Anatolij Brum (SU) – Moskwicz 412.
Nr.39. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny (PL) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.40. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.41. Kostitis Girdauskas / Algis Girdauskas (SU) – Łada 2103.
Nr.42. Ilia Czubrikow / Kiro Kirow (BG) – Renault 12 Gordini.
Nr.43. Janina Jedynak / Krystyna Nojszewska (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.44. Jakow Agiszew / Michaił Titow (SU) – Moskwicz 412.
Nr.45. Krzysztof Komornicki / Janusz Wojtyna (PL) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.46. Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm (PL) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.47. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski (PL) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.48. Anatolij Kozyrczikow / Galina Kozyrczikowa (SU) – Łada 2103.
Nr.49. Jozsef Foldes / Peter Dakai (H) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.50. Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk (PL) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.52. Andras Tar / Antal Lehoczky (H) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.55. Zoltan Hajduk / Laszlo Baak (H) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.56. Ryszard Plucha / Ryszard Falkowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.57. Dominik Mydlarski / Richard Bisanz (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.58. Tomasz Ciecierzyński / Jacek Różański (PL) – Polski Fiat 125p/MC.
Nr.59. Marian Bień / Andrzej Turczyński (PL) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.60. Tadeusz Dębowski / Krzysztof Szaykowski (PL) – Polski Fiat 125p.
Klasa 8, grupa I.
Nr.54. Georgi Georgijew / Toschko Toshev (BG) – Waz Żiguli 2103.
Nr.62. Krystyna Pyrkosz / Elżbieta Tereszczak (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.63. Andris Rejmanis / Andris Zwingiewicz (SU) – Łada 2103.
Nr.64. Jerzy Kobyliński / Ryszard Ryzel (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.65. Wolf Giese / Wolf Heing (D) – Opel Ascona 16.
Nr.66. Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.67. Göran Lagsäter / Lars Nortquist (S) – Saab 96 V4.
Nr.68. Tadeusz Maftyjewicz / Janusz Błaszkiewicz (PL) – Polski Fiat 125p/1500
Nr.69. Evert Vesstrom / Bernth Magnusson (S) – Toyota Celica.
Nr.70. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.71. Jens Esbensen / Orla Esbensen (DK) – Mazda 616.
Nr.72. Tadeusz Kudłaty / Zdzisław Nowak (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.73. Andrzej Dąbrowski / Leszek Borkowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.74. Włodzimierz Markowski / Wiesław Grabarczyk (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.75. Henryk Metych / Ryszard Bilewicz (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.76. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec (PL) – Polski Fiat 125.
Nr.77. Marek Karczewski / Jerzy Dyszy (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.78. Wojciech Noworyta / Jan Wróbel (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.79. Reichart Wesol / Dieter Junge (D) – VW Scirocco.
Klasa 7, grupa II.
Nr.25. Horst Hohlheimer / Rudolf Huber (D) – Fiat 128 Sport SL.
Nr.51. Ivan Tzarski / Luka Gartscheu (BG) – Waz Żiguli 2101.
Nr.80. Albin Śliski / Janusz Szajng (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.82. Marian Bublewicz / Henryk Mieczaniec (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.83. Andrzej Orłwski / Bogumił Targosz (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.84. Stefan Znamirowski / Henryk Pineles (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.85. Krystian Bielowski / Zdzisław Szafrański (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.86. Janusz Głąbiński / Jerzy Mentel (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.87. Henryk Podsiedlik / Zygmunt Janujowicz (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Klasa 7, grupa 1.
Nr.88. Janusz Dąbrowski / Zenon Keller (PL) – Fiat 128 Sport SL.
Nr.89. Helmut Brede / Christof Oldenburg (D) – Simca 1100 Ti.
Nr.90. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.91. Krzysztof Różewski / Andrzej Zembrzuski (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.94. Jens Ole Kristiansen / Marianne Pedersen (DK) – Ford Escort 1300.
Nr.97. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński (PL) – Renault R5 LS.
Nr.98. Krzysztof Janarek / Roman Pulchny (PL) – Fiat 124.
Klasa 5-6, grupa II.
Nr.99. Henryk Krakowczyk / Stefan Saliński (PL) – Wartburg 353.
Nr.100. Janusz Litwicki / Andrzej Pasiński (PL) – Polski Fiat 127p.
Nr.101. Ryszard Adamek / Andrzej Brzeziński (PL) – Polski Fiat 127p.
Nr.102. Henryk Mandera / Jerzy Sobczyk (PL) – Wartburg 353.
Nr.103. Horst Niebergall / Bernd Frommann (DDR) – Wartburg 353.
Klasa 5-6, gr.I.
Nr.105. Zbigniew Bieniewski / Maciej Furmankiewicz (PL) – Fiat 128 Sport.
Nr.106. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs (PL) – Polski Fiat 127p.
Nr.107. Klaus Dieter Schulze / Bernd von Nessen (DDR) – Wartburg 353.
Nr.108. Andrzej Świder / Stanisław Krystkiewicz (PL) – Polski Fiat 127p.
Nr.109. Egon Culmbacher / Erwin Härtwich (DDR) – Wartburg 353.
Nr.110. Wolfgang Schneider / Wilfried Hobusch (DDR) – Wartburg 353.
Nr.111. Andrzej Mielcarek / Paweł Tomaszewski (PL) – Polski Fiat 127p
Nr.112. Volker Beyer / Carl Ulrich Karsten (DDR) – Wartburg 353.
Klasa 3-4, grupa II.
Nr.113. Jerzy Udziela / Janusz Wysoczyński (PL) – Syrena 105 Lux.
Nr.115. Marek Oryński / Krzysztof Białka (PL) – Syrena 105.
Klasa 1-2, grupa II.
Nr.104. Zenon Chęciński / Zdzisław Horoński (PL) – Trabant 601.
Nr.117. Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak (PL) – Trabant 601.
Nr.118. Helmut Piehler / Klaus Riedel (DDR) – Trabant 601.
Nr.119. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (PL) – Trabant 601.
Nr.120. Franz Galle / Heinz Galle (DDR) – Trabant 601.
Nr.121. Wiesław Cygan / Tomasz Jordan (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.122. Hans Ullmann / Werner Lange (DDR) – Trabant 601.
Nr.123. Eberhard Asmus / Christian Meischner (DDR) – Trabant 601.
Nr.136. Janusz Szerla / Zdzisław Baran (PL) – Polski Fiat 126p.
Klasa 1-2, gr.I.
Nr.124. Marek Frankowicz / Jarosław Frankowicz (PL) – Polski Fiat 126p
Nr.125. Andrzej Grzegorzek / Jerzy Komraus (PL) – Trabant 601.
Nr.126. Marek Ryndak / Otto Tereszczak (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.127. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski (PL) – Trabant 601.
Nr.128. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk (PL) – Trabant 601.
Nr.129. Mieczysław Kleczek / Tadeusz Wąsik (PL) – Trabant 601.

Nr.130. Alojzy Orawiec / Rajmund Orzanna (PL) – Polski Fiat 126p.

Nr.131. Jerzy Mazur / Andrzej Kukurudza (PL) – Trabant 601

Grupa V.
Nr.132. Tadeusz Turczuk / Stanisław Turczuk (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.133. Zenon Charoński / Bogusław Grum (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.134. Tadeusz Fuglewicz / Waldemar Machnik (PL) – Polski Fiat 125p.

Błażej Krupa, Piotr Mystkowski i Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa, Piotr Mystkowski i Renault 17 Gordini.

35 Rajd Polski - 1975r

(Życie Warszawy)

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Nr.5. Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Nr.5. Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Nr.8. Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110,nr.9. Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

Nr.8. Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110,nr.9. Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

BMW 2002 Tii Touring załogi Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe.

BMW 2002 Tii Touring załogi Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe.

Jozsef Foldes i Peter Dakai – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Jozsef Foldes i Peter Dakai – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

35 Rajd Polski - 1975r

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Błażej Krupa podczas BT.

Błażej Krupa podczas BT.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

35 Rajd Polski - 1975r.

(Dziennik Polski 154 / 1975)

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

Fabryczne Fiaty 124 Abarth.

Fabryczne Fiaty 124 Abarth.

35 Rajd Polski - 1975r.

(Gazeta Olsztyńska 154 / 1975)

Błażej Krupa,Andrzej Jaroszewicz i Piotr Mystkowski.

Błażej Krupa,Andrzej Jaroszewicz i Piotr Mystkowski.

35 Rajd Polski - 1975r.

W tłumie m.in:Maciej Stawowiak, Ryszard Żyszkowski, Błażej Krupa, Marek Karczewski i Marek Pawłowski.

35 Rajd Polski - 1975r

Od lewej: Janina Jedynak, Karol Łosiak, Andrzej Jaroszewicz, Krystyna Nojszewska, Jan Czyżyk, Piotr Mystkowski, Maciej Stawowiak, Błażej Krupa, Marek Karczewski i Tomasz Ciecierzyński.

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

35 Rajd Polski - 1975r

(Kurier Polski 147 / 1975)

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

35 Rajd Polski - 1975r.

Ostatnie chwile przed startem.

35 Rajd Polski - 1975r.

Nr.14. Holger Bohne i Franz Moormann – Opel Ascona 19 SR, nr.17. Błażej Krupa I Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – BMW 2002 Tii.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – BMW 2002 Tii.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Ryszard Nowicki i Wojciech Schramm – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Ryszard Nowicki i Wojciech Schramm – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Göran Lagsäter i Lars Nortquist – Saab 96 V4.

Göran Lagsäter i Lars Nortquist – Saab 96 V4.

Andrzej Dąbrowski i Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Dąbrowski i Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

Iwan Nikolow i Ritscherd Gnuer – Bulgar Alpine A110.

Iwan Nikolow i Ritchard Gruev – Bulgar Alpine A110.

Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.

Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.

Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.

Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.

Holger Bohne i Franz Moormann – Opel Ascona 19 SR.

Holger Bohne i Franz Moormann – Opel Ascona 19 SR.

Günter Scheffel i Thomas Dartsch – BMW 2002.

Günter Scheffel i Thomas Dartsch – BMW 2002.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.

Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.

Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.

Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii Touring.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii Touring.

Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

Horst Hohlheimer i Rudolf Huber – Fiat 128 Sport SL.

Horst Hohlheimer i Rudolf Huber – Fiat 128 Sport SL.

Jorgen Binder i Niels Pedersen – Opel Manta 19 SR.

Jorgen Binder i Niels Pedersen – Opel Manta 19 SR.

Morten Spiro i Yde Brauun – Mazda Rx 3 coupe.

Morten Spiro i Yde Brauun – Mazda Rx 3 coupe.

Lelio Lattari i Andrzej Martynkin – Alfa Romeo 2000 GTV.

Lelio Lattari i Andrzej Martynkin – Alfa Romeo 2000 GTV.

Lelio Lattari i Andrzej Martynkin – Alfa Romeo 2000 GTV.

Lelio Lattari i Andrzej Martynkin – Alfa Romeo 2000 GTV.

Ireneusz Kotte i Józef Gela – AMC Pacer.

Ireneusz Kotte i Józef Gela – AMC Pacer.

Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.

Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.

Carl Syberg i Borge Pedersen – Opel Commodore GS/E.

Carl Syberg i Borge Pedersen – Opel Commodore GS/E.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Zenon Charoński i Bogusław Grum – Polski Fiat 125p.

Zenon Charoński i Bogusław Grum – Polski Fiat 125p.

35 Rajd Polski - 1975r

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Andras Tar i Antal Lehoczky – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Andras Tar i Antal Lehoczky – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Göran Lagsäter i Lars Nortquist – Saab 96 V4.

Göran Lagsäter i Lars Nortquist – Saab 96 V4.

Evert Vesstrom i Bernth Magnusson – Toyota Celica.

Evert Vesstrom i Bernth Magnusson – Toyota Celica.

Wolf Giese i Wolf Heing – Opel Ascona 16.

Wolf Giese i Wolf Heing – Opel Ascona 16.

Kostitis Girdauskas i Algis Girdauskas – Łada 2103.

Kostitis Girdauskas i Algis Girdauskas – Łada 2103.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Günter Scheffel i Thomas Dartsch – BMW 2002.

Günter Scheffel i Thomas Dartsch – BMW 2002.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Horst Niebergall i Bernd Frommann – Wartburg 353.

Horst Niebergall i Bernd Frommann – Wartburg 353.

Egon Culmbacher i Erwin Härtwich – Wartburg 353.

Egon Culmbacher i Erwin Härtwich – Wartburg 353.

Eberhard Asmus i Christian Meischner – Trabant 601.

Eberhard Asmus i Christian Meischner – Trabant 601.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Turbo.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Turbo.

Jorgen Binder i Niels Pedersen – Opel Manta 19 SR.

Jorgen Binder i Niels Pedersen – Opel Manta 19 SR.

35 Rajd Polski - 1975r

Janina Jedynak i Krystyna Nojszewska – Polski Fiat 125p/1500.

Janina Jedynak i Krystyna Nojszewska – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Anatolij Kozyrczikow i Galina Kozyrczikowa – Łada 2103.

Anatolij Kozyrczikow i Galina Kozyrczikowa – Łada 2103.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Turbo.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Turbo.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

35 Rajd Polski - 1975r

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii Touring.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii Touring.

Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

Dieter Kirchhoff i Peter Junge – BMW 2002 Tii.

Dieter Kirchhoff i Peter Junge – BMW 2002 Tii.

Marek Oryński i Krzysztof Białka – Syrena 105.

Marek Oryński i Krzysztof Białka – Syrena 105.

Franz Galle i Heinz Galle – Trabant 601.

Franz Galle i Heinz Galle – Trabant 601.

35 Rajd Polski - 1975r

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Iwan Nikolow i Ritscherd Gnuer – Bulgar Alpine A110.

Iwan Nikolow i Ritchard Gruev – Bulgar Alpine A110.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

Holger Bohne i Franz Moormann – Opel Ascona 19 SR.

Holger Bohne i Franz Moormann – Opel Ascona 19 SR.

Hans Jelsdorf i Mogens Gilese – Opel Ascona 19 SR.

Hans Jelsdorf i Mogens Gilese – Opel Ascona 19 SR.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

Olof Dandanel – Saab 96 V4.

Olof Dandanel – Saab 96 V4.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Horst Hohlheimer i Rudolf Huber – Fiat 128 Sport SL.

Horst Hohlheimer i Rudolf Huber – Fiat 128 Sport SL.

Lelio Lattari i Andrzej Martynkin – Alfa Romeo 2000 GTV.

Lelio Lattari i Andrzej Martynkin – Alfa Romeo 2000 GTV.

Carl Syberg i Borge Pedersen – Opel Commodore GS/E.

Carl Syberg i Borge Pedersen – Opel Commodore GS/E.

Ilia Czubrikow i Kiro Kirow – Renault 12 Gordini.

Ilia Czubrikow i Kiro Kirow – Renault 12 Gordini.

Kostitis Girdauskas i Algis Girdauskas – Łada 2103.

Kostitis Girdauskas i Algis Girdauskas – Łada 2103.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Anatolij Kozyrczikow i Galina Kozyrczikowa – Łada 2103.

Anatolij Kozyrczikow i Galina Kozyrczikowa – Łada 2103.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p.

Tadeusz Dębowski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p.

Krystyna Pyrkosz i Elżbieta Tereszczak – Polski Fiat 125p/1500.

Krystyna Pyrkosz i Elżbieta Tereszczak – Polski Fiat 125p/1500.

Wolf Giese i Wolf Heing – Opel Ascona 16.

Wolf Giese i Wolf Heing – Opel Ascona 16.

Jerzy Kobyliński i Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Kobyliński i Ryszard Ryzel – Polski Fiat 125p/1500.

Evert Vesstrom i Bernth Magnusson – Toyota Celica.

Evert Vesstrom i Bernth Magnusson – Toyota Celica.

Marek Karczewski i Jerzy Dyszy – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Jerzy Dyszy – Polski Fiat 125p/1500.

Albin Śliski i Janusz Szajng – Polski Fiat 125p/1300.

Albin Śliski i Janusz Szajng – Polski Fiat 125p/1300.

Henryk Metych i Ryszard Bilewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Henryk Metych i Ryszard Bilewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Stefan Znamirowski i Henryk Pineles – Polski Fiat 125p/1300.

Stefan Znamirowski i Henryk Pineles – Polski Fiat 125p/1300.

Ireneusz Kotte i Józef Gela – AMC Pacer.

Ireneusz Kotte i Józef Gela – AMC Pacer.

Jens Ole Kristiansen i Marianne Pedersen – Ford Escort 1300.

Jens Ole Kristiansen i Marianne Pedersen – Ford Escort 1300.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Horst Niebergall i Bernd Frommann – Wartburg 353.

Horst Niebergall i Bernd Frommann – Wartburg 353.

Zbigniew Bieniewski i Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.

Zbigniew Bieniewski i Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.

Zbigniew Bieniewski i Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.

Zbigniew Bieniewski i Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

35 Rajd Polski - 1975r

Egon Culmbacher i Erwin Härtwich – Wartburg 353.

Egon Culmbacher i Erwin Härtwich – Wartburg 353.

Helmut Piehler i Klaus Riedel – Trabant 601.

Helmut Piehler i Klaus Riedel – Trabant 601.

Hans Ullmann i Werner Lange – Trabant 601.

Hans Ullmann i Werner Lange – Trabant 601.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Ekipa sekcji młodych Automobilklubu Warszawskiego (od lewej): Andrzej Pajewski, Bogusław Kranz (w czapce), Krzysztof Kucharz (kuca), Zbigniew Urbański i Marek Kaczmarek (w czapce).

Ekipa sekcji młodych Automobilklubu Warszawskiego (od lewej): Andrzej Pajewski, Bogusław Kranz (w czapce), Krzysztof Kucharz (kuca), Zbigniew Urbański i Marek Kaczmarek (w czapce).

Reichart Wesol i Dieter Junge – VW Scirocco.

Reichart Wesol i Dieter Junge – VW Scirocco.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Zbigniew Bieniewski i Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.

Zbigniew Bieniewski i Maciej Furmankiewicz – Fiat 128 Sport.

Volker Beyer i Carl Ulrich Karsten – Wartburg 353.

Volker Beyer i Carl Ulrich Karsten – Wartburg 353.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Jerzy Udziela i Janusz Wysoczyński – Syrena 105 Lux.

Jerzy Udziela i Janusz Wysoczyński – Syrena 105 Lux.

Marek Ryndak i Otto Tereszczak – Polski Fiat 126p.

Marek Ryndak i Otto Tereszczak – Polski Fiat 126p.

Błażej Krupa I Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.   Włodzimierz Markowski i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p.   Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.   Iwan Nikolow i Ritscherd Gnuer – Bulgar Alpine A110.   Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.   Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.   Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.   Jerzy Dobrzański i Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1500.   Ilia Czubrikow i Kiro Kirow – Renault 12 Gordini.   Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.   Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.   Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.   Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.   Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.   Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.   Hans Jelsdorf i Mogens Gilese – Opel Ascona 19 SR.   Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.   Horst Hohlheimer i Rudolf Huber – Fiat 128 Sport SL.   Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.   Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.   Wolfgang Schneider i Wilfried Hobusch – Wartburg 353.

Błażej Krupa I Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Włodzimierz Markowski i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p.

Włodzimierz Markowski i Wiesław Grabarczyk – Polski Fiat 125p.

Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

Iwan Nikolow i Ritscherd Gnuer – Bulgar Alpine A110.

Iwan Nikolow i Ritchard Gruev – Bulgar Alpine A110.

Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.

Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.

Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.

Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Jerzy Dobrzański i Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Dobrzański i Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1500.Ilia Czubrikow i Kiro Kirow – Renault 12 Gordini.

Ilia Czubrikow i Kiro Kirow – Renault 12 Gordini.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Ciecierzyński i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

 Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.


Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.

Hans Jelsdorf i Mogens Gilese – Opel Ascona 19 SR.

Hans Jelsdorf i Mogens Gilese – Opel Ascona 19 SR.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Horst Hohlheimer i Rudolf Huber – Fiat 128 Sport SL.

Horst Hohlheimer i Rudolf Huber – Fiat 128 Sport SL.

Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.

Jussi Kynsilehto i Timo Putkonen – Ford Escort RS 1600.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Wolfgang Schneider i Wilfried Hobusch – Wartburg 353.

Wolfgang Schneider i Wilfried Hobusch – Wartburg 353.

35 Rajd Polski - 1975r

Karta oesu nr.30.

Piotr Mystkowski i Patrick Landon.

Piotr Mystkowski i Patrick Landon.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Renault 17 Gordini Błażeja Krupy.

Renault 17 Gordini Błażeja Krupy.

Tyle zostało z Renaulta 17 Gordini Błażeja Krupy.

Tyle zostało z Renaulta 17 Gordini Błażeja Krupy.

35 Rajd Polski - 1975r

Tyle zostało z Renaulta 17 Gordini Błażeja Krupy.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

35 Rajd Polski - 1975r

Błażej Krupa w rozmowie z mechanikiem i szefem zespołu.

Błażej Krupa w rozmowie z mechanikiem i szefem zespołu.

35 Rajd Polski - 1975r

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS.

Bernard Dulcy i Jean Francois Baggary – Porsche Carrera RS. (Rajdowiec 14 / 00)

Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.

Vasil Vasilev i Ivan Ivanov – Datsun 240Z.

Günter Scheffel i Thomas Dartsch – BMW 2002.

Günter Scheffel i Thomas Dartsch – BMW 2002.

Hans Jelsdorf i Mogens Gilese – Opel Ascona 19 SR.

Hans Jelsdorf i Mogens Gilese – Opel Ascona 19 SR.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Włodzimierz Dominowski i Marek Pawłowski – BMW 2002 Turbo.

Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.

Hans Britth i Hans Andersson – Ford Escort RS 2000.

Janusz Książkiewicz i Józef Ważny – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Janusz Książkiewicz i Józef Ważny – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Jerzy Dobrzański i Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Dobrzański i Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1500.

Ilia Czubrikow i Kiro Kirow – Renault 12 Gordini.

Ilia Czubrikow i Kiro Kirow – Renault 12 Gordini.

Janina Jedynak i Krystyna Nojszewska – Polski Fiat 125p/1500.

Janina Jedynak i Krystyna Nojszewska – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Krzysztof Komornicki i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Marian Bień i Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Wolf Giese i Wolf Heing – Opel Ascona 16.

Wolf Giese i Wolf Heing – Opel Ascona 16.

Reichart Wesol i Dieter Junge – VW Scirocco.

Reichart Wesol i Dieter Junge – VW Scirocco.

 Helmut Brede i Christof Oldenburg – Simca 1100 Ti.


Helmut Brede i Christof Oldenburg – Simca 1100 Ti.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

 Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

35 Rajd Polski - 1975r

 Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

Wolfgang Schneider i Wilfried Hobusch – Wartburg 353.

Wolfgang Schneider i Wilfried Hobusch – Wartburg 353.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Dominik Mydlarski i Richard Bisanz – Polski Fiat 125p/1500.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

35 Rajd Polski - 1975r.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Stasis Brundza i Anatolij Brum – Moskwicz 412.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Jerzy Landsberg i Marek Muszyński – Renault R5 LS.

Zwycięzcy rajdu.

Zwycięzcy rajdu.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski.

35 Rajd Polski - 1975r

(Przegląd Sportowy 135 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Słowo Polskie 155 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

(Sztandar Młodych 166 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Motor / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

Rajd Polski - 1975r

(Dziennik Bałtycki 155 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Express Wieczorny 153 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

(Sztandar Młodych 168 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Dziennik Ludowy 157 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Gazeta Olsztyńska 155 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Trybuna Ludu 161 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

(Wielka pięćdziesiątka)

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

(Trybuna Robotnicza 155 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Głos Pracy 166 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Życie Warszawy 161 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Gazeta Robotnicza 155 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

(Rajdowe kroniki)

35 Rajd Polski - 1975r

(Sztandar Młodych 147 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Trybuna Ludu 162 / 1975)

35 RAJD pOLSKI - 1975r


35 Rajd Polski - 1975r

(Pędzą samochody, mijają lata)

35 Rajd Polski - 1975r

(Kurier Polski 148 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Sportowiec)

35 Rajd Polski - 1975r

(Gazeta Olsztyńska 157 / 1975)

35 Rajd Polski - 1975r

(Express Ilustrowany 153 / 1975)

Rajd Polski - 1975r

Rajd Polski 1975r

Rajd Polski 1975r

35 Rajd Polski - 1975r

(Słowo Powszechne)

Wyniki (M.P).

Grupa 1, klasa 1-2.
1. Witold Kołder / Tomasz Stawowczyk (AP.Kraków) – Trabant 601.
Grupa 2, klasa 1-2.
1. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (Stomil Olsztyn) – Trabant 601.
Grupa 2, klasa 3-4.
1. Jerzy Udziela / Janusz Wysoczyński – Syrena 105 Lux.
2. Marek Oryński / Krzysztof Białka (AP.Kraków) – Syrena 105.
Grupa 2, klasa 7.
1. Marian Bublewicz / Henryk Mieczaniec (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1300.
2. ?
3. Andrzej Orłowski / Bogumił Targosz (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p.
Grupa 1, klasa 8.
1. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
2. ?
3. ?
4. Andrzej Witkowicz / Marek Rompel (AP.Krakowski) – Polski Fiat 125p.
Zespołowo.
1. Stomil Olsztyn.
Wystartowało 71 załóg, ukończyło 26.


Klaus Rüssling i Peter Schuller – Porsche Carrera RS.

Maurizio Verini i Franco Rosetti – Fiat Abarth 124.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Walter Wruming i Walter Knar – Porsche Carrera RS.

Fulvio Bacchelli i Bruno Scabini – Fiat Abarth 124.

Atilla Ferjancz i Ferenc Iriczfalvi – Alpine Renault A110.

Juan Pradera i Jose Bascaran – Alpine Renault A110.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 17 Gordini.

Andrzej Jaroszewicz i Ryszard Żyszkowski – Fiat Abarth 124.

Andrzej Bielewicz i Tadeusz Hoppe – BMW 2002 Tii Touring.

Jens Schmidt i Hilde Schmidt – BMW 2002 Ti Alpina.

Dieter Kirchhoff i Peter Junge – BMW 2002 Tii.

Marek Oryński i Krzysztof Białka – Syrena 105.

Franz Galle i Heinz Galle – Trabant 601.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl