Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1968 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » Podsumowanie sezonu.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Podsumowanie sezonu.

Pędzą samochody, mijają lata

Pędzą samochody, mijają lata

(Pędzą samochody, mijają lata)

Klasyfikacja generalna – 1968r. o Puchar Motoru.

1. Sobiesław Zasada – Porsche 911L i Porsche 911S.45pkt.
2. Ryszard Nowicki – NSU 1000 TT. 40pkt.
3. Krzysztof Komornicki – Renault 8 Gordini. 40pkt.
4. Adam Smorawiński – BMW 1600 Ti.    35pkt.
5. Kazimierz Jaromin / Edmund Oprocha – Zastava 750 i Fiat Abarth 850. 32pkt.
6. Antoni Weiner / Jan Karel – BMW 1600 Ti.  30pkt.
7. Stanisław Dalka – Porsche 912 i NSU Prinz 1000 S. 29pkt.
8. Ryszard Żyszkowski – Fiat 850.  27pkt.
9. Włodzimierz Markowski – Porsche 912. 26pkt.
10.Ryszard Kopczyk – Alfa Romeo Giulia Ti. 18pkt.
11.Henryk Mandera – Wartburg 311.  18pkt.
12.Janusz Bronikowski – Steyr Fiat 850.  17pkt.
13.Włodzimierz Groblewski – NSU Prinz 1000.  16pkt.     
14.Jerzy Borowicz – Steyr Puch 660 TR.  17pkt.
15.Zbigniew Gawryłkiewicz / Mirosław Wojtaszek – Fiat 124.  14pkt.
16.Jerzy Miniewski / Marek Varisella – Fiat 124.  12pkt.
17.Longin Bielak / Władysław Domański – Polski Fiat 125p.  12pkt.
18.Henryk Ruciński / Czesław Murawski – BMW 1600.  11pkt.
19.Lech Matuszkiewicz / Zbigniew Kołaczkowski – Fiat 124.  10pkt.
20.Andrzej Woyciechowski / Jan Wojczaczek – NSU 1000 S.  10pkt.
21.Otto Bartkowiak / Aleksander Oczkowski – Steyr Puch 660 TR.  8pkt.
22.Jan Wojczaczek / Jacek Chmielewski – NSU 1000 S.  7pkt.
23.Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – NSU 1000 S.  7pkt.
24.Wiesław Mrówczyński / Jan Chudziak -  ?  5pkt.
25.Alfred Ślizeń / Ryszard Piechota – Zastawa 750.  3pkt.
26.Jacek Stawiński / Janusz Stawiński – Trabant 601.  3pkt.
27.Jerzy Ujczak / Jan Wolski – Trabant 601.  3pkt.
28.Jerzy Bachtin / Andrzej Gieysztor – Trabant 601.  3pkt.
29.Adam Masłowiec / Ireneusz Stankiewicz – Syrena 104.  2pkt.
30.Marek Wachowski / Eugeniusz Pach -  ?  2pkt.
31.Andrzej Nytko / Wojciech Schramm – Zastava 750.  1pkt.
32.Stanisław Wyka / Szklarski – Syrena 103.  1pkt.

Wyniki – 1968r.

Klasa 1 (do 600cm)
1.Jerzy Bachtin / Andrzej Gieysztor – Trabant 601 (AP.Olsztyn / AP.Warszawa)
2.Jerzy Ujczak / Jan Wolski – Trabant 601 (AP.Warszawa)

Klasa 2 (do 850cm)
1.Kazimierz Jaromin / Edmund Oprocha – Zastava 750 (AP.Kraków)
2.Ryszard Żyszkowski – Fiat 850 (AP.Warszawa)

Klasa 3 (do 1000cm)
1.Henryk Mandera – Wartburg 1000 (AP.Śląski)
2.Włodzimierz Groblewski – NSU 1000 S (AP.Morski)
3.Jan Wojczaczek – NSU 1000 (AP.Dolnośląski)

Klasa 4 (do 1300cm)
1.Ryszard Nowicki – NSU 1000 TT (AP.Kraków)
2.Krzysztof Komornicki / Zygmunt Wiśniowski – Renault 8 Gordini (AP.Warszawa)

Klasa 5 (do 1600cm)
1.Adam Smorawiński – BMW 1600 Ti (AP.Wielkopolski)
2.Antoni Weiner / Jan Karel – BMW 1600 Ti (AP.Śląski)

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl