Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1971 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 31 Rajd Polski. 3 eliminacja. 15-18.07.1971r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

31 Rajd Polski. 3 eliminacja. 15-18.07.1971r.

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

Do klasyfikacji RSMP zaliczany był tylko I etap rajdu.


Baza rajdu: Kraków
Dystans: 2210 km, w tym 27 prób sportowych o łącznej długości 305 km (24 odcinki specjalne, 2 próby szybkości górskiej i 1 próba szybkości płaskiej). I etap stanowiący el. RSMP miał 1352 km długości, w tym 16 prób sportowych (14 odcinków specjalnych, 1 próba szybkości górskiej i 1 próba szybkości płaskiej).
Próby sportowe:
- I etap (15-16.07): OS 1: Żegocina - Młynne; OS 2: Limanowa - Zbludza; OS 3: Zubrzyca - Zawoja; OS 4: Szczyrk - Salmopol; OS 5: Złoty Stok - Orłowiec; OS 6: Gniewoszów; OS 7: Młoty; OS 8: Włodowice - Świerki; OS 9: Zagórze - Śląskie Jezioro - Michałkowa - Walim; OS 10: Walim - Rościszów; OS 11: Jodłownik - Wolibórz - Srebrna Góra; SP 1: Jaszowiec (5 okr. = 19 km); SG 1: Salmopol; OS 12: Zawoja - Zubrzyca Górna; OS 13: Zbludza - Limanowa; OS 14: Młynne - Żegocina;

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

Lista startowa.

Klasa 1-13. Grupa IV.
Nr.1. Stojan Kolev / Neitcho Krastev (BG) – Alpine Renault A 110/1300S.
Nr.2. Marian Bień / Ryszard Piechota (PL) – Porsche 911 T.
Nr.3. Vladimir Hubaček / Vojtĕch Rieger (CS) – Alpine Renault A 110.
Nr.4. Lubomir Bagaranov / Ritchard Dimitrov (BG) – Alpine Renault A 110.
Klasa 1-13. Grupa III.
Nr.5. Włodzimierz Markowski / Jacek Stawiński (PL) – Porsche 912.
Klasa 10-13. Grupa I-II.
Nr.6. Gilbert Staepelaere / Andre Aerts (B) – Ford Capri.
Nr.7. Preben Nielsen / Boje Ducholt (DK) – Triumph MD.
Nr.8. Gerhard Gottlieb / Egon Wittig (D) – Ford Capri.
Klasa 9. Grupa I-II.
Nr.10. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (PL) – BMW 2002 Ti.
Nr.12. Carl Syberg / Ellen Syberg (DK) – Opel Kadett Rallye.
Nr.13. Lasse Jönsson / Alf Quist (S) – Saab 96 V4.
Nr.14. Mario Graziani / Wojciech Noworyta (PL) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.15. Morten Spiro / Per Brons (DK) – BMW 2002 Ti.
Nr.16. Ilia Bonev / Zlati Zlatev (BG) – BMW 2002.
Nr.17. Leif Asterhag / Claes Billstam (S) – BMW 2002 Ti.
Nr.18. Janusz Wojtyna / Marek Szramowski (PL) – BMW 2002.
Nr.19. Ewald Pauli / Marianne Würil (D) – BMW 2002 Ti.
Nr.20. Harald Andersen / Oda Dencker Andersen (DK) – Opel Kadett B.
Nr.21. J.E.Nörgaard Esbensen / Orla Nörgaard Esbensen (DK) – Volvo 122 S.
Nr.22. Adam Smorawiński / Piotr Mystkowski (PL) – BMW 2002 Ti.
Nr.23. Oluf Vester Kristensen / Else Brunn Kristensen (DK) – BMW 2002 Ti.
Nr.24. Claus Jurich / Horst Hartsch (D) – Opel Manta SR.
Nr.25. Maciej Skarżyński / Zbigniew Faberkiewicz (GB) – BMW 2002.
Nr.26. Holger Bohne / Karl H.Wellmann (D) – BMW 2002Ti.
Nr.27. Hans Britth / Hans Reppling (S) – Opel Kadett Rallye.
Nr.28. Kromann Bjarne / Jensen Niels (DK) – BMW 2002 Ti.
Klasa 8. Grupa I-II.
Nr.30. Jerzy Bachtin / Andrzej Gieysztor (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.31. Werner Becker / Heinz Pieper (D) – BMW 1600 Ti.
Nr.32. Krzysztof Komornicki / Krzysztof Rogalski (PL) – Polski Fiat 125p/1500
Nr.33. Björn Jaktlund / Lars Erik Karlsson (S) – VW 1600 TL.
Nr.34. Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.35. Aleksander Oczkowski / Mieczysław Spychalski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.36. Harald Baumüller / Michael Neubauer (D) – BMW 1600 Ti.
Nr.37. Holm Per Sandager / Otto Kristensen (DK) – Ford Escort Twin Cam.
Nr.38. Stasis Brundza / Yuchan Sein (SU) – Moskwicz 412.
Nr.39. Andrzej Jaroszewicz / Tomasz Ciecierzyński (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.40. Włodzimierz Groblewski / Janusz Książkiewicz (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.41. Lelio Lattari / Kazimierz Pałka (PL) – Alfa Romeo GTV.
Nr.42. Hans Joachim Lummert / Roland Wiemann (D) – BMW 1600.
Nr.43. Vitold Sprukt / Andris Kalnajs (SU) – Moskwicz 412.
Nr.44. Ryszard Żyszkowski / Andrzej Zembrzuski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.45. Robert Mucha / Błażej Krupa (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.46. Kastitis Girdauskas / Uldis Madrevic (SU) – Moskwicz 412.
Nr.47. Tadeusz Kudłaty / Wojciech Pepłowski (PL) – BMW 1600 Ti.
Nr.48. Ferenc Kelemen / Karoly Pulvary (H) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.49. Heino Sepp / Tomas Bernstein (SU) – Moskwicz 412.
Nr.50. Ryszard Kopczyk / Ryszard Piątek (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.51. Kalju Mikfeldt / Gunar Holm (SU) – Moskwicz 412.
Nr.52. Wiesław Mrówczyński / Jerzy Landsberg (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.53. Lev Morozov / Anatoli Brum (SU) – Moskwicz 412.
Nr.54. Heinz Böck / Erich Hausmann (A) – Mazda 616.
Klasa 7. Grupa I-II.
Nr.55. Ilia Czubrikov / Robert Kurktchiev (BG) – Renault 8 Gordini.
Nr.56. Leszek Sperski / Józef Dutkiewicz (S) – Ford Escort 1300 GT.
Nr.57. Krystian Przybyła / Jerzy Miodyński (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.58. Attila Ferjancz / Jenö Zsembery (H) – Renault 8 Gordini.
Nr.59. Zdenek Ponec / Zdenek Turek (CS) – Renault 8 Gordini.
Nr.60. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.61. Jerzy Łukaszewski / Waldemar Ogrodniczak (PL) – NSU 1200 TT.
Nr.62. Janina Jedynak / Marian Repeta (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.63. Marek Varisella / Zbigniew Dziadura (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.64. Władysław Domański / Piotr Dąbkowski (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.65. Jan Wojczaczek / Stanisław Turczuk (PL) – Renault 8 Gordini.
Nr.66. Sandor Szaboki / Istvan Rusznyak (H) – NSU 1200 TT.
Nr.67. Carl Haagen Larsen (DK) / Henryk Krakowczyk (PL) – Datsun 1200.
Nr.68. Jobs Sorensen / Bertel Orland (DK) – Renault 12 TL.
Nr.69. Mieczysław Urtnowski / Jan Bronikowski (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.70. Andrzej Wojciechowski / Konrad Kertyński (PL) – Polski Fiat 125p/1300
Nr.71. Stanisław Wesołowski / Wojciech Bazarnik (PL) – Austin Mini Cooper S
Nr.72. Herbert Cuda /  ?  (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.73. Jerzy Kozioł /  ?  (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.74. Edmund Oprocha / Zbigniew Kołaczkowski (PL) – Polski Fiat 125p/1300
Klasa 5-6. Grupa I-II.
Nr.76. Egon Culmbacher / Werner Ernst (DDR) – Wartburg 353.
Nr.77. Jürgen Sparwald / Carl Ulrich Karsten (DDR) – Wartburg 353.
Nr.78. Mihaly Balatoni / Istvan Sandor (H) – Škoda Rallye.
Nr.79. Arnold Wezel / Bernd Immisch (DDR) – Wartburg 353.
Nr.80. Laszlo Kovacs / Bela Augusztin (H) – NSU TTS.
Nr.81. Erik Otto Banck / Jens Peter Jensen (DK) – Sunbeam Imp Sport.
Nr.82. Günther Gries / Harald Würfel (DDR) – Wartburg 353.
Nr.83. Zdenek Kec / Bedrich Steuer (CS) – Škoda Rallye.
Nr.84. Jiri Rosicky / Petr Cvrkal (CS) – Škoda 110.
Nr.85. Ryszard Fołta / Elżbieta Fołta (PL) – Škoda S 100.
Nr.86. Slavtcho Georgiev / Kiro Kirov (BG) – Škoda Rallye.
Nr.87. Vaclav Chlustina / Vaclav Tregr (CS) – Škoda 110.
Nr.88. Henryk Mandera / Zenon Keller (PL) – Wartburg 353.
Nr.89. Rainer Witzmann / Volkmar Benad (DDR) – Wartburg 353.
Nr.90. Karol Rimler /  ?  (PL) – Fiat 850 Sport coupe.
Nr.91. Ryszard Pawlitka / Ryszard Siadkowski (PL) – Fiat 850 Sport coupe.
Nr.92. Andrzej Kuśmirek / Paweł Tomaszewski (PL) – NSU 1000 C.
Nr.93. Wolfgang Strehlow / Bernhard Malsch (DDR) – Wartburg 353.
Nr.94. Andrzej Nytko / Bogdan Otfinowski (PL) – Fiat 850 Sport coupe.
Nr.95. Peter Hommel / Günther Bork (DDR) – Wartburg 353.
Nr.96. Horst Hohlheimer / Rudolf Huber (D) – Fiat 128.
Nr.97. Hans Peter Jensen / Villy Ebbesen (DK) – Ford Escort.
Klasa 1-4. Grupa I-II.
Nr.98. Maciej Stawowiak / Tomasz Gozdecki (PL) – Honda N 600.
Nr.99. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski (PL) – Trabant 601.
Nr.100. Jan Tagowski / Edward Kinderman (PL) – Trabant 601.
Nr.101. Wiesław Mikołajczyk /  ?  (PL) – Fiat 850 S.
Nr.102. Rolf Söldner / Rudolf Renker (DDR) – Trabant 601.
Nr.103. Ireneusz Stankiewicz / Jerzy Sobczyk (PL) – Syrena 104.
Nr.104. Adam Masłowiec / Konrad Rutkowski (PL) – Syrena 104.
Nr.105. Kazimierz Jaromin / Andrzej Gergovich (PL) – Zastava 750.
Nr.106. Zdzisław Łagan / Karol Piekarski (PL) – Trabant 601.
Nr.107. Jerzy Borowicz / Andrzej Postawka (PL) – Steyr Puch 650 TR.
Nr.108. Zygmunt Domagalski /  ?  (PL) – Trabant 601.
Nr.109. Marian Skrzypek / Zygmunt Wiśniewski (PL) – Fiat 850 coupe.
Nr.110. Ireneusz Hering / Jan Lipiński (PL) – Syrena 104.
Nr.111. Marek Ryndak / Ryszard Leś (PL) – Syrena 104.
Nr.112. Grzegorz Biskup / Przemysław Olejnik (PL) – Zastava 750.
Nr.113. Andrzej Szulc / Michał Rybicki (PL) – Syrena 104.
Nr.114. Manred Lukes / Werner Schramm (DDR) – Trabant 601.
Nr.115. Ryszard Lewczuk / Andrzej Klejna (PL) – Trabant 601.
Nr.116. Maciej Jasiński / Joanna Jasińska (PL) – Honda N 600.
Nr.117. Jacek Magiera / Jacek Seńkowski (PL) – Trabant 601.
Nr.118. Andrzej Włoch /  ?  (PL) – Fiat 850 S.

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971- Błażej Krupa i Krzysztof Strykier

Od lewej: Krzysztof Strykier, Błażej Krupa, Anna Krupa i Krzysztof Komornicki.

Rajd Polski 1971 - Heino Sepp

Heino Sepp i Tomas Bernstein – Moskwicz 412.

Rajd Polski 1971 - Krupa, komornicki i Strykier

Od lewej: Krzysztof Strykier, Błażej Krupa, Anna Krupa i Krzysztof Komornicki.

Rajd Polski 1971 - Adam Smorawiński

Adam Smorawiński i Piotr Mystkowski – BMW 2002 Ti.

Rajd Polski 1971 - Vladimir Hubacek

Vladimir Hubaček i Vojtĕch Rieger – Alpine Renault A 110.

Rajd Polski 1971 - Carl Syberg

Carl Syberg i Ellen Syberg – Opel Kadett Rallye.

Rajd Polski 1971 - Ryszard Nowicki

Ryszard Nowicki i Wojciech Schramm – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Polski 1971 - Lasse Jonsson

Lasse Jönsson i Alf Quist – Saab 96 V4.

Rajd Polski 1971 - Vladimir Hubacek

Nr.3. Vladimir Hubaček i Vojtĕch Rieger – Alpine Renault A 110.

Rajd Polski 1971 - Carl Syberg

Carl Syberg i Ellen Syberg – Opel Kadett Rallye.

Rajd Polski 1971 - Lasse Jonson

Lasse Jönsson i Alf Quist – Saab 96 V4.

Rajd Polski 1971 - Mario Graziani

Mario Graziani i Wojciech Noworyta – Alfa Romeo 2000 GTV.

Rajd Polski 1971 - Maciej Skarżyński

Maciej Skarżyński i Zbigniew Faberkiewicz – BMW 2002.

Rajd Polski 1971 - Ryszard Nowicki

Ryszard Nowicki i Wojciech Schramm – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Polski 1971

Parc ferme przed startem.

Rajd Polski 1971 - Ryszard Nowicki i Aleksander Oczkowski

Nr.34. Ryszard Nowicki i Wojciech Schramm, nr.35. Aleksander Oczkowski i Mieczysław Spychalski – Polskie Fiaty 125p/1500.

Rajd Polski 1971

Parc ferme przed startem.

Rajd Polski 1971 - Robert Mucha

Robert Mucha i Błażej Krupa – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Polski 1971 - Jan Wojczaczek

Jan Wojczaczek i Stanisław Turczuk – Renault 8 Gordini.

Rajd Polski 1971 - Ryszard Nowicki

Ryszard Nowicki i Wojciech Schramm – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Polski 1971r.

Rajd Polski 1971 - Ryszard Grychtoł i Krzysztof Strykier

Nr.60. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (PL) – Polski Fiat 125p/1300, oraz Krzysztof Strykier i Anna Krupa.

Rajd Polski 1971 - Slavtcho Georgiev

Slavtcho Georgiev i Kiro Kirov – Škoda Rallye.

Rajd Polski 1971 - Ryszard Pawlitka

Ryszard Pawlitka i Ryszard Siadkowski – Fiat 850 Sport coupe.

Rajd Polski 1971 - Lelio Lattari

Lelio Lattari i Kazimierz Pałka – Alfa Romeo GTV.

Rajd Polski 1971 - Włodzimierz Markowski

Włodzimierz Markowski i Jacek Stawiński – Porsche 912.

Rajd Polski 1971 - Włodzimierz Groblewski

Włodzimierz Groblewski i Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Polski 1971 - Robert Mucha.

Robert Mucha i Błażej Krupa – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Polski 1971

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – BMW 2002 Ti.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – BMW 2002 Ti.

Rajd Polski - 1971

Rajd Polski 1971 - Adam Smorawiński

Adam Smorawiński i Piotr Mystkowski – BMW 2002 Ti.

Rajd Polski 1971 - Ryszard Nowicki

Ryszard Nowicki i Wojciech Schramm – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Polski 1971 - Sobiesław Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – BMW 2002 Ti.  (Automobilista 168 / 2014)

Rajd Polski 1971 - Aleksander Oczkowski.

Aleksander Oczkowski i Mieczysław Spychalski – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Polski 1971 - Robert Mucha

Robert Mucha i Błażej Krupa – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Polski 1971 - Maciej Jasiński

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N600.

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971 - Bjorn Jaktlund i Holm Per Sandager

Nr.33. Björn Jaktlund i Lars Erik Karlsson – VW 1600 TL, nr.37. Holm Per Sandager i Otto Kristensen – Ford Escort Twin Cam

Rajd Polski 1971 - Lelio Lattari

Lelio Lattari i Kazimierz Pałka – Alfa Romeo GTV.

Rajd Polski 1971r.

Marian Bień i Ryszard Piechota - Porsche 911 T.

Marian Bień i Ryszard Piechota – Porsche 911 T.

Marian Bień i Ryszard Piechota – Porsche 911 T.

Rajd Polski 1971r.

Vladimir Hubacek i Vojtech Rieger - Alpine Renault A 110.

Rajd Polski 1971r.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada - BMW 2002 Ti.

Rajd Polski 1971r

Mario Graziani i Wojciech Noworyta - Alfa Romeo 2000 GTV.

Rajd Polski 1971r.

Holger Bohne i Karl H.Wellmann - BMW 2002 Ti.

Rajd Polski 1971r.

Rajd Polski 1971r.

Andrzej Jaroszewicz i Tomasz Ciecierzyński - Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Polski 1971r

Kastitis Girdauskas i Uldis Madrevic - Moskwicz 412.

Rajd Polski 1971r

Ferenc Kelemen i Karoly Pulvary - Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Polski 1971r.

Krystian Przybyła i Jerzy Miodyński - Polski Fiat 125p/1300.

Rajd Polski 1971r.

Ilia Czubrikov i Robert Kurktchiev - Renault 8 Gordini.

Rajd Polski 1971r.

Władysław Domański i Piotr Dąbkowski - Polski Fiat 125p/1300.

Rajd Polski 1971 - Jobs Sorensen

Jobs Sorensen i Bertel Orland – Renault 12 TL.

Rajd Polski 1971 - Mieczysław Urtnowski

Mieczysław Urtnowski i Jan Bronikowski – Polski Fiat 125p/1300.

Rajd Polski 1971 - Hans Britth

Hans Britth i Hans Reppling – Opel Kadett Rallye

Rajd Polski 1971 - Ryszard Nowicki

Ryszard Nowicki i Wojciech Schramm – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Polski 1971 - Sobiesław Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – BMW 2002 Ti.

Rajd Polski 1971 - Lasse Jonsson

Lasse Jönsson i Alf Quist – Saab 96 V4.

Rajd Polski 1971 - Holm Per Sandager

Holm Per Sandager i Otto Kristensen – Ford Escort Twin Cam.

Rajd Polski 1971 - Sobiesław Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – BMW 2002 Ti.

Rajd Polski 1971 - Włodzimierz Groblewski

Włodzimierz Groblewski i Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Polski 1971r.

Rajd Polski 1971 - Lelio Lattari

Lelio Lattari i Kazimierz Pałka – Alfa Romeo GTV.

Rajd Polski 1971 - Sobiesław Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada.

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971 - Carl Syberg

Carl Syberg i Ellen Syberg – Opel Kadett Rallye.

Rajd Polski 1971 - Holm Per Sandager

Holm Per Sandager i Otto Kristensen – Ford Escort Twin Cam.

Rajd Polski 1971 - Sobiesław Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – BMW 2002 Ti.

Rajd Polski 1971r.

Robert Mucha i Błażej Krupa - Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Polski 1971 - Vladimir Hubacek

Vladimir Hubaček i Vojtĕch Rieger – Alpine Renault A 110.

Rajd Polski 1971 - Maciej Stawowiak

Maciej Stawowiak i Tomasz Gozdecki – Honda N 600.

Rajd Polski 1971

(Motor 33 / 1971)

Rajd Polski 1971

(Pędzą samochody, mijają lata)

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

(Pędzą samochody, mijają lata)

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

(Automobilista 140 / 2011)

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

(Rajdowe kroniki - Grzegorz Chmielewski i Janusz Szymanek)

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

(Polityka 31 / 1971)

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

(Przegląd Sportowy 92 / 1971)

Rajd Polski 1971

Rajd Polski 1971

Klasyfikacja generalna.

1. Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm (AP.Krakowski) – Polski Fiat 125p/1500.  2670,22pkt.
2. Robert Mucha / Błażej Krupa (FSO) – Polski Fiat 125p/1500.  2747,30pkt.
3. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Krakowski) – BMW 2002 Ti. 2771,03pkt.
4. Aleksander Oczkowski / Mieczysław Spychalski (AP.Ślaski) – Polski Fiat 125p/1500.  2822,11pkt.
5. Wiesław Mrówczyński / Jerzy Landsberg (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.  2844,62pkt.
6. Andrzej Jaroszewicz / Tomasz Ciecierzyński (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.  2855,78pkt.
7. Włodzimierz Groblewski / Janusz Książkiewicz (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.  2881,13pkt.
8. Mieczysław Urtnowski / Janusz Bronikowski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1300.  2955,79pkt.
9. Adam Smorawiński / Piotr Mystkowski (AP.Wielkopolski) – BMW 2002 Ti.  2988,10pkt.
10.Krystian Przybyła / Jerzy Miodyński – Polski Fiat 125p/1300.  3025,12pkt.
11.Janina Jedynak / Marian Repeta (FSO) – Polski Fiat 125p/1300.  3100,00pkt.
12.Władysław Domański / Piotr Dąbkowski (FSO) – Polski Fiat 125p/1300.  3173,92pkt.
13.Zdzisław Łagan (AP.Kielecki) / Karol Piekarski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1300.  3188,90pkt.
14.Andrzej Nytko / Bogdan Otfinowski (AP.Krakowski) – Fiat 850 Sport coupe.  3218,41pkt.
15.Mario Graziani / Wojciech Noworyta (AP.Morski) – Alfa Romeo GTV.  3220,29pkt.
16.Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.  3223,70pkt.
17.Andrzej Kuśmirek / Paweł Tomaszewski – NSU 1000 C.  3314,14pkt.
18.Edmund Oprocha / Zbigniew Kołaczkowski (AP.Krakowski) – Polski Fiat 125p/1300.  3357,66pkt.
19.Jerzy Borowicz / Andrzej Postawka (AP.Dolnośląski) – Steyr Puch TR 650.  3378,07pkt.
20.Maciej Jasiński / Joanna Jasińska (AP.Warszawski) – Honda N 600.  3440,21pkt.
21.Andrzej Szulc / Michał Rybicki (AP.Morski) – Syrena 104.  3660,88pkt.
22.Ryszard Pawlitka / Ryszard Siadkowski (AP.Warszawski) – Fiat 850 Sport coupe.  3702,36pkt.
23.Ireneusz Hering / Jan Lipiński (Drwęca) – Syrena 104.  4195,90pkt.
24.Jan Tagowski / Edward Kinderman (AP.Częstochowski) – Trabant 601.  4384,26pkt.
25.Andrzej Włoch / Witold Olbrych (AP.Krakowski) – Fiat 850 S.  4407,37pkt.
26.Herbert Cuda / Ryszard Dragan (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.  4639,56pkt.
27.Ryszard Fołta / Elżbieta Fołta (AP.Śląski) – Škoda S 100.  4749,92pkt.
28.Zygmunt Domagalski / Andrzej Radecki (AP.Warmińsko-Mazurski) – Trabant 601.  5536,29pkt.
29.Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski (AP.Częstochowski) – Trabant 601.  5659,17pkt.

Wystartowały 52 załogi, ukończyło 29

Wyniki.

Klasa 9-13.
1. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada – BMW 2002 Ti.  2771,03pkt.
2. Adam Smorawiński / Piotr Mystkowski – BMW 2002 Ti.  2988,10pkt.
3. Mario Graziani / Wojciech Noworyta – Alfa Romeo GTV.  3220,29pkt.

Klasa 8.
1. Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm – Polski Fiat 125p/1500.  2670,22pkt.
2. Robert Mucha / Błażej Krupa – Polski Fiat 125p/1500.  2747,30pkt.
3. Aleksander Oczkowski / Mieczysław Spychalski – Polski Fiat 125p/1500.  2822,11pkt.
4. Wiesław Mrówczyński / Jerzy Landsberg – Polski Fiat 125p/1500.  2844,62pkt.
5. Andrzej Jaroszewicz / Tomasz Ciecierzyński – Polski Fiat 125p/1500.  2855,78pkt.
6. Włodzimierz Groblewski / Janusz Książkiewicz – Polski Fiat 125p/1500.  2881,13pkt.

Klasa 7.
1. Mieczysław Urtnowski / Janusz Bronikowski – Polski Fiat 125p/1300.  2955,79pkt.
2. Krystian Przybyła / Jerzy Miodyński – Polski Fiat 125p/1300.  3025,12pkt.
3. Janina Jedynak / Marian Repeta – Polski Fiat 125p/1300.  3100,00pkt.
4. Władysław Domański / Piotr Dąbkowski – Polski Fiat 125p/1300.  3173,92pkt.
5. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – Polski Fiat 125p/1300.  3223,70pkt.
6. Edmund Oprocha / Zbigniew Kołaczkowski – Polski Fiat 125p/1300.  3357,66pkt.
7. Herbert Cuda / Ryszard Dragan – Polski Fiat 125p/1300.  4639,56pkt.

Klasa 5-6.
1. Andrzej Nytko / Bogdan Otfinowski – Fiat 850 Sport coupe.  3218,41pkt.
2. Andrzej Kuśmirek / Pawel Tomaszewski – NSU 1000 C.  3314,14pkt.
3. Ryszard Pawlitka / Ryszard Siadkowski – Fiat 850 Sport coupe.  3702,36pkt.
4. Ryszard Fołta / Elżbieta Fołta – Škoda S 100.  4749,92pkt.

Klasa 3-4.
1. Jerzy Borowicz / Andrzej Postawka – Steyr Puch 650 TR.  3378,07pkt.
2. Andrzej Szulc / Michał Rybicki – Syrena 104.  3660,88pkt.
3. Ireneusz Hering / Jan Lipiński – Syrena 104.  4195,90pkt.
4. Andrzej Włoch / Witold Olbrych – Fiat 850 S.  4407,37pkt.

Klasa 1-2.
1. Zbigniew Łagan / Karol Piekarski – Trabant 601.  3188,90pkt.
2. Maciej Jasiński / Joanna Jasińska – Honda N 600.  3440,21pkt.
3. Jan Tagowski / Edward Kinderman – Trabant 601.  4384,26pkt.
4. Zygmunt Domagalski / Andrzej Radecki – Trabant 601.  5536,29pkt.
5. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski – Trabant 601.  5659,17pkt.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl