Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1970 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 30 Rajd Polski. 3 elimnacja. 16-20.07.1970r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

30 Rajd Polski. 3 elimnacja. 16-20.07.1970r.

30 Rajd Polski 1970r

30 Rajd Polski 1970r

30 Rajd Polski 1970r

30 Rajd Polski 1970r.

(Motor 28 / 1970)

 30 Rajd Polski 1970r.

Rajd Polski 1970r.

Rajd Polski 197r.

Rajd Polski 1970r.

Rajd Polski 1970r.

Häkan Lindberg i Erik Carlström – Fiat 125 S.

Häkan Lindberg i Erik Carlström – Fiat 125 S.

Rajd Polski 1970r

Rajd Polski 1970r.

30 Rajd Polski 1970r

Rajd Polski -1970r.

Rajd Polski 1970r

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska - Honda N 600.

Sobiesław Zasada

Sobiesław Zasada. (Motor 31 / 1970)

Rajd Polski 1970r.

Carl Haagen Larsen i Henryk Krakowczyk – Datsun 1000.

Rajd Polski 1970r.

Rajd Polski 1970r.

Häkan Lindberg i Erik Carlström – Fiat 125 S.

Häkan Lindberg i Erik Carlström – Fiat 125 S.

Rajd Polski 1970r.

Gilbert Staepealere i Andre Aerts - Ford Lotus Cortina.

Lista startowa.

Klasa 8.
Nr.1. Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (PL) – Porsche 911S.
Nr.2. Marian Bień / Jerzy Krzesiwo (PL) – Porsche 911.
Klasa 7.
Nr.3. Domenico Paganelli / Domenico Russo (I) – Fiat 124 Sport Spyder.
Nr.4. Jean Claude Andruet / Michele Veron (F) – Alpine Renault A 110/1600.
Nr.5. Luca Montezemolo di Cordero / Cristiano Rattazzi (I) – Fiat 124 Sport Spyder.
Nr.8. Sergio Barbassio / Mario Manucci (I) – Lancia Fulvia HF.
Nr.9. Stoyan Kolev / Stoyan Stefan (BG) – Bulgar Alpine A 110/1300.
Nr.10.lia Czubrikov / Kola Czubrikov (BG) – Bulgar Alpine A 110/1300.
Nr.12.Ulf Sundberg / D.Jonsson (S) – Lancia Fulvia Rallye HF.
Klasa 6.
Nr.15.Preben Nielsen / Troels Winther (DK) – Triumph 2,5 Pi.
Klasa 5.
Nr.16.Christopher Coburn / Rodney Spokes (GB) – Vauxhall Viva GT.
Nr.17.Curt Bengtsson / Bengt Bengtsson (S) – Opel Kadett Rallye.
Nr.18.Sven Jerkstrand /  (S) – Opel Kadett Rallye.
Nr.19.Ferdinando Tecilla / Bruno Scabini (I) – Fiat 125 S.
Nr.21.Claes Billstam / Hans Johansson (S) – Opel Kadett Rallye.
Nr.22.Jens Erik Esbensen / Orla Esbensen (DK) – Volvo 122 S.
Nr.23.Carl Marius Syberg / Ellen Syberg (DK) – Opel Kadett Rallye.
Nr.24.Ruben Börjesson / Marianne Sterner (S) – Opel Kadett Rallye.
Nr.25.Janusz Wojtyna / Bronisław Czekała (PL) – BMW 2002.
Nr.26.Häkan Lindberg / Erik Carlström (S) – Fiat 125 S.
Nr.29.Yantcho Takov / Vasil Takov (BG) – BMW 2002.
Nr.31.Gunnar Nordström / Bo Bergman (S) – BMW 2002 Ti.
Nr.35.Jan Nielsen / Terje Lind Isaksen (N) – BMW 2002 Ti.
Nr.36.Bernd von Bergmann (D) / Mieczysław Banaś (PL) – Volvo 142 S.
Nr.107.Anders Gullberg /  (S) – BMW 2002 Ti.
Nr.108.Karlson Lars /  (S) – Volvo 122 S.
Klasa 4.
Nr.37.Robert Mucha / Leszek Borkowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.38.Rolf Jägerstedt / Björn Engberg (S) – Saab 96 V4.
Nr.39.Ingvar Lindberg / Sture Boström (S) – Saab 96 V4.
Nr.40.Kazimierz Jaromin / J.Brodacki (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.41.Wiesław Mrówczyński / Zbigniew Kempiński (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.42.Werner Becker / Heinz Piepper (D) – BMW 1600 Ti.
Nr.43.Tore Engavist / Leif Börjesson (S) – Saab 96 V4.
Nr.45.Włodzimierz Markowski / Jacek Stawiński (PL) – Porsche 912.
Nr.46.Gilbert Staepelaere / Andre Aerts (B) – Ford Lotus Cortina.
Nr.47.Stasys Brundza / Yukhan Seyn (SU) – Moskwicz 412.
Nr.48.Mieczysław Sochacki / Zenon Leszczuk (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.49.Bela Ormondi / Simon (H) – Fiat 124.
Nr.50.Harald Andersen (DK) / Jens Löwenhardt (D) – Datsun 1600 SSS.
Nr.51.Jurij Lesowsky / Anatolij Pechenkin (SU) – Moskwicz 412.
Nr.52.Bent Bertelsen / Richard Sten (N) – Saab 96.
Nr.53.Arved Kayu / Yuto Taym (SU) – Moskwicz 412.
Nr.54.Mats Magnusson / Berne Bengtsson (S) – Ford Cortina.
Nr.55.Holm Per Sandager / Otto Kristensen (DK) – Ford Escort Twin Cam.
Nr.56.Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.57.Arne Krogh / Jan Andersson (S) – Saab 96 V4.
Nr.58.Lev Morozov / Anatoliy Brum (SU) – Moskwicz 412.
Nr.59.Ryszard Kopczyk / Grzegorz Krzewiński (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.60.Jerzy Bachtin / Andrzej Gieysztor (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.61.Boleslav Putans / Uldis Madrevic (SU) – Moskwicz 412.
Nr.62.Tadeusz Kudłaty / Jerzy Łukaszewski (PL) – BMW 1600 Ti.
Nr.63.Aleksander Oczkowski / Mieczysław Spychalski (PL) – Polski Fiat 125p/1500.
Klasa 3.
Nr.65.Marek Barański / Elżbieta Wójtowicz (PL) – Renault 8 Gordini.
Nr.66.Krzysztof Rogalski / Piotr Dąbrowski (PL) – Fiat 124.
Nr.67.Władysław Domański / Tadeusz Byzia (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.68.Lothar Jordan / Wolf Rüdiger Zink (D) – NSU 1200 TT.
Nr.71.Bogusław Piotrowski / Janusz Motylewski (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.72.Johannes Sörensen / Bertel Orlando Pedersen (DK) – Renault 12 TL.
Nr.73.Marian Repeta / Tadeusz Truchel (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.74.Ryszard Nowicki / Jacek Magiera (PL) – Renault 8 Gordini.
Nr.75.Edmund Oprocha /  (PL) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.76.Dominik Mydlarski / Aleksander Burman (PL) – Renault 8 Gordini.
Nr.104.Vladislav Hubaček /  (CS) – Renault 8 Gordini.
Nr.106.Zdenek Kec / Milan Klima (CS) – Renault 8 Gordini.
Klasa 2.
Nr.77.Karol Rimler / Krzysztof Ilewicz (PL) – Fiat 850 coupe.
Nr.78.Jürgen Sparwald / Carl Ulrich Karsten (DDR) – Wartburg 353.
Nr.79.Paweł Stranz / Andrzej Cedzyński (PL) – Hillman Imp.
Nr.80.Walter Salomon / Christa Eberhardt (DDR) – Wartburg 353.
Nr.81.Carl Haagen Larsen (DK) / Henryk Krakowczyk (PL) – Datsun 1000.
Nr.82.Marek Szramowski / Maciej Stawowiak (PL) – NSU Prinz.
Nr.83.László “Papa” Grünwald / Jenö Hainess (H) – Fiat 850 coupe.
Nr.84.Robert Kurktchiev /  (BG) – Fiat 850 coupe.
Nr.86.Andrzej Kwaśniewski / Paweł Tomaszewski (PL) – NSU 1000 C.
Nr.87.Mihaly Balatoni / Istvan Sandor (H) – Škoda 1000 MB.
Nr.88.Jürgen Hellmann / Hans Rauen (DDR) – Wartburg 353.
Nr.89.Gabor Papay / Josef Baranya (H) – Wartburg 353.
Nr.90.Jerzy Miodyński / Jerzy Sobczyk (PL) – Wartburg 353.
Klasa 1.
Nr.91.Horst Storbeck / Hubert Kallus (NRD) – Trabant 601.
Nr.92.Zbigniew Baranowski / Edward Kinderman (PL) – Trabant 601.
Nr.93.Adam Masłowiec / Konrad Rutkowski (PL) – Syrena 104.
Nr.94.Jerzy Borowicz / Wojciech Pepłowski (PL) – Steyr Puch 650 TR.
Nr.95.Maciej Jasiński / Joanna Jasińska (PL) – Honda N 600.
Nr.96.Frieder Kramer / Gisela Kramer (NRD) – Trabant 601.
Nr.97.Zdzisław Łagan / Zbigniew Klimecki (PL) – Trabant 601 Combi.
Nr.98.Tomasz Pułczyński / Marek Kopczyński (PL) – Syrena 104.
Nr.99.Marian Skrzypek / Wiesław Nicieja (PL) – Fiat 850 coupe.
Nr.100.Volker Beyer / Werner Schramm (NRD) – Trabant 601.
Nr.101.Jacek Pajor / Jerzy Janowski (PL) – Trabant 601.
Nr.102.Andrzej Szulc /  (PL) – Syrena 104.
Nr.103.Marek Varisella / Alfred Borawski (PL) – Syrena 104.
Nr.109.Bent Zakrisen / Per Brens (S) – Ford Escort.
Nr.110.Herbert Heuser / Hans Vogt (D) – Opel Kadett.
Nr.111.Zenom Keller / (PL) – Trabant 601.

Rajd Polski 1970r.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska - Honda N 600.

30 Rajd Polski 1970r

(Motor 31 / 1970)

Rajd Polski 1970r.

Werner Becker i Heinz Piepper - BMW 1600 Ti.

Rajd Polski 1970r.

Gilbert Staepelaere i Andre Aerts - Ford Cortina Lotus.

Rajd Polski 1970r.

Robert Mucha i Leszek Borkowski - Polski Fiat 125p/1500.

Luca Montezemolo di Cordero i Cristiano Rattazzi – Fiat 124 Sport Spyder.

Luca Montezemolo di Cordero i Cristiano Rattazzi – Fiat 124 Sport Spyder.

Jean Claude Andruet i Michele Veron – Alpine Renault A 110/1600.

Jean Claude Andruet i Michele Veron – Alpine Renault A 110/1600.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600.

Nr.95. Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600.

Rajd Polski 1970r

Nr.99. Marian Skrzypek i Wiesław Nicieja – Fiat 850 coupe, nr.98. Tomasz Pułczyński i Marek Kopczyński – Syrena 104, nr.96. Frieder Kramer i Gisela Kramer – Trabant 601.

 Robert Mucha i Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Robert Mucha i Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Robert Kurktchiev – Fiat 850 coupe.

Nr.84. Robert Kurktchiev – Fiat 850 coupe.

Nr.50. Harald Andersen i Jens Löwenhardt – Datsun 1600 SSS, nr.49. Bela Ormondi / Simon – Fiat 124.

Nr.50. Harald Andersen i Jens Löwenhardt – Datsun 1600 SSS, nr.49. Bela Ormondi i Simon – Fiat 124.

Rajd Polski 1970r

Nr.9.  Stoyan Kolev i Stoyan Stefan – Bulgar Alpine A 110/1300, nr.8. Sergio Barbassio i Mario Manucci – Lancia Fulvia HF.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 911S.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 911S. (Moje rajdy-S.Zasada)

Jean Claude Andruet i Michele Veron – Alpine Renault A 110/1600.

Jean Claude Andruet i Michele Veron – Alpine Renault A 110/1600.

 Ryszard Nowicki i Jacek Magiera – Renault 8 Gordini.

Ryszard Nowicki i Jacek Magiera – Renault 8 Gordini. (Pędzą samochody,mijają lata)

 Jean Claude Andruet i Michele Veron – Alpine Renault A 110/1600.

Jean Claude Andruet i Michele Veron – Alpine Renault A 110/1600. (Motor 32 / 1970)

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 911 S.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 911 S. (Motor 32 / 1970)

30 Rajd Polski 1970r

Spóźnienia zaczęły się już w dzień. Na PKC wpadano w ostatnich sekundach. (Motor 32 / 1970)

Rajd Polski 1970r

Chwila odpoczynku dla serwisu – ekipa Andrueta. (Motor 32 / 1970)

Ryszard Nowicki i Jacek Magiera – Renault 8 Gordini.

Ryszard Nowicki i Jacek Magiera – Renault 8 Gordini.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 911 S.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 911 S.

Jean Claude Andruet i Michele Veron – Alpine Renault A 110/1600.

Jean Claude Andruet i Michele Veron – Alpine Renault A 110/1600.

Häkan Lindberg i Erik Carlström – Fiat 125 S.

Häkan Lindberg i Erik Carlström – Fiat 125 S. (Motor 31 / 1970)

Stasys Brundza i Yukhan Seyn – Moskwicz 412.

Stasys Brundza i Yukhan Seyn – Moskwicz 412. (Motor 32 / 1970)

30 Rajd Polski 1970r

Ryszard Nowicki i Jacek Magiera – Renault 8 Gordini.

Ryszard Nowicki i Jacek Magiera – Renault 8 Gordini.

Jean Claude Andruet i Michele Veron – Alpine Renault A 110/1600.

Jean Claude Andruet i Michele Veron – Alpine Renault A 110/1600 (Motor 31 / 1970)

Häkan Lindberg.

Häkan Lindberg.

Hubacek

Gorące chwile na krótkim odcinku: Hubaček zmienił uszkodzone koło, ale nie zauważył że z poprzedniego pozostała za tarczą hamulcową…opona, zamiast po prostu ją przeciąć, próbował ją wyrwać. (Motor 31 / 1970)

 Ulf Sundberg i D.Jonsson – Lancia Fulvia Rallye HF.

Ulf Sundberg i D.Jonsson – Lancia Fulvia Rallye HF.

Jean Claude Andruet i Michele Veron – Alpine Renault A 110/1600.

Jean Claude Andruet i Michele Veron – Alpine Renault A 110/1600 (Tamte rajdy polskich asów)

 Bogusław Piotrowski i Janusz Motylewski – Polski Fiat 125p/1300.

Bogusław Piotrowski i Janusz Motylewski – Polski Fiat 125p/1300. (Motor 31 / 1970)

 Ryszard Nowicki i Jacek Magiera – Renault 8 Gordini.

Ryszard Nowicki i Jacek Magiera – Renault 8 Gordini. (Motor 31 / 1970)

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 911 S.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Porsche 911 S. (Moje rajdy-S.Zasada)

Jean Claude Andruet i Michele Veron.

Alpine Renault A 110 załogi Jean Claude Andruet i Michele Veron.

Ryszard Nowicki i Jacek Magiera – Renault 8 Gordini.

Ryszard Nowicki i Jacek Magiera – Renault 8 Gordini. (Pędzą samochody, mijają lata)

Jean Claude Andruet i Michele Veron.

Jean Claude Andruet i Michele Veron.

 Alpine Renault A 110 Jean Claude Andrueta.

Alpine Renault A 110 Jean Claude Andrueta.

Rajd Polski 1970r

Rajd Polski 1970r

(Motor 31 / 1970)

30 Rajd Polski 1970r

30 Rajd Polski 1970r

30 Rajd Polski 1970r

30 Rajd Polski 1970r

30 Rajd Polski 1970r

30 Rajd Polski 1970r

30 Rajd Polski 1970r

30 Rajd Polski 1970r

30 Rajd Polski 1970r

(Pędzą samochody, mijają lata)

30 Rajd Polski 1970r

30 Rajd Polski 1970r

(Rajdowe kroniki - Grzegorz Chmielewski i Janusz Szymanek)

30 Rajd Polski 1970r

30 Rajd Polski 1970r

Klasyfikacja generalna. (nie oficjalna)

1.Sobiesław Zasada / Ewa Zasada – Porsche 911 S. 2h05,37.
2.Marian Bień / Jerzy Krzesiwo – Porsche 911 L. -22:06.
3.Ryszard Nowicki / Jacek Magiera – Reanult 8 Gordini. -56:54.
4.Mieczysław Sochacki / Zenon Leszczuk – Polski Fiat 125p/1500. -1h11:28.
5.Janusz Wojtyna / Bronisław Czekała – BMW 2002. -1h16:43.
6.Robert Mucha / Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/1500. -1h23:55.
7.Kazimierz Jaromin / J.Brodacki – Polski Fiat 125p/1500. -1h33:52.
8.Aleksander Oczkowski / Mieczysław Spychalski – Polski Fiat 125p/1500. -2h00:08.
9.Włodzimierz Markowski / Jacek Stawiński – Porsche 912. -2h03:15.
10.Jerzy Bachtin / Andrzej Gieysztor – Polski Fiat 125p/1500. -2h08:18.


Wystartowało 35 załóg, ukończyło 10.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl