POLSKA
Logowanie
Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.
Wyszukiwanie rozszerzone |
|
Nie pamiętasz hasła? | |
Nie pamiętasz nazwy użytkownika? | |
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja | |
|
|
Obszar pobierania |
Pogoda: deszcz, mgła.
Lista startowa.
Klasa 1-2.
Nr.1. Tomasz Gozdecki / Stanisław Wesołowski (AP.Warszawa) – Honda N 600.
Nr.2. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski (AP.Częstochowa) – Trabant 601.
Nr.3. Marek Trzaskowski / Maciej Stawowiak (AP.Warszawa) – Trabant 601.
Nr.4. Zdzisław Łagan / Karol Piekarski (AP.Kielce) – Trabant 601.
Nr.5. Jan Tagowski / Roman Chała (AP.Częstochowa) – Trabant 601.
Nr.6. Andrzej Świder / L.Kura (AP.Katowice) – Trabant 601.
Nr.7. Zygmunt Domagalski / Andrzej Radecki (AP.Olsztyn) – Trabant 601.
Nr.8. Maciej Jasiński / Joanna Jasińska (AP.Warszawa) – Honda N 600.
Klasa 3-4.
Nr.9. M.Dziewulski / R.Wesołowski (AP.Łódź) – Zastawa 750.
Nr.10. Ireneusz Stankiewicz / Jerzy Sobczyk (AP.Katowice) – Syrena 104.
Nr.11. I.Henig / J.Lipiński (AP.Ostróda) – Syrena 104.
Nr.12. W.Mikołajczyk / A.Mackiewicz (AP.Katowice) – Fiat 850 S.
Nr.14. Wincenty Zbierkowski / Lech Wójcik (AP.Łódź) – Syrena 104.
Nr.15. Jerzy Borowicz / Andrzej Postawka (AP.Wrocław) – Steyr Puch.
Nr.16. Alojzy Orawiec / Andrzej Kapitan (AP.Katowice) – Syrena 104.
Nr.17. Adam Masłowiec / Konrad Rutkowski (AP.Katowice) – Syrena 104.
Nr.18. Andrzej Szulc / A.Stroińska (AP.Morski) – Syrena 104.
Nr.19. Marek Ryndak / R.Leś (AP.Rzeszów) – Syrena 104.
Nr.20. Kazimierz Jaromin / Zygmunt Wiśniewski (AP.Kraków) – Zastava 750.
Klasa 5-6.
Nr.21. M.Sowiński / J.Wrężel (AP.Łódź) – NSU 1000 C.
Nr.22. B.Otfinowski / J.Bugajewski (AP.Kraków) – Renault R10.
Nr.23. Andrzej Nytko / Urszula Łoszewska (AP.Kraków) – Fiat 850 Sport coupe.
Nr.24. A.Kuśnierek / R.Dera (AP.Poznań) – NSU 1000 C.
Nr.25. Ryszard Pawlitka / Ryszard Siadkowski (AP.Warszawa) – Fiat 850 Sport coupe.
Nr.26. R.Folta / E.Folta (AP.Katowice) – Škoda 100 S.
Nr.27. K.Rimler / A.Dryński (AP.Łódź) – Fiat 850 Sport coupe.
Nr.28. Henryk Mandera / Zenon Keller (AP.Katowice) – Wartburg 353.
Klasa 7.
Nr.29. Henryk Kaczmarczyk / Jerzy Pawlak (AP.Opole) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.30. J.Dylik / Tadeusz Przybysz (AP.Łódź) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.31. Mieczysław Urtnowski / Jerzy Sypniewski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.32. Eugeniusz Bogusz / Piotr Polak (AP.Katowice) – Fiat 124.
Nr.33. Janina Jedynak / Zbigniew Dziadura (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.34. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.35. Edmund Oprocha / Mieczysław Banaś (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.36. J.Kozioł / G.Rybiński (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.37. Marek Varisella / Władysław Domański (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.38. Krzysztof Przybyła / Henryk Ciosiński (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.39. J.Lux / L.Lux (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.40. Marian Repeta / P.Dąbrowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.41. Janusz Wojtyna / ? (AP.Łódź) – Polski Fiat 125p/1300.
Klasa 8.
Nr.42. Robert Mucha / T.Pułczyński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.43. Lelio Lattari / R.Wojtowicz (AP.Warszawa) – Alfa Romeo.
Nr.44. Wiesław Mrówczyński / Bronisław Czekała (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.45. Wojciech Młyńczyk / ? (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.46. Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.47. Janusz Książkiewicz / Włodzimierz Groblewski (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.48. Andrzej Jaroszewicz / Bogdan Drągowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.49. H.Cuda / T.Nawrocki (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.50. Maciej Bogusławski / S.Bieliński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.51. Krzysztof Komornicki / Błażej Krupa (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.52. Ryszard Żyszkowski / Andrzej Zembrzuski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.53. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.54. J.Łukaszewski / Henryk Krakowczyk (AP.Warszawa) – BMW 1600 Ti.
Nr.55. Włodzimierz Markowski / Jerzy Wilbik – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 9-13.
Nr.56. Mario Graziani / Wojciech Noworyta (AP.Morski) – Alfa Romeo 2000 GTV.
J.Dylik i Tadeusz Przybysz – Polski Fiat 125p/1300.
Maciej Jasiński i Joanna Jasińska - Honda N 600.
Robert Mucha i T.Pułczyński – Polski Fiat 125p/1500.
Edmund Oprocha i Mieczysław Banaś – Polski Fiat 125p.
Zwycięzcy rajdu: Krzysztof Komornicki i Błażej Krupa.
(Motor 43 / 1971)
(Anegdoty z oesów)
Klasyfikacja generalna.
1. Krzysztof Komornicki / Błażej Krupa – Polski Fiat 125p/1500. 1000,1pkt.
2. Włodzimierz Groblewski / Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1500. 1239,7pkt.
3. Wiesław Mrówczyński / Bronisław Czekała – Polski Fiat 125p/1500.
4. Włodzimierz Markowski / Jerzy Wilbik – Polski Fiat 125p/1500.
5. Zdzisław Łagan / Karol Piekarski – Trabant 601. 1482,0pkt.
6. Adam Masłowiec / Konrad Rutkowski – Syrena 104. 1584,4pkt.
7. Ryszard Żyszkowski / Andrzej Zembrzuski – Polski Fiat 125p/1500. 1584,4pkt.
Wystartowało 46 załóg, ukończyło 19, sklasyfikowano 18.
Wyniki.
Klasa 1-2 (do 600cm)
1. Zdzisław Łagan / Karol Piekarski (AP.Kielce) – Trabant 601. 1482,0pkt.
Klasa 3-4 (do 850cm)
1. Adam Masłowiec / Konrad Rutkowski (AP.Śląski) – Syrena 104. 1584,4pkt.
2. Kazimierz Jaromin /Zygmunt Wiśniewski (AP.Kraków) – Zastawa 750. 3295,8pkt.
Klasa 5-6 (do 1150cm)
1. Henryk Mandera / Zenon Keller (AP.Śląski) – Wartburg 353. 1799,4pkt.
2. Ryszard Pawlitka / Ryszard Siadkowski (AP.Warszawa) – Fiat 850 Sport coupe. 3860,6pkt.
Klasa 7 (do 1300cm)
1. Ryszard Grychtoł /Wojciech Ondraczek (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300. 1879,7pkt.
2. Mieczysław Urtnowski / Jerzy Sypniewski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300. 2137,7pkt.
Klasa 8 (do 1600cm)
1. Krzysztof Komornicki / Błażej Krupa (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500. 1000,1pkt.
2. Włodzimierz Groblewski / Janusz Książkiewicz (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500. 1239,7pkt.
3. Wiesław Mrówczyński / Bronisław Czekała (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.
4. Włodzimierz Markowski / Jerzy Wilbik (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.
5. Ryszard Żyszkowski / Andrzej Zembrzuski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 9-13 (pow.1600cm)
1. Mario Graziani / Wojciech Noworyta (AP.Morski) – Alfa Romeo GTV. 3423,2pkt.
Odpadli m.in:
Ryszard Nowicki / ? - Polski Fiat 125p/1500. (awaria)
Marek Trzaskowski / ? - Trabant 601. (wypadek)
Edmund Oprocha / ? - Polski Fiat 125p. (wypadek)
Maciej Jasiński / Joanna Jasińska – Honda N 600. (awaria)
Andrzej Szulc / ? - Syrena 104.
Andrzej Nytko / ? - Fiat 850 Sport coupe. (awaria)
Marek Varisella / ? - Polski Fiat 125p/1300. (awaria_
Krystian Przybyła / ?