Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1970 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 3 Rajd 1001 Jezior. 1 eliminacja. 24-26.04.1970r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

3 Rajd 1001 Jezior. 1 eliminacja. 24-26.04.1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970

Lista zgłoszeń. (częściowa-alfabetycznie).

Nr.8. Maciej Jasiński / Joanna Jasińska – Honda N600.

Nr.33. Andrzej Skrzypek / Wiesław Nicieja – Fiat 850 coupe.

Nr.47. Karol Rimler / Krzysztof Ilewicz – NSU 1000.

Nr.68. Krzysztof Komornicki / Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110.

Nr.73. Ryszard Kopczyk - Alfa Romeo Giulia Super.

Nr.75. Lelio Lattari – Alfa Romeo 2000 GTV.

Nr.78. Włodzimierz Markowski / Janusz Stawiński – Porsche 912.

Nr.83. Krzysztof Strykier / Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Nr.84. Marian Bień / Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911S.

Jerzy Bachtin / Andrzej Gieysztor – Trabant 601.
Marek Barański – Renault 8 Gordini.
Bordowski / Danecki – Syrena 104.
Andrzej Kuśmirek / Paweł Tomaszewski – NSU 1000.
Jacek Magiera / Jacek Pajor – Trabant 601.
Robert Mucha / Adam Korneluk – Polski Fiat 125p/1500.
Ryszard Nowicki / Andrzej Komorowski – Renault 8 Gordini.
Robert Mucha / Adam Korneluk – Polski Fiat 125p/1500.
Ryszard Nowicki / Andrzej Komorowski – Renault 8 Gordini.
Konrad Rutkowski / Adam Masłowiec – Syrena 104.
Bernard Szymański / Matecki – BMW 2002.
Andrzej Wojciechowski / Konrad Kertyński – Renault 8 Gordini.
Janusz Wojtyna / Bronisław Czekała – BMW 2002.
Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500.

Karol Rimler i K.Ilewicz – NSU 1000.

Karol Rimler i K.Ilewicz – NSU 1000.

Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110.

Lelio Lattari

Lelio Lattari.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Wyścig na ulicach Olsztyna. Na trasie klasa 1.  (Motor 20 / 1970).

 Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r.


Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

Marian Skrzypek i Wiesław Nicieja – Fiat 850 coupe.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

Marian Skrzypek i Wiesław Nicieja – Fiat 850 coupe.

Marian Skrzypek i Wiesław Nicieja – Fiat 850 coupe.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

Marian Skrzypek i Wiesław Nicieja – Fiat 850 coupe.

Marian Skrzypek i Wiesław Nicieja – Fiat 850 coupe.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r.

Rajd 1001 Jezior - 1970r.

Rajd 1001 Jezior - 1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Marek Barański - Renault 8 Gordini.

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

Lelio Lattari – Alfa Romeo GTV.

Lelio Lattari – Alfa Romeo GTV.

Włodzimierz Markowski i Janusz Stawiński – Porsche 912.

Włodzimierz Markowski i Janusz Stawiński – Porsche 912.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

Ryszard Kopczyk

Ryszard Kopczyk – Alfa Romeo Giulia Super.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

Ryszard Kopczyk – Alfa Romeo Giulia Super.

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

Ryszard Kopczyk – Alfa Romeo Giulia Super.

Ryszard Kopczyk – Alfa Romeo Giulia Super.

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Włodzimierz Markowski i Janusz Stawiński - Porsche 912.

 Włodzimierz Markowski i Janusz Stawiński – Porsche 912.

Włodzimierz Markowski i Janusz Stawiński – Porsche 912.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

 Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Rajd 1001 Jezior - 1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Włodzimierz Markowski i Janusz Stawiński – Porsche 912.

Włodzimierz Markowski i Janusz Stawiński – Porsche 912.

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski - Porsche 911S.

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r

 Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110.  (Motor 20 / 1970)

Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110.  (Motor 20 / 1970)

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Rajd 1001 Jezior 1970r

  Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970r.

(Motor 20 / 1970)

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970r.

(Pędzą samochody, mijają lata)

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Klasyfikacja generalna. (nie oficjalna)

1. Krzysztof Komornicki / Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110.
2. Ryszard Nowicki / Andrzej Komorowski – Renault 8 Gordini.
3. Marian Bień / Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S
4. Włodzimierz Markowski / Janusz Stawiński – Porsche 912
5. Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p 1500
6. Andrzej Wojciechowski / K. Kortyński – Renault 8 Gordini.

Wystartowało 66 załóg, ukończyło 35.

Wyniki

Klasa 1 – do 600cm.
1. Jerzy Bachtin (AP.Olsztyński) / Andrzej Gieysztor (AP.Warszawski) – Trabant 601.  1107,5pkt.
2. Maciej Jasiński / Joanna Jasińska (AP.Warszawski) – Honda N 600.  1154,8pkt.
3. Jacek Magiera / Jacek Pajor (AP.Krakowski) – Trabant 601.  1410,7pkt.

Klasa 2 – do 850cm.
1. Konrad Rutkowski / Adam Masłowiec (AP.Śląski) – Syrena 104.  1101,1pkt.
2. Marian Skrzypek / Wiesław Nicieja (AP.Krakowski) – Fiat 850 coupe.  1297,1pkt.
3. Bordowski / Danecki (AP.Białostocki) – Syrena 104.  1955,5pkt.


Klasa 3 – do 1000cm.
1. Andrzej Kuśmierek / Paweł Tomaszewski (AZS Poznań) – NSU 1000. 1266,5pkt.
2. Karol Rimler / K.Ilewicz (AP.Łódzki) – NSU 1000.  1431,8pkt.


Klasa 4 – do 1300cm.
1. Krzysztof Komornicki / Lech Jaworowicz (AP.Warszawski) – Alpine Renault A 110.  1000,2pkt.
2. Ryszard Nowicki (AP.Krakowski) / Andrzej Komorowski (AP.Warszawski) – Renault 8 Gordini.  1013,5pkt.
3. Andrzej Wojciechowski / Konrad Kortyński (AP.Dolnośląski) – Renault 8 Gordini.  1050,0pkt.


Klasa 5 – do 1600cm.
1. Włodzimierz Markowski / Janusz Stawiński (AP.Olsztyński) – Porsche 912. 1038,0pkt.
2. Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.  1039,0pkt.
3. Robert Mucha / Adam Korneluk (FSO) – Polski Fiat 125p/1500.  1114,0pkt.

Klasa 6 – pow. 1600cm.
1. Marian Bień / Zygmunt Wiśniowski (AP.Krakowski) – Porsche 911 S. 1024,0pkt.
2. Janusz Wojtyna / Bronisław Czekała (AP.Łódzki) – BMW 2002.  1191,0pkt.
3. Bernard Szymański / Matecki (AP.Warszawski) – BMW 2002.  1202,0pkt.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl