Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1970 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 8 Rajd Warszawski. 5 eliminacja. 7-8.11.1970r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

8 Rajd Warszawski. 5 eliminacja. 7-8.11.1970r.

Dystans: ok. 1239 km, w tym 10 prób sportowych.
Początkowa część rajdu miała formę zjazdu gwiaździstego. Miastami startowymi były: Warszawa, Kraków, Poznań i Katowice (każda z tras o długości ok. 300 km).

Komandor: Adam Wędrychowski.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Nr.11. Andrzej Gieysztor (AP.Warszawski) / Jerzy Bachtin (AP.Olsztyński) – Trabant 601.
Nr.36. Krzysztof Komornicki / Jerzy Landsberg – Alpine Renault A110.
Nr.42. Ryszard Nowicki (AP.Krakowski) / Piotr Mystkowski (AP.Warszawski) – Renault 8 Gordini.
Nr.43. Władysław Domański / R.Kozera – Polski Fiat 125p Rally.
Nr.57. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada – Polski Fiat 125p/1500.
Zbigniew Baran / Zbigniew Kołaczkowski (AP.Krakowski) – Syrena 104.
Marian Bień / Wiesław Nicieja (AP.Krakowski) – Porsche 911 L.
Stanisław Dalka / J.Olszewski (AP.Warszawski) – VW 1500.
A.Kruła / Włodzimierz Groblewski (AP.Morski) – NSU 1000.
Lelio Lattari / Franciszek Aromiński (AP.Warszawski) – Alfa Romeo GTV.
Jacek Magiera / Jacek Seńkowski (AP.Krakowski) – Trabant 601.
Włodzimierz Markowski / Janusz Stawiński (AP.Olsztyński) – Porsche 912.
Adam Masłowiec / Konrad Rutkowski (AP.Śląski) – Syrena 104.
Dominik Mydlarski / Aleksander Burman (AP.Warszawski) – Renault 8 Gordini.
Tomasz Pułczyński / M.Kopczyński (AP.Warszawski) – Syrena 104.
Karol Rimler / K.Ilewicz (AP.Łódzki) – Fiat 850 Sport Coupe.
Krzysztof Rogalski / Jerzy Stark (AP.Warszawski) – Fiat 124.
Marek Szramowski / Piotr Dąbkowski (AP.Warszawski) – NSU Prinz 1000.
Marek Trzaskowski / Maciej Stawowiak – Trabant 601.
Marek Varisella / Edward Bogusławski (AP.Warszawski) – Syrena 104.
Janusz Wojtyna / Bronisław Czekała (AP.Łódzki) – BMW 2002.

Krzysztof Komornicki i Jerzy Landsberg – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Jerzy Landsberg – Alpine Renault A 110.

Rajd Warszawski 1970r.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada - Polski Fiat 125p.  (Automobilista 168 / 2014)

Ryszard Nowicki i Piotr Mystkowski – Renault 8 Gordini.

Ryszard Nowicki i Piotr Mystkowski – Renault 8 Gordini. (Motor 48 / 1970)

Władysław Domański i R.Kozera – Polski Fiat 125p Rally.

Władysław Domański i R.Kozera – Polski Fiat 125p Rally. (Motor 48 / 1970)

Andrzej Gieysztor i Jerzy Bachtin – Trabant 601.

Andrzej Gieysztor i Jerzy Bachtin – Trabant 601. (Motor 48 / 1970)

Krzysztof Komornicki i Jerzy Landsberg – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Jerzy Landsberg – Alpine Renault A 110.

8 Rajd Warszawski 1970r

Zwycięzca rajdu Ryszard Nowicki w rozmowie z komandorem Adamem Wędrychowskim. (Motor 48 / 1970)

Rajd Warszawski 1970r

Rajd Warszawski 1970r

(Motor 48 / 1970)

Rajd Warszawski 1970r

(Rajdowiec 10 / 2000)

Rajd Warszawski 1970r

(Pędzą samochody, mijają lata)

Klasyfikacja generalna (nie oficjalna).

 

1.Ryszard Nowicki / Piotr Mystkowski – Renault 8 Gordini.
2.Marek Varisella / Edward Bogusławski – Syrena 104.
3.Andrzej Gieysztor / Jerzy Bachtin – Trabant 601.
4.Stanisław Dalka / J.Olszewski – Volkswagen 1500.
5.Lelio Lattari / Franciszek Aromiński – Alfa Romeo 1600 GTV.
6.Włodzimierz Markowski / Janusz Stawiński – Porsche 912.

Wystartowało 45 załóg, ukończyło 35.

Wyniki.

Klasa 1  -  do 600cm.
1.Andrzej Gieysztor (AP.Warszawski) / Jerzy Bachtin (AP.Olsztyński) – Trabant 601.
2.Jacek Magiera / Jacek Seńkowski (AP.Krakowski) – Trabant 601.
3.Marek Trzaskowski / Maciej Stawowiak – Trabant 601.


Klasa 2  -  do 850cm.
1.Marek Varisella / Edward Bogusławski (AP.Warszawski) – Syrena 104.
2.Adam Masłowiec / Konrad Rutkowski (AP.Śląski) – Syrena 104.
3.Tomasz Pułczyński / M.Kopczyński (AP.Warszawski) – Syrena 104.
4.
5.Zbigniew Baran / Zbigniew Kołaczkowski (AP.Krakowski) – Syrena 104.


Klasa 3 – do 1000cm.
1.Marek Szramowski / Piotr Dąbkowski (AP.Warszawski) – NSU Prinz 1000.
2.Karol Rimler / K.Ilewicz (AP.Łódzki) – Fiat 850 Sport Coupe.
3.A.Kruła / Włodzimierz Groblewski (AP.Morski) – NSU 1000.


Klasa 4  -  do 1300cm.
1.Ryszard Nowicki (AP.Krakowski) / Piotr Mystkowski (AP.Warszawski) – Renault 8 Gordini.
2.Dominik Mydlarski / Aleksander Burman (AP.Warszawski) – Renault 8 Gordini.
3.Krzysztof Rogalski / Jerzy Starak (AP.Warszawski) – Fiat 124
.

Klasa 5  -  do 1600cm.
1.Stanisław Dalka / J.Olszewski (AP.Warszawski) – VW 1500.
2.Lelio Lattari / Franciszek Aromiński (AP.Warszawski) – Alfa Romeo GTV.
3.Włodzimierz Markowski / Janusz Stawiński (AP.Olsztyński) – Porsche 912.


Klasa 6  -  pow. 1600cm.
1.Janusz Wojtyna / Bronisław Czekała (AP.Łódzki) – BMW 2002.
2.Marian Bień / Wiesław Nicieja (AP.Krakowski) – Porsche 911 L.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl