Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1969 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 2 Rajd 1001 Jezior. 1 eliminacja. 18-20.04.1969r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

2 Rajd 1001 Jezior. 1 eliminacja. 18-20.04.1969r.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Nr.6. Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.  (AP.Wielkopolski)

Nr.7. Marian Wangrat / Włodzimierz Markowski – Porsche 912  (AP.Warszawa)

Nr.8. Błażej Krupa / Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport Coupe   (AP.Warszawa)

Nr.9. Antoni Weiner / Jan Karel – BMW 1600.

Nr.10. Marian Skrzypek / Eugeniusz Oprocha – BMW 1600  (AP.Śląski)

Nr.11. Ryszard Kopczyk – Alfa Romeo Giulia Super Ti  (AP.Wielkopolski)

Nr.13. Krzysztof Komornicki / Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110   (AP.Warszawa)

Nr.14. Andrzej Komorowski / Longin Bielak – Renault 8 Gordini  (AP.Warszawa)

Nr.15. Marek Barański / Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini (AP.Warszawa)

Nr.16. Ryszard Grychtoł / Ozóg – Renault 8 Gordini. (AP.Śląski)

Nr.17. Ryszard Nowicki / Marian Bień – Renault 8 Gordini  (AP.Kraków)

Nr.18. Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski – Alfa Romeo Giulia Super Ti   (AP.Warszawa)

Nr.21. Marek Wachowski / Eugeniusz Pach – MG 1100 (AP.Warszawa)

Nr.22. Franciszek Aromiński / Dominik Mydlarski – Renault 10  (AP.Warszawa)

Nr.43. Kazimierz Jaromin / Andrzej Nytko – Zastawa 750  (AP.Kraków)

Nr.47. Wiesław Noworyta / W.Rybicki – Syrena 104  (AP.Morski)

Nr.50. Maciej Jasiński / Joanna Jasińska – Honda Z 600  (AP.Warszawa)

Jan Bronikowski / M.Urtnowski – NSU 1000 C  (AP.Warszawa)

M.Dziewulski / R.Wesołowski – Zastawa 750  (AP.Łódz)

Wiesław Gawron / Monika Gawron – Trabant 601  (AP.Warszawa)

Henryk Krakowczyk / E.Koper – Wartburg 353  (AP.Dolnośląski)

Krzysztof Strykier / J.Stawiński – BMW 2002 Ti.   (AP.Warszawa)

Jerzy Wilbik / J.Bieniak – Trabant 601  (AP.Warszawa)

Rajd 1001 Jezior 1972r.

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

Ryszard Nowicki i Marian Bień – Renault 8 Gordini.  (krupa.info.pl)

Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini.

Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini.

Ryszard Nowicki i Marian Bień – Renault 8 Gordini.

Ryszard Nowicki i Marian Bień – Renault 8 Gordini.  (krupa.info.pl)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.  (krupa.info.pl)

Ryszard Nowicki i Marian Bień – Renault 8 Gordini.

Ryszard Nowicki i Marian Bień – Renault 8 Gordini.  (krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior 1969r

Ryszard Nowicki i Marek Barański.

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.  (krupa.info.pl)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.  (krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior 1969

Piotr Mystkowski.

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.  (krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior 1969r.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.  (krupa.info.pl)

Marian Wangrat i Włodzimierz Markowski – Porsche 912.

Marian Wangrat i Włodzimierz Markowski – Porsche 912.  (www.krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior 1969

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Krzysztof Strykier i J.Stawiński – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Strykier i J.Stawiński – BMW 2002 Ti.  (www.krupa.info.pl)

Marian Wangrat i Włodzimierz Markowski – Porsche 912.

Marian Wangrat i Włodzimierz Markowski – Porsche 912. (www.krupa.info.pl)

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.  (www.krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior 1969

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.  (www.krupa.info.pl)

Krzysztof Strykier i J.Stawiński – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Strykier i J.Stawiński – BMW 2002 Ti. (www.krupa.info.pl)

Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600.

Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600. (www.krupa.info.pl)

Marian Wangrat i Włodzimierz Markowski – Porsche 912.

Marian Wangrat i Włodzimierz Markowski – Porsche 912. (www.krupa.info.pl)

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe. (www.krupa.info.pl)

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti. (www.krupa-info.pl)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.  (www.krupa.info.pl)

Marian Wangrat i Włodzimierz Markowski – Porsche 912.

Marian Wangrat i Włodzimierz Markowski – Porsche 912. (www.krupa.info.pl)

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.  (www.krupa-info.pl)

Krzysztof Strykier i J.Stawiński – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Strykier i J.Stawiński – BMW 2002 Ti. (www.krupa.info.pl)

Krzysztof Strykier i J.Stawiński – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Strykier i J.Stawiński – BMW 2002 Ti. (www.krupa.info.pl)

Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600.

Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600. (www.krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(www.krupa.info.pl)

Marian Wangrat i Włodzimierz Markowski – Porsche 912.

Marian Wangrat i Włodzimierz Markowski – Porsche 912. (www.krupa.info.pl)

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe. (Motor 19 / 1969)

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Rajd 1001 Jezior 1969

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.  (www.krupa.info.pl)

Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600.

Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600. (www.krupa.info.pl)

Marian Skrzypek i Eugeniusz Oprocha – BMW 1600.

Marian Skrzypek i Eugeniusz Oprocha – BMW 1600. (www.krupa-info.pl)

Ryszard Kopczyk – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Ryszard Kopczyk – Alfa Romeo Giulia Super Ti. (www.krupa-info.pl)

Krzysztof Strykier i J.Stawiński – BMW 2002 Ti.

Krzysztof Strykier i J.Stawiński – BMW 2002 Ti. (www.krupa.info.pl)

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti. (www.krupa-info.pl)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110. (www.krupa.info.pl)

Marian Skrzypek i Eugeniusz Oprocha – BMW 1600.

Marian Skrzypek i Eugeniusz Oprocha – BMW 1600. (www.krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

Andrzej Komorowski i Longin Bielak, Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renaulty 8 Gordini. (www.krupa-info.pl)

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Ryszard Grychtoł i Ozóg – Renault 8 Gordini.

Ryszard Grychtoł i Ozóg – Renault 8 Gordini.  (www.krupa-info.pl)

Ryszard Żyszkowski i Piotr Mystkowski – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Ryszard Żyszkowski i Piotr Mystkowski – Alfa Romeo Giulia Super Ti. (www.krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(www.krupa-info.pl)

Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini.

Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini.

Ryszard Żyszkowski i Piotr Mystkowski – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Ryszard Żyszkowski i Piotr Mystkowski – Alfa Romeo Giulia Super Ti. (www.krupa-info.pl)

Ryszard Żyszkowski i Piotr Mystkowski – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600. (www.krupa.info.pl)

Ryszard Kopczyk – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Ryszard Kopczyk – Alfa Romeo Giulia Super Ti. (www.krupa-info.pl)

Andrzej Komorowski i Longin Bielak – Renault 8 Gordini.

Andrzej Komorowski i Longin Bielak – Renault 8 Gordini. (www.krupa-info.pl)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110. (Motor 19 / 1969)

Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini.

Ryszard Nowicki i Marian Bień – Renault 8 Gordini.  (krupa.info.pl)

Marek Wachowski i Eugeniusz Pach – MG 1100, Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini.

Marek Wachowski i Eugeniusz Pach – MG 1100, Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini. (krupa.info.pl)

Ryszard Żyszkowski i Piotr Mystkowski – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Ryszard Żyszkowski i Piotr Mystkowski – Alfa Romeo Giulia Super Ti. (www.krupa-info.pl)

Ryszard Grychtoł i Ozóg – Renault 8 Gordini.

Ryszard Grychtoł i Ozóg – Renault 8 Gordini. (www.krupa-info.pl)

Ryszard Żyszkowski i Piotr Mystkowski – Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Ryszard Żyszkowski i Piotr Mystkowski – Alfa Romeo Giulia Super Ti. (www.krupa-info.pl)

Franciszek Aromiński i Dominik Mydlarski – Renault 10.

Franciszek Aromiński i Dominik Mydlarski – Renault 10. (www.krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(www.krupa-info.pl)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110. (www.krupa.info.pl)

Franciszek Aromiński i Dominik Mydlarski – Renault 10.

Franciszek Aromiński i Dominik Mydlarski – Renault 10. (www.krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior 1969r

(krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r

(krupa.info.pl)

Marek Wachowski i Eugeniusz Pach – MG 1100.

Marek Wachowski i Eugeniusz Pach – MG 1100. (krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r

(krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r

(krupa.info.pl)

Marek Wachowski i Eugeniusz Pach – MG 1100.

Marek Wachowski i Eugeniusz Pach – MG 1100. (krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r

(krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(krupa.info.pl)

Wiesław Noworyta i W.Rybicki – Syrena 104.

Wiesław Noworyta i W.Rybicki – Syrena 104. (krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r

(krupa-info.pl)

Wiesław Noworyta i W.Rybicki – Syrena 104.

Wiesław Noworyta i W.Rybicki – Syrena 104. (krupa-info.pl)

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda Z 600.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda Z 600. (krupa-info.pl)

Wiesław Noworyta i W.Rybicki – Syrena 104.

Wiesław Noworyta i W.Rybicki – Syrena 104. (krupa-info.pl)

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda Z 600.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda Z 600.  (krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r

(krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(krupa-info.pl)

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda Z 600.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda Z 600.

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r

(krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

(krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior - 1969r

(krupa-info.pl)

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda Z 600.

Maciej Jasiński i Joanna Jasińska – Honda Z 600. (krupa-info.pl)

Rajd 1001 Jezior 1972r

Marian Wangrat i Włodzimierz Markowski - Porsche 912.

Rajd 1001 Jezior

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Rajd 1001 Jezior

Kazimierz Jaromin i Andrzej Nytko – Zastava 750.

Kazimierz Jaromin i Andrzej Nytko – Zastava 750.

Rajd 1001 Jezior 1969r.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Rajd 1001 Jezior - 1969

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Rajd 1001 Jezior 1969

Błażej Krupa i Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport coupe.

Rajd 1001 Jezior 1969r.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Andrzej Komorowski i Longin Bielak – Renault 8 Gordini

Ryszard Nowicki i Marian Bień – Renault 8 Gordini.  (krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior 1972r

Ryszard Żyszkowski i Piotr Mystkowski - Alfa Romeo Giulia Super Ti.

Rajd 1001 Jezior - 1969r

Rajd 1001 Jezior - 1969r

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.  (krupa.info.pl)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.  (krupa.info.pl)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Ryszard Nowicki i Marian Bień – Renault 8 Gordini.

Ryszard Nowicki i Marian Bień – Renault 8 Gordini.  (www.krupa-info.pl)

Krzysztof Komornicki

Rajd 1001 Jezior 1969r.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Rajd 1001 Jezior 1969

Na większej części trasy rajdu panowały wręcz zimowe warunki. (Motor 19 / 1969)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Rajd 1001 Jezior 1969r.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Rajd 1001 Jezior 1969r

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.  (www.krupa.info.pl)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110. (www.krupa.info.pl)

Władysław Paszkowski.

Władysław Paszkowski.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.  (www.krupa.info.pl)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110. (www.krupa.info.pl)

 

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.  (www.krupa.info.pl)

Rajd 1001 Jezior 1972r

Marian Wangrat i Włodzimierz Markowski - Porsche 912.

Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini.

Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini. (Motor 19 / 1969)

Krzysztof Komornicki

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski - Alpine Renault A 110.

Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600.

Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600.  (www.krupa.info.pl)

Andrzej Komorowski i Longin Bielak – Renault 8 Gordini.

Andrzej Komorowski i Longin Bielak – Renault 8 Gordini.  (www.krupa-info.pl)

Marek Wachowski i Eugeniusz Pach – MG 1300.

Marek Wachowski i Eugeniusz Pach – MG 1300.  (www.krupa.info.pl)

Andrzej Komorowski i Longin Bielak – Renault 8 Gordini.

Andrzej Komorowski i Longin Bielak – Renault 8 Gordini.  (www.krupa-info.pl)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110. (www.krupa-info.pl)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski.

Zwycięzcy rajdu: Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski. (Motor 19 / 1969).

Rajd 1001 Jezior - 1969r

(Motor 19 / 1969)

Rajd 1001 Jezior - 1969r.

Rajd 1001 Jezior - 1969r

Rajd 1001 Jezior - 1969r

Rajd 1001 Jezior - 1969r

Rajd 1001 Jezior - 1969r

(Pędzą samochody, mijają lata)

Klasyfikacja  generalna.

1.Krzysztof Komornicki / Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110. 663pkt.
2.Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.  714pkt.
3.Andrzej Komorowski / Longin Bielak – Renault 8 Gordini.  726pkt.
4.Błażej Krupa / Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport Coupe.  798pkt.
5.Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski – Alfa Romeo Giulia.  844pkt.
6.Krzysztof Strykier / Janusz Stawiński – BMW 2002 Ti.  883pkt.
7.Ryszard Nowicki / Marian Bień – Renault 8 Gordini.  925pkt.
8.Marian Wangrat / Włodzimierz Markowski – Porsche 912.
9.Franciszek Aromiński / Dominik Mydlarski – Renault 10.  998pkt.
10.Kazimierz Jaromin / Andrzej Nytko – Zastava 750.  1116pkt.
11.Maciej Jasiński / Joanna Jasińska – Honda Z 600.  1169pkt.
12.Jan Bronikowski / Mieczysław Urtnowski – NSU 1000 C.  1216pkt.
13.Marek Wachowski / Eugeniusz Pach – MG 1100.  1570pkt.
14.Henryk Krakowczyk / Eugeniusz Koper – Wartburg 353.  1636pkt.                                                     
15.Jerzy Wilbik / Jarosław Bieniek – Trabant 601.  1778pkt.
16.Mieczysław Dziewulski / Ryszard Wesołowski – Zastava 750.  1778pkt.
17.Wojciech Noworyta / W.Rybicki – Syrena 104.  1806pkt.
18.Wiesław Gawron / Monika Gawron – Trabant 601.  1867pkt.

Wystartowało 46 załóg, ukończyło 19.

Wyniki.

Klasa 1 -  do 600cm.
1.Maciej Jasiński / Joanna Jasińska – Honda Z 600  (AP.Warszawa)
2.Jerzy Wilbik / J.Bieniak – Trabant 601  (AP.Warszawa)
3.Wiesław Gawron / Monika Gawron – Trabant 601  (AP.Warszawa)

Klasa 2  -  do 850cm.
1.Kazimierz Jaromin / Andrzej Nytko – Zastawa 750  (AP.Kraków)
2.M.Dziewulski / R.Wesołowski – Zastawa 750  (AP.Łódz)
3.Wiesław Noworyta / W.Rybicki – Syrena 104  (AP.Morski)

Klasa 3  -  do 1000cm.
1.Franciszek Aromiński / Dominik Mydlarski – Renault 10  (AP.Warszawa)
2.Jan Bronikowski / M.Urtnowski – NSU 1000 C  (AP.Warszawa)
3.Henryk Krakowczyk / E.Koper – Wartburg 353  (AP.Dolnośląski)

Klasa 4  -  do 1300cm.
1.Andrzej Komorowski / Longin Bielak – Renault 8 Gordini  (AP.Warszawa)
2.Ryszard Nowicki / Marian Bień – Renault 8 Gordini  (AP.Kraków)
3.Marek Wachowski / Eugeniusz Pach – MG 1100 (AP.Warszawa)

Klasa 5  -  do 1600cm.
1.Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.  (AP.Wielkopolski)
2.Błażej Krupa / Piotr Dąbkowski – Fiat 124 Sport Coupe   (AP.Warszawa)
3.Ryszard Żyszkowski / Piotr Mystkowski – Alfa Romeo Giulia   (AP.Warszawa)

Klasa 6  -  pow.1600cm.
1.Krzyszof Strykier / J.Stawiński – BMW 2002 Ti.   (AP.Warszawa)

Grupa 3.
1.Krzysztof Komornicki / Zygmunt Wiśniowski – Alpine Renault A 110   (AP.Warszawa)

Nie ukończyli m.in:
Marek Barański / Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini. (wypadek).
Marian Skrzypek / Eugeniusz Oprocha – BMW 1600.


Marek Barański i Andrzej Wojciechowski – Renault 8 Gordini.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl