Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1968 » Inne » 6 Rajd Warszawski. 30.11-1.12.1968r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

6 Rajd Warszawski. 30.11-1.12.1968r.

Rajd o nagrodę przechodnią im.Zbigniewa Maślankiewicza.

Komandor: Wacław Żmigrodzki.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Franciszek Aromiński / G.Mrozowski – Renault 8.
Jerzy Bachtin / Piotr Mystkowski – Trabant 601.
J.Baranowski / J.Baranowski – Renault 8.
Andrzej Bielewicz / Stanisław Wyka – Trabant 601 Kombi.
J.Chudziak / W.Chudoń – Zastava 750.
A.Gawlikowski / J.Gawlikowska – Volvo 144 S.
Z.Iżyniec / M.Iżyniec – Ford Taunus 12 M.
Błażej Krupa / A.Porowska – Fiat 124 Sport Coupe.
K.Rogalski / L.Żurawicki – Fiat 124.
Włodzimierz Markowski / Marian Wangrat – Porsche 912.
J.Starak / E.Ślubowska – NSU Prinz 1000.
Marek Szramowski / E.Aniszewska – NSU Prinz 1000.
J.Wilbik / A.Żórawski – Trabant 601.
J.Zdrojewski / J.Zdrojewski – Fiat 850.
Ryszard Żyszkowski / T.Kurmanowicz – Fiat 850.

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat – Porsche 912.

Włodzimierz Markowski i Marian Wangrat – Porsche 912.  (Auto Świat 20 / 1995).

Klasyfikacja generalna.

1.Ryszard Żyszkowski / T.Kurmanowicz – Fiat 850.
2.K.Rogalski / L.Żurawicki – Fiat 124.
3.Włodzimierz Markowski / Marian Wangrat – Porsche 912.

Wystartowało 70 załóg, ukończyło 40.

Wyniki

Klasa 1 (do 600cm)
1.Jerzy Bachtin / Piotr Mystkowski – Trabant 601.
2.Andrzej Bielewicz / Stanisław Wyka – Trabant 601 Kombi.
3.J.Wilbik / A.Żórawski – Trabant 601.

Klasa 2 (do 850cm)
1.Ryszard Żyszkowski / T.Kurmanowicz – Fiat 850.
2.J.Zdrojewski / J.Zdrojewski – Fiat 850.
3.J.Chudziak / W.Chudoń – Zastava 750.

Klasa 3 (do 1000cm)
1.Marek Szramowski / E.Aniszewska – NSU Prinz 1000.
2.Franciszek Aromiński / G.Mrozowski – Renault 8.
3.J.Starak / E.Ślubowska – NSU Prinz 1000.

Klasa 4 (do 1300cm)
1.K.Rogalski / L.Żurawicki – Fiat 124.
2.J.Baranowski / J.Baranowski – Renault 8.
3.Z.Iżyniec / M.Iżyniec – Ford Taunus 12 M.

Klasa 5 (pow.1300cm)
1.Włodzimierz Markowski / Marian Wangrat – Porsche 912.
2.Błażej Krupa / A.Porowska – Fiat 124 Sport Coupe.
3.A.Gawlikowski / J.Gawlikowska – Volvo 144 S.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl