Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1968 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 12 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 18-19.05.1968r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

12 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 18-19.05.1968r.

Rajd Dolnośląski 1968r

Próby sportowe: 5 odcinków specjalnych, próba szybkości górskiej, próba szybkości płaskiej, próba przyśpieszenia,próba zręczności.
Pogoda: chwilami słonecznie, opady deszczu, a w górach także śniegu.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Nr.10. Kazimierz Jeromin / Edmund Oprocha – Zastava 750.
Nr.12. Robert Mucha / Władysław Domański – Syrena 103 S.
Jerzy Bachtin / Andrzej Gieysztor – Trabant 601 (AP.Warmiń-Maz.)
Jerzy Borowicz / W.Borowicz – Steyr Puch 660TR (AP.Dolnośląski)
Krzysztof Komornicki / Zbigniew Wiśniowski – Renault 8 Gordini (AP.Warszawa)
Ryszard Kopczyk / Wojciech Siwecki – Alfa Romeo Giulia Ti (AP.Wielkopolski)
Henryk Krakowczyk / Konrad Kertyński – Wartburg 312 (AP.Dolnośląski)
Henryk Mandera / Aleksander Oczkowski – Wartburg 312 (AP.Śląski)
Włodzimierz Markowski / Stanisław Dalka – Porsche 912 (AP.Warszawa)
Jerzy Miniewski / Marek Varisella – Fiat 124 (AP.Warszawa)
Ryszard Nowicki / Elżbieta Wójtowicz – NSU 1000 TT (AP.Kraków)
Edmund Oprocha / Kazmierz Jaromin – Zastava 750 (AP.Kraków)
Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti (AP.Wielkopolski)
Jerzy Ujczak / Jan Wolski – Trabant 601 (AP.Warszawa)
Andrzej Woyciechowski / Jan Wojczaczek – NSU 1000 S (AP.Dolnośląski)
Ryszard Żyszkowski / Stanisław Wyka – Fiat 850 (AP.Warszawa)

Kazimierz Osiński.

Kazimierz Osiński.

Motor 23 / 1968

(Motor 23 / 1968)

Kazimierz Jeromin i Edmund Oprocha – Zastava 750.

Kazimierz Jeromin i Edmund Oprocha – Zastava 750.

Robert Mucha i W.Domański – Syrena 103S.

Robert Mucha i W.Domański – Syrena 103S.  (Motor 23 / 1968)

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti. (Motor 23 / 1968)

Motor 23 / 1968

Motor 23 / 1968

Pędzą samochody, mijają lata

(Pędzą samochody, mijają lata)

Klasyfikacja generalna.

1. Włodzimierz Markowski / Stanisław Dalka – Porsche 912.
2. Ryszard Nowicki / Elżbieta Wojtowicz – NSU 1000 TT.
3. Krzysztof Komornicki / Zbigniew Wiśniowski – Renault 8 Gordini.
4. Jerzy Miniewski / Marek Varisella – Fiat 124.
5. Edmund Oprocha / Kazimierz Jaromin – Zastava 750.
6. Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.
7. Jerzy Borowicz / W.Borowicz – Steyr Puch 660 TR.
8. Ryszard Żyszkowski / Stanisław Wyka – Fiat 850.
9. Krzysztof Strykier / Jan Bronikowski – Fiat 1550.
10.Zbigniew Gawryłkiewicz / Mirosław Wojtaszek – Fiat 124.
11.Ryszard Kopczyk / Wojciech Siwecki – Alfa Romeo Giulia Ti.
12.Andrzej Woyciechowski / Jan Wojczaczek – NSU Prinz 1000 S.
13.Jerzy Ujczak /Jan Wolski – Trabant 601.
14.Marek Wachowski / Eugeniusz Pach –
15.Jerzy Bachtin / Andrzej Gieysztor – Trabant 601.

Wystartowało 46 załóg, ukończyło 24.

Wyniki.

Klasa do 600cm.
1.Jerzy Ujczak / Jan Wolski – Trabant 601 (AP.Warszawa)
2.Jerzy Bachtin / Andrzej Gieysztor – Trabant 601 (AP.Warmiń-Maz.)

Klasa do 800cm.
1.Edmund Oprocha / Kazmierz Jaromin – Zastava 750 (AP.Kraków)
2.Jerzy Borowicz / W.Borowicz – Steyr Puch 660TR (AP.Dolnośląski)
3.Ryszard Żyszkowski / Stanisław Wyka – Fiat 850 (AP.Warszawa)

Klasa do 1000cm.
1.Andrzej Woyciechowski / Jan Wojczaczek – NSU 1000 S (AP.Dolnośląski)
2.Henryk Mandera / Aleksander Oczkowski – Wartburg 312 (AP.Śląski)
3.Henryk Krakowczyk / Konrad Kertyński – Wartburg 312 (AP.Dolnośląski)

Klasa do 1300cm.
1.Ryszard Nowicki / Elżbieta Wójtowicz – NSU 1000 TT (AP.Kraków)
2.Krzysztof Komornicki / Zbigniew Wiśniowski – Renault 8 Gordini (AP.Warszawa)
3.Jerzy Miniewski / Marek Varisella – Fiat 124 (AP.Warszawa)

Klasa do 1600cm.
1.Włodzimierz Markowski / Stanisław Dalka – Porsche 912 (AP.Warszawa)
2.Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 (AP.Wielkopolski)
3.Ryszard Kopczyk / Wojciech Siwecki – Alfa Romeo Giulia Ti (AP.Wielkopolski)

Zespołowo.
1.AP.Warszawa.
2.AP.Kraków.
3.AP.Dolnośląski.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl