Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1971 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 15 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 15-16.05.1971r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

15 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 15-16.05.1971r.

Rajd Dolnośląski 1971r.

Baza rajdu: Wrocław
Dystans: 1026 km, w tym 12 odcinków specjalnych (o łącznej długości 146 km), 2 próby szybkości górskiej (o łącznej długości 10 km) i 1 próba zwrotności.
Pogoda: sucho.

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Rajd Dolnośląski - 1971r

Lista zgłoszeń.

Klasa 6, pow.1600cm³.
Nr.1. Marian Bień / Wiesław Nicieja (AP.Kraków) – Porsche 911T.
Nr.2. Adam Smorawiński / Zbigniew Staszyszyn (AP.Poznań) – BMW 2002 Ti.
Nr.3. Janusz Wojtyna / Bronisław Czekała (AP.Łódź) – BMW 2002.
Nr.4. Mario Graziani / Wojciech Noworyta (AP.Gdynia) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.5. Marian Wangrad / Stanisław Dalka (AP.Warszawa) – BMW 2002 Ti.
Nr.6. Jerzy Bachtin / Piotr Mystkowski (Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 5, do 1600cm³.
Nr.7. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.8. Ryszard Kopczyk / Ryszard Piątek (AP.Poznań) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.9. Wiesław Mrówczyński / Jerzy Landsberg (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.10. Ryszard Żyszkowski / Andrzej Zembrzuski (AP.Poznań) - Polski Fiat 125p/1500.
Nr.11. Tomasz Pułczyński / Marek Kopczyński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.12. Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.14. Marek Wachowski / Błażej Krupa (Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1558.
Nr.15. Tadeusz Kudłaty / Tadeusz Dembowy (AP.Dolnośląski) – BMW 1600 Ti.
Nr.16. Wiesław Dukowicz / Piotr Chęciński (AP.Poznań) – Alfa Romeo Giulia 1600 Ti.
Nr.17. Włodzimierz Groblewski / Janusz Książkiewicz (AP.Gdynia) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.18. Krzysztof Rogalski / Jerzy Starak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.19. Eugeniusz Pach / Longin Bielak (Olsztyn/Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.20. Lech Jaworowicz / Marcin Biernacki (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.21. Marian Repeta / Marian Zatoń (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.22. Lelio Lattari / Franciszek Aromiński (AP.Warszawa) – Alfa Romeo 1600 GT.
Nr.23. Andrzej Jaroszewicz / Tomasz Ciecierzyński (Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.24. Aleksander Oczkowski / Mieczysław Spychalski (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.25. Stanisław Wojtecki / Antoni Wróbel (AP.Opole) – VW 1600.

Klasa 4, do 1300cm³.
Nr.26. Mieczysław Urtnowski / Jerzy Sypniewski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.27. Stanisław Wesołowski / Marek Maciejewski (AP.Warszawa) – Mini Cooper 1300.
Nr.28. Eugeniusz Bogusz / Jan Ozóg (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.29. Edmund Oprocha / Zbigniew Kołaczkowski (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.30. Władysław Domański / Lech Korneluk (FSO Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.31. Henryk Kaczmarczyk / Horst Womaszka (AP.Opole) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.32. Wiesław Gawron / Monika Gawron (Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.33. Marek Varisella / Zbigniew Dziadura (FSO Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.34. Herbert Cuda / Ryszard Dragan (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.35. Aleksander Kalina / Andrzej Sikorski (AP.Opole) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.36. Janina Jedynak / Tadeusz Byzia (FSO Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.37. Jerzy Kozioł / Grzegorz Rybiński (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.38. Józef Majewski / Ryszard Smolarski (AP.Opole) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.39. Jan Lux / Stanisław Janus (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.40. Andrzej Wojciechowski / Konrad Kertyński (AP.Wrocław) – Renault 8 Gordini.
Nr.41. Jerzy Sobczyk / Hanna Sobczyk (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.42. Krystian Przybyła / Wojciech Ondraczek (AP.Katowice) – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 3, do 1150cm³.
Nr.43. Andrzej Kuśnierek / Paweł Tomaszewski (AZS Poznań) – NSU 1000 C.
Nr.44. Maciej Sowiński / Mieczysław Dziewulski (AP.Łódź) – NSU 1000 C.
Nr.45. Ryszard Pawlitka / Eugeniusz Martin (AP.Warszawa) – Fiat 850 coupe.
Nr.46. Ryszard Folta / Elżbieta Folta (AP.Katowice) – Škoda 100 S.
Nr.47. Henryk Mandera / A.Dziąsko (AP.Katowice) – Wartburg 353.  
Nr.48. Andrzej Nytko / Bogdan Otwinowski (AP.Kraków) – Fiat 850 Sport coupe.
Nr.49. Henryk Krakowczyk / Alojzy Durman (AP.Wrocław) – Wartburg 1000.
Nr.50. Andrzej Mielcarek / Grzegorz Kowalski (AZS Poznań) – Wartburg 353.
Nr.51. Karol Rimler / Andrzej Dryński (AP.Łódź) – Fiat 850 Sport coupe.

Klasa 2, do 850cm³.
Nr.52. Grzegorz Biskup / Przemysław Olejnik (AP.Poznań) – Zastawa 750.
Nr.53. Wincenty Zbierkowski / Lech Wójcik (AP.Łódź) – Syrena 104.
Nr.54. Andrzej Szulc / Anna Stroińska (AP.Gdynia) – Syrena 104.
Nr.55. Marek Ryndak / Ryszard Leś (AP.Rzeszów) – Syrena 104.
Nr.56. Wiesław Mikołajczyk / Andrzej Czerniak (AP.Katowice) – Fiat 850 S.
Nr.57. Jerzy Borowicz / Eugeniusz Koper (AP.Wrocław) – Steyr Puch TR 650.
Nr.58. Adam Masłowiec / Konrad Rutkowski (AP.Katowice) – Syrena 104.
Nr.59. Andrzej Postawka / Ryszard Pańczyszyn (AP.Wrocław) – Syrena 104.
Nr.60. Ireneusz Stankiewicz / Lidia Stankiewicz (AP.Katowice) – Syrena 104.
Nr.61. Kazimierz Jaromin / Jacek Magiera (AP.Kraków) – Zastawa 750.  
Nr.62. Marian Skrzypek / Zygmunt Wiśniowski (AP.Kraków) – Fiat 850 coupe.
Nr.63. Adolf Słaboń / Robert Słaboń (AP.Wrocław) – Saab 93 B.

Klasa 1, do 600cm³.
Nr.64. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski (AP.Częstochowa) – Trabant 601.
Nr.65. Zygmunt Domagalski / Włodzimierz Solnicki (Olsztyn) – Trabant 601.
Nr.66. Zdzisław Łagan / Karol Piekarski (AP.Kielce/AP.Warszawa) – Trabant 601.
Nr.67. Maciej Stawowiak / Tomasz Gozdecki (AP.Warszawa) – Honda N 600 E.
Nr.68. Marek Trzaskowski / Elżbieta Trzaskowska (AP.Warszawa) – Trabant 601.
Nr.69. Maciej Jasiński / Joanna Jasińska (AP.Warszawa) – Honda N 600.

Rajd Dolnośląski 1971 - Ryszard Nowicki

Ryszard Nowicki i Wojciech Schramm – Polski Fiat 125p/1500. (Motor 23 / 1971)

Rajd Dolnośląski 1971 - Marian Bień

Marian Bień i Wiesław Nicieja – Porsche 911T.

Jerzy Bachtin i Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Bachtin i Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Dolnośląski 1971 - Ryszard Nowicki

Ryszard Nowicki i Wojciech Schramm – Polski Fiat 125p/1500. (Pędzą samochody, mijają lata)

Rajd Dolnośląski 1971 - Marian Bień

Marian Bień i Wiesław Nicieja – Porsche 911T.

Rajd Dolnośląski 1971r.

Marian Bień i Wiesław Nicieja - Porsche 911T.

Rajd Dolnośląski 1971r.

Adam Smorawiński i Zbigniew Staszyszyn – BMW 2002 Ti.

Rajd Dolnośląski 1971r.

Adam Smorawiński i Zbigniew Staszyszyn – BMW 2002 Ti.

Jerzy Bachtin i Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Bachtin i Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Dolnośląski 1971r.

Jerzy Bachtin i Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Bachtin i Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Bachtin i Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Polski 1971r.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada - Polski Fiat 125p/1500.

Rajd Dolnośląski - 1971. Ryszard Nowicki

Ryszard Nowicki i Wojciech Schramm – Polski Fiat 125p/1500. (Motor 23 / 1971)

Andrzej Nytko i Bogdan Otwinowski – Fiat 850 Sport coupe.

Andrzej Nytko i Bogdan Otwinowski – Fiat 850 Sport coupe.

Jerzy Bachtin i Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Jerzy Bachtin i Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Polski Fiat 125p/1500.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Polski Fiat 125p/1500.

Adam Masłowiec i Konrad Rutkowski – Syrena 104.

Adam Masłowiec i Konrad Rutkowski – Syrena 104.

Ireneusz Stankiewicz i Lidia Stankiewicz – Syrena 104.

Ireneusz Stankiewicz i Lidia Stankiewicz – Syrena 104.

Kazimierz Jaromin i Jacek Magiera – Zastawa 750.

Kazimierz Jaromin i Jacek Magiera – Zastawa 750.

Marek Trzaskowski i Elżbieta Trzaskowska – Trabant 601.

Marek Trzaskowski i Elżbieta Trzaskowska – Trabant 601.

Rajd Dolnośląski 1971 - Sobiesław Zasada

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Polski Fiat 125p/1500. (Motor 23 / 1971)

Rajd Dolnośląski 1971 - Marek Varisella

Marek Varisella i Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/1300. (Motor 23 / 1971)

Rajd Dolnośląski 1971

Rajd Dolnośląski 1971

Rajd Dolnośląski 1971

(Motor 23 / 1971)

Rajd Dolnośląski 1971

(Super oes 11)

Rajd Dolnośląski 1971

Rajd Dolnośląski 1971

Rajd Dolnośląski 1971

(Pędzą samochody, mijają lata)

Klasyfikacja generalna.

1. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada – Polski Fiat 125p/1500.
2. Marek Varisella / Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/1300.
3. Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm – Polski Fiat 125p/1500.
4. Lech Jaworowicz / Marcin Biernacki – Polski Fiat 125p/1500.
5. Aleksander Oczkowski / Mieczysław Spychalski – Polski Fiat 125p/1500.
6. Mieczysław Urtnowski / Jerzy Sypniewski -  Polski Fiat 125p/1300.
Wystartowały 62 załogi, ukończyło 39.


Wyniki

Klasa 1-2 (do 600cm)
1. Marek Trzaskowski / Ewa Trzaskowska (AP.Warszawa) – Trabant 601.  2810pkt.
2. Maciej Jasiński / Joanna Jasińska (AP.Warszawa) – Honda N 600.  3044pkt.
3. Zdzisław Łagan (AP.Kielce) / Karol Piekarski (AP.Warszawa) – Trabant 601.  3745pkt.


Klasa 3-4 (do 850cm)
1. Adam Masłowiec / Konrad Rutkowski (AP.Śląski) – Syrena 104.  2441pkt.
2. Kazimierz Jaromin / Jacek Magiera (AP.Kraków) – Zastawa 750.  2615pkt.
3. Andrzej Szulc / Anna Stroińska (AP.Morski) – Syrena 104.  2618pkt.


Klasa 5-6 (do 1150cm)
1. Andrzej Nytko / Bogdan Otfinowski (AP.Kraków) – Fiat 850 Sport coupe.  2665pkt.
2. Ryszard Pawlitka / Eugeniusz Martin (AP.Warszawa) – Fiat 850 Sport coupe.  2765pkt.
3. Henryk Mandera / A.Dziąsko (AP.Śląski) – Wartburg 1000.  2781pkt.


Klasa 7 (do 1300cm)
1. Marek Varisella / Zbigniew Dziadura (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/ 1300.  2243pkt.
2. Mieczysław Urtnowski / Jerzy Sypniewski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.  2320pkt.
3. Andrzej Wojciechowski / Konrad Kertyński (AP.Dolnośląski) – Renault 8 Gordini.  2411pkt.


Klasa 8 (do 1600cm)
1. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1500. 2199pkt.  
2. Ryszard Nowicki / Wojciech Schramm (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/ 1500.  2257pkt.  
3. Lech Jaworowicz / Marcin Biernacki (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/ 1500.  2308pkt.
4. Aleksander Oczkowski / Mieczysław Spychalski (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
5. Ryszard Żyszkowski / Andrzej Zembrzuski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.


Klasa 9-13  (pow.1600cm)
1. Marian Bień / Wiesław Nicieja (AP.Kraków) – Porsche 911 T.  2398pkt.  
2. Adam Smorawiński / Z.Staszyszyn (AP.Wielkopolski) – BMW 2002 Ti.  2429pkt.  
3. Mario Graziani / Wojciech Noworyta (AP.Morski) – Alfa Romeo GTV.  3002pkt.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl