Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1970 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 14 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 22-24.05.1970r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

14 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 22-24.05.1970r.

Rajd Dolnośląski 1970r.

Lista zgłoszeń. (częściowa-alfabetycznie).

Jerzy Bachtin / Andrzej Gieysztor – Trabant 601.
Marek Barański / Lech Jaworowicz – Renault 8 Gordini.
Marian Bień / Jerzy Krzesiwo – Porsche 911.
Kazimierz Jaromin / Andrzej Nytko – Zastava 750.
Maciej Jasiński / Joanna Jasińska – Honda N600.
Andrzej Kuśmirek / Paweł Tomaszewski – NSU 1000.
Włodzimierz Markowski / Janusz Stawiński – Porsche 912.
Robert Mucha / Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/1500.
Tomasz Pułczyński / Marek Kopczyński – Syrena 104.
Karol Rimler / Krzysztof Ilewicz – NSU 1000.
Krzysztof Rogalski / Witold Dąbrowski – Fiat 124.
Marian Skrzypek / Wiesław Nicieja – Zastava 750.
Andrzej Strasz / Jerzy Strasz – Renault 10.
Marek Szramowski / Piotr Dąbkowski – NSU 1000.
Marek Trzaskowski / Maciej Stawowiak – Trabant 601.
Janusz Wojtyna / Brobisław Czekała – BMW 2002.
Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N600.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N600.  (Motor 24 / 1970).

Rajd Dolnośląski 1970r

Rajd Dolnośląski 1970r

(Motor 24 / 1970)

Rajd Dolnośląski 1970r

(Pędzą samochody, mijają lata)

Rajd Dolnośląski 1970r

(Rajdowiec 10 / 2000)

Klasyfikacja generalna. (nie oficjalna)

1.Marian Bień / Jerzy Krzesiwo – Porsche 911.
2.Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.
3.Marek Barański / Lech Jaworowicz – Renault 8 Gordini.
4.Jerzy  Bachtin / Andrzej Gieysztor – Trabant 601.
5.Włodzimierz Markowski / Janusz Stawiński – Porsche 912.
6.Janusz Wojtyna / Bronisław Czekała – BMW 2002 Ti.
7.Marian Skrzypek / Wiesław Nicieja – Zastava 750.
8.Krzysztof Rogalski / W.Dąbrowski – Fiat 124.
9.Robert Mucha / Leszek Borkowski – Polski Fiat 125p/1500.
Wystartowały 54 załogi, ukończyło 23.

Wyniki.

Klasa 1  -  do 600cm.
1.Jerzy Bachtin (AP.Olsztyński) / Andrzej Gieysztor (AP.Warszawski) – Trabant 601.  756,87pkt.
2.Macie Jasiński / Joanna Jasińska (AP.Warszawski) – Honda N 600. 1270,19pkt.
3.Marek Trzaskowski / Maciej Stawowiak (AP.Warszawski) – Trabant 601. 5998,29pkt.


Klasa 2  -  do 850cm.
1.Marian Skrzypek / Wiesław Nicieja (AP.Krakowski) – Zastawa 750. 876,54pkt.
2.Kazimierz Jaromin / Andrzej Nytko (AP.Krakowski) – Zastawa 750. 1491,55pkt.
3.Tomasz Pułczyński / M.Kopczyński (FSO) – Syrena 104.  1582,49pkt.


Klasa 3  -  do 1000cm.
1.Andrzej Kuśmierek / Paweł Tomaszewski (AZS Poznań) – NSU 1000.  1049,26pkt.
2.Marek Szramowski / Piotr Dąbkowski – NSU 1000.  1234,87pkt.
3.Karol Rimmler / K.Ilewicz (AP.Łódzki) – NSU 1000.  1469,30pkt.


Klasa 4  -  do 1300cm.
1.Marek Barański / Lech Jaworowicz (AP.Warszawski) – Renault 8 Gordini.  746,81pkt.
2.Krzysztof Rogalski / W.Dąbrowski (AP.Warszawski) – Fiat 124.  943,13pkt.
3.Andrzej Strąsz / Jerzy Strąsz (AP.Krakowski) – Renault 10.  1177,41pkt.


Klasa 5  - do 1600cm.
1.Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.  744,36pkt.
2.Włodzimierz Markowski / Janusz Stawiński (AP.Olsztyński) – Porsche 912. 764,36pkt.
3.Robert Mucha / Leszek Borkowski (FSO) – Polski Fiat 125p/1500.  1023,35pkt.


Klasa 6  -  pow. 1600cm.
1.Marian Bień / Jerzy Krzesiwo (AP.Krakowski) – Porsche 911.  725,74pkt.
2.Janusz Wojtyna / Bronisław Czekała (AP.Łódzki) – BMW 2002.  765,51pkt.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl