Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1969 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 2 Rajd 1001 Jezior. 1 eliminacja. 18-20.04.1969r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

2 Rajd 1001 Jezior. 1 eliminacja. 18-20.04.1969r.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)


Nr.7. Marian Wangrat / Włodzimierz Markowski – Porsche 912.

Nr.8. Błażej Krupa / Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport Coupe   (AP.Warszawa)

Nr.13. Krzysztof Komornicki / Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110   (AP.Warszawa)

Nr.15. Marek Barański / Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini.

Nr.17. Andrzej Komorowski / Longin Bielak – Renault 8 Gordini  (AP.Warszawa)

Nr.18. Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski – Alfa Romeo Giulia Super Ti   (AP.Warszawa)

Nr.35. Marek Wachowski / Eugeniusz Pach - MG 1300.  (AP.Warszawa)

Nr.43. Kazimierz Jaromin / Andrzej Nytko – Zastawa 750  (AP.Kraków)

Franciszek Aromiński / Dominik Mydlarski – Renault 10  (AP.Warszawa)

Jan Bronikowski / M.Urtnowski – NSU 1000 C  (AP.Warszawa)

M.Dziewulski / R.Wesołowski – Zastawa 750  (AP.Łódz)

Wiesław Gawron / Monika Gawron – Trabant 601  (AP.Warszawa)

Ryszard Grychtoł / Ozóg – Renault 8 Gordini.

Maciej Jasiński / Joanna Jasińska – Honda Z 600  (AP.Warszawa)

Henryk Krakowczyk / E.Koper – Wartburg 353  (AP.Dolnośląski)

Ryszard Nowicki / Marian Bień – Renault 8 Gordini  (AP.Kraków)

Wiesław Noworyta / W.Rybicki – Syrena 104  (AP.Morski)

Marian Skrzypek / Eugeniusz Oprocha – BMW 1600.

Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.  (AP.Wielkopolski)

Krzyszof Strykier / J.Stawiński – BMW 2002 Ti.   (AP.Warszawa)

Jerzy Wilbik / J.Bieniak – Trabant 601  (AP.Warszawa)

Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini.

Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini.

Rajd 1001 Jezior 1969r

Ryszard Nowicki i Marek Barański.

Rajd 1001 Jezior 1972r

Marian Wangrat i Włodzimierz Markowski - Porsche 912.

Rajd 1001 Jezior

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Franciszek Postawka i Henryk Ruciński.

Franciszek Postawka i Henryk Ruciński.

Rajd 1001 Jezior

Rajd 1001 Jezior

Kazimierz Jaromin i Andrzej Nytko – Zastava 750.

Rajd 1001 Jezior 1969r.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Rajd 1001 Jezior - 1969

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Andrzej Komorowski i Longin Bielak – Renault 8 Gordini

Andrzej Komorowski i Longin Bielak – Renault 8 Gordini.

Rajd 1001 Jezior 1969

Piotr Mystkowski.

Marek Wachowski i Eugeniusz Pach – MG 1300.

Marek Wachowski i Eugeniusz Pach - MG 1300.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Rajd 1001 Jezior 1969r.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Rajd 1001 Jezior 1969

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Rajd 1001 Jezior - 1969r

Rajd 1001 Jezior 1969

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Rajd 1001 Jezior 1969

(Motor 19 / 1969)

Rajd 1001 Jezior 1969

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

Rajd 1001 Jezior 1969

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Rajd 1001 Jezior 1969

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault.  (Motor 19 / 1969)

Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini.

Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini.

Rajd 1001 Jezior 1969r

Rajd 1001 Jezior - 1969r

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda Z 600.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda Z 600.

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda Z 600.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda Z 600.

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

Krzysztof Komornicki

Rajd 1001 Jezior - 1969r

Rajd 1001 Jezior - 1969r

Rajd 1001 Jezior 1969r.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Rajd 1001 Jezior 1969

Na większej części trasy rajdu panowały wręcz zimowe warunki. (Motor 19 / 1969)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Rajd 1001 Jezior 1972r

Ryszard Żyszkowski i Piotr Mystkowski - Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Rajd 1001 Jezior 1969r.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Rajd 1001 Jezior 1969r

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Rajd 1001 Jezior 1972r.

Rajd 1001 Jezior 1969

Krzysztof Komornicki

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Rajd 1001 Jezior 1969

Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini. (Motor 19 / 1969)

Rajd 1001 Jezior 1969r.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Antoni Weiner

Antoni Weiner.

Władysław Paszkowski.

Władysław Paszkowski.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Rajd 1001 Jezior 1972r

Marian Wangrat i Włodzimierz Markowski - Porsche 912.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki.

Krzysztof Komornicki.

Rajd 1001 Jezior 1969

Zwycięzcy rajdu: Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski. (Motor 19 / 1969).

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski.

Rajd 1001 Jezior 1969

(Motor 19 / 1969)

Rajd 1001 Jezior 1969

Rajd 1001 Jezior 1969

Rajd 1001 Jezior 1969

Rajd 1001 Jezior 1969

Rajd 1001 Jezior 1969

(Pędzą samochody, mijają lata)

Klasyfikacja  generalna.

1.Krzysztof Komornicki / Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110. 663pkt.
2.Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.  714pkt.
3.Andrzej Komorowski / Longin Bielak – Renault 8 Gordini.  726pkt.
4.Błażej Krupa / Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport Coupe.  798pkt.
5.Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski – Alfa Romeo Giulia.  844pkt.
6.Krzysztof Strykier / Janusz Stawiński – BMW 2002 Ti.  883pkt.
7.Ryszard Nowicki / Marian Bień – Renault 8 Gordini.  925pkt.
8.Marian Wangrat / Włodzimierz Markowski – Porsche 912.
9.Franciszek Aromiński / Dominik Mydlarski – Renault 10.  998pkt.
10.Kazimierz Jaromin / Andrzej Nytko – Zastava 750.  1116pkt.
11.Maciej Jasiński / Joanna Jasińska – Honda Z 600.  1169pkt.
12.Jan Bronikowski / Mieczysław Urtnowski – NSU 1000 C.  1216pkt.
13.Marek Wachowski / Eugeniusz Pach – MG 1100.  1570pkt.
14.Henryk Krakowczyk / Eugeniusz Koper – Wartburg 353.  1636pkt.                                                     
15.Jerzy Wilbik / Jarosław Bieniek – Trabant 601.  1778pkt.
16.Mieczysław Dziewulski / Ryszard Wesołowski – Zastava 750.  1778pkt.
17.Wojciech Noworyta / W.Rybicki – Syrena 104.  1806pkt.
18.Wiesław Gawron / Monika Gawron – Trabant 601.  1867pkt.

Wystartowało 46 załóg, ukończyło 19.

Wyniki.

Klasa 1 -  do 600cm.
1.Maciej Jasiński / Joanna Jasińska – Honda Z 600  (AP.Warszawa)
2.Jerzy Wilbik / J.Bieniak – Trabant 601  (AP.Warszawa)
3.Wiesław Gawron / Monika Gawron – Trabant 601  (AP.Warszawa)

Klasa 2  -  do 850cm.
1.Kazimierz Jaromin / Andrzej Nytko – Zastawa 750  (AP.Kraków)
2.M.Dziewulski / R.Wesołowski – Zastawa 750  (AP.Łódz)
3.Wiesław Noworyta / W.Rybicki – Syrena 104  (AP.Morski)

Klasa 3  -  do 1000cm.
1.Franciszek Aromiński / Dominik Mydlarski – Renault 10  (AP.Warszawa)
2.Jan Bronikowski / M.Urtnowski – NSU 1000 C  (AP.Warszawa)
3.Henryk Krakowczyk / E.Koper – Wartburg 353  (AP.Dolnośląski)

Klasa 4  -  do 1300cm.
1.Andrzej Komorowski / Longin Bielak – Renault 8 Gordini  (AP.Warszawa)
2.Ryszard Nowicki / Marian Bień – Renault 8 Gordini  (AP.Kraków)
3.Marek Wachowski / Eugeniusz Pach – MG 1100 (AP.Warszawa)

Klasa 5  -  do 1600cm.
1.Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.  (AP.Wielkopolski)
2.Błażej Krupa / Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport Coupe   (AP.Warszawa)
3.Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski – Alfa Romeo Giulia   (AP.Warszawa)

Klasa 6  -  pow.1600cm.
1.Krzyszof Strykier / J.Stawiński – BMW 2002 Ti.   (AP.Warszawa)

Grupa 3.
1.Krzysztof Komornicki / Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110   (AP.Warszawa)

Nie ukończyli m.in:
Marek Barański / Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini. (wypadek).
Marian Skrzypek / Eugeniusz Oprocha – BMW 1600.


Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl