Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1974 » Inne » 10 Rajd Kupały. 3 el.M.ok.Warszawskiego. 15-16.06.1974r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

10 Rajd Kupały. 3 el.M.ok.Warszawskiego. 15-16.06.1974r.

Rajd Kupały 197r

Lista zgłoszeń KJS. (częściowa).

Klasa 1-2.
Maciej Furmankiewicz / W.Sroczyński – Trabant 601.
Mariusz Grześkowiak – Polski Fiat 126p.
Janusz Nowak – Polski Fiat 126p.
Włodzimierz Pfeifer – Trabant 601.
Hanna Niewiadomska – Polski Fiat 126p.
Magdalena Rapacz – Trabant 601.
Piotr Wiencek – Trabant 601.
Artur Skwarzyński – Trabant 601.
Włodzimierz Pawluczuk – Trabant 601.
Klasa 3-4.
Dariusz Błaszczyk – Syrena 105.
Andrzej Mordzewski – Zastawa 750.
Jerzy Walentowicz – Syrena 104.
Janusz Kwietniewski – Syrena 104.
Zbigniew Malarz – Syrena 104.
Jerzy Substyk – Syrena 105.
Andrzej Szustkiewicz – Syrena 104.
Tomasz Skiba – Syrena 104.
Krzysztof Gwiazdowicz – Seat 850.
Lech Bocheński – Zastava 750.
Marian Winkowski – Syrena 104.
Daniel Frenkler – Syrena 104.
Klasa 5-6.
Andrzej Nowak – Wartburg 353.
Jerzy Lipiński – Wartburg 353.
Zbigniew Moniuszko – Polski Fiat 127p.
Tomasz Różycki – Wartburg 353.
Marek Kaniewski – Škoda 1000 MB.
Jerzy Kurzyna – Simca 1000 Rally.
Andrzej Dąbrowski – Wartburg 353.
Piotr Stelmasiak – Škoda 1000 MB.
Bogdan Stromski – Polski Fiat 127p.
Klasa 7.
Andrzej Janiszewski – Dacia 1300.
Tadeusz Buksowicz – Polski Fiat 125p
Andrzej Kosowicz – VW 1300.
Janusz Marzinek – Polski Fiat 125p.
Mirosław Dysiński – Polski Fiat 125p.
Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p.
Grzegorz Lewandowski – Polski Fiat 125p.
Sławomir Reuliński – Fiat 124.
Elżbieta Kociszewska – Polski Fiat 125p.
Klasa 8.
Tadeusz Dębowski – Polski Fiat 125p.
Marek Sawicki – Polski Fiat 125p.
Mirosław Madej – Polski Fiat 125p.
Marek Głuszek – Polski Fiat 125p.
Bogdan Walędzik – Polski Fiat 125p.
Janusz Andruszkiewicz – Polski Fiat 125p.
Jerzy Roo – Polski Fiat 125p.
Krzysztof Załuski – Polski Fiat 125p.
Klasa 9-13.
Anna Niewiadomska – BMW 1802.
Andrzej Zawieja – Alfa Romeo 2000.
Wiesław Czaplicki – Warszawa 203.

Wyniki. (okręgówka).

Klasa 1-2.
1.Włodzimierz Pawłowski – Trabant 601.
2.Tomasz Kokczyński – Polski Fiat 126p.
3.Andrzej Koper / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 126p.
4.Andrzej Nowicki / Ryszard Luciński – Trabant 601.
5.Maciej Furmankiewicz / Wiesław Sroczyński – Trabant 601.
Zbigniew Bieniewski – Trabant 601.
Klasa 3-4.
1.Andrzej Mordzewski – Zastava 750.
2.Krzysztof Gwiazdowicz – Seat 850.
3.Marek Socha – Syrena 104.
4.Marian Winkowski – Syrena 104.
Klasa 5-7.
1.Andrzej Janiszewski – Dacia 1300.
2.Grzegorz Lewandowski – Polski Fiat 125p/1300.
3.Bogdan Stromski / E.Borowczyk – Polski Fiat 127p.
4.Zbigniew Eysmont – Polski Fiat 127p
5.Jacek Kotowski – Renault 12 TL.
6.Jerzy Werner – Polski Fiat 125p/1300.
Klasa 8.
1.Tadeusz Dębowski – Polski Fiat 125p/1500.
2.Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak – Polski Fiat 125p.
3.Zbigniew Poniewski / Jan Staworzyński.

Puchar przechodni w rajdzie ogólnodostępnym i dla zawodników licencjonowanych zdobył Tadeusz Dębowski.

Wyniki. (KJS).

Klasa 1-2.
1.Włodzimierz Pawluczuk – Trabant 601.
2.Mariusz Grześkowiak – Polski Fiat 126p.
3.Artur Skwarzyński – Trabant 601.
4.Piotr Wiencek – Trabant 601.
5.Maciej Furmankiewicz – Trabant 601.
6.Magdalena Rapacz – Trabant 601.
Klasa 3-4.
1.Dariusz Błaszczyk – Syrena 105.
2.Andrzej Mordzewski – Zastava 750.
3.Krzysztof Gwiazdowicz – Seat 850.
4.Marek Socha – Syrena 104.
5.Jerzy Walentowicz – Syrena 104.
6.Lech Bocheński – Zastava 750.
7.Andrzej Szustkiewicz – Syrena 104.
8.Marian Winkowski – Syrena 104.
9.Janusz Kwietniewski – Syrena 104.
Klasa 5-6.
1.Tomasz Różycki – Wartburg 353.
2.Andrzej Dąbrowski – Wartburg 353.
3.Andrzej Nowak – Wartburg 353.
4.Piotr Stelmasiak – Škoda 1000 MB.
5.Jerzy Lipiński – Wartburg 353.
6.Bogdan Stromski – Polski Fiat 127p.
7.Zbigniew Eysmont – Polski Fiat 127p.
Klasa 7.
1.Andrzej Janiszewski – Dacia 1300.
2.Andrzej Kosowicz – VW 1300.
3.Mirosław Dysiński – Polski Fiat 125p.
4.Grzegorz Lewandowski – Polski Fiat 125p.
Klasa 7.
1.Tadeusz Buksowicz – Polski Fiat 125p.
2.Janusz Marzinek – Polski Fiat 125p.
3.Krzysztof Szymczak – Polski Fiat 125p.
4.Sławomir Bruliński – Fiat 124.
5.Elżbieta Kociszewska – Polski Fiat 125p.
Klasa 8.
1.Tadeusz Dębowski – Polski Fiat 125p.
2.Marek Sawicki – Polski Fiat 125p.
3.Mirosław Madej – Polski Fiat 125p.
4.Marek Głuszek – Polski Fiat 125p.
5.Bogdan Walendzik – Polski Fiat 125p.
6.Janusz Andruszkiewicz – Polski Fiat 125p.
7.Jerzy Roo – Polski Fiat 125p.
8.Krzysztof Załuski – Polski Fiat 125p.
Klasa 9-13.
1.Anna Niewiadomska – BMW 1802.
2.Andrzej Zawieja – Alfa Romeo 2000.
3.Wiesław Czaplicki – Warszawa 203.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl