Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1974 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 7 Rajd Kormoran. 1 eliminacja. 26-28.04.1974r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

7 Rajd Kormoran. 1 eliminacja. 26-28.04.1974r.

Rajd Kormoran 1974r

Baza rajdu: Mikołajki
Dystans: 980 km, w tym 15 odcinków specjalnych, 1 próba wyścigowa i 1 próba zręcznościowa.

Rajd Kormoran 1974r

Lista zgłoszeń (częściowa,alfabetycznie).

Klasa 1-2, gr.1.
Mieczysław Kleczek / Andrzej Kapitan (AP.Śląski) – Trabant 601.
Andrzej Świder /  ?  (AP.Śląski) – Polski Fiat 126p.
Klasa 1-2, gr.2.
Ksawery Leszczyński / Barbara Różanowicz (AP.Śląski) – Trabant 601.
Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (Stomil Olsztyn) – Trabant 601.
Klasa 3-4, gr.2.
Adam Masłowiec / Krzysztof Potrowski (AP.Śląski) – Syrena 105.
Klasa 5-6, gr.1.
Zbigniew Eysmont / Marek Pawłowski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 127p.
Klasa 5-6, gr.2.
Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk (AP.Dolnośląski) – Wartburg 353.
Klasa 7, gr.1.
Janusz Dąbrowski / Zenon Keller (AP.Śląski) – Fiat 128 Sport SL.
Klasa 7, gr.2.
Janusz Głąbiński / Henryk Kłoda (AP.Beskidzki) – Polski Fiat 125p/1300.
Klasa 8, gr.1.
Tomasz Ciecierzyński / Pior Mystkowski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p.
Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p.
Klasa 8, gr.2.
Andrzej Jaroszewicz / Irena Jaroszewicz (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/Monte Carlo.
Błażej Krupa / Jerzy Landsberg (Stomil Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Janusz Książkiewicz / Józef Ważny (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 9-13, gr.1.
#16. Marian Bublewicz / Stefan Osika (AP.Warmińsko-Mazurski) – Opel Manta.
Lelio Lattari / Marek Szramowski (AP.Warszawski) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Klasa 9-13, gr.2.
Krzysztof Komornicki / Jacek Różański (Stomil Olsztyn) – Ford Escort RS 2000.
Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm (Stomil Dębica) – Ford Escort RS 2000.
Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski (KM Winogrady) – Porsche Carrera RS.
Janusz Wojtyna / Ramona Wojtyna (Stomil Dębica) – Ford Capri 3000 GXL.

Rajd Kormoran 1974r

Rajd Kormoran 1974r

Marian Bublewicz i Stefan Osika - Opel Manta Rally.

Marian Bublewicz i Marian Osika - Opel Manta Rally.

Rajd Kormoran 1974r

Rajd Kormoran 1974r

Rajd Kormoran 1974r

(Rajdowiec 14 / 2000)

Rajd Kormoran 1974r

Rajd Kormoran 1974r

Rajd Kormoran 1974r

Rajd Kormoran 1974r

Klasyfikacja generalna.

1. Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.
2. Andrzej Jaroszewicz / Irena Jaroszewicz – Polski Fiat 125p /1600.
3. Błażej Krupa / Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p /1500.
…6. Janusz Książkiewicz / Józef Ważny – Polski Fiat 125p.
…9. Marian Bublewicz / Stefan Osika – Opel Manta Rallye.

Wystartowało 56 załóg, ukończyło 43.

Wyniki.

Klasa 1-2, grupa 1.
1.Mieczysław Kleczek / Andrzej Kapitan – Trabant 601.
Klasa 5-6, grupa 1.
1.Zbigniew Eysmont / Marek Pawłowski – Fiat 127.
Klasa 7, grupa 1.
1.Janusz Dąbrowski / Zenon Keller – Fiat 128 Sport SL.
Klasa 8, grupa 1.
1.Tomasz Ciecierzyński / Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 9, grupa 1.
1.Lelio Lattari / Marek Szramowski – Alfa Romeo 2000 GTV.
Klasa 1-2, grupa 2.
1.Ksawery Leszczyński / Barbara Różanowicz – Trabant 601.
Klasa 3-4, grupa 2.
1.Adam Masłowiec / Krzysztof Piotrowski – Syrena 105.
Klasa 5-6, grupa 2.
1.Wacław Janowski / Henryk Krakowczyk – Wartburg 353.
Klasa 7, grupa 2.
1.Janusz Głąbiński / Henryk Kłoda – Polski Fiat 125p/1300.
Klasa 8, grupa 2.
1.Andrzej Jaroszewicz / Irena Jaroszewicz – Polski Fiat 125p /1600.
2.Błażej Krupa / Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 9-13, grupa 2.
1.Janusz Wojtyna / Ramona Wojtyna – Ford Capri 3000 GXL.
Zespołowo.
1.Automobilklub Warszawski I.
2.Automobilklub Śląski.
3.Automobilklub Warszawski II.

Nie ukończyli m.in.:
Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – Porsche Carrera RS. Awaria.
Krzysztof Komornicki / Jacek Różański – Ford Escort RS 2000. Silnik.
Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm – Ford Escort RS 2000. Silnik.
Włodzimierz Groblewski / Januariusz Czerwoniec – Polski Fiat 125p. Wypadek.
Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601. Wypadek.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl