Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1964 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 24 Rajd Polski. 3 eliminacja. 1-3.08.1964r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

RSMP.pl

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

24 Rajd Polski. 3 eliminacja. 1-3.08.1964r.

Tablica rajdowa

Plakietka rajdu

Pędzą samochody, mijają lata - Jerzy Lis.

Pędzą samochody, mijają lata - Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata - Jerzy Lis.

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis).

Rajd Polski 1964r

Rajd Polski 1964r

Rajd Polski 1964r

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Rajd Polski 1964

Lista startowa.

Klasa 700.
Nr.1.  Franz Galle / Harry Pestel (NRD) – Trabant 601.
Nr.2.  Hans Ullmann / Werner Lange (NRD) – Trabant 601.
Nr.3.  Henryk Kosecki / Mieczysław Urtnowski (AP.Bydgoski) – Trabant 600.
Nr.4.  Jan Wolski / Jerzy Pacanowski (AP.Warszawski) – Trabant 600.
Nr.5.  Jerzy Dobrzański / Longin Bielak (AP.Krakowski/AP.Warszawski) – BMW 700.
Nr.6.  Karl Landgraf / Manfred Georgie (NRD) – Trabant 601.
Nr.7.  Eberhard Asmus / Helmut Piehler (NRD) – Trabant 601.
Nr.8.  Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Krakowski) – Steyr Puch 650 TR.
Nr.9.  Istvan Hollos / Janos Gaspar (H) – Steyr Puch.
Nr.10.Laszlo Kulesar / Ferenc Kelemen (H) – Trabant.
Nr.11.Lejos Jaklics / Jozsef Doeme (H) – Trabant.
Nr.12.Jurisa / Bozo (YU) – Zastava.
Klasa 850.
Nr.16.Kazimierz Osiński / Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Fiat 600D.
Nr.18.Pat Moss Carlsson / Elizabeth Nystrom (GB/S) – Saab 96.
Nr.19.Julian Robak / Aleksander Kurzius (AP.Krakowski) – Fiat 600D.
Nr.20.Erik Carlsson / Gunnar Palm (S) – Saab 96.
Nr.22.Bogdan Łabęcki / Henryk Kalinowski (AP.Warszawski) – Syrena 103.
Nr.23.Adam Wędrychowski / Marek Varisella (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.
Nr.24.Tadeusz Truchel / Tadeusz Byzia (AP.Warszawski) – Syrena 103.
Nr.25.Ryszard Nowicki / Czesław Wodnicki (AP.Krakowski) – Fiat 600 D.
Nr.26.Jerzy Jesz / Józef Zawisz (AP.Śląski) – Syrena 103.
Nr.27.Bratina / Bratina (YU) – Zastava 750.
Nr.28.Krnjajic / Branko (YU) – Zastava 750.
Klasa 1000.
Nr.36.Ryszard Pawlitka / Grzegorz Spychalski (AP.Bydgoski) – Wartburg.
Nr.37.Andrzej Nytko / Tadeusz Płaziński (AP.Krakowski) – Wartburg.
Nr.38.Kurt Otto / Hermann Hanf (NRD) – Wartburg 1000.
Nr.39.Antoni Weiner / Władysław Helis (AP.Śląski) – Austin Cooper.
Nr.40.Stefan Dobrzyński / Zygmunt Wiśniewski (AP.Warszawski) – Wartburg 1000.
Nr.41.Franciszek Oczkowski / Mieczysław Spychalski (AP.Śląski) – Morris Mini Cooper.
Nr.42.Kurt Rudiger / Gunther Gries (NRD) – Wartburg.
Nr.43.Werner Jager / Erich Moller (NRD) – Wartburg 1000.
Nr.44.Ryszard Grychtoł / Otto Bartkowiak (AP.Śląski) – Wartburg.
Nr.45.Alfons Tobolski / Jerzy Sypniewski (AP.Bydgoski) – Wartburg 1000.
Nr.46.Jerzy Miniewski / Marian Repeta (AP.Warszawski) – Wartburg.
Nr.47.Gunther Ruttinger / Paul Thiel (NRD) – Wartburg.
Nr.48.Ludwik Postawa / Adam Kowalski (AP.Krakowski) – Fiat Abarth 1000.
Nr.49.Gyorgy Kiss / Tihamer Kondorgsi (H) – Wartburg.
Nr.50.Kermauner / Janez (YU) – DKW 1000 S.
Klasa 1300.
Nr.56.Stepan Hrdina / Vojtech Rieger (CS) – Škoda Octavia TS.
Nr.57.Jerzy Strasz / Andrzej Strasz (AP.Śląski) – Škoda Octavia TS.
Nr.58.Jiri Srnsky / Zdenek Prochazka (CS) – Škoda Octavia TS.
Nr.59.Stanisław Dalka / Jan Pach (AP.Warszawski) – VW 1200.
Nr.60.Zofia Kwaśniewska / Barbara Wojtowicz (AP.Warszawski) – VW.
Nr.61.Jiri Skalicky / Jaroslav Gustr (CS) – Škoda Octavia TS.
Nr.62.Vladimir Hubaček / Miroslav Hubaček (CS) – Škoda Octavia TS.
Nr.63.Zenon Leszczuk / Jan Soczek (AP.Krakowski) – Škoda Octavia TS.
Nr.64.Zdenek Kec / Vladimir Krelina (CS) – Škoda Octavia TS.
Nr.65.Wojciech Młyńczyk / Eugeniusz Pach (AP.Warszawski) – VW.
Nr.66.Jeno Bokefy / Jozef Keresztesi (H) – Austin Mini Cooper.
Klasa 1600.
Nr.76.Jurij Svirov / Vikis Oleka (SU) – Moskwicz 403.
Nr.77.Bengt Conradson / Bror Holmgren (S) – Ford Cortina.
Nr.78.Silvano Stefani / Luciano Lombardini (I) – Alfa Romeo Giulia Super.
Nr.79.Giuseppe Ossela / Giuseppe Berselli (I) – Alfa Romeo.
Nr.81.Ole Boe / Ole Hanson (DK) – Fiat.
Nr.83.Hans Nielsen / Preben Nielsen (DK) – Ford Cortina.
Nr.84.Roberto Forrarin / Camillo Zoja (I) – Alfa Romeo.
Nr.85.Arnaldo Cavallari / Sergia Lipizer (I) – Alfa Romeo Giulia Super.
Nr.86.Stanisław Stolarski / Krzysztof Komornicki (AP.Warszawski) – Alfa Romeo Giulia Super.
Nr.87.Emanuil Liwszyc / Vladimir Sezeniewski (SU) – Moskwicz 403.
Nr.88.Janos Kesjar / Dezeo Krisztios (H) – Fiat 1300.
Klasa 2000.
Nr.96.Tage Petersen / Fin Nauf Thisted (DK) – Volvo PV 544.
Nr.97.Giorgio Pianta / Mario Poltrionieri (I) – Lancia Flavia 1800.
Nr.98.Adam Ruciński / Adam Smorawiński (AP.Wielkopolski) – Volvo 122 S.
Nr.99.Carl Magnus Skogh /    ?    (S) – Volvo PV 544.
Nr.100.Ade Pace / Diana Bulfoni (I) – Lancia Flavia 1800.
Nr.101.Evert Christofferson / Hans Wangstre (S) – Volvo PV 544.
Nr.102.Franciszek Postawka / Józef Zoll (AP.Warszawski) – Volvo PV 544.
Nr.103.Tom Trana / Gunnar Thermaenius (S) – Volvo PV 544.
Nr.104.Jens Nielsen / Henning Henriksen (DK) – Volvo PV 544.
Nr.105.Johan Hallenborg / Jan Eric Virgin (S) – Volvo 122 S.
Nr.107.Fiorenzo Genta / Pietro Motta (I) – Lancia Flavia 1800.
Nr.110.Knud Andersen / Olaf Kristonsen (DK) – Volvo PV 544.
Klasa 2500.
Nr.116.Gunnar Holm / Haino Ruutel (SU) – Wołga M21.
Nr.117.Povilas Szatas / Vytautas Lauzeckas (SU) – Wołga M21.
Nr.118.Stefan Minchberg / Wiesław Mrówczyński (AP.Warszawski) – Triumph TR 4.
Nr.119.Siergiej Teniszew / Anatolij Dmitriewskij (SU) – Wołga M21.
Nr.120.Ksawery Frank / Zbigniew Łagutko (AP.Warszawski) – Mercedes Benz 220 S.
Nr.121.Andrzej Jaroszewicz / Marian Zatoń (AP.Warszawski) – Mercedes Benz 220.

Rajd Polski 1964r

Emanuil Liwszyc i Vladimir Sezeniewski - Moskwicz 403.

Ryszard Nowicki i Czesław Wodnicki – Fiat 600 D.

Ryszard Nowicki i Czesław Wodnicki – Fiat 600 D.

Erik Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96.

Erik Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96.

Ksawery Frank i Zbigniew Łagutko.

Ksawery Frank i Zbigniew Łagutko.

Jerzy Miniewski i Marian Repeta – Wartburg.

Jerzy Miniewski i Marian Repeta – Wartburg.

Ludwik Postawa i Adam Kowalski – Fiat  Abarth 1000.

Ludwik Postawa i Adam Kowalski – Fiat  Abarth 1000.

Skoda i Alfa Romeo

Rajd Polski - Miniewski 1964r

Jerzy Miniewski.

Jeno Bokefy i Jozef Keresztesi – Austin Mini Cooper.

Jeno Bokefy i Jozef Keresztesi – Austin Mini Cooper.

Rajd Polski 1964r

Silvano Stefani i Luciano Lombardini - Alfa Romeo Giulia Super.

Rajd Polski - Zbigniew Łagutko 1964r.

Zbigniew Łagutko.

Stanisław Stolarski i Krzysztof Komornicki – Alfa Romeo Giulia Super.

Stanisław Stolarski i Krzysztof Komornicki – Alfa Romeo Giulia Super.

 Adam Ruciński i Adam Smorawiński – Volvo 122 S.

Adam Ruciński i Adam Smorawiński – Volvo 122 S.

Lancia Flavia

Stefan Minchberg i Wiesław Mrówczyński – Triumph TR 4.

Stefan Minchberg i Wiesław Mrówczyński – Triumph TR 4.

Arnaldo Cavallari i Sergia Lipizer – Alfa Romeo Giulia Super.

Arnaldo Cavallari i Sergia Lipizer – Alfa Romeo Giulia Super.

Ade Pace i Diana Bulfoni – Lancia Flavia 1800.

Ade Pace i Diana Bulfoni – Lancia Flavia 1800.

Erik Carlsson i Pat Moss Carlsson.

Pat Moss Carlsson i Elizabeth Nystrom – Saab 96.

Pat Moss Carlsson i Elizabeth Nystrom – Saab 96.

Stanisław Dalka i Jan Pach – VW 1200.

Stanisław Dalka i Jan Pach – VW 1200.

Franciszek Postawka i Józef Zoll – Volvo PV 544.

Franciszek Postawka i Józef Zoll – Volvo PV 544.

Nr.105. Johan Hallenborg i Jan Eric Virgin – Volvo 122 S.

Nr.105. Johan Hallenborg i Jan Eric Virgin – Volvo 122 S.

Nr.119. Siergiej Teniszew i Anatolij Dmitriewskij – Wołga M 21.

Nr.119. Siergiej Teniszew i Anatolij Dmitriewskij – Wołga M 21.

Nr.120. Ksawery Frank i Zbigniew Łagutko – Mercedes Benz 220 S.

Nr.120. Ksawery Frank i Zbigniew Łagutko – Mercedes Benz 220 S.

Jerzy Jesz i Józef Zawisz – Syrena 103.

Jerzy Jesz i Józef Zawisz – Syrena 103.

Tom Trana i Gunnar Thermaenius – Volvo PV 544.

Tom Trana i Gunnar Thermaenius – Volvo PV 544.

Dojazd na start pod Pałac Kultury w Warszawie.

Dojazd na start pod Pałac Kultury w Warszawie.

Andrzej Jaroszewicz i Marian Zatoń – Mercedes Benz 220 SE.

Andrzej Jaroszewicz i Marian Zatoń – Mercedes Benz 220 SE.

Ksawery Frank i Zbigniew Łagutko – Mercedes Benz 220 S.

Ksawery Frank i Zbigniew Łagutko – Mercedes Benz 220 S. (Motor 34 / 1964)

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR.

Start do pierwszego  wyścigu klasy 700cm

Start do pierwszego  wyścigu klasy 700cm. (Motor 34 / 1964)

Saab 96 S Pat Moss Carlsson nie chce ruszyć na starcie do wyścigu w Krakowie. Filigranowa Elizabeth Nystöm pcha maszynę. Wreszcie zalany silnik zaskakuje.

Saab 96 S Pat Moss Carlsson nie chce ruszyć na starcie do wyścigu w Krakowie. Filigranowa Elizabeth Nystöm pcha maszynę. Wreszcie zalany silnik zaskakuje.

Na Krakowskim lotnisku zacięty pojedynek stoczyły ze sobą szwedzkie Volvo z włoskimi Lanciami. Volvo na nr.103 prowadzi Tom Trana a Lancię z nr.100 Włoszka Ada Pace.

Na Krakowskim lotnisku zacięty pojedynek stoczyły ze sobą szwedzkie Volvo z włoskimi Lanciami. Volvo na nr.103 prowadzi Tom Trana a Lancię z nr.100 Włoszka Ada Pace.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR. (Motor 34 / 1964)

Gunnar Holm i Haino Ruutel – Wołga M21

Gunnar Holm i Haino Ruutel – Wołga M21.  (Motor 34 / 1964)

Franciszek Postawka  Józef Zoll – Volvo PV 544

Franciszek Postawka  Józef Zoll – Volvo PV 544. (Motor 34 / 1964)

Skoda Octavia - Rajd Polski 1964r

Škoda Octavia.

Kazimierz Osiński i Mieczysław Sochacki – Fiat 600D.

Kazimierz Osiński i Mieczysław Sochacki – Fiat 600D.

Pat Moss Carlsson i Elizabeth Nystrom.

Pat Moss Carlsson i Elizabeth Nystrom.

Emanuil Liwszyc i Vladimir Sezeniewski – Moskwicz 403.

Emanuil Liwszyc i Vladimir Sezeniewski – Moskwicz 403.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR. (Motor 49 / 1965)

Andrzej Jaroszewicz i Marian Zatoń – Mercedes Benz 220.

Andrzej Jaroszewicz i Marian Zatoń – Mercedes Benz 220. (Motor 34 / 1964)

Erik Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96.

Erik Carlsson i Gunnar Palm – Saab 96.

Adam Wędrychowski i Marek Varisella – Renault Dauphine.

Adam Wędrychowski i Marek Varisella – Renault Dauphine.

Kurt Otto i Hermann Hanf – Wartburg 1000.

Kurt Otto i Hermann Hanf – Wartburg 1000.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR.

Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR.

Zenon Leszczuk i Jan Soczek – Škoda Octavia TS.

Zenon Leszczuk i Jan Soczek – Škoda Octavia TS.

Giorgio Pianta i Mario Poltrionieri – Lancia Flavia 1800.

Giorgio Pianta i Mario Poltrionieri – Lancia Flavia 1800.

Kazimierz Osiński i Mieczysław Sochacki – Fiat 600D.

Kazimierz Osiński i Mieczysław Sochacki – Fiat 600D.

Nr.8. Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR, nr.16. Kazimierz Osiński i Mieczysław Sochacki – Fiat 600D, nr.23. Adam Wędrychowski i Marek Varisella – Renault Dauphine.

Nr.8. Sobiesław Zasada i Ewa Zasada – Steyr Puch 650 TR, nr.16. Kazimierz Osiński i Mieczysław Sochacki – Fiat 600D, nr.23. Adam Wędrychowski i Marek Varisella – Renault Dauphine.

Ksawery Frank i Zbigniew Łagutko – Mercedes Benz 220 S.

Ksawery Frank i Zbigniew Łagutko – Mercedes Benz 220 S.

Hans Ullman i Werner Lange – Trabant 601.

Hans Ullman i Werner Lange – Trabant 601.

Na Przełaj 1964

Już na pierwszej pętli na Dolnym Śląsku, wysokie przeciętne i odcinki specjalne wyeliminowały prawie połowę wozów. Druga pętla prowadziła przez Bieszczady. Ciągłe burze i mgła jeszcze bardziej przerzedziły jadących. Na pokonanie pierwszego etapu organizator wyznaczył 19 godzin, a drugiego 38 (z godzinną przerwą w Nowym Sączu), co łącznie dało 56 godzin jazdy ze średnią prędkością 64,2 km/godz. Na starcie stanęła cała czołówka Polska z S.Zasadą (jako kierowca fabryczny – Steyr Pucha) na czele. Komandorem rajdu był M.Kamieński. Wystartowało 71 załóg.

Motor 34 / 1964

Motor 34 / 1964

Motor 34 / 1964

Motor 34 / 1964

Motor 34 / 1964

Motor 34 / 1964

Motor 34 / 1964

(Motor 34 / 1964)

Classic auto 59 / 2011

Classic auto 59 / 2011

(Classic auto 59 / 2011)

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis).

Z teki Wiesława Mrówczyńskiego.

(Auto Świat 10 / 1995)

Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin

Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin

(Wielka pięćdziesiątka – Andrzej Martynkin)

Rajd Polski 1964r

Rajd Polski 1964r

Rajd Polski 1964r

(Rajdowe kroniki - Grzegorz Chmielewski i Janusz Szymanek)

Klasyfikacja  generalna   (M.P.)

1.  Sobiesław Zasada / Ewa Zasada (AP.Krakowski) - Steyr  Puch  650 TR.   376 pkt.
2.  Franciszek Postawka / Józef Zoll (AP.Warszawski) - Volvo  PV 550.  1877 pkt.       
3.  Adam Wędrychowski / Marek Varisella (AP.Warszawski) - Renault  Dauphine.  2146 pkt.
4.  Kazimierz Osiński / Mieczysław Sochacki (AP.Krakowski) – Fiat 600 D.  2190 pkt.  
5. Andrzej Jaroszewicz / Marian Zatoń (AP.Warszawski) – Mercedes Benz 220.  4698 pkt.
6. Zenon Leszczuk / Jan Soczek (AP. Krakowski) – Škoda Octavia TS.  6348 pkt.
7. Ksawery Frank / Zbigniew Łagutko (AP. Warszawski) – Mercedes Benz 220.  6493 pkt.
8. Stefan Dobrzyński / Zygmunt Wiśniewski (AP.Warszawski)  – Wartburg 1000.  7160 pkt.
9. Alfons Tobolski / Jerzy Sypniewski (AP. Bydgoski) – Wartburg 1000.  7596 pkt.
10. Jan Wolski / Jerzy Pacanowski (AP. Warszawski)  – Trabant 600.  7761 pkt.
Wystartowało 30 załóg, ukończyło 10.

Wyniki.

Klasa  do 700cm.
1.    Sobiesław Zasada / Ewa Zasada  -  Steyr  Puch  650 TR.
2.    Jan Wolski / Jerzy Pacanowski  -  Trabant  600.
Klasa  do 850cm.
1.    Adam Wędrychowski / Marek Varisella  -  Renault  Dauphine.
2.    Kazimierz Osiński / Mieczysław Sochacki  -  Fiat  600 D.
Klasa  do 1000cm.
1.    Stefan Dobrzyński / Zygmunt Wiśniewski  -  Wartburg  1000.
2.    Alfons Tobolski / Jerzy Sypniewski  -  Wartburg  1000.
Klasa  do 1300cm.
1.    Zenon Leszczuk / Jan Soczek  -  Škoda  Octawia  TS.
Klasa  do 2000cm.
1.    Franciszek Postawka / Józef Zoll  -  Volvo  550 PV.
Klasa  do 2500cm.
1.    Andrzej Jaroszewicz / Marian Zatoń  -  Mercedes  Benz  220.
2.     Ksawery Frank / Zbigniew Łagutko  -  Mercedes  Benz  220 S.

Copyright © 2012-2016 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl