Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1970 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 3 Rajd 1001 Jezior. 1 eliminacja. 24-26.04.1970r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

3 Rajd 1001 Jezior. 1 eliminacja. 24-26.04.1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970

Rajd 1001 Jezior - 1970r.

(Gazeta Olsztyńska z dn.22.04.1970r.)

Rajd 1001 Jezior - 1970r

(Gazeta Olsztyńska 23.04.1970r)

Rajd 1001 Jezior - 1970r.

(Gazeta Olsztyńska z dn.24.04.1970r)

Rajd 1001 Jezior - 1970r

(Gazeta Olsztyńska z dn.24.04.1970r)

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r.

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r.

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r.

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Lista startowa.

Klasa 1.
Nr.1. Jerzy Wilbik / Jarosław Bieniek (AP.Warszawa) – Trabant 601.
Nr.2. Andrzej Nowicki / Jerzy Krakowski (AP.Warszawa) – Trabant 601.
Nr.3. Andrzej Świder / Lucjan Kura (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.4. A.Przybyłowski / Jacek Żukowski (AP.Śląski) – Trabant 601.
Nr.6. Jacek Magiera / Jacek Pajor (AP.Kraków) – Trabant 601.
Nr.7. Andrzej Radecki / Waldemar Gwatowski (AMK Drwęca) – Trabant 601.
Nr.8. Maciej Jasiński / Joanna Jasińska (AP.Warszawa) – Honda N600.
Nr.9. Jerzy Bachtin (AWM Olsztyn) / Andrzej Geysztor (AP.Warszawa) – Trabant 601.
Nr.10. Zdzisław Łagan / Zbigniew Klimecki (AP.Kielce) – Trabant 601.
Nr.36. Tomasz Gozdecki / Jacek Stawiński (AP.Warszawa) – Honda N600.

Klasa 2.
Nr.11. Zbigniew Dziadura / Edward Bogusławski (AP.Warszawa) – Syrena 104.
Nr.12. Tomasz Pułczyński / Marek Kopczyński (AP.Warszawa) – Syrena 104.
Nr.14. Marek Varisella / Janusz Hancke (AP.Warszawa) – Syrena 104.
Nr.15. Ireneusz Stankiewicz / Jan Kremówka (AP.Śląsk) – Syrena 104.
Nr.17. Konrad Rutkowski / Adam Masłowiec (AP.Śląsk) – Syrena 104.
Nr.18. Karol Neuberg / Zdzisław Nachyła (AP.Śląsk) – Syrena 104.
Nr.19. Edward Zatryb / Zenon Załęski (AP.Podlaski) – Syrena 104.
Nr.20. Alfred Bordowski / Danecki (AP.Podlaski) – Syrena 104.
Nr.21. Marek Ryndak / Roman Czekański (AP.Rzeszów) – Syrena 104.
Nr.22. Andrzej Szulc / Anna Strawińska (AP.Morski) – Syrena 104.
Nr.23. Julian Robak / M.Skiędzielewski (AP.Kraków) – Syrena 104.
Nr.24. Tadeusz Hoppe / Marek Maciejewski (AP.Warszawa) – Zastawa 750.
Nr.25. Mieczysław Dziewulski / Andrzej Dryński (AP.Łódź) – Zastawa 750.
Nr.26. Janusz Żak / Jerzy Brzeziński (AP.Łódź) – Zastawa 750.
Nr.27. Ryszard Wesołowski / Zdzisław Modliński (AP.Łódź) – Zastawa 750.
Nr.28. Kazimierz Jaromin / Krzysztof Janarek (AP.Kraków) – Zastawa 750.
Nr.29. W.Matuszkiewicz / Zbigniew Kołaczkowski (AP.Kraków) – Zastawa 750
Nr.30. Konopecki / Waldemar Poragos (AP.Morski) – Zastawa 750.
Nr.31. Stanisław Wesołowski / Stanisław Kozłowski (AP.Warszawa) – Austin Mini Clubman.
Nr.32. Andrzej Nytko / Jacek Chmielewski (AP.Kraków) – Fiat 850.
Nr.33. Marian Skrzypek / Wiesław Nicieja (AP.Kraków) – Fiat 850 coupe.
Nr.34. Jerzy Borowicz / Wojciech Pepłowski (AP.Dolnośląski) – Steyr Puch TR
Nr.35. Andrzej Kamiński / Tadeusz Targin (AP.Dolnośląski) – Steyr Puch TR.

Klasa 3.
Nr.38. Karol Bałaciński / Cezary Bodzan (AP.Warszawa) – Wartburg 1000.
Nr.39. Paweł Sztrauz / Andrzej Godzyński (AP.Śląski) – Hillman Imp.
Nr.40. Henryk Mandera / Ryszard Późniak (AP.Śląski) – Wartburg 353.
Nr.41. Jerzy Miodyński / Jerzy Sobczyk (AP.Śląski) – Wartburg 353.
Nr.42. Mieczysław Banaś / Zdzisław Szymulański (AP.Śląski) – Wartburg 1000
Nr.43. Wojciech Schram / Bogdan Otfinowski (AP.Kraków) – Wartburg 1000.
Nr.44. Jan Bronikowski / Mieczysław Urtnowski (AP.Warszawa) – NSU 1000C
Nr.45. Jerzy Krasiński / Jerzy Pilszak (AP.Warszawa) – NSU 1000C.
Nr.46. Marek Szramowski / Piotr Dąbkowski (AP.Warszawa) – NSU 1000.
Nr.47. Karol Rimler / Krzysztof Ilewicz (AP.Łódź) – NSU 1000C.  
Nr.48. Jerzy Łukaszewski / Henryk Krakowczyk (AP.Dolnośląski) – NSU 1000C.
Nr.49. Andrzej Kuśmirek / Paweł Tomaszewski (AP.Wielkopolski) – NSU 1000C.
Nr.50. Janusz Dąbrowski / Waldemar Ogrodniczak (AP.Dolnośląski) – NSU 1000C.
Nr.51. Jan Błażków / Wojciech Martymurka (AP.Rzeszów) – NSU 1000C.

Klasa 4.
Nr.54. Jan Lux / Ryszard Fołta (AP.Śląski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.55. Marek Radocki / Włodzimierz Noworyta (AP.Morski) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.56. Wiesław Gawron / Monika Gawron (AWM Olsztyn) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.57. Bogusław Piotrowski / Jacek Zawodny (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.58. Edmund Oprocha / Jan Soczek (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.59. Józef Brodacki / Julian Słoniak (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.60. Jerzy Strasz / Andrzej Strasz (AP.Kraków) – Polski Fiat 125p/1300.
Nr.61. Andrzej Aleksandrowicz /  ?  (AP.Poznań) – Renault 10.
Nr.62. A.Baranowski / Maciej Stawowiak (AP.Warszawa) – Renault 10.
Nr.63. Krzysztof Rogalski / Wojciech Dąbkowski (AP.Warszawa) – Fiat 124.
Nr.64. Marek Barański / Ewa Wojtowicz (AP.Warszawa) – Renault 8 Gordini.
Nr.65. Dominik Mydlarski / A.Buszman (AP.Warszawa) – Renault 8 Gordini.
Nr.66. Andrzej Wojciechowski / Konrad Kertyński (AP.Dolnośląski) – Renault 8 Gordini.
Nr.67. Ryszard Nowicki / Andrzej Komorowski (AP.Kraków) – Renault 8 Gordini.
Nr.68. Krzysztof Komornicki / Lech Jaworowicz (AP.Warszawa) – Alpine Renault A 110.
Nr.69. J.Ławrynkowicz / R.Szadujko (AMK Lidzbark Warm.) – Renault 10.

Klasa 5.
Nr.70. Robert Mucha / Lech Korneluk (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.71. Władysław Domański / Krystyna Gott (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.72. Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski (AP.Warszawa) – Polski Fiat 125p/1500.
Nr.73. Ryszard Kopczyk / Grzegorz Krzemiński (AP.Wielkopolski) – Alfa Romeo Giulia Super Ti.
Nr.74. Kazimierz Marciniak / Stanisław Dalka (AP.Warszawa) – BMW 1600 Ti.
Nr.75. Lelio Lattari / Ryszard Wojtowicz (AP.Warszawa) – Alfa Romeo 2000 GTV.
Nr.76. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (AP.Śląski) – BMW 1600 Ti.
Nr.77. Tadeusz Kudłaty / Włodzimierz Kobrycht (AP.Dolnośląski) – BMW 1600 Ti.
Nr.78. Włodzimierz Markowski / Janusz Stawiński (AWM Olsztyn) – Porsche 912.

Klasa 6.
Nr.80. Stanisław Gustab / Leon Grzybek (AP.Kraków) – Warszawa 223.
Nr.81. Janusz Wojtyna / Bronisław Czekała (AP.Łódź) – BMW 2002.
Nr.82. Marian Wangrad / Wiesław Mrówczyński (AP.Warszawa) – BMW 2002 Ti.
Nr.83. Krzysztof Strykier / Błażej Krupa (AP.Warszawa) – BMW 2002 Ti.
Nr.84. Marian Bień / Zygmunt Wiśniowski (AP.Kraków) – Porsche 911S.
Nr.85. Bernard Szymański / Marek Matecki (AP.Warszawa) – BMW 2002.
Nr.86. Jacek Żykowski / Adam Ważny (AP.Morski) – Volvo 144S.

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Karol Rimler i K.Ilewicz – NSU 1000.

Karol Rimler i Krzysztof Ilewicz – NSU 1000.  (foto – Zbigniew Sucharda)

Andrzej Kuśmirek i Paweł Tomaszewski – NSU 1000C.

Andrzej Kuśmirek i Paweł Tomaszewski – NSU 1000C.

Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110. (foto – Zbigniew Sucharda)

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600.

Wojciech Schram i Bogdan Otfinowski – Wartburg 1000, Dominik Mydlarski i A.Buszman – Renault 8 Gordini.

Nr.43. Wojciech Schram i Bogdan Otfinowski – Wartburg 1000, nr.66. Dominik Mydlarski i A.Buszman – Renault 8 Gordini.

Lelio Lattari

Lelio Lattari.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Andrzej Wojciechowski i Konrad Kertyński – Renault 8 Gordini.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Nr.3. Andrzej Świder i Lucjan Kura – Trabant 601.  (Motor 20 / 1970).

 Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600. (foto – Zbigniew Sucharda)

Tomasz Gozdecki i Jacek Stawiński – Honda N600.

Tomasz Gozdecki i Jacek Stawiński – Honda N600. (foto – Zbigniew Sucharda)

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Tadeusz Hoppe i Marek Maciejewski – Zastawa 750. (foto – Zbigniew Sucharda)

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600.

Rajd 1001 Jezior - 1970r.

Stanisław Wesołowski i Stanisław Kozłowski – Austin Mini Clubman. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

(foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Tadeusz Hoppe i Marek Maciejewski – Zastawa 750, nr.20. Alfred Bordowski i Danecki – Syrena 104. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Marian Skrzypek i Wiesław Nicieja – Fiat 850 coupe. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

(foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Marek Varisella i Janusz Hancke – Syrena 104. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Stanisław Wesołowski i Stanisław Kozłowski – Austin Mini Clubman. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Stanisław Wesołowski i Stanisław Kozłowski – Austin Mini Clubman. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

(foto – Zbigniew Sucharda)

Marian Skrzypek i Wiesław Nicieja – Fiat 850 coupe.

Marian Skrzypek i Wiesław Nicieja – Fiat 850 coupe. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

(foto – Zbigniew Sucharda)

Marian Skrzypek i Wiesław Nicieja – Fiat 850 coupe.

Marian Skrzypek i Wiesław Nicieja – Fiat 850 coupe. (foto – Zbigniew Sucharda)

 Andrzej Kamiński i Tadeusz Targin – Steyr Puch TR.

Andrzej Kamiński i Tadeusz Targin – Steyr Puch TR.

Rajd 1001 Jezior 1970r

Nr.41. Jerzy Miodyński i Jerzy Sobczyk, nr.40. Henryk Mandera i Ryszard Późniak – Wartburgi 353. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Marek Szramowski i Piotr Dąbkowski – NSU 1000. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior - 1970r.

Henryk Mandera i Ryszard Późniak – Wartburg 353. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Nr.66. Andrzej Wojciechowski i Konrad Kertyński, nr.65. Dominik Mydlarski i A.Buszman  – Renaulty 8 Gordini. (foto – Zbigniew Sucharda)

Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Marek Barański i Ewa Wojtowicz – Renault 8 Gordini. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Nr.68. Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110, nr.63. Krzysztof Rogalski i Wojciech Dąbkowski – Fiat 124. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Ryszard Nowicki i Andrzej Komorowski – Renault 8 Gordini. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Robert Mucha i Lech Korneluk – Polski Fiat 125p/1500. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Ryszard Żyszkowski i Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500. (foto – Zbigniew Sucharda)

Lelio Lattari – Alfa Romeo GTV.

Lelio Lattari i Ryszard Wojtowicz – Alfa Romeo 2000 GTV. (foto – Zbigniew Sucharda)

Włodzimierz Markowski i Janusz Stawiński – Porsche 912.

Włodzimierz Markowski i Janusz Stawiński – Porsche 912. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Władysław Domański i Krystyna Gott – Polski Fiat 125p/1500. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Robert Mucha i Lech Korneluk – Polski Fiat 125p/1500. (foto – Zbigniew Sucharda)

Ryszard Kopczyk

Ryszard Kopczyk i Grzegorz Krzemiński – Alfa Romeo Giulia Super Ti. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Ryszard Żyszkowski i Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Władysław Domański i Krystyna Gott – Polski Fiat 125p/1500. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Ryszard Żyszkowski i Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Ryszard Kopczyk i Grzegorz Krzemiński – Alfa Romeo Giulia Super Ti. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Robert Mucha i Lech Korneluk – Polski Fiat 125p/1500. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior - 1970r.

Władysław Domański i Krystyna Gott – Polski Fiat 125p/1500. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Nr.76. Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek – BMW 1600 Ti, nr.78. Włodzimierz Markowski i Janusz Stawiński – Porsche 912, nr.72. Ryszard Żyszkowski i Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Robert Mucha i Lech Korneluk – Polski Fiat 125p/1500. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Ryszard Żyszkowski i Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p/1500. (foto – Zbigniew Sucharda)

Ryszard Kopczyk – Alfa Romeo Giulia Super.

Ryszard Kopczyk i Grzegorz Krzemiński – Alfa Romeo Giulia Super Ti. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Nr.76. Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek, Nr.77. Tadeusz Kudłaty i Włodzimierz Kobrycht – BMW 1600 Ti. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Włodzimierz Markowski i Janusz Stawiński - Porsche 912. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Marian Wangrad i Wiesław Mrówczyński – BMW 2002 Ti. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

BMW 2002 Ti. (foto – Zbigniew Sucharda)

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti. (foto – Zbigniew Sucharda)

 Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior - 1970r.

Marian Wangrad i Wiesław Mrówczyński – BMW 2002 Ti. (foto – Zbigniew Sucharda)

 Włodzimierz Markowski i Janusz Stawiński – Porsche 912.

Włodzimierz Markowski i Janusz Stawiński – Porsche 912. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Marian Wangrad i Wiesław Mrówczyński – BMW 2002 Ti. (foto – Zbigniew Sucharda)

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski - Porsche 911S. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Bernard Szymański i Marek Matecki – BMW 2002. (foto – Zbigniew Sucharda)

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Marian Wangrad i Wiesław Mrówczyński – BMW 2002 Ti. (foto – Zbigniew Sucharda)

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti. (foto – Zbigniew Sucharda)

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Janusz Wojtyna i Bronisław Czekała – BMW 2002. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Bernard Szymański i Marek Matecki – BMW 2002. (foto – Zbigniew Sucharda)

 Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Marian Wangrad i Wiesław Mrówczyński – BMW 2002 Ti. (foto – Zbigniew Sucharda)

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S. (foto – Zbigniew Sucharda)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Bernard Szymański i Marek Matecki – BMW 2002. (foto – Zbigniew Sucharda)

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti. (foto – Zbigniew Sucharda)

A.Przybyłowski i Jacek Żukowski, Andrzej Świder i Lucjan Kura, Jacek Magiera i Jacek Pajor – Trabanty 601, Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600.

Nr.4. A.Przybyłowski i Jacek Żukowski, nr.3. Andrzej Świder i Lucjan Kura, nr.6. Jacek Magiera i Jacek Pajor – Trabanty 601, nr.8. Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600.

Rajd 1001 Jezior - 1970r.

Drobna przekąska od żony pilota. (krupa-info.pl)

Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110.  (Motor 20 / 1970)

Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110.  (Motor 20 / 1970)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Marek Szramowski i Piotr Dąbkowski – NSU 1000, od lewej stoją: Jan Czyżyk i Marek Szramowski.  (krupa-info.pl)

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

Marian Bień i Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S.

  Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110.

Elżbieta Jaworowicz z drobną przekąską dla Krzysztofa Komornickiego i Lecha Jaworowicza. Z tyłu Jan Czyżyk.  (krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda N 600.

Krzysztof Strykier i Błażej Krupa – BMW 2002 Ti.

Po awarii samochodu Krzysztof Strykier zrywa numery startowe.  (krupa-info.pl)

Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz

Zwycięzcy rajdu Krzysztof Komornicki i Lech Jaworowicz (krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior 1970r

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970r.

(Motor 20 / 1970)

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r

Rajd 1001 Jezior - 1970r/

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970r.

(Pędzą samochody, mijają lata)

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Rajd 1001 Jezior 1970r.

Klasyfikacja generalna. (nie oficjalna)

1. Krzysztof Komornicki / Lech Jaworowicz – Alpine Renault A 110.
2. Ryszard Nowicki / Andrzej Komorowski – Renault 8 Gordini.
3. Marian Bień / Zygmunt Wiśniowski – Porsche 911 S
4. Włodzimierz Markowski / Janusz Stawiński – Porsche 912
5. Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski – Polski Fiat 125p 1500
6. Andrzej Wojciechowski / K. Kortyński – Renault 8 Gordini.

Wystartowało 66 załóg, ukończyło 35.

Wyniki

Klasa 1 – do 600cm.
1. Jerzy Bachtin (AP.Olsztyński) / Andrzej Gieysztor (AP.Warszawski) – Trabant 601.  1107,5pkt.
2. Maciej Jasiński / Joanna Jasińska (AP.Warszawski) – Honda N 600.  1154,8pkt.
3. Jacek Magiera / Jacek Pajor (AP.Krakowski) – Trabant 601.  1410,7pkt.

Klasa 2 – do 850cm.
1. Konrad Rutkowski / Adam Masłowiec (AP.Śląski) – Syrena 104.  1101,1pkt.
2. Marian Skrzypek / Wiesław Nicieja (AP.Krakowski) – Fiat 850 coupe.  1297,1pkt.
3. Bordowski / Danecki (AP.Białostocki) – Syrena 104.  1955,5pkt.


Klasa 3 – do 1000cm.
1. Andrzej Kuśmierek / Paweł Tomaszewski (AZS Poznań) – NSU 1000. 1266,5pkt.
2. Karol Rimler / K.Ilewicz (AP.Łódzki) – NSU 1000.  1431,8pkt.


Klasa 4 – do 1300cm.
1. Krzysztof Komornicki / Lech Jaworowicz (AP.Warszawski) – Alpine Renault A 110.  1000,2pkt.
2. Ryszard Nowicki (AP.Krakowski) / Andrzej Komorowski (AP.Warszawski) – Renault 8 Gordini.  1013,5pkt.
3. Andrzej Wojciechowski / Konrad Kortyński (AP.Dolnośląski) – Renault 8 Gordini.  1050,0pkt.


Klasa 5 – do 1600cm.
1. Włodzimierz Markowski / Janusz Stawiński (AP.Olsztyński) – Porsche 912. 1038,0pkt.
2. Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski (AP.Warszawski) – Polski Fiat 125p/1500.  1039,0pkt.
3. Robert Mucha / Adam Korneluk (FSO) – Polski Fiat 125p/1500.  1114,0pkt.

Klasa 6 – pow. 1600cm.
1. Marian Bień / Zygmunt Wiśniowski (AP.Krakowski) – Porsche 911 S. 1024,0pkt.
2. Janusz Wojtyna / Bronisław Czekała (AP.Łódzki) – BMW 2002.  1191,0pkt.
3. Bernard Szymański / Matecki (AP.Warszawski) – BMW 2002.  1202,0pkt.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl