Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1968 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » Rajd 1000 Jezior. 1 eliminacja. 20-21.04.1968r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

Rajd 1000 Jezior. 1 eliminacja. 20-21.04.1968r.

Rajd rozegrany na nawierzchni asfaltowo-szutrowej. Próby sportowe: próba szybkości płaskiej, próba szybkości górskiej, próba zrywu i hamowania, próba zręczności.

Lista zgłoszeń. (częściowa)

Jacek Stawiński / Janusz Stawiński – Trabant 601.

Jerzy Bachtin / Andrzej Gieysztor – Trabant 601.

Jerzy Ujczak / Jan Wolski – Trabant 601.

Jan Bronikowski / Maciej Jasiński – Steyr Puch 660 TR.

Otto Bartkowiak / Aleksander Oczkowski – Steyr Puch 660 TR.

Ireneusz Nodzak / Marek Wizner - Zastawa 750.

Ryszard Żyszkowski / Karol Wasilewski – Fiat 850.

Kazimierz Jaromin / Edmund Oprocha – Fiat Abarth 850.

Stanisław Wyka / Szklarski – Syrena 103.

Włodzimierz Groblewski / Wachowicz – NSU Prinz 1000 S.

Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – NSU Prinz 1000 S.

Andrzej Wojciechowski / Wojciech Pepłowski – NSU Prinz 1000 S.

Ryszard Nowicki / Elżbieta Wojtowicz – NSU 1000 TT.

Wiesław Mrówczyński / Jan Chudziak

Krzysztof Woyciechowski / Marek Barański – Renault 8 Gordini.

A.Gawryłkiewicz / Zbigniew Gawryłkiewicz – Simca 1300.

L.Matuszkiewicz / Zbigniew Kołaczkowski – Fiat 124.

Nr.21. Marek Wachowski / Wiesław Gawron - MG 1300.

Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.

Nr.23. Antoni Weiner / Jan Karel – BMW 1600 Ti.

Nr.24. Wiesław Markowski / Marian Wangrat - Porsche 912.

Nr.26. Stanisław Dalka / Eugeniusz Pach – Porsche 912.

Nr.30. Sobiesław Zasada / Franciszek Postawka – Porsche 911 L.

Ryszard Nowicki i Elżbieta Wojtowicz – NSU 1000 TT.

Ryszard Nowicki i Elżbieta Wojtowicz – NSU 1000 TT.

Marek Wachowski i Wiesław Gawron – MG 1300 i Krzysztof Komornicki.

Marek Wachowski i Wiesław Gawron - MG 1300 i Krzysztof Komornicki.

Wiesław Markowski i Marian Wangrat

Wiesław Markowski i Marian Wangrat – Porsche 912.

Wiesław Markowski i Marian Wangrat – Porsche 912.

Wiesław Markowski i Marian Wangrat - Porsche 912.

Stanisław Dalka i Eugeniusz Pach – Porsche 912.

Stanisław Dalka i Eugeniusz Pach - Porsche 912.

Sobiesław Zasada i Franciszek Postawka – Porsche 911L.

Sobiesław Zasada i Franciszek Postawka - Porsche 911L.

Sobiesław Zasada i Franciszek Postawka – Porsche 911L.

Sobiesław Zasada i Franciszek Postawka - Porsche 911L.

Rajd 1000 Jezior 1968r

Poznańska załoga na samochodzie NSU Prinz.

Sobiesław Zasada i Franciszek Postawka – Porsche 911L.

Sobiesław Zasada i Franciszek Postawka – Porsche 911L.

Rajd 1000 Jezior - 1968r

Sobiesław Zasada i Franciszek Postawka – Porsche 911L.

Sobiesław Zasada i Franciszek Postawka - Porsche 911L.

Rajd 1000 Jezior 1968r.

Eugeniusz Pach.

Krzysztof Woyciechowski i Marek Barański – Renault 8 Gordini.

Krzysztof Woyciechowski i Marek Barański – Renault 8 Gordini.

Sobiesław Zasada i Franciszek Postawka – Porsche 911L.

Sobiesław Zasada i Franciszek Postawka – Porsche 911L. (Wielkie ściganie 1996)

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.

Adam Smorawiński i Andrzej Zembrzuski - BMW 1600 Ti.

Sobiesław Zasada i Franciszek Postawka – Porsche 911L.

Sobiesław Zasada i Franciszek Postawka – Porsche 911L.

Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600.

Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600.

Marek Wachowski i Wiesław Gawron – MG 1300.

Marek Wachowski i Wiesław Gawron – MG 1300.

Sobiesław Zasada.

Sobiesław Zasada.

Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600.

Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600.

Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600.

Antoni Weiner i Jan Karel – BMW 1600. (Motor 19 / 1968)

Sobiesław Zasada i Franciszek Postawka – Porsche 911L.

Sobiesław Zasada i Franciszek Postawka – Porsche 911L. (Motor 19 / 1968)

Zenon Leszczuk.

Zenon Leszczuk.

Stanisław Dalka.

Stanisław Dalka.

Stanisław Dalka i Marek Barański.

Stanisław Dalka i Marek Barański. (Motor 19 / 1968)

Stanisław Dalka.

Stanisław Dalka.

Wiesław Gawron i Marek Wachowski.

Wiesław Gawron i Marek Wachowski.

Włodzimierz Markowski.

Włodzimierz Markowski.

Ryszard Nowicki i Adam Wędrychowski.

Ryszard Nowicki i Adam Wędrychowski.

Motor 19 / 1968

Motor 19 / 1968

(Motor 19 / 1968)

Pędzą samochody, mijają lata

(Pędzą samochody, mijają lata)

Klasyfikacja generalna.

1. Sobiesław Zasada / Franciszek Postawka – Porsche 911 L.  544pkt.
2. Stanisław Dalka / Eugeniusz Pach – Porsche 912.  581pkt.
3. Antoni Weiner / Jan Karel – BMW 1600Ti.  582pkt.
4. Adam Smorawiński / Andrzej Zembrzuski – BMW 1600 Ti.
5. Kazimierz Jaromin / Edmund Oprocha – Fiat Abarth 850.  620pkt.
6. Jan Bronikowski / Maciej Jasiński – Steyr Fiat 850.  621pkt.
7. Włodzimierz Groblewski / Wachowicz – NSU Prinz 1000 S.  625pkt.
8. Otto Bartkowiak / Aleksander Oczkowski – Steyr Puch 660 TR.  640pkt.
9. L.Matuszkiewicz / Zbigniew Kołaczkowski – Fiat 124.
10.Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – NSU Prinz 1000 S.  653pkt.
11.Wiesław Mrówczyński / Jan Chudziak –
12.Ryszard Żyszkowski / Karol Wasilewski – Fiat 850.
13.Jacek Stawiński / Janusz Stawiński – Trabant 601.  703pkt.
14.Jerzy Bachtin / Andrzej Gieysztor – Trabant 601.  724pkt.
15.Stanisław Wyka / Szklarski – Syrena 103.

Wystartowało 50 załóg, ukończyło 27.

Wyniki.


Klasa do 600cm.
1.Jacek Stawiński / Janusz Stawiński – Trabant 601 (AP.Warszawa).  703pkt.
2.Jerzy Bachtin / Andrzej Gieysztor – Trabant 601 (AP.Olsztyn).  724pkt.
3.Jerzy Ujczak / Jan Wolski – Trabant 601 (AP.Warszawa).  960pkt.

Klasa do 850cm.
1.Kazimierz Jaromin / Edmund Oprocha – Fiat Abarth 850 (AP.Kraków).  

2.Jan Bronikowski / Maciej Jasiński – Steyr Fiat 850 (AP.Warszawa).

3.Otto Bartkowiak / Aleksander Oczkowski – Steyr Puch 660 TR. (AP.Śląski)

4.  ?

5. Ireneusz Nodzak / Marek Wizner - Zastawa 750.


Klasa do 1000cm.
1.Włodzimierz Groblewski / Wachowicz – NSU Prinz 1000 S. (AP.Morski)
2.Ryszard Grychtoł / Wojciech Ondraczek – NSU Prinz 1000 S. (AP.Śląsk)
3.Andrzej Wojciechowski / Wojciech Pepłowski – NSU Prinz 1000 S. (AP.Wrocław)

Klasa do 1300cm.
1.Ryszard Nowicki / Elżbieta Wojtowicz – NSU 1000 TT. (AP.Kraków)
2.Krzysztof Woyciechowski / Marek Barański – Renault 8 Gordini (AP.Warszawa)


3.A.Gawryłkiewicz / Zbigniew Gawryłkiewicz – Simca 1300 (AP.Bydgoszcz)

Klasa pow.1300cm.
1.Sobiesław Zasada / Franciszek Postawka – Porsche 911 L (AP.Kraków)
2.Stanisław Dalka / Eugeniusz Pach – Porsche 912 (AP.Warszawa)
3.Antoni Weiner / Jan Karel – BMW 1600 Ti (AP.Śląski)

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl