Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1973 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 2 Rajd Stomil. 1 eliminacja. 2-4.03.1973r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

2 Rajd Stomil. 1 eliminacja. 2-4.03.1973r.

2 Rajd Stomil 1973r

2 Rajd Stomil 1973r

Lista zgłoszeń (częściowa)

Zbigniew Łagan / Witold Kołder – Trabant 601.  (gr.II.kl.1-2)
Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601.  (gr.II.kl.1-2)
Andrzej Lubiak / Krzysztof Mazurkiewicz – Trabant 601.  (gr.II.kl.1-2)
Andrzej Świder / Marian Wloka – Trabant 601.  (gr.II.kl.1-2)
Adam Masłowiec / Andrzej Kapitan – Syrena 105.  (gr.II.kl.3-4)
Jürgen Hellmann / G.Szitnick (DDR) – Wartburg 353.
Rainer Witzmann / Löw Johannes (DDR) – Wartburg 353.
Janusz Wojtyna / Jacek Różański – Škoda 120 S Rallye.  (gr.II.kl.5-6)
Horst Hohlheimer / Rudolf Huber (D) – Fiat 128 Sport coupe.
Jan Pytko / Andrzej Brzeziński – Polski Fiat 125p/1300.  (gr.I.kl.7)
Bogusław Jasina / R.Majdiuk – Polski Fiat 125p/1300.  (gr.I.kl.7)
Jerzy Kobyliński / Andrzej Żmuda – Polski Fiat 125p/1300.  (gr.I.kl.7)
Janina Jedynak / Maria Żyszkowska – Polski Fiat 125p/1300.
Jerzy Bachtin / Tomasz Ciecierzyński – Polski Fiat 125p/1500.  (gr.II.kl.7-8)
Maciej Bogusławski / Andrzej Martynkin – Polski Fiat 125p/1500.  (gr.II.kl.7-8)
Nr.10. Andrzej Jaroszewicz / Bogdan Drągowski – Polski Fiat 125p/1500.  (gr.II.kl.7-8)
Jerzy Dobrzański / Antoni Ryniak – Polski Fiat 125p/1500.  (gr.II.kl.7-8)
Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1300.  (gr.II.kl.7-8)
Henryk Kaczmarczyk / Jerzy Sobczyk – Polski Fiat 125p/1500.  (gr.II.kl.7-8)
Włodzimierz Markowski /  ?  - Polski Fiat 125p/1500.  (gr.I.kl.8)
Janusz Dąbrowski / Kazimierz Łuczak – Polski Fiat 125p/1500.  (gr.I.kl.8)
Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/1500.  (gr.I.kl.8)
Robert Mucha / Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/1500.  (gr.II.kl.8)
Wojciech Pepłowski / Andrzej Postawka
Reinhard Kaufmann / Rudolf Stohl (A) – Toyota Publica.
Wacław Parylak
Henryk Podsiedlik / Janusz Karcz
Ewald Pauli (D) / Jerzy Sypniewski – Ford Capri.
Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 2002 Ti.  (gr.II.kl.9-13)
Nr.2. Falko Jansen / Helmut Meier (A) – Ford Capri 2600.
Józef Ważny / Wojciech Dudziński – Volvo 142.  (gr.I-II.kl.9-13)

2 Rajd Stomil

2 Rajd Stomil 1973r

2 Rajd Stomil 1973r

2 Rajd Stomil 1973r

2 Rajd Stomil 1973r

2 Rajd Stomil 1973r

Falke Jansen i Helmut Meier – Ford Capri RS 2600.

2 Rajd Stomil

Andrzej Jaroszewicz I Bogdan Drągowski – Polski Fiat 125p. (Motor 12 / 1973)

2 Rajd Stomil 1973r

2 Rajd Stomil 1973r

Janusz Wojtyna i Jacek Różański – Škoda 120 Rally. (Motor 12 / 1973)

2 Rajd Stomil 1973r.

(Super Oes 9 / 2011)

2 Rajd Stomil 1973r

2 Rajd Stomil 1973r

2 Rajd Stomil 1973r

(Motor 11 / 1973)

2 Rajd Stomil 1973r

Klasyfikacja generalna.

1.Falke Jansen / Helmut Meier (D) – Ford Capri 2600 RS.
2.Andrzej Jaroszewicz / Bogdan Drągowski – Polski Fiat 125p/1500.
3.Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk – Polski Fiat 125p/1500.
4.Reinhard Kaufmann / Rudi Stöhl (A) – Toyota Publica.
5.Horst Hohlheimer / Rudolf Huber (D) – Fiat 128 Sport Coupe.
6.Janusz Wojtyna / Jacek Różański – Škoda 120 Rally.
7.Henryk Kaczmarczyk / Jerzy Sobczyk – Polski Fiat 125p/1500.
8.Maciej Bogusławski / Andrzej Martynkin – Polski Fiat 125p/1500.
9.Jűrgen Helmann / G.Szitnick (DDR) – Wartburg 353.
10.Jerzy Bachtin / Tomasz Ciecierzyński – Polski Fiat 125p/1500.
11.Rainer Witzman / Johanes Low (DDR) – Wartburg 353.
12.Jerzy Kobyliński / Andrzej Żmuda – Polski Fiat 125p/1300.
13.Adam Masłowiec / Andrzej Kapitan – Syrena 105.
14.Bogusław Jasina / R.Majdiuk – Polski Fiat 125p/1300.
15.Józef Ważny / Wojciech Dudziński – Volvo 142.
16.Janusz Dąbrowski / Kazimierz Łuczak – Polski Fiat 125p/1500.
17.Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski – Trabant 601.
18.Jan Pytko / Andrzej Brzeziński – Polski Fiat 125p/1300.
19.Zdzisław Łagan / Witold Kołder – Trabant 601.
20.Andrzej Lubiak / Krzysztof Mazurkiewicz – Trabant 601.

Wystartowały 72 załogi, sklasyfikowano 22.

Nie ukończyli m.in.:
Janina Jedynak / Maria Żyszkowska – Polski Fiat 125p/1500. (przekroczony limit spóźnień)
Robert Mucha / Ryszard Żyszkowski – Polski Fiat 125p/1500. (awaria).
Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 2002 Ti Alpina. (awaria).
Andrzej Świder / Marian Wloka – Trabant 601.
Marek Varisella / Stanisław Brzozowski – Polski Fiat 125p/1500. (wypadek).
Jerzy Dobrzański – Polski Fiat 125p. (awaria).
Włodzimierz Markowski  (awaria).
Ewald Pauli (D) / Jerzy Żyszkowski – Ford Capri (awaria).
Wacław Parylak
Henryk Podsiedlik / Janusz Karcz
Wojciech Pepłowski / Andrzej Postawka

Wyniki.

Klasa 1-2, grupa 2.
1.Andrzej Radecki / Zygmunt Domagalski (AMK Stomil Olsztyn) – Trabant 601.  14630pkt.
2.Zdzisław Łagan (A.Świętokrzyski) / Witold Kołder (A.Krakowski) – Trabant 601.  15520pkt.
3.Andrzej Lubiak / Krzysztof Mazurkiewicz (A.Morski) – Trabant 601.     15757pkt.

Klasa 3-5, grupa 2.
1.Jűrgen Helmann / G.Szitnick (DDR) – Wartburg 353.                       11670pkt.
2.Adam Masłowiec / Andrzej Kapitan (A.Śląski) – Syrena 105.  13282pkt.

Klasa 5-6, grupa 1.
1.Reinhard Kaufmann / Rudi Stöhl (A) – Toyota Publica.  10277pkt.
2.Janusz Wojtyna (AMK Stomil Olsztyn) / Jacek Różański (A.Warszawski) – Škoda 120 Rally. 10956pkt.
3.Rainer Witzman / Johanes Lov (DDR) – Wartburg 353.  12208pkt.

Klasa 7, grupa 1.
1.Jerzy Kobyliński / Andrzej Żmuda (A.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1300.  12705pkt.
2.Bogusław Jasina / R.Majdiuk (Motor Lublin) – Polski Fiat 125p/1300.  13427pkt.
3.Jan Pytko / Andrzej Brzeziński (A.Krakowski) – Polski Fiat 125p/1300.  15050pkt.

Klasa 7-8, grupa 2.
1.Andrzej Jaroszewicz / Bogdan Drągowski (FSO) – Polski Fiat 125p/1500.  9206pkt.
2.Horst Hohlheimer / Rudolf Huber (D) – Fiat 128 Sport Coupe.  10382pkt.
3.Henryk Kaczmarczyk (A.Opolski) / Jerzy Sobczyk (A.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.  11239pkt.
4.Maciej Bogusławski / Andrzej Martynkin (A.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.  
5.Jerzy Bachtin / Tomasz Ciecierzyński (FSO) – Polski Fiat 125p/1500.  

Klasa 8, grupa 1.
1.Maciej Stawowiak / Jan Czyżyk (FSO) – Polski Fiat 125p/1500.   9487pkt.
2.Janusz Dąbrowski / Kazimierz Łuczak (A.Dolnośląski) – Polski Fiat 125p/1500. 14216pkt.

Klasa 9-13, grupa 1-4.
1.Falke Jansen / Helmut Meier (D) – Ford Capri 2600 RS.   8768pkt.
2.Józef Ważny / Wojciech Dudziński (A.Morski) – Volvo 142.  14086pkt.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl