Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1975 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 19 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 16-18.05.1975r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

19 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 16-18.05.1975r.

19 Rajd Dolnośląski - 1975r

Baza rajdu: Wrocław
Dystans: 908 km, w tym 23 odcinki specjalne (o łącznej długości 257,75 km) i 1 próba wyścigowa (69 km).
1. Etap
OS1 Skałka - Bogdaszowice 3.00 km. 16.05.1975r.
OS2 Chwaliszów - Świebodzice 5.50 km.
OS3 Michałkowa - Walim 6.00 km.
OS4 Walim - Rościszów 9.00 km.
OS5 Kamionki - Sokolec 10.00 km.
OS6 Wolibórz - Jodłownik 8.50 km.
OS7 Radków - Karłów 23.25 km.
OS8 Duszniki Zdrój - Zieleniec 18.50 km.
OS8 SW-1 Spalona - Poniatów - Mostowice - Spalona (3x23 km)  69.00 km.
OS9 Idzików - Sienna 7.00 km.
OS10 Lądek Zdrój - Złoty Stok 15.50 km.
OS11 Rościszów - Walim 9.00 km.
OS12 Walim - Michałkowa 6.00 km.
OS13 Świebodzice - Chwaliszów 5.50 km.
OS14 Męcinka - Pomocne 4.00 km.
OS15 Radzyń - Dziwiszów 6.00 km.
OS16 Stróżnica - Gruszków - Wojków 5.00 km.
OS17 Przełęcz Kowarska - Jarkowice 5.00 km.
OS18 Michałkowa - Walim 6.00 km. 17.05.1975r.
OS19 Walim - Rościszów 9.00 km.
OS20 Kamionki - Sokolec X 10.00 km.
OS21 Wolibórz - Jodłownik 8.50 km.
OS22 Świebodzice - Chwaliszów 5.50 km.
OS23 Bogdaszowice - Skałka 3.00 km.

19 Rajd Dolnośląski - 1975r

19 Rajd Dolnośląski - 1975r

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Lista startowa (częściowa-alfabetycznie)

Grupa V.
Stanisław Turczuk / Tadeusz Turczuk – Polski Fiat 125p/1600.
Klasa 9-13, grupa I.
Hans Brith / Z.Czarnecki – Ford Escort RS 2000.
Andrzej Skrzypek / Bogdan Otfinowski – BMW 2002 Ti.
Klasa 8, grupa II.
Nr.14. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.
Nr.15. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Janusz Książkiewicz / Józef Ważny – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Dominik Mydlarski / Ryszard Bisanz – Polski Fiat 125p/1600.
Klasa 8, grupa I.
Andrzej Dąbrowski / Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p.
Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p.
Klasa 7, grupa II.
Stefan Znamirowski / Tadeusz Babel – Fiat 128 Sport.
Klasa 7, grupa I.
Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault R5 LS.
Krzysztof Różewski / Adam Zembrzuski – Polski Fiat 125p.
Klasa 5-6, grupa II.
Stefan Saliński / Henryk Krakowczyk – Wartburg 353.
Klasa 5-6, grupa I.
Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 127p.
Klasa 3-4, grupa II.
Marek Oryński / Krzysztof Białka – Syrena 105.
Klasa 1-2, grupa II.
Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601.
Klasa 1-2, grupa I.
Marek Ryndak / Otto Tereszczak – Polski Fiat 126p.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski.

Błażej Krupa i Jerzy Dobrzański.

Błażej Krupa i Jerzy Dobrzański.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa.

Błażej Krupa.

19 Rajd Dolnośląski - 1975r

(Gazeta Olsztyńska 19.05.1975)

19 Rajd Dolnośląski - 1975r

(Motor 22 / 1975)

19 Rajd Dolnośląski - 1975r

(Pędzą samochody, mijają lata)

19 Rajd Dolnośląski - 1975r

Klasyfikacja generalna.

1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini.
2. Dominik Mydlarski / Ryszard Bisanz – Polski Fiat 125p/1600.
3. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny - Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
4. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.
5. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault R5 LS.
6. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak  - Polski Fiat 125p.
Wystartowało 76 załóg, ukończyło 50.

Wyniki.

Klasa 1-2, grupa I.
1. Marek Ryndak / Otto Tereszczak – Polski Fiat 126p. (Stomil Dębica)
Klasa 1-2, grupa II.
1. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601. (Stomil Olsztyn)
Klasa 3-4, grupa II.
1. Marek Oryński / Krzysztof Białka – Syrena 105. (AP.Kraków)
Klasa 5-6, grupa I.
1. Adam Masłowiec / Andrzej Białowąs – Polski Fiat 127p. (AP.Śląski)
Klasa 5-6, grupa II.
1. Stefan Saliński / Henryk Krakowczyk – Wartburg 353. (AP.Dolnośląski)
Klasa 7, grupa I.
1. Jerzy Landsberg / Marek Muszyński – Renault R5 LS. (AP.Warszawa)
2. Krzysztof Różewski / Adam Zembrzuski – Polski Fiat 125p. (AP.Poznań)
Klasa 7, grupa II.
1. Stefan Znamirowski / Tadeusz Babel – Fiat 128 Sport. (AP.Śląski)
Klasa 8, grupa I.
1. Marek Karczewski / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p.  (AP.Warszawa).
Klasa 8, grupa II.
1. Błażej Krupa / Piotr Mystkowski – Renault 12 Gordini. (Stomil Olsztyn)
2. Dominik Mydlarski / Ryszard Bisanz – Polski Fiat 125p/1600.
3. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
4. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Klasa 9-13, grupa I.
1. Hans Britth / Z.Czarnecki – Ford Escort RS 2000  (Szwecja / AP.Kraków).
2. Andrzej Skrzypek / Bogdan Otfinowski – BMW 2002 Ti.
Grupa V.
1. Stanisław Turczuk / Tadeusz Turczuk – Polski Fiat 125p/1600. (AP.Wrocław).

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl