Jesteś tutaj: Strona główna » POLSKA » Rajdy » 1963 » Rajdowe Mistrzostwa Polski » 7 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 17-19.05.1963r.

POLSKA

POLSKA

Reklama

Logowanie

Poniżej możesz wyszukać interesujące Cię zdjęcia w galerii i dodać je do koszyka.


Wyszukiwanie rozszerzone





Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Obszar pobierania

Polecane strony

 

Błażej Krupa

 

RajdowyPuchar.pl

 

AutoSport Retro

7 Rajd Dolnośląski. 2 eliminacja. 17-19.05.1963r.

Rajd Dolnośląski - 1963r

Rajd rozegrany w formie zlotu gwiaździstego na którym rozegrano 3 odcinki specjalne.

Lista zgłoszeń (częściowa-alfabetycznie)

Andrzej Czerwoniec / Aleksander Bobrowski – Renault Dauphine.

Stanisław Dalka / A.Kucharski – Škoda Octavia Super.

Tadeusz Dembowy / Wacław Filemonowicz – Trabant 600.

Jerzy Dobrzański / Czesław Murawski (AP.Krakowski) – BMW 700 Sport.

Jerzy Dobrzyński / Eugeniusz Ćwikliński (AP.Warszawski) – Wartburg 311.

Ksawery Frank / Robert Mucha (AP.Łódzki) – Volvo 122 S.

A.Gębik / B.Ordo – Wartburg 311.

Ryszard Grychtoł / Józef Grychtoł (AP.Śląski) – Wartburg 311.

M.Grzegorczyk / T.Główka – Fiat 600.

Jerzy Jesz / Witold Jesz (AP.Śląski) – Wartburg 311.

A.Kołodziejczyk / Wincenty Zbierkowski – DKW Junior.

Krzysztof Komornicki / A.Rzeszotarski (AP.Krakowski) – Morris Mini Cooper.

Henryk Kosecki / Ewa Jóźwiak – Fiat 600.

Jerzy Kuczera / E.Misiek (AP.Śląski) – Škoda Octavia Super.

Aleksander Kurzius / Zygmunt Wiśniowski (AP.Krakowski) – Syrena 102.

Zofia Kwaśniewska / Barbara Mazuś (AP.Warszawski) – Volkswagen 1200.

Jerzy Miniewski / Włodzimierz Żmigrodzki (AP.Warszawski) – Syrena 102.

Eugeniusz Mirek / W.Słowiecki (AP.Warszawski) – Warszawa 203.

Stefan Munchberg / Władysław Paszkowski (AP.Warszawski) – Škoda Octavia TS.

Eugeniusz Pach / Jan Pach (AP.Warszawski) – Škoda Octavia Super.

Ryszard Pawlitka / Grzegorz Spychalski (AP.Bydgoski) – Moskwicz 407.

Jerzy Puchalski / Krzysztof Wojciechowski (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.

Adam Smorawiński / E.Grabowski (AP.Wielkopolski) – Warszawa 203.

Mieczysław Sochacki / Zenon Leszczuk (AP.Krakowski) – Škoda Octavia TS.

Jan Soczek / Ludwik Postawa (AP.Krakowski) – Škoda Octavia Super.

Jerzy Strasz / Andrzej Strasz – Warszawa.

Zbigniew Sucharda / Zbigniew Łagutko (AP.Warszawski) – Citroen.

Janina Śmiglewska / H.Fiedorowicz – Škoda Octavia Super.

Alfons Tobolski / Tadeusz Sadowski (AP.Bydgoski) – Wartburg 311.

Antoni Weiner / Władysław Helis (AP.Śląski) – Škoda Octavia TS.

Jerzy Wilczyński / Krystyna Wilczyńska (AP.Warszawski) – Wartburg 311.

Barbara Wojtowicz / Adam Wędrychowski (AP.Warszawski) – Renault Dauphine.

Marek Varisella / Mirosław Jeżowski (AP.Warszawski) – Syrena 102.

Ewa Zasada / Czesław Wodnicki (AP.Krakowski) – Fiat 600 D.  

J.Zygadlewicz / A.Zaleski – Trabant 600.

Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis

(Pędzą samochody, mijają lata – Jerzy Lis)

Klasyfikacja generalna.

1.  Ksawery Frank / Robert Mucha (AP.Łódzki) – Volvo 122 S.
2.  Krzysztof Komornicki / A.Rzeszotarski (AP.Krakowski) – Morris Mini Cooper.
3.  Mieczysław Sochacki / Zenon Leszczuk (AP.Krakowski) – Škoda Octavia TS.
4.  Jerzy Kuczera / E.Misiek (AP.Śląski) – Škoda Octavia Super.
5.  Jerzy Dobrzański / Czesław Murawski (AP.Krakowski) – BMW 700 Sport.
6.  Eugeniusz Pach / Jan Pach (AP.Warszawski) – Škoda Octavia Super.

Wyniki.


Kat.I do 700cm³.
1.  Tadeusz Dembowy / Wacław Filemonowicz – Trabant 600.
2.  M.Grzegorczyk / T.Główka – Fiat 600.
3.  J.Zygadlewicz / A.Zaleski – Trabant 600.
4.  Henryk Kosecki / Ewa Jóźwiak – Fiat 600.  

Kat.I do 850cm³.
1. Barbara Wojtowicz / Adam Wędrychowski – Renault Dauphine.
2. Jerzy Puchalski / Krzysztof Wojciechowski – Renault Dauphine.
3. Ewa Zasada / Czesław Wodnicki – Fiat 600 D.
4. Aleksander Kurzius / Zygmunt Wiśniowski – Syrena 102.
5. Andrzej Czerwoniec / Aleksander Bobrowski – Renault Dauphine.
6. Jerzy Miniewski / Włodzimierz Żmigrodzki – Syrena 102.

Kat.I do 1000cm³.
1. Ryszard Grychtoł / Józef Grychtoł – Wartburg 311.
2. Jerzy Dobrzyński / Eugeniusz Ćwikliński – Wartburg 311.
3. Alfons Tobolski / Tadeusz Sadowski – Wartburg 311.
4. A.Gębik / B.Ordo – Wartburg 311.
5. Jerzy Jesz / Witold Jesz – Wartburg 311.
6. Jerzy Wilczyński / Krystyna Wilczyńska – Wartburg 311.

Kat.I do 1300cm³.
1. Jerzy Kuczera / E.Misiek – Škoda Octavia Super.
2. Eugeniusz Pach / Jan Pach – Škoda Octavia Super.
3. Zofia Kwaśniewska / Barbara Mazuś – Volkswagen 1200.
4. Jan Soczek / Ludwik Postawa – Škoda Octavia Super.
5. Stanisław Dalka / A.Kucharski – Škoda Octavia Super.
6. JaninaŚmiglewska / H.Fiedorowicz – Škoda Octavia Super.

Kat.I pow.1300cm³.
1. Adam Smorawiński / E.Grabowski – Warszawa 203.
2. Eugeniusz Mirek / W.Słowiecki – Warszawa 203.
3. Ryszard Pawlitka / Grzegorz Spychalski – Moskwicz 407.
4. Jerzy Strasz / Andrzej Strasz – Warszawa
.

Kat.II do 850cm³.
1. Jerzy Dobrzański / Czesław Murawski – BMW 700 Sport.
2. Marek Varisella / Mirosław Jeżowski – Syrena 102.
3. T.Puchel / Bogdan Łabędzki – Syrena 102.
4. A.Kołodziejczyk / Wincenty Zbierkowski – DKW Junior.

Kat.II pow.850cm³.
1. Ksawery Frank / Robert Mucha – Volvo 122 S.
2. Krzysztof Komornicki / A.Rzeszotarski – Morris Mini Cooper.
3. Mieczysław Sochacki / Zenon Leszczuk – Škoda Octavia TS.
4. Stefan Munchberg / Władysław Paszkowski – Škoda Octavia TS.
5. Zbigniew Sucharda / Zbigniew Łagutko – Citroen.
6. Antoni Weiner / Władysław Helis – Škoda Octavia TS.

Copyright © 2012-2018 KWA-KWA.pl - Rajdy i Wyścigi.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Marek Kaczmarek
tel. 606 169 768
e-mail: kwa.kwa@op.pl