Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1971 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 4 Rajd Mazurski. 1 eliminacja. 5-7.03.1971r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

4 Rajd Mazurski. 1 eliminacja. 5-7.03.1971r.

Baza rajdu: Olsztyn
Dystans: 720 km, w tym 10 odcinków specjalnych o łącznej długości 160 km (wyniki dwóch OS-ów anulowano z powodu zmarzających stoperów) i 1 próba szybkości płaskiej.
Pogoda: bardzo zimno
Nawierzchnia: lód, śnieg, suchy asfalt i kostka.

Lista zgłoszeń.

Klasa 9-13.
Nr.1. Janusz Wojtyna / Bronisław Czekała (AP.Łódzki) – BMW 2002 Ti.
Nr.2. Wenta / Tomasiński (OZOS Olsztyn) – Warszawa 223.
Nr.3. Mario Graziani / Rybicki (AP.Morski) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.4. Adam Smorawiński / Z.Staszyszyn (AP.Wielkopolski) – BMW 2002 Ti.
Klasa 8.

Nr.7. Włodzimierz Markowski / Jacek Stawiński (AP.Warszawski) – Porsche 912.
Nr.8. Jerzy Landsberg / Wiesław Mrówczyński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.9. Ryszard Żyszkowski / Andrzej Zembrzuski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.10. Robert Mucha / Irena Jaroszewicz (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.11. Jerzy Bachtin / Janusz Bronikowski (AP.Warmińsko-Mazurski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.12. Marek Wachowski / Piotr Mystkowski (AP.Warmińsko-Mazurski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.14. Lelio Lattari / Franciszek Aromiński (AP.Warszawa) – Alfa Romeo Giulia Ti.
Nr.15. Eugeniusz Pach / Longin Bielak (AP.Warmińsko-Mazurski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.16. Aleksander Oczkowski / Mieczysław Spychalski (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.17. Ryszard Kopczyk / Ryszard Piątek (AP.Wielkopolski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.18. Kalitowicz / Szadujko (OZOS Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.19. Miron / Stanisław Ciecierski (OZOS Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.20. Kazimierz Pałka / Z.Kempiński (AP.Łódź) – Alfa Romeo.
Nr.21. Jan Pytko / Szecówka (AP.Kraków) – Ford Capri.
Nr.22. Ostrowski / Ostrowski (AP.Opole) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.23. Janusz Książkiewicz / Włodzimierz Groblewski (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.24. Razplewicz / Balaciński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.25. Andrzej Jaroszewicz / Tomasz Ciecierzyński (AP.Warmińsko-Mazurski) – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 7.
Nr.26. Marek Varisella / Zbigniew Dziadura (FSO) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.27. Wiesław Gawron / Monika Gawron (AP.Warmińsko-Mazurski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.28. Mieczysław Urtnowski / Jerzy Sypniewski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.29. Edmund Oprocha / Zbigniew Kołaczkowski (AP.Krakowski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.30. Marek Szramowski / Szczawiński (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.31. Strasz / Strasz (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.32. Lux / Dereń (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.33. Herbert Cuda / Ryszard Dragan (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.34. Kukuła / Edward Kinderman (AP.Częstochowa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.35. Henryk Kaczmarczyk / Womaszka (AP.Opole) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.36. Jerzy Kozioł / Grzegorz Rybicki (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.37. Władysław Domański / Janina Jedynak (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.38. Gustab / Kuzaj (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 5-6.
Nr.40. Karol Rimler / K.Ilewicz (AP.Łódź) – Fiat 850 Sport coupe.
Nr.41. Henryk Krakowczyk / Jerzy Łukaszewski (AP.Dolnośląski) – NSU 110.
Nr.42. Henryk Mandera / H.Pilczek (AP.Śląski) – Wartburg 353.
Nr.43. Wojciech Schramm / Jacek Magiera (AP.Kraków) – Wartburg 1000.
Nr.44. A.Krula / Andrzej Mordzewski (AP.Morski) – NSU 1000 S.
Nr.45. Ryszard Fołta / Elżbieta Fołta (AP.Śląski) – Škoda S 100.
Nr.46. Stanisław Wesołowski / Maciejewski (AP.Warszawa) – Austin Mini.
Nr.47. Ignatowski / Arcimowicz (AP.Podlaski) – NSU 1000 C.
Nr.49. Ryszard Pawlitka / Łosoś (AP.Warszawa) – Fiat 850 Sport coupe.

Klasa 3-4.
Nr.52. Adam Masłowiec / Konrad Rutkowski (AP.Śląski) – Syrena 104.
Nr.53. Marian Skrzypek / Bogdan Otfinowski (AP.Kraków) – Fiat 850.
Nr.54. Andrzej Szulc / Anna Stroińska (AP.Morski) – Syrena 104.
Nr.55. Andrzej Włoch / Aleksander Oczkowski (AP.Kraków) – Fiat 850 S.
Nr.56. Kacperski / Kiełbowicz (AP.Warszawa) – Syrena 104.
Nr.57. Robert Jenner / Andrzej Gregovich (AP.Kraków) – Fiat 850.
Nr.58. Wincenty Zbierkowski / Henryk Kalinowski (AP.Łódź) – Syrena 104.
Nr.59. Marek Ryndak / Ryszard Leś (AP.Rzeszów) – Syrena 104.
Nr.60. Ireneusz Hering / Jan Lipiński (Drwęca) – Syrena 104.
Nr.61. Ireneusz Stankiewicz / Stankiewicz (AP.Śląski) – Syrena 104.

Klasa 1-2.
Nr.65. Marek Trzaskowski / Maciej Stawowiak (AP.Warszawa) – Trabant 601.
Nr.66. Tomasz Gozdecki / Walaszek (AP.Warszawa) – Honda N 600.
Nr.67. Zdzisław Łagan / Karol Piekarski (AP.Kielce) – Trabant 601.
Nr.68. Tomasz Pułczyński / M.Pułczyński (AP.Warszawa) – Trabant 601.
Nr.69. Andrzej Świder / Marian Wloka (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.70. Zygmunt Domagalski / Popowiecki (AP.Warmińsko-Mazurski) – Trabant 601.
Nr.71. Ryszard Lewczuk / Gadomski (Drwęca) – Trabant 601.
Nr.72. Andrzej Zieliński / Andrzej Radecki (Drwęca) – Trabant 601.
Nr.73. Zbigniew Baranowski / Bogumił Baranowski (AP.Częstochowa) – Trabant 601.
Nr.74. Jan Tagowski / Kołodziejczyk (AP.Częstochowa) – Trabant 601.
Nr.75. Andrzej Sołkowski / J.Wołczacki (AP.Podlaski) – Trabant 601.

Rajd Mazurski 1971

Rajd Mazurski 1971

(Motor 13 / 1971)

Rajd Mazurski 1971

(Pędzą samochody, mijają lata)

Klasyfikacja generalna.

1. Włodzimierz Markowski / Jacek Stawiński – Porsche 912.
2. Marek Varisella / Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/1300.
3. Adam Smorawiński / Zbigniew Staszyszyn – BMW 2002Ti.
4. Lelio Lattari / Franciszek Aromiński – Alfa Romeo Giulia Ti.
5. Jerzy Landsberg / Wiesław Mrówczyński – Polski Fiat 125p/1500.
6. Ryszard Kopczyk / Ryszard Piątek – Polski Fiat 125p/1500.
7.    
8. Janusz Wojtyna / Bronisław Czekała – BMW 2002 Ti.
…17.Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.
Wystartowało 61 załóg, ukończyło 21.

Wyniki

Klasa 1-2 (do 600cm)
1. Marek Trzaskowski / Maciej Stawowiak – Trabant 601.
2.
3. Zdzisław Łagan / Karol Piekarski – Trabant 601.

Klasa 3-4 (do 850cm)
1. Adam Masłowiec / Konrad Rutkowski – Syrena 104.
…5.Robert Jenner / Andrzej Gregovich – Fiat 850.

Klasa 5-6  (do 1150cm)
1. Henryk Mandera / H.Pilczek – Wartburg 353.
2. Wojciech Schramm / Jacek Magiera – Wartburg 1000.

Klasa 7  (do 1300cm)
1. Marek Varisella / Zbigniew Dziadura – Polski Fiat 125p/1300.
2. Mieczysław Urtnowski / Jerzy Sypniewski – Polski Fiat 125p/1300.

Klasa 8 (do 1600cm)
1. Włodzimierz Markowski / Jacek Stawiński – Porsche 912.
2. Lelio Lattari / Franciszek Aromiński – Alfa Romeo Giulia Ti.
3. Jerzy Landsberg / Wiesław Mrówczyński – Polski Fiat 125p/1500.
4. Ryszard Kopczyk / Ryszard Piątek – Polski Fiat 125p/1500.

Klasa 9-13  (pow.1600cm)
1. Adam Smorawiński / Z.Staszyszyn – BMW 2002 Ti.
2. Janusz Wojtyna / Bronisław Czekała – BMW 2002 Ti.
3. Mario Graziani / Rybicki – Alfa Romeo GTV.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl