Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1968 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 28 Rajd Polski. 3 eliminacja. 31.07-4.08.1968r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

28 Rajd Polski. 3 eliminacja. 31.07-4.08.1968r.

 

Tablica rajdowa

Plakietka

Rajd Polski - 1968r

Rajd Polski - 1968r

Rajd Polski - 1968r

Rajd Polski - 1968r

Rajd Polski - 1968r

Rajd Polski - 1968r

Rajd Polski - 1968r

Rajd Polski - 1968r

Rajd Polski - 1968r.

Rajd Polski - 1968r

Rajd Polski - 1968r.

Rajd Polski - 1968r

Rajd Polski - 1968r

Rajd Polski - 1968r

Rajd Polski - 1968r

Rajd Polski - 1968r.

Rajd Polski - 1968r

Rajd Polski - 1968r

(Tempo 33 / 1968)

Baza rajdu: Kraków.
Dystans: 3043 km, w tym 343 km prób sportowych (18 odcinków specjalnych, 2 próby szybkości płaskiej, 2 próby szybkości górskiej.).
Próby sportowe:
- I etap (1-2.08): wyścig: Kraków (lotnisko Czyżyny), OS 1: Jaszczurówka - Wierch - Proniec, OS 2: Zabłudza - Limanowa, OS 3: Młynne-Żegocina, OS 4: Wola Justowska - Bielany, OS 5: Gródek nad Dunajcem - Dąbrowa, OS 6: Łubna - Ustrzyki Górne, OS 7: Łubna - Ustrzyki Górne, SP 1: Rzeszów, SG1: Równica;
- II etap (2-3.08): OS 8: Zieleniec - Kudowa, SG 2: Kudowa - Karłów, OS 9: Kudowa - Radków, OS 10: Włodowice - Świerki, OS 11: Rościszów - Walim, SP 2: Kowary, OS 12: Jugowice, OS 13: Walim - Rościszów, OS 14: Jodłownik - Wolibórz, OS 15: Świerki - Włodowice, OS 16: Kudowa, OS 17: Zabornia, OS 18: Łosina Dolna
Pogoda: I etap - słonecznie, II etap - deszcz i burza.

Lista startowa.

Grupa 1-2. Klasa 1 (do 850cm³).
Nr.1.  Ryszard Żyszkowski / Tadeusz Kurmanowicz (PL) – Fiat 850.
Nr.3.  Alfred Ślizeń / Ryszard Piechota (PL) – Zastava 750.
Nr.4.  Jerzy Bachtin / Andrzej Gieysztor (PL) – Trabant 601.
Nr.5.  Jerzy Borowicz / Wojciech Pepłowski (PL) – Steyr Puch 650 TR.
Nr.6.  Jan Bronikowski / Andrzej Kopestyński (PL) – Fiat 850.
Nr.7.  Jan Chudziak / Hieronim Kochański (PL) – Saab.
Nr.8.  Kazimierz Jaromin / Edmund Oprocha (PL) – Fiat 600 D.
Nr.10. Jerzy Ujczak / Stanisław Wyka (PL) – Trabant 601.
Nr.11. Andrzej Hała / Jan Ożóg (PL) – Syrena 104.
Nr.12. Karol Neuberg / Janusz Mateuszek (PL) – Syrena 104.
Grupa 1-2. Klasa 2 (do 1150cm³).
Nr.17. Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek (PL) – NSU Prinz 1000 S.
Nr.18. Henryk Krakowczyk / Marek Borowicz (PL) – Wartburg 311.
Nr.19. Reinhold Zink / Karel Malcher (CS) – Škoda 1100 MB.
Nr.20. Ivan Koshkin / Feliks Gorislavsky (SU) – Zaporożec.
Nr.21. Włodzimierz Groblewski / Włodzimierz Żukowski (PL) – NSU Prinz 1000 S.
Nr.22. Henryk Mandera / Rudolf Orliński (PL) – Wartburg 312.
Nr.23. Karel Vitasek / Bohumil Šip (CZ) – Škoda 1100 MB.
Nr.24. Kastytis Girdauskas / Stasys Malinauskas (SU) – Zaporożec.
Nr.25. Bohumil Roller / Josef Zubal (CS) – Škoda 1100 MB.
Nr.26. Andrzej Wojciechowski / Jan Wojczaczek (PL) – NSU Prinz 1000 S.
Nr.27. Milan Žid / Josef Čech (CS) – Škoda 1100 MB.
Nr.31. Vaclav Bobek / Vladimir Lokvenc (CS) – Škoda 1100 MB.
Nr.32. Miroslav Stejskal / Milan Tvrdoň (CS) – Škoda 1000 MB.
Nr.33. Oldřich Horsak / Jiři Motal (CS) – Škoda 1100 MB.
Nr.34. Milan Břichnač / Břetislav Bil (CS) – Škoda 1100 MB.
Nr.35. Jan Soczek / Zbigniew Kołaczkowski (PL) – Renault 10.

Grupa 1-2. Klasa 3 (do 1300cm³).
Nr.36. Maciej Jasiński / Joanna Jasińska (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.37. Longin Bielak / Władysław Domański (PL) – Polski Fiat 125p.
Nr.38. Zdenĕk Kec / Milan Klima (CS) – Renault 8 Gordini.
Nr.39. Ryszard Nowicki / Elżbieta Wojtowicz (PL) – NSU 1000 TT.
Nr.40. Curt Bengtsson / Mats Magnusson (S) – BMC Mini Cooper S.
Nr.41. Andrzej Jaroszewicz / Witold Konopnicki (PL) – Fiat 124.
Nr.42. Krzysztof Komornicki / Zygmunt Wiśniowski (PL) – Renault 8 Gordini.
Nr.43. Dave Johansson / Berut Krantz (S) – BMC Mini Cooper.
Nr.44. Zbigniew Gawryłkiewicz / Mirosław Wojtaszek (PL) – Fiat 124.
Nr.46. Marek Wachowski / Eugeniusz Pach (PL) – MG 1300.
Nr.47. Marek Barański / Wiesław Mrówczyński (PL) – Renault 8 Gordini.

Grupa 1-2. Klasa 4 (do 1600cm³).
Nr.48. Dezsö Krisztics / Jözsef Keresztesi (H) – Renault 8.
Nr.49. Ferenc Kelemen / Karoly Pulvary (H) – Renault 8.
Nr.50. Hans Rüütel / Gunnar Holm (SU) – Moskwicz 408.
Nr.51. Wiesław Galiński / Mirosław Tomaszewski (PL) – BMW 1600.
Nr.52. Margeret Lowrey / Alice Watson (GB) – Ford Escort.
Nr.53. Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski (PL) – BMW 1600 Ti.
Nr.54. Kalin Mikfeldt / Ludvig Kirgue (SU) – Moskwicz 408.
Nr.55. Henryk Ruciński / Czesław Murawski (PL) – BMW 1600 Ti.
Nr.56. Antoni Weiner / Jan Karel (PL) – BMW 1600 Ti.
Nr.57. Vladimir Bubnov / Yuri Sniker (SU) – Moskwicz 408.
Nr.58. Ryszard Kopczyk / Wojciech Siwecki (PL) – Alfa Romeo Giulia Ti.
Nr.60. Eugeniy Andreyev / Eduard Singurindi (SU) – Moskwicz 408.

Nr.61. Włodzimierz Markowski / Marek Varisella (PL) – Porsche 912.

Grupa 1 i 2. Klasa 5 (do 2000cm³).
Nr.63. Sobiesław Zasada / Jerzy Dobrzański (PL) – Porsche 911 S.
Nr.64. Jens Nielsen / Henning Henriksen (DK) – Volvo 122 S.
Nr.65. Kurt Nannounce / Kurt Simonsen (S) – Porsche 911.
Nr.66. Anoras Donko / Isvan Rusznyak (H) – Ford Taunus 17 M.
Grupa 3. Klasa 8 (ponad 1600cm³).
Nr.68. Gernot Fischer / Reinhard Knoll (A) – MG MGB.
Nr.69. Heinz Böck / Walter Pixner (A) – Vauxhall Victor.

Rajd Polski - 1968r

Parking przed hotelem. (krupa.info.pl)

Henryk Ruciński.

Od prawej: Henryk Ruciński. (krupa.info.pl)

Marek Wachowski i Włodzimierz Markowski.

Marek Wachowski i Włodzimierz Markowski. (krupa.info.pl)

Włodzimierz Markowski.

Włodzimierz Markowski. (krupa.info.pl)

Rajd Polski - 1968r

(krupa.info.pl)

Jan Bronikowski i Andrzej Kopestyński – Fiat 850.

Nr.6. Jan Bronikowski i Andrzej Kopestyński – Fiat 850. (krupa.info.pl)

Rajd Polski - 1968r

(krupa.info.pl)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Renault 8 Gordini, Dave Johansson i Berut Krantz – BMC Mini Cooper.

Nr.42. Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Renault 8 Gordini, nr.43. Dave Johansson i Berut Krantz – BMC Mini Cooper.  (krupa.info.pl)

Marek Wachowski i Eugeniusz Pach – MG 1300, Andrzej Hała i Jan Ożóg, Karol Neuberg i Janusz Mateuszek – Syreny 104.

Nr.46. Marek Wachowski i Eugeniusz Pach – MG 1300, nr.11. Andrzej Hała i Jan Ożóg, nr.12. Karol Neuberg i Janusz Mateuszek – Syreny 104.  (krupa-info.pl)

Marek Barański i Wiesław Mrówczyński – Renault 8 Gordini.

Nr.47. Marek Barański i Wiesław Mrówczyński – Renault 8 Gordini.  (krupa.info.pl)

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.

Nr.53. Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.  (krupa.info.pl)

Rajd Polski 1968r

Nr.55. Henryk Ruciński i Czesław Murawski, nr.56. Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600 Ti.  (krupa.info.pl)

Rajd Polski 1968r

Nr.60. Eugeniy Andreyev i Eduard Singurindi – Moskwicz 408, nr.61. Włodzimierz Markowski i Marek Varisella – Porsche 912.  (krupa.info.pl)

Rajd Polski 1968r

Nr.61. Włodzimierz Markowski i Marek Varisella – Porsche 912, nr.63. Sobiesław Zasada i Jerzy Dobrzański – Porsche 911 S.  (krupa.info.pl)

Włodzimierz Markowski i Marek Varisella – Porsche 912.

Nr.61. Włodzimierz Markowski i Marek Varisella – Porsche 912. (krupa.info.pl)

Rajd Polski - 1968r

Nr.27. Milan Žid / Josef Čech, nr.33. Oldřich Horsak i Jiři Motal – Škody 1100 MB, nr.64. Jens Nielsen i Henning Henriksen – Volvo 122 S, nr.65. Nannounce Kurt i Kurt Simonsen – Porsche 911.  (krupa.info.pl)

Rajd Polski - 1968r

Nr.65. Kurt Nannounce i Kurt Simonsen – Porsche 911, nr.69. Heinz Böck i Walter Pixner – Vauxhall Victor.  (krupa.info.pl)

Krzysztof Strykier i Elżbieta Wójtowicz

Krzysztof Strykier i Elżbieta Wojtowicz.  (krupa.info.pl)

Lech Jaworowicz i Robert Mucha.

Lech Jaworowicz i Robert Mucha.  (krupa.info.pl)

Rajd Polski - 1968r

(krupa.info.pl)

Rajd Polski - 1968r

(krupa.info.pl)

Zbigniew Gawryłkiewicz i Mirosław Wojtaszek – Fiat 124.

Nr.44. Zbigniew Gawryłkiewicz i Mirosław Wojtaszek – Fiat 124.  (krupa.info.pl)

Rajd Polski - 1968r

(krupa.info.pl)

Henryk Msndera - Rajd Polski 1968r

Henryk Mandera i Rudolf Orliński - Wartburg 312.

Kastytis Girdauskas i Stasys Malinauskas – Zaporożec.

Kastytis Girdauskas i Stasys Malinauskas – Zaporożec.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Renault 8 Gordini.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Renault 8 Gordini.

Wiesław Galiński i Mirosław Tomaszewski  – BMW 1600 Ti.

Wiesław Galiński i Mirosław Tomaszewski  – BMW 1600 Ti. (Motor 28 / 1968)

Rajd Polski 1968r

Longin Bielak i Władysław Domański - Polski Fiat 125p.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Renault 8 Gordini.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Renault 8 Gordini.

 

Hans Rüütel i Gunnar Holm – Moskwicz 408.

Hans Rüütel i Gunnar Holm – Moskwicz 408.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Renault 8 Gordini.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Renault 8 Gordini.

Kurt Nannounce i Kurt Simonsen – Porsche 911.

Kurt Nannounce i Kurt Simonsen – Porsche 911.  (krupa.info.pl)

Heinz Böck i Walter Pixner – Vauxhall Victor.

Heinz Böck i Walter Pixner – Vauxhall Victor. (krupa.info.pl)

Sobiesław Zasada i Jerzy Dobrzański – Porsche 911 S.

Sobiesław Zasada i Jerzy Dobrzański – Porsche 911 S. (krupa.info.pl)

Kurt Nannounce i Kurt Simonsen – Porsche 911.

Kurt Nannounce i Kurt Simonsen – Porsche 911. (krupa.info.pl)

Sobiesław Zasada i Jerzy Dobrzański – Porsche 911 S.

Sobiesław Zasada i Jerzy Dobrzański – Porsche 911 S. (krupa.info.pl)

Heinz Böck i Walter Pixner – Vauxhall Victor.

Heinz Böck i Walter Pixner – Vauxhall Victor.  (krupa.info.pl)

Jens Nielsen i Henning Henriksen – Volvo 122 S.

Jens Nielsen i Henning Henriksen – Volvo 122 S.

Heinz Böck i Walter Pixner – Vauxhall Victor.

Heinz Böck i Walter Pixner – Vauxhall Victor.  (krupa.info.pl)

Heinz Böck i Walter Pixner – Vauxhall Victor.

Heinz Böck i Walter Pixner – Vauxhall Victor. (krupa.info.pl)

Kurt Nannounce i Kurt Simonsen – Porsche 911.

Kurt Nannounce i Kurt Simonsen – Porsche 911. (krupa.info.pl)

Jens Nielsen i Henning Henriksen – Volvo 122 S.

Jens Nielsen i Henning Henriksen – Volvo 122 S. (krupa.info.pl)

Jens Nielsen i Henning Henriksen – Volvo 122 S.

Jens Nielsen i Henning Henriksen – Volvo 122 S. (krupa.info.pl)

Alfred Ślizeń i Ryszard Piechota – Zastava 750.

Alfred Ślizeń i Ryszard Piechota – Zastava 750. (krupa.info.pl)

Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek – NSU Prinz 1000 S.

Ryszard Grychtoł i Wojciech Ondraczek – NSU Prinz 1000 S. (krupa.info.pl)

Rajd Polski - 1968r

(krupa.info.pl)

Krzysztof Komornicki – Renault 8 Gordini.

Krzysztof Komornicki – Renault 8 Gordini.  (krupa.info.pl)

Zbigniew Gawryłkiewicz i Mirosław Wojtaszek – Fiat 124.

Zbigniew Gawryłkiewicz i Mirosław Wojtaszek – Fiat 124.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Renault 8 Gordini.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Renault 8 Gordini.  (krupa.info.pl)

Marek Wachowski i Eugeniusz Pach – MG 1300

Marek Wachowski i Eugeniusz Pach – MG 1300 i Wiesław Gawron. (krupa.info.pl)

Marek Barański i Wiesław Mrówczyński – Renault 8 Gordini.

Marek Barański i Wiesław Mrówczyński – Renault 8 Gordini.  (krupa.info.pl)

Rajd Polski 1968r

Wiesław Gawron i Marek Wachowski.  (krupa.info.pl)

Marek Barański – Renault 8 Gordini.

Marek Barański – Renault 8 Gordini. (krupa.info.pl)

Rajd Polski - 1968r

(krupa.info.pl)

Henryk Ruciński – BMW 1600 Ti.

Henryk Ruciński – BMW 1600 Ti. (krupa.info.pl)

Henryk Ruciński – BMW 1600 Ti.

Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600 Ti.  (krupa.info.pl)

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.  (krupa.info.pl)

 

Henryk Ruciński i Czesław Murawski – BMW 1600 Ti.

Henryk Ruciński i Czesław Murawski – BMW 1600 Ti.  (krupa.info.pl)

Henryk Ruciński i Czesław Murawski – BMW 1600 Ti.

Henryk Ruciński i Czesław Murawski – BMW 1600 Ti. (krupa.info.pl)

Ryszard Kopczyk i Wojciech Siwecki – Alfa Romeo Giulia Ti.

Ryszard Kopczyk i Wojciech Siwecki – Alfa Romeo Giulia Ti.  (krupa.info.pl)

Ryszard Kopczyk i Wojciech Siwecki – Alfa Romeo Giulia Ti.

Ryszard Kopczyk i Wojciech Siwecki – Alfa Romeo Giulia Ti.  (krupa.info.pl)

Serwisy

Ivan Koshkin i Feliks Gorislavskiy – Zaporożec.

Ivan Koshkin i Feliks Gorislavskiy – Zaporożec.

Marek Barański i Wiesław Mrówczyński – Renault 8 Gordini.

Marek Barański i Wiesław Mrówczyński – Renault 8 Gordini.

Vladimir Bubnov i Yuris Snikeris – Moskwicz 408.

Vladimir Bubnov i Yuris Snikeris – Moskwicz 408.

Marek Barański i Wiesław Mrówczyński – Renault 8 Gordini.

Marek Barański i Wiesław Mrówczyński – Renault 8 Gordini.

Henryk Ruciński i Czesław Murawski – BMW 1600 Ti.

Henryk Ruciński i Czesław Murawski – BMW 1600 Ti.

Sobiesław Zasada i Jerzy Dobrzański – Porsche 911S.

Sobiesław Zasada i Jerzy Dobrzański – Porsche 911S.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Renault 8 Gordini.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski – Renault 8 Gordini. (Motor 33 / 1968)

Włodzimierz Markowski.

Włodzimierz Markowski.

Sobiesław Zasada i Jerzy Dobrzański – Porsche 911S.

Sobiesław Zasada i Jerzy Dobrzański – Porsche 911S.

Ryszard Kopczyk i Wojciech Siwecki – Alfa Romeo Giulia.

Ryszard Kopczyk i Wojciech Siwecki – Alfa Romeo Giulia. (Motor 28 / 1968)

Sobiesław Zasada i Jerzy Dobrzański – Porsche 911S.

Sobiesław Zasada i Jerzy Dobrzański – Porsche 911S. (Moje rajdy-S.Zasada)

Rajd Polski 1968r.

Vladimir Bubnov i Yuris Snikeris - Moskwicz 408.

Jerzy Bednarski.

Jerzy Bednarski.

Prezes Roman Pijanowski i Krzysztof Komornicki.

Prezes Roman Pijanowski i Krzysztof Komornicki. (krupa.info.pl)

Prezes Roman Pijanowski i Krzysztof Komornicki.

Prezes Roman Pijanowski i Krzysztof Komornicki. (krupa.info.pl)

Sobiesław Zasada.

Sobiesław Zasada. (krupa.info.pl)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski. (krupa.info.pl)

Zwycięzcy rajdu: Krzysztof Komornicki i Z.Wiśniowski.

Krzysztof Komornicki i Z.Wiśniowski.

Krzysztof Komornicki.

Krzysztof Komornicki. (krupa.info.pl)

Krzysztof Komornicki.

Krzysztof Komornicki. (krupa.info.pl)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski. (krupa.info.pl)

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski.

Krzysztof Komornicki i Zygmunt Wiśniowski. (krupa.info.pl)

Rajd Polski - 1968r

(krupa.info.pl)

Rajd Polski - 1968r

(krupa.info.pl)

Rajd Polski - 1968r

(krupa.info.pl)

Rajd Polski - 1968r

(krupa.info.pl)

Rajd Polski - 1968r

(krupa.info.pl)

Rajd Polski - 1968r

(krupa.info.pl)

Wielka pięćdziesiątka

(Wielka pięćdziesiątka)

Rajd Polski - 1968r

Pędzą samochody, mijają lata

(Pędzą samochody, mijają lata)

Motor 33 / 1968

Motor 33 / 1968

(Motor 33 / 1968)

Pędzą samochody, mijają lata

Pędzą samochody, mijają lata

Pędzą samochody, mijają lata

Pędzą samochody, mijają lata

Pędzą samochody, mijają lata

Pędzą samochody, mijają lata

Pędzą samochody, mijają lata

Pędzą samochody, mijają lata

(Pędzą samochody, mijają lata)

Rajdowe kroniki

Rajdowe kroniki

Rajdowe kroniki

(Rajdowe kroniki - Grzegorz Chmielewski i Janusz Szymanek)

Klasyfikacja generalna.

1. Sobiesław Zasada / Jerzy Dobrzański – Porsche 911 S.
2. Antoni Weiner / Jan Karel – BMW 1600 Ti.
3. Krzysztof Komornicki / Zygmunt Wiśniowski – Renault 8 Gordini.
4. Longin Bielak / Władysław Domański – Polski Fiat 125 P.
5. Henryk Ruciński / Czesław Murawski – BMW 1600 Ti.
6. Ryszard Nowicki / Elżbieta Wojtowicz – NSU 1000 TT.
7. Ryszard Żyszkowski / Tadeusz Kurmanowicz – Fiat 850.
8. Henryk Mandera / Rudolf Orliński – Wartburg 1000.
9. Włodzimierz Groblewski / Jacek Żukowski – NSU Prinz.
10.Andrzej Woyciechowski / Jan Wojczaczek – NSU 1000 S.
11.Jerzy Borowicz / Wojciech Pepłowski – Steyr Puch 660TR.
12.Ryszard Kopczyk / Wojciech Siwecki – Alfa Romeo Giulia Ti.
13.Alfred Ślizeń / Ryszard Piechota – Zastava 750.
14.Kazimierz Jaromin / Edmund Oprocha – Fiat 600 D.
15.Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – NSU 1000 S.
16. Wiesław Galiński / Mirosław Tomaszewski – BMW 1600.

Ryszard Kopczyk i Wojciech Siwecki – Alfa Romeo Giulia Ti.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl