Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1974 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 12 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 15-17.11.1974r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

12 Rajd Warszawski „Polskiego Fiata”. 5 eliminacja. 15-17.11.1974r.

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r.

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Lista startowa.

Klasa 1-2, gr.1.
Nr.1. Alojzy Orawiec / Rajmund Oczana (PL) – Trabant 601.
Nr.2. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski (PL) – Trabant 601.
Nr.3. Andrzej Grzegorzek / Damian Jone (PL) – Trabant 601.
Nr.4. Tomasz Kokczyński / Witold Bogusławski (PL) – Polski Fiat 126p.
Klasa 1-2, gr.2.
Nr.6. Włodzimierz Pawluczuk / Ryszard Falkowski (PL) – Trabant 601.
Nr.7. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (PL) – Trabant 601.
Nr.8. Hartmund Schwartz / Eberhard Hinze (DDR) – Trabant 601.
Nr.10. Ryszard Adamek / Tadeusz Foglewicz (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.12. Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak (PL) – Trabant 601.
Nr.13. Andrzej Klejna / Ryszard Sandlewski (PL) – Trabant 601.
Nr.14. Stanisław Fiedor / Stefan Antkiewicz (PL) – Trabant 601.
Klasa 3-4, gr.2.
Nr.15. Marek Ryndak / Ryszard Luciński (PL) – Syrena 104.
Nr.16. Zbigniew Baran / Jan Wodnicki (PL) – Syrena 104.
Nr.17. Adam Masłowiec / Krzysztof Piotrowski (PL) – Syrena 105.
Klasa 5-6, gr.1.
Nr.18. Zbigniew Poniewski / Jan Staworzyński (PL) – Polski Fiat 127p.
Nr.19. Jan Szewczyk / Marian Wloka (PL) – Polski Fiat 127p.
Nr.20. Andrzej Świder / Stanisław Krystkiewicz (PL) – Polski Fiat 127p.
Nr.21. Zbigniew Eysmont / Andrzej Świniarski (PL) – Polski Fiat 127p.
Nr.22. Volka Beyer / Karl Ulrich Karsten (DDR) – Wartburg 353.
Nr.23. Marek Rompel / Andrzej Witkowicz (PL) – Wartburg 353.
Nr.24. Klaus Dieter Schulze / Bernd von Nessen (DDR) – Wartburg 353.
Nr.25. Bartelharm / Niechelmann (DDR) – Wartburg 353.
Klasa 5-6, gr.2.
Nr.26. Henryk Mandera / Maciej Wisławski (PL) – Wartburg 353.
Nr.27. Herman Schonka / Jürgen Sparwald (DDR) – Wartburg 353.
Nr.28. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk (PL) – Wartburg 353.
Nr.29. Zbigniew Federowicz / Alojzy Durman (PL) – Wartburg 353.
Nr.30. Ryszard Kaszuba / Janusz Gładysz (PL) – Škoda S 100.
Klasa 7, gr.1.
Nr.31. Andrzej Drewniak / Joan Comsa (PL) – Dacia 1300.
Nr.32. Janusz Dąbrowski / Zenon Keller (PL) – Fiat 128 Sport SL.
Nr.33. Krystian Bielowski / Ryszard Dragon (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.34. Franciszek Aromiński / Andrzej Komorowski (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.35. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.36. Willibald Graul / Klaus Klingenberger (D) – NSU TT.
Nr.37. Grzegorz Lewandowski / Tomasz Śledziński (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.38. Andrzej Mielcarek / Krzysztof Różewski (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Klasa 7, gr.2.
Nr.39. Marian Bublewicz / Henryk Mieczaniec (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.40. Janusz Głąbiński / Henryk Kłoda (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.41. Gerhard Bedrich / Horst Künstler (DDR) – Waz Żiguli 2101.
Nr.42. Bogusław Grum / Zenon Charoński (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.43. Reinhardt Pauli / Norfried Hauffe (DDR) – Škoda 120.
Nr.44. Albin Śliski / Krzysztof Szaykowski (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.45. Jerzy Zdunek / Marek Derejski (PL) – Dacia 1300.
Klasa 8, gr.1.
Nr.46. Fridrich Karl Tuschy / Frichelm Gaupp (D) – Audi 80 GT.
Nr.47. Jugo Peters / Gerd Idel (D) – Alfa Romeo Giulia Super.
Nr.48. Wiesław Cygan / Stanisław Chrobak (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.49. Włodzimierz Markowski / Andrzej Martynkin (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.50. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.51. Tomasz Ciecierzyński / Piotr Mystkowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.52. Jerzy Kobyliński / Daniel Frenkler (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.53. Janina Jedynak / Irena Jaroszewicz (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.54. Karol Łosiak / Jeremi Doria Dernałowicz (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.55. Tadeusz Dębowski / Wojciech Hanc (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.56. Wolfgang Vogler / Hans Georg Fibel (D) – Audi 80 GT.
Nr.57. Janusz Kordusz /  ?  (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.58. Hans Britth (S) / Krzysztof Czarnecki (PL) – Fiat 124 Specjal T.
Nr.59. Tadeusz Kudłaty / Zdzisław Nowak (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.61. Marek Karczewski / Marek Pawłowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 8, gr.2.
Nr.62. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.63. Błażej Krupa / Jerzy Landsberg (PL) – Renault 12 Gordini.
Nr.64. Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.65. Marian Bień / Andrzej Turczyński (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.66. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.67. Evert Vesström / Berndt Magnusson (S) – Toyota Celica LT.
Nr.68. Bohdan Walknowski / Stanisław Paluch (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.69. Bengt Lundström / Fergus Sager (S) – Toyota Celica GT.
Nr.70. Robert Mucha / Ryszard Żyszkowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 9-13, grupa 1.
Nr.72. Reinhart Wesel / Dieter Junge (BZ) – BMW 2002.
Nr.73. Ewald Pauli (D) / Jacek Jurzak (PL) – BMW 2002 Tii.
Nr.75. Lelio Lattari / Marek Szramowski (PL) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.77. Zygmunt Chełstowski / Andrzej Kaczmarek (PL) – Volvo 144 S.
Nr.78. Henryk Ziemski / Wiesław Grabarczyk (PL) – BMW 2002 Ti.
Klasa 9-13, grupa 2.
Nr.81.  ?  /  ?  - BMW 2002 TI.
Nr.82. Wolfgang Neumann / Gerhard Gottlieb (BZ) – BMW 2002 Alpina.
Nr.83. Johannes Schnoor / Peter Diekmann (D) – BMW 2002.
Nr.84. Klaus Joachim Kleint / Günther Dederichs (D) – Ford Capri RS 2600.
Nr.85. Helfrich /  ?  (D) - BMW 2002 Ti.
Nr.87. Horst Rausch (D) / Jerzy Sypniewski (PL) – BMW 2002 Turbo.
Grupa 5 prototypy.
Nr.88. Zbigniew Dziadura / Leszek Borkowski (PL) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.89. Andrzej Jaroszewicz / Janusz Wojtyna (PL) – Polski Fiat 125p/1800.
Nr.90. Jerzy Bachtin / Jacek Różański (PL) – Polski Fiat 125p/1800.

Rajd Warszawski 1974r

Włodzimierz Pawluczuk i Ryszard Falkowski – Trabant 601.

Włodzimierz Pawluczuk i Ryszard Falkowski – Trabant 601.

Marek Ryndak i Ryszard Luciński – Syrena 104.

Marek Ryndak i Ryszard Luciński – Syrena 104.

Zbigniew Poniewski i Jan Staworzyński – Polski Fiat 127p.

Zbigniew Poniewski i Jan Staworzyński – Polski Fiat 127p.

Herman Schonka i Jürgen Sparwald – Wartburg 353.

Herman Schonka i Jürgen Sparwald – Wartburg 353.

Janusz Dąbrowski i Zenon Keller – Fiat 128 Sport SL.

Janusz Dąbrowski i Zenon Keller – Fiat 128 Sport SL.

Willibald Graul i Klaus Klingenberger – NSU TT.

Willibald Graul i Klaus Klingenberger – NSU TT.

Gerhard Bedrich i Horst Künstler – Waz Żiguli 2101.

Gerhard Bedrich i Horst Künstler – Waz Żiguli 2101.

Rajd Warszawski 1974-BT stadion Xlecia

BT na płycie stadionu X-lecia.

Gerhard Bedrich i Horst Künstler – Waz Żiguli 2101.

Gerhard Bedrich i Horst Künstler – Waz Żiguli 2101.

Reinhardt Pauli i Norfried Hauffe – Škoda 120.

Reinhardt Pauli i Norfried Hauffe – Škoda 120.

Albin Śliski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1300.

Albin Śliski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1300.

Jerzy Zdunek i Marek Derejski – Dacia 1300.

Jerzy Zdunek i Marek Derejski – Dacia 1300.

Fridrich Karl Tuschy i Frichelm Gaupp – Audi 80 GT.

Fridrich Karl Tuschy i Frichelm Gaupp – Audi 80 GT.

Jugo Peters i Gerd Idel – Alfa Romeo Giulia Super.

Jugo Peters i Gerd Idel – Alfa Romeo Giulia Super.

Jugo Peters i Gerd Idel – Alfa Romeo Giulia Super.

Jugo Peters i Gerd Idel – Alfa Romeo Giulia Super.

Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski – Polski Fiat 126p.

Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski – Polski Fiat 126p.

Nr.10. Ryszard Adamek i Tadeusz Foglewicz – Polski Fiat 126p, nr.12. Andrzej Lubiak i Marek Szczepaniak – Trabant 601.

Nr.10. Ryszard Adamek i Tadeusz Foglewicz – Polski Fiat 126p, nr.12. Andrzej Lubiak i Marek Szczepaniak – Trabant 601.

Marek Ryndak i Ryszard Luciński – Syrena 104.

Marek Ryndak i Ryszard Luciński – Syrena 104.

Nr.24. Klaus Dieter Schulze i Bernd von Nessen, nr.23. Marek Rompel i Andrzej Witkowicz – Wartburgi 353.

Nr.24. Klaus Dieter Schulze i Bernd von Nessen, nr.23. Marek Rompel i Andrzej Witkowicz – Wartburgi 353.

Nr.27. Herman Schonka i Jürgen Sparwald – Wartburg 353, nr.4. Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski – Polski Fiat 126p.

Nr.27. Herman Schonka i Jürgen Sparwald – Wartburg 353, nr.4. Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski – Polski Fiat 126p.

Nr.56. Wolfgang Vogler i Hans Georg Fibel – Audi 80 GT, nr.78. Henryk Ziemski i Wiesław Grabarczyk – BMW 2002 Ti.

Nr.56. Wolfgang Vogler i Hans Georg Fibel – Audi 80 GT, nr.78. Henryk Ziemski i Wiesław Grabarczyk – BMW 2002 Ti.

Wolfgang Vogler i Hans Georg Fibel – Audi 80 GT.

Wolfgang Vogler i Hans Georg Fibel – Audi 80 GT.

Rajd Warszawski 1974r

Obsługa parku ferme.

Nr.56. Wolfgang Vogler i Hans Georg Fibel – Audi 80 GT, nr.55. Tadeusz Dębowski i Wojciech Hanc – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.56. Wolfgang Vogler i Hans Georg Fibel – Audi 80 GT, nr.55. Tadeusz Dębowski i Wojciech Hanc – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.58. Hans Britth i Krzysztof Czarnecki – Fiat 124 Specjal T, nr.59. Tadeusz Kudłaty i Zdzisław Nowak – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.58. Hans Britth i Krzysztof Czarnecki – Fiat 124 Specjal T, nr.59. Tadeusz Kudłaty i Zdzisław Nowak – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.58. Hans Britth i Krzysztof Czarnecki – Fiat 124 Specjal T, nr.64. Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.58. Hans Britth i Krzysztof Czarnecki – Fiat 124 Specjal T, nr.64. Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/1500.

Hans Britth i Krzysztof Czarnecki – Fiat 124 Specjal T.

Hans Britth i Krzysztof Czarnecki – Fiat 124 Specjal T.

Hans Britth i Krzysztof Czarnecki – Fiat 124 Specjal T.

Hans Britth i Krzysztof Czarnecki – Fiat 124 Specjal T.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Nr.63. Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini, nr.64. Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.63. Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini, nr.64. Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/1500.

Evert Vesström i Berndt Magnusson – Toyota Celica LT.

Evert Vesström i Berndt Magnusson – Toyota Celica LT.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Evert Vesström i Berndt Magnusson – Toyota Celica LT.

Evert Vesström i Berndt Magnusson – Toyota Celica LT.

Nr.67. Evert Vesström i Berndt Magnusson – Toyota Celica LT, nr.68. Bohdan Walknowski i Stanisław Paluch – Polski Fiat 125p/1500.

Nr.67. Evert Vesström i Berndt Magnusson – Toyota Celica LT, nr.68. Bohdan Walknowski i Stanisław Paluch – Polski Fiat 125p/1500.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – BMW 2002 Tii.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – BMW 2002 Tii.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – BMW 2002 Tii.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – BMW 2002 Tii.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – BMW 2002 Tii.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – BMW 2002 Tii.

Lelio Lattari i Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.

Lelio Lattari i Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.

BMW 2002 Alpina.

BMW 2002 Alpina.

Wolfgang Neumann i Gerhard Gottlieb – BMW 2002 Alpina.

Wolfgang Neumann i Gerhard Gottlieb – BMW 2002 Alpina.

BMW 2002 Alpina

BMW 2002 Alpina.

Johannes Schnoor i Peter Diekmann – BMW 2002.

Johannes Schnoor i Peter Diekmann – BMW 2002.

Klaus Joachim Kleint i Günther Dederichs – Ford Capri RS 2600.

Klaus Joachim Kleint i Günther Dederichs – Ford Capri RS 2600.

Klaus Joachim Kleint i Günther Dederichs – Ford Capri RS 2600.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo.

Rajd Warszawski 1974r

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo.

Zbigniew Dziadura i Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Zbigniew Dziadura i Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Nr.89. Andrzej Jaroszewicz i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1800, nr.88. Zbigniew Dziadura i Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo

Nr.89. Andrzej Jaroszewicz i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1800, nr.88. Zbigniew Dziadura i Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Andrzej Jaroszewicz i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1800.

Andrzej Jaroszewicz i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1800.

Nr.87. Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo, nr.88. Zbigniew Dziadura i Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Nr.87. Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo, nr.88. Zbigniew Dziadura i Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski – Polski Fiat 126p

Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski – Polski Fiat 126p

Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski – Polski Fiat 126p.

Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski – Polski Fiat 126p.

Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski – Polski Fiat 126p.

Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski – Polski Fiat 126p.

Andrzej Radecki i Zygmunt Domagalski – Trabant 601.

Andrzej Radecki i Zygmunt Domagalski – Trabant 601.

Marek Ryndak i Ryszard Luciński – Syrena 104.

Marek Ryndak i Ryszard Luciński – Syrena 104.

Ryszard Kaszuba i Janusz Gładysz – Škoda S 100.

Ryszard Kaszuba i Janusz Gładysz – Škoda S 100.

Andrzej Drewniak i Joan Comsa – Dacia 1300.

Andrzej Drewniak i Joan Comsa – Dacia 1300.

Andrzej Drewniak i Joan Comsa – Dacia 1300.

Andrzej Drewniak i Joan Comsa – Dacia 1300.

Janusz Dąbrowski i Zenon Keller – Fiat 128 Sport SL.

Janusz Dąbrowski i Zenon Keller – Fiat 128 Sport SL.

Marian Bublewicz i Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1300.

Marian Bublewicz i Henryk Mieczaniec – Polski Fiat 125p/1300.

Albin Śliski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1300.

Albin Śliski i Krzysztof Szaykowski - Polski Fiat 125p/1300.

Fridrich Karl Tuschy i Frichelm Gaupp – Audi 80 GT.

Fridrich Karl Tuschy i Frichelm Gaupp – Audi 80 GT.

Fridrich Karl Tuschy i Frichelm Gaupp – Audi 80 GT.

Fridrich Karl Tuschy i Frichelm Gaupp – Audi 80 GT.

Janina Jedynak i Irena Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Janina Jedynak i Irena Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Evert Vesström i Berndt Magnusson – Toyota Celica LT.

Evert Vesström i Berndt Magnusson – Toyota Celica LT.

Bengt Lundström i Fergus Sager – Toyota Celica GT.

Bengt Lundström i Fergus Sager – Toyota Celica GT.

Robert Mucha i Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Robert Mucha i Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Robert Mucha i Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Robert Mucha i Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Robert Mucha i Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Robert Mucha i Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Lelio Lattari i Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.

Lelio Lattari i Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.

BMW 2002 Ti.

BMW 2002 Ti.

Klaus Joachim Kleint i Günther Dederichs – Ford Capri RS 2600.

Klaus Joachim Kleint i Günther Dederichs – Ford Capri RS 2600.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo.

Andrzej Jaroszewicz i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1800.

Andrzej Jaroszewicz i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1800.

Andrzej Jaroszewicz i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1800.

Andrzej Jaroszewicz i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1800.

Andrzej Jaroszewicz i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1800.

Andrzej Jaroszewicz i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1800.

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Polski Fiat 126p załogi Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski.

Polski Fiat 126p załogi Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski.

Herman Schonka i Jürgen Sparwald – Wartburg 353.

Herman Schonka i Jürgen Sparwald – Wartburg 353.

Franciszek Aromiński i Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1300.

Franciszek Aromiński i Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1300.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/1500.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/1500.

Bengt Lundström i Fergus Sager – Toyota Celica GT.

Bengt Lundström i Fergus Sager – Toyota Celica GT.

BMW 2002 Turbo

BMW 2002 Turbo.

Polski Fiat 125p/1800 proto

Polski Fiat 125p/1800 proto.

Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski – Polski Fiat 126p.

Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski – Polski Fiat 126p.

Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski – Polski Fiat 126p.

Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski – Polski Fiat 126p.

Marek Karczewski i Marek Pawłowski.

Marek Karczewski i Marek Pawłowski.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg.

Andrzej Jaroszewicz

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jan Czyżyk, Lelio Lattari i Maciej Stawowiak.

Jan Czyżyk, Lelio Lattari i Maciej Stawowiak.

Renault 12 Gordini załogi Błażej Krupa i Jerzy Landsberg.

Renault 12 Gordini załogi Błażej Krupa i Jerzy Landsberg.

Janina Jedynak i Irena Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Janina Jedynak i Irena Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/1500.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/1500.

Renault 12 Gordini załogi Błażej Krupa i Jerzy Landsberg.

Renault 12 Gordini załogi Błażej Krupa i Jerzy Landsberg.

Klaus Joachim Kleint i Günther Dederichs – Ford Capri RS 2600.

Klaus Joachim Kleint i Günther Dederichs – Ford Capri RS 2600.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/1500.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Jaroszewicz i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1800.

Andrzej Jaroszewicz i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1800.

Marek Karczewski i Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Jaroszewicz i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1800.

Andrzej Jaroszewicz i Janusz Wojtyna – Polski Fiat 125p/1800.

Nr.7. Andrzej Radecki i Zygmunt Domagalski, nr.8. Hartmund Schwartz i Eberhard Hinze – Trabanty 601.

Nr.7. Andrzej Radecki i Zygmunt Domagalski, nr.8. Hartmund Schwartz i Eberhard Hinze – Trabanty 601.

Nr.44. Albin Śliski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1300, nr.18. Zbigniew Poniewski i Jan Staworzyński – Polski Fiat 127p.

Nr.44. Albin Śliski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1300, nr.18. Zbigniew Poniewski i Jan Staworzyński – Polski Fiat 127p.

Marek Karczewski i Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski.

Nr.66. Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500, nr.77. Zygmunt Chełstowski i Andrzej Kaczmarek – Volvo 144 S.

Nr.66. Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500, nr.77. Zygmunt Chełstowski i Andrzej Kaczmarek – Volvo 144 S.

Klaus Joachim Kleint i Günther Dederichs – Ford Capri RS 2600.

Klaus Joachim Kleint i Günther Dederichs – Ford Capri RS 2600.

Marek Karczewski i Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.

Johannes Schnoor i Peter Diekmann – BMW 2002.

Johannes Schnoor i Peter Diekmann – BMW 2002.

Serwis OBR

Serwis OBRu w akcji.

Polski Fiat 126p załogi Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski.

Polski Fiat 126p załogi Tomasz Kokczyński i Witold Bogusławski.

Škoda S 100 załogi Ryszard Kaszuba i Janusz Gładysz.

Škoda S 100 załogi Ryszard Kaszuba i Janusz Gładysz.

Ryszard Adamek i Tadeusz Foglewicz – Polski Fiat 126p.

Ryszard Adamek i Tadeusz Foglewicz – Polski Fiat 126p.

Janina Jedynak i Irena Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Janina Jedynak i Irena Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Lelio Lattari i Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV i Marek Varisella.  (Rajdowiec 1 / 99)

Lelio Lattari i Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV i Marek Varisella.  (Rajdowiec 1 / 99)

Marek Karczewski i Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Franciszek Aromiński i Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1300.

Franciszek Aromiński i Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1300.

Andrzej Radecki i Zygmunt Domagalski – Trabant 601.

Andrzej Radecki i Zygmunt Domagalski – Trabant 601.

Franciszek Aromiński i Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1300.

Franciszek Aromiński i Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1300.

Andrzej Radecki i Zygmunt Domagalski – Trabant 601.

Andrzej Radecki i Zygmunt Domagalski – Trabant 601.

Ryszard Adamek i Tadeusz Foglewicz – Polski Fiat 126p.

Ryszard Adamek i Tadeusz Foglewicz – Polski Fiat 126p.

Stanisław Fiedor i Stefan Antkiewicz – Trabant 601.

Stanisław Fiedor i Stefan Antkiewicz – Trabant 601.

Hartmund Schwartz i Eberhard Hinze – Trabant 601.

Hartmund Schwartz i Eberhard Hinze – Trabant 601.

Adam Masłowiec i Krzysztof Piotrowski – Syrena 105.

Adam Masłowiec i Krzysztof Piotrowski – Syrena 105.

Klaus Dieter Schulze i Bernd von Nessen – Wartburg 353.

Klaus Dieter Schulze i Bernd von Nessen – Wartburg 353.

Rajd Warszawski 1974r

Alfa Romeo Giulia Super niemieckiej załogi Jugo Peters i Gerd Idel.

Alfa Romeo Giulia Super niemieckiej załogi Jugo Peters i Gerd Idel.

Rajd Warszawski 1974r

Niemiecki serwis

Serwis niemiecki.

Rajd Warszawski 1974r

Trabant 601 załogi Andrzej Radecki i Zygmunt Domagalski.

Trabant 601 załogi Andrzej Radecki i Zygmunt Domagalski.

Rajd Warszawski 1974r

Bohdan Walknowski i Stanisław Paluch – Polski Fiat 125p/1500.

Bohdan Walknowski i Stanisław Paluch – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Warszawski 1974r

Waz Żiguli 2101 załogi NRD Gerhard Bedrich i Horst Kunstler.

Waz Żiguli 2101 załogi NRD Gerhard Bedrich i Horst Kunstler.

Rajd Warszawski 1974r

BMW 2002 Alpina zachodnioberlińskiej załogi Wolfgang Neumann i Gerhard Gottlieb.

BMW 2002 Alpina zachodnioberlińskiej załogi Wolfgang Neumann i Gerhard Gottlieb.

Rajd Warszawski 1974r

Waz Żiguli 2101 załogi NRD Gerhard Bedrich i Horst Kunstler.

Waz Żiguli 2101 załogi NRD Gerhard Bedrich i Horst Kunstler.

Rajd Warszawski 1974r

Wartburg 353 załogi NRD Volka Beyer i Karl Ulrich Karsten.

Wartburg 353 załogi NRD Volka Beyer i Karl Ulrich Karsten.

Rajd Warszawski 1974r

Jan Bronikowski

Komandor rajdu Jan Bronikowski.

Zwycięzcy rajdu Horst Rausch i Jerzy Sypniewski.

Zwycięzcy rajdu Horst Rausch i Jerzy Sypniewski.

Włodzimierz Markowski i Andrzej Martynkin.

Włodzimierz Markowski i Andrzej Martynkin.

Rajd Warszawski 1974r

Włodzimierz Markowski.

Włodzimierz Markowski.

Rajd Warszawski 1974r

(Motor / 1974)

Wartburg 353 załogi NRD Herman Schonka i Jürgen Sparwald.

Wartburg 353 załogi NRD Herman Schonka i Jürgen Sparwald.

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Rajd Warszawski 1974r

Wartburg 353 załogi NRD Herman Schonka i Jürgen Sparwald.

Wartburg 353 załogi NRD Herman Schonka i Jürgen Sparwald.

Rajd Warszawski 1974r

Wartburg 353 załogi NRD Barthelmarm i Nichelmann.

Wartburg 353 załogi NRD Barthelmarm i Nichelmann.

BMW 2002 zachodnioberlińskiej załogi Reinhard Wesel i Dieter Junge.

BMW 2002 zachodnioberlińskiej załogi Reinhard Wesel i Dieter Junge.

Wartburg 353 załogi NRD Barthelmarm i Nichelmann.

Wartburg 353 załogi NRD Barthelmarm i Nichelmann.

Trabant 601 załogi Hartmud Schwartz i Eberhard Hinze.

Trabant 601 załogi Hartmud Schwartz i Eberhard Hinze.

Załogi NRD pakują się do domu.

Załogi NRD pakują się do domu.

BMW 2002

BMW 2002.

BMW 2002 Alpina zachodnioberlińskiej załogi Wolfgang Neumann i Gerhard Gottlieb.

BMW 2002 Alpina zachodnioberlińskiej załogi Wolfgang Neumann i Gerhard Gottlieb.

Polski Fiat 125p załogi Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec.

Polski Fiat 125p załogi Włodzimierz Groblewski i Januariusz Czerwoniec.

Trabant 601 załogi Stanisław Fiedor i Stefan Antkiewicz.

Trabant 601 załogi Stanisław Fiedor i Stefan Antkiewicz.

Wartburg 353 załogi NRD Volka Beyer i Karl Ulrich Karsten.

Wartburg 353 załogi NRD Volka Beyer i Karl Ulrich Karsten.

Wartburg 353 załogi NRD Klaus Dieter Schulze i Bernd von Nessen.

Wartburg 353 załogi NRD Klaus Dieter Schulze i Bernd von Nessen.

BMW 2002.

BMW 2002.

Polski Fiat 125p załogi Albin Śliski i Krzysztof Szaykowski.

Polski Fiat 125p załogi Albin Śliski i Krzysztof Szaykowski.

Fabryczny Polski Fiat 125p.

Fabryczny Polski Fiat 125p.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy po spotkaniu z Polskim Fiatem 125p Marka Karczewskiego.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy po spotkaniu z PF125p Marka Karczewskiego.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Renault 12 Gordini Błażeja Krupy.

Klasyfikacja generalna.

1. Horst Rausch / Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo.  1h50:40,5
2. Klaus Joachim Kleint / Günther Dederichs – Ford Capri RS.  1h50:51,3
3. Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.  1h52:15,1
4. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.  1h54:01,0
5. Henryk Mandera / Maciej Wisławski – Wartburg 353.  1h58:08,4
6. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Wartburg 353.  1h58:50,8
7. Marian Bień / Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/1500.  1h59:00,6
8. Bengt Lundström / Fergus Sager – Toyota Celica GT.
9. Henryk Ziemski / Wiesław Grabarczyk – BMW 2002 Ti.
10.Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk – Polski Fiat 125 P / 1500.
Wystartowało 79 załóg, ukończyło 54.

Wyniki.

Klasa 1-2, grupa 1.
1.Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski – Trabant 601.  2h36:07,8
2.Ryszard Adamek / Tadeusz Foglewicz – Polski Fiat 126 P.
3.Andrzej Grzegorzek / Damian Jone – Trabant 601.                
Klasa 1-2, grupa 2.
1.Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601.  2h13:24,1              
Klasa 3-4, grupa 2.
1.Adam Masłowiec / Krzysztof Piotrowski – Syrena 105.  2h42:18,4
2.Marek Ryndak / Ryszard Luciński – Syrena 104.                
Klasa 5-6, grupa 1.
1.Volker Beyer / Carl Ulrich Karsten – Wartburg 353.  2h04:41,7
2.Klaus Dieter Schulze / Bernd von Nessen – Wartburg 353. 
3.Marek Rompel / Andrzej Witkowicz – Wartburg 353.              
Klasa 5-6, grupa 2.
1.Henryk Mandera / Maciej Wisławski – Wartburg 353.
2.Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Wartburg 353.                  
Klasa 7, grupa 1.
1.Franciszek Aromiński / Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1300.  2h05:45,8
2.Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1300.
3.Andrzej Mielcarek / Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p/1300.
4.Grzegorz Lewandowski / Tomasz Śledziński – Polski Fiat 125p/1300.                    
Klasa 7, grupa 2.
1.Albin Śliski / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1300.  2h06:29,4
2.Janusz Głąbiński / Henryk Kłoda – Polski Fiat 125p/1300.
3.Bogusław Grum / Zenon Charoński – Polski Fiat 125p/1300.                    
Klasa 8, grupa 1.
1.Włodzimierz Markowski / Andrzej Martynkin – Polski Fiat 125p/1500.  2h03:03,3
2.Tadeusz Dębowski / Wojciech Hanc – Polski Fiat 125p/1500.
3.Marek Karczewski / Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.                      
Klasa 8, grupa 2.
1.Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.
2.Marian Bień / Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/1500.
3.Bengt Lundström / Fergus Sager – Toyota Celica GT.                   
Klasa 9-13, grupa 1.
1.Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.
2.Ewald Pauli / Jacek Jurzak – BMW 2002 Ti.
3.Henryk Ziemski / Wiesław Grabarczyk – BMW 2002 Ti.                      
Klasa 9-13, grupa 2.
1.Horst Rausch / Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo.
2.Klaus Joachim Kleint / Günther Dederichs – Ford Capri RS 2600.
3.W.Neuman / G.Gottlieb – BMW 2002.

Klasyfikacja generalna.

1. Horst Rausch / Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo. 1h50:40,5

2. Klaus Joachim Kleint / Günther Dederichs – Ford Capri RS. 1h50:51,3

3. Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV. 1h52:15,1

4. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500. 1h54:01,0

5. Henryk Mandera / Maciej Wisławski – Wartburg 353. 1h58:08,4

6. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Wartburg 353. 1h58:50,8

7. Marian Bień / Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/1500. 1h59:00,6

8. Bengt Lundström / Fergus Sager – Toyota Celica GT.

9. Henryk Ziemski / Wiesław Grabarczyk – BMW 2002 Ti.

10.Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk – Polski Fiat 125 P / 1500.

Wystartowało 79 załóg, ukończyło 54.

Wyniki.

Klasa 1-2, grupa 1.

1. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski – Trabant 601. 2h36:07,8

2. Ryszard Adamek / Tadeusz Foglewicz – Polski Fiat 126 P.

3. Andrzej Grzegorzek / Damian Jone – Trabant 601.

Klasa 1-2, grupa 2.

1. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601. 2h13:24,1

Klasa 3-4, grupa 2.

1. Adam Masłowiec / Krzysztof Piotrowski – Syrena 105. 2h42:18,4

2. Marek Ryndak / Ryszard Luciński – Syrena 104.

Klasa 5-6, grupa 1.

1. Volker Beyer / Carl Ulrich Karsten – Wartburg 353. 2h04:41,7

2. Klaus Dieter Schulze / Bernd von Nessen – Wartburg 353.

3. Marek Rompel / Andrzej Witkowicz – Wartburg 353.

Klasa 5-6, grupa 2.

1. Henryk Mandera / Maciej Wisławski – Wartburg 353.

2. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Wartburg 353.

Klasa 7, grupa 1.

1. Franciszek Aromiński / Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1300. 2h05:45,8

2. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1300.

3. Andrzej Mielcarek / Krzysztof Różewski – Polski Fiat 125p/1300.

4. Grzegorz Lewandowski / Tomasz Śledziński – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 7, grupa 2.

1. Albin Śliski / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1300. 2h06:29,4

2. Janusz Głąbiński / Henryk Kłoda – Polski Fiat 125p/1300.

3. Bogusław Grum / Zenon Charoński – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 8, grupa 1.

1. Włodzimierz Markowski / Andrzej Martynkin – Polski Fiat 125p/1500. 2h03:03,3

2. Tadeusz Dębowski / Wojciech Hanc – Polski Fiat 125p/1500.

3. Marek Karczewski / Marek Pawłowski – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 8, grupa 2.

1. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

2. Marian Bień / Andrzej Turczyński – Polski Fiat 125p/1500.

3. Bengt Lundström / Fergus Sager – Toyota Celica GT.

Klasa 9-13, grupa 1.

1. Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.

2. Ewald Pauli / Jacek Jurzak – BMW 2002 Ti.

3. Henryk Ziemski / Wiesław Grabarczyk – BMW 2002 Ti.

Klasa 9-13, grupa 2.

1. Horst Rausch / Jerzy Sypniewski – BMW 2002 Turbo.

2. Klaus Joachim Kleint / Günther Dederichs – Ford Capri RS 2600.

3. W.Neuman / G.Gottlieb – BMW 2002.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl