Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1974 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 18 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 17-19.05.1974r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

18 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 17-19.05.1974r.

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

Baza rajdu: Polanica
Dystans: 860 km, w tym 9 odcinków specjalnych (o łącznej długości 181,2 km) i 1 próba szybkości górskiej.

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

Rajd Dolnośląski 1974r

Przygotowania do rajdowego debiutu Renault 12 Gordini.

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

Rajd Dolnośląski 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

18 Rajd Dolnoślaski - 1974r

Rajd Dolnośląski 1974r

Renault 12 Gordini załogi Błażej Krupa i Jerzy Landsberg.

Lista startowa.

Klasa 1-2, gr.1.
Nr.1. Alojzy Orawiec / Jaromin Najda (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.2. Mieczysław Kleczek / Andrzej Kapitan (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.3. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.4. Andrzej Grzegorzek / Krystian Grzęźla (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.5. Janusz Szczęśniak / Andrzej Siniarski-Czaplicki (AP.Warszawa) – Polski Fiat 126p.
Nr.6. Andrzej Nowicki / Jerzy Dyszy (AP.Warszawa) – Trabant 601.
Nr.7. Henryk Podsiedlik / Jacek Żukowski (AP.Morski) – Polski Fiat 126p.
Nr.8. Mateusz Gawdzik / Eugeniusz Koper (AP.Radom) – Trabant 601.
Nr.9. Marek Sikora / Marek Derejski (AP.Kielce) – Polski Fiat 126p.
Nr.10. Henryk Metych / Mieczysław Piszczek (AP.Wrocław) – Polski Fiat 126p.
Nr.11. Romuald Szymański / Henryk Nowak (AP.Wrocław) – Trabant 601.

Klasa 1-2, gr.2.
Nr.14. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (AMK Stomil) – Trabant 601.
Nr.15. Ksawery Leszczyński / Barbara Różanowicz-Keller (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.16. Zbigniew Bieniewski / Andrzej Koper (AP.Warszawa) – Trabant 601.
Nr.17. Stanisław Fiedor / Tadeusz Betlej (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.18. Witold Kołder / Marek Włoch (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.19. Ryszard Bazała / Adam Sendek (AP.Wrocław) – Trabant 601.
Nr.20. Andrzej Kaczmarek / Andrzej Klejna (AP.Poznań) – Trabant 601.
Nr.21. Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak (AP.Morski) – Trabant 601.

Klasa 3-4, gr.1.
Nr.24. Jerzy Janczak / Jerzy Baran (AP.Śląski) – Syrena 104.
Nr.25. Zbigniew Baran / Jan Wodnicki (AP.Kraków) – Syrena 104.

Klasa 3-4, gr.2.
Nr.28. Adam Masłowiec / Krzysztof Piotrowski (AP.Śląski) – Syrena 105.
Nr.29. Marek Ryndak / Czeslaw Gawlak (Stomil Dębica) – Syrena 104.

Klasa 5-6, gr.1.
Nr.32. Zbigniew Eysmont / Marek Pawłowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 127p.
Nr.33. Jan Szewczyk / Antoni Wloka (AP.Śląski) – Polski Fiat 127p.
Nr.34. Marek Rompel / Andrzej Witkowicz (AP.Kraków) – Wartburg 353.
Nr.35. Andrzej Mielcarek /  ?  (AP.Poznań) – Wartburg 353.
Nr.36. Marian Woszczyna / Wojciech Grim (AP.Podlaski) – Fiat 850 Sport.

Klasa 5-6, gr.2.
Nr.39. Henryk Mandera / Grzegorz Chmielewski (AP.Śląski) – Wartburg 353.
Nr.40. Kazimierz Jaromin / Andrzej Nytko (AP.Kraków) – Škoda 1100.
Nr.41. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk (AP.Śląski) – Wartburg 353.

Klasa 7, gr.1.
Nr.44. Janusz Dąbrowski / Zenon Keller (AP.Śląski) – Fiat 128 Sport SL.
Nr.45. Krystian Bielowski / Skowronek (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.46. Ryszard Pawlitka / Jerzy Wilbik (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.47. Franciszek Aromiński / Andrzej Komorowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.48. Stefan Saliński / Michał Chroniowski (AP.Wrocław) – Dacia 1300.

Klasa 7, gr.2.
Nr.51. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.52. Janusz Głąbiński / Henryk Kłoda (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.53. Romuald Syryca / Zdzisław Nowak (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.54. Albin Śliski / Krzysztof Szaykowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.55. Bogusław Grum / Andrzej Postawka (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.56. Tadeusz Kudłaty / Wojciech Pepłowski (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 8, gr.1.
Nr.59. Jerzy Komraus / Rajmund Orzanna (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.60. Adam Pizkozub / Zbigniew Szczotka (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.61. Andrzej Rysak / Jerzy Kazanowski (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.62. Jerzy Bielicki / Zbigniew Sternal (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.63. Marek Karczewski / Jan Wojciechowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.64. Karol Łosiak / Jeremi Doria Dernałowicz (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.65. Stanisław Wyka / Andrzej Wodziński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.66. Zbigniew Kempiński / Jerzy Szulc (AP.Łódź) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.67. Jerzy Kobyliński / Daniel Frenkler (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.68. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny (AP.Morski) – Polski Fiat 125p.1500.
Nr.69. Tomasz Ciecierzyński / Piotr Mystkowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500)
Nr.70. Witold Waszkiewicz / Elżbieta Waszkiewicz (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.71. Włodzimierz Markowski / Jacek Stawiński (AMK Stomil) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.72. Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm ((AP.Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.73. Stanisław Turczuk / Tadeusz Maftyjewicz (AP.Wrocław) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 8, gr.2.
Nr.76.Andrzej Jaroszewicz / Irena Jaroszewicz (OBR-FSO) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Nr.77. Krzysztof Komornicki / Jacek Różański (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1600.
Nr.78. Błażej Krupa / Jerzy Landsberg (Stomil Olsztyn) – Renault 12 Gordini.
Nr.79. Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.80. Maciej Sowiński / Tadeusz Przybysz (AP.Dębica) – BMW 1602.
Nr.81. Marian Bień / Ryszard Adamek (Stomil Dębica) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.82. Andrzej Kalina / Tomasz Sroka (AP.Opole) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.83. Jerzy Bachtin / Marian Wangrad (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500

Klasa 9-13, gr.1.
Nr.86. Lelio Lattari / Marek Szramowski (AP.Warszawski) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.87. Henryk Ziemski / Wiesław Grabarczyk (AMK Stomil) – BMW 2002 Ti.
Nr.88. Zygmunt Chełstowski / Ryszard Kopczyk (AP.Poznań) – Volvo 144S.

Klasa 9-13, gr.2.
Nr.91. Janusz Wojtyna / Romana Wojtyna (Stomil Dębica) – Ford Capri 3000 GXL.

Grupa 3.
Nr.94. Adam Smorawiński / Zbigniew Kołaczkowski (KM Winogrady) - Porsche Carrera RS.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Błażej Krupa i Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.

Rajd Dolnośląski 1974r

Błażej Krupa - Rajd Dolnośląski 1974r

Błażej Krupa przyjmuje gratulacje od Włodzimierza Śniadego, obok redaktor Marek Alber.

Rajd Dolnośląski - 1974r

Rajd Dolnośląski 1974r

Rajd Dolnośląski 1974r

(Motor 22 / 1974)

Rajd Dolnośląski - 1974r

B.Krupa i J.Landsberg - Rajd Dolnośląski 1974r

Zwycięzcy rajdu: Błażej Krupa i Jerzy Landsberg.

Rajd Dolnośląski 1974r

Błażej Krupa, Ryszard Szadujko, Jerzy Landsberg i Włodzimierz Śniady.

Błażej Krupa, Ryszard Szadujko, Jerzy Landsberg i Włodzimierz Śniady.

Rajd Dolnośląski 1974r

Rajd Dolnośląski - 1974r

Rajd Dolnośląski 1974r

(Rajdowiec 14 / 00)

Rajd Dolnośląski - 1974r

Klasyfikacja generalna.

1. Błażej Krupa / Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.
2. Andrzej Jaroszewicz / Irena Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
3. Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.
4. Maciej Sowiński / Tadeusz Przybysz – BMW 2002.
5. Janusz Wojtyna / Ramona Wojtyna – Ford Capri 3000 GXL.
Wystartowały 64 załogi, ukończyło 49.

Wyniki.

Klasa 1-2, grupa 1.
1. Alojzy Orawiec / Andrzej Świder – Trabant 601.
2. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski – Trabant 601.
3. Andrzej Grzegorzek / Krystian Drzęźla – Trabant 601.

Klasa 5-6, grupa 1.
1. Zbigniew Eysmont / Marek Pawłowski – Polski Fiat 127p.
2. Marek Rompel / Andrzej Witkowicz – Wartburg 353.
3. Antoni Wloka / Jan Szewczyk – Polski Fiat 127p.

Klasa 7, grupa 1.
1. Krystian Bielowski / Skowronek – Polski Fiat 125p/1300.
2. Franciszek Aromiński / Andrzej Komorowski – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 8, grupa 1.
1. Jerzy Kobyliński / Daniel Frenkler – Polski Fiat 125p/1500.
2. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny – Polski Fiat 125p/1500.
3.
4. Marek Karczewski / Jan Wojciechowski – Polski Fiat 125p/1500.
5. Karol Łosiak / Jeremi Doria Dernałowicz – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 9-13, grupa 1.
1. Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.
2. Henryk Ziemski / Wiesław Grabarczyk – BMW 2002 Ti.
3. Zygmunt Chełstowski / Ryszard Kopczyk – Volvo 144S.

Klasa 1-2, grupa 2.
1. Andrzej Lubiak / Marek Szczepaniak – Trabant 601.
2.
3. Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601.
4.
5. Stanisław Fiedor / Tadeusz Betlej – Trabant 601.
6. Zbigniew Bieniewski / Andrzej Koper – Trabant 601.

Klasa 3-4, grupa 2.
1. Adam Masłowiec / Krzysztof Piotrowski – Syrena 105.
2. Zbigniew Baran / Jan Wodnicki – Syrena 104.
3. Marek Ryndak / Czesław Gawlak – Syrena 104.

Klasa 5-6, grupa 2.
1. Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Wartburg 353.
2. Henryk Mandera / Grzegorz Chmielewski – Wartburg 353.
3. Kazimierz Jeromin / Andrzej Nytko – Škoda S110.

Klasa 7, grupa 2.
1. Albin Śliski / Krzysztof Szaykowski – Polski Fiat 125p /1300.
2. Janusz Głąbiński / Henryk Kłoda – Polski Fiat 125p/1300.
3. Bogusław Grum / Andrzej Postawka – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 8, grupa 2.
1. Błażej Krupa / Jerzy Landsberg – Renault 12 Gordini.
2. Andrzej Jaroszewicz / Irena Jaroszewicz – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.

Klasa 9-13, grupa 2 i 3.
1. Janusz Wojtyna / Ramona Wojtyna – Ford Capri 3000 GXL.

Nie ukończyli m.in.:
Adam Smorawiński – Porsche Carrera RS. Opona.
Marian Bień / Wiesław Nicieja – Polski Fiat 125p/1500.
Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm – Ford Escort RS 2000.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl