Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1974 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 34 Rajd Polski. 3 eliminacja. 12-14.07.1974r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

34 Rajd Polski. 3 eliminacja. 12-14.07.1974r.

34 Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 197r

Fabryczny zespół Wartburga - rajdówka i serwisówka.

Rajd Polski 1974r.

Treningowa Toyota Carina duńczyków.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

BMW 2002 Alpina załogi Janusz Wojtyna i Marek Muszyński.

Rajd Polski 1974r

Wartburg 353 Rally.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Renault 12 Gordini bułgarskiej załogi Ilia Czubrikov i Atanas Taskov.

Rajd Polski 1974r.

Polski Fiat 125p/Monte Carlo załogi Ryszard Żyszkowski i Andrzej Zembrzuski.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Treningowa Škoda 120 Rally bułgarów.

Rajd Polski 1974r

Opel Ascona duńskiej załogi Jorgen Binder i Paul Andreasen.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Renault 12 Gordini bułgarskiej załogi Ilia Czubrikov i Atanas Taskov.

Rajd Polski 1974r.

BMW 2002 Ti załogi RFN Dieter Kirchhoff i Peter Junge.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Andrzej Dąbrowski.

Rajd Polski 1974r.

Rajd Polski 1974r

Syrena 104 załogi Marek Ryndak i Czesław Gawlak.

Rajd Polski 1974r.

Polski Fiat 125p/1500 załogi Marek Karczewski i Piotr Dąbrowski.

Rajd Polski 1974r

Trabant 601 załogi Andrzej Nowicki i Ryszard Luciński.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Bulgaralpine A110 bułgarskiej załogi Radoslav Petkov i Petko Petkov.

Rajd Polski 1974r

Alfa Romeo 2000 GTV załogi Lelio Lattari i Marek Szramowski.

Rajd Polski 1974r

BMW 2002 Alpina załogi Janusz Wojtyna i Marek Muszyński.

Rajd Polski 1974r

Harmonogram
OS1 SG-1 Targanice - Kocierz 4.00 km 12. 7. 1974 17:29
OS1 Zawoja - Zubrzyca Górna 8.60 km  18:45 anulowano
OS2 Wysoka - Jordanów 3.00 km  19:33 anulowano
OS3 Węglówka - Kasina Wielka 11.60 km  20:16
OS4 Gruszów - Zagórzany Górne 6.80 km  21:05
OS5 Gródek n.Dunajcem - Dąbrowa 11.10 km  22:36
OS6 Iwkowa - Tymowa 5.60 km  23:11
OS7 Żegocina - Młynne 7.20 km  23:40
OS8 Limanowa - Zbludza 14.00 km  ?
OS9 Roztoka Wielka - Berest 10.10 km 13. 7. 1974 01:13
OS10 Brunary - Gładyszów 31.00 km  01:39
OS11 Gładyszów - Małastów 7.00 km  02:12
OS12 Górki - Pakoszówka 4.40 km  03:56
OS13 Szczawne - Czaszyn 7.80 km  04:29
OS14 Tarnawa Górna - Lesko  5.20 km  04:29
OS15 Wujskie - Tyrawa Wołoska 8.50 km  05:30
OS16 Lipa - Huta Poręba  12.90 km  05:30
OS17 Izdebki - Przysietnica 5.50 km  06:49
OS18 Węglówka - Korczyna 6.30 km  07:31
OS19 Małastów - Gładyszów 7.00 km  10:32
OS20 Ropa - Brunary 6.00 km  11:07
OS20 SG-2 Berest - Krzyżówka 6.70 km  11:28
OS21 Zbludza - Limanowa 14.00 km  12:40
OS22 Młynne - Żegocina  7.10 km  12:40
OS23 Zagórzany Górne - Gruszów  6.80 km  13:41
OS24 Kasina Wielka - Węglówka 11.60 km  14:25
OS25 Jordanów - Wysoka 3.00 km  15:16
OS26 Zubrzyca Górna - Zawoja 9.10 km  15:16
OS27 Kocierz - Targanice 7.70 km  17:16
Długość etapu 249.60 km
Długość odcinków rajdu 249.60 km

Rajd Polski 1974r

Wartburg 353 załogi NRD Roland Weitz i Bernd Fromman.

Rajd Polski 1974r

Škoda 120 Rallye bułgarów.

Rajd Polski 1974r

Renault 12 Gordini bułgarskiej załogi Jordan Toplodolski i Vladimir Iliev.

Lista startowa.

Klasa 1-13, gr.3-4.
Nr.1. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (PL) – Alpine Renault A110/1800.
Nr.2. Klaus Rüssling / Wolfgang Weiss (A) – Porsche Carrera RS.
Nr.9. Radoslav Petkov / Petko Petkov (BG) – Bulgar Alpine A110/1800.
Klasa 9-13, gr.2.
Nr.10. Aage P.Skov / Ole Pallesen (DK) – Opel Ascona.
Nr.11. Curt Malmgren / Hans Andersson (S) – Saab 96 V4.
Nr.12. Walery Wereszczak / Wiaczesław Umnow (SU) – Wołga Gaz 24.
Nr.13. Holm Per Sandager / Glad Peer (DK) – Ford Escort RS 2000.
Nr.14. Janusz Wojtyna / Marek Muszyński (PL) – BMW 2002 Alpina.
Nr.15. Julio Gargallo / Ignacio Lewin (E) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.16. Renis Reszetniks / Andris Ewingiewicz (SU) – Wołga Gaz 24.
Nr.17. Mintczew Roumen / Lubomir Uroukov (BG) – BMW 2002 Ti.
Nr.18. Jaris Jansons / Ojar Majors (SU) – Wołga Gaz 24.
Nr.19. Wladimir Uszakow / Wladislaw Guriew (SU) – Wołga Gaz 24.
Nr.20. Nikolaj Elizarow / Wladimir Woroncow (SU) – Wołga Gaz 24.
Nr.21. Jörgen Binder / Paul Andreasen (DK) – Opel Ascona 19S.
Nr.22. Horst Rausch (D) / Jerzy Sypniewski (PL) – BMW 3000.
Nr.23. S.Wałach / A.Kordus (PL) – BMW 2002.
Klasa 9-13, gr.1.
Nr.29. Dieter Kirchhoff / Peter Junge (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.30. Carl Marius Syberg / Ellen Syberg (DK) – Opel Ascona.
Nr.31. Andrzej Skrzypek / Jerzy Suder (PL) – BMW 2002 Tii.
Nr.32. Ewald Pauli (D) / Jacek Jurzak (PL) – BMW 2002 Tii.
Nr.33. Henryk Ziemski / Wiesław Grabarczyk (PL) – BMW 2002Ti.
Nr.34. Lelio Lattari / Marek Szramowski (PL) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.35. Zygmunt Chełstowski / Ryszard Kopaczko (PL) – Volvo 144 S.
Klasa 8, gr.2.
Nr.4. Attila Ferjancz / Jenő Zsembery (H) – Renault 12 Gordini.
Nr.5. Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk (PL) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.36. Marian Bień / Wiesław Nicieja (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.37. Krzysztof Komornicki / Jacek Różański (PL) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.38. Marek Varisella / Stanisław Brzozowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.39. Ilia Czubrikow / Atanas Taskow (BG) – Renault 12 Gordini.
Nr.40. Stanisław Wyka / Andrzej Wodziński (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.41. Evert Wesström / Bo Carlsson (S) – Toyota Celica LT.
Nr.42. Ryszard Żyszkowski / Andrzej Zembrzuski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.43. Błażej Krupa / Jerzy Landsberg (PL) – Renault 12 Gordini.
Nr.45. Jordan Toplodolski / Vladimir Iliev (BG) – Renault 12 Gordini.
Nr.46. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.47. József Földes / Elek Ferkas (H) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.48. Marin Velev / Karamfil Elenkov (BG) – Renault 12 Gordini.
Nr.49. Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 7-8, gr.1.
Nr.55. Andrzej Dąbrowski / Zbigniew Dziadura (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.56. Jerzy Kobyliński / Daniel Frenkler (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.57. Janina Jedynak / Maria Żyszkowska (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.59. Marek Karczewski / Piotr Dąbrowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.61. Henning Christensen / Wladimir Sidorenco (DK) – Toyota Celica GT.
Nr.62. Wiesław Cygan / Sławomir Plinkiewicz (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.63. Tomasz Ciecierzyński / Piotr Mystkowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.64. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.65. Jerzy Komraus / Rajmund Orzenna (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.66. Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.68. Jens Erik Esbensen / Villy Ebbesen (DK) – Mazda 616.
Nr.69. Hans Britth (S) / Krzysztof Czarnecki (PL) – Fiat 124 Special T.
Nr.72. Poul Weinreich / Holger Møller Nielsen (DK) – Opel Kadett.
Nr.73. Krystian Bielowski / Marek Oziębło (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Klasa 7, gr.2.
Nr.77. Mihaly Balatoni / Istvan Sandor (H) – Škoda 120 S Rally.
Nr.78. Bogusław Grum / Zenon Charoński (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.80. Horst Hohlheimer / Rudolf Huber (D) – Fiat 128 Sport SL.
Nr.81. Csaba Winkler / Gyula Horvath (H) – Waz Żiguli 2101.
Nr.82. Albin Śliski / Krzysztof Szaykowski (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.83. Janusz Głąbiński / Henryk Kłoda (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Klasa 3-6, gr.2.
Nr.88. Kazimierz Jaromin / Andrzej Turczyński (PL) – Škoda 110 L.
Nr.89. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk (PL) – Wartburg 353.
Nr.90. Horst Niebergall / Winfried Heitzmann (DDR) – Wartburg 353.
Nr.91. Henryk Podsiedlik / Maciej Wisławski (PL) – Wartburg 353.
Nr.92. Henryk Mandera / Kazimierz Poleński (PL) – Watrburg 353.
Nr.94. Adam Masłowiec / Krzysztof Potrowski (PL) – Syrena 105.
Nr.96. Zbigniew Baran / Jan Wodnicki (PL) – Syrena 104.
Nr.97. Marek Ryndak / Czesław Gawlak (PL) – Syrena 104.
Klasa 5-6, gr.1.
Nr.98. Egon Culmbacher / Werner Ernst (DDR) – Wartburg 353.
Nr.99. Rainer Witzmann / Johannes Löw (DDR) – Wartburg 353.
Nr.100. Marek Rompel / Andrzej Witkowicz (PL) – Wartburg 353.
Nr.101. Volker Beyer / Klaus Peter Dietz (DDR) – Wartburg 353.
Nr.102. Aleksander Adamski / Stefan Antkiewicz (PL) – Wartburg 353.
Nr.103. Andrzej Mielcarek / Paweł Tomaszewski (PL) – Wartburg 353.
Nr.104. Roland Weitz / Bernd Frommann (DDR) – Wartburg 353.
Nr.121. Zbigniew Eysmont / Marek Pawłowski (PL) – Polski Fiat 127p.
Nr.122. Andrzej Szewczyk / Jerzy Baran (PL) – Polski Fiat 127p.
Nr.123. Andrzej Świder / Marian Wloka (PL) – Polski Fiat 127p
Klasa 1-2, gr.2.
Nr.105. Helmut Piehler / Klaus Riedl (DDR) – Trabant 601.
Nr.106. Franz Galle / Jochen Müller (DDR) – Trabant 601.
Nr.107. Witold Kołder / Andrzej Jurczak (PL) – Trabant 601.
Nr.108. Hans Ullmann / Heinz Galle (NRD) – Trabant 601.
Nr.109. Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak (PL) – Trabant 601.
Nr.111. Ksawery Leszczyński / Barbara Różanowicz (PL) – Trabant 601.
Nr.112. Zbigniew Bieniewski / Andrzej Pręgowski (PL) – Trabant 601.
Nr.113. Eberhard Asmus / Christian Meischner (DDR) – Trabant 601.
Nr.114. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (PL) – Trabant 601.
Nr.115. Stanisław Fiedor / Tadeusz Betley (PL) – Trabant 601.
Klasa 1-2, gr.1.
Nr.116. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski (PL) – Trabant 601.
Nr.117. Andrzej Nowicki / Ryszard Luciński (PL) – Trabant 601.
Nr.118. Mieczysław Kleczek / Andrzej Kapitan (PL) – Trabant 601.
Nr.119. Andrzej Grzegorzek / Krystian Drzęźla (PL) – Trabant 601.
Nr.120. Alojzy Orawiec / Jaromin Najda (PL) – Trabant 601.
Nr.124. Marek Sikora / Jerzy Zdunek (PL) – Polski Fiat 126p.
Nr.125. Tadeusz Górecki / Marek Halczyński (PL) – Polski Fiat 126p.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Włodzimierz Winnik i Tytus Tuszyński.

Rajd Polski 1974r

Opel Kadett duńskiej załogi Paul Weinrich i Holger Moller.

Rajd Polski 1974r

Toyota Celica GT duńskiej załogi Christensen Henning i Wladimir Sidorenco.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Łada 1200 węgierskiej załogi Csaba Winkler i Gyula Horvath.

Rajd Polski 1974r

Alfa Romeo 2000 GTV załogi Lelio Lattari i Marek Szramowski.

Rajd Polski 1974r

Wołga Gaz 24 radzieckiej załogi Wladislaw Guriew i Wladimir Uszakow.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Polski Fiat 127p załogi Zbigniew Eysmont i Marek Pawłowski.

Rajd Polski 1974r

Treningowa Wołga Gaz 24.

Rajd Polski 1974r

Opel Ascona duńskiej załogi Carl Marius Syberg i Ellen Syberg.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Polski Fiat 125p/1300 załogi Albin Śliski i Krzysztof Szaykowski.

Rajd Polski 1974r

Marek Kaczmarek

Rajd Polski 1974r

Wnętrze rajdowej Wołgi Gaz 24.

Rajd Polski 1974r

Marek Varisella

Marek Varisella.

Sobiesław i Ewa Zasada - Alpine Renault A110

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada - Alpine Renault A110.

Rajd Polski 1974r

Maciej Sawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Rajd Polski 1974r

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Alpine Renault A110/1800.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Alpine Renault A110/1800.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Adam Masłowiec i Krzysztof Potrowski – Syrena 105.

Adam Masłowiec i Krzysztof Potrowski – Syrena 105.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Alpine Renault A110/1800.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Alpine Renault A110/1800.

Klaus Rüssling i Wolfgang Weiss – Porsche Carrera RS.

Klaus Rüssling i Wolfgang Weiss – Porsche Carrera RS.

Attila Ferjancz i Jenő Zsembery – Renault 12 Gordini.

Attila Ferjancz i Jenő Zsembery – Renault 12 Gordini.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Radoslav Petkov i Gantcho Gantchev – Bulgar Alpine A110/1800.

Radoslav Petkov i Petko Petkov – Bulgar Alpine A110/1800.

Aage P.Skov i Ole Pallesen – Opel Ascona.

Aage P.Skov i Ole Pallesen – Opel Ascona.

Curt Malmgren i Hans Andersson – Saab 96 V4.

Curt Malmgren i Hans Andersson – Saab 96 V4.

Walery Wereszczak i Wiaczesław Umnow – Wołga Gaz 24.

Walery Wereszczak i Wiaczesław Umnow – Wołga Gaz 24.

Julio Gargallo i Ignacio Lewin – Alfa Romeo 2000 GTV.

Julio Gargallo i Ignacio Lewin – Alfa Romeo 2000 GTV.

Julio Gargallo i Ignacio Lewin – Alfa Romeo 2000 GTV.

Julio Gargallo i Ignacio Lewin – Alfa Romeo 2000 GTV.

Jörgen Binder i Paul Andreasen – Opel Ascona 19 S.

Jörgen Binder i Paul Andreasen – Opel Ascona 19 S.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 3000.

Horst Rausch i Jerzy Sypniewski – BMW 3000.

Carl Marius Syberg i Ellen Syberg – Opel Ascona.

Carl Marius Syberg i Ellen Syberg – Opel Ascona.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – BMW 2002 Tii.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – BMW 2002 Tii.

Lelio Lattari i Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.

Lelio Lattari i Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Varisella i Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500.

Ilia Czubrikow i Atanas Taskow – Renault 12 Gordini.

Ilia Czubrikow i Atanas Taskow – Renault 12 Gordini.

Evert Wesström i Bo Carlsson – Toyota Celica LT.

Evert Wesström i Bo Carlsson – Toyota Celica LT.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Andrzej Dąbrowski i Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p.

Andrzej Dąbrowski i Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p.

Marek Karczewski i Piotr Dąbrowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Piotr Dąbrowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Piotr Dąbrowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Piotr Dąbrowski – Polski Fiat 125p/1500.

Henning Christensen i Wladimir Sidorenco – Toyota Celica GT.

Henning Christensen i Wladimir Sidorenco – Toyota Celica GT.

Jens Erik Esbensen i Villy Ebbesen – Mazda 616.

Jens Erik Esbensen i Villy Ebbesen – Mazda 616.

Hans Britth i Krzysztof Czarnecki – Fiat 124 Special T.

Hans Britth i Krzysztof Czarnecki – Fiat 124 Special T.

Poul Weinreich i Holger Møller Nielsen – Opel Kadett.

Poul Weinreich i Holger Møller Nielsen – Opel Kadet

Hans Britth i Krzysztof Czarnecki – Fiat 124 Special T.

Mihaly Balatoni i Istvan Sandor – Škoda 120S Rally.

Horst Hohlheimer i Rudolf Huber – Fiat 128 Sport SL.

Horst Hohlheimer i Rudolf Huber – Fiat 128 Sport SL.

Csaba Winkler i Gyula Horvath – Waz Żiguli 2101.

Csaba Winkler i Gyula Horvath – Waz Żiguli 2101.

Albin Śliski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1300.

Albin Śliski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1300.

Kazimierz Jaromin i Andrzej Turczyński – Škoda 110L.

Kazimierz Jaromin i Andrzej Turczyński – Škoda 110L.

Zbigniew Bieniewski i Andrzej Pręgowski – Trabant 601.

Zbigniew Bieniewski i Andrzej Pręgowski – Trabant 601.

Zbigniew Eysmont i Marek Pawłowski – Polski Fiat 127p.

Zbigniew Eysmont i Marek Pawłowski – Polski Fiat 127p.

Andrzej Szewczyk i Jerzy Baran – Polski Fiat 127p.

Andrzej Szewczyk i Jerzy Baran – Polski Fiat 127p.

Marek Sikora i Jerzy Zdunek – Polski Fiat 126p.

Marek Sikora i Jerzy Zdunek – Polski Fiat 126p.

Tadeusz Górecki i Marek Halczyński – Polski Fiat 126p.

Tadeusz Górecki i Marek Halczyński – Polski Fiat 126p.

Rajd Polski 1974r

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Ryszard Żyszkowski i Andrzej Zembrzuski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Żyszkowski i Andrzej Zembrzuski – Polski Fiat 125p/1500.

Andrzej Dąbrowski i Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p.

Andrzej Dąbrowski i Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Rajd Polski 1974r

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  (Motor 30 / 1974)

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini. (Motor 30/1974)

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Maciej Stawowiak i Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Attila Ferjancz i Jenő Zsembery – Renault 12 Gordini.

Attila Ferjancz i Jenő Zsembery – Renault 12 Gordini.

Aage P.Skov i Ole Pallesen – Opel Ascona.

Aage P.Skov i Ole Pallesen – Opel Ascona.

Walery Wereszczak i Wiaczesław Umnow – Wołga Gaz 24.

Walery Wereszczak i Wiaczesław Umnow – Wołga Gaz 24.

Janusz Wojtyna i Marek Muszyński – BMW 2002 Alpina.

Janusz Wojtyna i Marek Muszyński – BMW 2002 Alpina.

Curt Malmgren i Hans Andersson – Saab 96 V4.

Curt Malmgren i Hans Andersson – Saab 96 V4.

Jörgen Binder i Paul Andreasen – Opel Ascona 19 S.

Jörgen Binder i Paul Andreasen – Opel Ascona 19 S.

Dieter Kirchhoff i Peter Junge – BMW 2002 Ti.

Dieter Kirchhoff i Peter Junge – BMW 2002 Ti.

Radoslav Petkov i Gantcho Gantchev – Bulgar Alpine A110/1800.

Radoslav Petkov i Petko Petkov – Bulgar Alpine A110/1800.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – BMW 2002 Tii.

Ewald Pauli i Jacek Jurzak – BMW 2002 Tii.

Lelio Lattari i Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.

Lelio Lattari i Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.

Marian Bień i Wiesław Nicieja – Polski Fiat 125p/1500.

Marian Bień i Wiesław Nicieja – Polski Fiat 125p/1500.

Krzysztof Komornicki i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Krzysztof Komornicki i Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Ilia Czubrikow i Atanas Taskow – Renault 12 Gordini.

Ilia Czubrikow i Atanas Taskow – Renault 12 Gordini.

Ryszard Żyszkowski i Andrzej Zembrzuski – Polski Fiat 125p/1500.

Ryszard Żyszkowski i Andrzej Zembrzuski – Polski Fiat 125p/1500.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Jordan Toplodolski i Vladimir Iliev – Renault 12 Gordini.

Jordan Toplodolski i Vladimir Iliev – Renault 12 Gordini.

Jerzy Dobrzański i Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Dobrzański i Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1500.

Marin Velev i Karamfil Elenkov – Renault 12 Gordini.

Marin Velev i Karamfil Elenkov – Renault 12 Gordini.

Andrzej Dąbrowski i Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p.

Andrzej Dąbrowski i Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p.

Jerzy Kobyliński i Daniel Frenkler – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Kobyliński i Daniel Frenkler – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Piotr Dąbrowski – Polski Fiat 125p/1500.

Marek Karczewski i Piotr Dąbrowski – Polski Fiat 125p/1500.

Henning Christensen i Wladimir Sidorenco – Toyota Celica GT.

Henning Christensen i Wladimir Sidorenco – Toyota Celica GT.

Wiesław Cygan i Sławomir Plinkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Wiesław Cygan i Sławomir Plinkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Jens Erik Esbensen i Villy Ebbesen – Mazda 616.

Jens Erik Esbensen i Villy Ebbesen – Mazda 616.

Hans Britth i Krzysztof Czarnecki – Fiat 124 Special T.

Hans Britth i Krzysztof Czarnecki – Fiat 124 Special T.

Mihaly Balatoni i Istvan Sandor – Škoda 120 S Rally.

Mihaly Balatoni i Istvan Sandor – Škoda 120 S Rally.

Horst Hohlheimer i Rudolf Huber – Fiat 128 Sport SL.

Horst Hohlheimer i Rudolf Huber – Fiat 128 Sport SL.

Albin Śliski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1300.

Albin Śliski i Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1300.

Poul Weinreich i Holger Møller Nielsen – Opel Kadett.

Poul Weinreich i Holger Møller Nielsen – Opel Kadett.

Janusz Głąbiński i Henryk Kłoda – Polski Fiat 125p/1300.

Janusz Głąbiński i Henryk Kłoda – Polski Fiat 125p/1300.

Kazimierz Jaromin i Andrzej Turczyński – Škoda 110 L.

Kazimierz Jaromin i Andrzej Turczyński – Škoda 110 L.

Zbigniew Baran i Jan Wodnicki – Syrena 104.

Zbigniew Baran i Jan Wodnicki – Syrena 104.

Andrzej Nowicki i Ryszard Luciński – Trabant 601.

Andrzej Nowicki i Ryszard Luciński – Trabant 601.

Zbigniew Bieniewski i Andrzej Pręgowski – Trabant 601.

Zbigniew Bieniewski i Andrzej Pręgowski – Trabant 601.

Klaus Rüssling i Wolfgang Weiss – Porsche Carrera RS.

Klaus Rüssling i Wolfgang Weiss – Porsche Carrera RS.

Hans Britth i Krzysztof Czarnecki – Fiat 124 Special T.

Hans Britth i Krzysztof Czarnecki – Fiat 124 Special T.

Andrzej Dąbrowski i Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p.

Andrzej Dąbrowski i Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r.

Zwycięzcy rajdu austriacy Klaus Rüssling i Wolfgang Weiss.  (Motor 30 / 1974)

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Park ferme po mecie rajdu.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Włodzimierz Winnik.

Włodzimierz Winnik.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Witold Dzienio

Fotograf Witold Dzienio.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Krzysztof Szaykowski

W środku Krzysztof Szaykowski.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Park ferme po mecie rajdu.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r.

Rajd Polski 1974r

Michał Łazutka, Marek Karczewski, Jerzy Kobyliński, Albin Śliski i Jerzy Szajng.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Zbigniew Bieniewski, Maciej Furmankiewicz i Andrzej Pręgowski

Zbigniew Bieniewski, Maciej Furmankiewicz i Andrzej Pręgowski.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Krzysztof Szaykowski i Bogusław Kranz

Krzysztof Szaykowski i Bogusław Kranz.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

(Motor 30 / 1974)

Rajd Polski 1974r


Rajd Polski 1974r

Treningowy Opel Ascona duńczyków.

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polsi 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

(Pędzą samochody, mijają lata)

Rajd Polski 1974r

(Rajdowiec 14 / 2000)

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

(Kronika rajdów - Grzegorz Chmielewski i Janusz Szymanek)

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Rajd Polski 1974r

Klasyfikacja generalna (M.P).

1. Błażej Krupa / Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.  2h13:44
2. Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.  2h19:29
3. Krzysztof Komornicki / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  2h21:09
4. Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  2h21:59
5. Ryszard Żyszkowski / Andrzej Zembrzuski – Polski Fiat 125p/1500.  2h28:12
6. Henryk Mandera / Kazimierz Poleński – Wartburg 353.  2:30,39
7. Tomasz Ciecierzyński / Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.  2h32:14
8. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny – Polski Fiat 125p/1500.  2h34:31
9. Marian Bień / Wiesław Nicieja – Polski Fiat 125p/1500.  2h34,33
10.Marek Karczewski / Piotr Dąbrowski – Polski Fiat 125p/1500.  2h36,50
11.Jerzy Kobyliński / Daniel Frenkler – Polski Fiat 125p/1500.  2h37,01
12.Andrzej Świder / Marian Wloka – Polski Fiat 127p.  2h39:06
13.Albin Śliski / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1300.  2h40:14
14.Kazimierz Jaromin / Andrzej Turczyński – Škoda 110 L.  2h40:37
15.Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p.  2h42:15
16.Zbigniew Eysmont / Marek Pawłowski – Polski Fiat 127p.  2h42:49
17.Janusz Wojtyna / Marek Muszyński – BMW 2002 Alpina.  2h42:59
18.Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1500.  2h43:41
19.Wiesław Cygan / Sławomir Plinkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.  2h47:52
20.Stanisław Wyka / Andrzej Wodziński – Polski Fiat 125p/1500.  2h49:30
21.Marek Rompel / Andrzej Witkowicz – Wartburg 353.  2h50:56
22.Andrzej Szewczyk / Jerzy Baran – Polski Fiat 127p.  2h52:32
23.Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak – Trabant 601.  2h52:42
24.Andrzej Dąbrowski / Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/1500.  2h53:31
25.Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Wartburg 353.  2h54:34
26.Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601.  2h54:56
27.Andrzej Mielcarek / Paweł Tomaszewski – Wartburg 353.  2h55:29
28.Janina Jedynak / Maria Żyszkowska – Polski Fiat 125p/1500.  2h55:40
29.Zygmunt Chełstowski / Ryszard Kopaczko – Volvo 144 S.  2h59:02
30.Marek Ryndak / Czesław Gawlak – Syrena 104.  2h59:58
31.Janusz Głąbiński / Henryk Kłoda – Polski Fiat 125p/1300.  3h01:33
32.Alojzy Orawiec / Jaromin Najda – Trabant 601.  3h04:14
33.Andrzej Nowicki / Ryszard Nowicki – Trabant 601.  3h10:47
34.Zbigniew Baran / Jan Wodnicki – Syrena 104.  3h21:00
35.Tadeusz Górecki / Marek Halczyński – Polski Fiat 126p.  3h28:01
36.Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski – Trabant 601.  3h32:58
37.Marek Sikora / Jerzy Zdunek – Polski Fiat 126p.  3h23:04
38.Witold Kołder / Andrzej Jurczak – Trabant 601.  3h41:03
39.Henryk Podsiedlik / Maciej Wisławski – Wartburg 353.  3h52:15
40.Jerzy Bielicki / Wojciech Grin – Polski Fiat 125p/1500.  3h59:12
41.Bogusław Grum / Zenon Charoński – Polski Fiat 125p/1300.  4h04:50

Wyniki.

Klasa 9-13, gr.2.
1.Janusz Wojtyna / Marek Muszyński – BMW 2002 Alpina.  2:42,59
Klasa 9-13, gr.1.
1.Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.  2:19,29
2.Zygmunt Chełstowski / Ryszard Kopczyk – Volvo 144 S.  2:59,02
Klasa 8, gr.2.
1.Błażej Krupa / Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.  2:13,44
2.Krzysztof Komornicki / Jacek Różański – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  2:21,09
3.Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.  2:21,59
4.Ryszard Żyszkowski / Andrzej Zembrzuski – Polski Fiat 125p/1500.  2;28,12
5.Marian Bień / Wiesław Nicieja – Polski Fiat 125p/1500.  2;34,33
6.Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p/1500.  2:42,15
7.Stanisław Wyka / Andrzej Wodziński – Polski Fiat 125p/1500.  2:49,30
8.Jerzy Bielicki / Wojciech Grin – Polski Fiat 125p/1500.  3:59,12
Klasa 8, gr.1.
1.Tomasz Ciecierzyński / Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.  2:32,14
2.Janusz Książkiewicz / Józef Ważny – Polski Fiat 125p/1500.  2:34,31
3.Marek Karczewski / Piotr Dąbrowski – Polski Fiat 125p/1500.  2:36,50
4.Jerzy Kobyliński / Daniel Frenkler – Polski Fiat 125p/1500.  2:37,01
5.Jeremi Doria Dernałowicz / Karol Łosiak – Polski Fiat 125p/1500.  2:43,41
6.Wiesław Cygan / Sławomir Plinkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.  2:47,52
7.Andrzej Dąbrowski / Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/1500.  2:53,31
8.Janina Jedynak / Maria Żyszkowska – Polski Fiat 125p/1500.  2:55,40
Klasa 7, gr.2.
1.Albin Śliski / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p/1300.  2:40,14
2.Janusz Głąbiński / Henryk Kłoda – Polski Fiat 125p/1300.  3:01,33
3.Bogusław Grum / Zenon Charoński – Polski Fiat 125p/1300.  4:04,50
Klasa 5-6, gr.2.
1.Henryk Mandera / Kazimierz Poleński – Wartburg 353.  2:30,39
2.Kazimierz Jaromin / Andrzej Turczyński – Škoda 110 L.  2:40,37
3.Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Wartburg 353.  2:54,34
4.Henryk Podsiedlik / Maciej Wisławski – Wartburg 353.  3:52,15
Klasa 5-6, gr.1.
1.Andrzej Świder / Marian Wloka – Polski Fiat 127p.  2:39,06
2.Zbigniew Eysmont / Marek Pawłowski – Polski Fiat 127p.  2:42,49
3.Marek Rompel / Andrzej Witkowicz – Wartburg 353.  2:50,56
4.Andrzej Szewczyk / Jerzy Baran – Polski Fiat 127p.  2:52,32
5.Andrzej Mielcarek / Paweł Tomaszewski – Wartburg 353.  2:55,29
Klasa 3-4, gr.2.
1.Marek Ryndak / Czesław Gawlak – Syrena 104.  2:59,58
2.Zbigniew Baran / Jan Wodnicki – Syrena 104.  3:21,00
Klasa 1-2, gr.2.
1.Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak – Trabant 601.  2:52,42
2.Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601.  2:54,56
3.Witold Kołder / Andrzej Jurczak – Trabant 601.  3:41,03
Klasa 1-2, gr.1.
1.Alojzy Orawiec / Jaromin Najda – Trabant 601.  3:04,14
2.Andrzej Nowicki / Ryszard Luciński – Trabant 601.  3:10,47
3.Marek Sikora / Jerzy Zdunek – Polski Fiat 126p.  3:23,04
4.Tadeusz Górecki / Marek Halczyński – Polski Fiat 126p.  3:28,01
5.Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski – Trabant 601.  3:32,58

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl